Resultat – Klubbträning Deje SISU 2017-06-13

2017-06-13
Grön/Vit (2 / 2) Tid Efter
1. Nova Gynnemo Lustens OK 15:47
  2:08 (2:08) 2:41 (4:49) 1:44 (6:33) 0:42 (7:15) 3:15 (10:30) 1:21 (11:51)
  1:11 (13:02) 2:45 (15:47)
2. Nova Gynnemo Lustens OK 24:57 +9:10
  2:05 (2:05) 2:37 (4:42) 4:01 (8:43) 0:55 (9:38) 4:53 (14:31) 1:42 (16:13)
  4:59 (21:12) 3:45 (24:57)
Gul (5 / 5) Tid Efter
1. Marit Jansson Lustens OK 33:28
  2:08 (2:08) 3:28 (5:36) 3:10 (8:46) 3:18 (12:04) 5:03 (17:07) 3:22 (20:29)
  2:28 (22:57) 2:44 (25:41) 3:56 (29:37) 3:51 (33:28)
2. Erik Jansson Lustens OK 33:50 +0:22
  2:22 (2:22) 3:36 (5:58) 2:59 (8:57) 3:31 (12:28) 5:04 (17:32) 3:22 (20:54)
  2:26 (23:20) 2:43 (26:03) 3:58 (30:01) 3:49 (33:50)
3. Simon Molander Lustens OK 42:12 +8:44
  1:49 (1:49) 4:18 (6:07) 3:49 (9:56) 3:06 (13:02) 9:31 (22:33) 5:30 (28:03)
  3:03 (31:06) 3:21 (34:27) 4:15 (38:42) 3:30 (42:12)
4. Torbjörn Magnusson Lustens OK 43:51 +10:23
  2:22 (2:22) 4:13 (6:35) 3:55 (10:30) 4:31 (15:01) 7:38 (22:39) 5:58 (28:37)
  2:56 (31:33) 3:51 (35:24) 4:32 (39:56) 3:55 (43:51)
5. Lennart Bergqvist Friska Forshaga 52:12 +18:44
  3:14 (3:14) 6:15 (9:29) 4:40 (14:09) 7:24 (21:33) 7:49 (29:22) 5:43 (35:05)
  3:22 (38:27) 3:56 (42:23) 5:00 (47:23) 4:49 (52:12)
Orange (6 / 6) Tid Efter
1. Jörgen Molander Lustens OK 54:13
  6:02 (6:02) 6:45 (12:47) 5:32 (18:19) 33:41 (52:00) 2:13 (54:13)
2. Malte Landfors Lustens OK 1:00:19 +6:06
  5:12 (5:12) 11:50 (17:02) 4:56 (21:58) – (–) – (1:00:19)
3. Melvin Nilsson Lustens OK 1:00:26 +6:13
  10:09 (10:09) 7:37 (17:46) 5:53 (23:39) 34:40 (58:19) 2:07 (1:00:26)
4. Tina Landfors Lustens OK 1:00:45 +6:32
  5:32 (5:32) 11:52 (17:24) 4:31 (21:55) 37:17 (59:12) 1:33 (1:00:45)
5. Mariann Nilsson Lustens OK 1:02:48 +8:35
  7:09 (7:09) 6:54 (14:03) 6:33 (20:36) 40:10 (1:00:46) 2:02 (1:02:48)
6. David Åkerlind Lustens OK 1:06:00 +11:47
  30:04 (30:04) 6:53 (36:57) 4:51 (41:48) 22:23 (1:04:11) 1:49 (1:06:00)
Violett (4 / 4) Tid Efter
1. Linnea Landfors Lustens OK 36:42
  5:38 (5:38) 2:19 (7:57) 4:17 (12:14) 1:04 (13:18) 3:29 (16:47) 19:55 (36:42)
2. Pelle Landfors Lustens OK 40:25 +3:43
  6:14 (6:14) 2:16 (8:30) 4:09 (12:39) 0:51 (13:30) 3:41 (17:11) 23:14 (40:25)
3. Henrik Gynnemo Lustens OK 42:29 +5:47
  10:24 (10:24) 2:16 (12:40) 3:57 (16:37) 0:55 (17:32) 3:50 (21:22) 21:07 (42:29)
4. Niklas Karlsson Lustens OK 45:57 +9:15
  9:25 (9:25) 2:58 (12:23) 4:35 (16:58) 0:58 (17:56) 4:11 (22:07) 23:50 (45:57)
Violett kort (1 / 1) Tid Efter
1. Sören Johansson SISU Forshaga SK 50:06
  9:49 (9:49) 5:36 (15:25) 1:47 (17:12) 7:18 (24:30) 5:46 (30:16) 18:01 (48:17)
  1:49 (50:06)

Skapad av MeOS 3.3.609 (U3): 2017-06-13 21:30:54