Hoppa till sidans innehåll

Träningsgrupper


TRÄNINGSGRUPPER HT-19

 Har du tränat med oss i vår och ditt namn saknas, så beror det på att vi inte har er i medlemsregistret. Gå då in på vår hemsida och tryck på fliken föreningsinfo/bli medlem och registrera dig där. Har du andra frågor så maila till This is a mailto link

 

Grupp E    Grupp 1  
Widaad Gukhool Moa Elmtoft
Ella Johansson Agnes Johansson
Hanna Kjellson Tilda Telander
Anton Andersson Rasmus Back
Gustav Andersson  Alexander  Edvardsson
Khaled Assar Otto Eneroth
Samuel Blad Adam Gustavsson
Jimmy Jansson Neo Halldin
Joel Mikael Holger Johansson
Seth Pech Emil Karlsson
 Marcus  Pettersson Jonathan Milendahl
Valter Sjökvist-Nordé Ludvig Weikel
Albin Wånggren Filip Winkler
Joel  Svensson    
       
Grupp 2A   Grupp 2B  
Johannes Abada Maya Eriksson
Max Ebenhart Livia Gralvik
William Wester Hansson Alice Holmberg
Alexander Eriksson Wilma Jonasson
Olle Eriksson Filippa Kindblad
Calle Tillander Moa Kirkebaek
Elvin Gustafsson Mimmi Mattisson
Alvin Svanström Heaven Mikael
Hugo Jeppsson Helina Mikael
William Phan Wilma Nilsson
Gustav Lindström Ella Petersson
Anton Mattsson Ebba Ryman
Shyam Natarajan    
Dominik Vallevi Swiderski    
       
Grupp 3      
Alexander Finnman    
Hampus Häggström    
Henrik Jansson    
Alfred Kindblad    
Oscar Landqvist    
Malkolm Persson    
Nils  Landehag    
Ludvig Svensson    
Felix Werkström    
Diesel Malmros    
Tage Norda    
       
Fortsättning 1   Fortsättning 2  
Sidra Abdulhak Matteo Almazar
Anton Algö Alfons Bremgård
Linus Bovbjerg Emil Gruvberger
Love Bovbjerg Wille Hansson
Melker Burfelt Max Jeppsson
Theo Danhall Teo Romare
Ebbe Mattsson Alexander Mayertz
Eric Jensen    
Nilas Lundberg    
Alexander Martinsons Sandqvist    
       
       
Pingisskola 1      
Jenni von Dahn    
Svea Martinsson    
Agni Kaczynska    
Jana Abuhjaj    
Ester Allwood    
Ellie Österlind    
       
Pingisskola 3      
Jack Siebing    
Simon Brandt    
Olle Söderqvist    
Axel Mathiasson    
Elton Klingström    
Lukas Andersson    
William Rosen    
       
Pingisskola 4      
Neo Holmström    
Hugo Garner    
Teo Sandberg    
Milo Jonskog    
Elias Andersson    
Ebbe Eneroth    
       
Inslussningsgrupp      
Alvin Martinsson    
Helen Jonsbäck    
Amanda Martinsone Sandqvist    
Edvin Persson    
Morris Hellström    
Svante Håkansson    
Loke Harris    
Vilmo Wellbring    
Daniel Aspulv    
Sigge Helmersson    
Boubacar Keita    
Viktor Larsson    
Daniel Svensson    
       

 

 

Uppdaterad: 14 AUG 2018 19:34

Postadress:
Lyckeby BTK - Bordtennis
Källevägen 1
37162 Lyckeby

Kontakt:
Tel: 000000000
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasaka

 Scandic-_logo-_Karlskrona

 

 Roxtec logo

  Swedbank logo

 Tandläkare Mats Petersson

 kpmg[1]

Stena recycling 1