Hoppa till sidans innehåll

Vem har varit med på vad?


I denna sammanställning ser du vilka som har samlat bokstäver till GRYMT:

För Sprintcupen gäller att ha deltagit på minst en etapp för att få en bokstav.
För KM gäller att antingen ha deltagit, eller hjälpt till som antingen en del i Ungoteket-teamet eller på annat sätt. 
För att få bokstav under klubbhelgen i Skara gäller att ha deltagit någon gång under lägret.

TRE BOKSTÄVER:

Albert Flydén Molitor (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Alice Manskog (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Edith Wingren (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Einar Granat (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Einar Sörqvist (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Elin Blomqvist (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Gunnar Häggmark (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Gustav Fagerlind (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Lilly Wingren (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Marcus Ragnarsson (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Nelly Gadh (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Olle Blomqvist (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Ronny Ragnarsson (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Sofia Andersson (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)
Svante Abrahamsson (Sprintcupen, KM, Klubbhelg Skara)

TVÅ BOKSTÄVER:

Albin Lindqvist (Sprintcupen, KM)
Alexander Rosendahl (KM, Klubbhelg Skara)
Alexander Wäne (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)

Eric Lindvall (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Erik Lindenskog Husak (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)

Helena Blomqvist (KM, Klubbhelg Skara)
Hjalmar Skogevall (Sprintcupen, KM)
Isac Planeklev Axelsson (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Jesper Engelbrektsson (Sprintcupen, KM)
Judith Göransson (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Kajsa Manskog (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Karolina Granat (KM, Klubbhelg Skara)
Lucas Jacobson (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Marita Larsson (KM, Klubbhelg Skara)
Martin Granat (KM, Klubbhelg Skara)
Matilda Fagerlind (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Olle Siverdal Lindvall (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)

Oskar Siverdal Lindvall (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Rickard Ölander (KM, Klubbhelg Skara)
Sandra Lidenskog (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Sixten Fagerlind (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)
Sofia Sörqvist (KM, Klubbhelg Skara)
Ulla Ragnarsson (Sprintcupen, Klubbhelg Skara)

Valter Lindqvist (Sprintcupen, KM)

EN BOKSTAV:

Gunnar Eriksson (Sprintcupen)
Henry Rydh (Sprintcupen)
Albin Bengtsson (Sprintcupen)
Annie Gustafsson (Sprintcupen)
Ebba Olofsson (Sprintcupen)
Silvia Andersson (Sprintcupen)
Smilla Stjärnström (Sprintcupen)
Ellen Carlsson (Sprintcupen)
Axel Eckhardt (Sprintcupen)
Niclas Johansson (Sprintcupen)
Evelina Oscarsson (Sprintcupen)
Isak Bengtsson (Sprintcupen)
Albert Jahn (Sprintcupen)
Torsten Ekblom (Sprintcupen)
Nassim El-Nawajhah (Sprintcupen)
Alve Lundholm (Sprintcupen)
Noah Lundholm (Sprintcupen)
Olle Sörling (Sprintcupen)
Mina Kappfjell (Sprintcupen)
Håkan Skogum (Sprintcupen)
Annet Sinunkov (Sprintcupen)
Anton Blomqvist (Sprintcupen)
Olle Sörqvist (KM)
Pontus Karlsson (KM)
Bertil Åkesson (KM)
Johan Mars (KM)
Urban Sörqvist (KM)
Kristin Hansson (KM)
Jonas Karlsson (KM)
Håkan Andersson (KM)
Tobias Yrfors (KM)
Ellie Yrfors (KM)
Alba Yrfors (KM)
Lydia Flydén Molitor (KM)
Andreas Martinsson (KM)
Anton Gadh (Klubbhelg Skara)
Judith Granat (Klubbhelg Skara)
Hedvig Planeklev (Klubbhelg Skara)
Otto Axelsson (Klubbhelg Skara)
Daniel Jacobson (Klubbhelg Skara)
Katarina Jacobson (Klubbhelg Skara)
Paula Wäne (Klubbhelg Skara)
Astrid Fagerlind (Klubbhelg Skara)
Anders Gadh (Klubbhelg Skara)
John Wäne (Klubbhelg Skara)
Cornelia Rosendahl (Klubbhelg Skara)
Andreas Göransson (Klubbhelg Skara)
Johan Axelsson (Klubbhelg Skara)
Åsa Flydén (Klubbhelg Skara)
Anders Manskog (Klubbhelg Skara)
Lena Wingren (Klubbhelg Skara)
Astrid Wäne (Klubbhelg Skara)
Julia Rosendahl (Klubbhelg Skara)
Anders Fagerlind (Klubbhelg Skara)
Ida Häggmark (Klubbhelg Skara)
Stefan Larsson (Klubbhelg Skara)
Karolina Manskog (Klubbhelg Skara)
Pelle Manskog (Klubbhelg Skara)
Carolina Rosendahl (Klubbhelg Skara)
Emma Maria Siverdal (Klubbhelg Skara)

Saknas någon? Meddela då oss på This is a mailto link - tack!
Alternativt direkt till Marcus Ragnarsson

Uppdaterad: 11 SEP 2019 14:52 Skribent: Marina Axelsson
E-post: This is a mailto link

 

Tränings- och tävlingsprogram våren 2022


Tält- och vimpelansvariga


Sörens tävlingsstatistik


GRYMT 2022

 

 
 Länk till Eventor
 

 Länk till Orientering.se

 

Länk till Sisu Idrottsutbildarna

 

Postadress:
Markbygdens OK - Orientering
Anders Andersson, Brantalid 14
51156 Kinna

Besöksadress:
Kristin Hansson, Flohult Storegården 12
51199 Sätila

Kontakt:
Tel: +46735235816
E-post: info@markbygdensok.s...

Se all info

Våra sponsorer 2020

 

 

Negativ logga Sparbanken Sjuhärad 

  

Sponsor Forsbergs

 

Sponsor Markbladet

 

Sponsor MM

 

Sponsor Air Control