OK Denselns vårtävling 2007, Föreningslista

2007-03-18


Förening:   Almby IK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H55   72603 Karl Göran Wahlström 5070   Start 1 09:59
H50   72605 Thomas Johansson 5220   Start 1 10:39
H45   72602 Mats Carlsvärd 5520   Start 1 10:14
H21   72600 Per Håstlund 9130   Start 1 10:28
D21 L 498 72604 Charlotte Wahlström 5840   Start 1 09:46


Förening:   Björkfors GOIF
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   73642 Kjell Holmström 4220   Start 1 10:22


Förening:   Boxholm-Mjölby OL
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H70   104071 Ola Kleist 4020   Start 1 10:27
H60   73701 Thomas Kleist 4220   Start 1 10:20
H60   84701 Håkan Gustafsson 4220   Start 1 10:32
H50   84378 Karl-Johan Norén 5220   Start 1 10:51
H50   480461 Staffan Runtegen 5220   Start 1 10:57
H45   84707 Sören Sand 5520   Start 1 10:16
H45   116760 Jan-Erik Carlsson 5520   Start 1 10:24
H45   68181 Swante Welander 5520   Start 1 10:38
H40   84704 Conny Bruhn 5840   Start 1 10:58
H40   104066 Jimmy Alenius 5840   Start 1 11:06
H40   73681 Anders Molin 5840   Start 1 11:14
H35   73670 Urban Andersson 6550   Start 1 10:41
H18   84380 Sven Norén 5520   Start 1 10:26
H18   73683 Erik Erlandsson 5520   Start 1 10:30
D55   3617584 Ingrid Norén 3460   Start 1 10:03
D45   117509 Margareta Skarp 3940   Start 1 10:44
D40   72598 Bodil Molin 3950   Start 1 10:01
D40   104065 Annelie Alenius 3950   Start 1 10:11
D35   84706 Maria Pettersson 4430   Start 1 10:31
D20   36694 Hanna Welander 4430   Start 1 10:02
D18   84381 Britta Norén 3940   Start 1 10:19
D18   69339 Louise Carlsson 3940   Start 1 10:23
H12   69337 Andreas Alenius 3010   Start 2 10:46
H12   69418 Niklas Carlsson 3010   Start 2 10:56
H12   69414 Emanuel Urdal 3010   Start 2 10:58
H14   69415 Mikael Urdal 3900   Start 2 10:09
D14   69416 Hanna Alenius 3430   Start 2 10:59
Ö5   72597 Magnus Urdal 3900   Start 1 09:58
Ö4   72596 Ann-Sofie Urdal 3140   Start 2 10:00


Förening:   Finspångs SOK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H65   39386 Gösta Lindman 4120   Start 1 10:23
H60   103887 Lars Persson 4220   Start 1 10:46
H50   73945 Christer Larsson 5220   Start 1 10:37
H50   73958 Mats Rosander 5220   Start 1 10:45
H40   103890 Olle Lindman 5840   Start 1 10:54
H40   103891 Gunnar Nilsson 5840   Start 1 11:02
H18   72452 Anton Karlsson 5520   Start 1 10:24
D65   73955 Britten Persson 3360   Start 1 10:00
D60   73956 Carina Lindman 3460   Start 1 10:10
D55   483803 Karin Axelsson 3460   Start 1 09:59
D45   73957 Lena Rosander 3940   Start 1 10:40
U2   72619 Hannes Rundgren 1870   Start 2 10:24
U2   71705 Johan Lindman 1870   Start 2 10:28
U1   72594 Elias Axelsson 1920   Start 2 10:11
H10   72202 Alexander Wiklund 1870   Start 2 10:10
D10   117842 Elin Johansson 1870   Start 2 10:20
H12   72362 David Axelsson 3010   Start 2 10:42
H12   69347 Per Lindman 3010   Start 2 10:52
D12   73946 Andrea Svensson 3010   Start 2 10:25
D12   103886 Hedda Rundgren 3010   Start 2 10:29
H14   73948 Leif Svensson 3900   Start 2 10:17
D14   73949 Karin Svensson 3430   Start 2 10:51
H16 672 71683 Oskar Svensson 4660   Start 1 10:51


Förening:   Gamleby OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21   72621 Per Sandahl 9130   Start 1 10:40


Förening:   GOIF Tjalve
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   87840 Nils Sjödin 4220   Start 1 10:34
H60   73395 Peter Hagström 4220   Start 1 10:56
H55   87838 Göran Blomberg 5070   Start 1 10:11
H45   73504 Jonas Agestam 5520   Start 1 10:12
H45   73521 Tommy Eriksson 5520   Start 1 10:36
D50   73396 Gerd Hagström 3740   Start 1 10:16
D50   73524 Lena Fröberg 3740   Start 1 10:22
D45   87837 Susanne Dahlberg 3940   Start 1 10:48
D35   73389 Lena Malmström 4430   Start 1 10:29
D35   73503 Marie Lindqvist 4430   Start 1 10:35
U2   73536 Tobias Hamström 1870   Start 2 10:20
H10   73543 Gustav Malmström 1870   Start 2 10:02
D10   73984 Mai Ly Sorri 1870   Start 2 10:24
H12   73538 Kalle Karlsson 3010   Start 2 10:38
D12   73544 Lisa Malmström 3010   Start 2 10:21
H14   73531 Marcus Berggren 3900   Start 2 10:01
H14   73542 Tobias Magnusson 3900   Start 2 10:11
H14   73545 Johan Olsson 3900   Start 2 10:15
H14   73546 Philip Sorri 3900   Start 2 10:23
H14   73535 Niklas Hamström 3900   Start 2 10:29
D14   73540 Mathilda Lindqvist 3430   Start 2 10:57
H16 682 73533 Philip Dahlstedt 4660   Start 1 11:11
Ö6   73539 Patric Malmström 5210   Start 1 10:01
Ö5   73399 Mikael Magnusson 3900   Start 1 10:00
Ö5   73397 Therese Fredriksson 3900   Start 1 10:02


Förening:   Gustavsbergs IF OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H45   73582 Roger Engman 5520   Start 1 10:28


Förening:   Hagaby GoIF
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H50   72631 Yngve Johansson 5220   Start 1 10:35
H45   72622 Jan-Åke Karlsson 5520   Start 1 10:20
H21   72633 Anton Blomgren 9130   Start 1 10:30
H21   72632 Mikael Axin 9130   Start 1 10:32
D40   72627 Carina Regborn 3950   Start 1 10:03
D40   72623 Catrine Karlsson 3950   Start 1 10:15
D18   72624 Lina Persson 3940   Start 1 10:21
H21 L 78 72628 Johan Persson 12110   Start 1 10:16
H16 669 72626 Martin Regborn 4660   Start 1 10:45
H16 679 72625 Daniel Persson 4660   Start 1 11:05


Förening:   Halmstads OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D21 L 497 72634 Johanna Bygdell 5840   Start 1 09:48


Förening:   IFK Norrköpings OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   73909 Bertil Wahlqvist 4220   Start 1 10:38


Förening:   IK Hakarpspojkarna
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D21 L 496 400199 Linnea Kjell 5840   Start 1 09:50


Förening:   KFUM Örebro OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21 L 96 72636 Anders Pettersson 12110   Start 1 09:50
D21 L 471 72635 Anette Carlsson 5840   Start 1 10:02
H16 678 400151 Christer Garpenlund 4660   Start 1 11:03


Förening:   Kristinehamns OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H65   72639 Yngve Johansson 4120   Start 1 10:03
H50   72637 Stefan Gunnarsson 5220   Start 1 10:43
D50   72638 Britt Sjögren 3740   Start 1 10:20


Förening:   Köping-Kolsva OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H16 673 72641 Johan Englöf 4660   Start 1 10:53
H16 681 72640 Simon Hedlund 4660   Start 1 11:09


Förening:   Linköpings AIK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H80   73817 Nils Årnerud 3100   Start 2 10:01
H80   73816 Ole Tvete 3100   Start 2 10:05
H75   73818 Rubert Engblom 3100   Start 2 10:14
D75   73809 Jonna Engblom 2810   Start 2 10:01
D65   73815 Gunnel Nilsson 3360   Start 1 10:02


Förening:   Linköpings OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H80   96100 Arne Danielsson 3100   Start 2 10:07
H75   66821 Rune Karlsson 3100   Start 2 10:12
H75   77132 Sune Johansson 3100   Start 2 10:20
H70   68315 Rune Fritz 4020   Start 1 10:35
H65   77205 Göran Hektor 4120   Start 1 10:11
H65   69446 Kjell Hagström 4120   Start 1 10:21
H60   109110 Peter Jakobsson 4220   Start 1 10:24
H60   483507 Roger Danielsson 4220   Start 1 10:36
H60   77203 Ulf Waldenfjord 4220   Start 1 10:54
H55   95335 Anders Kjell 5070   Start 1 09:57
H55   114995 Torgny Faxén 5070   Start 1 10:13
H45   400162 Börje Andersson 5520   Start 1 10:32
H40   115025 Jörgen Sköld 5840   Start 1 11:08
H35   400088 Tomas Boman 6550   Start 1 10:37
H21   109594 Christian Eriksson 9130   Start 1 10:38
H21   488718 Christian Enberg 9130   Start 1 10:44
H21   115037 Magnus B Johansson 9130   Start 1 10:50
D65   77206 Lotta Granholm 3360   Start 1 10:04
D60   95355 Inga-Lill Pettersson 3460   Start 1 10:14
D50   68029 Ulla Kjell 3740   Start 1 10:14
D50   68130 Marie Svernestam 3740   Start 1 10:24
D45   115033 Anne Bössfall 3940   Start 1 10:50
D40   115032 Inger Gustås 3950   Start 1 10:13
D35   103896 Helén Persson 4430   Start 1 10:33
D20   95334 Amanda Almén 4430   Start 1 10:00
H21 L 95 400579 Johan Eriksson 12110   Start 1 09:52
H21 L 92 403204 Fredrik Wallin 12110   Start 1 09:58
H21 L 70 72644 Lucas Gustavsson 12110   Start 1 10:00
H21 L 73 115042 Jakob Gustavsson 12110   Start 1 10:06
H21 L 75 103895 Jacob Westerberg 12110   Start 1 10:10
H21 L 77 114999 Per Magnusson 12110   Start 1 10:14
H21 L 79 72647 Erik Martinsson 12110   Start 1 10:18
H21 L 82 68207 Anders Svensk 12110   Start 1 10:24
H21 L 86 68323 Fredrik Pettersson 12110   Start 1 10:32
H21 L 88 72646 Markus Adolfsson 12110   Start 1 10:36
H21 L 90 400062 Peter Aronsson 12110   Start 1 10:40
D21 L 470 92175 Anna-Stina Påledal 5840   Start 1 10:00
D21 L 473 68208 Marie Svensk 5840   Start 1 10:06
D21 L 474 72643 Andrea Westerdahl 5840   Start 1 10:08
D21 L 476 97069 Cecilia Enberg 5840   Start 1 10:12
D21 L 478 72642 Anna Niklasson 5840   Start 1 10:16
D21 L 491 401279 Josefine Lindström 5840   Start 1 10:22
INSK   72606 Gustav Detterfelt 1920   Start 2 10:06
U3   72607 Björn Detterfelt 2580   Start 2 10:13
H12   104685 Johan Sköld 3010   Start 2 10:40
H14   104684 Erik Sköld 3900   Start 2 10:03
H14   104508 Jonas Lundgren 3900   Start 2 10:19
H14   72608 Albin Detterfelt 3900   Start 2 10:25
D14   97248 Linnéa Faxén 3430   Start 2 10:43
D14   97332 Josefina Almén 3430   Start 2 10:49
D14   97321 Julia Almén 3430   Start 2 10:55
D16 686 400043 Hanna Berg 4040   Start 1 10:30
D16 687 95358 Annika Ledskog 4040   Start 1 10:32
Ö7   72650 Jonas Detterfelt 3430   Start 1 10:05
Ö7   72648 Åsa Detterfelt 3430   Start 1 10:07


Förening:   Långhundra IF
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H50   72609 Lars Landström 5220   Start 1 10:53


Förening:   Matteus SI
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   96020 Bo Andersson 4220   Start 1 10:30
H45   96030 Tommy Törndahl 5520   Start 1 10:30
H21   96023 Marcus Andersson 9130   Start 1 10:42


Förening:   Motala AIF OL
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H80   69520 Stig Andersson 3100   Start 2 10:03
H55   73825 Anders Hedin 5070   Start 1 10:07
H55   73849 Tord Fransson 5070   Start 1 10:17
H50   69575 Leif Efraimsson 5220   Start 1 11:01
H40   69522 Per Johansson 5840   Start 1 10:56
H40   483798 Krister Berger 5840   Start 1 11:04
H40   73829 Peter Bergstrand 5840   Start 1 11:12
H35   73839 Fredrik Korall 6550   Start 1 10:31
H35   69577 Fredrik Jönsson 6550   Start 1 10:35
D60   73860 Stina Korall 3460   Start 1 10:12
D60   73837 Kerstin Bengtsson 3460   Start 1 10:16
D40   73830 Maria Bergstrand 3950   Start 1 10:07
D14   73870 Frida Bergstrand 3430   Start 2 11:05
H16 677 73831 Victor Bergstrand 4660   Start 1 11:01


Förening:   NAIS Orientering
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H75   480388 Åke Gabrielsson 3100   Start 2 10:16
H70   480382 John-Erik Palm 4020   Start 1 10:31
H70   480383 Folke Jelkvall 4020   Start 1 10:37
H50   480385 Carl-Gustav Nöjd 5220   Start 1 10:59
H45   73569 Vesa Jussila 5520   Start 1 10:22
D75   73587 Astrid Andersson 2810   Start 2 10:01
D50   73579 Inger Johansson 3740   Start 1 10:18
D45   73577 Gun Ericsson 3940   Start 1 10:42


Förening:   Nyköpings OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H55   72612 Kent Bergendahl 5070   Start 1 10:15
H14   72611 Anton Bergström 3900   Start 2 10:07
D16 698 72610 Julia Bergström 4040   Start 1 10:54


Förening:   OK 64 Torpa
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D45   117823 Kerstin Segersson 3940   Start 1 10:46
H14   117824 Viktor Segersson 3900   Start 2 10:21
D16 695 117825 Anna Segersson 4040   Start 1 10:48


Förening:   OK Djerf
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   73716 Sven Dahlskog 4220   Start 1 10:26
H55   72613 Christer Nälemark 5070   Start 1 10:01
D50   73788 Ann-Marie Dahlskog 3740   Start 1 10:26


Förening:   OK Hällen
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D60   107599 Ulla Lindell 3460   Start 1 10:20
D21 L 492 72614 Emma Öberg 5840   Start 1 09:58


Förening:   OK Kolmården
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H70   74063 Bernt Pettersson 4020   Start 1 10:29
H65   87620 Johnny Wallinge 4120   Start 1 10:09
H65   74037 Evert Elgefjord 4120   Start 1 10:19
H60   69611 Gösta Brunell 4220   Start 1 10:44
H60   74090 Runar Aldén 4220   Start 1 10:48
H55   74081 Ove Johansson 5070   Start 1 10:05
H50   74094 Robert Håkansson 5220   Start 1 10:47
H45   74040 Bengt Schwartz 5520   Start 1 10:18
H45   69531 Tomas Karlsson 5520   Start 1 10:26
H40   72616 Thomas Johansson 5840   Start 1 10:52
H40   74010 Kennet Lindqvist 5840   Start 1 11:00
H21   74022 Erik Engvall 9130   Start 1 10:36
H21   71934 Patrik Bengtsson 9130   Start 1 10:48
H18   74025 Linus Persson 5520   Start 1 10:28
D60   87846 Margareta Tidman 3460   Start 1 10:18
D55   74089 Britt-Marie Aldén 3460   Start 1 10:01
D45   74034 Airi Nikko 3940   Start 1 10:38
D35   74049 Anna Hofvenstam 4430   Start 1 10:27
D21 L 472 71947 Karin Kjellman 5840   Start 1 10:04
D10   74001 Tora Westerberg 1870   Start 2 10:18
D10   74061 Emma Bränneby 1870   Start 2 10:26
H12   73994 Henrik Håkansson 3010   Start 2 10:50
D12   74019 Ebba Westerberg 3010   Start 2 10:33
H16 674 69533 Måns Bränneby 4660   Start 1 10:55
H16 680 71888 Oscar Johansson 4660   Start 1 11:07
D16 688 74003 Linnéa Netz 4040   Start 1 10:34
D16 693 74095 Anna Håkansson 4040   Start 1 10:44
D16 697 74011 Lina Persson 4040   Start 1 10:52
D16 700 74006 Isabella Netz 4040   Start 1 10:58


Förening:   OK Motala
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H65   79149 Uno Berg 4120   Start 1 10:01
H65   119301 Leif Andersson 4120   Start 1 10:13
H60   81142 Jerry Martinsson 4220   Start 1 10:28
H60   81144 Claus Petersen 4220   Start 1 10:40
H60   483797 Arne Andersson 4220   Start 1 10:50
H55   81143 Christer Johansson 5070   Start 1 10:19
D60   105101 Chatarina Andersson 3460   Start 1 10:08
D55   81145 Mona Petersen 3460   Start 1 10:05


Förening:   OK Roxen
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H70   73774 Roland Skytt 4020   Start 1 10:33
H65   73712 Ellert Thunholm 4120   Start 1 10:07
H65   73711 Bertil Ardell 4120   Start 1 10:17
H60   73759 Anders Sternö 4220   Start 1 10:16
H60   480458 Hans Kleist 4220   Start 1 10:18
H55   480455 Bengt Östlund 5070   Start 1 09:53
H55   73734 Magnus Wretman 5070   Start 1 09:55
H50   480453 Torsten Bråmå 5220   Start 1 11:03
H35   73702 Erik Helander 6550   Start 1 10:29
H35   480459 Örjan Sandell 6550   Start 1 10:33
H35   87758 Stefan Karlsson 6550   Start 1 10:39
H35   483818 Jonas Olsson 6550   Start 1 10:43
D65   87776 Britt Pettersson 3360   Start 1 09:58
D60   87800 Marita Granath 3460   Start 1 10:06
D55   480444 Barbro Östlund 3460   Start 1 09:57
D40   483820 Anna Fröberg 3950   Start 1 10:05
D40   73777 Sofia Svedevall 3950   Start 1 10:09
D21 L 477 480460 Cecilia Kleist 5840   Start 1 10:14
D12   73778 Stina Svedevall 3010   Start 2 10:39
D14   483802 Amanda Thellsen 3430   Start 2 11:01
H16 668 87785 Martin Lindgren 4660   Start 1 10:43
D16 699 87834 Amy Rankka 4040   Start 1 10:56


Förening:   OK Tisaren
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21 L 94 72017 Serguey Detkov 12110   Start 1 09:54
H21 L 93 72046 Dimitri Tsvetkov 12110   Start 1 09:56
D21 L 479 400122 Helena Andersson 5840   Start 1 10:18


Förening:   OK Tylöskog
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H55   72047 Göran Andersson 5070   Start 1 10:03


Förening:   Skogspojkarnas OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U1   73400 Erik Håkansson 1920   Start 2 10:17
U1   73490 Johan Wehlin 1920   Start 2 10:23
H10   73407 Jacob Malmfors 1870   Start 2 10:06
H12   73408 Fredrik Malmfors 3010   Start 2 10:54
D12   73409 Amanda Nygren 3010   Start 2 10:35
D12   73404 Elin Håkansson 3010   Start 2 10:43
D14   73570 Karolina Nygren 3430   Start 2 11:03


Förening:   Solna OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H60   72074 Jan Bojling 4220   Start 1 10:52


Förening:   Stjärnorps SK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H65   401531 Arne Berg 4120   Start 1 10:15
H55   72083 Anders Hallberg 5070   Start 1 10:09
H50   400039 Björn Tholén 5220   Start 1 10:41
H50   400091 Kjell Eriksson 5220   Start 1 10:55
D16 689 400011 Sofie Axeen 4040   Start 1 10:36


Förening:   Stora Tuna IK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21 L 84 68318 Niklas Aldin 12110   Start 1 10:28


Förening:   Sundbybergs IK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D21 L 493 72094 Linda Nordin 5840   Start 1 09:56


Förening:   Södertälje-Nykvar
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21 L 74 68184 Björn Widén 12110   Start 1 10:08
H21 L 83 116561 Anders Skarholt 12110   Start 1 10:26
H21 L 89 73394 Michael Wehlin 12110   Start 1 10:38
U4   72906 Anna Wehlin 3430   Start 2 10:08


Förening:   Tjällmo-Godegårds OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H75   480414 Nils-Erik Åberg 3100   Start 2 10:18
H65   480440 Ewald Eriksson 4120   Start 1 10:05
H60   483500 Leif Samor 4220   Start 1 10:42
H55   480425 Per-Martin Gustavson 5070   Start 1 09:51
H50   480413 Urban Åberg 5220   Start 1 10:33
H50   480443 Folke Claesson 5220   Start 1 10:49
H45   73877 Magnus Allard 5520   Start 1 10:34
H40   483502 Örjan Pettersson 5840   Start 1 11:10
H35   480421 Erik Karlsson 6550   Start 1 10:45
H21   480428 Thorbjörn Gustafsson 9130   Start 1 10:46
D45   72518 Annelie Augustsson 3940   Start 1 10:36
H21 L 71 480429 Jonatan Francén 12110   Start 1 10:02
H21 L 80 483505 Ronnie Samor 12110   Start 1 10:20
H21 L 85 480422 Hjalmar Hurtig 12110   Start 1 10:30
H21 L 91 480405 Håkan Samor 12110   Start 1 10:42
D21 L 494 87732 Anna-Lotta Irevall 5840   Start 1 09:54
D14   73879 Jessica Augustsson 3430   Start 2 10:45
D14   87820 Karin Sjögren 3430   Start 2 10:47
H16 671 488717 Martin Allard 4660   Start 1 10:49
H16 676 488700 Johan Allard 4660   Start 1 10:59
D16 691 109108 Lisa Israelsson 4040   Start 1 10:40


Förening:   Tullinge SK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D14   72559 Linnea Adolfsson 3430   Start 2 10:41
D16 692 72558 Lovisa Adolfsson 4040   Start 1 10:42


Förening:   Visborgs OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
D21 L 495 72560 Jennie Pettersson 5840   Start 1 09:52


Förening:   Växjö OK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
H21   72562 Erik Johansson 9130   Start 1 10:34


Skapad 2007-03-17 00:42:42 med OLA version 3.5.1