Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-16

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Magnus Johansson +46725883484 Svart/Vit/Svart/Gul
Athletic FC Järfälla 2 Sepehr Shafai 0767600610 Vit/Vit/Vit
Bele Barkarby FF 2-1 Georgos Lindblom Spartallis 0732090412 Svart/Svart/Svart/Vit
Bro IK Vit Sanna Bellhammar 0736707163 Vit/Blå/Vit
Ekerö IK 3:Vit Nina Hanses Blå/Blå/Blå
FC Järfälla 2 Jon Svensson 0768903941 Vit/Svart/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Havva Nelik 0722503069 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Kallhälls FF Vit Million Rezene Reda Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 3 Tomas Farhat vit/blå/vit
Rissne IF Marino Miskulin 0703204522 Röd/Svart/Svart
Sollentuna FK 26 Mikael Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 7 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Åsa Bjällås 0706821757 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Gul 2 Fredrik Bergengren 0706877086 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Athletic FC Järfälla 2 - Ursvik IK Gul 2 Sandviks Bollplan 11
2020-04-18 10:15 Kungsängens IF 3 - Rissne IF Kungsängens IP 31
2020-04-18 11:30 Ekerö IK 3:Vit - Bro IK Vit Träkvistavallen 226
2020-04-18 12:00 Kallhälls FF Vit - Sollentuna FK 26 Bolindervallen 22
2020-04-19 12:45 FC Järfälla 2 - IF Brommapojkarna 6 Järfällavallen 22
2020-04-19 14:00 Spånga IS FK 7 - Sundbybergs IK Grön Nälsta BP 12
2020-04-19 16:45 Bele Barkarby FF 2-1 - AIK FF 11 Strömvallen 2
2020-04-25 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Athletic FC Järfälla 2 Grimsta IP 22
2020-04-25 10:00 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 2-1 Bro IP 21
2020-04-25 10:15 Sundbybergs IK Grön - Kallhälls FF Vit Sundbybergs IP 22
2020-04-25 11:15 Sollentuna FK 26 - FC Järfälla 2 Kärrdals BP 12
2020-04-25 14:30 Rissne IF - Ekerö IK 3:Vit Rissne IP 2
2020-04-26 15:00 AIK FF 11 - Spånga IS FK 7 Huvudstafältet 12
2020-04-26 17:30 Ursvik IK Gul 2 - Kungsängens IF 3 Ursviks IP 11
Maj
2020-05-02 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Ursvik IK Gul 2 Grimsta IP 22
2020-05-02 10:00 Athletic FC Järfälla 2 - Sollentuna FK 26 Sandviks Bollplan 11
2020-05-02 10:15 Ekerö IK 3:Vit - Kungsängens IF 3 Träkvistavallen 226
2020-05-02 10:45 Kallhälls FF Vit - AIK FF 11 Bolindervallen 22
2020-05-03 12:45 FC Järfälla 2 - Sundbybergs IK Grön Järfällavallen 22
2020-05-03 12:45 Spånga IS FK 7 - Bro IK Vit Nälsta BP 12
2020-05-03 15:30 Bele Barkarby FF 2-1 - Rissne IF Strömvallen 2
2020-05-09 10:15 Kungsängens IF 3 - Bele Barkarby FF 2-1 Kungsängens IP 31
2020-05-09 10:15 Sundbybergs IK Grön - Athletic FC Järfälla 2 Sundbybergs IP 22
2020-05-09 11:15 Bro IK Vit - Kallhälls FF Vit Bro IP 21
2020-05-09 14:30 Rissne IF - Spånga IS FK 7 Rissne IP 2
2020-05-10 10:00 Sollentuna FK 26 - IF Brommapojkarna 6 Kärrdals BP 12
2020-05-10 15:00 AIK FF 11 - FC Järfälla 2 Huvudstafältet 12
2020-05-10 17:30 Ursvik IK Gul 2 - Ekerö IK 3:Vit Ursviks IP 11
2020-05-16 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Sundbybergs IK Grön Grimsta IP 22
2020-05-16 10:00 Athletic FC Järfälla 2 - AIK FF 11 Sandviks Bollplan 11
2020-05-16 10:00 Sollentuna FK 26 - Ursvik IK Gul 2 Kärrdals BP 12
2020-05-16 12:00 Kallhälls FF Vit - Rissne IF Bolindervallen 22
2020-05-17 11:30 FC Järfälla 2 - Bro IK Vit Järfällavallen 22
2020-05-17 11:30 Spånga IS FK 7 - Kungsängens IF 3 Nälsta BP 12
2020-05-17 15:30 Bele Barkarby FF 2-1 - Ekerö IK 3:Vit Strömvallen 2
2020-05-30 09:00 Sundbybergs IK Grön - Sollentuna FK 26 Sundbybergs IP 22
2020-05-30 10:15 Ekerö IK 3:Vit - Spånga IS FK 7 Träkvistavallen 226
2020-05-30 10:15 Kungsängens IF 3 - Kallhälls FF Vit Kungsängens IP 31
2020-05-30 11:15 Bro IK Vit - Athletic FC Järfälla 2 Bro IP 21
2020-05-30 14:30 Rissne IF - FC Järfälla 2 Rissne IP 2
2020-05-31 15:00 AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 6 Huvudstafältet 12
2020-05-31 16:15 Ursvik IK Gul 2 - Bele Barkarby FF 2-1 Ursviks IP 11
Juni
2020-06-06 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Bro IK Vit Grimsta IP 22
2020-06-06 10:00 Athletic FC Järfälla 2 - Rissne IF Sandviks Bollplan 11
2020-06-06 10:00 Sundbybergs IK Grön - Ursvik IK Gul 2 Sundbybergs IP 22
2020-06-06 10:45 Kallhälls FF Vit - Ekerö IK 3:Vit Bolindervallen 22
2020-06-07 10:00 Sollentuna FK 26 - AIK FF 11 Kärrdals BP 12
2020-06-07 12:45 FC Järfälla 2 - Kungsängens IF 3 Järfällavallen 22
2020-06-07 12:45 Spånga IS FK 7 - Bele Barkarby FF 2-1 Nälsta BP 12
Augusti
2020-08-21 17:30 Ursvik IK Gul 2 - Spånga IS FK 7 Ursviks IP 11
2020-08-22 10:15 Ekerö IK 3:Vit - FC Järfälla 2 Träkvistavallen 226
2020-08-22 10:15 Kungsängens IF 3 - Athletic FC Järfälla 2 Kungsängens IP 31
2020-08-22 12:30 Bro IK Vit - Sollentuna FK 26 Bro IP 21
2020-08-22 14:30 Rissne IF - IF Brommapojkarna 6 Rissne IP 2
2020-08-23 15:00 AIK FF 11 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 12
2020-08-23 15:30 Bele Barkarby FF 2-1 - Kallhälls FF Vit Strömvallen 2
2020-08-29 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Kungsängens IF 3 Grimsta IP 22
2020-08-29 10:00 Sollentuna FK 26 - Rissne IF Kärrdals BP 12
2020-08-29 10:15 Sundbybergs IK Grön - Bro IK Vit Sundbybergs IP 22
2020-08-29 10:45 Kallhälls FF Vit - Spånga IS FK 7 Bolindervallen 22
2020-08-29 12:30 Athletic FC Järfälla 2 - Ekerö IK 3:Vit Sandviks Bollplan 11
2020-08-30 11:30 FC Järfälla 2 - Bele Barkarby FF 2-1 Järfällavallen 22
2020-08-30 15:00 AIK FF 11 - Ursvik IK Gul 2 Huvudstafältet 12
September
2020-09-05 10:15 Ekerö IK 3:Vit - IF Brommapojkarna 6 Träkvistavallen 226
2020-09-05 10:15 Kungsängens IF 3 - Sollentuna FK 26 Kungsängens IP 31
2020-09-05 12:30 Bro IK Vit - AIK FF 11 Bro IP 21
2020-09-05 14:30 Rissne IF - Sundbybergs IK Grön Rissne IP 2
2020-09-06 14:00 Spånga IS FK 7 - FC Järfälla 2 Nälsta BP 12
2020-09-06 15:30 Bele Barkarby FF 2-1 - Athletic FC Järfälla 2 Strömvallen 2
2020-09-06 17:30 Ursvik IK Gul 2 - Kallhälls FF Vit Ursviks IP 11
2020-09-12 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 2-1 Grimsta IP 22
2020-09-12 10:00 Sollentuna FK 26 - Ekerö IK 3:Vit Kärrdals BP 12
2020-09-12 10:15 Sundbybergs IK Grön - Kungsängens IF 3 Sundbybergs IP 22
2020-09-12 11:15 Athletic FC Järfälla 2 - Spånga IS FK 7 Sandviks Bollplan 11
2020-09-12 11:15 Bro IK Vit - Ursvik IK Gul 2 Bro IP 21
2020-09-13 12:45 FC Järfälla 2 - Kallhälls FF Vit Järfällavallen 22
2020-09-13 16:15 AIK FF 11 - Rissne IF Huvudstafältet 12
2020-09-19 10:15 Ekerö IK 3:Vit - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 226
2020-09-19 10:15 Kungsängens IF 3 - AIK FF 11 Kungsängens IP 31
2020-09-19 10:45 Kallhälls FF Vit - Athletic FC Järfälla 2 Bolindervallen 22
2020-09-19 14:30 Rissne IF - Bro IK Vit Rissne IP 2
2020-09-20 14:00 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 6 Nälsta BP 12
2020-09-20 16:15 Ursvik IK Gul 2 - FC Järfälla 2 Ursviks IP 11
2020-09-20 16:45 Bele Barkarby FF 2-1 - Sollentuna FK 26 Strömvallen 2
2020-09-26 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Kallhälls FF Vit Grimsta IP 22
2020-09-26 10:00 Sollentuna FK 26 - Spånga IS FK 7 Kärrdals BP 12
2020-09-26 10:15 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 2-1 Sundbybergs IP 22
2020-09-26 11:15 Bro IK Vit - Kungsängens IF 3 Bro IP 21
2020-09-26 14:00 Athletic FC Järfälla 2 - FC Järfälla 2 Sandviks Bollplan 11
2020-09-26 14:30 Rissne IF - Ursvik IK Gul 2 Rissne IP 2
2020-09-27 15:00 AIK FF 11 - Ekerö IK 3:Vit Huvudstafältet 12

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info