OK Denselns vårtävling 2007, Klassresultatlista

2007-03-18


H80 3100 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Ole TveteLinköpings AIK54:090:00
2Stig AnderssonMotala AIF OL56:222:13
3Nils ÅrnerudLinköpings AIK58:083:59
4Arne DanielssonLinköpings OK88:3934:30

H75 3100 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Sune JohanssonLinköpings OK37:520:00
2Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK40:262:34
3Rubert EngblomLinköpings AIK48:0610:14
4Rune KarlssonLinköpings OK49:2811:36
5Åke GabrielssonNAIS Orientering57:0519:13

H70 4020 meter 6 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1John-Erik PalmNAIS Orientering57:100:00
2Ola KleistBoxholm-Mjölby OL57:490:39
3Roland SkyttOK Roxen58:421:32
4Rune FritzLinköpings OK70:0412:54
5Folke JelkvallNAIS Orientering75:3918:29
Bernt PetterssonOK KolmårdenEj start

H65 4120 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Yngve JohanssonKristinehamns OK41:590:00
2Arne BergStjärnorps SK45:093:10
3Ewald ErikssonTjällmo-Godegårds OK52:1410:15
4Göran HektorLinköpings OK52:2410:25
5Johnny WallingeOK Kolmården54:5812:59
6Kjell HagströmLinköpings OK55:3113:32
7Bertil ArdellOK Roxen62:4220:43
Gösta LindmanFinspångs SOKEj godk.
Evert ElgefjordOK KolmårdenEj start
Uno BergOK MotalaEj start
Ellert ThunholmOK RoxenEj start
Leif AnderssonOK MotalaEj start

H60 4220 meter 21 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL44:110:00
2Peter JakobssonLinköpings OK44:370:26
2Roger DanielssonLinköpings OK44:370:26
4Claus PetersenOK Motala46:412:30
5Jan BojlingSolna OK46:582:47
6Hans KleistOK Roxen48:494:38
7Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK49:175:06
8Peter HagströmGOIF Tjalve50:196:08
9Runar AldénOK Kolmården50:596:48
10Jerry MartinssonOK Motala51:127:01
11Nils SjödinGOIF Tjalve51:497:38
12Gösta BrunellOK Kolmården55:0510:54
13Arne AnderssonOK Motala55:2311:12
14Bo AnderssonMatteus SI62:0417:53
15Thomas KleistBoxholm-Mjölby OL65:0220:51
16Sven DahlskogOK Djerf78:2334:12
Lars PerssonFinspångs SOKEj godk.
Anders SternöOK RoxenEj godk.
Ulf WaldenfjordLinköpings OKEj godk.
Kjell HolmströmBjörkfors GOIFEj start
Leif SamorTjällmo-Godegårds OKEj start

H55 5070 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Kent BergendahlNyköpings OK45:260:00
2Göran AnderssonOK Tylöskog47:141:48
3Christer NälemarkOK Djerf51:286:02
4Magnus WretmanOK Roxen53:478:21
5Christer JohanssonOK Motala55:2910:03
6Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK59:2513:59
7Karl Göran WahlströmAlmby IK61:3316:07
8Anders KjellLinköpings OK65:1019:44
9Torgny FaxénLinköpings OK67:4322:17
10Anders HallbergStjärnorps SK70:3125:05
11Bengt ÖstlundOK Roxen85:5340:27
12Tord FranssonMotala AIF OL90:2945:03
Ove JohanssonOK KolmårdenEj start
Anders HedinMotala AIF OLEj start
Göran BlombergGOIF TjalveEj start

H50 5220 meter 16 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Staffan RuntegenBoxholm-Mjölby OL50:350:00
2Carl-Gustav NöjdNAIS Orientering51:531:18
3Torsten BråmåOK Roxen52:321:57
4Mats RosanderFinspångs SOK53:413:06
5Urban ÅbergTjällmo-Godegårds OK53:473:12
6Leif EfraimssonMotala AIF OL53:553:20
7Christer LarssonFinspångs SOK55:425:07
8Yngve JohanssonHagaby GoIF56:125:37
9Stefan GunnarssonKristinehamns OK56:596:24
10Thomas JohanssonAlmby IK61:5811:23
11Folke ClaessonTjällmo-Godegårds OK62:0511:30
12Robert HåkanssonOK Kolmården82:0531:30
Lars LandströmLånghundra IFEj godk.
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OLEj start
Björn TholénStjärnorps SKEj start
Kjell ErikssonStjärnorps SKEj start

H45 5520 meter 14 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Jan-Åke KarlssonHagaby GoIF41:070:00
2Sören SandBoxholm-Mjölby OL45:074:00
3Roger EngmanGustavsbergs IF OK 45:154:08
4Tommy ErikssonGOIF Tjalve45:244:17
5Mats CarlsvärdAlmby IK47:126:05
6Börje AnderssonLinköpings OK49:168:09
7Tomas KarlssonOK Kolmården50:489:41
8Vesa JussilaNAIS Orientering51:0810:01
9Bengt SchwartzOK Kolmården52:1411:07
10Tommy TörndahlMatteus SI56:1315:06
11Jonas AgestamGOIF Tjalve63:1522:08
12Magnus AllardTjällmo-Godegårds OK71:4630:39
13Jan-Erik CarlssonBoxholm-Mjölby OL72:5231:45
Swante WelanderBoxholm-Mjölby OLEj godk.

H40 5840 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Örjan PetterssonTjällmo-Godegårds OK44:020:00
2Gunnar NilssonFinspångs SOK44:520:50
3Olle LindmanFinspångs SOK46:532:51
4Anders MolinBoxholm-Mjölby OL50:005:58
5Per JohanssonMotala AIF OL50:446:42
6Thomas JohanssonOK Kolmården61:3117:29
7Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL62:3418:32
8Jörgen SköldLinköpings OK67:5423:52
9Krister BergerMotala AIF OL68:1424:12
10Kennet LindqvistOK Kolmården73:2129:19
Jimmy AleniusBoxholm-Mjölby OLEj godk.
Peter BergstrandMotala AIF OLEj start

H35 6550 meter 9 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Stefan KarlssonOK Roxen52:570:00
2Erik HelanderOK Roxen54:441:47
3Tomas BomanLinköpings OK55:212:24
4Fredrik JönssonMotala AIF OL56:333:36
5Fredrik KorallMotala AIF OL62:089:11
5Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK62:089:11
7Urban AnderssonBoxholm-Mjölby OL68:3615:39
8Örjan SandellOK Roxen75:0322:06
Jonas OlssonOK RoxenEj start

H21 LÅNG 12110 meter 24 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Jakob GustavssonLinköpings OK82:570:00
2Fredrik PetterssonLinköpings OK84:341:37
3Per CarlborgNyköpings OK84:351:38
4Jonatan FrancénTjällmo-Godegårds OK87:024:05
5Anders SvenskLinköpings OK87:464:49
6Per MagnussonLinköpings OK88:115:14
7Ronnie SamorTjällmo-Godegårds OK89:376:40
8Fredrik WallinLinköpings OK90:047:07
9Erik MartinssonLinköpings OK90:117:14
10Björn WidénSödertälje-Nykvar90:317:34
11Michael WehlinSödertälje-Nykvar94:3711:40
12Niklas AldinStora Tuna IK95:1812:21
13Peter AronssonLinköpings OK95:3112:34
14Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK97:4214:45
15Johan ErikssonLinköpings OK99:5616:59
16Anders PetterssonKFUM Örebro OK105:3522:38
17Hjalmar HurtigTjällmo-Godegårds OK110:2727:30
18Lucas GustavssonLinköpings OK110:2927:32
19Jacob WesterbergLinköpings OK113:3830:41
Johan PerssonHagaby GoIFEj godk.
Anders SkarholtSödertälje-NykvarEj start
Dimitri TsvetkovOK TisarenEj start
Serguey DetkovOK TisarenEj start
Markus AdolfssonLinköpings OKEj start

H21 9130 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Marcus AnderssonMatteus SI70:370:00
2Anton BlomgrenHagaby GoIF71:070:30
3Patrik BengtssonOK Kolmården75:004:23
4Mikael AxinHagaby GoIF76:576:20
5Erik JohanssonVäxjö OK80:4710:10
6Per HåstlundAlmby IK82:2211:45
7Christian ErikssonLinköpings OK82:4812:11
8Per SandahlGamleby OK90:2319:46
9Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK92:0421:27
10Christian EnbergLinköpings OK97:1526:38
Erik EngvallOK KolmårdenEj godk.
Magnus B JohanssonLinköpings OKEj godk.

H18 5520 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Linus PerssonOK Kolmården53:250:00
2Erik ErlandssonBoxholm-Mjölby OL56:182:53
3Sven NorénBoxholm-Mjölby OL56:483:23
Anton KarlssonFinspångs SOKEj start

H16 4660 meter 15 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Martin RegbornHagaby GoIF31:570:00
2Oskar SvenssonFinspångs SOK36:224:25
3Christer GarpenlundKFUM Örebro OK36:294:32
4Johan PetterssonHagaby GoIF40:388:41
5Robert VångellLinköpings OK40:408:43
6Måns BrännebyOK Kolmården42:5410:57
7Simon HedlundKöping-Kolsva OK45:0013:03
8Philip DahlstedtGOIF Tjalve45:1313:16
9Johan AllardTjällmo-Godegårds OK48:1616:19
10Daniel PerssonHagaby GoIF51:0119:04
11Martin AllardTjällmo-Godegårds OK53:5221:55
12Martin LindgrenOK Roxen59:5828:01
13Oscar JohanssonOK Kolmården65:2633:29
Victor BergstrandMotala AIF OLEj start
Johan EnglöfKöping-Kolsva OKEj start

H14 3900 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Viktor SegerssonOK 64 Torpa31:180:00
2Leif SvenssonFinspångs SOK31:440:26
3Jonas LundgrenLinköpings OK38:096:51
4Anton BergströmNyköpings OK39:348:16
5Niklas HamströmGOIF Tjalve43:3412:16
6Philip SorriGOIF Tjalve44:2213:04
7Erik SköldLinköpings OK49:0417:46
8Tobias MagnussonGOIF Tjalve51:0919:51
9Johan OlssonGOIF Tjalve52:5921:41
10Mikael UrdalBoxholm-Mjölby OL54:0822:50
11Albin DetterfeltLinköpings OK59:3828:20
Marcus BerggrenGOIF TjalveEj godk.

H12 3010 meter 9 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Fredrik MalmforsSkogspojkarnas OK25:050:00
2Henrik HåkanssonOK Kolmården25:180:13
3Niklas CarlssonBoxholm-Mjölby OL29:414:36
4Emanuel UrdalBoxholm-Mjölby OL32:547:49
5Johan SköldLinköpings OK34:189:13
6David AxelssonFinspångs SOK34:599:54
7Kalle KarlssonGOIF Tjalve36:2611:21
8Andreas AleniusBoxholm-Mjölby OL42:0617:01
Per LindmanFinspångs SOKEj start

H10 1870 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Alexander WiklundFinspångs SOK17:500:00
2Jacob MalmforsSkogspojkarnas OK20:382:48
3Gustav MalmströmGOIF Tjalve31:2013:30

D75 2810 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Astrid AnderssonNAIS Orientering67:100:00
Jonna EngblomLinköpings AIKEj start

D65 3360 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Gunnel NilssonLinköpings AIK50:310:00
2Britten PerssonFinspångs SOK53:102:39
3Britt PetterssonOK Roxen53:523:21
4Lotta GranholmLinköpings OK69:1318:42

D60 3460 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Margareta TidmanOK Kolmården44:360:00
2Inga-Lill PetterssonLinköpings OK48:083:32
3Stina KorallMotala AIF OL51:166:40
4Marita GranathOK Roxen63:1318:37
5Kerstin BengtssonMotala AIF OL76:5132:15
Carina LindmanFinspångs SOKEj start
Ulla LindellOK HällenEj start
Chatarina AnderssonOK MotalaEj start

D55 3460 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Karin AxelssonFinspångs SOK37:460:00
2Britt-Marie AldénOK Kolmården40:022:16
3Mona PetersenOK Motala57:4820:02
4Barbro ÖstlundOK Roxen61:3223:46
5Ingrid NorénBoxholm-Mjölby OL64:1326:27

D50 3740 meter 7 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lena FröbergGOIF Tjalve49:210:00
2Inger JohanssonNAIS Orientering53:524:31
3Britt SjögrenKristinehamns OK61:5112:30
4Gerd HagströmGOIF Tjalve69:2420:03
Ulla KjellLinköpings OKEj godk.
Marie SvernestamLinköpings OKEj godk.
Ann-Marie DahlskogOK DjerfEj godk.

D45 3940 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Anne BössfallLinköpings OK43:140:00
2Lena RosanderFinspångs SOK47:514:37
3Gun EricssonNAIS Orientering51:488:34
4Kerstin SegerssonOK 64 Torpa53:5310:39
5Airi NikkoOK Kolmården65:4122:27
6Margareta SkarpBoxholm-Mjölby OL73:0029:46
7Annelie AugustssonTjällmo-Godegårds OK81:0737:53
Susanne DahlbergGOIF TjalveEj start

D40 3950 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL39:110:00
2Maria BergstrandMotala AIF OL43:454:34
3Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL44:275:16
4Sofia SvedevallOK Roxen46:567:45
5Inger GuståsLinköpings OK52:5513:44
6Catrine KarlssonHagaby GoIF87:1948:08
Anna FröbergOK RoxenEj start
Carina RegbornHagaby GoIFEj start

D35 4430 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Helén PerssonLinköpings OK42:270:00
2Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL44:422:15
3Marie LindqvistGOIF Tjalve85:3343:06
Lena MalmströmGOIF TjalveEj godk.
Anna HofvenstamOK KolmårdenEj start

D21 LÅNG 5840 meter 17 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Helena AnderssonOK Tisaren49:030:00
2Anette CarlssonKFUM Örebro OK49:100:07
3Johanna BygdellHalmstads OK49:240:21
4Emma ÖbergOK Hällen51:072:04
5Anna-Stina PåledalLinköpings OK51:272:24
6Andrea WesterdahlLinköpings OK52:273:24
7Karin KjellmanOK Kolmården53:084:05
8Anna NiklassonLinköpings OK54:555:52
9Anna-Lotta IrevallTjällmo-Godegårds OK57:428:39
10Jennie PetterssonVisborgs OK64:1415:11
11Linnea KjellIK Hakarpspojkarna65:3716:34
12Cecilia KleistOK Roxen65:4416:41
13Charlotte WahlströmAlmby IK66:1517:12
14Josefine LindströmLinköpings OK68:3019:27
Cecilia EnbergLinköpings OKEj start
Linda NordinSundbybergs IKEj start
Marie SvenskLinköpings OKEj start

D20 4430 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Amanda AlménLinköpings OK55:290:00
2Hanna WelanderBoxholm-Mjölby OL77:5922:30

D18 LÅNG 4430 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Louise CarlssonBoxholm-Mjölby OL43:060:00
2Lina PerssonHagaby GoIF46:393:33
3Britta NorénBoxholm-Mjölby OL58:2015:14

D16 4040 meter 13 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lovisa AdolfssonTullinge SK38:450:00
2Amy RankkaOK Roxen39:270:42
3Julia BergströmNyköpings OK42:013:16
4Hanna BergLinköpings OK45:176:32
5Anna HåkanssonOK Kolmården46:327:47
6Lina PerssonOK Kolmården49:4010:55
7Sofie AxeenStjärnorps SK51:5913:14
8Anna SegerssonOK 64 Torpa53:0714:22
9Lisa IsraelssonTjällmo-Godegårds OK54:0315:18
10Isabella NetzOK Kolmården59:4120:56
11Tina NikkoOK Kolmården74:4536:00
Linnéa NetzOK KolmårdenEj start
Annika LedskogLinköpings OKEj start

D14 3430 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Linnéa FaxénLinköpings OK37:030:00
2Karin SvenssonFinspångs SOK37:160:13
3Karolina NygrenSkogspojkarnas OK39:232:20
4Julia AlménLinköpings OK39:302:27
5Amanda ThellsenOK Roxen41:354:32
6Mathilda LindqvistGOIF Tjalve47:0310:00
7Linnea AdolfssonTullinge SK48:1411:11
8Karin SjögrenTjällmo-Godegårds OK48:2311:20
9Frida BergstrandMotala AIF OL50:4013:37
10Josefina AlménLinköpings OK53:4316:40
11Hanna AleniusBoxholm-Mjölby OL70:5333:50
Jessica AugustssonTjällmo-Godegårds OKEj start

D12 3010 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Andrea SvenssonFinspångs SOK27:320:00
2Ida RydbergFinspångs SOK33:065:34
3Elin HåkanssonSkogspojkarnas OK34:066:34
4Amanda NygrenSkogspojkarnas OK35:127:40
5Lisa MalmströmGOIF Tjalve35:488:16
6Ebba WesterbergOK Kolmården36:569:24
7Hedda RundgrenFinspångs SOK49:3622:04
Stina SvedevallOK RoxenEj godk.

D10 1870 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Mai Ly SorriGOIF Tjalve16:490:00
2Emma BrännebyOK Kolmården19:022:13
3Elin JohanssonFinspångs SOK23:016:12
4Tora WesterbergOK Kolmården23:436:54

U4 3430 meter 1 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Anna WehlinSödertälje-Nykvar45:190:00

U3 2580 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Marit FaxénLinköpings OK45:090:00
2Björn DetterfeltLinköpings OK54:369:27

U2 1870 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Hannes RundgrenFinspångs SOK32:160:00
2Johan LindmanFinspångs SOK33:351:19
3Tobias HamströmGOIF Tjalve42:5010:34

U1 1920 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Johan WehlinSkogspojkarnas OK15:140:00
2Erik HåkanssonSkogspojkarnas OK16:291:15
3August MollénOK Denseln20:004:46
4Elias AxelssonFinspångs SOK25:4910:35
5Wilma KarlssonOK Denseln35:1219:58

INSKOLNING 1920 meter 2 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
Gustav DetterfeltLinköpings OKGodkänd
Torsten SvenssonFinspångs SOKGodkänd

ÖPPEN 1 2050 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lisa BerggrenOK Kolmården31:460:00
2Ingalill JoelssonMatteus SI32:000:14
3Barbro LevanderKlubblös43:1311:27

ÖPPEN 2 3150 meter 3 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Anneli WiklundFinspångs SOK42:010:00
2Sara JohanssonOK Motala58:3516:34
3Anders AxelssonFinspångs SOK61:1419:13

ÖPPEN 3 4290 meter 5 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Märta BerggrenOK Kolmården58:440:00
2Therese LarssonMotala AIF OL60:041:20
3Elisabeth WiklundLinköpings OK69:2610:42
4Lena EngvallOK Kolmården93:2634:42
Inger LarsenAlmby IKEj godk.

ÖPPEN 4 3140 meter 11 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Ingrid JohanssonLinköpings OK35:230:00
2Ann-Sofie SvenssonLinköpings OK37:402:17
3Jörgen SvenssonLinköpings OK43:127:49
4Linda FornanderKlubblös48:4413:21
5Lena FornanderSkogspojkarnas OK48:4613:23
6Sven-Olof FranssonSOK Aneby52:4517:22
7Gunilla PetterssonKFUM Örebro OK60:2525:02
8Kerry KempeLinköpings OK63:1827:55
9Anita AllardTjällmo-Godegårds OK66:1430:51
10Maud Göthe-LundgrenLinköpings OK71:5336:30
Ann-Sofie UrdalBoxholm-Mjölby OLEj start

ÖPPEN 5 3900 meter 12 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Tomas VångellLinköpings OK43:120:00
2Benny WiklundFinspångs SOK47:284:16
3Magnus UrdalBoxholm-Mjölby OL52:038:51
4Linda NilssonNAIS Orientering57:2314:11
5Hampus AleniusBoxholm-Mjölby OL57:5114:39
6Mikael HamströmGOIF Tjalve58:3315:21
7Toni AnderssonKöping-Kolsva OK59:0815:56
8Therese FredrikssonGOIF Tjalve67:4824:36
9Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL69:1025:58
Patric MalmströmGOIF TjalveEj godk.
Mikael MagnussonGOIF TjalveEj godk.
Stina SternerOK GränsenEj godk.

ÖPPEN 6 5210 meter 4 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Erik WedinNAIS Orientering72:360:00
2John SjöqvistLinköpings OK76:564:20
Peter StenbäckNAIS OrienteringEj godk.
Erik MalmforsSkogspojkarnas OKEj godk.

ÖPPEN 7 3430 meter 14 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Lars AlménLinköpings OK32:140:00
2Sofia WesterbergOK Kolmården33:501:36
3Jerk RönnolsLinköpings OK34:111:57
4Jan LundgrenLinköpings OK35:213:07
5Maria SvenssonKlubblös38:296:15
6Mats LindgrenOK Roxen40:568:42
7Marcus AdolfssonNAIS Orientering41:359:21
8Harris BrandeGOIF Tjalve42:5410:40
9Otto HolmdahlLinköpings OK50:5618:42
10Maja-Stina GustavssonOK Roxen55:0622:52
11Marie AnderssonNAIS Orientering63:0930:55
12Lena JohanssonSkogspojkarnas OK69:3637:22
Åsa DetterfeltLinköpings OKEj start
Jonas DetterfeltLinköpings OKEj start

ÖPPEN 8 5040 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Pia GustafssonLinköpings OK55:030:00
2Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL58:333:30
3Bo PetterssonKFUM Örebro OK58:583:55
4Anna KorallMotala AIF OL60:355:32
5Yuka KinnamiLinköpings OK63:348:31
6Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF64:129:09
7Marianne NymanLinköpings OK71:3816:35
8Lisa KorallMotala AIF OL108:1653:13

ÖPPEN 9 7980 meter 8 anmälda
PlRankNamnFöreningTidTid+
1Henrik AnderssonOK Tylöskog70:280:00
2Kenneth SvenssonFinspångs SOK71:170:49
3Mats AnderssonFinspångs SOK83:1912:51
4Magnus FranssonSOK Aneby84:4514:17
5Ralf LindgrenNAIS Orientering94:1123:43
6Marcel WarntjesLinköpings OK106:4836:20
7Hans ErikssonLinköpings OK116:2745:59
8Johan SvenssonLinköpings OK117:2947:01


Skapad 2007-03-22 20:44:06 med OLA version 3.5.1