Hoppa till sidans innehåll

Info

Spånga IP 41 (plan 41)

Anläggning
Spånga IP
Adress
Solhems Hagväg 2, 16356 SPÅNGA
Zon
NORDVÄST Bro-Järfälla-Sollentuna-UpplandsVäsby-Solna-Sundbyberg-Spånga-Västerort-Ekerö-Kungsholmen-Essinge
Kommun
Stockholm
Telefon
08-7612647, 070-4179320 
Plantyp
7 mot 7 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Omklädningsrum
8 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
April
2020-04-12 14:00 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Täby FK 51 Spånga IP 4
2020-04-13 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-04-13 09:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 2 Spånga IP 4
2020-04-13 10:30 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Djurö-Vindö IF 1 Spånga IP 4
2020-04-13 15:00 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - Kälvesta IOFF FK Spånga IP 4
2020-04-13 18:15 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK N Spånga IP 4
2020-04-13 20:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - Huddinge IF 1 Spånga IP 4
2020-04-15 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Polonia Falcons FF Spånga IP 4
2020-04-17 18:30 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF 1 Spånga IP 4
2020-04-17 20:00 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF Spånga IP 4
2020-04-18 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Ekerö IK 3:Blå Spånga IP 52
2020-04-18 10:00 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 3 Spånga IP 4
2020-04-18 10:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - Ursvik IK Vit 2 Spånga IP 51
2020-04-18 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Ursvik IK Svart Spånga IP 52
2020-04-18 11:45 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - IFK Lidingö FK 3 vit Spånga IP 4
2020-04-18 12:15 P2008-17 Tensta United IS - IF Brommapojkarna 22 Spånga IP 5 Hall
2020-04-18 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - Kallhälls FF Blå Spånga IP 5 Hall
2020-04-18 14:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Vallentuna BK Spånga IP 4
2020-04-18 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Bollstanäs SK Herr J Spånga IP 4
2020-04-19 09:00 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Viggbyholms IK FF Spånga IP 4
2020-04-19 10:30 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Bollstanäs SK grön Spånga IP 4
2020-04-19 12:15 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Ängby IF 5 Spånga IP 4
2020-04-19 14:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Essinge IK 1 Spånga IP 4
2020-04-19 16:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Ängby IF 1 Spånga IP 4
2020-04-19 18:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Hässelby SK FF Spånga IP 4
2020-04-19 19:30 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - IFK Österåker FK 2 Spånga IP 4
2020-04-22 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Stocksunds IF Spånga IP 4
2020-04-24 19:00 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 2 Spånga IP 4
2020-04-25 09:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Bro IK Vit Spånga IP 4
2020-04-25 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Spånga IS FK 7 Spånga IP 52
2020-04-25 10:30 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - Bällsta FF 5 Spånga IP 4
2020-04-25 11:00 P2011-14 Bromstens IK Vit - Vasalunds IF Solna Bl Spånga IP 52
2020-04-25 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Essinge IK Spånga IP 4
2020-04-25 12:15 P2008-28 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 7 Spånga IP 5 Hall
2020-04-25 14:00 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - IK Frej Täby FF 1 Spånga IP 4
2020-04-25 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Älta IF 1 Spånga IP 4
2020-04-26 09:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - AIK FF 4 Spånga IP 4
2020-04-26 12:15 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 6 Spånga IP 4
2020-04-26 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - Enskede IK Spånga IP 4
2020-04-26 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Sollentuna FK Spånga IP 4
2020-04-27 19:00 Stockholmsserien 2 Norra Spånga IS FK - FC Järfälla Spånga IP 4
2020-04-29 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Wäsby FC Spånga IP 4
Maj
2020-05-01 11:00 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Bro IK Blå Spånga IP 4
2020-05-02 09:15 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-05-02 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Spånga IS FK 11 Spånga IP 52
2020-05-02 10:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - Sundbybergs IK Svart Spånga IP 51
2020-05-02 11:00 P2011-12 Assyriska FF Babylon 1 - IFK Viksjö Gul-2 Spånga IP 51
2020-05-02 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Spånga IS FK 5 Spånga IP 52
2020-05-02 11:00 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - Bro IK Vit Spånga IP 4
2020-05-02 12:15 P2008-17 Tensta United IS - IFK Lidingö FK 9 röd Spånga IP 5 Hall
2020-05-02 12:45 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Åkersberga BK Grön Spånga IP 4
2020-05-02 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - FC Arlanda Spånga IP 1
2020-05-02 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 9 Spånga IP 5 Hall
2020-05-02 14:30 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Djurgårdens IF FF 4 Spånga IP 4
2020-05-02 16:15 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Karlbergs BK 1 Spånga IP 4
2020-05-03 08:45 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - Ängby IF 2 Spånga IP 4
2020-05-03 10:15 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 5 Spånga IP 4
2020-05-03 11:45 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - IFK Lidingö FK 4 Spånga IP 4
2020-05-03 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Rönninge Salem Fotboll Spånga IP 4
2020-05-03 16:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Älvsjö AIK FF Röd Spånga IP 4
2020-05-03 18:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Huddinge IF 1 Spånga IP 4
2020-05-03 20:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Ursvik IK Spånga IP 4
2020-05-06 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Kälvesta IOFF FK Spånga IP 4
2020-05-08 18:30 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 4
2020-05-09 09:00 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - IFK Viksjö 4 Spånga IP 4
2020-05-09 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Bele Barkarby FF 3 Spånga IP 52
2020-05-09 11:00 P2011-14 Bromstens IK Vit - Djurgårdens IF FF 10 Spånga IP 52
2020-05-09 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Sundbybergs IK Spånga IP 1
2020-05-09 12:15 P2008-28 Assyriska FF Babylon 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 5 Hall
2020-05-09 12:30 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK Spånga IP 4
2020-05-09 14:15 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - Bollstanäs SK gul Spånga IP 4
2020-05-09 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Nacka United FF Spånga IP 4
2020-05-10 09:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 5 Spånga IP 4
2020-05-10 10:30 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Danderyds SK FF 2 Spånga IP 4
2020-05-10 14:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - Enskede IK 1 Spånga IP 4
2020-05-10 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - Älta IF 1 Spånga IP 4
2020-05-10 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - IFK Vaxholm Spånga IP 4
2020-05-13 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Turebergs IF Spånga IP 4
2020-05-15 18:30 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Ängby IF 3 Spånga IP 4
2020-05-15 20:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 2 Spånga IP 4
2020-05-16 09:00 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - Täby FK 31 Spånga IP 4
2020-05-16 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Karlbergs BK Gul 2 Spånga IP 52
2020-05-16 10:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - Spånga IS FK 1 Spånga IP 51
2020-05-16 10:30 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Kungsängens IF 1 Spånga IP 4
2020-05-16 11:00 P2011-12 Assyriska FF Babylon 1 - Vasalunds IF Järvaröd Spånga IP 51
2020-05-16 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Skå IK & Bygdegård Grön Spånga IP 52
2020-05-16 12:00 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - Stocksunds IF P05 Gul Spånga IP 4
2020-05-16 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Ekerö IK Spånga IP 1
2020-05-16 12:15 P2008-28 Assyriska FF Babylon 1 - Åkersberga FC Svart 2 Spånga IP 5 Hall
2020-05-16 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - Bromstens IK 1 Spånga IP 5 Hall
2020-05-16 14:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK Spånga IP 4
2020-05-16 15:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - IFK Uppsala Spånga IP 1
2020-05-16 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Hammarby TFF 1 Spånga IP 4
2020-05-17 10:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 1 Spånga IP 4
2020-05-17 11:45 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 4 Spånga IP 4
2020-05-17 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Forssa BK Spånga IP 4
2020-05-17 16:00 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Spånga IP 4
2020-05-17 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Ursvik IK Spånga IP 4
2020-05-17 19:30 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Täby FK 31 Spånga IP 4
2020-05-18 19:30 Stockholmsserien 2 Norra Spånga IS FK - IFK Österåker FK Spånga IP 4
2020-05-20 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Orient Sport Förening Spånga IP 4
2020-05-22 18:30 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 11 Spånga IP 4
2020-05-23 09:00 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - Ekerö IK Spånga IP 4
2020-05-23 10:30 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 6 Spånga IP 4
2020-05-23 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Mariebergs SK Spånga IP 1
2020-05-23 12:15 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - Kungsängens IF 1 Spånga IP 4
2020-05-23 14:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Sickla IF 1 Spånga IP 4
2020-05-23 16:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - Enebybergs IF 1 Spånga IP 4
2020-05-24 08:45 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 2 Spånga IP 4
2020-05-24 10:15 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Ängby IF 1 Spånga IP 4
2020-05-24 11:45 F2007- 4A Spånga IS FK 2 - Åkersberga BK Spånga IP 4
2020-05-24 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - FC Järfälla Spånga IP 4
2020-05-24 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF 1 Spånga IP 4
2020-05-24 18:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Enskede IK Spånga IP 4
2020-05-24 20:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Sollentuna FK Spånga IP 4
2020-05-27 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Kallhälls FF Spånga IP 4
2020-05-30 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Ursvik IK 2 Spånga IP 52
2020-05-30 10:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-05-30 11:00 P2011-14 Bromstens IK Vit - Kungsängens IF 4 Spånga IP 52
2020-05-30 12:00 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - Djurgårdens IF FF 7 Spånga IP 4
2020-05-30 12:15 P2008-17 Tensta United IS - Hässelby SK FF 1 Spånga IP 5 Hall
2020-05-30 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - IK Franke Spånga IP 1
2020-05-30 14:00 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - IK Frej Täby FF 2 Spånga IP 4
2020-05-30 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 4
2020-05-31 09:00 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Hässelby SK FF 3 Spånga IP 4
2020-05-31 10:30 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - FC Järfälla 5 Spånga IP 4
2020-05-31 14:00 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Ursvik IK 2 Spånga IP 4
2020-05-31 16:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - FC Järfälla 1 Spånga IP 4
2020-05-31 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Sollentuna FK Y Spånga IP 4
Juni
2020-06-03 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Olympia Stockholm FF Spånga IP 4
2020-06-05 18:30 F2007- 4B Karlbergs BK 1 - Sickla IF 4 Spånga IP 4
2020-06-06 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Ekerö IK 2:Gul Spånga IP 52
2020-06-06 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Uppsala-Kurd FK Spånga IP 1
2020-06-07 17:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Åkersberga BK Spånga IP 1
2020-06-08 Herrar 7 B Örnarna IF - Ospecificerat Spånga IP 4
2020-06-20 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Sundbybergs IK Spånga IP 1
2020-06-21 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Sandvikens AIK FK Spånga IP 4
2020-06-21 16:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Rågsveds IF Spånga IP 4
Augusti
2020-08-01 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - BKV Norrtälje Spånga IP 1
2020-08-08 09:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 12 Spånga IP 4
2020-08-08 10:30 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Djurgårdens IF FF 4 Spånga IP 4
2020-08-08 12:15 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Djurgårdens IF FF 9 Spånga IP 4
2020-08-08 13:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Sala FF Spånga IP 1
2020-08-08 14:15 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-08-08 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - IK Frej Talangfotbollsförening Spånga IP 4
2020-08-09 10:00 F2007- 4A Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 2 Spånga IP 4
2020-08-09 11:45 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - IFK Stocksund 1 Spånga IP 4
2020-08-09 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Ängby IF Spånga IP 4
2020-08-09 16:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1 Spånga IP 4
2020-08-12 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - IK Säbysjön Spånga IP 4
2020-08-14 18:30 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Bromstens IK Spånga IP 4
2020-08-14 20:00 P2005 kval till P16 Brommapojkarna DFF 1 - Huddinge IF 1 Spånga IP 4
2020-08-15 10:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 4 Spånga IP 4
2020-08-15 12:00 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Ängby IF 1 Spånga IP 4
2020-08-15 14:00 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - Täby United FC 4 Spånga IP 4
2020-08-15 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Turebergs IF 1 Spånga IP 4
2020-08-16 12:00 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 3 röd Spånga IP 4
2020-08-16 14:00 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Enskede IK Svart Spånga IP 4
2020-08-16 16:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-08-16 18:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Kofkella Kultur o IF Spånga IP 4
2020-08-17 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Ospecificerat Spånga IP 4
2020-08-17 19:00 Stockholmsserien 2 Norra Spånga IS FK - Ängby IF Spånga IP 4
2020-08-18 19:30 Damer 3 A Spånga IS FK - Vallentuna BK DF Spånga IP 1
2020-08-19 18:30 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK Spånga IP 4
2020-08-19 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Konglig Samhällsbyggnadssektion FC Spånga IP 4
2020-08-22 09:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Ekerö IK 1:Gul Spånga IP 4
2020-08-22 10:30 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - Älvsjö AIK FF Röd Spånga IP 4
2020-08-22 12:00 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 Spånga IP 4
2020-08-22 14:00 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - Vallentuna BK DF 1 Spånga IP 4
2020-08-22 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Tyresö FF 1 Spånga IP 4
2020-08-23 10:00 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2 Spånga IP 4
2020-08-23 11:45 F2007- 4A Spånga IS FK 2 - Täby FK 33 Spånga IP 4
2020-08-23 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Gefle IF FF Spånga IP 4
2020-08-23 15:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - FC Järfälla Spånga IP 1
2020-08-23 16:00 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 8 Spånga IP 4
2020-08-23 16:00 P2008-17 Tensta United IS - FK Bromma Svart Spånga IP 5 Hall
2020-08-23 17:15 P2011-14 Bromstens IK Vit - Hässelby SK FF Blå Spånga IP 51
2020-08-23 17:15 P2011-11 Bromstens IK Svart - Athletic FC Järfälla 1 Spånga IP 52
2020-08-23 18:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - Åkersberga BK Svart Spånga IP 4
2020-08-26 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Sundbyberg FC Spånga IP 4
2020-08-28 18:30 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 4
2020-08-29 09:00 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Bele Barkarby FF 4 Spånga IP 4
2020-08-29 09:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - Kista SC KFUM röd Spånga IP 51
2020-08-29 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Skå IK & Bygdegård Vit Spånga IP 52
2020-08-29 10:45 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Stuvsta IF 3 Spånga IP 4
2020-08-29 11:00 P2011-12 Assyriska FF Babylon 1 - Sundbybergs IK Röd Spånga IP 51
2020-08-29 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Spånga IS FK 1 Spånga IP 52
2020-08-29 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - IFK Stocksund Spånga IP 1
2020-08-29 12:15 P2008-28 Assyriska FF Babylon 1 - FC Järfälla Blå Spånga IP 5 Hall
2020-08-29 12:30 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - Täby FK 32 Spånga IP 4
2020-08-29 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 5 Hall
2020-08-29 14:30 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Danderyds SK FF 3 Spånga IP 4
2020-08-29 16:15 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Tyresö FF 1 Spånga IP 4
2020-08-30 10:00 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - Vasalunds Stockholm IF 1 Spånga IP 4
2020-08-30 12:00 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Vällingby AIK 1 Spånga IP 4
2020-08-30 14:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - AIK FF 2 Spånga IP 4
2020-08-30 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1 Spånga IP 4
2020-08-30 18:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Vallentuna BK Spånga IP 4
September
2020-09-02 18:30 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Täby FK FA Spånga IP 4
2020-09-02 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Stockholms IF Midia Spånga IP 4
2020-09-04 18:30 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 4
2020-09-05 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Hässelby SK FF Blågul Spånga IP 52
2020-09-05 10:15 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Kallhälls FF 1 Spånga IP 4
2020-09-05 12:00 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - FC Djursholm 3 Spånga IP 4
2020-09-05 12:15 P2008-17 Tensta United IS - Spånga IS FK 7 Spånga IP 5 Hall
2020-09-05 14:00 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 13 Spånga IP 4
2020-09-05 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Ängby IF 1 Spånga IP 4
2020-09-06 14:00 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - Täby FK 2 Spånga IP 4
2020-09-06 15:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Syrianska IF Kerburan Spånga IP 1
2020-09-06 16:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 Spånga IP 4
2020-09-06 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Hässelby SK FF Spånga IP 4
2020-09-07 19:00 Stockholmsserien 2 Norra Spånga IS FK - Bele Barkarby FF Spånga IP 4
2020-09-09 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Framsteg United FF Spånga IP 4
2020-09-11 18:30 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 5 Spånga IP 4
2020-09-11 20:00 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Bele Barkarby FF 4 Spånga IP 4
2020-09-12 09:00 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 1 Spånga IP 4
2020-09-12 09:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - IFK Viksjö Blå-3 Spånga IP 51
2020-09-12 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK Gul Spånga IP 52
2020-09-12 10:30 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 2 Spånga IP 4
2020-09-12 11:00 P2011-12 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 6 Spånga IP 51
2020-09-12 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Sundbybergs IK Grön Spånga IP 52
2020-09-12 12:00 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - Täby FK 32 Spånga IP 4
2020-09-12 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - Vallentuna BK 4 Spånga IP 5 Hall
2020-09-12 13:30 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Enebybergs IF 1 Spånga IP 4
2020-09-12 15:15 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Nacka United FF Spånga IP 4
2020-09-12 17:15 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Brommapojkarna DFF 1 Spånga IP 4
2020-09-13 10:15 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 4 Spånga IP 4
2020-09-13 11:45 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 4
2020-09-13 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Vallentuna BK Spånga IP 4
2020-09-13 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - Järla IF FK Vit Spånga IP 4
2020-09-13 18:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Danderyds SK Spånga IP 4
2020-09-13 19:30 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Enskede IK 2 Spånga IP 4
2020-09-14 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Ospecificerat Spånga IP 4
2020-09-16 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - IFK Viksjö Spånga IP 4
2020-09-18 18:30 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Spånga IP 4
2020-09-19 10:00 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - Kallhälls FF 1 Spånga IP 4
2020-09-19 10:00 P2011-18 Bromstens IK Blå - Norrtulls SK Blå 1 Spånga IP 52
2020-09-19 11:00 P2011-14 Bromstens IK Vit - IF Brommapojkarna 23 Spånga IP 52
2020-09-19 12:15 P2008-17 Tensta United IS - Ekerö IK 1:Blå Spånga IP 5 Hall
2020-09-19 14:00 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 10 grön Spånga IP 4
2020-09-19 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - Brommapojkarna DFF 1 Spånga IP 4
2020-09-20 10:00 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 6 grön Spånga IP 4
2020-09-20 12:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 18 Spånga IP 4
2020-09-20 14:00 F2007- 4A Spånga IS FK 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Spånga IP 4
2020-09-20 16:00 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 15 Spånga IP 4
2020-09-20 18:00 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - FC Djursholm 1 Spånga IP 4
2020-09-23 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - Åkersberga BK Spånga IP 4
2020-09-25 18:30 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - IFK Viksjö 3 Spånga IP 4
2020-09-25 20:00 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - IFK Viksjö 3 Spånga IP 4
2020-09-26 09:00 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Gröndals IK Blå Spånga IP 4
2020-09-26 09:00 P2012-14 Bromstens IK Vit - Ekerö IK 2:Blå Spånga IP 51
2020-09-26 10:00 P2011-11 Bromstens IK Svart - Kallhälls FF Gul Spånga IP 52
2020-09-26 10:30 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - IF Söderkamraterna 1 Spånga IP 4
2020-09-26 11:00 P2011-12 Assyriska FF Babylon 1 - Ursvik IK 3 Spånga IP 51
2020-09-26 11:00 F2011- 5 Bromstens IK - Bele Barkarby FF 3 Spånga IP 52
2020-09-26 12:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Råsunda IS Spånga IP 1
2020-09-26 12:15 P2008-28 Assyriska FF Babylon 1 - Bollstanäs SK 2 gul Spånga IP 5 Hall
2020-09-26 12:15 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - Vallentuna BK DF 2 Spånga IP 4
2020-09-26 13:30 P2010-33 Assyriska FF Babylon 1 - FC Järfälla 5 Spånga IP 5 Hall
2020-09-26 14:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Spånga IP 4
2020-09-26 15:00 Div 3 Norra Svealand, herr 2020 Spånga IS FK - Gideonsbergs IF Spånga IP 1
2020-09-26 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Värmdö IF 1 Spånga IP 4
2020-09-27 09:45 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Orange Spånga IP 4
2020-09-27 11:45 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - Vallentuna BK 2 Spånga IP 4
2020-09-27 14:00 P19 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 2) Akropolis IF - Boo FF Spånga IP 4
2020-09-27 16:00 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 11 Spånga IP 4
2020-09-27 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Vallentuna BK Spånga IP 4
2020-09-27 19:30 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Boo FF 3 Spånga IP 4
2020-09-28 19:30 Stockholmsserien 2 Norra Spånga IS FK - IFK Aspudden-Tellus Spånga IP 1
2020-09-30 20:00 Herrar 6 B Iberoamericana IF - Qaran IKF Spånga IP 4
Oktober
2020-10-02 19:30 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - FK Bromma 1 Spånga IP 4
2020-10-03 10:15 F2007- 4A Spånga IS FK 2 - IFK Vaxholm 1 Spånga IP 4
2020-10-03 12:00 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Täby FK 52 Spånga IP 4
2020-10-03 14:00 P2006- 1A Spånga IS FK 1 - Täby FK FA Spånga IP 4
2020-10-03 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - IFK Stocksund 1 Spånga IP 4
2020-10-04 10:15 F2007- 3B Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 3 Spånga IP 4
2020-10-04 14:00 F2005- 2A Spånga IS FK 1 - Enebybergs IF 1 Spånga IP 4
2020-10-04 16:00 P2003- 1A Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 1 Spånga IP 4
2020-10-04 18:00 Herrar Vet B Iberoamericana IF - Sollentuna FK Y Spånga IP 4
2020-10-07 20:00 Herrar 7 B Örnarna IF - AIF Kista Spånga IP 4
2020-10-09 18:30 P2007- 1B Spånga IS FK 1 - Maj FC Spånga IP 4
2020-10-10 10:15 P2007- 5A Spånga IS FK 5 - Kista SC KFUM Blå Spånga IP 4
2020-10-10 14:00 P2005 kval till P16 Spånga IS FK 1 - Boo FF 1 Spånga IP 4
2020-10-10 16:00 P2004 kval till P17 Spånga IS FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Spånga IP 4
2020-10-11 10:15 P2007- 3C Spånga IS FK 3 - Kista SC KFUM Röd Spånga IP 4
2020-10-11 12:00 P2006- 3B Spånga IS FK 3 - Enebybergs IF 1 Spånga IP 4
2020-10-11 14:00 P2004- 2B Spånga IS FK 2 - Apollon Solna FK Röd Spånga IP 4
2020-10-11 14:00 Damer 3 A Spånga IS FK - Karlbergs BK Spånga IP 1
2020-10-11 16:00 F2004/2001- 1B Spånga IS FK 1 - Tyresö FF FJ 1 Spånga IP 4
2020-10-11 18:00 Herrar Vet B Kofkella Kultur o IF - Danderyds SK Spånga IP 4
2020-10-17 10:15 P2007- 4B Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 16 vit Spånga IP 4
2020-10-17 12:00 P2006- 3C Spånga IS FK 2 - FC Järfälla 2 Spånga IP 4
2020-10-17 14:00 F2006- 4A Spånga IS FK 1 - Täby FK 31 Spånga IP 4
2020-10-17 16:00 P2002 kval till P19 Spånga IS FK 1 - FC Järfälla 1 Spånga IP 4
2020-10-18 10:15 P2007- 2C Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 13 Spånga IP 4
2020-10-18 12:00 P2006- 5 Spånga IS FK 4 - Qaran IKF 1 Spånga IP 4
2020-10-18 14:00 P2005- 3A Spånga IS FK 2 - Bro IK Spånga IP 4
2020-10-18 18:00 P2005- 4A Spånga IS FK 3 - FK Bromma Spånga IP 4

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info