Deltagarlista Gren 1-48 
 
  Tävling  LSS Stjärnskottet 2015    Utskriftsdatum  13 september 2015   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  16:29   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 september 2015         
 
 
Gren 1, 4X25m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Borlänge Mix [2005]  2005  BORLÄNGE    25 m     
26  Borlänge Mix 1 [2005]  2005  BORLÄNGE    25 m     
68  Lindesberg Mix [2005]  2005  LINDESBERG    25 m     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:29.42   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m     
57  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  40.56   
78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  41.45   
41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  42.55   
32  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  42.97   
42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  47.52   
51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  52.42   
55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  38.37   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  50 m  38.75   
69  Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  38.82   
39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  39.37   
64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  40.36   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  50 m  41.73   
75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  43.62   
79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  49.64   
74  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  52.02   
14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m     
33  Ribaitis Greta  2004  FALUN  BF8804  25 m     
10  53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m     
11  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m     
12  59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  39.49   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m     
16  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m     
57  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  45.48   
38  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  50.64   
Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  AY8805  25 m  50.98   
62  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  51.96   
40  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  55.18   
72  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  55.49   
65  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  56.97   
19  Sundstedt Klara  2005  BORLÄNGE  BA9605  25 m  58.08   
10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  58.09   
10  80  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  1:01.34   
11  82  Undervill Saga  2005  SANDVIKEN  BA4405  25 m  1:06.15   
12  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
13  23  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m     
14  52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m     
15  73  Melake Batseiba  2005  LUDVIKA SS  AI1805  25 m     
16  86  Engström-Hagelin Melody  2005  LUDVIKA SS  AE7605  25 m     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  43.24   
83  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  45.61   
88  Andersen Nyyssönen Elias  2005  LUDVIKA SS  AC1705  25 m  49.17   
Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  51.29   
22  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m  55.02   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  56.87   
56  Nilsson Joacim  2005  HEDEMORA  AF8505  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m     
12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m     
87  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  29.45   
47  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m     
 
Gren 11, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG    25 m     
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  41.37   
32  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  42.35   
42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  43.72   
78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  45.01   
63  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  46.16   
41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  47.10   
51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  47.66   
34  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m  47.95   
61  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m  48.07   
10  46  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  49.03   
11  43  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  52.05   
12  55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  53.41   
13  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m     
14  20  westin Maja  2003  BORLÄNGE  BU0203  25 m     
15  81  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN    25 m     
 
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  50 m  38.57   
45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  39.76   
69  Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  49.95   
21  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  56.33   
37  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m     
71  Karlsson Eric  2003  LUDVIKA SS  AS3703  25 m     
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  40.27   
36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  41.76   
39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  42.14   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  42.27   
75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  43.36   
79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  48.29   
74  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  48.42   
70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  49.01   
59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  49.71   
10  33  Ribaitis Greta  2004  FALUN  BF8804  25 m  50.44   
11  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m  58.51   
12  53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m  1:07.76   
13  Borggren Linnéa  2004  BORLÄNGE  BM5804  25 m     
14  14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m     
15  15  Ozan Jasmin  2004  BORLÄNGE  BK0404  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  40.97   
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  47.37   
57  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  48.82   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  53.20   
16  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  55.16   
31  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  55.36   
 
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  51.18   
65  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  53.77   
62  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  55.37   
38  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  55.45   
13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  58.79   
19  Sundstedt Klara  2005  BORLÄNGE  BA9605  25 m  59.89   
Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  AY8805  25 m  1:01.56   
72  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:02.80   
10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  1:03.50   
10  40  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  1:04.07   
11  86  Engström-Hagelin Melody  2005  LUDVIKA SS  AE7605  25 m  1:06.57   
12  80  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  1:08.52   
13  52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  1:09.24   
14  23  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m     
15  73  Melake Batseiba  2005  LUDVIKA SS  AI1805  25 m     
16  82  Undervill Saga  2005  SANDVIKEN  BA4405  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  48.79   
88  Andersen Nyyssönen Elias  2005  LUDVIKA SS  AC1705  25 m  52.05   
Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  53.59   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  56.54   
83  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  57.45   
22  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m  1:01.73   
56  Nilsson Joacim  2005  HEDEMORA  AF8505  25 m     
 
Gren 19, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  23.41   
12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m     
87  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m     
 
Gren 20, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  32.39   
 
Gren 23, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:30.28   
32  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:33.73   
41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:36.65   
78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:37.01   
42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:37.52   
51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  1:42.39   
61  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m  1:50.12   
46  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:53.65   
55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  1:56.49   
10  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m     
11  20  westin Maja  2003  BORLÄNGE  BU0203  25 m     
12  34  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m     
13  43  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m     
 
Gren 24, 4X50m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Gävle SS Mix [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:39.14   
50  Gävle SS Mix Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:48.93   
84  Sandviken Mix [2003]  2003  SANDVIKEN    25 m  2:54.00   
67  Lindesberg Mix [2003]  2003  LINDESBERG    25 m  2:54.60   
Bollnäs SS Mix [2003]  2003  BOLLNÄS SS    25 m  3:14.11   
25  Borlänge Mix 1 [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
27  Borlänge Mix 2 [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 25, 4X25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Borlänge Mix [2005]  2005  BORLÄNGE    25 m     
26  Borlänge Mix 1 [2005]  2005  BORLÄNGE    25 m     
68  Lindesberg Mix [2005]  2005  LINDESBERG    25 m     
 
Gren 26, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:27.22   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:29.08   
64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:29.74   
39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:30.60   
75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:32.11   
79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:42.73   
14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m     
15  Ozan Jasmin  2004  BORLÄNGE  BK0404  25 m     
53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m     
10  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m     
11  59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m     
 
Gren 27, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  50 m  42.21   
45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  44.46   
21  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  49.84   
37  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  50.57   
69  Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  52.30   
71  Karlsson Eric  2003  LUDVIKA SS  AS3703  25 m  54.22   
 
Gren 28, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  46.04   
41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  46.13   
42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  48.05   
32  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  49.25   
63  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  51.39   
78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  54.41   
46  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  54.52   
34  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m  55.79   
51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  55.89   
10  55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  58.46   
11  43  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  1:02.07   
12  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m     
13  20  westin Maja  2003  BORLÄNGE  BU0203  25 m     
14  76  Danrud Emma  2003  SANDVIKEN  BT4803  25 m     
15  81  Murhagen Emma  2003  SANDVIKEN    25 m     
 
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  50.21   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  53.34   
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  53.97   
16  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:05.67   
31  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  1:08.23   
18  Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AS9904  25 m     
 
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  44.10   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  44.50   
36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  46.36   
60  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  25 m  47.56   
64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  48.63   
39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  48.96   
74  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  52.90   
79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  55.25   
33  Ribaitis Greta  2004  FALUN  BF8804  25 m  57.83   
10  59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  59.66   
11  70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  1:01.52   
12  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m  1:02.30   
13  53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m  1:17.02   
14  Borggren Linnéa  2004  BORLÄNGE  BM5804  25 m     
15  14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m     
16  15  Ozan Jasmin  2004  BORLÄNGE  BK0404  25 m     
17  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
 
Gren 31, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  38.18   
83  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  40.41   
Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  41.12   
22  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m  42.88   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m  49.50   
29  Isaksson Sebastian  2005  FALUN    25 m     
56  Nilsson Joacim  2005  HEDEMORA  AF8505  25 m     
 
Gren 32, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  38.86   
62  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  40.71   
65  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  44.95   
38  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  47.35   
10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  47.42   
19  Sundstedt Klara  2005  BORLÄNGE  BA9605  25 m  48.66   
40  Löf Signe  2005  GÄVLE SS  AN1605  25 m  51.62   
72  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  53.43   
Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  AY8805  25 m  54.06   
10  13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  55.54   
11  52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  56.02   
12  80  Ljunggren Ida  2005  SANDVIKEN  BA3405  25 m  57.15   
13  23  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m     
14  73  Melake Batseiba  2005  LUDVIKA SS  AI1805  25 m     
15  82  Undervill Saga  2005  SANDVIKEN  BA4405  25 m     
16  86  Engström-Hagelin Melody  2005  LUDVIKA SS  AE7605  25 m     
 
Gren 33, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  24.87   
17  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  25.11   
 
Gren 34, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  29.46   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m     
66  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG    25 m     
87  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m     
 
Gren 36, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG    25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  50 m  32.96   
45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  33.88   
37  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  37.97   
69  Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  41.19   
21  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  46.25   
71  Karlsson Eric  2003  LUDVIKA SS  AS3703  25 m     
 
Gren 38, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  35.65   
51  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  36.92   
78  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  37.61   
32  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  37.83   
41  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  38.21   
42  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  38.80   
63  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  38.88   
61  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m  40.05   
55  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  42.77   
10  34  Taxell Stoltz Alva  2003  FALUN  BS2203  25 m  42.82   
11  46  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  43.48   
12  43  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  45.71   
13  Bergman Maja  2003  BORLÄNGE  BV3603  25 m     
14  20  westin Maja  2003  BORLÄNGE  BU0203  25 m     
 
Gren 39, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  36.12   
57  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  36.26   
11  Diamandiev David  2004  BORLÄNGE  AQ6104  25 m  44.31   
Jonsson Adrian  2004  BOLLNÄS SS  AN8504  25 m  45.06   
16  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  48.84   
31  Montelius Risberg Esbjörn  2004  FALUN  AQ9104  25 m  49.19   
18  Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AS9904  25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  33.93   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  50 m  34.09   
39  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  34.89   
36  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  36.26   
75  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  38.96   
79  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  39.15   
70  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS  AL7404  25 m  40.47   
59  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  40.52   
60  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  50 m  41.30   
10  74  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  42.71   
11  33  Ribaitis Greta  2004  FALUN  BF8804  25 m  47.53   
12  54  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m  52.48   
13  53  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m  57.37   
14  Borggren Linnéa  2004  BORLÄNGE  BM5804  25 m     
15  14  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m     
16  15  Ozan Jasmin  2004  BORLÄNGE  BK0404  25 m     
17  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
 
Gren 41, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  18.31   
83  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  23.59   
Lind Arvid  2005  BOLLNÄS SS  AL4105  25 m     
Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
22  Westman Oscar  2005  BORLÄNGE  AD9505  25 m     
29  Isaksson Sebastian  2005  FALUN    25 m     
56  Nilsson Joacim  2005  HEDEMORA  AF8505  25 m     
88  Andersen Nyyssönen Elias  2005  LUDVIKA SS  AC1705  25 m     
 
Gren 42, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  20.52   
28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  21.81   
52  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  27.22   
23  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  27.88   
10  Dahlqvist Inez  2005  BORLÄNGE  AU4405  25 m  34.17   
Edlund Marika  2005  BOLLNÄS SS  AY8805  25 m     
13  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m     
19  Sundstedt Klara  2005  BORLÄNGE  BA9605  25 m     
38  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m     
10  65  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m    EFT 
11  72  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m     
 
Gren 43, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  23.70   
47  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  24.37   
 
Gren 44, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  27.33   
Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m     
66  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG    25 m     
87  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m     
 
Gren 46, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG    25 m     
 
Gren 47, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:25.50   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:25.90   
37  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:45.50   
 
Gren 48, 4X50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Gävle SS Mix [2003]  2003  GÄVLE SS    25 m  2:21.15   
67  Lindesberg Mix [2003]  2003  LINDESBERG    25 m  2:29.59   
84  Sandviken Mix [2003]  2003  SANDVIKEN    25 m  2:35.35   
50  Gävle SS Mix Lag 2  2003  GÄVLE SS    25 m  2:38.46   
Bollnäs SS Mix [2003]  2003  BOLLNÄS SS    25 m  3:02.49   
25  Borlänge Mix 1 [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
27  Borlänge Mix 2 [2003]  2003  BORLÄNGE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  13 september 2015 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  16:29