Hoppa till sidans innehåll

Anmälda


Anmälda tom 180426 Glöm inte att betala (+20 kr extra om ni hyr SI-pinne) om ni inte gjort det redan!
Individuell Hör av er om ni inte dykt upp på listan.
Namn Klubb Född SI
Per Johansson Västerås Löparklubb   hyra
Thomas Rundström Löpargänget i Motala 1968 hyra
Karolina Viktorsson klubblös 1975 hyra
Janne Rehnberg TSM Running   hyra
Katrin Engelmark Club Running Sweden 1978 hyra
Tomas Karlsson Vretstorp (klubblös) 1970 hyra
Karolina Petersen Laxå (klubblös) 1979 hyra
Erik Johansson Eskilstuna trailklubb 1972 hyra
Catarina Andersson Kjula IF 1967 341631
Kenneth Eliasson Stockholm Långdistansklubb 1961 hyra
Tomas Pinni IFK Nora 1962 hyra
Anders Karlström Nacka (klubblös) 1960 hyra
Peter Gale Nacka (klubblös) 1972 hyra
Harri Liski Nacka (klubblös) 1971 hyra
Timo Välilä Nacka (klubblös) 1963 hyra
Jennie Grahn Karlskoga friidrott 1976 hyra
Therese Fjordäng Örebro AIK 1988 hyra
Celine Pace-Soler OK Letstigen 1972 438172
Olov Melin Marschieren Endurance  1985 29272
Tord Blücher Storådalens SK 1958 hyra
Lars-Ove Höök Västerås Löparklubb 1961 hyra
Carina Borén SLDK 1963 hyra
Fredrik Falkander SOK Träff 1977 7712235
Hanna Fridhamre  IFK Nora 1977 hyra
Patrik Blixt klubblös 1987 870714
Claes Rönnkvist klubblös 1981 hyra
Soraya Verhulst  klubblös 1976 hyra
Stefan Sjögren  Örebro AIK 1975 hyra
Karin Karlsson Örebro AIK 1976 hyra
Johan Johander SNO 1978 780305
Camilla Söderberg Örebro AIK 1977 hyra
Fredrik Hartman  Örebro AIK 1968 hyra
Gabriella Wågström Solvikingarna 1983 hyra
Pontus Wallin Umara Sports Club 1989 hyra
Anders Dahlgren Aktivitus Sports Club 1984 hyra
James Pratt klubblös   hyra
Daniel Sandberg klubblös 1974 hyra
Jesper Åström Västerås Löparklubb 1969 hyra
Henning Holmström klubblös 1971 229645
Johan Jongen Örebro AIK 1982 hyra
Rickard Persson Axa sportsclub 1972 hyra
Claes Nilsson Vretstorps IF 1977 hyra
Michael Liljenroth Vretstorps IF 1982 hyra
Claes Lagerström Garphyttans IF 1966 445408
Andreas Ahlin Kristinehamn Multisport 1980 hyra
Daniel Larsson RM/SSG IF 1975 hyra
Anna-Karin Frih Örebro AIK 1975 hyra
Magnus Stranneby Vretstorps IF 1980 hyra
Kent Mossbäck Örebro AIK 1972 2125985
Annica Näslund klubblös 1977 hyra
Morgan Pätsi Örebro AIK 1977 hyra
Fredrik Härdfeldt Örebro AIK 1980 hyra
Andreas Österlund Örebro AIK 1971 hyra
Anton Holgersson klubblös 1989 hyra
Petra Mangnäs 4FV IK 1973 hyra
Oscar Säwström Karlstad  (klubblös) 1976 hyra
Kjell Danfors Mullsjö SOK 1968 364821
Linda Harradine klubblös 1977 hyra
Hasse Byrén IF Start 1965 2101539
Mattias Nilsson IF Start 1971 hyra
Johan Ingjald IF Start 1987 452683
Anna Nilsson IF Start 1971 hyra
Robert Vestman Östansjö SK 1982 9090514
Björn Nilsson  IF Göta Karlstad 1966 hyra
Daniel Gustafsson FK Friskus Varberg 1994 621638
Rasmus Brenter  Nacka Värmdö SK 1977 hyra
Ludvig Brenter  Nacka Värmdö SK 2005 hyra
Svante Sundholm  Nacka Värmdö SK 1971 hyra
Emil Sundholm  Nacka Värmdö SK 2005 hyra
Olof Ekberg  Nacka Värmdö SK 1969 hyra
Johan Ekberg  Nacka Värmdö SK 2000 hyra
Arvid Ekberg  Nacka Värmdö SK 2004 hyra
Niclas Dia Rolls-Royce IF 1964 hyra
Johan Lundkvist Team ormsalva 1970 2107218
Magnus Ek Berber IS   hyra
Magnus Mossberg Kopparbergs IF 1971 302452
Fredrik Olof Henning Björk klubblös 1989 hyra
Linus Ingemarsson klubblös 1991 hyra
Jonas Janegren IF Start 1979 1414497
Per Lindell Västerås Löparklubb 1961 hyra
Tomas Fridh Stocksäters IF 1973 hyra
Peter Nilsson Hässelby SK 1992 hyra
Mikael Andersson Funäsfjällens SK 1991 910326
Jonny Larsson Östansjö SK 1961 hyra
Mathias Viktorsson LK Gränslöst 1982 hyra
Maria Hed Kristinehamn Multisport 1962 hyra
Marcus Bock klubblös 1974 hyra
Jakob Nilsson Örebro AIK 1984 hyra
Martin Ingberg Örebro AIK 1981 hyra
Erik Åkerling Örebro AIK 1985 hyra
Magnus Liljerås Östansjö SK 1968 hyra
Marcus Sandell Mullsjö SOK 1975 hyra
Ida Eriksson Nora (klubblös) 1987 hyra
Ingrid Ziegler Örebro AIK 1976 hyra
Peter Klingvall Team Nordic Trail 1970 hyra
Mathias Johansen Örebro (klubblös) 1971 hyra
Erik Celander  Berber IS 1985 hyra
Urban Dahlman klubblös 1969 hyra
Ronny Collin Örebro AIK 1969 hyra
Björn Eriksson Örebro AIK 1986 hyra
Tobias Finnsson Östersund (klubblös) 1982 hyra
Jörgen Lind Team Nordic Trail 1970 hyra
Lena Persson OK Milan 1964 2075448
Anders Karlsson Svillinge IF 1981 hyra
Henrik Pehrson Ericsson Stockholm IK 1977 hyra
Kristoffer Sjölin LK Gränslöst 1971 hyra
Mats Kjellen Snavlunda SK 1960 hyra
Erik Anfält Örebro AIK 1976 hyra
Mimmi Andersson klubblös 1975 24178
Tony Larsson Kungsörs SK 1971 hyra
Sandra Lundqvist Kristinehamn Multisport 1977 hyra
Marita Eriksson INSTEK 1977 hyra
Anders Jans Hagaby GoIF 1981 810403
Anna Karin Björfelt Kristinehamn Multisport 1970 hyra
Lag      
Lag Namn Född SI
Team Yngström (OK Tisaren) Malin Yngström 1974 611311
  Tomas Yngström 1972  
  Tintin Yngström 2002  
  Tindra Yngström 2004  
  Neo Yngström 2004  
Lag LSV Andreas Funke 1977 hyra
  Fredrik Bichis 1975  
  Andreas Gustavsson 1994  
  Martin Gustavsson 1998  
  Tord Blom 1961  
Lag Skoglund, Östansjö SK Stefan Skytt 1963 hyra
  Märta Skoglund 2009  
  Ester Skoglund 2007  
  Ingvar Skoglund 1973  
  Maria Skoglund 1977  
Hjo Runners Lena Lundstedt 1963 hyra
  Anna Young 1971  
Centralskolans dreamteam Hasse Löfvenhaft 1969 7030218
  Annemo Johansson 1971  
  Peter Larsson 1978  
  Amanda Widmark 1988  
  Caroline Åberg 1992  
Saablar AT-Fritid Arboga Daniel Andersson             1986 571010
  Jan Grann                             1957  
  Tomas Eriksson                 1977  
  Per-Erik Svensson            1963  
Gymmarna Anneli Rogengren 1960 408177
  Ylva Johansson 1975  
  Kalle Kjellstrand  1993  
  Heiko de Kort 1999  
  Tove Karlsson 1999  
Davids träninngcenter -    
  -    
  -    
  -    
Frändå/Lundström Mattias Frändå 1988 hyra
  John Lundström 1993  
Familjen Sundkvist 3G Roger Sundkvist 1956 hyra
  Fredrik Sundkvist 1980  
  Leon Sundkvist 2008  
  Melvin Sundkvist 2010  
Värsta släkten Filip Persson 1987  
  Maria Strandberg 1988  
  Ulrik Lindell 1970  
  Bosse Hansson 1952  
IF Start  Kajsa Rosdal 1989 2059030
  Maria Eriksson 1976  
Syltmunkarna Tomas Galmén 1971 hyra
  Pernilla Schölin  1973  
  Daniel Guvenal 1979  
  Kalle Wärlegård 1971  
Newtons första lag Dan Wessman   hyra
  Elin Hellbeck    
  Peter Senneryd    
  Mikael Thorén    
  Karl Håkansson    
Östansjö + Stig Malin Sjödin   hyra
  Melvin Sjödin    
  Kent Johansson    
  Mats Franzén    
  Stig Jonsson    
Lag Tisdagsklubben Johan Larsson 1982 hyra
  Tommy Theoren 1972  
Zinkgruvianerna Karl Bennet 2005 hyra
  Tom Forsberg 1998  
  Olle Windahl 2000  
  Markus Johansson  1997  
  Mikael Windahl  1973  
TNT Örebro Tommy Grahn 1964 hyra
  Sara Malmqvist 2000  
Uppdaterad: 27 APR 2018 13:50 Skribent: Carina Älgmyr
Epost: Adressen Gömd
Uppkommande event:
12/6 Sillfesten

Postadress:
Laxå OK - Orientering
Box 73
69522 Laxå

Kontakt:
Tel: 0705915512
E-post: This is a mailto link

Se all info