Deltagarlista Alla med detaljer 
 
  Tävling  LSS Stjärnskottet 2015    Utskriftsdatum  13 september 2015   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  16:27   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 september 2015         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
88  Andersen Nyyssönen Elias  2005  LUDVIKA SS  50m Ryggsim Herrar  25 m  49.17   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  52.05   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
57  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  100m Medley Herrar  25 m     
          50m Fjärilsim Herrar  25 m     
          16  50m Ryggsim Herrar  25 m  48.82   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  36.26   
Arola Ville  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Herrar  25 m  51.29   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  53.59   
          31  50m Frisim Herrar  25 m  41.12   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  50m Ryggsim Damer  25 m     
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:09.24   
          32  50m Frisim Damer  25 m  56.02   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m  27.22   
Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  13  50m Ryggsim Damer  25 m     
          23  100m Medley Damer  25 m     
          28  50m Bröstsim Damer  25 m     
          38  50m Frisim Damer  25 m     
Bollnäs SS Mix [2003]  2003  BOLLNÄS SS  24  4X50m Medley Mixed  25 m  3:14.11   
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m  3:02.49   
Borggren Linnéa  2004  BORLÄNGE  15  50m Ryggsim Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m     
          40  50m Frisim Damer  25 m     
24  Borlänge Mix [2005]  2005  BORLÄNGE  4X25m Medley Mixed  25 m     
          25  4X25m Frisim Mixed  25 m     
25  Borlänge Mix 1 [2003]  2003  BORLÄNGE  24  4X50m Medley Mixed  25 m     
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m     
10  26  Borlänge Mix 1 [2005]  2005  BORLÄNGE  4X25m Medley Mixed  25 m     
          25  4X25m Frisim Mixed  25 m     
11  27  Borlänge Mix 2 [2003]  2003  BORLÄNGE  24  4X50m Medley Mixed  25 m     
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m     
12  75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  50m Fjärilsim Damer  25 m  43.62   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  43.36   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:32.11   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  44.10   
          40  50m Frisim Damer  25 m  38.96   
13  87  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  25m Bröstsim Damer  25 m     
          19  25m Fjärilsim Damer  25 m     
          34  25m Ryggsim Damer  25 m     
          44  25m Frisim Damer  25 m     
14  10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Damer  25 m  58.09   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:03.50   
          32  50m Frisim Damer  25 m  47.42   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m  34.17   
15  76  Danrud Emma  2003  SANDVIKEN  28  50m Bröstsim Damer  25 m     
16  11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  100m Medley Herrar  25 m     
          50m Fjärilsim Herrar  25 m     
          16  50m Ryggsim Herrar  25 m  53.20   
          29  50m Bröstsim Herrar  25 m  53.34   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  44.31   
17  Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  50m Ryggsim Damer  25 m  50.98   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:01.56   
          32  50m Frisim Damer  25 m  54.06   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m     
18  86  Engström-Hagelin Melody  2005  LUDVIKA SS  50m Ryggsim Damer  25 m     
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:06.57   
          32  50m Frisim Damer  25 m     
19  12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  25m Bröstsim Damer  25 m     
          19  25m Fjärilsim Damer  25 m     
          34  25m Ryggsim Damer  25 m  29.46   
          44  25m Frisim Damer  25 m  27.33   
20  58  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  11  25m Bröstsim Damer  25 m     
          36  25m Ryggsim Damer  25 m     
          46  25m Frisim Damer  25 m     
21  69  Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Herrar  25 m     
          14  50m Ryggsim Herrar  25 m  49.95   
          27  50m Bröstsim Herrar  25 m  52.30   
          37  50m Frisim Herrar  25 m  41.19   
22  59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  49.71   
          26  100m Medley Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  59.66   
          40  50m Frisim Damer  25 m  40.52   
23  36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  50m Fjärilsim Damer  25 m  38.82   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  41.76   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:27.22   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  46.36   
          40  50m Frisim Damer  25 m  36.26   
24  70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  15  50m Ryggsim Damer  25 m  49.01   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  1:01.52   
          40  50m Frisim Damer  25 m  40.47   
25  49  Gävle SS Mix [2003]  2003  GÄVLE SS  24  4X50m Medley Mixed  25 m  2:39.14   
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m  2:21.15   
26  50  Gävle SS Mix Lag 2  2003  GÄVLE SS  24  4X50m Medley Mixed  25 m  2:48.93   
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m  2:38.46   
27  37  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  14  50m Ryggsim Herrar  25 m     
          27  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.57   
          37  50m Frisim Herrar  25 m  37.97   
          47  100m Medley Herrar  25 m  1:45.50   
28  28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  50m Ryggsim Damer  50 m  45.48   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  51.18   
          32  50m Frisim Damer  50 m  38.86   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m  21.81   
29  60  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  30  50m Bröstsim Damer  25 m  47.56   
          40  50m Frisim Damer  50 m  41.30   
30  38  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  50m Ryggsim Damer  25 m  50.64   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  55.45   
          32  50m Frisim Damer  25 m  47.35   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m     
31  77  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  50m Ryggsim Herrar  25 m  43.24   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  48.79   
          31  50m Frisim Herrar  25 m  38.18   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m  18.31   
32  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Damer  25 m     
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  58.79   
          32  50m Frisim Damer  25 m  55.54   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m     
33  29  Isaksson Sebastian  2005  FALUN  31  50m Frisim Herrar  25 m     
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
34  Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  16  50m Ryggsim Herrar  25 m  47.37   
          29  50m Bröstsim Herrar  25 m  53.97   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  45.06   
35  78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  50m Fjärilsim Damer  25 m  41.45   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  45.01   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:37.01   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  54.41   
          38  50m Frisim Damer  25 m  37.61   
36  71  Karlsson Eric  2003  LUDVIKA SS  14  50m Ryggsim Herrar  25 m     
          27  50m Bröstsim Herrar  25 m  54.22   
          37  50m Frisim Herrar  25 m     
37  53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  1:07.76   
          26  100m Medley Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  1:17.02   
          40  50m Frisim Damer  25 m  57.37   
38  79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  50m Fjärilsim Damer  25 m  49.64   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  48.29   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:42.73   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  55.25   
          40  50m Frisim Damer  25 m  39.15   
39  72  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  50m Ryggsim Damer  25 m  55.49   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:02.80   
          32  50m Frisim Damer  25 m  53.43   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m     
40  Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  50m Ryggsim Herrar  25 m  56.87   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  56.54   
          31  50m Frisim Herrar  25 m  49.50   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
41  67  Lindesberg Mix [2003]  2003  LINDESBERG  24  4X50m Medley Mixed  25 m  2:54.60   
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m  2:29.59   
42  68  Lindesberg Mix [2005]  2005  LINDESBERG  4X25m Medley Mixed  25 m     
          25  4X25m Frisim Mixed  25 m     
43  30  Lindgren Julia  2004  FALUN  50m Fjärilsim Damer  50 m  41.73   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  42.27   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:29.08   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  44.50   
          40  50m Frisim Damer  50 m  34.09   
44  80  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  50m Ryggsim Damer  25 m  1:01.34   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:08.52   
          32  50m Frisim Damer  25 m  57.15   
45  39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  50m Fjärilsim Damer  25 m  39.37   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  42.14   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:30.60   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  48.96   
          40  50m Frisim Damer  25 m  34.89   
46  40  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  50m Ryggsim Damer  25 m  55.18   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  1:04.07   
          32  50m Frisim Damer  25 m  51.62   
47  73  Melake Batseiba  2005  LUDVIKA SS  50m Ryggsim Damer  25 m     
          17  50m Bröstsim Damer  25 m     
          32  50m Frisim Damer  25 m     
48  31  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  16  50m Ryggsim Herrar  25 m  55.36   
          29  50m Bröstsim Herrar  25 m  1:08.23   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  49.19   
49  14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          15  50m Ryggsim Damer  25 m     
          26  100m Medley Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m     
          40  50m Frisim Damer  25 m     
50  41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  50m Fjärilsim Damer  25 m  42.55   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  47.10   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:36.65   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  46.13   
          38  50m Frisim Damer  25 m  38.21   
51  81  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN  13  50m Ryggsim Damer  25 m     
          28  50m Bröstsim Damer  25 m     
52  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  58.51   
          26  100m Medley Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  1:02.30   
          40  50m Frisim Damer  25 m  52.48   
53  61  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  13  50m Ryggsim Damer  25 m  48.07   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:50.12   
          38  50m Frisim Damer  25 m  40.05   
54  55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  53.41   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:56.49   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  58.46   
          38  50m Frisim Damer  25 m  42.77   
55  56  Nilsson Joacim  2005  HEDEMORA  50m Ryggsim Herrar  25 m     
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m     
          31  50m Frisim Herrar  25 m     
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
56  42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  50m Fjärilsim Damer  25 m  47.52   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  43.72   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:37.52   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  48.05   
          38  50m Frisim Damer  25 m  38.80   
57  62  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  50m Ryggsim Damer  25 m  51.96   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  55.37   
          32  50m Frisim Damer  25 m  40.71   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m  20.52   
58  63  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  13  50m Ryggsim Damer  25 m  46.16   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  51.39   
          38  50m Frisim Damer  25 m  38.88   
59  32  Nyberg Anna  2003  FALUN  50m Fjärilsim Damer  25 m  42.97   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  42.35   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:33.73   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  49.25   
          38  50m Frisim Damer  25 m  37.83   
60  15  Ozan Jasmin  2004  BORLÄNGE  15  50m Ryggsim Damer  25 m     
          26  100m Medley Damer  25 m     
          30  50m Bröstsim Damer  25 m     
          40  50m Frisim Damer  25 m     
61  43  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  13  50m Ryggsim Damer  25 m  52.05   
          23  100m Medley Damer  25 m     
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  1:02.07   
          38  50m Frisim Damer  25 m  45.71   
62  51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  50m Fjärilsim Damer  25 m  52.42   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  47.66   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:42.39   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  55.89   
          38  50m Frisim Damer  25 m  36.92   
63  33  Ribaitis Greta  2004  FALUN  50m Fjärilsim Damer  25 m     
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  50.44   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  57.83   
          40  50m Frisim Damer  25 m  47.53   
64  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  30  50m Bröstsim Damer  25 m     
          40  50m Frisim Damer  25 m     
65  45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  50m Fjärilsim Herrar  25 m  38.37   
          14  50m Ryggsim Herrar  25 m  39.76   
          27  50m Bröstsim Herrar  25 m  44.46   
          37  50m Frisim Herrar  25 m  33.88   
          47  100m Medley Herrar  25 m  1:25.50   
66  84  Sandviken Mix [2003]  2003  SANDVIKEN  24  4X50m Medley Mixed  25 m  2:54.00   
          48  4X50m Frisim Mixed  25 m  2:35.35   
67  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  38.75   
          14  50m Ryggsim Herrar  50 m  38.57   
          27  50m Bröstsim Herrar  50 m  42.21   
          37  50m Frisim Herrar  50 m  32.96   
          47  100m Medley Herrar  25 m  1:25.90   
68  16  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  50m Fjärilsim Herrar  25 m     
          16  50m Ryggsim Herrar  25 m  55.16   
          29  50m Bröstsim Herrar  25 m  1:05.67   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  48.84   
69  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  25m Bröstsim Damer  25 m     
          19  25m Fjärilsim Damer  25 m  23.41   
          34  25m Ryggsim Damer  25 m     
          44  25m Frisim Damer  25 m     
70  17  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  10  25m Bröstsim Herrar  25 m  29.45   
          20  25m Fjärilsim Herrar  25 m  32.39   
          33  25m Ryggsim Herrar  25 m  25.11   
          43  25m Frisim Herrar  25 m  23.70   
71  18  Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  29  50m Bröstsim Herrar  25 m     
          39  50m Frisim Herrar  25 m     
72  19  Sundstedt Klara  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Damer  25 m  58.08   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  59.89   
          32  50m Frisim Damer  25 m  48.66   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m     
73  34  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  13  50m Ryggsim Damer  25 m  47.95   
          23  100m Medley Damer  25 m     
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  55.79   
          38  50m Frisim Damer  25 m  42.82   
74  64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  50m Fjärilsim Damer  25 m  40.36   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  40.27   
          26  100m Medley Damer  25 m  1:29.74   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  48.63   
          40  50m Frisim Damer  25 m  33.93   
75  65  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  50m Ryggsim Damer  25 m  56.97   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m  53.77   
          32  50m Frisim Damer  25 m  44.95   
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m    EFT 
76  82  Undervill Saga  2005  SANDVIKEN  50m Ryggsim Damer  25 m  1:06.15   
          17  50m Bröstsim Damer  25 m     
          32  50m Frisim Damer  25 m     
77  74  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  50m Fjärilsim Damer  25 m  52.02   
          15  50m Ryggsim Damer  25 m  48.42   
          30  50m Bröstsim Damer  25 m  52.90   
          40  50m Frisim Damer  25 m  42.71   
78  20  westin Maja  2003  BORLÄNGE  13  50m Ryggsim Damer  25 m     
          23  100m Medley Damer  25 m     
          28  50m Bröstsim Damer  25 m     
          38  50m Frisim Damer  25 m     
79  21  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  14  50m Ryggsim Herrar  25 m  56.33   
          27  50m Bröstsim Herrar  25 m  49.84   
          37  50m Frisim Herrar  25 m  46.25   
80  22  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Herrar  25 m  55.02   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  1:01.73   
          31  50m Frisim Herrar  25 m  42.88   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m     
81  46  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  13  50m Ryggsim Damer  25 m  49.03   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:53.65   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  54.52   
          38  50m Frisim Damer  25 m  43.48   
82  47  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  10  25m Bröstsim Herrar  25 m     
          33  25m Ryggsim Herrar  25 m  24.87   
          43  25m Frisim Herrar  25 m  24.37   
83  66  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  34  25m Ryggsim Damer  25 m     
          44  25m Frisim Damer  25 m     
84  83  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  50m Ryggsim Herrar  25 m  45.61   
          18  50m Bröstsim Herrar  25 m  57.45   
          31  50m Frisim Herrar  25 m  40.41   
          41  25m Fjärilsim Herrar  25 m  23.59   
85  35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  50m Fjärilsim Damer  25 m  40.56   
          13  50m Ryggsim Damer  25 m  41.37   
          23  100m Medley Damer  25 m  1:30.28   
          28  50m Bröstsim Damer  25 m  46.04   
          38  50m Frisim Damer  25 m  35.65   
86  23  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  50m Ryggsim Damer  25 m     
          17  50m Bröstsim Damer  25 m     
          32  50m Frisim Damer  25 m     
          42  25m Fjärilsim Damer  25 m  27.88   
87  48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  100m Medley Herrar  25 m  1:29.42   
          50m Fjärilsim Herrar  25 m  39.49   
          16  50m Ryggsim Herrar  25 m  40.97   
          29  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.21   
          39  50m Frisim Herrar  25 m  36.12   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  13 september 2015 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  16:27