Hoppa till sidans innehåll

Resultat 2019


Antal anmälda: 1270
Viken Runt: 908
KortViken: 362

Antal fullföljt: 1161
Viken Runt: 827
KortViken: 334

Vandringspris Föreningar
1. Hjo VK  38
2. Mariestadcyklisten  26
3. Team Ljungskog  21

Vandringspris Företag
1. Daloc Motion och Fritid  42
2. Önnefors Rör  25
3. Elektrobyrån  6

 

Viken Runt 2019

 
Startnr Namn Klubb/Ort/Företag Tid

Viken Runt

A
915 Abrahamsson, Simon Cyklande vänner 2:38
246 Agné, Hans Bike Slätte 1:53
608 Ahl, Kent-Inge Hjo VK 2:03
349 Ahlgren, Thomas Hjo VK 2:29
373 Akilles, Johan Varnhem MTB 2:01
642 Aksell, Jim Team Rynkeby - God Morgon 2:46
296 Albertsson, Eva Team Ljungskog 2:23
240 Alexandersson, Roland Skövde 2:17
370 Alfredsson, Björn Karlsborgscyklisterna 2:27
644 Alfredsson, Göran Team Rynkeby - God Morgon 2:46
686 Allvin, Rikard Göteborg 3:50
682 Allvin, Sanna Göteborg 3:41
417 Alm, Christer OK Tiveden 2:31
784 Almhed, Anders Cyklande Vänner 2:40
481 Alpsten, Filip Team Gärdet 2:07
363 Anderberg, Anna Träningskonsulten Sportsclub 2:26
255 Andersson, Alexander Kristinehamns CK 2:41
419 Andersson, Andreas Mariestadcyklisten 1:53
420 Andersson, Anneli Mariestadcyklisten 2:04
845 Andersson, Billy Hagalimo 5:53
188 Andersson, Carina Lidköping 2:53
844 Andersson, Elliot Hagaland 5:33
338 Andersson, Eva Mariestad 4:01
230 Andersson, Gunnar Lerdala 2:48
843 Andersson, Håkan Limokungen 5:33
27 Andersson, Henrik Lidköping 2:10
787 Andersson, Jan Gullspång 2:47
840 Andersson, Johan Skövde 2:32
520 Andersson, Lars-Åke Igelstorp 3:57
193 Andersson, Lennart Bjurhult 3:30
328 Andersson, Linda Töreboda 3:16
894 Andersson, Lovisa Skövde 2:35
281 Andersson, Magnus Töreboda 2:08
354 Andersson, Magnus Skövde 2:00
841 Andersson, Marie Skövde 2:32
194 Andersson, Martin Bjurhult 3:29
742 Andersson, Olle Hajstorp sk 3:57
215 Andersson, Peter Lidköping 2:09
254 Andersson, Peter Kristinehamns CK 2:41
727 Andersson, Pia Lidköpings CK 2:03
125 Andersson, Robert Skövde 3:08
107 Andersson, Thure Grönahögs IK 3:04
606 Andersson, Tommy Hjo VK 2:30
421 Andersson, Torbjörn Mariestadcyklisten 2:04
777 Andersson, Torbjörn Lidköping 2:03
106 Andersson, Ulf Grönahögs IK 4:00
617 Andersson, Ulf Töreboda 3:21
30 Andersson, Ulrika Lidköping 2:47
235 Andersson, Ylva Skövde 3:41
852 Andoff, Daniel Värnamo 2:03
173 Andrén, Joakim IFK Skövde FIK 2:49
95 Annell, Lotta Skänninge 3:53
699 Annergrim, Jessica OK Klyftamo 3:06
376 Antonsson, Martin Töreboda 3:45
368 Antonsson, Mattias Töreboda 3:45
366 Antonsson, Niklas Töreboda 3:45
365 Antonsson, Nina Töreboda 3:33
746 Apelgren, Marie Tibro cykelklubb 2:25
547 Appel, Lydia BK Halna 5:22
435 Appelgren, Edvin Mariestad BOIS 3:47
875 Arleberg, Edvin Skövde 5:47
892 Arne, Sebastian Laxå OK 2:28
753 Aronson, Rasmus Vasastadens Plåtslageri 2:40
310 Arvidsson, Henrik Tidan 2:33
104 Askolin, Monica Mio AB 2:46
472 Asplund, Tommy TPLS 3:43
329 Augustsson, Jenny Töreboda 3:16
823 Axelsson, Joachim Tibro 3:15
512 Axelsson, Olof Daloc Motion och Fritid 3:12
511 Axelsson, Patrik Daloc Motion och Fritid 3:41
B
257 Bäckbring, Roger Vretstorp 2:37
317 Bark, Åsa Skultorp 3:51
318 Bark, Urban Skultorp 3:51
881 Barstorp, Johan IF 30k 1:45
726 Bauer, Per Borlänge CK/Skövde 2:21
499 Belin, Peter Daloc Motion och Fritid 3:07
859 Bengtsson, Filip Klas slavar 3:26
566 Benjaminsson, Anders Töreboda 2:53
568 Benjaminsson, Emelie Skövde 2:11
572 Benjaminsson, Helena Skövde 2:12
567 Benjaminsson, Johan Gasefuels AB 1:59
389 Berggren, Sara Töreboda 3:11
762 Berghäll, Kim Träningskonsulten SC 1:59
498 Bergman, Hanna Daloc Motion och Fritid 4:53
249 Bergsten, Veronika Skövde 2:28
427 Bergström, Alvin Mariestad BOIS 3:09
539 Bernhard, Marcus Göteborg 2:09
857 Berntzon, Oliver Team 30K 1:53
890 Billing, Arvid Kilenskolan 3B 4:08
891 Billing, Michael Töreboda 4:23
623 Birath, Ellinor Vintrosa 2:15
262 Birath, Lena Skövde 2:17
580 Birath, Linus Trek gang 2:52
345 Birgersson, Jenny Räddningstjänsten Östra Skaraborg 2:15
604 Björendahl, Magnus Månstad IF 2:34
605 Björendahl, Mikael Månstad IF 2:34
912 Björklund, Charlie Tibro 2:56
184 Björklund, Markus TEAM 30K 1:48
647 Björkstål, Thomas Team Rynkeby - God Morgon 2:46
324 Björlin, Ingrid Kristinehamn 2:33
325 Björlin, Lars-Ove Kristinehamn 2:33
60 Björnström, Maria Brobacken 3:35
166 Bjurén, Andreas Ervalla 2:33
71 Bjurman, Conny Team 30K 1:59
369 Blåder, Christer Team Bråbacka 2:37
757 Blom, Annelie Stenstorp 4:04
752 Blom, Henrik Stadium IF 1:57
274 Blomberg, Peter Töreboda 3:04
599 Blomqvist, Eddie Månstad IF 2:52
600 Blomqvist, Johan Månstad IF 2:52
601 Blomqvist, Lars Månstad IF 2:52
423 Blomstrand, Jonas Götene 2:46
411 Bobeck, David Mariestadcyklisten 1:53
560 Bodin, Daniel Hjo 2:38
146 Boegård, Christian Team Kantvind 1:32
424 Bohman, Anders Götene 2:46
624 Boije, Jakob Ullervads Cykelverkstad 1:53
228 Borell, Tina Lyrestad 2:42
398 Bouveng, Robert Mariestadcyklisten 1:53
850 Brag, Ola Mariestad 2:29
782 Brandström, Daniel Töreboda 2:55
500 Brattlöf, Helena Daloc Motion och Fritid 3:24
29 Bremer, Susanne Lidköping 2:52
517 Brifelt, Ove Movant 3:26
864 Brodelius, Johan Team Torgin 2:44
84 Brundin, Gun-Britt Ik Stern 3:14
121 Butler, Simon Fägre 2:08
C
615 Carlsson, Amelia Lidköping 2:52
96 Carlsson, David Team 30k 1:48
67 Carlsson, Emma KSSSRU 2:38
283 Cedving, Christina ”kiki” Team Ljungskog 2:53
284 Cedving, Patrik Team 30K 1:48
706 Celander, Torbjörn Laxå CK 2:03
595 Claesson, Per Fredsberg 2:11
26 Classon, Helen Leksand 4:10
D
68 Dagoberth, Anders Mariestad 2:26
563 Dahl, Mattias Karlsborg 2:38
687 Dahlen, Anna Göteborg 3:41
789 Dahlgren Engberg, Gudrun Gammalrud 3:16
896 Dahlgren, Lars Strokeride 1:53
779 Dahlin, Patrik Team 30k 1:32
31 Dalefalk, Linda Lidköping 2:47
227 Dalemo, Mikael Lidköping 2:03
340 Danehammar, Sofie Hjo VK 2:17
258 Danielsson, Erik Askersund 2:37
708 Danielsson, Marcus Hjo VK 2:02
561 Davidsson, David Hjo 2:01
587 Davidsson, Frida Undenäs 3:39
391 Davidsson, Håkan Skövde 1:59
13 Degerhult, Lennart Skövde 2:28
15 Djurberg, Johan Mio AB 2:45
288 Drakfors, Niklas Falköpings AIK Skidor 2:06
E
442 E.johansson, Stina Töreboda 3:53
41 Ebel, Dorothee Halna 2:42
703 Eckerman Henningsson, Malin Töreboda 2:17
909 Edström, Elin Skogså IF 3:22
855 Edström, Markus Lidköping 2:09
760 Edvardsson, Jerker Skövde 1:57
252 Edvinsson, Anders Hajstorp 2:09
253 Edvinsson, Sandra Hajstorp 3:29
834 Ehrngren, Annika Cyklafortare 3:45
115 Eivorsdotter, Eva MARIESTAD 2:57
505 Ek, Karin Daloc Motion och Fritid 2:16
434 Ek, Theodor Mariestad BOIS 3:15
781 Ekensskär, Wilhelm Lidköpings CK/ Team Kantvind 1:31
65 Ekfeldt, Jan-Erik Mölltorp 2:10
749 Ekman, Annika Karlsborg 4:53
838 Ekström, Britt-Marie Team Ljungskog 2:11
52 Ekström, Jörgen Skövde 2:32
833 Ekström, Pernilla Cyklafortare 3:45
701 Ekström, Pia Team Ljungskog 2:23
903 Engdahl, Elin Haga Limo 5:53
533 Engqvist, Amanda Mariestad 3:43
534 Engqvist, Maria TORSÖ 3:45
24 Erdhage, Johan Mariestadscyklisten 2:10
655 Erickson, Stefan Team Lilla Årås 3:16
678 Ericsson, Joakim Fägre 4:41
679 Ericsson, Wilmer Fägre 4:28
55 Eriksson, Adam Jönköping 2:31
321 Eriksson, Angelica Kristinehamn 3:05
294 Eriksson, Anna-Lisa Moholm 3:17
621 Eriksson, Annelie Hova 2:32
846 Eriksson, Daniel Haga Alltjänst 3:45
622 Eriksson, Helena Finnerödja 2:32
326 Eriksson, Henrik Hjo VK 2:17
582 Eriksson, Jens Lidköpings CK 2:03
597 Eriksson, Magnus Hjo VK 2:30
54 Eriksson, Maria Jönköping 2:31
155 Eriksson, Mathias Team SPM Instrument 3:11
583 Eriksson, Molly Lidköpings CK 2:02
763 Eriksson, Patrik Karlsborgs cyklisterna 2:00
436 Eriksson, Peder Mariestad 1:53
156 Eriksson, Renée Team SPM Instrument 3:11
320 Eriksson, Susanne Kristinehamn 3:17
473 Eriksson, Sven-Åke Kristinehamns CK 2:00
127 Eriksson, Tobias Nimo verken Hova 5:41
693 Eriksson, Ulf Centerpartiet 4:08
745 Eydal, Anders Tjörn 2:10
F
217 Falk, Maria Lidköping 2:39
305 Falk-Hedberg, Pelle Part Precision 4:02
895 Fält, Peter Strokeride 1:53
476 Fasth, Denise LIDKÖPING 2:37
659 Fasth, Peder Skövde 2:01
452 Ferm, Patrik Hjo VK 2:30
643 Fermeskog, Cilla Team Rynkeby - God Morgon 2:46
425 Fjellman, Nils Mariestad BOIS 3:50
426 Fjellman, Olle Mariestad BOIS 3:18
316 Flodén, Magnus Hjo VK 2:30
805 Fogelberg, Emma Falköping CK 2:11
126 Fogelström, Erik Skövde 3:08
461 Fors, Jonny Mariestadscyklisterna 1:54
739 Forsberg, Eva-Maria Skövde 2:42
785 Forslund, Joakim Cyklande Vänner 2:39
651 Fortea, Pascual J Team Rynkeby - God Morgon 2:46
731 Frändberg, John Göranstorps gård 3:57
728 Frank, Göran Skövde 2:39
729 Frank, Magnus Skövde 2:40
467 Fransson, Håkan Väring 2:33
556 Fransson, Jimmy Hjo VK 2:03
32 Fransson, Johan Göteborg 2:55
309 Fransson, Niklas Tidan 2:33
469 Fransson, Niklas Tibro 2:12
468 Fransson, Sofia Stöpen 2:12
90 Franzén, Alexander Järpås 2:35
89 Franzén, Lisa Järpås 2:35
441 Franzén, Susanne Skövde 3:33
522 Fredh, Åke Skövde 2:28
361 Fredricson, Magnus Lidköpings VSK 2:52
332 Fredriksson, Linda Hjo VK 2:03
331 Fredriksson, Niklas Hjo VK 2:03
403 Friberg, Lennart Tibro 2:09
276 Friborg, Bengt Friborgs 2:17
278 Friborg, Bertil Väring 2:16
275 Friborg, Håkan Skövde CK 2:17
19 Friman, Matthias Sportson Skövde 2:21
796 Frisk, Willy Mariestad 3:18
740 Fröjdh, Jan Tibro 2:15
754 Frydén, Evelyn Väring 2:58
35 Funk, Tommy Töreboda 2:25
773 Funke, Marcus Mariestadcyklisten 1:53
774 Funke, Robert Mariestadcyklisten 1:53
301 Furhoff, Björn Furhoffs Rostfria 3:52
302 Furhoff, Ewa Furhoffs Rostfria 3:51
G
579 Ganebäck, Rasmus Trek gang 2:52
628 Gellerman, Anna Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:20
367 Glassell, Anna Mariestad 3:33
110 Göransdotter, Bente Väring 4:37
202 Götvall, Sven-Bertil Vingåkers CK 2:22
237 Gradh Karlsson, Maud Team Ljungskog 2:11
632 Granlund, Ingrid Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:20
887 Grenholm, Peo Karlsborgscyklisterna 2:20
330 Grevler, Marc Hjo VK 2:17
387 Guldbrand, Johan Mariestad 2:52
135 Gunnarsson, Eva Värsås 3:11
658 Gunnarsson, Eva Team Ljungskog 2:23
488 Gunnarsson, Fredrik Daloc Motion och Fritid 3:54
490 Gunnarsson, Lars-Henrik Daloc Motion och Fritid 3:54
489 Gunnarsson, Noel Daloc Motion och Fritid 3:54
870 Gunnarsson, Pontus Skövde Triathlon 1:57
691 Gustafson, Fanny Formcraft 2:15
695 Gustafson, Karl-Johan Centerpartiet 4:08
466 Gustafsson, Anders Skövde 2:22
529 Gustafsson, Jan-Olof Töreboda 4:12
536 Gustafsson, Jesper Hjo VK 1:56
463 Gustafsson, Joacim Vettlösa ck 2:00
711 Gustafsson, Johan Mariestadcyklisten 2:04
672 Gustafsson, Magnus Hjo VK 3:05
808 Gustafsson, Marcus Laxå CK 2:17
431 Gustafsson, Mårten Mariestad BOIS 3:50
769 Gustafsson, Mattias Torsö Bygg och Service 2:40
880 Gustafsson, Mikael 30k 1:32
171 Gustafsson, P-O Väring 2:14
430 Gustafsson, Ville Mariestad BOIS 3:12
285 Gustafssson, Johanna Slättetjejerna 3:46
196 Gustavsson, Carolina Team Landbo 3:55
397 Gustavsson, Henrik Mariestadcyklisten 1:53
195 Gustavsson, Johanna Team Landbo 3:55
446 Gustavsson, Lars Skövde 3:47
416 Gustavsson, Leif OK Tiveden 2:31
792 Gustavsson, Maria Tibro 3:22
504 Gustavsson, Torbjörn Skövde 2:05
H
289 Hagelberg, Magnus Lerdala IF 1:59
458 Hägg, Gunnar Hjo VK 2:11
444 Hägg, Robert Mölltorp 2:20
591 Haglund, Fredrik Hjo VK 2:03
175 Hald, Torben Götene 2:38
12 Häljestam, Göran Skövde 2:28
292 Hallåsen, Robin Channel Töreboda 4:14
291 Hallåsen, Simon Channel Töreboda 3:37
335 Hallberg, Conny Hjo VK 2:30
77 Hallenius, Ann Team Ljungskog 2:31
689 Hallgren, Edvin Lidköping 3:38
690 Hallgren, Gunnar Lidköping 2:57
303 Hällsten, Stefan Part Precision 1:59
854 Hammarström, Morgan Timmersdala Motion 2:03
741 Hammenfors, Bengt-Göran Väring 2:10
793 Hansson, Mats Tibro 3:50
616 Happe, Philip Lidköping 2:52
764 Harrysson, Aron Bredebolet 2:45
656 Hassel, Jan Team Lilla Årås 3:16
794 Hasselqvist, Tobias Mariestad 3:01
546 Hassléus, Moa BK Halna 5:22
307 Hassmer, Joakim Part Precision 1:54
161 Hedström, Håkan Mariestadcyklisten 1:32
817 Heidenvall, Johan Tidaholms Cykelamatörer 2:09
541 Helgesson, Patrik Mariestad 2:17
631 Hellgren, Eric Skövde 4:34
630 Hellgren, Margareta Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:34
620 Hellgren, Oliver Töreboda 2:30
440 Hellman, Peter Skövde 3:33
874 Hellström, Josef Töreboda 3:53
811 Hendén, Robert Dalum 2:01
428 Henningsson, Madelene Mariestad BOIS 3:47
704 Henningsson, Mikael Töreboda 2:04
702 Henningsson, Peter Töreboda 1:53
550 Henningsson, Smilla BK Halna 5:22
637 Henriksen, Hans Team Rynkeby - God Morgon 2:46
589 Henriksson, Mathias Skövde 2:20
916 Henriksson, Monica Stockholm City Triathlon 2:21
766 Henrysson, Ellen Töreboda 2:45
514 Henrysson, Kristina Klubb1,35 6:21
688 Hermansson, Einar Mariestad 3:38
464 Hilmersson, Mikael Mariestad 2:00
755 Hjalmarsson, Johan Tidan 2:58
705 Hjalmarsson, Mats Laxå CK 2:17
649 Hjalmers, Mikael Team Rynkeby - God Morgon 2:46
775 Hjerpe, Mikael Stadiums IF 2:03
576 Hjort, Christer Skövde 4:14
607 Hjort, Fredrik Mariestad 2:03
429 Hjort, Henning Mariestad BOIS 3:47
360 Höglund, Niklas Töreboda 2:21
433 Holm, Theodor Mariestad BOIS 3:18
432 Holm, Thomas Mariestad BOIS 3:06
866 Holmbäck, Simon Hjo MK 2:11
849 Holmberg, Björn Skövde 2:29
919 Holmberg, Helena Mariestad 3:17
507 Hovbjer, Isabelle Daloc Motion och Fritid 2:11
712 Hovbjer, Kim Skövde CK 1:52
3 Hukka, Veikko Undenäs 2:43
835 Hultström, Fredrik Skövde CK 2:00
405 Hurtig, Frida Mariestadcyklisten 2:50
877 Husrem, Terje Töreboda ck 2:09
I
744 Inerot, Annica Kungälv 3:27
756 Ingemarsson, Andreas Skövde 1:57
694 Ingemarsson, Kenneth Centerpartiet 4:08
868 Ingren, Rikard Skövde Triathlon 1:57
788 Ingvall, Patric Team Tolabo 1:53
437 Inhammar, Henrik Kvänums If/Memilshop.se 1:57
798 Isaksson, Amanda Mariestad 3:03
893 Isaksson, Tobias Laxå OK 2:32
J
37 Jäderberg, Stefan Stockholm 2:33
412 Jakobsdotter Lahrin, Maria Hajstorp 3:16
523 Jansson, Anette Töreboda 4:42
177 Jansson, Jerry Töreboda 2:07
5 Jansson, Sven-Inge Töreboda 2:14
69 Janzen, Katharina Väring 3:05
842 Jarl Westerberg, Pia Team Ljungskog 2:43
339 Järlbro, Mats Team LeWa Sport 2:13
814 Jernetz, Jonna Tidaholms Cykelamatörer 2:27
872 Jiremyr, Eva Falköping CK 2:11
873 Jiremyr, Mikael Falköping CK 2:11
191 Jisendal, Camilla Bjurhult 3:29
192 Jisendal, Jonas Bjurhult 3:30
311 Johansson, Åke Väring 2:10
812 Johansson, Alfred Tidaholms Hockeyförening 2:49
879 Johansson, Anders CK Wernershof 1:32
588 Johansson, Andreas Töreboda 1:45
804 Johansson, Anette Skövde Triathlon 2:15
243 Johansson, Arja Team Ljungskog 2:11
674 Johansson, Calle Hjo VK 1:31
286 Johansson, Caroline Slättetjejerna 3:46
162 Johansson, Christina Skövde Triathlon 2:08
187 Johansson, Christina Husaby 2:53
570 Johansson, Christina Gällstad 2:53
713 Johansson, Dan Mariestad 2:05
351 Johansson, Daniel Skultorp 2:01
494 Johansson, David Daloc Motion och Fritid 4:11
371 Johansson, Eleonor Karlsborgscyklisterna 2:27
422 Johansson, Fredrik Skara 2:46
861 Johansson, Fredrik Klas slavar 3:26
626 Johansson, Göran Motala 4:20
216 Johansson, Håkan Mariestadcyklisten 1:32
251 Johansson, Helén Skövde 3:23
111 Johansson, Ingegerd Väring 4:37
408 Johansson, Jerry Lerdala 2:34
506 Johansson, Joakim Daloc Motion och Fritid 2:16
51 Johansson, Jörgen Falköping 2:10
869 Johansson, Karl Skövde CK 1:57
569 Johansson, Kent Gällstad 2:12
860 Johansson, Klas Bossen 3:26
98 Johansson, Lennart Mariestad 2:52
820 Johansson, Liam Töreboda 3:18
629 Johansson, Lina Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:15
152 Johansson, Linnea Mothers & Daughters 5:33
151 Johansson, Lisa Mothers & Daughters 5:33
493 Johansson, Mattias Daloc Motion och Fritid 2:33
559 Johansson, Matts Kristinehamns CK 2:00
147 Johansson, Mikael Mariestadcyklisten 1:32
734 Johansson, Mikael Hulan 2:20
747 Johansson, Mikael Tibro cykelklubb 2:25
899 Johansson, Nicklas Strokeride 1:53
920 Johansson, Niklas Karlstad 4:07
495 Johansson, Oliver Daloc Motion och Fritid 4:11
573 Johansson, Ragnhild Mariestadcyklisten 1:53
347 Johansson, Roland Stenstorp 2:54
625 Johansson, Sofie Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:20
535 Johansson, Thomas Töreboda 2:49
907 Johansson, Tim Axwall 3:02
882 Johansson, Tomas Tellåsen 4:12
761 Johansson, Tommy Mariestad 2:33
614 Johnsson, Carl Lidköping 2:52
917 Jöngren, Magnus Stockholm City Triathlon 2:21
70 Jonsson, Erik Väring 3:03
176 Jonsson, Kennet Töreboda 2:07
145 Jonsson, Marcus Tibro CK 1:31
450 Jonsson, Marie Tibro ck 2:25
266 Jonsson, Peter Mariestadscyklisten 1:53
108 Jörgensen, Helena Skövde 4:47
105 Juntgen, Rainer Mariestad 3:49
K
149 Käck Karlsson, Jessica Mothers & Daughters 5:33
581 Käll, Åsa Lidköpings CK 2:03
208 Kallin, Kristian Dalum 2:01
203 Kanto, Per Örebro 2:22
38 Kardéus, Aron Otterbäcken 2:24
109 Karlen, Rasmus Skövde 4:47
231 Karlin, Michael Skövde 2:20
150 Karlsson, Alva Mothers & Daughters 5:33
364 Karlsson, Anna Träningskonsulten Sportsclub 2:21
790 Karlsson, Anton Daloc Motion och Fritid 3:29
390 Karlsson, Anton L Töreboda 3:53
557 Karlsson, Fredrik TreBerg CK 2:57
136 Karlsson, Hans Värsås 3:01
244 Karlsson, Henrik Bike Slätte 1:53
388 Karlsson, Henrik Bike Slätte 1:53
119 Karlsson, Inger Vedum 3:37
245 Karlsson, Jakob Bike Slätte 1:52
4 Karlsson, Jan Töreboda 3:53
341 Karlsson, Jan-Eric Skövde 1:48
20 Karlsson, Joachim Sportson Skövde 2:21
356 Karlsson, Johannes Skövde 2:55
813 Karlsson, Kenneth Tidaholms Cykelamatörer 2:26
888 Karlsson, Kent Karlsborgscyklisterna 2:28
137 Karlsson, Lovisa Värsås 3:26
598 Karlsson, Magnus Hjo VK 2:30
138 Karlsson, Marcus Team Kantvind 1:31
803 Karlsson, Maria Team Ljungskog 2:23
791 Karlsson, Marita Daloc Motion och Fritid 3:51
830 Karlsson, Martin Töreboda 2:29
445 Karlsson, Mikael Töreboda Hockey 3:06
667 Karlsson, Pär Lidköpings CK 2:03
627 Karlsson, Stefan Skövde 4:20
120 Karlsson, Stig Vedum 3:37
519 Karlström, Kenth Skövde 1:31
865 Kedén, Martin Tibro CK 2:11
856 Kihlström, Anders Kristinehamn 2:00
297 Kirkhoff, Magnus Skövde 2:16
116 Kjellman, Stina MARIESTAD 2:57
911 Koivula, Mikael CK Daivon 2:16
218 Kosonen, Kaj Tibro CK 1:48
660 Krantz, Tobias Hjo VK 1:32
199 Krona, Anders Jönssons slavar 2:18
265 Kronberg, Pernilla Mariestadscyklisten 1:53
645 Kruslock, Sandra Team Rynkeby - God Morgon 2:46
221 Krussgård, Daniel Moholm 2:52
532 Kuremyr, Thor Brf.Frögränd Fritid 2:58
333 Kylänperä, Peter Skövde 3:25
772 Kyller, Siri Tibro 3:27
L
413 Lahrin, Stina Hajstorp 4:10
400 Landenmark, Marcus Skövde 3:22
123 Larsson, Andreas Arboga 3:37
300 Larsson, Björn Bike Slätte 1:52
709 Larsson, Caroline Karlskoga 2:38
153 Larsson, Christer Team SPM Instrument 3:11
503 Larsson, Edvard Daloc Motion och Fritid 1:31
438 Larsson, Göran Skara Sörskogen 1:57
824 Larsson, Helene Skövde 4:06
677 Larsson, Jack Skövde 4:29
280 Larsson, Jan Mariestadcyklisten 2:07
821 Larsson, Jessica Töreboda 3:18
800 Larsson, Lasse Mariestad 2:59
40 Larsson, Liselotte Tibro 3:37
117 Larsson, Magnus MARIESTAD 2:57
282 Larsson, Maria Mariestadcyklisten 2:09
807 Larsson, Maria Daloc Motion och Fritid 1:52
154 Larsson, Marie-Louis Team SPM Instrument 3:11
750 Larsson, Marita Mariestad 2:58
676 Larsson, Martin Skövde 3:35
455 Larsson, Peter Falköping 2:29
167 Larsson, Ragnwald Väring 4:22
906 Larsson, Sandra Axwall 3:02
279 Larsson, Sören Tåtorp 2:07
825 Larsson, Stefan Skövde 4:06
751 Larsson, Thomas Mariestad 2:58
528 Larsson, Tony HMC 1:53
131 Lassila, Jorma Jomi Racing Hova 5:41
613 Laurell, Isak Falköping 2:52
509 Leijon, Camilla Daloc Motion och Fritid 3:41
379 Leijon, Jan-Åke Tibro 2:56
510 Leijon, Mattias Daloc Motion och Fritid 3:41
2 Leijon, Per-Arne Töreboda Tennisklubb 3:53
851 Lennartsson, Monia Värnamo 2:41
17 Lind, Daniel Cykla för UNG CANCER 2:09
666 Lindberg, Christina Team Ljungskog 2:23
669 Lindberg, Per-Olof FCK 2:11
259 Lindberg, Stina Askersund 2:37
334 Lindén, Åse Skövde 3:25
525 Lindgren, Elisabeth Töreboda 2:53
831 Lindgren, Martin Valket CK 2:27
76 Lindgren, Patrick Stöpen 2:23
186 Lindner, Arvid Team 30K 1:48
545 Lindquist, Julia BK Halna 5:21
543 Lindquist, Mathias BK Halna 5:22
590 Lindqvist, Christoffer Skövde 2:20
640 Lindqvist, Magnus Team Rynkeby - God Morgon 2:46
515 Lindqvist, Maud Klubb1,35 6:21
355 Lindström, Alexander Töreboda 2:55
312 Lindström, Madeleine Horn 2:43
776 Linnarsson, Ann-Louise Team Ljungskog 2:53
765 Linnarsson, Joakim Hajstorp 2:45
783 Linnarsson, Johan Trollhättan 2:21
129 Ljung, Anders Tibro CK 2:07
724 Ljung, Christian Vinninga 3:24
327 Ljungkvist, Håkan Hjo VK 2:30
377 Ljungkvist, Nicklas Hjo VK 1:56
160 Ljungqvist, Johan Moster Susannes EKOägg 3:49
717 Ljungström, Tomas Sjötorp 3:11
692 Ljungström, Ulf Karlsborg 2:30
406 Löfstrand, Kenneth Lerdala 3:40
407 Löfstrand, Ulla Lerdala 3:40
767 Lönn, Anna Torsö Bygg och Service 2:40
483 Lönn, Dan Team Gärdet 2:07
477 Lööf, Martin Lidköping 2:37
185 Lou, Lucy SK-OK 3:37
883 Ludvigsson, Viktor Skövde Ck 1:32
538 Lundberg, Johanna Göteborg 2:09
537 Lundberg, Krister Töreboda 2:11
664 Lundberg, Ola Lidköping 2:05
88 Lundberg, Pernilla Fagersanna 2:32
87 Lundberg, Stefan Fagersanna 2:32
36 Lundberg, Tore Team Kungälv 2:08
809 Lundborg, Helena Hjo VK 2:30
344 Lundborg, Mikael Hjo VK 2:30
343 Lundborg, Teodor Hjo VK 1:56
638 Lundh, Ola Team Rynkeby - God Morgon 2:46
56 Lundh, Tobias Lerdala IF 2:21
453 Lundin, Daniel Hjo VK 2:30
553 Lundin, Emilia BK Halna 5:18
M
612 Madsen, Andreas Skövde 2:25
447 Magnehed, Anna Skövde 3:47
448 Magnehed, Julia Skövde 3:47
374 Magnusson, Anders Skövde CK 1:59
375 Magnusson, Gustav Skövde CK 1:58
66 Magnusson, Isabelle KSSSRU 2:38
480 Magnusson, Joel Team Gärdet 2:07
48 Magnusson, Johan Skövde 2:32
479 Magnusson, Per Team Gärdet 2:07
795 Malinen, Thomas Mariestad 3:01
575 Malm, Jan Skövde 4:14
410 Malmqvist, Jerker BEVARA VAROLA SKOLA 3:13
603 Malmsten, Thomas MSS 2:34
530 Mann, Johanna Töreboda 4:12
531 Mann, Nils Töreboda 4:12
670 Markusson, Peter Töreboda Cykelklubb 1:46
661 Markusson, Roger Töreboda Cykelklubb 1:52
716 Mårtensson, Johan OK Skogsstjärnan 3:57
475 Martinsson, Anna-Lena Hjo VK 2:03
212 Martinsson, Gunnar Gema Verktyg Hb g 3:17
213 Martinsson, Siw Gema Verktyg Hb 3:17
474 Martinsson, Stefan Hjo VK 2:03
454 Matalalampi, Jari Motala 2:23
172 Melin, Andreas IFK Skövde FIK 2:49
165 Melin, Dan Värnamo 2:41
81 Mellby, Joel CK Master 2:12
80 Mellby, Jonas CK Master 2:12
220 Metsä, Markus Väring 3:46
14 Metsä, Mika Mio AB 2:45
578 Milan, Marcus Almby ik 2:03
730 Moberg, Magnus Moholm 3:00
92 Modin, David Göteborg 2:10
91 Modin, Jan Töreboda 2:14
478 Möller, Erik Hjo VK 2:30
700 Möller, Thomas Skövde CK 2:01
832 Mölleryd, Alf Sjötorp Samhällsförening 3:19
401 Momark, Andreas Berg 3:22
816 Mosavi, Hamid Tidaholms Cykelamatörer 2:27
N
247 Niklasson, Jessica Team Ljungskog 2:23
130 Niklasson, Miguel Jomi Racing Hova 5:41
201 Nilsson, Andreas Lidköpings CK 2:22
668 Nilsson, David Örebro 4:10
168 Nilsson, Fredrik Mariestadcyklisten 2:18
102 Nilsson, Jan Mariestad 2:55
721 Nilsson, Jens Skoevde 2:47
922 Nilsson, Lars OK Skogsstjärnan 3:00
901 Nilsson, Pierre Bista Mekan MTB 2:07
313 Ninefors, Stefan Horn 2:43
596 Nolberger, Johan Hjo VK 2:11
654 Nordmark, Jonas Team Rynkeby - God Morgon 2:46
204 Nordstedt, Henrik Mölltorp 2:10
396 Norén Bellino, Ellinor Hjo 2:36
565 Norén, Leif Skövde 2:23
663 Nörgaard, Linda Hjo VK 2:30
101 Nuss, Heike Undenäs 4:33
648 Nykvist, Mikael Team Rynkeby - God Morgon 2:46
826 Nyman, Emma Team Ljungskog 2:23
828 Nyman, Jesper Team Ljungskog 2:11
827 Nyman, Krister Team Ljungskog 2:11
558 Nyman, Martin Mariestad 2:58
610 Nyström, Marcus Skövde 2:52
O
359 Ohlsson, Joakim Töreboda 2:29
619 Ohlsson, Liam Töreboda 2:34
229 Olofsson, Katarzyna Gårdsjö 3:07
248 Olofsson, Nathalie Team Ljungskog 2:11
290 Olovsson, Johannes Channel Töreboda 3:53
491 Olsson, Alexander Daloc Motion och Fritid 3:54
170 Olsson, Ellen Lidköping 2:36
299 Olsson, Jesper Töreboda 3:11
736 Olsson, Sara Peab IF 2:30
169 Olsson, Stefan Vinninga 2:36
267 Ottosson, Niklas JB-villan AB 2:43
847 Ovesson, Danne Hyramig.se 5:33
P
886 Pagnert, Olle Wexman Workwear 2:38
460 Pantzar, Johan Pyspunka CK 1:53
190 Paxu, Andreas Skövde 2:45
346 Persson, Elin Räddningstjänsten Östra Skaraborg 2:31
159 Persson, Jesper Moster Susannes EKOägg 3:54
64 Persson, Johan Mölltorp 2:10
157 Persson, Jonas Moster Susannes EKOägg 3:54
544 Persson, Linnéa BK Halna 5:22
75 Persson, Magnus Team 30K 1:48
45 Persson, Martin Mariestad 2:12
900 Persson, Mats Bista Mekan MTB 2:42
21 Persson, Mikael Sportson Skövde 2:21
542 Persson, Stefan BK Halna 5:22
549 Persson, Tilda BK Halna 5:22
524 Persson, Ulrika Töreboda 4:42
234 Petersson, Louise Skövde 3:40
443 Pettersson, Elvira Töreboda 3:53
232 Pettersson, Kalle Mariestad 2:32
83 Pettersson, Magnus Tibro 3:12
82 Pettersson, Sture Ik Stern 3:14
889 Piastra, Umberto Karlsborgscyklisterna 2:28
181 Plantin, Annika Team Energi 2:49
180 Plantin, Johan Team Energi 2:38
277 Pryssander, Marianne Team Ljungskog 2:53
738 Putkonen, Erkki Skövde 2:09
R
527 Räf, Erik skövde ck 1:53
139 Ragéus, Pär Lidköpings CK 1:31
799 Ramåker, Camilla Lidköpings CK 2:23
797 Ramåker, Joakim Lidköpings CK 2:02
918 Ramberg, Håkan Mariestad 3:17
801 Rambow, Annsofi Mariestad 3:15
802 Rambow, Johan Mariestad 3:02
457 Rehn, Janne Team Ljungskog 2:11
85 Reit, Peter Jönköping 3:04
350 Renfors, Tanja Träningskonsulten SC 2:37
415 Ridne, Martin Stockholm 3:17
59 Rissanen, Toni Stenstorp 3:32
810 Rocha, Victor Skara 2:03
921 Rönning, Gunn-Kariin Karlstad 4:07
586 Roos, Ida Karlsborg 3:39
357 Rosander, Fredrik Töreboda 2:29
914 Rosenqvist, Niklas Skövde CK 2:23
238 Rosenqvist, Tilda Team Ljungskog 2:23
114 Roslund, Kennet Granvik 2:29
189 Roslund, Niklas Karlsborg 3:13
759 Rovaniemi, Filip Hjo 2:18
758 Rovaniemi, Patric Hjo 2:18
548 Rundgren, Mathilda BK Halna 5:21
271 Rungård, Anna Bällefors 3:31
79 Rydén, Magnus Hjo 3:24
78 Rydén, Niclas Skövde 3:23
315 Ryder, Michael Räddningstjänsten Östra Skaraborg 2:09
S
696 Sääv, Fredrik Falköping 2:16
618 Sahlen, Jonas Hjo VK 2:11
897 Sahlin, Anders Kvänum IF 1:53
898 Sahlin, Karin Kvänums IF 2:14
348 Salomonsson, Anna Stenstorp 2:54
518 Sandberg, Kennet Movant 3:22
876 Sandell, Martin Skövde 5:47
53 Sandfridsson, Henrik Skövde 2:32
142 Sandquist, Marie LiMa x 2 5:41
118 Sandström, Carl MARIESTAD 2:56
273 Sartor, Johan Saltsjö Boo 2:03
272 Sartor, Sofia Saltsjö Boo 2:03
723 Schmidt, Cristina Vinninga 3:24
718 Schmidt, Peter Lidköping 3:01
314 Schönberg, Daniel Skövde 2:15
780 Scott, Alexander CK Master 1:31
609 Siby, Hanna Skövde 2:52
611 Siby, Martina Lidköping 2:52
839 Sigfridsson, Håkan Töreboda Tennisklubb 4:19
771 Sjöberg, Alma Tibo 3:27
380 Skagerstam, Karl-Johan Töreboda 4:08
381 Skagerstam, Theo Töreboda 4:08
858 Skagerstam, Vilma Töreboda 3:56
293 Skarström, Bengt Markverkstaden Skövde 3:39
99 Skogåker, Carin Töreboda 4:40
100 Skogåker, Klara Töreboda 4:40
74 Sköld, Jörgen Tibro 2:31
418 Skoog, Ove Töreboda 3:05
86 Skovshoved, Susanne Jönköping 3:04
650 Skylvik, Magnus Team Rynkeby - God Morgon 2:46
144 Smedman, Daniel Skövde CK/ Team Kantvind 1:32
540 Söder, Mats Mariestad 2:17
386 Söderman, Mikael Mariestadcyklisten 1:52
198 Sortland, Håkon Skövde Triathlon 2:08
487 Spetz, Bo Göran Hjo VK 2:30
497 Spjuth, Monica Daloc Motion och Fritid 4:53
28 Stadling, Christian Lidköping 2:10
394 Ståhl, Thomas Skaraborgs Truck AB 3:13
848 Ståhlgren, Anton Skövde 2:36
564 Stål, Peter Hjo 2:11
134 Stark, Fredrik Skövde 2:13
133 Stark, Stefan Partille 2:05
459 Stävenborg, Christofer Pyspunka CK 1:53
42 Steen, Anton CK Valhall 1:49
43 Steen, Sanna Tumba Mälarhöjden 2:26
902 Stelin, Mathias Bista Mekan MTB 2:42
671 Stenman, Christian Töreboda Cykelklubb 1:45
710 Stenman, Jerry Hagelberget 2:02
471 Stenvall, Claes Väring 2:03
470 Stenvall, Martin GIH Örebro 2:03
733 Sternehov, Anna Köping 2:47
732 Sternehov, Emelie Hulan 2:47
707 Stjernquist, Mikael Laxå CK 2:03
646 Stohlbin, Eva Team Rynkeby - God Morgon 2:46
182 Strålman, David Töreboda 2:45
482 Ström, Joel Team Gärdet 2:08
516 Ström, Patrik Movant 3:26
635 Ström, Peter Jönköping 2:24
298 Strömberg, Niklas Lerdala IF 1:59
143 Sundblad, Oskar Tibro CK/Team Kantvind 1:31
508 Sundquist, Per Daloc Motion och Fritid 2:11
148 Sundström, Hans Röfors 2:20
261 Svantesson, Christer Vinninga 2:07
715 Svantesson, Gustav Mariestad 2:36
853 Svantesson, Oscar GPO Racing Sweden 2:03
714 Svantesson, Stellan Mariestad 2:34
263 Svensson, Britt Töreboda 4:01
786 Svensson, Fredrik Cyklande Vänner 2:38
337 Svensson, Gunilla Mariestad 4:01
884 Svensson, Jesper Skövde ck 1:32
748 Svensson, Kenth Karlsborg 4:53
264 Svensson, Lars Töreboda 4:01
210 Svensson, Martin Åsenstjärnan 2:08
871 Svensson, Mattias Skövde CK 1:57
725 Svensson, Mattias Tibro 2:21
521 Svensson, Maud Igelstorp 3:57
352 Svensson, Mikael Väring 2:01
555 Svensson, Stefan Calida Fönster & Dörrar AB 3:01
319 Svensson, Ulf Kristinehamn 2:54
209 Svensson, Wilma Åsenstjärnan 2:32
496 Synnergren, Petra Daloc Motion och Fritid 2:25
T
256 Tamminen, Linus Örebro 2:37
140 Taylor, Rikard TreBerg CK 1:31
439 Tholin, Frank Grimsås 2:02
657 Thorsby, Kjell Skövde CK 2:23
822 Thuren, Maria Tibro 3:15
409 Tilander, Gunnar Hjo VK 2:03
174 Tjäder, Patrik Laxå 2:20
465 Toftgren, Mikael Skövde 2:00
683 Torgin, Anders Team Torgin 2:41
685 Torgin, Gustaf Team Torgin 2:43
684 Torgin, Magnus Team Torgin 2:43
260 Trampe, Torkel Örebro 2:34
404 Tropp, Tobias Mariestadcyklisten 2:50
49 Turesson, Robert Skövde 2:32
U
778 Uddh, Henrik Skövde 1:57
242 Uhlin, Per GÖTEBORG 3:51
22 Ulfvengren, Markus Sportson Skövde 2:21
V
16 Vågstedt, Lasse Mio AB 2:45
58 Välijeesiö, John Götene 3:35
574 Vallestad, Åge Brf.Frögränd Fritid 2:58
402 van Tol, Peter Mariestadcyklisten 1:53
908 Vikstrand, Joacim Lidköpings CK 2:03
675 Virta, Leif Hjo VK 2:11
662 Virtanen, Eija Hjo 3:04
223 Voxlin, Lennart Töreboda 3:15
W
287 Wahlström, Therese Slättetjejerna 3:46
372 Wahlström, Ulf Karlsborgscyklisterna 2:26
492 Wallberg, Johan Daloc Motion och Fritid 1:55
384 Wallerman, Helen Töreboda 4:08
770 Wallerman, Henrik Torsö Bygg och Service 2:37
526 Wallerman, Jens töreboda 1:46
456 Wallgren, Anna Team Ljungskog 2:11
819 Wallgren, Katarina Sensus 4:05
885 Wallin, Benny Mariestadcyklisten 1:53
743 Wallqvist, Christina Skövde 2:42
270 Wallskog, Britta Bällefors 3:32
353 Wäring, Anders Stöpen 2:01
501 Weborg, Jens Daloc Motion och Fritid 2:18
502 Weborg, Katarina Daloc Motion och Fritid 2:18
633 Wennås, Helena Närhälsan Södra Ryd, Skövde 4:34
383 Wennlund Olsson, Elsa Töreboda 4:52
382 Wennlund Olsson, Therese Töreboda 4:52
103 Wesslander, Jonas Mölltorp 2:10
295 West, Tord Töreboda 4:12
25 Westberg, Petra Karlsborg 4:10
224 Wiberg, Jörgen Laxå special vehicles 2:20
878 Wicktorsson, Benny Skövde CK 1:31
837 Widlund, Philip   3:18
513 Wigur, Yvonne Klubb1,35 6:21
680 Wiik, Ida Fägre 4:41
634 Wikström, Göran Jönköping 2:24
905 Wikström, Nick Kjellners Rör 2:17
836 Wikström, Sebastian Stombergs Racing 2:15
214 Wilhelmsson, Erik Team Kantvind 2019 1:32
462 Willbo, Tommie Team Arlakossan 2:28
122 Wilsson, Sören Team 30k 1:32
652 Wirtberg, Peter Team Rynkeby - God Morgon 2:46
50 Woollett, John Skövde 2:14
62 Woollett, Oscar Skövde 2:14
Y
639 Yngvesdotter, Linda Team Rynkeby - God Morgon 2:46
Z
378 Zetterlund, Erica Hjo VK 1:57
673 Zetterlund, Ulla Hjo VK 3:05
Å
6 Åberg, Martin Strokeride CK 2:07
336 Åhlén, Göran Töreboda Musikkår 4:50
268 Åkesson, Axel Åsenstjärnan 2:07
269 Åkesson, Lars Åsenstjärnan 2:08
818 Åsberg, Anders Tidaholms Cykelamatörer 2:26
164 Åström, Erik Skövde 1:32
Ä
554 Ärlevik, Tomas Mariestad 3:01
Ö
94 Öman, Linda Skövde 3:53
484 Önnefors, Louise Önnefors Rör AB 3:34
485 Önnefors, Ola Önnefors Rör AB 2:07
308 Öster, Lars Part Precision 1:54
183 Österberg, Stefan Skintebo CK 1:55

KortViken

A
1621 Adolfsson, Elias Daloc Motion och Fritid 1:50
1619 Adolfsson, Linus Daloc Motion och Fritid 1:46
1618 Adolfsson, Pernilla Daloc Motion och Fritid 1:50
1620 Adolfsson, Signe Daloc Motion och Fritid 1:50
1841 Ahl, Johan Mariestad 1:54
1842 Ahl, Max Mariestad 1:54
1753 Albertsson, Madeleine Mariestad 1:49
1855 Albinsson, Emma Kungsbacka 1:39
1616 Almlöf, Rigmor Önnefors Rör AB 1:32
1576 Andersson Lundberg, Yvonne Töreboda 1:16
1813 Andersson, Elin Fredsbergs skola klass 4-5 1:41
1597 Andersson, Julius Önnefors Rör AB 1:24
1604 Andre, Anna-Carin Önnefors Rör AB 1:31
1607 Andre, Emma Önnefors Rör AB 1:31
1605 Andre, Ida Önnefors Rör AB 1:31
1603 Andre, Markus Önnefors Rör AB 1:31
1719 Antonsson, Jonny Moholm 1:57
1720 Antonsson, Julia Moholm 1:57
1565 Augustsson, Albin Töreboda 1:09
1562 Augustsson, Magnus Töreboda 1:09
1564 Augustsson, Måns Töreboda 1:09
1725 Axelsson, Rasmus Fägre Motion 1:04
B
1698 Bånnsgård, Didrik Skövde 2:03
1697 Bånnsgård, Markus Skövde 2:03
1788 Bengtsson, Felix Halna 1:21
1789 Bengtsson, Tomas Halna 1:21
1663 Benjaminsson, Mattias Skövde 1:35
1664 Benjaminsson, Sigrid Skövde 1:35
1806 Bergkvist, Emma Skara 1:09
1805 Bergkvist, Hugo Kvänums IF 0:57
1804 Bergkvist, Marcus Skara 1:09
1785 Berglund, Björn Mariestad 1:46
1512 Berglund, Håkan Kumla 1:08
1786 Berglund, Marika Mariestad 1:46
1787 Berglund, Vincent Mariestad 1:46
1546 Bergsten, Erika Timmersdala 3:51
1836 Billing, Julia Kilenskolan FA 2:35
1837 Billing, Vanessa Töreboda 2:35
1676 Biörck Markusson, Maria Töreboda 1:26
1675 Biörck Markusson, Olivia Töreboda Cykelklubb 1:28
1669 Birgersson, Regina Karlsborg 1:23
1667 Bjurholm, Carin Skövde 1:55
1671 Blomberg, Carina Fagersanna 1:50
1670 Blomberg, Elias Karlsborg 1:50
1673 Blomberg, Fredrik Skövde 1:23
1672 Blomberg, Niclas Fagersanna 1:50
1858 Bobeck, Olle Mariestadscyklisten 0:58
1745 Bodmar Gustafsson, Malin Töreboda 1:31
1691 Brandström, Malte Fredsbergs skola klass 4-5 1:25
1814 Brodelius, Viktor Team Torgin 2:07
C
1692 Carlqvist, Tindra Fredsbergs skola klass 4-5 1:25
1818 Carlsson, Leif Stenstorp 1:19
1817 Carlsson, Ulf Kumla 1:19
1686 Claesson, Ella Fredsbergs skola klass 4-5 1:27
1699 Claesson, Tyra Fredsberg 1:42
D
1585 Danell, Eva-Lena Motala 1:31
1547 Drakfors, Annika Falköpings AIK Skidor 1:04
1549 Drakfors, Elsa Falköpings AIK Skidor 2:55
1550 Drakfors, Mari Axvall 2:55
1548 Drakfors, Tim Falköpings AIK Skidor 1:04
E
1750 Ebel, Lydia Halna 1:25
1749 Ebel, Ralf Halna 1:25
1779 Edvinsson, Helen Töreboda 1:32
1694 Ekedahl, Daniel Elektrobyrån 1:00
1840 Eklöf, Jennie Lidköping 2:07
1568 Eklund, Hedda Ulvåkers CK 3:14
1567 Eklund, Urban Ulvåkers CK 3:14
1714 Ekström, Martin Elektrobyrån 1:00
1680 Emanuelsson, Clara Töreboda 1:28
1681 Emanuelsson, Ella Töreboda 1:47
1679 Emanuelsson, Kristina Töreboda 1:54
1682 Emanuelsson, Martin Töreboda 1:54
1678 Emanuelsson, Stefan Töreboda 1:47
1771 Engelbrektsson, Marie Moholm 1:43
1733 Ericsson, Petra Skövde 2:57
1736 Ericsson, Saga Fägre 2:57
1812 Eriksson Cederberg, Neo Fredsbergs skola klass 4-5 1:30
1570 Eriksson, Amanda Mariestad 1:34
1591 Eriksson, Amanda Kristinehamns CK 1:00
1656 Eriksson, Anna Kode 2:01
1657 Eriksson, Anton Kode 1:06
1658 Eriksson, Elin Kode 1:29
1715 Eriksson, Karin Team Torgin 2:01
1716 Eriksson, Orvar TeamTorgin 2:01
1590 Eriksson, Oskar Kristinehamns CK 1:12
1695 Eriksson, Roy Töreboda 2:03
1579 Ernstsson, Jahrl Töreboda 2:02
1559 Espegren, Pauline Skövde 1:47
F
1772 Falk, Alexander Moholm 1:43
1684 Fernhed, Viktor Elektrobyrån 1:03
1626 Fogdin, Julia Daloc Motion och Fritid 1:35
1625 Fogdin, Malin Daloc Motion och Fritid 1:35
1702 Frändberg, Emma Fredsberg skola klass 4-5 1:42
1770 Frostelid, Christoffer Moholm 1:37
1769 Frostelid, Fred Moholm 1:37
G
1808 Gladh, Clara Mariestad 1:57
1807 Gladh, Oliver Mariestad 2:29
1677 Granath, Sten Töreboda 1:22
1517 Gröndahl, Bo Tillsammans för Töreboda 1:22
1554 Gunnergård, Lennart Klubb Äntligen 1:28
1515 Gustafsson Nicander, Lina Skövde 1:02
1747 Gustafsson, Melker Töreboda 1:31
1730 Gustavsson, Gudrun Fägre Motion 1:04
1729 Gustavsson, Jan Fägre Motion 1:04
1540 Gustavsson, Kim Ekby 1:37
1823 Gustavsson, Lena Vara 1:39
1541 Gustavsson, Wilma Ekby 1:37
H
1742 Haggård, Hanna Mariestad 1:36
1741 Haggård, Jacob Mariestad 1:31
1739 Haggård, Jonny Mariestad 1:31
1740 Haggård, Lotta Mariestad 1:36
1743 Haggård, Victor Mariestad 1:31
1685 Hagström, Anna Fredsbergs skola klass 4-5 1:42
1756 Hallåsen, Erik Missionskyrkan Töreboda 1:52
1759 Hallåsen, Julia Missionskyrkan Töreboda 1:41
1760 Hallåsen, Mikael Missionskyrkan Töreboda 1:52
1758 Hallåsen, Veronica Missionskyrkan Töreboda 1:43
1502 Hallblad, Anders Siggetorp 2:38
1503 Hallblad, Ellen Siggetorp 2:38
1744 Hallgren, Gerd Lidköping 1:46
1773 Henningsson, Emelie Töreboda 1:25
1709 Hjelm, Alice Team Torgin 2:36
1708 Hjelm, Andreas Team Torgin 2:36
1710 Hjelm, Melwin Team Torgin 2:37
1668 Hjort, Ann Skövde 1:55
1810 Holm, Anders Musikkåren 1:33
1847 Hovbjer, Alice Töreboda 1:28
I
1845 Ingemarsson, Jerry Herrljunga 1:43
1844 Ingemarsson, Robin Skövde 1:43
1838 Isaksson, Martin Mariestad 1:10
J
1802 Jacobsson, Peter Karlsborg 1:07
1798 Jakobsson, Sofia Töreboda 1:56
1824 Jansson, Jan-Olof Skövde 1:39
1696 Järnebrand, Harry Lidköping 2:03
1800 Järnmark, Maria Töreboda 2:15
1801 Järnmark, Melissa Töreboda 2:15
1653 Jatko, Joel Åsbro 1:17
1519 Johannesson, Maja Mareistad 1:42
1862 Johanson, Anders OK Skogsstjärnan 1:20
1861 Johanson, Britt-Marie OK Skogsstjärnan 1:20
1768 Johansson, Anders Elektrobyrån 1:04
1640 Johansson, Andreas Daloc Motion och Fritid 1:48
1641 Johansson, Anton Daloc Motion och Fritid 1:48
1795 Johansson, Belinda Mariestad 2:34
1790 Johansson, Björn Smeby 1:52
1654 Johansson, Carin Töreboda 2:13
1659 Johansson, Daniel Tidaholm 1:07
1518 Johansson, Egon Jung 1:54
1793 Johansson, Elin Smeby 1:52
1721 Johansson, Elsa Fägre Motion 1:16
1794 Johansson, Erik Töreboda 1:14
1646 Johansson, Göran Töreboda 1:38
1545 Johansson, Henrik Timmersdala 3:51
1661 Johansson, Jack Tidaholm 2:13
1660 Johansson, Josefina Tidaholm 2:01
1722 Johansson, Karl Gustav Fägre Motion 1:21
1639 Johansson, Karolina Daloc Motion och Fritid 1:48
1655 Johansson, Moa Töreboda 2:01
1532 Johansson, Molly Töreboda 1:34
1846 Johansson, Molly Timmersdala 3:51
1530 Johansson, Nellie Töreboda 1:35
1528 Johansson, Niklas Töreboda 1:34
1531 Johansson, Nils Töreboda 1:34
1533 Johansson, Olle Töreboda 1:35
1543 Johansson, Per Töreboda 1:27
1622 Johansson, Ronny Daloc Motion och Fritid 2:05
1534 Johansson, Siv Töreboda 1:34
1529 Johansson, Sofia Töreboda 1:35
1792 Johansson, Torsten Smeby 1:50
1651 Johanzon, Hans Laxå 1:17
1717 Johanzon, Karin Röfors 1:20
1516 Jonsson, Kristina Skövde 0:56
K
1815 Kaan, Jari Röfors 1:02
1557 Kaan, Kicki Röfors 1:02
1751 Käll, Lucas Mariestad 1:49
1799 Karlsson, Adriana Moholm 1:41
1580 Karlsson, Anders Töreboda 2:02
1536 Karlsson, Evelina Undenäs 1:54
1647 Karlsson, Göran Töreboda 1:39
1728 Karlsson, Inga Fägre Motion 1:21
1700 Karlsson, Isabell Fredsberg 1:41
1718 Karlsson, Jennie Röfors 1:20
1506 Karlsson, Lennart Sätra 1:23
1623 Karlsson, Melvin Daloc Motion och Fritid 2:05
1537 Karlsson, Niklas Undenäs 1:54
1649 Karlsson, Ros-Marie Töreboda 1:37
1507 Karlsson, Stefan Stockholm 1:26
1863 Karlsson, Ulla-Britt OK Skogsstjärnan 1:30
1724 Karlsson, Ulrika Fägre Motion 1:16
1508 Karlsson, Victoria Stockholm 1:26
1774 Kihlström, Saga Töreboda 1:25
1525 Kjönsberg, Ann-Louise Väring 1:27
1523 Kjönsberg, Isabell Trollhättan 1:27
1522 Kjörnsberg, Ida Trollhättan 1:27
1783 Krijger, Emilia Hova 1:38
L
1849 Landahl, Alva Töreboda 2:36
1850 Landahl, Lukas Töreboda 2:36
1852 Landqvist, Albin Moholm 1:50
1853 Landqvist, Catrin Moholm 1:50
1854 Landqvist, Jörgen Moholm 1:51
1638 Larsson, Frans Daloc Motion och Fritid 1:16
1735 Larsson, Melker Skövde 2:57
1734 Larsson, Tilia Skövde 2:57
1826 Leijen, Jack Kumla 1:40
1827 Leijen, Sonja Kumla 1:40
1726 Leijon, Alice Fägre Motion 1:16
1727 Leijon, Felix Fägre Motion 1:14
1839 Lindberg, Emma Bista Mekan Ab 1:11
1690 Lindberg, Nora Fredsbergs skola klass 4-5 1:26
1689 Lindgren, Alice Fredsbergs skola klass 4-5 1:35
1765 Lindgren, Clara Töreboda 1:36
1766 Lindgren, Ingrid Töreboda 1:36
1797 Lindh, Felicia Mariestad 1:57
1796 Lindh, Vilmer Mariestad 2:34
1594 Lindqvist Gustavsson, Gittan Önnefors Rör AB 1:32
1602 Lindqvist, Hannes Önnefors Rör AB 1:22
1595 Lindqvist, Maria Önnefors Rör AB 1:24
1596 Lindqvist, William Önnefors Rör AB 1:22
1572 Löfqvist, Joakim Töreboda 2:07
1575 Lundberg, Andreas Töreboda 1:16
1723 Lundell, Thea Fägre Motion 1:16
1809 Lundh, Lisa-Marie Mariestad 2:29
1513 Lundhal, Molly Kumla 1:08
1737 Lundin, Axel Töreboda 1:02
1648 Lundin, Simon Solna 1:38
M
1764 Magnusson, Jasper Rådene 1:06
1761 Magnusson, Mattias Rådene 1:06
1732 Mann, Arvid Fägre Motion 1:13
1688 Mann, Hugo Fredsbergs skola klass 4-5 1:27
1731 Mann, Sara Fägre Motion 1:13
1511 Mellby, Alvin CK Master 1:22
1509 Mellby, Åsa CK Master 1:22
1510 Mellby, Noah CK Master 1:02
1524 Metsä, Magdalena Väring 1:26
1588 Mikanovic, Ingela Frösve 1:30
1589 Mikanovic, Robert Frösve 1:30
1763 Millved, Amelia Rådene 1:06
1762 Millved, Åsa Rådene 1:06
1674 Mostafa, Hossein Tillsammans för Töreboda 1:14
N
1803 Nelson, Annakarin Töreboda 1:09
1574 Nilsson, Charlotte Töreboda 2:07
1553 Nordin, Tomas Klubb Äntligen 1:28
1834 Nyberg, Anja Mariestad cyklisten 1:16
1857 Nyström, Jenny Lidköping 1:07
1706 Nyström, Niklas Team Torgin 2:43
O
1538 Ohlson, Michael Väring 1:37
1539 Ohlson, P-A Tidan 1:37
1683 Olbrich, Christoffer Elektrobyrån 1:26
1757 Olovsson, Linnea Missionskyrkan Töreboda 1:42
1755 Olovsson, Mattias Missionskyrkan Töreboda 1:41
1754 Olovsson, Pernilla Missionskyrkan Töreboda 1:55
1505 Olsson, Alvin Siggetorp 2:38
1833 Olsson, Melvin Töreboda 1:06
P
1542 Paddon, Tracey Fägre 1:11
1738 Peilot, Sara Töreboda 1:02
1520 Persson, Daniel Mariestad 1:42
1701 Persson, Ida Töreboda 1:41
1784 Persson, Natalie Töreboda 1:53
1665 Pethrus, Malin Moholm 1:27
1666 Pethrus, Nora Moholm 1:27
1637 Pettersson, Alice Daloc Motion och Fritid 2:26
1635 Pettersson, Elin Daloc Motion och Fritid 2:26
1636 Pettersson, Ernst Daloc Motion och Fritid 1:57
1634 Pettersson, Joakim Daloc Motion och Fritid 1:57
R
1526 Rask, Lewon Töreboda 1:45
1527 Rask, Tomas Töreboda 1:45
1501 Rasmussen, Angelica Siggetorp 2:38
1504 Rasmussen, Mikaela Siggetorp 2:38
1811 Runsten, Arvid Musikkåren 1:33
1558 Ryder, Adam Skövde 1:47
S
1748 Säf, Bo Sandhem 1:14
1820 Samuelsson, Albin Mariestad 1:22
1821 Samuelsson, Cecilia Mariestad 1:22
1819 Samuelsson, Filip Mariestad 1:08
1822 Samuelsson, Martin Mariestad 1:08
1566 Schönberg, David Skövde cykelklubb 1:47
1829 Sjöberg, Alva Team Bråttom 1:50
1571 Sjöberg, Madeleine Mariestad 1:34
1830 Sjöberg, Ture Team Bråttom 1:50
1828 Sjöberg, Ulf Team Bråttom 1:50
1645 Sjödin, Sandra Skövde 1:10
1752 Skagebäck, Emmy Töreboda 1:49
1775 Skagerstam, Annie Töreboda 2:35
1776 Skagerstam, Max Töreboda 2:35
1552 Skårman, Carl Stockholm 1:09
1767 Skogsberg, Edvin Elektrobyrån 1:00
1563 Smedberg, Emilia Töreboda 1:25
1561 Smedberg, Isak Töreboda 1:24
1560 Smedberg, Mathias Töreboda 1:25
1652 Ståhl, Ingela Åsbro 1:17
1778 Sundh, Elvis Tibro 2:35
1777 Sundh, Erik Tibro 2:35
1584 Svantesson, Gunnar Töreboda 2:02
1587 Svensson, Andreas Skövde 1:05
1586 Svensson, Katja Skövde 1:04
1848 Svensson, Minna Töreboda 2:36
1544 Svensson, Nova Timmersdala 1:27
T
1832 Toftling, Edvin Töreboda Cykelklubb 1:09
1831 Toftling, Selma Töreboda Cykelklubb 1:24
1856 Tomasdotter, Nomi Kungsbacka 1:40
1711 Torgin, Anton Team Torgin 2:08
1707 Torgin, Elin Team Torgin 2:37
1704 Torgin, Eva Team Torgin 2:43
1705 Torgin, Maria Team Torgin 2:42
1703 Torgin, Rune Team Torgin 2:43
1713 Torgin, Theo Team Torgin 2:42
1712 Torgin, Tuva Team Torgin 2:09
U
1851 Uusitalo Strandberg, Neo Moholm 1:50
V
1644 Vestrin, Sannela Skövde 1:11
W
1650 Widlund, Annika Laxå 1:17
1693 Wikström, Cecilia Fredsbergs skola klass 4-5 1:27
1569 Williamsson, Tomas Ulvåkers CK 3:14
Z
1535 Zäll Karlsson, Tindra Undenäs 1:54
Å
1514 Åkerman, Madeleine Skövde 1:02
Ö
1860 Öberg, Leo OK Skogsstjärnan 1:20
1859 Öberg, Nils OK Skogsstjärnan 1:20
1780 Öh Jansson, Simon Töreboda 1:32
1782 Öjersson, Gunnar Töreboda 1:53
1781 Öjersson, Thina Töreboda 1:53
1612 Önnefors, Alva Önnefors Rör AB 1:29
1615 Önnefors, Arne Önnefors Rör AB 1:32
1592 Önnefors, Börge Önnefors Rör AB 1:29
1614 Önnefors, Carina Önnefors Rör AB 1:26
1598 Önnefors, Felicia Önnefors Rör AB 1:22
1599 Önnefors, Fredrik Önnefors Rör AB 1:28
1610 Önnefors, Freja Önnefors Rör AB 1:23
1611 Önnefors, Ina Önnefors Rör AB 1:29
1608 Önnefors, Kenny Önnefors Rör AB 1:23
1609 Önnefors, Love Önnefors Rör AB 1:22
1593 Önnefors, Margareta Önnefors Rör AB 1:29
1816 Önnefors, Oliver Önnefors Rör 0:54
1617 Önnefors, Rustan Önnefors Rör AB 1:21
1613 Önnefors, Thomas Önnefors Rör AB 1:26
1843 Östlin, Lilly Mariestad 2:07
     
Uppdaterad: 03 JUN 2019 10:54 Skribent: Kent Andersson
Epost: This is a mailto link

EventorBanner160x38

   SPONSORER

 

Slatte

 

 xr

 

   

 

 logostor2

   

 

         

 

lab4kids_logo

Postadress:
OK Skogsstjärnan - Orientering
Räfsgatan 5
54532 Töreboda

Kontakt:
Tel: 050610009
E-post: This is a mailto link

Se all info