Hoppa till sidans innehåll

Anmälda


Anmälda tom 170427 Glöm inte att betala om ni inte gjort det redan!
Individuell Hör av er om ni inte dykt upp på listan.
Namn Klubb Född SI
Anna Young klubblös   hyra
David Alphonso klubblös 1981 hyra
Robert de la Motte Ålsten RS 1970 hyra
Karolina Viktorsson klubblös 1975 hyra
Matthias Köhler Berber IS 1972 hyra
Jørgen Ruud Høvik Multisport 1981 hyra
Tim Fredsøe Trelleborg 1977 hyra
Jonas Jarlmark Näfver Väsby SS Triathlon 1971 hyra
Katarina Hildingsdotter Team Nordic Trail 1971 hyra
Niclas Östman Motala AIF 1969 hyra
Jonas Romfelt Blåfrusen LK 1977 hyra
Magnus Karlsson klubblös 1968 hyra
Jennie Grahn klubblös 1976 hyra
Mattias Sjösvärd Lonesome Runners 1961 hyra
Carl Cederqvist Team C.A.R.E 1981 hyra
Tord Blücher Storådalens SK 1958 hyra
Daniel Sandberg Triathlon Väst 1974 hyra
Gustaf Sjösvärd Hemlingby Löparklubb 1990 hyra
Niclas Dia Rolls-Royce IF 1964 hyra
Jan Söderkvist Täby 1960 243309
Tommy Grahn Team Nordic Trail Örebro 1964 hyra
Ahmad Rashid klubblös 1980 hyra
Anton Holgersson klubblös 1989 hyra
Annelie Olausson Skogssniglar & Vildvittror 1971 hyra
Henning Holmström klubblös 1971 229645
Daniel Rönnbäck Örebro AIK 1976 hyra
Thomas Bengtsson Karlskoga Enduroklubb   hyra
Per Johansson Västerås löparklubb 1964 hyra
Celine  Pace-Soler OK Letstigen 1972 438172
Rickard Ahlberg Örebro AIK 1970 hyra
Daniel Edwall Örebro AIK 1980 hyra
Andrew Lowry Örebro AIK 1979 hyra
Jan Norén Glanshammars IF 1969 hyra
Claes Lagerström Garphyttans IF 1966 445408
Johan Stamm Nature Running 1978 1000048
Peter Nilsson Hässelby SK 1992 hyra
Håkan Adolfsson SISU Forshaga 1981 hyra
Robin Pino Uppsala LK   hyra
Fredrik Hartman Örebro AIK 1968 hyra
Joakim Jansson Sydnärkepolisens IF 1977 hyra
Magnus Ek Berber IS 1979 hyra
Thomas Stevens IF Mantra Sport 1979 hyra
Lars-Ove Höök Västerås löparklubb 1961 hyra
Fredrik Sundkvist klubblös 1980 hyra
Anders Jönsson klubblös 1973 hyra
Marc Karlsson Garphyttan 1973 hyra
Fredrik Widfeldt Tjalve IF Norrköping 1975 hyra
Christian Ellström klubblös 1985 hyra
Oscar Säwström IF Göta Karlstad 1976 hyra
Kerstin Liljerås Östansjö IF 1967 hyra
Magnus Liljerås Östansjö IF 1968 hyra
Rickard Persson AXA sports club 1972 hyra
Sofie Strömberg Matteus SI 1977 1770413
Hasse Byrén IF Start 1965 hyra
Roland Eriksson IF Start 1967 hyra
Per Arvidsson IF Start 1986 2059030
Jesper Johansson 4FVik 1967 hyra
Anders Sjölander Vegan Runners IK 1978 hyra
Magnus Mossberg Kopparbergs IF 1971 302452
Lars-Erik Larsson SK Winner 1966 hyra
Mattias Karlsson Källby 1972 hyra
Robert Fahlström Nya Karlslundsskolan 1976 hyra
Johan Ingjald IF Start 1987 452683
Jonas Janegren IF Start 1979 1414497
Tommy Oskarsson Kristinehamn 1964 hyra
Johnny Larsson Laxå OK 1961 hyra
Maria Engström IF Start 1962 hyra
Ulf Angelsiöö Storvreta IK Skidor 1968 hyra
Henrik Ahnbrink Sundbybergs IK Skidor 1970 hyra
Krister Frödin Dyltabruk 1971 hyra
Anders Johansson Kvismaredalens IF 1972 hyra
Anders Karlsson Svillinge IF 1981 hyra
Johan Käll Skara 1972 2059000
Peter Klingvall Team Nordic Trail 1970 hyra
Arvid Ekberg Nacka Värmdö skidklubb 2004 hyra
Johan Ekberg Nacka Värmdö skidklubb 2000 hyra
Olof Ekberg Nacka Värmdö skidklubb 1969 hyra
Mikael Nornvik Karlslunds IF 1969 hyra
Mats Holm 4FVik 1972 hyra
Joakim Oskarsson IFK Nora 1961 hyra
Carl Olsen Solvikingarna 1972 hyra
Jimmy Carlsson IK Wilske 1976 hyra
Johanna Ring Carlsson Ring Fysio 1978 hyra
Patrik Hessedahl Team Nordic Trail 1987 hyra
Mikael Jonsson Västerås löparklubb 1966 hyra
Joey Schultz Team Kungälv Triathlon 1982 hyra
Ronny Collin Örebro AIK 1969 13882
Niklas Oja  klubblös 1968 hyra
Henrik Östlund klubblös 1985 hyra
Tomas Hidman Västerås löparklubb 1955 hyra
Klas Lind Skattkärrs SOK 1979 hyra
Sonny Landin klubblös   hyra
Kent Mossbäck klubblös 1972 hyra
Mathias Johansen Örebro 1971 hyra
David Oscarsson Ramses runners 1971 hyra
David Gustafsson Västerås Swimrun 1987 hyra
Jenny Juttersström Västerås Swimrun 1984 hyra
Erik Åkerling Örebro AIK 1985 hyra
Peter Gustafsson Laxå   hyra
Per Gustafsson Laxå   hyra
Johan Arnqvist Mantra sport 1985 2088992
Patrik Hagström Häverödals SK 1989 hyra
Lag      
Lagnamn Namn Född SI
Verhulst Soraya Verhulst   hyra
  Richard Verhulst    
Romfelts harar Klas Ek 1977 hyra
  Martin Gräns 1976  
CENTRALSKOLANS DREAMTEAM Daniel Johansson 1976 7030218
  Hasse Löfvenhaft 1969  
  Peter Larsson 1978  
  Amanda Widmark 1988  
  Annemo Johansson 1971  
  Caroline Åberg (reserv) 1992  
Öystein´s Gôtteri Susanne Petterson   7040817
  Öystein Björndahl    
  Mattias Lodström    
  Rickard Bodén    
  Mattias Ahlström    
Materialarna Fredrik Jansson 1980 hyra
  Mathias Wennergren 1980  
Team LSV Martin Gustavsson 1998 hyra
  Andreas Gustavsson 1994  
  Fredrik Bichis 1976  
  Andreas Funke 1977  
IF Start David Berg 1989 2101539
  Kajsa Rosdahl 1989  
Östansjö SK Malin Sjödin 1972 hyra
  Ingvar Skoglund 1973  
  Melvin Sjödin 2005  
  Esther Skoglund 2007  
Mangnäs/Lodin Petra Magnäs 4FViK 1973 hyra
  Michael Lodin Örebro AIK 1968  
Team Hansson Bosse Hansson   hyra
  Ulrik Lindell    
  Josefin Hansson    
Tre bönor & Kalle Anneli Rosengren 1960 408177
  Ylva Johansson 1975  
  Tove Karlsson 1999  
  Kalle Kjellstrand  1993  
Tripp, Trapp, Trull Jonas 1970 1972326
  Linn 1972  
  Emma 2006  
Newtons första lag Dan Wessman 1959 hyra
  Elin Hellbeck 1976  
  Astrid Bustad 1962  
  Peter Senneryd 1974  
  Valentina Paneta 1986  
Sydnärkepolisens IF Jan Andersson 1961 hyra
  Henrik Engström 1977  
  Jonas Björndahl 1978  
  Paulina Nilsson 1993  
Lindvall/Nilsson Linda Lindvall 1971 40661
  Tobias Lindvall 1987  
  Emma Nilsson 1992  
Östansjö SK 2 Susanne Nyman 1964 hyra
  Kent Johansson 1968  
Uppdaterad: 28 APR 2017 11:23
Skribent: Carina Älgmyr
Epost: Adressen Gömd
Uppkommande event:
14/10 Lilla Lidingöloppet

Postadress:
Laxå OK - Orientering
Box 73
69522 Laxå

Kontakt:
Tel: 070-5915512
E-post: This is a mailto link

Se all info