Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-17

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Johan Berggren 086410184 0722770063 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 1-1 Dan Eriksson 0709206808 Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 13 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Gul Dean Tosic 0705191987 Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 2:Blå Fredrik Bergström 0722278772 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 22 Carl-Fredrik Tiderius 0708196719 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 vit Ulrik Bonnevier blåvit randig/blå/blå
Skå IK & Bygdegård Gul David Gounaris vit/vit/vit
Sollentuna FK 3 Mattias Blomquist 0702018213 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Maria Karlsson 0703703787 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Kent Mobrin 0706168880 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 1 Anders Erik Sandberg 0733454341 Gult/Svart/Svart
Vasalunds Stockholm IF 1 Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Ängby IF Grön 1 Mikael Wik Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:30 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 3 Träkvistavallen 225
2020-04-18 16:30 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 14 vit Helenelunds IP 125
2020-04-19 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Vasalunds Stockholm IF 1 Örvallen 2
2020-04-19 11:15 Sundbybergs IK Gul - Ängby IF Grön 1 Örvallen 2
2020-04-19 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - Ekerö IK 2:Blå Svanängens IP 22
2020-04-19 13:45 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 22 Huvudstafältet 11
2020-04-19 15:30 Bele Barkarby FF 1-1 - Djurgårdens IF FF 13 Strömvallen 2
2020-04-25 12:30 Vasalunds Stockholm IF 1 - Bele Barkarby FF 1-1 Knutby BP 12
2020-04-25 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Ekerö IK 1:Gul Träkvistavallen 225
2020-04-25 12:45 Ängby IF Grön 1 - Ursvik IK Svart 1 Ängby IP 2
2020-04-25 14:15 Djurgårdens IF FF 13 - Skå IK & Bygdegård Gul Hjorthagens IP 2
2020-04-25 16:30 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 3 Nälsta BP 11
2020-04-26 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - AIK FF 2 Högsätra BP 11
2020-04-26 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Sundbybergs IK Gul Stora Mossens IP 3
Maj
2020-05-02 10:15 Ekerö IK 1:Gul - Djurgårdens IF FF 13 Träkvistavallen 225
2020-05-02 16:30 Sollentuna FK 3 - Ekerö IK 2:Blå Helenelunds IP 125
2020-05-03 10:00 Sundbybergs IK Gul - IFK Lidingö FK 14 vit Örvallen 2
2020-05-03 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF Grön 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-03 13:45 AIK FF 2 - Spånga IS FK 3 Huvudstafältet 11
2020-05-03 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Vasalunds Stockholm IF 1 Svanängens IP 22
2020-05-03 16:45 Bele Barkarby FF 1-1 - Ursvik IK Svart 1 Strömvallen 2
2020-05-08 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Ursviks IP 11
2020-05-09 12:30 Vasalunds Stockholm IF 1 - Ekerö IK 1:Gul Knutby BP 12
2020-05-09 12:45 Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 2 Träkvistavallen 225
2020-05-09 16:30 Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 11
2020-05-09 16:45 Djurgårdens IF FF 13 - Sollentuna FK 3 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - IF Brommapojkarna 22 Högsätra BP 11
2020-05-10 13:45 Ängby IF Grön 1 - Bele Barkarby FF 1-1 Ängby IP 2
2020-05-16 09:00 Sollentuna FK 3 - Vasalunds Stockholm IF 1 Helenelunds IP 125
2020-05-16 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Ursvik IK Svart 1 Träkvistavallen 225
2020-05-17 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - Ängby IF Grön 1 Högsätra BP 11
2020-05-17 11:15 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 2:Blå Örvallen 2
2020-05-17 13:45 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 13 Huvudstafältet 11
2020-05-17 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Bele Barkarby FF 1-1 Svanängens IP 22
2020-05-17 14:00 IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 3 Stora Mossens IP 3
2020-05-30 10:15 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 22 Träkvistavallen 225
2020-05-30 13:45 Vasalunds Stockholm IF 1 - AIK FF 2 Knutby BP 12
2020-05-30 16:30 Spånga IS FK 3 - IFK Lidingö FK 14 vit Nälsta BP 11
2020-05-30 16:45 Djurgårdens IF FF 13 - Sundbybergs IK Gul Hjorthagens IP 2
2020-05-31 12:30 Ängby IF Grön 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Ängby IP 2
2020-05-31 14:15 Bele Barkarby FF 1-1 - Ekerö IK 1:Gul Strömvallen 2
2020-05-31 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Sollentuna FK 3 Ursviks IP 11
Juni
2020-06-06 09:00 Sollentuna FK 3 - Bele Barkarby FF 1-1 Helenelunds IP 125
2020-06-06 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 225
2020-06-06 15:15 Spånga IS FK 3 - Ängby IF Grön 1 Nälsta BP 11
2020-06-07 09:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Ekerö IK 2:Blå Högsätra BP 11
2020-06-07 10:00 Sundbybergs IK Gul - Vasalunds Stockholm IF 1 Örvallen 2
2020-06-07 12:45 IF Brommapojkarna 22 - Djurgårdens IF FF 13 Stora Mossens IP 3
2020-06-07 13:45 AIK FF 2 - Ursvik IK Svart 1 Huvudstafältet 11
Augusti
2020-08-22 12:30 Vasalunds Stockholm IF 1 - IF Brommapojkarna 22 Knutby BP 12
2020-08-22 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Spånga IS FK 3 Träkvistavallen 225
2020-08-22 14:00 Ängby IF Grön 1 - Ekerö IK 1:Gul Ängby IP 2
2020-08-22 14:15 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Lidingö FK 14 vit Hjorthagens IP 2
2020-08-23 10:00 Ursvik IK Svart 1 - Sundbybergs IK Gul Örvallen 2
2020-08-23 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Sollentuna FK 3 Svanängens IP 22
2020-08-23 16:45 Bele Barkarby FF 1-1 - AIK FF 2 Strömvallen 2
2020-08-29 11:30 Ekerö IK 2:Blå - Ängby IF Grön 1 Träkvistavallen 225
2020-08-29 15:15 Sollentuna FK 3 - Ekerö IK 1:Gul Helenelunds IP 125
2020-08-30 09:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Vasalunds Stockholm IF 1 Högsätra BP 11
2020-08-30 10:00 Sundbybergs IK Gul - Bele Barkarby FF 1-1 Örvallen 2
2020-08-30 10:15 Spånga IS FK 3 - Djurgårdens IF FF 13 Nälsta BP 11
2020-08-30 11:30 IF Brommapojkarna 22 - Ursvik IK Svart 1 Stora Mossens IP 3
2020-08-30 13:45 AIK FF 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 11
September
2020-09-04 17:30 Ursvik IK Svart 1 - IFK Lidingö FK 14 vit Ursviks IP 11
2020-09-05 11:30 Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 2 Träkvistavallen 225
2020-09-05 13:45 Vasalunds Stockholm IF 1 - Spånga IS FK 3 Knutby BP 12
2020-09-05 14:15 Djurgårdens IF FF 13 - Ekerö IK 2:Blå Hjorthagens IP 2
2020-09-06 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Sundbybergs IK Gul Svanängens IP 22
2020-09-06 13:45 Ängby IF Grön 1 - Sollentuna FK 3 Ängby IP 2
2020-09-06 16:45 Bele Barkarby FF 1-1 - IF Brommapojkarna 22 Strömvallen 2
2020-09-12 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Vasalunds Stockholm IF 1 Träkvistavallen 225
2020-09-13 09:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Bele Barkarby FF 1-1 Högsätra BP 11
2020-09-13 10:00 Djurgårdens IF FF 13 - Ängby IF Grön 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 10:15 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Svart 1 Nälsta BP 11
2020-09-13 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Skå IK & Bygdegård Gul Stora Mossens IP 3
2020-09-13 11:15 Sundbybergs IK Gul - Ekerö IK 1:Gul Örvallen 2
2020-09-13 13:45 AIK FF 2 - Sollentuna FK 3 Huvudstafältet 11
2020-09-19 09:00 Sollentuna FK 3 - Sundbybergs IK Gul Helenelunds IP 125
2020-09-19 11:30 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 22 Träkvistavallen 225
2020-09-19 12:30 Vasalunds Stockholm IF 1 - Djurgårdens IF FF 13 Knutby BP 12
2020-09-20 12:30 Skå IK & Bygdegård Gul - IFK Lidingö FK 14 vit Svanängens IP 22
2020-09-20 13:45 Ängby IF Grön 1 - AIK FF 2 Ängby IP 2
2020-09-20 15:30 Bele Barkarby FF 1-1 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 2
2020-09-20 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Ekerö IK 2:Blå Ursviks IP 11
2020-09-26 11:15 Vasalunds Stockholm IF 1 - Ängby IF Grön 1 Knutby BP 12
2020-09-26 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Bele Barkarby FF 1-1 Träkvistavallen 225
2020-09-26 14:00 Spånga IS FK 3 - Skå IK & Bygdegård Gul Nälsta BP 11
2020-09-26 14:15 Djurgårdens IF FF 13 - Ursvik IK Svart 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 16:45 IF Brommapojkarna 22 - Sollentuna FK 3 Stora Mossens IP 3
2020-09-27 10:00 Sundbybergs IK Gul - AIK FF 2 Örvallen 2
2020-09-27 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - Ekerö IK 1:Gul Högsätra BP 11

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info