Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 grön Björn Henrik Ryttegård GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Carola Erixon Gyllenmyr 0725520530 0725520530 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 15 Anders Hägerstrand 0733461001 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 4 Elin Blix 0705488178 Röd/Röd/Röd
IFK Lidingö FK 15 blå Viktor Karlsson 0709970212 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Vit Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 3 Lars Olof Gustaf Svensson Vit/Blå/Vit
Norrtulls SK Röd 1 Nils Peter Sellin 0704996930 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 24 Mikael Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 6 Peter Gummesson 0725212202 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF P09 Irma Nordenfelt Gul/Svart/Gul
Täby FK 82 Per Anders Jeppsson 0709937005 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 1 Mattias Ödlund Röd/Vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 12:15 Stocksunds IF P09 - IFK Österåker FK 3 Stockhagens IP 2
2020-04-18 16:45 Djurgårdens IF FF 15 - Sollentuna FK 24 Hjorthagens IP 2
2020-04-19 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Enebybergs IF 3 Högsätra BP 12
2020-04-19 11:15 Vallentuna BK 1 - Danderyds SK FF 2 Hagaplan 2
2020-04-19 11:30 Täby FK 82 - Norrtulls SK Röd 1 Kryssarvallen 12
2020-04-19 12:45 FC Djursholm 4 - Sollentuna FK 6 Djursholms IP 32
2020-04-19 16:30 IFK Stocksund Vit - Bollstanäs SK 2 grön Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-25 10:15 Sollentuna FK 6 - Djurgårdens IF FF 15 Norrvikens IP 116
2020-04-25 11:15 Sollentuna FK 24 - IFK Lidingö FK 15 blå Kärrdals BP 11
2020-04-25 14:00 Bollstanäs SK 2 grön - FC Djursholm 4 Bollstanäs IP 21
2020-04-25 14:45 IFK Österåker FK 3 - Vallentuna BK 1 Åkersberga IP 21
2020-04-26 12:00 Norrtulls SK Röd 1 - IFK Stocksund Vit Bellevue BP 1
2020-04-26 15:15 Enebybergs IF 3 - Stocksunds IF P09 Enebybergs IP 3
2020-04-26 15:30 Danderyds SK FF 2 - Täby FK 82 Danderydsvallen 3
Maj
2020-05-02 12:15 Stocksunds IF P09 - Sollentuna FK 24 Stockhagens IP 2
2020-05-02 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - Bollstanäs SK 2 grön Hjorthagens IP 2
2020-05-03 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Sollentuna FK 6 Högsätra BP 12
2020-05-03 11:30 Täby FK 82 - Vallentuna BK 1 Kryssarvallen 12
2020-05-03 12:45 FC Djursholm 4 - Norrtulls SK Röd 1 Djursholms IP 32
2020-05-03 14:00 Enebybergs IF 3 - IFK Österåker FK 3 Enebybergs IP 3
2020-05-03 15:15 IFK Stocksund Vit - Danderyds SK FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-09 09:30 Sollentuna FK 6 - Stocksunds IF P09 Norrvikens IP 116
2020-05-09 12:30 Sollentuna FK 24 - Enebybergs IF 3 Kärrdals BP 11
2020-05-09 15:15 Bollstanäs SK 2 grön - IFK Lidingö FK 15 blå Bollstanäs IP 21
2020-05-10 09:30 Norrtulls SK Röd 1 - Djurgårdens IF FF 15 Bellevue BP 1
2020-05-10 11:30 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 82 Åkersberga IP 21
2020-05-10 13:45 Vallentuna BK 1 - IFK Stocksund Vit Hagaplan 2
2020-05-10 15:30 Danderyds SK FF 2 - FC Djursholm 4 Danderydsvallen 3
2020-05-15 19:15 Enebybergs IF 3 - Sollentuna FK 6 Enebybergs IP 3
2020-05-16 12:15 Stocksunds IF P09 - Bollstanäs SK 2 grön Stockhagens IP 2
2020-05-16 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - Danderyds SK FF 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-16 13:45 Sollentuna FK 24 - IFK Österåker FK 3 Kärrdals BP 11
2020-05-17 10:15 IFK Lidingö FK 15 blå - Norrtulls SK Röd 1 Högsätra BP 12
2020-05-17 12:45 FC Djursholm 4 - Vallentuna BK 1 Djursholms IP 32
2020-05-17 12:45 IFK Stocksund Vit - Täby FK 82 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-30 09:00 IFK Österåker FK 3 - IFK Stocksund Vit Åkersberga IP 21
2020-05-30 15:15 Bollstanäs SK 2 grön - Enebybergs IF 3 Bollstanäs IP 21
2020-05-31 09:00 Sollentuna FK 6 - Sollentuna FK 24 Kärrdals BP 12
2020-05-31 09:30 Norrtulls SK Röd 1 - Stocksunds IF P09 Bellevue BP 1
2020-05-31 11:30 Täby FK 82 - FC Djursholm 4 Kryssarvallen 12
2020-05-31 14:00 Vallentuna BK 1 - Djurgårdens IF FF 15 Hagaplan 2
2020-05-31 16:45 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 15 blå Danderydsvallen 3
Juni
2020-06-05 18:00 Enebybergs IF 3 - Norrtulls SK Röd 1 Enebybergs IP 3
2020-06-06 08:45 IFK Lidingö FK 15 blå - Vallentuna BK 1 Högsätra BP 12
2020-06-06 09:00 Sollentuna FK 6 - IFK Österåker FK 3 Norrvikens IP 116
2020-06-06 12:15 Stocksunds IF P09 - Danderyds SK FF 2 Stockhagens IP 2
2020-06-06 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 82 Hjorthagens IP 2
2020-06-07 10:00 Sollentuna FK 24 - Bollstanäs SK 2 grön Kärrdals BP 11
2020-06-07 12:45 FC Djursholm 4 - IFK Stocksund Vit Djursholms IP 32
Augusti
2020-08-22 16:30 Bollstanäs SK 2 grön - Sollentuna FK 6 Bollstanäs IP 21
2020-08-23 09:00 IFK Österåker FK 3 - FC Djursholm 4 Åkersberga IP 21
2020-08-23 10:15 Täby FK 82 - IFK Lidingö FK 15 blå Kryssarvallen 12
2020-08-23 10:45 Norrtulls SK Röd 1 - Sollentuna FK 24 Bellevue BP 1
2020-08-23 12:30 Vallentuna BK 1 - Stocksunds IF P09 Hagaplan 2
2020-08-23 14:00 IFK Stocksund Vit - Djurgårdens IF FF 15 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-23 15:30 Danderyds SK FF 2 - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 3
2020-08-28 18:00 Enebybergs IF 3 - Vallentuna BK 1 Enebybergs IP 3
2020-08-29 08:45 IFK Lidingö FK 15 blå - IFK Stocksund Vit Högsätra BP 12
2020-08-29 10:15 Sollentuna FK 6 - Norrtulls SK Röd 1 Norrvikens IP 116
2020-08-29 12:15 Stocksunds IF P09 - Täby FK 82 Stockhagens IP 2
2020-08-29 12:30 Sollentuna FK 24 - Danderyds SK FF 2 Kärrdals BP 11
2020-08-29 14:15 Djurgårdens IF FF 15 - FC Djursholm 4 Hjorthagens IP 2
2020-08-29 15:15 Bollstanäs SK 2 grön - IFK Österåker FK 3 Bollstanäs IP 21
September
2020-09-05 09:00 IFK Österåker FK 3 - Djurgårdens IF FF 15 Åkersberga IP 21
2020-09-06 10:15 Täby FK 82 - Enebybergs IF 3 Kryssarvallen 12
2020-09-06 11:15 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 24 Hagaplan 2
2020-09-06 11:30 FC Djursholm 4 - IFK Lidingö FK 15 blå Djursholms IP 32
2020-09-06 12:00 Norrtulls SK Röd 1 - Bollstanäs SK 2 grön Bellevue BP 1
2020-09-06 14:00 IFK Stocksund Vit - Stocksunds IF P09 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-06 15:30 Danderyds SK FF 2 - Sollentuna FK 6 Danderydsvallen 3
2020-09-12 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Djurgårdens IF FF 15 Högsätra BP 12
2020-09-12 10:15 Sollentuna FK 6 - Vallentuna BK 1 Norrvikens IP 116
2020-09-12 12:15 Stocksunds IF P09 - FC Djursholm 4 Stockhagens IP 2
2020-09-12 12:30 Sollentuna FK 24 - Täby FK 82 Kärrdals BP 11
2020-09-12 15:15 Norrtulls SK Röd 1 - IFK Österåker FK 3 Bellevue BP 1
2020-09-12 15:15 Bollstanäs SK 2 grön - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 21
2020-09-13 15:15 Enebybergs IF 3 - IFK Stocksund Vit Enebybergs IP 3
2020-09-19 09:00 IFK Österåker FK 3 - IFK Lidingö FK 15 blå Åkersberga IP 21
2020-09-19 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - Stocksunds IF P09 Hjorthagens IP 2
2020-09-20 11:30 Täby FK 82 - Sollentuna FK 6 Kryssarvallen 12
2020-09-20 12:45 FC Djursholm 4 - Enebybergs IF 3 Djursholms IP 32
2020-09-20 13:45 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK 2 grön Hagaplan 2
2020-09-20 15:30 Danderyds SK FF 2 - Norrtulls SK Röd 1 Danderydsvallen 3
2020-09-20 16:30 IFK Stocksund Vit - Sollentuna FK 24 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-26 10:15 Sollentuna FK 6 - IFK Stocksund Vit Norrvikens IP 116
2020-09-26 12:15 Stocksunds IF P09 - IFK Lidingö FK 15 blå Stockhagens IP 2
2020-09-26 12:30 Sollentuna FK 24 - FC Djursholm 4 Kärrdals BP 11
2020-09-26 14:00 Bollstanäs SK 2 grön - Täby FK 82 Bollstanäs IP 21
2020-09-27 09:30 Norrtulls SK Röd 1 - Vallentuna BK 1 Bellevue BP 1
2020-09-27 15:15 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 15 Enebybergs IP 3
2020-09-27 15:30 Danderyds SK FF 2 - IFK Österåker FK 3 Danderydsvallen 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info