Hoppa till sidans innehåll

Schemat för jullovstennis är klart

15 DEC 2020 15:03
Schemat för jullovstennis är klart och ni hittar det under läs mer nedan. Hör av er om jag har missat något namn. Kan finnas möjlighet att anmäla fortfarande, kontakta This is a mailto link i så fall.
  • Uppdaterad: 15 DEC 2020 15:03

 Måndag 21 december

Tisdag 22 december

Onsdag 23 december

 

 

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

 

 

Mårtensson M

Mårtensson M

Orlova A Kumra A

 

 

Åberg S, Bark E

Åberg S, Bark E

Wirf L Kezheng Li

 

 

Oddshammar W

Oddshammar W

Nilsson M Resic L

 

 

Nihlberg S

Nihlberg S

 Junlin

 

 

 Gustafsson A

 Gustafsson A

 

 

 

 

 

14:30-15:30 PL

 

 

15:30-16:30 SPL

 

 Muzzi L

 

 

Sternros K

 

15:30-16:30 PL

 

 

 

 

Mårtensson M

 

 

18:30-20:00   vuxen bana 1-2

18:30-20:00   vuxen bana 1-2

18:30-20:00 vuxen bana 1

 

 

Mårtensson M

Mårtensson M

Lövgren J

 

 

Franzen M

Franzen M

Engelbrecht D

 

 

Diehl S

Diehl S

Lark O

 

 

Johansson P

Johansson P

 

 

 

 

 

 

 

 

Mertin M

Engelbrecht D

 

 

 

Nilsson L

Lark O

 

 

 

Nilsson M

Trolleryd L

 

 

 

 Rosendahl M

Oudenaarden C

 

 

 

 

 

 

 

 

Måndag 28 december

Tisdag 29 december

Onsdag 30 december

 

 

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

 

 

Nihlberg S

Nihlberg S

Nihlberg S

 

 

Sam Å, Bark E

Sam Å, Bark E

Bark E, Åberg S

 

 

Wennerberg O

Wennerberg O

Orlova A, Keller E

 

 

Wennerberg F

Wennerberg F

Wirf L

 

 

Taari E

Taari E

Kumra A

 

 

Dahlströrm I

Dahlströrm I

 

 

 

Orlova A, Keller E

Orlova A, Keller E

 

 

 

Wirf L,    Kumra A

Wirf L, Kumra A

 

 

 

 

  14:00-15:00

 

 

 

14:30-15:15 PL

 Pråva på MINITENNIS

14:30-15:30 PL

 

 

Lavillotti V

 15:30-16:30 PL

Muzzi L

 

 

 

 Olga Lark

 

 

 

18:30-20:00   vuxen bana 1

18:30-20:00   vuxen bana 1

18:30-20:00   vuxen bana 1-2

 

 

Engelbrecht D Keller H

Engelbrecht D Trolleryd L

Engelbrecht D Trolleryd L

 

 

Oudenaarden C Lavillotti A

Oudenaarden C Keller H

Oudenaarden C Keller H

 

 

 

 

Mertin M  Nilsson L

 

 

 

 

Sjödin M

Nilsson M

 

 

 

 

 

 

 

Måndag 4 januari

Tisdag 5 januari

 

Torsdag 7 januari

Fredag 8 januari

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

 

10:30-12:30 juniorer

10:30-12:30 juniorer

Gredegård F, Kezheng Li

Gredegård F, Kezheng Li

 

Uddenberg H, Farsani K

 

Tagesson M, Kumra A

Tagesson M, Kumra A

 

Björkvald A, Kav M

 

Belfrage H

Keller E

Belfrage H

Keller E

 

Kumra A

 

Tagesson S, Gredegård K

Tagesson S, Gredegård K

 

Tagesson M

 

Uddenberg H, Farsani K

Uddenberg H, Farsani K

 

Tagesson S

 15:30-16:30 PL

Björkvald A, Kav M

Björkvald A, Kav M

 

Keller E

Erik K

 

 

 

Kezheng Li

 

14:30-15:15 PL

 

 

 

 

Lavillotti V

 

 

 

 

15:30-16:30 PL

 

 

 

 

Mårtensson M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30-20:00   vuxen bana 1

18:30-20:00   vuxen bana 1

 

18:30-20:00   vuxen bana 1-2

18:30-20:00   vuxen bana 1

Brunander V

Brunander V

 

Brunander V Franzen L

Brunander V Franzen L

Sundin W

Sundin W

 

Sundin W  Franzen M

Sundin W  Franzen M

Lark O

Lark O

 

 

 

 Franzen L

 Franzen L

 

Nilsson L

 

 

 

 

Mertin M Rosendahl M

 

 

 

 

Nilsson M

 

Skribent: Nikoloz Bakradze
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Lugi TF - Tennis
Tre Högars väg 7
22475 Lund

Kontakt:
Tel: 046130990
E-post: This is a mailto link