OK Denselns vårtävling 2007, Startlista

2007-03-18


H80    3100 meter    4 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73817   Nils Årnerud Linköpings AIK 10:01
  69520   Stig Andersson Motala AIF OL 10:03
  73816   Ole Tvete Linköpings AIK 10:05
  96100   Arne Danielsson Linköpings OK 10:07


H75    3100 meter    5 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  66821   Rune Karlsson Linköpings OK 10:12
  73818   Rubert Engblom Linköpings AIK 10:14
  480388   Åke Gabrielsson NAIS Orientering 10:16
  480414   Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:18
  77132   Sune Johansson Linköpings OK 10:20


H70    4020 meter    6 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  104071   Ola Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:27
  74063   Bernt Pettersson OK Kolmården 10:29
  480382   John-Erik Palm NAIS Orientering 10:31
  73774   Roland Skytt OK Roxen 10:33
  68315   Rune Fritz Linköpings OK 10:35
  480383   Folke Jelkvall NAIS Orientering 10:37


H65    4120 meter    12 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  79149   Uno Berg OK Motala 10:01
  72639   Yngve Johansson Kristinehamns OK 10:03
  480440   Ewald Eriksson Tjällmo-Godegårds OK 10:05
  73712   Ellert Thunholm OK Roxen 10:07
  87620   Johnny Wallinge OK Kolmården 10:09
  77205   Göran Hektor Linköpings OK 10:11
  119301   Leif Andersson OK Motala 10:13
  401531   Arne Berg Stjärnorps SK 10:15
  73711   Bertil Ardell OK Roxen 10:17
  74037   Evert Elgefjord OK Kolmården 10:19
  69446   Kjell Hagström Linköpings OK 10:21
  39386   Gösta Lindman Finspångs SOK 10:23


H60    4220 meter    21 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73759   Anders Sternö OK Roxen 10:16
  480458   Hans Kleist OK Roxen 10:18
  73701   Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:20
  73642   Kjell Holmström Björkfors GOIF 10:22
  109110   Peter Jakobsson Linköpings OK 10:24
  73716   Sven Dahlskog OK Djerf 10:26
  81142   Jerry Martinsson OK Motala 10:28
  96020   Bo Andersson Matteus SI 10:30
  84701   Håkan Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 10:32
  87840   Nils Sjödin GOIF Tjalve 10:34
  483507   Roger Danielsson Linköpings OK 10:36
  73909   Bertil Wahlqvist IFK Norrköpings OK 10:38
  81144   Claus Petersen OK Motala 10:40
  483500   Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:42
  69611   Gösta Brunell OK Kolmården 10:44
  103887   Lars Persson Finspångs SOK 10:46
  74090   Runar Aldén OK Kolmården 10:48
  483797   Arne Andersson OK Motala 10:50
  72074   Jan Bojling Solna OK 10:52
  77203   Ulf Waldenfjord Linköpings OK 10:54
  73395   Peter Hagström GOIF Tjalve 10:56


H55    5070 meter    15 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480425   Per-Martin Gustavson Tjällmo-Godegårds OK 09:51
  480455   Bengt Östlund OK Roxen 09:53
  73734   Magnus Wretman OK Roxen 09:55
  95335   Anders Kjell Linköpings OK 09:57
  72603   Karl Göran Wahlström Almby IK 09:59
  72613   Christer Nälemark OK Djerf 10:01
  72047   Göran Andersson OK Tylöskog 10:03
  74081   Ove Johansson OK Kolmården 10:05
  73825   Anders Hedin Motala AIF OL 10:07
  72083   Anders Hallberg Stjärnorps SK 10:09
  87838   Göran Blomberg GOIF Tjalve 10:11
  114995   Torgny Faxén Linköpings OK 10:13
  72612   Kent Bergendahl Nyköpings OK 10:15
  73849   Tord Fransson Motala AIF OL 10:17
  81143   Christer Johansson OK Motala 10:19


H50    5220 meter    16 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480413   Urban Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:33
  72631   Yngve Johansson Hagaby GoIF 10:35
  73945   Christer Larsson Finspångs SOK 10:37
  72605   Thomas Johansson Almby IK 10:39
  400039   Björn Tholén Stjärnorps SK 10:41
  72637   Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 10:43
  73958   Mats Rosander Finspångs SOK 10:45
  74094   Robert Håkansson OK Kolmården 10:47
  480443   Folke Claesson Tjällmo-Godegårds OK 10:49
  84378   Karl-Johan Norén Boxholm-Mjölby OL 10:51
  72609   Lars Landström Långhundra IF 10:53
  400091   Kjell Eriksson Stjärnorps SK 10:55
  480461   Staffan Runtegen Boxholm-Mjölby OL 10:57
  480385   Carl-Gustav Nöjd NAIS Orientering 10:59
  69575   Leif Efraimsson Motala AIF OL 11:01
  480453   Torsten Bråmå OK Roxen 11:03


H45    5520 meter    14 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73504   Jonas Agestam GOIF Tjalve 10:12
  72602   Mats Carlsvärd Almby IK 10:14
  84707   Sören Sand Boxholm-Mjölby OL 10:16
  74040   Bengt Schwartz OK Kolmården 10:18
  72622   Jan-Åke Karlsson Hagaby GoIF 10:20
  73569   Vesa Jussila NAIS Orientering 10:22
  116760   Jan-Erik Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:24
  69531   Tomas Karlsson OK Kolmården 10:26
  73582   Roger Engman Gustavsbergs IF OK 10:28
  96030   Tommy Törndahl Matteus SI 10:30
  400162   Börje Andersson Linköpings OK 10:32
  73877   Magnus Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:34
  73521   Tommy Eriksson GOIF Tjalve 10:36
  68181   Swante Welander Boxholm-Mjölby OL 10:38


H40    5840 meter    12 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72616   Thomas Johansson OK Kolmården 10:52
  103890   Olle Lindman Finspångs SOK 10:54
  69522   Per Johansson Motala AIF OL 10:56
  84704   Conny Bruhn Boxholm-Mjölby OL 10:58
  74010   Kennet Lindqvist OK Kolmården 11:00
  103891   Gunnar Nilsson Finspångs SOK 11:02
  483798   Krister Berger Motala AIF OL 11:04
  104066   Jimmy Alenius Boxholm-Mjölby OL 11:06
  115025   Jörgen Sköld Linköpings OK 11:08
  483502   Örjan Pettersson Tjällmo-Godegårds OK 11:10
  73829   Peter Bergstrand Motala AIF OL 11:12
  73681   Anders Molin Boxholm-Mjölby OL 11:14


H35    6550 meter    9 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73702   Erik Helander OK Roxen 10:29
  73839   Fredrik Korall Motala AIF OL 10:31
  480459   Örjan Sandell OK Roxen 10:33
  69577   Fredrik Jönsson Motala AIF OL 10:35
  400088   Tomas Boman Linköpings OK 10:37
  87758   Stefan Karlsson OK Roxen 10:39
  73670   Urban Andersson Boxholm-Mjölby OL 10:41
  483818   Jonas Olsson OK Roxen 10:43
  480421   Erik Karlsson Tjällmo-Godegårds OK 10:45


H21 L    12110 meter    23 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
96 72636 737 Anders Pettersson KFUM Örebro OK 09:50
95 400579 879 Johan Eriksson Linköpings OK 09:52
94 72017 1322 Serguey Detkov OK Tisaren 09:54
93 72046 1391 Dimitri Tsvetkov OK Tisaren 09:56
92 403204 489 Fredrik Wallin Linköpings OK 09:58
70 72644   Lucas Gustavsson Linköpings OK 10:00
71 480429 490 Jonatan Francén Tjällmo-Godegårds OK 10:02
73 115042 360 Jakob Gustavsson Linköpings OK 10:06
74 68184 86 Björn Widén Södertälje-Nykvar 10:08
75 103895 775 Jacob Westerberg Linköpings OK 10:10
77 114999 163 Per Magnusson Linköpings OK 10:14
78 72628 732 Johan Persson Hagaby GoIF 10:16
79 72647   Erik Martinsson Linköpings OK 10:18
80 483505   Ronnie Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:20
82 68207   Anders Svensk Linköpings OK 10:24
83 116561   Anders Skarholt Södertälje-Nykvar 10:26
84 68318 381 Niklas Aldin Stora Tuna IK 10:28
85 480422   Hjalmar Hurtig Tjällmo-Godegårds OK 10:30
86 68323 84 Fredrik Pettersson Linköpings OK 10:32
88 72646 168 Markus Adolfsson Linköpings OK 10:36
89 73394 1200 Michael Wehlin Södertälje-Nykvar 10:38
90 400062 319 Peter Aronsson Linköpings OK 10:40
91 480405 586 Håkan Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:42


H21    9130 meter    12 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72600   Per Håstlund Almby IK 10:28
  72633 405 Anton Blomgren Hagaby GoIF 10:30
  72632   Mikael Axin Hagaby GoIF 10:32
  72562   Erik Johansson Växjö OK 10:34
  74022 695 Erik Engvall OK Kolmården 10:36
  109594   Christian Eriksson Linköpings OK 10:38
  72621   Per Sandahl Gamleby OK 10:40
  96023   Marcus Andersson Matteus SI 10:42
  488718 409 Christian Enberg Linköpings OK 10:44
  480428   Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 10:46
  71934   Patrik Bengtsson OK Kolmården 10:48
  115037   Magnus B Johansson Linköpings OK 10:50


H18    5520 meter    4 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72452   Anton Karlsson Finspångs SOK 10:24
  84380   Sven Norén Boxholm-Mjölby OL 10:26
  74025   Linus Persson OK Kolmården 10:28
  73683   Erik Erlandsson Boxholm-Mjölby OL 10:30


H16    4660 meter    15 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
668 87785   Martin Lindgren OK Roxen 10:43
669 72626   Martin Regborn Hagaby GoIF 10:45
670     Vakant Vakant 10:47
671 488717   Martin Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:49
672 71683   Oskar Svensson Finspångs SOK 10:51
673 72641   Johan Englöf Köping-Kolsva OK 10:53
674 69533   Måns Bränneby OK Kolmården 10:55
675     Vakant Vakant 10:57
676 488700   Johan Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:59
677 73831   Victor Bergstrand Motala AIF OL 11:01
678 400151   Christer Garpenlund KFUM Örebro OK 11:03
679 72625   Daniel Persson Hagaby GoIF 11:05
680 71888   Oscar Johansson OK Kolmården 11:07
681 72640   Simon Hedlund Köping-Kolsva OK 11:09
682 73533   Philip Dahlstedt GOIF Tjalve 11:11


H14    3900 meter    15 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73531   Marcus Berggren GOIF Tjalve 10:01
  104684   Erik Sköld Linköpings OK 10:03
      Vakant Vakant 10:05
  72611   Anton Bergström Nyköpings OK 10:07
  69415   Mikael Urdal Boxholm-Mjölby OL 10:09
  73542   Tobias Magnusson GOIF Tjalve 10:11
      Vakant Vakant 10:13
  73545   Johan Olsson GOIF Tjalve 10:15
  73948   Leif Svensson Finspångs SOK 10:17
  104508   Jonas Lundgren Linköpings OK 10:19
  117824   Viktor Segersson OK 64 Torpa 10:21
  73546   Philip Sorri GOIF Tjalve 10:23
  72608   Albin Detterfelt Linköpings OK 10:25
      Vakant Vakant 10:27
  73535   Niklas Hamström GOIF Tjalve 10:29


H12    3010 meter    12 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:36
  73538   Kalle Karlsson GOIF Tjalve 10:38
  104685   Johan Sköld Linköpings OK 10:40
  72362   David Axelsson Finspångs SOK 10:42
      Vakant Vakant 10:44
  69337   Andreas Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:46
      Vakant Vakant 10:48
  73994   Henrik Håkansson OK Kolmården 10:50
  69347   Per Lindman Finspångs SOK 10:52
  73408   Fredrik Malmfors Skogspojkarnas OK 10:54
  69418   Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:56
  69414   Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 10:58


H10    1870 meter    7 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:00
  73543   Gustav Malmström GOIF Tjalve 10:02
      Vakant Vakant 10:04
  73407   Jacob Malmfors Skogspojkarnas OK 10:06
      Vakant Vakant 10:08
  72202   Alexander Wiklund Finspångs SOK 10:10
      Vakant Vakant 10:12


D75    2810 meter    2 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73587   Astrid Andersson NAIS Orientering 10:01
  73809   Jonna Engblom Linköpings AIK 10:01


D65    3360 meter    4 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  87776   Britt Pettersson OK Roxen 09:58
  73955   Britten Persson Finspångs SOK 10:00
  73815   Gunnel Nilsson Linköpings AIK 10:02
  77206   Lotta Granholm Linköpings OK 10:04


D60    3460 meter    8 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  87800   Marita Granath OK Roxen 10:06
  105101   Chatarina Andersson OK Motala 10:08
  73956   Carina Lindman Finspångs SOK 10:10
  73860   Stina Korall Motala AIF OL 10:12
  95355   Inga-Lill Pettersson Linköpings OK 10:14
  73837   Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 10:16
  87846   Margareta Tidman OK Kolmården 10:18
  107599   Ulla Lindell OK Hällen 10:20


D55    3460 meter    5 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480444   Barbro Östlund OK Roxen 09:57
  483803   Karin Axelsson Finspångs SOK 09:59
  74089   Britt-Marie Aldén OK Kolmården 10:01
  3617584   Ingrid Norén Boxholm-Mjölby OL 10:03
  81145   Mona Petersen OK Motala 10:05


D50    3740 meter    7 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  68029   Ulla Kjell Linköpings OK 10:14
  73396   Gerd Hagström GOIF Tjalve 10:16
  73579   Inger Johansson NAIS Orientering 10:18
  72638   Britt Sjögren Kristinehamns OK 10:20
  73524   Lena Fröberg GOIF Tjalve 10:22
  68130   Marie Svernestam Linköpings OK 10:24
  73788   Ann-Marie Dahlskog OK Djerf 10:26


D45    3940 meter    8 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72518   Annelie Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 10:36
  74034   Airi Nikko OK Kolmården 10:38
  73957   Lena Rosander Finspångs SOK 10:40
  73577   Gun Ericsson NAIS Orientering 10:42
  117509   Margareta Skarp Boxholm-Mjölby OL 10:44
  117823   Kerstin Segersson OK 64 Torpa 10:46
  87837   Susanne Dahlberg GOIF Tjalve 10:48
  115033   Anne Bössfall Linköpings OK 10:50


D40    3950 meter    8 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72598   Bodil Molin Boxholm-Mjölby OL 10:01
  72627   Carina Regborn Hagaby GoIF 10:03
  483820   Anna Fröberg OK Roxen 10:05
  73830   Maria Bergstrand Motala AIF OL 10:07
  73777   Sofia Svedevall OK Roxen 10:09
  104065   Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:11
  115032   Inger Gustås Linköpings OK 10:13
  72623   Catrine Karlsson Hagaby GoIF 10:15


D35    4430 meter    5 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  74049   Anna Hofvenstam OK Kolmården 10:27
  73389   Lena Malmström GOIF Tjalve 10:29
  84706   Maria Pettersson Boxholm-Mjölby OL 10:31
  103896   Helén Persson Linköpings OK 10:33
  73503   Marie Lindqvist GOIF Tjalve 10:35


D21 L    5840 meter    17 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
498 72604   Charlotte Wahlström Almby IK 09:46
497 72634 119 Johanna Bygdell Halmstads OK 09:48
496 400199 355 Linnea Kjell IK Hakarpspojkarna 09:50
495 72560 616 Jennie Pettersson Visborgs OK 09:52
494 87732 269 Anna-Lotta Irevall Tjällmo-Godegårds OK 09:54
493 72094 313 Linda Nordin Sundbybergs IK 09:56
492 72614 83 Emma Öberg OK Hällen 09:58
470 92175   Anna-Stina Påledal Linköpings OK 10:00
471 72635 47 Anette Carlsson KFUM Örebro OK 10:02
472 71947   Karin Kjellman OK Kolmården 10:04
473 68208   Marie Svensk Linköpings OK 10:06
474 72643 232 Andrea Westerdahl Linköpings OK 10:08
476 97069   Cecilia Enberg Linköpings OK 10:12
477 480460 210 Cecilia Kleist OK Roxen 10:14
478 72642 441 Anna Niklasson Linköpings OK 10:16
479 400122 69 Helena Andersson OK Tisaren 10:18
491 401279 534 Josefine Lindström Linköpings OK 10:22


D20    4430 meter    2 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  95334 577 Amanda Almén Linköpings OK 10:00
  36694   Hanna Welander Boxholm-Mjölby OL 10:02


D18    3940 meter    3 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  84381 478 Britta Norén Boxholm-Mjölby OL 10:19
  72624 472 Lina Persson Hagaby GoIF 10:21
  69339 537 Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:23


D16    4040 meter    15 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
686 400043   Hanna Berg Linköpings OK 10:30
687 95358   Annika Ledskog Linköpings OK 10:32
688 74003   Linnéa Netz OK Kolmården 10:34
689 400011   Sofie Axeen Stjärnorps SK 10:36
690     Vakant Vakant 10:38
691 109108   Lisa Israelsson Tjällmo-Godegårds OK 10:40
692 72558 600 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 10:42
693 74095   Anna Håkansson OK Kolmården 10:44
694     Vakant Vakant 10:46
695 117825 499 Anna Segersson OK 64 Torpa 10:48
696     Vakant Vakant 10:50
697 74011   Lina Persson OK Kolmården 10:52
698 72610   Julia Bergström Nyköpings OK 10:54
699 87834   Amy Rankka OK Roxen 10:56
700 74006   Isabella Netz OK Kolmården 10:58


D14    3430 meter    15 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:39
  72559   Linnea Adolfsson Tullinge SK 10:41
  97248   Linnéa Faxén Linköpings OK 10:43
  73879   Jessica Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 10:45
  87820   Karin Sjögren Tjällmo-Godegårds OK 10:47
  97332   Josefina Almén Linköpings OK 10:49
  73949   Karin Svensson Finspångs SOK 10:51
      Vakant Vakant 10:53
  97321   Julia Almén Linköpings OK 10:55
  73540   Mathilda Lindqvist GOIF Tjalve 10:57
  69416   Hanna Alenius Boxholm-Mjölby OL 10:59
  483802   Amanda Thellsen OK Roxen 11:01
  73570   Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 11:03
  73870   Frida Bergstrand Motala AIF OL 11:05
      Vakant Vakant 11:07


D12    3010 meter    12 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73544   Lisa Malmström GOIF Tjalve 10:21
      Vakant Vakant 10:23
  73946   Andrea Svensson Finspångs SOK 10:25
      Vakant Vakant 10:27
  103886   Hedda Rundgren Finspångs SOK 10:29
      Vakant Vakant 10:31
  74019   Ebba Westerberg OK Kolmården 10:33
  73409   Amanda Nygren Skogspojkarnas OK 10:35
      Vakant Vakant 10:37
  73778   Stina Svedevall OK Roxen 10:39
      Vakant Vakant 10:41
  73404   Elin Håkansson Skogspojkarnas OK 10:43


D10    1870 meter    7 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:16
  74001   Tora Westerberg OK Kolmården 10:18
  117842   Elin Johansson Finspångs SOK 10:20
      Vakant Vakant 10:22
  73984   Mai Ly Sorri GOIF Tjalve 10:24
  74061   Emma Bränneby OK Kolmården 10:26
      Vakant Vakant 10:28


U4    3430 meter    6 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:00
      Vakant Vakant 10:02
      Vakant Vakant 10:04
      Vakant Vakant 10:06
  72906   Anna Wehlin Södertälje-Nykvar 10:08
      Vakant Vakant 10:10


U3    2580 meter    6 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:05
      Vakant Vakant 10:07
      Vakant Vakant 10:09
      Vakant Vakant 10:11
  72607   Björn Detterfelt Linköpings OK 10:13
      Vakant Vakant 10:15


U2    1870 meter    8 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:16
      Vakant Vakant 10:18
  73536   Tobias Hamström GOIF Tjalve 10:20
      Vakant Vakant 10:22
  72619   Hannes Rundgren Finspångs SOK 10:24
      Vakant Vakant 10:26
  71705   Johan Lindman Finspångs SOK 10:28
      Vakant Vakant 10:30


U1    1920 meter    8 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72594   Elias Axelsson Finspångs SOK 10:11
      Vakant Vakant 10:13
      Vakant Vakant 10:15
  73400   Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 10:17
      Vakant Vakant 10:19
      Vakant Vakant 10:21
  73490   Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 10:23
      Vakant Vakant 10:25


INSK    1920 meter    6 anmälda    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:00
      Vakant Vakant 10:02
      Vakant Vakant 10:04
  72606   Gustav Detterfelt Linköpings OK 10:06
      Vakant Vakant 10:08
      Vakant Vakant 10:10


Ö4    3140 meter    1 anmäld    Start 2    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72596   Ann-Sofie Urdal Boxholm-Mjölby OL 10:00


Ö5    3900 meter    3 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72597   Magnus Urdal Boxholm-Mjölby OL 09:58
  73399   Mikael Magnusson GOIF Tjalve 10:00
  73397   Therese Fredriksson GOIF Tjalve 10:02


Ö6    5210 meter    1 anmäld    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73539   Patric Malmström GOIF Tjalve 10:01


Ö7    3430 meter    2 anmälda    Start 1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72650   Jonas Detterfelt Linköpings OK 10:05
  72648   Åsa Detterfelt Linköpings OK 10:07


Skapad 2007-03-17 00:35:22 med OLA version 3.5.1