Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-31

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Peter Olof Gaverstedt 0760020025 Svart/Vit/Svart/Gul
Hässelby SK FF Vitsvart Pia Frodelius 0722258202 0722258202 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 19 Mattias Brantsberg 0768186603 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 24 Mikael Hammarström 0705665422 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Vit Emir Dizdarevic 0704330218 Vit/Blå/Vit
Råsunda IS Blå Peter Lind 0730893376 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 12 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 15 Terry Potter 0725738805 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 10 Mikael Ahlqvist Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 8 Anders Melldén 0707306560 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Röd Åsa Bjällås 0706821757 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 2 Anders Erik Sandberg 0733454341 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Frösunda Anna Larsson 0702107291 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Svart Ängby IF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 12:00 IFK Bergshamra Vit - Hässelby SK FF Vitsvart Bergshamra IP 2
2020-04-19 09:00 Sollentuna FK 12 - Spånga IS FK 10 Helenelunds IP 125
2020-04-19 11:15 AIK FF 8 - Sundbybergs IK Röd Huvudstafältet 12
2020-04-19 11:30 Spånga IS FK 8 - Vasalunds IF Frösunda Nälsta BP 11
2020-04-19 12:30 Ursvik IK Svart 2 - IF Brommapojkarna 19 Ursviks IP 12
2020-04-19 13:45 Ängby IF Svart - Råsunda IS Blå Ängby IP 2
2020-04-19 16:30 IF Brommapojkarna 24 - Sollentuna FK 15 Stora Mossens IP 2
2020-04-25 09:00 Sundbybergs IK Röd - Sollentuna FK 12 Sundbybergs IP 22
2020-04-25 13:30 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 8 Hässelby Villastads BP 1
2020-04-26 09:00 Sollentuna FK 15 - Ängby IF Svart Helenelunds IP 125
2020-04-26 12:15 Hässelby SK FF Vitsvart - Ursvik IK Svart 2 Hässelby IP 21
2020-04-26 12:30 Råsunda IS Blå - AIK FF 8 Huvudstafältet 12
2020-04-26 13:45 Vasalunds IF Frösunda - IF Brommapojkarna 24 Huvudstafältet 12
2020-04-26 16:30 Spånga IS FK 10 - IFK Bergshamra Vit Nälsta BP 12
Maj
2020-05-02 12:00 IFK Bergshamra Vit - Sundbybergs IK Röd Bergshamra IP 2
2020-05-03 09:00 Sollentuna FK 12 - Råsunda IS Blå Helenelunds IP 125
2020-05-03 09:45 Hässelby SK FF Vitsvart - IF Brommapojkarna 19 Hässelby IP 21
2020-05-03 11:15 AIK FF 8 - Sollentuna FK 15 Huvudstafältet 12
2020-05-03 11:15 Ängby IF Svart - Vasalunds IF Frösunda Ängby IP 2
2020-05-03 13:45 Ursvik IK Svart 2 - Spånga IS FK 10 Ursviks IP 12
2020-05-03 14:00 IF Brommapojkarna 24 - Spånga IS FK 8 Stora Mossens IP 2
2020-05-09 09:00 Sundbybergs IK Röd - Ursvik IK Svart 2 Sundbybergs IP 22
2020-05-09 13:30 IF Brommapojkarna 19 - IF Brommapojkarna 24 Hässelby Villastads BP 1
2020-05-10 09:00 Sollentuna FK 15 - Sollentuna FK 12 Helenelunds IP 125
2020-05-10 10:15 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Svart Nälsta BP 11
2020-05-10 12:30 Råsunda IS Blå - IFK Bergshamra Vit Huvudstafältet 12
2020-05-10 13:45 Vasalunds IF Frösunda - AIK FF 8 Huvudstafältet 12
2020-05-10 16:30 Spånga IS FK 10 - Hässelby SK FF Vitsvart Nälsta BP 12
2020-05-16 10:15 Ängby IF Svart - IF Brommapojkarna 24 Ängby IP 2
2020-05-16 12:00 IFK Bergshamra Vit - Sollentuna FK 15 Bergshamra IP 2
2020-05-16 16:30 Sollentuna FK 12 - Vasalunds IF Frösunda Helenelunds IP 125
2020-05-17 09:45 Hässelby SK FF Vitsvart - Sundbybergs IK Röd Hässelby IP 21
2020-05-17 11:15 AIK FF 8 - Spånga IS FK 8 Huvudstafältet 12
2020-05-17 13:45 Ursvik IK Svart 2 - Råsunda IS Blå Ursviks IP 12
2020-05-17 14:00 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 19 Nälsta BP 12
2020-05-29 17:45 Sundbybergs IK Röd - Spånga IS FK 10 Sundbybergs IP 22
2020-05-30 13:30 IF Brommapojkarna 19 - Ängby IF Svart Hässelby Villastads BP 1
2020-05-31 09:00 Sollentuna FK 15 - Ursvik IK Svart 2 Helenelunds IP 125
2020-05-31 10:15 Spånga IS FK 8 - Sollentuna FK 12 Nälsta BP 11
2020-05-31 12:30 Råsunda IS Blå - Hässelby SK FF Vitsvart Huvudstafältet 12
2020-05-31 13:45 Vasalunds IF Frösunda - IFK Bergshamra Vit Huvudstafältet 12
2020-05-31 17:45 IF Brommapojkarna 24 - AIK FF 8 Stora Mossens IP 2
Juni
2020-06-05 17:45 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 19 Sundbybergs IP 22
2020-06-06 15:45 IFK Bergshamra Vit - Spånga IS FK 8 Bergshamra IP 2
2020-06-06 16:30 Sollentuna FK 12 - IF Brommapojkarna 24 Helenelunds IP 125
2020-06-07 11:15 AIK FF 8 - Ängby IF Svart Huvudstafältet 12
2020-06-07 12:15 Hässelby SK FF Vitsvart - Sollentuna FK 15 Hässelby IP 21
2020-06-07 12:30 Ursvik IK Svart 2 - Vasalunds IF Frösunda Örvallen 2
2020-06-07 15:15 Spånga IS FK 10 - Råsunda IS Blå Nälsta BP 12
Augusti
2020-08-22 09:15 IF Brommapojkarna 24 - IFK Bergshamra Vit Stora Mossens IP 2
2020-08-22 10:15 Ängby IF Svart - Sollentuna FK 12 Ängby IP 2
2020-08-22 13:30 IF Brommapojkarna 19 - AIK FF 8 Hässelby Villastads BP 1
2020-08-23 09:00 Sollentuna FK 15 - Spånga IS FK 10 Helenelunds IP 125
2020-08-23 10:15 Spånga IS FK 8 - Ursvik IK Svart 2 Nälsta BP 11
2020-08-23 11:15 Råsunda IS Blå - Sundbybergs IK Röd Huvudstafältet 12
2020-08-23 12:30 Vasalunds IF Frösunda - Hässelby SK FF Vitsvart Huvudstafältet 12
2020-08-29 09:00 Sundbybergs IK Röd - Sollentuna FK 15 Sundbybergs IP 22
2020-08-29 15:45 IFK Bergshamra Vit - Ängby IF Svart Bergshamra IP 2
2020-08-29 16:30 Sollentuna FK 12 - AIK FF 8 Helenelunds IP 125
2020-08-30 12:15 Hässelby SK FF Vitsvart - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 21
2020-08-30 13:45 Ursvik IK Svart 2 - IF Brommapojkarna 24 Ursviks IP 12
2020-08-30 13:45 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 19 Huvudstafältet 12
2020-08-30 16:30 Spånga IS FK 10 - Vasalunds IF Frösunda Nälsta BP 12
September
2020-09-05 10:15 Ängby IF Svart - Ursvik IK Svart 2 Ängby IP 2
2020-09-05 13:30 IF Brommapojkarna 19 - Sollentuna FK 12 Hässelby Villastads BP 1
2020-09-05 16:30 Spånga IS FK 8 - Spånga IS FK 10 Nälsta BP 11
2020-09-06 09:00 IF Brommapojkarna 24 - Hässelby SK FF Vitsvart Stora Mossens IP 2
2020-09-06 09:00 Sollentuna FK 15 - Råsunda IS Blå Helenelunds IP 125
2020-09-06 11:15 Vasalunds IF Frösunda - Sundbybergs IK Röd Huvudstafältet 12
2020-09-06 12:30 AIK FF 8 - IFK Bergshamra Vit Huvudstafältet 12
2020-09-12 09:00 Sundbybergs IK Röd - Spånga IS FK 8 Sundbybergs IP 22
2020-09-12 13:15 IFK Bergshamra Vit - Sollentuna FK 12 Bergshamra IP 2
2020-09-12 16:30 Sollentuna FK 15 - IF Brommapojkarna 19 Helenelunds IP 125
2020-09-13 11:00 Hässelby SK FF Vitsvart - Ängby IF Svart Hässelby IP 21
2020-09-13 13:45 Ursvik IK Svart 2 - AIK FF 8 Ursviks IP 12
2020-09-13 13:45 Råsunda IS Blå - Vasalunds IF Frösunda Huvudstafältet 12
2020-09-13 16:30 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 12
2020-09-18 18:00 Ängby IF Svart - Spånga IS FK 10 Ängby IP 2
2020-09-19 09:15 IF Brommapojkarna 24 - Sundbybergs IK Röd Stora Mossens IP 2
2020-09-19 13:30 IF Brommapojkarna 19 - IFK Bergshamra Vit Hässelby Villastads BP 1
2020-09-20 09:00 Sollentuna FK 12 - Ursvik IK Svart 2 Helenelunds IP 125
2020-09-20 10:15 Spånga IS FK 8 - Råsunda IS Blå Nälsta BP 11
2020-09-20 11:15 AIK FF 8 - Hässelby SK FF Vitsvart Huvudstafältet 12
2020-09-20 12:30 Vasalunds IF Frösunda - Sollentuna FK 15 Huvudstafältet 12
2020-09-26 09:00 Sollentuna FK 15 - Spånga IS FK 8 Helenelunds IP 125
2020-09-26 09:00 Sundbybergs IK Röd - Ängby IF Svart Sundbybergs IP 22
2020-09-27 12:15 Hässelby SK FF Vitsvart - Sollentuna FK 12 Hässelby IP 21
2020-09-27 12:30 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 24 Huvudstafältet 12
2020-09-27 13:45 Ursvik IK Svart 2 - IFK Bergshamra Vit Ursviks IP 12
2020-09-27 13:45 Vasalunds IF Frösunda - IF Brommapojkarna 19 Huvudstafältet 12
2020-09-27 16:30 Spånga IS FK 10 - AIK FF 8 Nälsta BP 12

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info