Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 11 - Grupp 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Frösö IF Vit Mattias Lagerkvist 0702892611 0702892611 Rosa/svart/Svart/Svart
IFK Östersund City Röd Jesper Green 0730343062 Röd/Vita/Vita
IFK Östersund Z Henrik Johansson 0706239183 Röd/Vita/Vita
Järpens IF JUF Jenny Viklund 0730690190 Blå/Blå/Blå
Näldens IF Terje Älvbåge 0730265484 Gul/Blå/Blå
Ope IF United Magnus Ekerlid Vit/Blå/Vit
Åre Slalomklubb Jessica Bakkan Winnhed 0730599060 Svart/Svart/Svart
Ås IF Gul Fredrik Vestin 0733587176 Blå/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Järpens IF JUF - IFK Östersund Z Norrmontage Arena 3
Järpens IF JUF - Ope IF United Norrmontage Arena 3
Maj
2020-05-24 09:30 IFK Östersund Z - Ope IF United Jämtkraft Arena B-plan
2020-05-24 12:30 Åre Slalomklubb - Ås IF Gul Duvedshallen
2020-05-25 18:30 Järpens IF JUF - IFK Östersund City Röd Norrmontage Arena 3
2020-05-27 19:15 Frösö IF Vit - Näldens IF Länsförsäkringar AC 2
2020-05-31 11:00 Frösö IF Vit - Åre Slalomklubb Länsförsäkringar AC 2
2020-05-31 15:00 IFK Östersund City Röd - IFK Östersund Z Odensala Sportfält 6
Juni
2020-06-01 18:45 Ås IF Gul - Järpens IF JUF Hovängen 3
2020-06-02 18:30 Näldens IF - Ope IF United Näskottvallen
2020-06-04 18:00 Ope IF United - IFK Östersund City Röd Torvallens IP 9
2020-06-06 16:00 IFK Östersund Z - Åre Slalomklubb Jämtkraft Arena B-plan
2020-06-07 13:00 Åre Slalomklubb - Näldens IF Duvedshallen
2020-06-10 18:30 Järpens IF JUF - Frösö IF Vit Norrmontage Arena 3
2020-06-11 17:00 IFK Östersund Z - Ås IF Gul Tallvallen 1
2020-06-13 11:30 Åre Slalomklubb - Ope IF United Duvedshallen
2020-06-14 10:00 Frösö IF Vit - IFK Östersund Z Länsförsäkringar AC 2
2020-06-16 17:30 Åre Slalomklubb - Järpens IF JUF Duvedshallen
2020-06-17 17:30 Ås IF Gul - Ope IF United Hovängen 3
2020-06-17 18:30 Näldens IF - IFK Östersund City Röd Näskottvallen
2020-06-22 18:00 Järpens IF JUF - Näldens IF Norrmontage Arena 3
2020-06-22 19:00 Ope IF United - Frösö IF Vit Torvallens IP 9
2020-06-23 18:30 IFK Östersund City Röd - Ås IF Gul Tallvallen 1
2020-06-28 12:15 Frösö IF Vit - IFK Östersund City Röd Länsförsäkringar AC 2
2020-06-29 18:30 Näldens IF - Ås IF Gul Näskottvallen
Augusti
2020-08-15 10:00 Ås IF Gul - Frösö IF Vit Hovängen 3
2020-08-16 14:30 IFK Östersund City Röd - Åre Slalomklubb Tallvallen 1
2020-08-20 17:00 IFK Östersund Z - Näldens IF Hofvallens IP
2020-08-22 11:00 Åre Slalomklubb - Frösö IF Vit Duvedshallen
2020-08-23 11:00 Ås IF Gul - Åre Slalomklubb Hovängen 3
2020-08-25 18:30 IFK Östersund City Röd - Järpens IF JUF Tallvallen 1
2020-08-26 18:30 Näldens IF - Frösö IF Vit Tallängen
2020-08-27 17:00 IFK Östersund Z - IFK Östersund City Röd Hofvallens IP
2020-08-27 18:30 Ope IF United - Ås IF Gul Odensala Sportfält 7
2020-08-29 11:00 Järpens IF JUF - Ås IF Gul Norrmontage Arena 3
2020-08-29 13:00 Ope IF United - Näldens IF Odensala Sportfält 7
2020-08-29 15:00 Ope IF United - Järpens IF JUF Odensala Sportfält 11
September
2020-09-02 18:30 Näldens IF - Åre Slalomklubb Tallängen
2020-09-05 11:00 Frösö IF Vit - Järpens IF JUF Länsförsäkringar AC 2
2020-09-05 14:00 Näldens IF - Järpens IF JUF Tallängen
2020-09-07 17:30 Ås IF Gul - IFK Östersund Z Hovängen 3
2020-09-08 17:30 IFK Östersund City Röd - Ope IF United Tallvallen 1
2020-09-13 11:00 IFK Östersund Z - Frösö IF Vit Hofvallens IP
2020-09-13 15:00 IFK Östersund City Röd - Näldens IF Tallvallen 1
2020-09-14 18:00 Järpens IF JUF - Åre Slalomklubb Norrmontage Arena 3
2020-09-14 18:30 Näldens IF - IFK Östersund Z Näskottvallen
2020-09-15 18:00 Ope IF United - IFK Östersund Z Odensala Sportfält 7
2020-09-20 09:45 Frösö IF Vit - Ope IF United Länsförsäkringar AC 2
2020-09-20 12:30 Ås IF Gul - IFK Östersund City Röd Hovängen 3
2020-09-20 12:30 Åre Slalomklubb - IFK Östersund Z Duvedshallen
2020-09-26 10:30 Ope IF United - Åre Slalomklubb Odensala Sportfält 7
2020-09-26 15:00 IFK Östersund Z - Järpens IF JUF ÖP-hallen
2020-09-27 12:00 Ås IF Gul - Näldens IF Hovängen 3
2020-09-27 13:30 IFK Östersund City Röd - Frösö IF Vit Tallvallen 1
Oktober
2020-10-04 10:00 Frösö IF Vit - Ås IF Gul Länsförsäkringar AC 2
2020-10-04 12:30 Åre Slalomklubb - IFK Östersund City Röd Duvedshallen

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: laif.langsele@kramne...

Se all info