Hoppa till sidans innehåll

Träningsgrupper


TRÄNINGSGRUPPER HT-2020

 Har du tränat med oss i vår och ditt namn saknas, så beror det på att vi inte har er i medlemsregistret. Gå då in på vår hemsida och tryck på fliken föreningsinfo/bli medlem och registrera dig där. Har du andra frågor så maila till This is a mailto link

 

Grupp E och 1

Anton Andersson

Gustav Andersson

Khaled Assar

Rasmus Back

Adam Gustavsson

Neo Halldin

Samuel Blad

Per Gralvik

Jimmy Jansson

Jörgen Kjellson

Joel Mikael

Marcus Pettersson

Valter Sjökvist-Nordé

Joel Svensson

Patrik Svensson

Urban Svensson

Albin Wånggren

Moa Elmtoft

Anna Farladanska

Widaad Gukhool

Agnes Johansson

Hanna Kjellson

Sophia Wallöe

Sara Palm

Alexander Edvardsson

Otto Eneroth

Joel Svensson

Filip Winkler

 

Grupp 2A

Arvid Asterhed

Vilmer Bäckman

Max Ebenhart

Valter Hallström Sjöstedt

Hugo Jeppsson

Gustav Lindström

Alvin Martinsson

Anton Mattsson

Shyam Natarajan

William Phan

Alvin Svanström

Dominik Vallevi Swiderski

William Wester Hansson

Felix Werkström

Felix Alvedsjö

Ludvig Svensson

Samuel Coric

David Forss

Milo Jonskog

Wille Lundqvist

Noah Strandberg

William Wolgast

 

Grupp 2B

Maya Eriksson

Livia Gralvik

Alice Holmberg

Wilma Jonasson

Moa Kirkebaek

Wilma Nilsson

Ella Petersson

 

Grupp 3

Matteo Almazar

Melker Burfelt

Theo Danhall

Wille Hansson

Loki Harris

Hampus Häggström

Henrik Jansson

Max Jeppsson

Alexander Martinsons Sandqvist

Tage Norda

Malkolm Persson

Teo Romare

Algot Larsson

Wiggo Åslund

Sigge Gärdelund Holmberg

Boubascar Keita

Malte Larsson

Ebbe Mattsson

 

Tjej grupp, fortsättning

Esther Allwood

Svea Martinsson

Jennie Von Dahn

Olivia Ovesson Polnäs

Hanan Sobeh

Reem Sobeh

 

Fortsättning 1, Pojkar

Simon Madsen

Melvin Wallöf

Hugo Garner

Neo Holmström

Teo Sandberg

Herman haraldsson

William Ljungkvist Haag

Gordon Edenwall

William Ovesson

Valter Söderlund

Albin Ragnarsson Claesson

 

Inslussningsgrupp - HT2020

Moses Edin

Robin Haglund

Samer Hassan

Hugo Jonskog

Mattias Olsson

Aron Reci

Elliott Tehrani

 

Pingisskola 1 - HT2020

Albert Brink

Aldo Damm

Hugo Flenhagen Cars

Melker Greider

Edvard Kummel

Emil Kårelind

Otto Porshult

Oliver Skyllberg

Uppdaterad: 14 AUG 2018 19:34

Postadress:
Lyckeby BTK - Bordtennis
Källevägen 1
37162 Lyckeby

Kontakt:
Tel: 000000000
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasaka

 Scandic-_logo-_Karlskrona

 

 Roxtec logo

  Swedbank logo

 Tandläkare Mats Petersson

 kpmg[1]

Stena recycling 1