Denselns Långdistans, Startlista

2009-05-10


H85    2770 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  27444   Rune Haraldsson NAIS OK 10:00
  409262   Åke Svensson Järfälla OK 10:02
  261488   Rune Erixon Finspångs SOK 10:04
  426273   Ole Tvete Linköpings AIK 10:06


H80    2770 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  344412   Ingvar Lundgren Boxholm-Mjölby OL 10:12
  41693   Rune Karlsson Linköpings OK 10:14
  17137   Olof Walfridsson SOK Aneby 10:16
  28797   Åke Gabrielsson NAIS OK 10:18


H75    2770 meter    8 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  341029   Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:22
  29484   Bengt Johansson Motala AIF OL 10:24
  246621   Lars-Åke Gustavsson GOIF Tjalve 10:26
  41472   Rupert Engblom Linköpings AIK 10:28
  405532   Erik Svensson Finspångs SOK 10:30
  29476   Ramon Berger Motala AIF OL 10:32
  28802   Folke Jelkvall NAIS OK 10:34
  226752   Carleric Thiger Linköpings AIK 10:36


H70    3870 meter    20 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  422436   Bernt Pettersson OK Kolmården 09:57
  422462   Bo Borg GOIF Tjalve 09:59
  409801   Bo Persson OK Roxen 10:01
  262441   Jan-Olof Gust Katrineholms OK 10:03
  777880   Rune Fritz Linköpings OK 10:05
  28800   John-Erik Palm NAIS OK 10:07
  309169   Anders Carlsson Skåneslättens OL 10:09
  234635   Per-Inge Svensson OK Eken 10:11
  29486   Stig Bengtsson Motala AIF OL 10:13
  431314   Bengt Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:15
  243500   Arne Wallberg OK Eken 10:17
  428873   Bertil Engman IFK Norrköpings OK 10:19
  202513   Kjell Hagström Linköpings OK 10:21
  302551   Åke Tidman OK Kolmården 10:23
  214339   Sven-Erik Andersson NAIS OK 10:25
  424986   Tore Tellsén OK Roxen 10:27
  30375   Leif Andersson OK Motala 10:29
  43425   Göran Hektor Linköpings OK 10:31
  243129   Ola Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:33
  428874   Bengt Karlsson IFK Norrköpings OK 10:35


H65    4030 meter    24 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  43436   Lennart Sturesson Linköpings OK 09:58
  405527   Lars Persson Finspångs SOK 10:00
  424968   Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:02
  262501   Kjell Holmström Björkfors GOIF 10:04
  41419   Gunnar Carlson OK Roxen 10:06
  36011   Alf Mattsson OK Kolmården 10:08
  424954   Rolf-Inge Karlsson Boxholm-Mjölby OL 10:10
  19652   Åke Björklund Västerviks OK 10:12
  30389   Arne Andersson OK Motala 10:14
  420087   Folke Simonsson OK Roxen 10:16
  428872   Bertil Wahlqvist IFK Norrköpings OK 10:18
  710129   Roland Alsén OK Roxen 10:20
  18893   Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:22
  261486   Gösta Lindman Finspångs SOK 10:24
  16694   Johnny Wallinge OK Kolmården 10:26
  30367   Uno Berg OK Motala 10:28
  521105   Arne Berg Stjärnorps SK 10:30
  41427   Ellert Thunholm OK Roxen 10:32
  30452   Jan Johansson IFK Hedemora OK 10:34
  30213   Bengt Bucht Katrineholms OK 10:36
  225738   Kent Åke Ohlsson Finspångs SOK 10:38
  212272   Bertil Ardell OK Roxen 10:40
  531020   Ulf Lars-Erik Waldenfjord Linköpings OK 10:42
  243233   Ewald Eriksson Tjällmo-Godegårds OK 10:44


H60    4630 meter    23 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  38908   Olle Arman Nyköpings OK 09:55
  330972   Peter Hagström GOIF Tjalve 09:57
  26753   Johnny Gustafsson Gamleby OK 09:59
  262445   Inge Löwegren Katrineholms OK 10:01
  41425   Christer Sandh OK Roxen 10:03
  245986   Jan Svensson GOIF Tjalve 10:05
  16587   Göran Svärd NAIS OK 10:07
  727266   Roger Danielsson Linköpings OK 10:09
  29473   Tord Fransson Motala AIF OL 10:11
  38978   Runar Aldén OK Kolmården 10:13
  30384   Christer Johansson OK Motala 10:15
  425069   Ingemar Magnusson Boxholm-Mjölby OL 10:17
  41415   Rune Ringsgård OK Roxen 10:19
  527677   Rolf Karlsson OK Hällen 10:21
  520424   Håkan Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 10:23
  41667   Peter Jakobsson Linköpings OK 10:25
  30365   Jerry Martinsson OK Motala 10:27
  41410   Bo Jernberg OK Roxen 10:29
  425171   Tomas Axi GOIF Tjalve 10:31
  19097   Hans Kleist OK Roxen 10:33
  43430   Lars-Erik Henriksson Linköpings OK 10:35
  205059   Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK 10:37
  208436   Ove Johansson OK Kolmården 10:39


H55    5020 meter    19 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  18996   Bengt Östlund OK Roxen 10:15
  36170   Erik Hallgren Finspångs SOK 10:17
  256867   Kjell Eriksson Stjärnorps SK 10:19
  41664   Stephan Svensson Linköpings OK 10:21
  42463   Anders Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:23
  41401   Lars Andersson OK Roxen 10:25
  351003   Jan Jonsson OK Tjärnen 10:27
  217215   Hans Ek GOIF Tjalve 10:29
  256855   Anders Hallberg Stjärnorps SK 10:31
  41573   Anders Larsson OK Roxen 10:33
  425064   Per-Åke Tengvall Boxholm-Mjölby OL 10:35
  530318   Ingemar Persson Gamleby OK 10:37
  256839   Björn Tholén Stjärnorps SK 10:39
  511204   Pär Ericsson Linköpings OK 10:41
  18896   Håkan Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:43
  41407   Hans Olstrand Stjärnorps SK 10:45
  246253   Rolf Torgny Johansson OK Eken 10:47
  217201   Göran Blomberg GOIF Tjalve 10:49
  344479   Torgny Faxén Linköpings OK 10:51


H50    5520 meter    15 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Bror Arne Mårtensson OK Eken 09:56
  330758   Ole Pedersen Linköpings OK 09:58
  242010   Robert Håkansson OK Kolmården 10:00
  41441   Staffan Runtegen Boxholm-Mjölby OL 10:02
  550921   Lenn Aronsson Linköpings OK 10:04
  245905   Tommy Eriksson GOIF Tjalve 10:06
  510666   Lars Thomas Axel Wåhlander Linköpings OK 10:08
  592439   Bertil Carlsson Jönköpings OK 10:10
  424934   Carl-Gustav Nöjd NAIS OK 10:12
  425070   Göran Valfridsson Boxholm-Mjölby OL 10:14
  42456   Urban Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:16
  19521   Erik Axelsson Boxholm-Mjölby OL 10:18
  29491   Thomas Svensson Motala AIF OL 10:20
  27662   Stefan Gustafsson OK Hällen 10:22
  245911   Roger Karlsson OK Kolmården 10:24


H45    6170 meter    20 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  29494   Mats R Johansson Motala AIF OL 09:52
  630527   Anders Berg Linköpings OK 09:54
  245991   Wilhelm Ternborg GOIF Tjalve 09:56
  422465   Mikael Hamström GOIF Tjalve 09:58
  38549   Micke Wallström Nyköpings OK 10:00
  428877   Lars Gezelius IFK Norrköpings OK 10:02
  244387   Jörgen Sköld Linköpings OK 10:04
  37808   Christer Karlsson Boxholm-Mjölby OL 10:06
  10011   Michael Hertin Västerviks OK 10:08
  27578   Torbjörn Wrighed Motala AIF OL 10:10
  423364   Peter Berggren OK Kolmården 10:12
  234600   Stefan Thellsén OK Roxen 10:14
  612000   Pedro Lundquist Linköpings OK 10:16
  248409   Conny Bruhn Boxholm-Mjölby OL 10:18
  41446   Sven-Erik Samuelsson OK 64 Torpa 10:20
  241564   Anders Dalhammer OK Roxen 10:22
  205046   Per Carlsson Nyköpings OK 10:24
  30581   Michael Wehlin Södertälje-Nykvarn OF 10:26
  28798   Thomas Pettersson NAIS OK 10:28
  41445   Anders Molin Boxholm-Mjölby OL 10:30


H40    6220 meter    16 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  209687   Jimmy Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:35
  701200   Henrik Pettersson OK Roxen 10:37
  427061   Fredrik Jönsson Motala AIF OL 10:39
  30364   Torbjörn Andersson OK Motala 10:41
  343553   Per Gustås Linköpings OK 10:43
  682203   Jonas Olsson OK Roxen 10:45
  424903   Tommy Ek Linköpings OK 10:47
  422460   Dag Jehrlander GOIF Tjalve 10:49
  12178   Mikael Westerberg OK Kolmården 10:51
  701209   Per Thellsén OK Roxen 10:53
  29490   Per Johansson Motala AIF OL 10:55
  41668   Anders Svensk Tjällmo-Godegårds OK 10:57
  670609   Markku Sorri GOIF Tjalve 10:59
  800516   Krister Berger Motala AIF OL 11:01
  426114   Anders Lillieström OK Roxen 11:03
  405534   Olle Lindman Finspångs SOK 11:05


H35    7120 meter    8 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  41670   Henrik Marmelid OK Roxen 10:26
  14025   Ronnie Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:28
  30382   Åke Ljunggren Linköpings OK 10:30
  19094   Örjan Sandell OK Roxen 10:32
  710229   Fredrik Korall Motala AIF OL 10:34
  256896   John Hyland Stjärnorps SK 10:36
  701502   Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 10:38
  721120   Per Magnusson Linköpings OK 10:40


H21    7580 meter    15 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  830211   Robbin Kantarp OK Hällen 09:51
  27648   Torbjörn Svensk OK Hällen 09:53
  770524   Per Öberg OK Hällen 09:55
  700703   Anders Karlsson OK Hällen 09:57
  246638   Philip Dahlstedt GOIF Tjalve 09:59
  17738   Markus Henriksson Linköpings OK 10:01
  42468   Jonatan Francén Tjällmo-Godegårds OK 10:03
  41421   Björn Carlson OK Roxen 10:05
  666112   Martin Hammarlund Motala AIF OL 10:07
  770618   Fredrik Pettersson Linköpings OK 10:09
  841100   Josef Nordlund OK Linné 10:11
  740304   Christian Enberg Linköpings OK 10:13
  18892   Håkan Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:15
  225712   Jacob Westerberg Linköpings OK 10:17
  46719   Jonas Fogelberg Västvärmlands OK 10:19


H 17-20    4800 meter    2 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Hampus Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:18
  425160   Joel Valfridsson Boxholm-Mjölby OL 10:20


H16    4800 meter    23 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
30201 930906   Emil Blomquist OK Kolmården 10:16
30202 227016   Jonas Axén Motala AIF OL 10:18
30203 940726   Fredrik Peterson Linköpings OK 10:20
30204 422466   Niklas Hamström GOIF Tjalve 10:22
30205 243643   Emil Rankka OK Roxen 10:24
30206     vakans2 2h16 vakans 10:26
30207 940110   Einar Johansson Linköpings OK 10:28
30208 422468   Johan Olsson GOIF Tjalve 10:30
30209 940403   Leif Svensson Finspångs SOK 10:32
30210 426938   Filip Aguirre OK Kolmården 10:34
30211     vakans1 1h16 vakans 10:36
30212 940112   Petter Johansson Linköpings OK 10:38
30213 940049   Viktor Segersson OK 64 Torpa 10:40
30214 930904   Erik Sköld Linköpings OK 10:42
30215     vakans4 4h16 vakans 10:44
30216 940418   Philip Sorri GOIF Tjalve 10:46
30217 930329   Oskar Engman OK Denseln 10:48
30218 940227   Albin Detterfelt Linköpings OK 10:50
30219     vakans5 5h16 vakans 10:52
30220 422464   Marcus Berggren GOIF Tjalve 10:54
30221 930304   Simon Smedberg OK Skogsfalken 10:56
30222 930608   Jonas Lundgren Linköpings OK 10:58
30223     vakans3 3h16 vakans 11:00


H14    3890 meter    22 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
28400 343247   David Axelsson Finspångs SOK 09:52
28401 343210   Sebastian Svensson Finspångs SOK 09:54
28402 343422   Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 09:56
28403 342007   Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 09:58
28404 425057   Nils Bremer Boxholm-Mjölby OL 10:00
28405     vakans3 3h14 vakans 10:02
28406 429793   Björn Kongslien Skogspojkarnas OK 10:04
28407 951206   Johan Sköld Linköpings OK 10:06
28408 208615   Henrik Håkansson OK Kolmården 10:08
28409 10518   Martin Engman OK Denseln 10:10
28410 427097   Elias Rankka OK Roxen 10:12
28411     vakans2 2h14 vakans 10:14
28412 435790   David Karlsson OK Kolmården 10:16
28413     vakans5 5h14 vakans 10:18
28414 209732   Emil Thellsén OK Roxen 10:20
28415 417794   Oskar Leinonen OK Kolmården 10:22
28416 225796   Per Lindman Finspångs SOK 10:24
28417 428953   Wincent Rûdeberg Skogspojkarnas OK 10:26
28418     vakans1 1h14 vakans 10:28
28419 354383   Fredrik Malmfors Skogspojkarnas OK 10:30
28420 950129   Fredrik Tegström Linköpings OK 10:32
28421     vakans4 4h14 vakans 10:34


H12    2600 meter    22 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  422467   Tobias Hamström GOIF Tjalve 09:59
  428869   Lukas Eveborn OK Roxen 10:01
  342353   Alexander Wiklund Finspångs SOK 10:03
  425058   Jakob Bremer Boxholm-Mjölby OL 10:05
      vakans5 5h12 vakans 10:07
  425065   Joar Lönngren Boxholm-Mjölby OL 10:09
  354384   Jacob Malmfors Skogspojkarnas OK 10:11
  423448   Ville Johansson OK Kolmården 10:13
      vakans1 1h12 vakans 10:15
  425063   Erik Pettersson Boxholm-Mjölby OL 10:17
  22401   Felix Luks GOIF Tjalve 10:19
  424984   Adam Thellsén OK Roxen 10:21
      vakans4 4h12 vakans 10:23
  341756   Olle Hansson OK Roxen 10:25
      vakans2 2h12 vakans 10:27
  362461   Arvid Strömberg Finspångs SOK 10:29
  345257   Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 10:31
  204451   Gustav Engman OK Denseln 10:33
  214390   Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 10:35
      vakans3 3h12 vakans 10:37
  425168   Melker Eriksson OK Kolmården 10:39
  426112   Albin Lillieström OK Roxen 10:41


H10    2140 meter    21 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Joel Karnehed OK Roxen 10:03
  435967   Jonas Andersson OK Roxen 10:05
  435728   Sixten Elehed Linköpings OK 10:07
  343930   Axel Johansson Finspångs SOK 10:09
  424901   Sverker Ek Linköpings OK 10:11
      vakans3 3h10 vakans 10:13
  426111   Hugo Lillieström OK Roxen 10:15
  426800   Arvid Westerberg OK Kolmården 10:17
  425030   Hugo Dalhammer OK Roxen 10:19
      vakans5 5h10 vakans 10:21
  212526   Carl Carlsson Nyköpings OK 10:23
  990826   August Mollén OK Denseln 10:25
  212522   Philip Carlsson Nyköpings OK 10:27
      vakans2 2h10 vakans 10:29
  214334   Joar Hertin Västerviks OK 10:31
      vakans1 1h10 vakans 10:33
  214384   Isak Hertin Västerviks OK 10:35
  225765   Johan Lindman Finspångs SOK 10:37
  900993   Gabriel Ulltjärn OK Roxen 10:39
  405533   Thorsten Svensson Finspångs SOK 10:41
      vakans4 4h10 vakans 10:43


D75    2840 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16581   Astrid Andersson NAIS OK 10:00
  41471   Gunnel Nilsson Linköpings AIK 10:02
  205043   Karin Carlsson Nyköpings OK 10:04
  41469   Jonna Engblom Linköpings AIK 10:06


D70    2840 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  261492   Hansi Fridström Finspångs SOK 10:13
  30274   Elisabet Bucht Järfälla OK 10:15
  27971   Inga Pettersson Tenhults SOK 10:17
  226782   Gudrun Thiger Linköpings AIK 10:19


D65    2960 meter    11 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  19998   Britten Persson Finspångs SOK 10:08
  43426   Charlotta Mari-Ann Karin Granholm Linköpings OK 10:10
  29487   Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 10:12
  302550   Margareta Tidman OK Kolmården 10:14
  30374   Ann-Cathrine Sundqvist OK Motala 10:16
  302626   Britt Pettersson OK Roxen 10:18
  41681   Monica Britta Maria Lindgren Linköpings OK 10:20
  30376   Chatarina Andersson OK Motala 10:22
  362467   Carina Lindman Finspångs SOK 10:24
  245929   Sonja Hansson GOIF Tjalve 10:26
  246787   Karin Renberg OK Kolmården 10:28


D60    3320 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  350771   Kerstin Eriksson Björkfors GOIF 10:33
  242047   Caroline Olofsson OK Kolmården 10:35
  38060   Eva Lindgren Linköpings OK 10:37
  19668   Britt-Marie Björklund Västerviks OK 10:39
  262503   Inger Pettersson Björkfors GOIF 10:41


D55    3370 meter    11 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  18997   Barbro Östlund OK Roxen 09:55
  12639   Maud Lundgren Linköpings OK 09:57
  330923   Gerd Hagström GOIF Tjalve 09:59
  213865   Barbro Frelin OK Roxen 10:01
  16756   Lena Persson Gamleby OK 10:03
  510615   Christina Karlsson OK Hällen 10:05
  330878   Elisabeth Wiklund Linköpings OK 10:07
  422451   Magdalena Axi GOIF Tjalve 10:09
  36510   Lena Johansson Skogspojkarnas OK 10:11
  38603   Britt-Marie Aldén OK Kolmården 10:13
  12294   Marie Svernestam Linköpings OK 10:15


D50    3360 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16586   Inger Johansson NAIS OK 10:20
  39800   Kristina Hagfalk OK Hällen 10:22
  344455   Carina Faxén Linköpings OK 10:24
  37917   Lena Fornander Skogspojkarnas OK 10:26
  29492   Carina Berger-Svensson Motala AIF OL 10:28
  225779   Lena Fröberg GOIF Tjalve 10:30


D45    3900 meter    11 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  22944   Annelie Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 09:56
  620929   Inger Berg Linköpings OK 09:58
  500084   Kerstin Jagesten OK Kolmården 10:00
  27973   Eva Carlsson Jönköpings OK 10:02
  501850   Anita Seger-Wehlin Skogspojkarnas OK 10:04
  338714   Marianne Nyman Linköpings OK 10:06
  340216   Marie Håkansson OK Kolmården 10:08
  355965   Kerstin Segersson OK 64 Torpa 10:10
  343904   Margareta Skarp Runtegen Boxholm-Mjölby OL 10:12
  37911   Monika Lundqvist Skogspojkarnas OK 10:14
  229335   Karin Lundström OK Roxen 10:16


D40    3850 meter    9 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  209614   Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:32
  41454   Mia Lindberg Boxholm-Mjölby OL 10:34
  19991   Barbara Svensson Finspångs SOK 10:36
  343567   Inger Gustås Linköpings OK 10:38
  229649   Agneta Eriksson OK Kolmården 10:40
  405531   Lena Lindman Finspångs SOK 10:42
  423363   Annica Berggren OK Kolmården 10:44
  41436   Bodil Molin Boxholm-Mjölby OL 10:46
  37871   Maria Wallström Nyköpings OK 10:48


D35    4190 meter    7 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Gabriella Jarl GOIF Tjalve 09:57
  43976   Anna Martin-Magnusson GOIF Tjalve 09:59
  246652   Hillevi Luks GOIF Tjalve 10:01
  12163   Sofia Westerberg OK Kolmården 10:03
  209703   Gith Thellsén OK Roxen 10:05
  700916   Kristina Ljunggren Linköpings OK 10:07
  342432   Annika Asketun OK Roxen 10:09


D21    4830 meter    11 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  790129   Sara Öberg OK Hällen 10:15
  900930   Åsa Axén Motala AIF OL 10:17
  596596   Julia Tjärnström Linköpings OK 10:19
  923743   Hanna Tjärnström Linköpings OK 10:21
  256849   Sofie Axeen Stjärnorps SK 10:23
  501670   Karin Hedberg OK Linné 10:25
  225707   Helén Persson Linköpings OK 10:27
  26799   Anna Johansson Ankarsrums OK 10:29
  821202   Cecilia Kleist Linköpings OK 10:31
  350669   Amie Samuelsson OK 64 Torpa 10:33
  256897   Lisa Johansson Stjärnorps SK 10:35


D16    3850 meter    11 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
24700 433951   Josefine Dahlstedt GOIF Tjalve 09:56
24701 229641   Hanna Alenius Boxholm-Mjölby OL 09:58
24702     vakans2 2d16 vakans 10:00
24703 208479   Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 10:02
24704 344425   Linnea Faxén Linköpings OK 10:04
24705     vakans1 1d16 vakans 10:06
24706 204652   Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 10:08
24707     vakans4 4d16 vakans 10:10
24708     vakans3 3d16 vakans 10:12
24709 243780   Josefina Almén Linköpings OK 10:14
24710     vakans5 5d16 vakans 10:16


D14    3410 meter    19 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
24600 422457   Lisa Malmström GOIF Tjalve 10:25
24601     vakans3 3d14 vakans 10:27
24602 208644   Amanda Nygren Skogspojkarnas OK 10:29
24603 951102   Ida Rydberg Finspångs SOK 10:31
24604 426939   Linda Aguirre OK Kolmården 10:33
24605 341938   Frida Strömberg Finspångs SOK 10:35
24606 427096   Gerda Rankka OK Roxen 10:37
24607     vakans5 5d14 vakans 10:39
24608 431313   Malin Milton Boxholm-Mjölby OL 10:41
24609     vakans2 2d14 vakans 10:43
24610 344282   Elin Håkansson Skogspojkarnas OK 10:45
24611 423362   Märta Berggren OK Kolmården 10:47
24612 344431   Marit Faxén Linköpings OK 10:49
24613 960996   Andrea Svensson Finspångs SOK 10:51
24614 10089   Ebba Westerberg OK Kolmården 10:53
24615     vakans1 1d14 vakans 10:55
24616 342448   Sofia Berggren OK Kolmården 10:57
24617     vakans4 4d14 vakans 10:59
24618 43433   Fanny Asketun OK Roxen 11:01


D12    2590 meter    19 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  970615   Elin Johansson Finspångs SOK 09:56
  519281   Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL 09:58
      vakans4 4d12 vakans 10:00
  342416   Emma Pettersson OK Roxen 10:02
  970414   Mai Ly Sorri GOIF Tjalve 10:04
  426982   Emilia Östlund OK Kolmården 10:06
  330722   Klara Ljunggren Linköpings OK 10:08
  425169   Cornelia Andersson OK Kolmården 10:10
      vakans1 1d12 vakans 10:12
  425055   Lovisa Knutsson Boxholm-Mjölby OL 10:14
  428870   Lova Eveborn OK Roxen 10:16
  425167   Moa Hedegård OK Kolmården 10:18
      vakans3 3d12 vakans 10:20
  343150   Tora Westerberg OK Kolmården 10:22
      vakans5 5d12 vakans 10:24
  431311   Ida Milton Boxholm-Mjölby OL 10:26
      vakans2 2d12 vakans 10:28
  229658   Julia Eriksson OK Kolmården 10:30
  343570   Stina Gustås Linköpings OK 10:32


D10    2160 meter    15 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  428864   Tilda Marmelid OK Roxen 09:59
      vakans1 1d10 vakans 10:01
  421874   Victoria Asketun OK Roxen 10:03
      vakans4 4d10 vakans 10:05
  425170   Josefin Bovellan NAIS OK 10:07
  426983   Maja Östlund OK Kolmården 10:09
  425054   Julia Knutsson Boxholm-Mjölby OL 10:11
  426940   Isabelle Aguirre OK Kolmården 10:13
      vakans5 5d10 vakans 10:15
  423361   Lisa Berggren OK Kolmården 10:17
      vakans3 3d10 vakans 10:19
  343509   Johanna Gustås Linköpings OK 10:21
  245726   Linnéa Gustafsson OK Hällen 10:23
      vakns2 2d10 vakans 10:25
  428871   Malva Eveborn OK Roxen 10:27


U4    3410 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      vakans1 1u4 vakans 10:00
      vakans2 2u4 vakans 10:00
      vakans3 3u4 vakans 10:00
      vakans4 4u4 vakans 10:00
      vakans5 5u4 vakans 10:00
      Ida Mårtensson OK Eken 10:00


U3    2590 meter    7 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  424905   Caroline Bark Linköpings OK 10:00
      vakans1 1u3 vakans 10:00
      vakans2 2u3 vakans 10:00
      vakans3 3u3 vakans 10:00
      vakans4 4u3 vakans 10:00
      vakans5 5u3 vakans 10:00
  209704   Andreas Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:00


U2    2160 meter    10 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  426927   Adam Bremer Boxholm-Mjölby OL 10:00
  30383   Olof Ljunggren Linköpings OK 10:00
  900996   Bianca Ulltjärn OK Roxen 10:00
  434076   Tove Pettersson OK Roxen 10:00
      vakans1 1u2 vakans 10:00
      vakans2 2u2 vakans 10:00
      vakans3 3u2 vakans 10:00
      vakans4 4u2 vakans 10:00
      vakans5 5u2 vakans 10:00
  435792   Axel Kullberg Linköpings OK 10:00


U1    1960 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  991221   Rasmus Wallström Nyköpings OK 10:00
      vakans1 1u1 vakans 10:00
      vakans2 2u1 vakans 10:00
      vakans3 3u1 vakans 10:00
      vakans4 4u1 vakans 10:00
      vakans5 5u1 vakans 10:00


INSK    1960 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  991230   Emil Wallström Nyköpings OK 10:00
  425166   Malte Eveborn OK Roxen 10:00
  423244   Eira Hertin Västerviks OK 10:00
  362468   Jensine Svensson Finspångs SOK 10:00
  19993   Alice Johansson Finspångs SOK 10:00


Skapad 2009-05-07 22:51:52 med OLA version 4.1.0