Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-34

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 7 Binyam Tsegay Gebremichael Svart/Svart/Svart/Vit
Bro IK Blå Mikael Danell 0708782843 Vit/Blå/Vit
FK Bromma Svart Magnus Bodö Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF Svartvit Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 5 Torgny Israelsson 0732740984 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 9 Mathias Hildebrand 0733669241 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Peter Gustafsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Vit Martin Ekstrand Blå/Blå/Blå
Karlbergs BK Blå Anders Jansson 0704133139 Röd/Vit/Röd
Nockebyhovs IF 1 Björn Strömgård Ljusblå/Svart/Blå
Norrtulls SK Svart 1B Nils Klevmarken 0734310760 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 13 Jannicke Söderberg 0729922038 Svart/vit/Svart/Svart
Vällingby AIK 2 David Daoud Röd/Grön/Röd
Ängby IF Grön 3 Nicklas Mether Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Bele Barkarby FF 7 Vällingby BP 11
2020-04-18 14:45 IF Brommapojkarna 9 - FK Bromma Svart Hässelby Villastads BP 1
2020-04-18 17:30 Karlbergs BK Blå - Bro IK Blå Kristinebergs IP 2
2020-04-19 08:45 Ängby IF Grön 3 - Sollentuna FK 13 Ängby IP 2
2020-04-19 10:15 Nockebyhovs IF 1 - Kallhälls FF Vit Åkeshovs BP 11
2020-04-19 12:45 Hässelby SK FF Svartvit - IFK Viksjö 3 Hässelby IP 22
2020-04-19 18:15 Norrtulls SK Svart 1B - Vällingby AIK 2 Bellevue BP 1
2020-04-25 09:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 5 Viksjövallen 3
2020-04-25 09:30 Kallhälls FF Vit - Norrtulls SK Svart 1B Bolindervallen 22
2020-04-25 10:00 Bro IK Blå - Nockebyhovs IF 1 Bro IP 22
2020-04-25 11:30 Vällingby AIK 2 - Hässelby SK FF Svartvit Hässelängens BP 1
2020-04-26 09:00 Sollentuna FK 13 - Karlbergs BK Blå Helenelunds IP 126
2020-04-26 13:00 FK Bromma Svart - Ängby IF Grön 3 Ängby Södra BP 11
2020-04-26 19:15 Bele Barkarby FF 7 - IF Brommapojkarna 9 Strömvallen 2
Maj
2020-05-01 17:00 Karlbergs BK Blå - Ängby IF Grön 3 Kristinebergs IP 2
2020-05-02 09:00 Norrtulls SK Svart 1B - Bro IK Blå Bellevue BP 1
2020-05-02 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Vällingby AIK 2 Vällingby BP 11
2020-05-02 14:45 IF Brommapojkarna 9 - IFK Viksjö 3 Hässelby Villastads BP 1
2020-05-02 16:30 Bele Barkarby FF 7 - FK Bromma Svart Strömvallen 2
2020-05-03 09:30 Nockebyhovs IF 1 - Sollentuna FK 13 Åkeshovs BP 11
2020-05-03 09:45 Hässelby SK FF Svartvit - Kallhälls FF Vit Hässelby IP 22
2020-05-08 18:00 Ängby IF Grön 3 - Nockebyhovs IF 1 Ängby IP 2
2020-05-09 09:00 IFK Viksjö 3 - Bele Barkarby FF 7 Viksjövallen 3
2020-05-09 09:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 5 Bolindervallen 22
2020-05-09 11:15 Bro IK Blå - Hässelby SK FF Svartvit Bro IP 22
2020-05-09 11:30 Vällingby AIK 2 - IF Brommapojkarna 9 Hässelängens BP 1
2020-05-10 09:00 Sollentuna FK 13 - Norrtulls SK Svart 1B Helenelunds IP 126
2020-05-10 12:30 FK Bromma Svart - Karlbergs BK Blå Ängby Södra BP 11
2020-05-16 09:00 IFK Viksjö 3 - FK Bromma Svart Viksjövallen 3
2020-05-16 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Bro IK Blå Vällingby BP 11
2020-05-16 14:45 IF Brommapojkarna 9 - Kallhälls FF Vit Hässelby Villastads BP 1
2020-05-16 16:30 Bele Barkarby FF 7 - Vällingby AIK 2 Strömvallen 2
2020-05-16 16:45 Hässelby SK FF Svartvit - Sollentuna FK 13 Hässelby IP 22
2020-05-16 17:45 Norrtulls SK Svart 1B - Ängby IF Grön 3 Bellevue BP 1
2020-05-17 09:30 Nockebyhovs IF 1 - Karlbergs BK Blå Åkeshovs BP 11
2020-05-29 20:00 Karlbergs BK Blå - Norrtulls SK Svart 1B Kristinebergs IP 2
2020-05-30 09:30 Kallhälls FF Vit - Bele Barkarby FF 7 Bolindervallen 22
2020-05-30 11:15 Bro IK Blå - IF Brommapojkarna 9 Bro IP 22
2020-05-30 11:30 Vällingby AIK 2 - IFK Viksjö 3 Hässelängens BP 1
2020-05-30 17:45 Ängby IF Grön 3 - Hässelby SK FF Svartvit Ängby IP 2
2020-05-31 09:00 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 5 Helenelunds IP 126
2020-05-31 12:30 FK Bromma Svart - Nockebyhovs IF 1 Ängby Södra BP 11
Juni
2020-06-06 09:00 IFK Viksjö 3 - Kallhälls FF Vit Viksjövallen 3
2020-06-06 10:00 Vällingby AIK 2 - FK Bromma Svart Hässelängens BP 1
2020-06-06 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Ängby IF Grön 3 Vällingby BP 11
2020-06-06 14:45 IF Brommapojkarna 9 - Sollentuna FK 13 Hässelby Villastads BP 1
2020-06-06 16:30 Bele Barkarby FF 7 - Bro IK Blå Strömvallen 2
2020-06-06 16:45 Hässelby SK FF Svartvit - Karlbergs BK Blå Hässelby IP 22
2020-06-06 17:45 Norrtulls SK Svart 1B - Nockebyhovs IF 1 Bellevue BP 1
Augusti
2020-08-21 17:30 FK Bromma Svart - Norrtulls SK Svart 1B Ängby Södra BP 11
2020-08-22 09:30 Kallhälls FF Vit - Vällingby AIK 2 Bolindervallen 22
2020-08-22 10:00 Bro IK Blå - IFK Viksjö 3 Bro IP 22
2020-08-22 10:30 Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF Svartvit Åkeshovs BP 11
2020-08-22 17:30 Karlbergs BK Blå - IF Brommapojkarna 5 Kristinebergs IP 2
2020-08-23 10:15 Sollentuna FK 13 - Bele Barkarby FF 7 Helenelunds IP 126
2020-08-23 18:45 Ängby IF Grön 3 - IF Brommapojkarna 9 Ängby IP 2
2020-08-29 09:00 IFK Viksjö 3 - Sollentuna FK 13 Viksjövallen 3
2020-08-29 10:00 Vällingby AIK 2 - Bro IK Blå Hässelängens BP 1
2020-08-29 12:00 Kallhälls FF Vit - FK Bromma Svart Bolindervallen 22
2020-08-29 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Nockebyhovs IF 1 Vällingby BP 11
2020-08-29 14:45 IF Brommapojkarna 9 - Karlbergs BK Blå Hässelby Villastads BP 1
2020-08-30 09:45 Hässelby SK FF Svartvit - Norrtulls SK Svart 1B Hässelby IP 22
2020-08-30 19:15 Bele Barkarby FF 7 - Ängby IF Grön 3 Strömvallen 2
September
2020-09-05 09:30 Nockebyhovs IF 1 - IF Brommapojkarna 9 Åkeshovs BP 11
2020-09-05 10:00 Bro IK Blå - Kallhälls FF Vit Bro IP 22
2020-09-05 17:30 Karlbergs BK Blå - Bele Barkarby FF 7 Kristinebergs IP 2
2020-09-06 08:15 Norrtulls SK Svart 1B - IF Brommapojkarna 5 Bellevue BP 1
2020-09-06 10:15 Sollentuna FK 13 - Vällingby AIK 2 Helenelunds IP 126
2020-09-06 12:30 FK Bromma Svart - Hässelby SK FF Svartvit Ängby Södra BP 11
2020-09-06 18:45 Ängby IF Grön 3 - IFK Viksjö 3 Ängby IP 2
2020-09-12 09:30 Kallhälls FF Vit - Sollentuna FK 13 Bolindervallen 22
2020-09-12 10:00 Bro IK Blå - FK Bromma Svart Bro IP 22
2020-09-12 10:00 Vällingby AIK 2 - Ängby IF Grön 3 Hässelängens BP 1
2020-09-12 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Hässelby SK FF Svartvit Vällingby BP 11
2020-09-12 14:45 IF Brommapojkarna 9 - Norrtulls SK Svart 1B Hässelby Villastads BP 1
2020-09-12 16:30 IFK Viksjö 3 - Karlbergs BK Blå Viksjövallen 3
2020-09-13 19:15 Bele Barkarby FF 7 - Nockebyhovs IF 1 Strömvallen 2
2020-09-19 09:30 Nockebyhovs IF 1 - IFK Viksjö 3 Åkeshovs BP 11
2020-09-19 17:30 Karlbergs BK Blå - Vällingby AIK 2 Kristinebergs IP 2
2020-09-19 17:45 Norrtulls SK Svart 1B - Bele Barkarby FF 7 Bellevue BP 1
2020-09-20 09:45 Hässelby SK FF Svartvit - IF Brommapojkarna 9 Hässelby IP 22
2020-09-20 10:15 Sollentuna FK 13 - Bro IK Blå Helenelunds IP 126
2020-09-20 12:30 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 5 Ängby Södra BP 11
2020-09-20 15:00 Ängby IF Grön 3 - Kallhälls FF Vit Ängby IP 2
2020-09-26 09:00 IFK Viksjö 3 - Norrtulls SK Svart 1B Viksjövallen 3
2020-09-26 09:30 Kallhälls FF Vit - Karlbergs BK Blå Bolindervallen 22
2020-09-26 10:00 Bro IK Blå - Ängby IF Grön 3 Bro IP 21
2020-09-26 10:00 Vällingby AIK 2 - Nockebyhovs IF 1 Hässelängens BP 1
2020-09-26 14:45 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 5 Hässelby Villastads BP 1
2020-09-27 09:00 Sollentuna FK 13 - FK Bromma Svart Helenelunds IP 126
2020-09-27 19:15 Bele Barkarby FF 7 - Hässelby SK FF Svartvit Strömvallen 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info