Deltagarlista Gren 3-29 
 
  Tävling  Dalaserien 1    Utskriftsdatum  07 oktober 2017   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  19:47   
  Arrangör  Ludvika simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 oktober 2017         
 
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  41.10   
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m  50.21   
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  52.29   
35  Zeki Sara  2004  LUDVIKA SS  BR9204  25 m  54.21   
14  Karlsson Freja  2007  LUDVIKA SS  AT5407  25 m  56.23   
20  Leonardsson Maria  2009  LUDVIKA SS  AA9209  25 m  1:06.68   
Escamilla Nordén Julia  2008  LUDVIKA SS  AN1208  25 m     
21  Lopes Saxberg Linnea  2008  LUDVIKA SS  AN2208  25 m     
25  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  43.58   
34  Saf Zeki  2003  LUDVIKA SS  AX7703  25 m  46.39   
Cederlöf David  2006  LUDVIKA SS  AO3506  50 m  50.10   
From Arvid  2003  LUDVIKA SS  AY9303  25 m  55.96   
16  Krysén Axel  2007  LUDVIKA SS  AF1507  50 m  57.44   
24  Nilsson Eskil  2008  LUDVIKA SS  AB6108  25 m  1:05.57   
29  Skogbergs Nils  2007  LUDVIKA SS  AF6307  25 m  1:11.99   
12  Ivarsson Jesper  2005  LUDVIKA SS  AV2505  25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed Utm 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Karls Elsa  2008  LUDVIKA SS  AG4208  25 m  25.42   
10  Gabrielsson Erik  2007  LUDVIKA SS  AD8107  25 m  25.92   
18  Larsson Rebecka  2007  LUDVIKA SS  AX5407  25 m  27.35   
32  Wallenstein Linnea  2008  LUDVIKA SS  AL2408  25 m  27.84   
23  Monk Sofia  2006  LUDVIKA SS  BJ6606  25 m  29.16   
36  Östlin Vilma  2008  LUDVIKA SS  AI7608  25 m  31.94   
28  Skogbergs Ida  2009  LUDVIKA SS  AA6609  25 m  33.80   
22  Monk Erik  2009  LUDVIKA SS  AB9509  25 m  39.11   
26  Sanchez Osorio Juan Camilo  2007  LUDVIKA SS  AI2707  25 m     
10  37  Östlund Elvira  2008  LUDVIKA SS  AL1408  25 m     
11  38  Wåglöf Simon  2009  LUDVIKA SS    25 m     
12  39  Lindberg Erik  2009  LUDVIKA SS    25 m     
13  43  Herberger Wiktor  2007  LUDVIKA SS    25 m     
14  44  Branér Alice  2008  LUDVIKA SS    25 m     
15  45  Bergelin Hugo  2008  LUDVIKA SS    25 m     
16  46  Proffit Jacob  2008  LUDVIKA SS    25 m     
17  47  Ivarsson Elsa  2007  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 6, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m     
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m     
 
Gren 7, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Cederlöf David  2006  LUDVIKA SS  AO3506  25 m     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  50 m  1:37.28   
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:47.11   
 
Gren 10, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  33.67   
15  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  37.92   
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  50.06   
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m  54.16   
13  Karls Elsa  2008  LUDVIKA SS  AG4208  50 m  56.62   
35  Zeki Sara  2004  LUDVIKA SS  BR9204  25 m  1:04.28   
20  Leonardsson Maria  2009  LUDVIKA SS  AA9209  25 m  1:09.76   
Escamilla Nordén Julia  2008  LUDVIKA SS  AN1208  25 m     
14  Karlsson Freja  2007  LUDVIKA SS  AT5407  25 m     
10  21  Lopes Saxberg Linnea  2008  LUDVIKA SS  AN2208  25 m     
11  41  X Annie  2009  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  35.63   
34  Saf Zeki  2003  LUDVIKA SS  AX7703  25 m  44.15   
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  46.38   
From Arvid  2003  LUDVIKA SS  AY9303  25 m  47.80   
33  Vestbro Elias  2007  LUDVIKA SS  AD3307  25 m  55.16   
29  Skogbergs Nils  2007  LUDVIKA SS  AF6307  25 m  57.80   
12  Ivarsson Jesper  2005  LUDVIKA SS  AV2505  25 m  1:03.00   
16  Krysén Axel  2007  LUDVIKA SS  AF1507  50 m  1:07.39   
24  Nilsson Eskil  2008  LUDVIKA SS  AB6108  25 m  1:13.53   
10  26  Sanchez Osorio Juan Camilo  2007  LUDVIKA SS  AI2707  25 m     
11  42  Löfgren Anton  2006  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 12, 25m Bröstsim Mixed Utm 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Skogbergs Nils  2007  LUDVIKA SS  AF6307  25 m  28.58   
32  Wallenstein Linnea  2008  LUDVIKA SS  AL2408  25 m  29.78   
23  Monk Sofia  2006  LUDVIKA SS  BJ6606  25 m  32.88   
28  Skogbergs Ida  2009  LUDVIKA SS  AA6609  25 m  32.88   
Boström Ella  2008  LUDVIKA SS  AI2408  25 m  32.92   
36  Östlin Vilma  2008  LUDVIKA SS  AI7608  25 m  34.30   
22  Monk Erik  2009  LUDVIKA SS  AB9509  25 m  36.73   
18  Larsson Rebecka  2007  LUDVIKA SS  AX5407  25 m  37.03   
10  Gabrielsson Erik  2007  LUDVIKA SS  AD8107  25 m     
10  37  Östlund Elvira  2008  LUDVIKA SS  AL1408  25 m     
11  38  Wåglöf Simon  2009  LUDVIKA SS    25 m     
12  39  Lindberg Erik  2009  LUDVIKA SS    25 m     
13  40  Cederlöf Arvid  2010  LUDVIKA SS    25 m     
14  43  Herberger Wiktor  2007  LUDVIKA SS    25 m     
15  44  Branér Alice  2008  LUDVIKA SS    25 m     
16  45  Bergelin Hugo  2008  LUDVIKA SS    25 m     
17  46  Proffit Jacob  2008  LUDVIKA SS    25 m     
18  47  Ivarsson Elsa  2007  LUDVIKA SS    25 m     
19  48  Söderholm Aron  2007  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  1:19.09   
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m  1:41.40   
25  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m     
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Löfgren Anton  2006  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:16.21   
 
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  1:20.37   
 
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  50 m  29.11   
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  30.49   
31  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  36.98   
Berg Wilma  2004  LUDVIKA SS  AS3204  25 m  37.12   
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m  40.49   
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  43.56   
35  Zeki Sara  2004  LUDVIKA SS  BR9204  25 m  44.94   
13  Karls Elsa  2008  LUDVIKA SS  AG4208  50 m  48.29   
Escamilla Nordén Julia  2008  LUDVIKA SS  AN1208  25 m     
10  14  Karlsson Freja  2007  LUDVIKA SS  AT5407  25 m     
11  21  Lopes Saxberg Linnea  2008  LUDVIKA SS  AN2208  25 m     
12  41  X Annie  2009  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  26.14   
Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  29.20   
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  35.24   
From Arvid  2003  LUDVIKA SS  AY9303  25 m  38.58   
Cederlöf David  2006  LUDVIKA SS  AO3506  50 m  38.88   
34  Saf Zeki  2003  LUDVIKA SS  AX7703  25 m  39.22   
33  Vestbro Elias  2007  LUDVIKA SS  AD3307  25 m  48.82   
16  Krysén Axel  2007  LUDVIKA SS  AF1507  50 m  50.41   
12  Ivarsson Jesper  2005  LUDVIKA SS  AV2505  25 m  54.17   
10  24  Nilsson Eskil  2008  LUDVIKA SS  AB6108  25 m  56.75   
 
Gren 21, 25m Frisim Mixed Utm 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Gabrielsson Erik  2007  LUDVIKA SS  AD8107  25 m  22.60   
33  Vestbro Elias  2007  LUDVIKA SS  AD3307  25 m  22.76   
29  Skogbergs Nils  2007  LUDVIKA SS  AF6307  25 m  25.81   
Boström Ella  2008  LUDVIKA SS  AI2408  25 m  28.03   
20  Leonardsson Maria  2009  LUDVIKA SS  AA9209  25 m  28.65   
36  Östlin Vilma  2008  LUDVIKA SS  AI7608  25 m  31.38   
23  Monk Sofia  2006  LUDVIKA SS  BJ6606  25 m  31.44   
18  Larsson Rebecka  2007  LUDVIKA SS  AX5407  25 m  32.25   
22  Monk Erik  2009  LUDVIKA SS  AB9509  25 m  33.61   
10  Cingolani Valentina  2007  LUDVIKA SS  AX7207  25 m     
11  37  Östlund Elvira  2008  LUDVIKA SS  AL1408  25 m     
12  38  Wåglöf Simon  2009  LUDVIKA SS    25 m     
13  43  Herberger Wiktor  2007  LUDVIKA SS    25 m     
14  44  Branér Alice  2008  LUDVIKA SS    25 m     
15  46  Proffit Jacob  2008  LUDVIKA SS    25 m     
16  47  Ivarsson Elsa  2007  LUDVIKA SS    25 m     
17  48  Söderholm Aron  2007  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m     
35  Zeki Sara  2004  LUDVIKA SS  BR9204  25 m     
 
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:10.32   
Cederlöf David  2006  LUDVIKA SS  AO3506  25 m     
34  Saf Zeki  2003  LUDVIKA SS  AX7703  25 m     
 
Gren 24, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m  1:50.87   
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  1:54.18   
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m  1:58.42   
 
Gren 25, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Nilsson Eskil  2008  LUDVIKA SS  AB6108  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  32.03   
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  32.25   
15  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  50 m  33.04   
31  Wahlqvist Hanna  2004  LUDVIKA SS  AP4604  25 m  44.28   
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m     
 
Gren 27, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS  AL2303  25 m  46.60   
From Arvid  2003  LUDVIKA SS  AY9303  25 m     
 
Gren 28, 25m Fjärilsim Mixed Utm 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Skogbergs Hanna  2005  LUDVIKA SS  BG8405  25 m  25.98   
25  Sachse Annelies  2006  LUDVIKA SS  AV2206  25 m  27.85   
30  Söderholm Rosa  2005  LUDVIKA SS  BG5405  25 m  28.64   
Cingolani Valentina  2007  LUDVIKA SS  AX7207  25 m  29.89   
Cederlöf David  2006  LUDVIKA SS  AO3506  25 m     
10  Gabrielsson Erik  2007  LUDVIKA SS  AD8107  25 m     
13  Karls Elsa  2008  LUDVIKA SS  AG4208  25 m     
 
Gren 29, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS  AD4805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  07 oktober 2017 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  19:47