Hoppa till sidans innehåll

Resultat mars-april


22-mar Mälarmårdsdubbeln Lång
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Martin Vidfelt H16 66.14 33.58 15 15
Tomas Vidfelt H45 70.58 40.42 25 26
Ulrica Vidfelt Öppen 4 62.33 48.38 5 8 B
04-apr Lännasprinten
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Tomas Vidfelt H45 48.35 27.13 28 34
Martin Vidfelt H16 47.25 23.09 17 28
Joel Vidfelt H14 67.09 29.19 17 27
04-apr OK Tors Ungdomstävling
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Hanna Hellsing D16 46.30 42.36 6 53
Isak Vidfelt Inskolning Godkänd
11-apr Arosträffen, medel
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Ulrica Vidfelt D21M 71.00 49.44 2 3 B
Anna-Maria Backryd D45 25.36 25.36 1 21 G
Joel Vidfelt H14 44.40 26.30 17 23
Martin Vidfelt H16 36.51 27.44 6 21
Tomas L Karlsson H35 40.13 35.46 3 5 S
Tomas Vidfelt H45 36.46 24.54 24 35 B
Henrik Hallor H45 40.03 28
Isak Vidfelt Inskolning Godkänd
12-apr Arosträffen, medel
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Ulrica Vidfelt D21M 66.50 41.24 2 4
Martin Vidfelt H16 56.43 34.33 9 14
Tomas Vidfelt H45 48.51 36.12 10 17
13-apr Kjulas Påsk-OL, lång
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Hanna Hellsing D16 43.17 35.00 8 20
Annika Brodin D45 35.40 31.43 6 23 G
Asta Sjöberg D70 29.17 29.17 1 13 G
Gun Helmersson D75 47.29 38.54 3 5 S
Joel Vidfelt H14 72.27 28.10 20 20
Jakob Ericsson H16 73.11 34.42 12 13
Johannes Ericsson H18 77.14 45.28 24 26
Tomas Vidfelt H45 47.20 39.17 13 34 S
Mats Ericsson H45 106.23 31
Klas Thybeck H50 49.18 40.55 10 31 S
Claes Sjöberg H75 38.14 28.13 7 19 S
Isak Vidfelt Inskolning Godkänd
Ulrica Vidfelt Öppen 4 54.31 34.46 25 41
Anette Ericsson Öppen 4 58.21 29
Rolf Helmersson Öppen 7 34.49 25.35 17 44 B
Anders Holmberg Öppen 7 37.48 19 B
18-apr Hallstaträffen, medel
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Hanna Hellsing D16 34.56 34.56 1 3
Ethel Nord D65 28.41 26.21 4 13 G
Asta Sjöberg D70 26.38 26.38 1 8 G
Gun Helmersson D75 31.29 31.29 1 5 G
Jakob Ericsson H16 47.22 28.20 4 7
Johannes Ericsson H18 44.54 44.54 1 1
Mats Ericsson H45 52.46 27.26 11 12
Klas Sjöberg H50 31.06 26.39 7 12 S
Anders Holmberg H55 46.37 23.40 24 26
Max Lindkvist H75 37.47 26.58 4 9 S
Claes Sjöberg H75 39.14 5 B
Rolf Helmersson Öppen 7 39.00 21.24 17 34
19-apr TGOK-orienteringen
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Asta Sjöberg D65 52.16 52.16 1 7 G
Claes Sjöberg H75 50.45 45.55 3 14 G
25-apr Boforsloppet Medel
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Sofia Carlsson D21 51.40 37.25 10 12 S
Ulrica Vidfelt D21M 43.35 28.42 6 8 B
Anette Ericsson D21M 51.44 8
Asta Sjöberg D70 26.41 26.41 1 5 G
Joel Vidfelt H14 45.01 24.22 7 7
Martin Vidfelt H16 40.05 26.59 9 11
Jakob Ericsson H16 53.46 10
Johannes Ericsson H20 42.16 42.16 1 5 G
Patrik Thybeck H45 35.22 26.39 4 14 S
Tomas Vidfelt H45 44.42 11
Mats Ericsson H45M 39.23 35.53 2 2 S
Claes Sjöberg H75 51.56 36.31 8 8 S
Isak Vidfelt Inskolning Godkänd
26-apr Bergslagsträffen
Klass Tid S-tid Plac Ant M
Hanna Hellsing D16 48.07 45.53 2 10
Ulrica Vidfelt D35M 76.08 69.48 3 3 S
Anna-Maria Backryd D45 48.16 48.16 1 14 G
Annika Brodin D45 50.33 2 G
Ethel Nord D65 58.11 51.18 5 11 S
Asta Sjöberg D70 39.43 36.50 2 8 G
Gun Helmersson D75 50.04 50.04 1 5 G
Martin Vidfelt H16 76.35 38.55 12 17
Ola Lindgren H18 156.11 64.41 4 6
Henrik Hallor H45 84.51 55.24 10 14
Tomas Vidfelt H45 89.01 11
Klas Thybeck H50 66.22 53.24 5 10 S
Rolf Helmersson H65 75.25 47.03 19 22
Claes Sjöberg H75 54.40 49.10 2 3 6
Uppdaterad: 27 APR 2009 17:02 Skribent: Roland Nord

 

 

Postadress:
Lindebygdens OK - Orientering
K Thybeck, Rumängsvägen 11
71172 Vedevåg

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: info@lindebygdensok....

Se all info

linde_4f.jpg

LIBO

Ingen fotobeskrivning tillgänglig.

lf2.jpg