Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bällsta FF 3 Peter Spångberg Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 1 Carola Erixon Gyllenmyr 0725520530 0725520530 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 11 Anders Markstedt 0705571793 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 7 blå Andres Skilberg 0705906288 blåvit randig/blå/blå
IFK Vaxholm 3 Stina Sundin Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Marco Marchant 0735689660 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 3 Martin Nissler Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 19 Andreas Gustafsson 0733262699 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 21 Mikael Nordström 0702054330 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 91 Calle Khan Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 2 Mattias Ödlund Röd/Vit/Vit/Vit
Viggbyholms IK FF Vit Linda Pousette 0707638977 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Grön Mattias Stenby Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:15 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 19 Enebybergs IP 3
2020-04-18 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Djurgårdens IF FF 11 Hägernäs IP 22
2020-04-18 10:15 Sollentuna FK 21 - IK Frej Täby FF 3 Norrvikens IP 116
2020-04-18 12:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Vaxholm 3 Åkersberga IP 21
2020-04-18 12:00 Bällsta FF 3 - Täby FK 91 Bällstabergs BP 12
2020-04-19 12:30 Vallentuna BK 2 - Åkersberga BK Grön Hagaplan 2
2020-04-19 18:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Danderyds SK FF 1 Bodal 1
2020-04-25 08:30 IFK Vaxholm 3 - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 125
2020-04-25 09:00 IK Frej Täby FF 3 - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-04-25 10:15 Åkersberga BK Grön - Bällsta FF 3 Margretelunds IP 21
2020-04-25 10:30 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Österåker FK 2 Hjorthagens IP 2
2020-04-25 16:15 Sollentuna FK 19 - IFK Lidingö FK 7 blå Kärrdals BP 12
2020-04-26 10:15 Täby FK 91 - Viggbyholms IK FF Vit Kryssarvallen 11
2020-04-26 16:45 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 21 Danderydsvallen 3
Maj
2020-05-02 09:00 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 91 Åkersberga IP 21
2020-05-02 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Åkersberga BK Grön Hägernäs IP 22
2020-05-02 10:15 Sollentuna FK 21 - Sollentuna FK 19 Norrvikens IP 116
2020-05-02 12:00 Bällsta FF 3 - IK Frej Täby FF 3 Bällstabergs BP 12
2020-05-02 14:15 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Vaxholm 3 Hjorthagens IP 2
2020-05-03 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Enebybergs IF 2 Högsätra BP 11
2020-05-03 11:15 Vallentuna BK 2 - Danderyds SK FF 1 Hagaplan 2
2020-05-09 09:00 IK Frej Täby FF 3 - Viggbyholms IK FF Vit Vikingavallen/Täby IP 22
2020-05-09 09:45 IFK Vaxholm 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Vaxö IP 125
2020-05-09 16:15 Sollentuna FK 19 - Vallentuna BK 2 Kärrdals BP 12
2020-05-10 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Österåker FK 2 Margretelunds IP 21
2020-05-10 10:15 Täby FK 91 - Djurgårdens IF FF 11 Kryssarvallen 11
2020-05-10 14:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 21 Enebybergs IP 3
2020-05-10 16:45 Danderyds SK FF 1 - Bällsta FF 3 Danderydsvallen 3
2020-05-16 10:15 Sollentuna FK 21 - IFK Lidingö FK 7 blå Norrvikens IP 116
2020-05-16 10:30 Djurgårdens IF FF 11 - Åkersberga BK Grön Hjorthagens IP 2
2020-05-16 12:00 Bällsta FF 3 - Sollentuna FK 19 Bällstabergs BP 12
2020-05-16 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Danderyds SK FF 1 Hägernäs IP 22
2020-05-17 09:00 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FF 3 Åkersberga IP 21
2020-05-17 10:15 Täby FK 91 - IFK Vaxholm 3 Kryssarvallen 11
2020-05-17 11:15 Vallentuna BK 2 - Enebybergs IF 2 Hagaplan 2
2020-05-29 18:00 Enebybergs IF 2 - Bällsta FF 3 Enebybergs IP 3
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Vallentuna BK 2 Högsätra BP 11
2020-05-30 09:00 IK Frej Täby FF 3 - Djurgårdens IF FF 11 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-05-30 09:45 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 21 Vaxö IP 125
2020-05-31 10:00 Sollentuna FK 19 - Viggbyholms IK FF Vit Edsbergs Sportfält 22
2020-05-31 10:15 Åkersberga BK Grön - Täby FK 91 Margretelunds IP 21
2020-05-31 15:30 Danderyds SK FF 1 - IFK Österåker FK 2 Danderydsvallen 3
Juni
2020-06-06 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Enebybergs IF 2 Hägernäs IP 22
2020-06-06 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Vaxholm 3 Margretelunds IP 21
2020-06-06 11:30 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 19 Åkersberga IP 21
2020-06-06 11:45 Djurgårdens IF FF 11 - Danderyds SK FF 1 Hjorthagens IP 2
2020-06-06 12:00 Bällsta FF 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Bällstabergs BP 12
2020-06-07 10:00 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK 21 Hagaplan 2
2020-06-07 11:30 Täby FK 91 - IK Frej Täby FF 3 Kryssarvallen 11
Augusti
2020-08-21 18:00 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 3
2020-08-22 08:30 IFK Vaxholm 3 - Vallentuna BK 2 Vaxö IP 125
2020-08-22 09:00 IK Frej Täby FF 3 - Åkersberga BK Grön Vikingavallen/Täby IP 22
2020-08-22 10:15 Sollentuna FK 21 - Bällsta FF 3 Norrvikens IP 116
2020-08-23 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Viggbyholms IK FF Vit Högsätra BP 11
2020-08-23 11:15 Sollentuna FK 19 - Djurgårdens IF FF 11 Edsbergs Sportfält 22
2020-08-23 14:15 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 91 Danderydsvallen 3
2020-08-29 09:00 IK Frej Täby FF 3 - IFK Vaxholm 3 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-08-29 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Sollentuna FK 21 Hägernäs IP 22
2020-08-29 16:45 Djurgårdens IF FF 11 - Enebybergs IF 2 Hjorthagens IP 2
2020-08-30 10:15 Bällsta FF 3 - Vallentuna BK 2 Bällstabergs BP 12
2020-08-30 10:15 Åkersberga BK Grön - Danderyds SK FF 1 Margretelunds IP 21
2020-08-30 11:30 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 7 blå Åkersberga IP 21
2020-08-30 11:30 Täby FK 91 - Sollentuna FK 19 Kryssarvallen 11
September
2020-09-04 19:15 Enebybergs IF 2 - Täby FK 91 Enebybergs IP 3
2020-09-05 08:30 IFK Vaxholm 3 - Bällsta FF 3 Vaxö IP 125
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Djurgårdens IF FF 11 Högsätra BP 11
2020-09-05 10:15 Sollentuna FK 21 - IFK Österåker FK 2 Norrvikens IP 116
2020-09-06 11:15 Sollentuna FK 19 - Åkersberga BK Grön Edsbergs Sportfält 22
2020-09-06 12:30 Vallentuna BK 2 - Viggbyholms IK FF Vit Hagaplan 2
2020-09-06 14:15 Danderyds SK FF 1 - IK Frej Täby FF 3 Danderydsvallen 3
2020-09-12 09:00 IK Frej Täby FF 3 - Sollentuna FK 19 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-12 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Bällsta FF 3 Hägernäs IP 22
2020-09-12 15:30 Djurgårdens IF FF 11 - Sollentuna FK 21 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 09:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK 2 Åkersberga IP 21
2020-09-13 10:15 Åkersberga BK Grön - Enebybergs IF 2 Margretelunds IP 21
2020-09-13 10:15 Täby FK 91 - IFK Lidingö FK 7 blå Kryssarvallen 11
2020-09-13 15:30 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm 3 Danderydsvallen 3
2020-09-19 09:45 IFK Vaxholm 3 - Viggbyholms IK FF Vit Vaxö IP 125
2020-09-19 10:15 Sollentuna FK 21 - Täby FK 91 Norrvikens IP 116
2020-09-19 12:00 Bällsta FF 3 - IFK Österåker FK 2 Bällstabergs BP 12
2020-09-20 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Åkersberga BK Grön Högsätra BP 11
2020-09-20 11:15 Sollentuna FK 19 - Danderyds SK FF 1 Edsbergs Sportfält 22
2020-09-20 12:30 Vallentuna BK 2 - Djurgårdens IF FF 11 Hagaplan 2
2020-09-20 15:15 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF 3 Enebybergs IP 3
2020-09-26 09:00 IK Frej Täby FF 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-26 10:15 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 21 Margretelunds IP 21
2020-09-26 10:30 Djurgårdens IF FF 11 - Bällsta FF 3 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 14:30 IFK Österåker FK 2 - Viggbyholms IK FF Vit Åkersberga IP 21
2020-09-26 16:15 Sollentuna FK 19 - IFK Vaxholm 3 Kärrdals BP 11
2020-09-27 10:15 Täby FK 91 - Vallentuna BK 2 Kryssarvallen 11
2020-09-27 16:45 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info