Hoppa till sidans innehåll

Startlista


Ekipage nr

Kusk Häst Klubb
1 William Ackemo Destiny Hope Lappmarksryttarna
2 Gunilla Blomberg Min Grej Mellanbygdens ryttarförening
3 Desiree Granström Risegårds Lotus Södra Umeå Ryttarförening
4 Christina Hellgren Hot Shot Lappmarksryttarna
5 Susanne Hugosson Hamsilva Mellanbygdens Ryttarförening
6 Elina Johansson Ängabogårds Dilba Lappmarksryttarna
7 Pia Johansson Sarek Skellefteå Ridklubb
8 Linnea Lundgren Fakster Villvattnets Körsällskap
9 Therese Löfroth Styv Kuling Mellanbygdens Ryttarförening
10 Ulrika Nilsson Future Mellanbygdens Ryttarförening
11 Lena Nordlund Fakster Villvattnets Körsällskap
12 Maria Nyström Mintus Mellanbygdens Ryttarförening
13 Saga Pettersson Mintus Mellanbygdens Ryttarförening
14 Isabell Tiger Imagine Bobby Black Lappmarksryttarna
15 Moa Trygg Pegasus Mellanbygdens ryttarförening
16 Christina Trygg Andersson Safir Mellanbygdens ryttarförening
17 Helena Törnelius Västerbo Matrix Lappmarksryttarna
18 Isabell Tiger Ninito

Lappmarksryttarna

 Uppdaterad startlista

 

STARTLISTA PRECISION
 
START 10.00
L:b Clear Round
 
1. Saga Pettersson/Mintus
2. Linnea Lundgren/Fakster
3. Threse Löfroth/Styvkuling
 
L:b A Bed. A:O
 
1. Moa Trygg/Pegasus
2. Deriree Granström/Risegårds Lotus
3. Susanne Hugosson/Hamsilva
 
L:a Bed. A:O
 
1. Isabelle Tiger/Imagine Bobby Black
2. Gunilla Blomberg/Min Grej
3. William Ackemo/Destiny Hope
4. Lena Nordlund/Fakster
5. Christina Trygg Andersson/Safir
6. Desiree Granström/Risegårds Lotus
 
Paus 20 min
 
Msv Bed. A:O
 
1. Ulrika Nilsson/Future
2. Helena Törnelius/Västerbo Matrix
3. Pia Johansson/Sarek
4. Elina Johansson/Ängabogårds Dilba
5.Maria Nyström/Mintus
6. Isabell Tiger/Ninito
7. Christina Hellgren/Hot Shot

 

STARTLISTA DRESSYR
 
START 13.00
L:b A
 
1. Moa Trygg/Pegasus
2. Susanne Hugosson/Hamsilva
3. Desiree Granström/Risegårds Lotus
 
 
L:b Clear Round
 
1. Threse Löfroth/Styvkuling
2. Linnea Lundgren/Fakster
3. Saga Pettersson/Mintus
 
L:a
 
1. Isabelle Tiger/Imagine Bobby Black
2. William Ackemo/Destiny Hope
3. Gunilla Blomberg/Min Grej
4. Christina Trygg Andersson/Safir
 
Paus ca 15min
 
Msv
 
1. Helena Törnelius/Västerbo Matrix
2. Elina Johansson/Ängabogårds Dilba
3. Pia Johansson/Sarek
4. Ulrika Nilsson/Future
5. Christina Hellgren/Hot Shot
6. Isabell Tiger/Ninito
 
Pay And Drive Svår (Utom tävlan)
 
Helena Törnelius/Västerbo Matrix
 
Uppdaterad: 17 MAJ 2018 16:39
Skribent: Maria Jonsson
Epost: Adressen Gömd

 

 

Bokning av ridhuset

Anläggningskort

Bokning av vagnar

 

 

Sponsorer

Kålaboda Buss & Taxi AB

Mårsmarken mjölk AB

 

Postadress:
Mellanbygdens Ryttarförening - Ridsport
BAS i Ånäset AB, Skolgatan 29
91534 Ånäset

Besöksadress:
Lund 6
91596 Flarken

Kontakt:
Tel: 070-3718993
E-post: This is a mailto link

Se all info