Hoppa till sidans innehåll

Startlista 2019


Viken Runt 2019

 
Starttid Startnummer Namn Klubb/Företag/Ort Anmälningsavgift betald (1)

Viken Runt

7:30
7:30 104 Askolin, Monica Mio AB 1
7:30 63 Beglert, Joakim Skövde 1
7:30 184 Björklund, Markus TEAM 30K 1
7:30 166 Bjurén, Andreas Ervalla 1
7:30 71 Bjurman, Conny Team 30K 1
7:30 146 Boegård, Christian Team Kantvind 1
7:30 96 Carlsson, David Team 30k 1
7:30 67 Carlsson, Emma KSSSRU 1
7:30 284 Cedving, Patrik Team 30K 1
7:30 26 Classon, Helen Leksand 1
7:30 15 Djurberg, Johan Mio AB 1
7:30 294 Eriksson, Anna-Lisa Moholm 1
7:30 97 Erlandsson, Sven Tibro CK/Team 30K 1
7:30 32 Fransson, Johan Göteborg 1
7:30 34 Fransson, Magnus Tidan 1
7:30 35 Funk, Tommy Töreboda 1
7:30 289 Hagelberg, Magnus Lerdala IF 1
7:30 161 Hedström, Håkan Mariestadcyklisten 1
7:30 514 Henrysson, Kristina Klubb1,35 1
7:30 3 Hukka, Veikko Undenäs 1
7:30 37 Jäderberg, Stefan Stockholm 1
7:30 674 Johansson, Calle Hjo VK 0
7:30 216 Johansson, Håkan Mariestadcyklisten 1
7:30 147 Johansson, Mikael Mariestadcyklisten 1
7:30 145 Jonsson, Marcus Tibro CK 1
7:30 208 Kallin, Kristian Dalum 1
7:30 557 Karlsson, Fredrik TreBerg CK 1
7:30 341 Karlsson, Jan-Eric Skövde 1
7:30 138 Karlsson, Marcus Team Kantvind 1
7:30 519 Karlström, Kenth Skövde 1
7:30 218 Kosonen, Kaj Tibro CK 1
7:30 503 Larsson, Edvard Daloc Motion och Fritid 0
7:30 186 Lindner, Arvid Team 30K 1
7:30 515 Lindqvist, Maud Klubb1,35 1
7:30 36 Lundberg, Tore Team Kungälv 1
7:30 56 Lundh, Tobias Lerdala IF 1
7:30 66 Magnusson, Isabelle KSSSRU 1
7:30 220 Metsä, Markus Väring 1
7:30 14 Metsä, Mika Mio AB 1
7:30 75 Persson, Magnus Team 30K 1
7:30 139 Ragéus, Pär Lidköping CK 1
7:30 33 Ravaneti, Väinö Fjärås 1
7:30 11 Samuelsson, Evert Undenäs 1
7:30 57 Sandelin, Anna-Stina Stöpen 1
7:30 74 Sköld, Jörgen Tibro 1
7:30 144 Smedman, Daniel Skövde CK/ Team Kantvind 1
7:30 298 Strömberg, Niklas Lerdala IF 1
7:30 143 Sundblad, Oskar Tibro CK/Team Kantvind 1
7:30 140 Taylor, Rikard TreBerg CK 1
7:30 16 Vågstedt, Lasse Mio AB 1
7:30 44 Videgren, Pether Friskis & Svettis Skövde 1
7:30 492 Wallberg, Johan Daloc Motion och Fritid 0
7:30 25 Westberg, Petra Karlsborg 1
7:30 513 Wigur, Yvonne Klubb1,35 1
7:30 214 Wilhelmsson, Erik Team Kantvind 2019 1
7:30 122 Wilsson, Sören Team 30k 1
7:30 207 Winkler, Thomas Örebrocyklisterna 1
7:30 336 Åhlén, Göran Töreboda Musikkår 1
7:30 164 Åström, Erik Skövde 1
7:30 183 Österberg, Stefan Skintebo CK 1
7:40
7:40 742 Andersson, Olle Hajstorp sk 1
7:40 125 Andersson, Robert Skövde 1
7:40 512 Axelsson, Olof Daloc Motion och Fritid 0
7:40 511 Axelsson, Patrik Daloc Motion och Fritid 0
7:40 499 Belin, Peter Daloc Motion och Fritid 0
7:40 389 Berggren, Sara Töreboda 1
7:40 128 Berglind, Camilla Mariestad 1
7:40 498 Bergman, Hanna Daloc Motion och Fritid 0
7:40 500 Brattlöf, Helena Daloc Motion och Fritid 0
7:40 121 Butler, Simon Fägre 1
7:40 505 Ek, Karin Daloc Motion och Fritid 0
7:40 126 Fogelström, Erik Skövde 1
7:40 584 Forssell, Gunnar BROMMA 1
7:40 731 Frändberg, John Göranstorps gård 1
7:40 301 Furhoff, Björn Furhoffs Rostfria 1
7:40 302 Furhoff, Ewa Furhoffs Rostfria 1
7:40 488 Gunnarsson, Fredrik Daloc Motion och Fritid 0
7:40 490 Gunnarsson, Lars-Henrik Daloc Motion och Fritid 0
7:40 489 Gunnarsson, Noel Daloc Motion och Fritid 0
7:40 711 Gustafsson, Johan Mariestadcyklisten 1
7:40 764 Harrysson, Aron Bredebolet 1
7:40 491 Helge, Linus Daloc Motion och Fritid 0
7:40 766 Henrysson, Ellen Töreboda 1
7:40 507 Hovbjer, Isabelle Daloc Motion och Fritid 0
7:40 712 Hovbjer, Kim Skövde CK 1
7:40 506 Johansson, Joakim Daloc Motion och Fritid 0
7:40 105 Juntgen, Rainer Mariestad 1
7:40 163 Kaan, Jari Röfors 1
7:40 399 Kaminsky, Linus Tibro 1
7:40 231 Karlin, Michael Skövde 1
7:40 199 Krona, Anders Jönssons slavar 1
7:40 200 Lackdal, Björn Jönssons slavar 1
7:40 400 Landenmark, Marcus Skövde 1
7:40 455 Larsson, Peter Falköping 1
7:40 509 Leijon, Camilla Daloc Motion och Fritid 0
7:40 510 Leijon, Mattias Daloc Motion och Fritid 0
7:40 765 Linnarsson, Joakim Hajstorp 1
7:40 716 Mårtensson, Johan OK Skogsstjärnan 1
7:40 212 Martinsson, Gunnar Gema Verktyg Hb g 1
7:40 213 Martinsson, Siw Gema Verktyg Hb 1
7:40 401 Momark, Andreas Berg 1
7:40 236 Nyström, Jenny Lidköping 1
7:40 293 Skarström, Bengt Markverkstaden Skövde 1
7:40 497 Spjuth, Monica Daloc Motion och Fritid 0
7:40 182 Strålman, David Töreboda 1
7:40 508 Sundquist, Per Daloc Motion och Fritid 0
7:40 148 Sundström, Hans Röfors 1
7:40 496 Synnergren, Petra Daloc Motion och Fritid 0
7:40 174 Tjäder, Patrik Laxå 1
7:40 223 Voxlin, Lennart Töreboda 1
7:40 113 Wahren, Sofia Väring 1
7:40 224 Wiberg, Jörgen Laxå special vehicles 1
7:50
7:50 246 Agné, Hans Bike Slätte 1
7:50 240 Alexandersson, Roland Skövde 1
7:50 417 Alm, Christer OK Tiveden 1
7:50 419 Andersson, Andreas Mariestadcyklisten 1
7:50 420 Andersson, Anneli Mariestadcyklisten 1
7:50 520 Andersson, Lars-Åke Igelstorp 1
7:50 421 Andersson, Torbjörn Mariestadcyklisten 1
7:50 411 Bobeck, David Mariestadcyklisten 1
7:50 624 Boije, Jakob Ullervads Cykelverkstad 1
7:50 398 Bouveng, Robert Mariestadcyklisten 1
7:50 703 Eckerman Henningsson, Malin Töreboda 1
7:50 179 Ekdahl, Veronica Skövde 1
7:50 436 Eriksson, Peder Mariestad 1
7:50 461 Fors, Jonny Mariestadscyklisterna 1
7:50 522 Fredh, Åke Skövde 1
7:50 773 Funke, Marcus Mariestadcyklisten 1
7:50 774 Funke, Robert Mariestadcyklisten 1
7:50 449 Gustavsson, Arvid Skövde 1
7:50 397 Gustavsson, Henrik Mariestadcyklisten 1
7:50 446 Gustavsson, Lars Skövde 1
7:50 416 Gustavsson, Leif OK Tiveden 1
7:50 178 Hasselrot, Magnus Skövde 1
7:50 704 Henningsson, Mikael Töreboda 1
7:50 702 Henningsson, Peter Töreboda 1
7:50 588 Johansson, Andreas Töreboda 1
7:50 573 Johansson, Ragnhild Mariestadcyklisten 1
7:50 535 Johansson, Thomas Töreboda 1
7:50 266 Jonsson, Peter Mariestadscyklisten 1
7:50 244 Karlsson, Henrik Bike Slätte 1
7:50 388 Karlsson, Henrik Bike Slätte 1
7:50 245 Karlsson, Jakob Bike Slätte 1
7:50 265 Kronberg, Pernilla Mariestadscyklisten 1
7:50 300 Larsson, Björn Bike Slätte 1
7:50 709 Larsson, Caroline Karlskoga 1
7:50 528 Larsson, Tony HMC 1
7:50 447 Magnehed, Anna Skövde 1
7:50 448 Magnehed, Julia Skövde 1
7:50 670 Markusson, Peter Töreboda Cykelklubb 1
7:50 661 Markusson, Roger Töreboda Cykelklubb 1
7:50 730 Moberg, Magnus Moholm 1
7:50 460 Pantzar, Johan Pyspunka CK 1
7:50 181 Plantin, Annika Team Energi 1
7:50 180 Plantin, Johan Team Energi 1
7:50 527 Räf, Erik skövde ck 1
7:50 386 Söderman, Mikael Mariestadcyklisten 1
7:50 459 Stävenborg, Christofer Pyspunka CK 1
7:50 671 Stenman, Christian Töreboda Cykelklubb 1
7:50 521 Svensson, Maud Igelstorp 1
7:50 242 Uhlin, Per GÖTEBORG 1
7:50 402 van Tol, Peter Mariestadcyklisten 1
7:50 526 Wallerman, Jens töreboda 1
8:00
8:00 230 Andersson, Gunnar Lerdala 0
8:00 107 Andersson, Thure Grönahögs IK 1
8:00 106 Andersson, Ulf Grönahögs IK 1
8:00 617 Andersson, Ulf Töreboda 1
8:00 345 Birgersson, Jenny Räddningstjänsten Östra Skaraborg 1
8:00 604 Björendahl, Magnus Månstad IF 1
8:00 605 Björendahl, Mikael Månstad IF 1
8:00 599 Blomqvist, Eddie Månstad IF 1
8:00 600 Blomqvist, Johan Månstad IF 1
8:00 601 Blomqvist, Lars Månstad IF 1
8:00 228 Borell, Tina Lyrestad 1
8:00 391 Davidsson, Håkan Skövde 1
8:00 13 Degerhult, Lennart Skövde 1
8:00 252 Edvinsson, Anders Hajstorp 1
8:00 253 Edvinsson, Sandra Hajstorp 1
8:00 24 Erdhage, Johan Mariestadscyklisten 1
8:00 763 Eriksson, Patrik Karlsborgs cyklisterna 1
8:00 473 Eriksson, Sven-Åke Kristinehamns CK 1
8:00 403 Friberg, Lennart Tibro 0
8:00 12 Häljestam, Göran Skövde 1
8:00 292 Hallåsen, Robin Channel Töreboda 1
8:00 291 Hallåsen, Simon Channel Töreboda 1
8:00 77 Hallenius, Ann Team Ljungskog 1
8:00 405 Hurtig, Frida Mariestadcyklisten 1
8:00 523 Jansson, Anette Töreboda 1
8:00 162 Johansson, Christina Skövde Triathlon 1
8:00 559 Johansson, Matts Kristinehamns CK 1
8:00 38 Kardéus, Aron Otterbäcken 1
8:00 39 Kardéus, Nillan Gullspång 1
8:00 119 Karlsson, Inger Vedum 1
8:00 120 Karlsson, Stig Vedum 1
8:00 297 Kirkhoff, Magnus Skövde 1
8:00 221 Krussgård, Daniel Moholm 1
8:00 40 Larsson, Liselotte Tibro 1
8:00 76 Lindgren, Patrick Stöpen 1
8:00 185 Lou, Lucy SK-OK 1
8:00 410 Malmqvist, Jerker BEVARA VAROLA SKOLA 1
8:00 603 Malmsten, Thomas MSS 1
8:00 81 Mellby, Joel CK Master 1
8:00 80 Mellby, Jonas CK Master 1
8:00 229 Olofsson, Katarzyna Gårdsjö 1
8:00 290 Olovsson, Johannes Channel Töreboda 1
8:00 346 Persson, Elin Räddningstjänsten Östra Skaraborg 1
8:00 524 Persson, Ulrika Töreboda 1
8:00 602 Rosenbrink, Carolina Månstad IF 1
8:00 315 Ryder, Michael Räddningstjänsten Östra Skaraborg 1
8:00 314 Schönberg, Daniel Skövde 1
8:00 99 Skogåker, Carin Töreboda 1
8:00 100 Skogåker, Klara Töreboda 1
8:00 198 Sortland, Håkon Skövde Triathlon 1
8:00 404 Tropp, Tobias Mariestadcyklisten 1
8:00 206 Vikenstrand, Anton Tibro 1
8:00 205 Vikenstrand, Cecilia Tibro 1
8:10
8:10 753 Aronson, Rasmus Vasastadens Plåtslageri 1
8:10 442 E.johansson, Stina Töreboda 1
8:10 620 Hellgren, Oliver Töreboda 1
8:10 734 Johansson, Mikael Hulan 1
8:10 158 Johansson, Susanne Moster Susannes EKOägg 1
8:10 532 Kuremyr, Thor Brf.Frögränd Fritid 1
8:10 750 Larsson, Marita Mariestad 1
8:10 751 Larsson, Thomas Mariestad 1
8:10 160 Ljungqvist, Johan Moster Susannes EKOägg 1
8:10 619 Ohlsson, Liam Töreboda 1
8:10 159 Persson, Jesper Moster Susannes EKOägg 1
8:10 157 Persson, Jonas Moster Susannes EKOägg 1
8:10 443 Pettersson, Elvira Töreboda 1
8:10 696 Sääv, Fredrik Falköping 1
8:10 735 Skantz, Alexander Hova 1
8:10 733 Sternehov, Anna Köping 1
8:10 732 Sternehov, Emelie Hulan 1
8:10 574 Vallestad, Åge Brf.Frögränd Fritid 1
8:10 662 Virtanen, Eija Hjo 1
8:20
8:20 373 Akilles, Johan Varnhem MTB 1
8:20 746 Apelgren, Marie Tibro cykelklubb 1
8:20 726 Bauer, Per Borlänge CK/Skövde 1
8:20 615 Carlsson, Amelia Lidköping 1
8:20 769 Gustafsson, Mattias Torsö Bygg och Service 1
8:20 616 Happe, Philip Lidköping 1
8:20 747 Johansson, Mikael Tibro cykelklubb 1
8:20 614 Johnsson, Carl Lidköping 1
8:20 450 Jonsson, Marie Tibro ck 1
8:20 613 Laurell, Isak Falköping 1
8:20 767 Lönn, Anna Torsö Bygg och Service 1
8:20 768 Lönn, Mårten Torsö Bygg och Service 1
8:20 612 Madsen, Andreas Skövde 1
8:20 374 Magnusson, Anders Skövde CK 1
8:20 375 Magnusson, Gustav Skövde CK 1
8:20 610 Nyström, Marcus Skövde 1
8:20 299 Olsson, Jesper Töreboda 1
8:20 609 Siby, Hanna Skövde 1
8:20 611 Siby, Martina Lidköping 1
8:20 725 Svensson, Mattias Tibro 1
8:20 770 Wallerman, Henrik Torsö Bygg och Service 1
8:30
8:30 363 Anderberg, Anna Träningskonsulten Sportsclub 1
8:30 193 Andersson, Lennart Bjurhult 1
8:30 328 Andersson, Linda Töreboda 1
8:30 194 Andersson, Martin Bjurhult 1
8:30 376 Antonsson, Martin Töreboda 1
8:30 368 Antonsson, Mattias Töreboda 1
8:30 366 Antonsson, Niklas Töreboda 1
8:30 365 Antonsson, Nina Töreboda 1
8:30 310 Arvidsson, Henrik Tidan 1
8:30 329 Augustsson, Jenny Töreboda 1
8:30 250 Berggren, Johanna Skövde 1
8:30 249 Bergsten, Veronika Skövde 1
8:30 61 Björnström, Daniel Brobacken 1
8:30 60 Björnström, Maria Brobacken 1
8:30 84 Brundin, Gun-Britt Ik Stern 1
8:30 124 Eriksson, Karin Rolf IK 1
8:30 127 Eriksson, Tobias Nimo verken Hova 1
8:30 309 Fransson, Niklas Tidan 1
8:30 367 Glassell, Anna Mariestad 1
8:30 576 Hjort, Christer Skövde 1
8:30 360 Höglund, Niklas Töreboda 1
8:30 191 Jisendal, Camilla Bjurhult 1
8:30 192 Jisendal, Jonas Bjurhult 1
8:30 251 Johansson, Helén Skövde 1
8:30 364 Karlsson, Anna Träningskonsulten Sportsclub 1
8:30 356 Karlsson, Johannes Skövde 1
8:30 132 Karlsson, Kristina Nimoverken 1
8:30 226 Karlsson, Marika Töreboda 1
8:30 131 Lassila, Jorma Jomi Racing Hova 1
8:30 355 Lindström, Alexander Töreboda 1
8:30 141 Ludvigsson, Linda LiMa x 2 1
8:30 575 Malm, Jan Skövde 1
8:30 358 Molander, Stefan Töreboda 1
8:30 130 Niklasson, Miguel Jomi Racing Hova 1
8:30 102 Nilsson, Jan Mariestad 0
8:30 558 Nyman, Martin Mariestad 1
8:30 359 Ohlsson, Joakim Töreboda 1
8:30 83 Pettersson, Magnus Tibro 1
8:30 82 Pettersson, Sture Ik Stern 1
8:30 225 Rask, Devin Töreboda 1
8:30 59 Rissanen, Toni Stenstorp 1
8:30 357 Rosander, Fredrik Töreboda 1
8:30 114 Roslund, Kennet Granvik 1
8:30 189 Roslund, Niklas Karlsborg 1
8:30 271 Rungård, Anna Bällefors 1
8:30 142 Sandquist, Marie LiMa x 2 1
8:30 273 Sartor, Johan Saltsjö Boo 1
8:30 272 Sartor, Sofia Saltsjö Boo 1
8:30 219 Skoog, Pelle Karlsborg 1
8:30 263 Svensson, Britt Töreboda 1
8:30 264 Svensson, Lars Töreboda 1
8:30 555 Svensson, Stefan Calida Fönster & Dörrar AB 1
8:30 58 Välijeesiö, John Götene 1
8:30 270 Wallskog, Britta Bällefors 1
8:30 295 West, Tord Töreboda 1
8:30 554 Ärlevik, Tomas Mariestad 1
8:40
8:40 686 Allvin, Rikard Göteborg 1
8:40 682 Allvin, Sanna Göteborg 1
8:40 719 Andersson, Frida Mariestad 1
8:40 354 Andersson, Magnus Skövde 1
8:40 720 Andersson, Per Mariestad 1
8:40 727 Andersson, Pia Lidköpings cykelklubb 1
8:40 687 Dahlen, Anna Göteborg 1
8:40 587 Davidsson, Frida Undenäs 1
8:40 621 Eriksson, Annelie Hova 1
8:40 622 Eriksson, Helena Finnerödja 1
8:40 693 Eriksson, Ulf Centerpartiet 1
8:40 476 Fasth, Denise LIDKÖPING 1
8:40 441 Franzén, Susanne Skövde 1
8:40 740 Fröjdh, Jan Tibro 1
8:40 628 Gellerman, Anna Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 632 Granlund, Ingrid Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 691 Gustafson, Fanny Formcraft 1
8:40 695 Gustafson, Karl-Johan Centerpartiet 1
8:40 466 Gustafsson, Anders Skövde 1
8:40 463 Gustafsson, Joacim Vettlösa ck 1
8:40 631 Hellgren, Eric Skövde 1
8:40 630 Hellgren, Margareta Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 440 Hellman, Peter Skövde 1
8:40 464 Hilmersson, Mikael Mariestad 1
8:40 694 Ingemarsson, Kenneth Centerpartiet 1
8:40 351 Johansson, Daniel Skultorp 1
8:40 626 Johansson, Göran Motala 1
8:40 629 Johansson, Lina Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 737 Johansson, Marcus Forsvik 1
8:40 625 Johansson, Sofie Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 445 Karlsson, Mikael Töreboda Hockey 1
8:40 627 Karlsson, Stefan Skövde 1
8:40 772 Kyller, Siri Tibro 1
8:40 724 Ljung, Christian Vinninga 1
8:40 692 Ljungström, Ulf Karlsborg 1
8:40 477 Lööf, Martin Lidköping 1
8:40 700 Möller, Thomas Skövde CK 1
8:40 565 Norén, Leif Skövde 1
8:40 586 Roos, Ida Karlsborg 1
8:40 723 Schmidt, Cristina Vinninga 1
8:40 718 Schmidt, Peter Lidköping 1
8:40 771 Sjöberg, Alma Tibo 1
8:40 352 Svensson, Mikael Väring 1
8:40 465 Toftgren, Mikael Skövde 1
8:40 353 Wäring, Anders Stöpen 1
8:40 633 Wennås, Helena Närhälsan Södra Ryd, Skövde 1
8:40 462 Willbo, Tommie Team Arlakossan 1
8:50
8:50 481 Alpsten, Filip Team Gärdet 1
8:50 547 Appel, Lydia BK Halna 1
8:50 435 Appelgren, Edvin Mariestad BOIS 1
8:50 427 Bergström, Alvin Mariestad BOIS 1
8:50 539 Bernhard, Marcus Göteborg 1
8:50 41 Ebel, Dorothee Halna 1
8:50 434 Ek, Theodor Mariestad BOIS 1
8:50 551 Fingal, Jessika BK Halna 1
8:50 425 Fjellman, Nils Mariestad BOIS 1
8:50 426 Fjellman, Olle Mariestad BOIS 1
8:50 387 Guldbrand, Johan Mariestad 1
8:50 431 Gustafsson, Mårten Mariestad BOIS 1
8:50 430 Gustafsson, Ville Mariestad BOIS 1
8:50 504 Gustavsson, Torbjörn Skövde 1
8:50 444 Hägg, Robert Mölltorp 1
8:50 546 Hassléus, Moa BK Halna 1
8:50 428 Henningsson, Madelene Mariestad BOIS 1
8:50 550 Henningsson, Smilla BK Halna 1
8:50 429 Hjort, Henning Mariestad BOIS 1
8:50 433 Holm, Theodor Mariestad BOIS 1
8:50 432 Holm, Thomas Mariestad BOIS 1
8:50 412 Jakobsdotter Lahrin, Maria Hajstorp 1
8:50 408 Johansson, Jerry Lerdala 1
8:50 98 Johansson, Lennart Mariestad 1
8:50 552 Karlsson, Tindra BK Halna 1
8:50 413 Lahrin, Stina Hajstorp 1
8:50 545 Lindquist, Julia BK Halna 1
8:50 543 Lindquist, Mathias BK Halna 1
8:50 406 Löfstrand, Kenneth Lerdala 1
8:50 407 Löfstrand, Ulla Lerdala 1
8:50 483 Lönn, Dan Team Gärdet 1
8:50 538 Lundberg, Johanna Göteborg 1
8:50 537 Lundberg, Krister Töreboda 1
8:50 88 Lundberg, Pernilla Fagersanna 1
8:50 87 Lundberg, Stefan Fagersanna 1
8:50 553 Lundin, Emilia BK Halna 1
8:50 480 Magnusson, Joel Team Gärdet 1
8:50 479 Magnusson, Per Team Gärdet 1
8:50 668 Nilsson, David Örebro 1
8:50 396 Norén Bellino, Ellinor Hjo 1
8:50 544 Persson, Linnéa BK Halna 1
8:50 542 Persson, Stefan BK Halna 1
8:50 549 Persson, Tilda BK Halna 1
8:50 85 Reit, Peter Jönköping 1
8:50 414 Rickdorff Lahrin, Nils Uppsala 1
8:50 415 Ridne, Martin Stockholm 1
8:50 548 Rundgren, Mathilda BK Halna 1
8:50 418 Skoog, Ove Töreboda 1
8:50 86 Skovshoved, Susanne Jönköping 1
8:50 394 Ståhl, Thomas Skaraborgs Truck AB 1
8:50 722 Ström, Isabell BK Halna 1
8:50 482 Ström, Joel Team Gärdet 1
8:50 484 Önnefors, Louise Önnefors Rör AB 0
8:50 485 Önnefors, Ola Önnefors Rör AB 0
8:50 486 Önnefors, Oliver Önnefors Rör AB 0
9:00
9:00 46 Andersson, Mattias Skövde 1
9:00 173 Andrén, Joakim IFK Skövde FIK 1
9:00 65 Ekfeldt, Jan-Erik Mölltorp 1
9:00 52 Ekström, Jörgen Skövde 1
9:00 55 Eriksson, Adam Jönköping 1
9:00 54 Eriksson, Maria Jönköping 1
9:00 155 Eriksson, Mathias Team SPM Instrument 1
9:00 156 Eriksson, Renée Team SPM Instrument 1
9:00 90 Franzén, Alexander Järpås 1
9:00 89 Franzén, Lisa Järpås 1
9:00 47 Glömmé, Oscar Skövde 1
9:00 110 Göransdotter, Bente Väring 1
9:00 135 Gunnarsson, Eva Värsås 1
9:00 171 Gustafsson, P-O Väring 1
9:00 175 Hald, Torben Götene 1
9:00 177 Jansson, Jerry Töreboda 1
9:00 5 Jansson, Sven-Inge Töreboda 1
9:00 111 Johansson, Ingegerd Väring 1
9:00 51 Johansson, Jörgen Falköping 1
9:00 152 Johansson, Linnea Mothers & Daughters 1
9:00 151 Johansson, Lisa Mothers & Daughters 1
9:00 176 Jonsson, Kennet Töreboda 1
9:00 108 Jörgensen, Helena Skövde 1
9:00 149 Käck Karlsson, Jessica Mothers & Daughters 1
9:00 109 Karlen, Rasmus Skövde 1
9:00 150 Karlsson, Alva Mothers & Daughters 1
9:00 136 Karlsson, Hans Värsås 1
9:00 137 Karlsson, Lovisa Värsås 1
9:00 123 Larsson, Andreas Arboga 1
9:00 153 Larsson, Christer Team SPM Instrument 1
9:00 154 Larsson, Marie-Louis Team SPM Instrument 1
9:00 167 Larsson, Ragnwald Väring 1
9:00 379 Leijon, Jan-Åke Tibro 1
9:00 2 Leijon, Per-Arne Töreboda Tennisklubb 1
9:00 129 Ljung, Anders Tibro CK 1
9:00 18 Ljus, Pär Skövde 1
9:00 48 Magnusson, Johan Skövde 1
9:00 172 Melin, Andreas IFK Skövde FIK 1
9:00 92 Modin, David Göteborg 1
9:00 91 Modin, Jan Töreboda 1
9:00 204 Nordstedt, Henrik Mölltorp 1
9:00 64 Persson, Johan Mölltorp 1
9:00 45 Persson, Martin Mariestad 1
9:00 73 Runbacken, Conny Tibro 1
9:00 72 Runbacken, Maria Tibro 1
9:00 79 Rydén, Magnus Hjo 1
9:00 78 Rydén, Niclas Skövde 1
9:00 53 Sandfridsson, Henrik Skövde 1
9:00 134 Stark, Fredrik Skövde 1
9:00 133 Stark, Stefan Partille 1
9:00 49 Turesson, Robert Skövde 1
9:00 103 Wesslander, Jonas Mölltorp 1
9:00 50 Woollett, John Skövde 1
9:00 62 Woollett, Oscar Skövde 1
9:10
9:10 322 Andersson, Anders Kristinehamn 1
9:10 188 Andersson, Carina Lidköping 1
9:10 112 Andersson, Christina Undenäs 1
9:10 338 Andersson, Eva Mariestad 1
9:10 281 Andersson, Magnus Töreboda 1
9:10 235 Andersson, Ylva Skövde 1
9:10 317 Bark, Åsa Skultorp 1
9:10 318 Bark, Urban Skultorp 1
9:10 324 Björlin, Ingrid Kristinehamn 1
9:10 325 Björlin, Lars-Ove Kristinehamn 1
9:10 274 Blomberg, Peter Töreboda 1
9:10 362 Carlsson, Ingmar Lidköpings VSK 1
9:10 321 Eriksson, Angelica Kristinehamn 1
9:10 320 Eriksson, Susanne Kristinehamn 1
9:10 217 Falk, Maria Lidköping 1
9:10 305 Falk-Hedberg, Pelle Part Precision 1
9:10 233 Fohlén, Weronica Väring 1
9:10 361 Fredricson, Magnus Lidköpings VSK 1
9:10 285 Gustafssson, Johanna Slättetjejerna 1
9:10 196 Gustavsson, Carolina Team Landbo 1
9:10 195 Gustavsson, Johanna Team Landbo 1
9:10 303 Hällsten, Stefan Part Precision 1
9:10 307 Hassmer, Joakim Part Precision 1
9:10 323 Jansson, Lotta Kristinehamn 1
9:10 304 Johansson, Andreas Part Precision 1
9:10 286 Johansson, Caroline Slättetjejerna 1
9:10 187 Johansson, Christina Husaby 1
9:10 280 Larsson, Jan Mariestadcyklisten 1
9:10 282 Larsson, Maria Mariestadcyklisten 1
9:10 279 Larsson, Sören Tåtorp 1
9:10 525 Lindgren, Elisabeth Töreboda 1
9:10 306 Peltola, Jarkko Part Precision 1
9:10 234 Petersson, Louise Skövde 1
9:10 232 Pettersson, Kalle Mariestad 1
9:10 350 Renfors, Tanja Träningskonsulten SC 1
9:10 380 Skagerstam, Karl-Johan Töreboda 1
9:10 381 Skagerstam, Theo Töreboda 1
9:10 337 Svensson, Gunilla Mariestad 1
9:10 210 Svensson, Martin Åsenstjärnan 1
9:10 211 Svensson, Stig-Ove Åsenstjärnan 1
9:10 319 Svensson, Ulf Kristinehamn 1
9:10 209 Svensson, Wilma Åsenstjärnan 1
9:10 260 Trampe, Torkel Örebro 1
9:10 287 Wahlström, Therese Slättetjejerna 1
9:10 384 Wallerman, Helen Töreboda 1
9:10 385 Wallerman, Ida Töreboda 1
9:10 383 Wennlund Olsson, Elsa Töreboda 1
9:10 382 Wennlund Olsson, Therese Töreboda 1
9:10 268 Åkesson, Axel Åsenstjärnan 1
9:10 269 Åkesson, Lars Åsenstjärnan 1
9:10 308 Öster, Lars Part Precision 1
9:20
9:20 608 Ahl, Kent-Inge Hjo VK 0
9:20 349 Ahlgren, Thomas Hjo VK 0
9:20 370 Alfredsson, Björn Karlsborgscyklisterna 1
9:20 606 Andersson, Tommy Hjo VK 0
9:20 472 Asplund, Tommy TPLS 1
9:20 623 Birath, Ellinor Vintrosa 1
9:20 580 Birath, Linus Trek gang 1
9:20 577 Blomberg, Fredrik Karlsborg 1
9:20 423 Blomstrand, Jonas Götene 1
9:20 424 Bohman, Anders Götene 1
9:20 594 Brandt, Liselott Hjo VK 0
9:20 316 Carlsson, Kjell Hjo VK 0
9:20 340 Danehammar, Sofie Hjo VK 0
9:20 708 Danielsson, Marcus Hjo VK 0
9:20 533 Engqvist, Amanda Mariestad 1
9:20 534 Engqvist, Maria TORSÖ 1
9:20 326 Eriksson, Henrik Hjo VK 0
9:20 582 Eriksson, Jens Lidköpings CK 1
9:20 597 Eriksson, Magnus Hjo VK 0
9:20 583 Eriksson, Molly Lidköpings CK 1
9:20 452 Ferm, Patrik Hjo VK 0
9:20 467 Fransson, Håkan Väring 1
9:20 556 Fransson, Jimmy Hjo VK 0
9:20 469 Fransson, Niklas Tibro 1
9:20 468 Fransson, Sofia Stöpen 1
9:20 332 Fredriksson, Linda Hjo VK 0
9:20 331 Fredriksson, Niklas Hjo VK 0
9:20 276 Friborg, Bengt Friborgs 1
9:20 278 Friborg, Bertil Väring 1
9:20 275 Friborg, Håkan Skövde CK 1
9:20 579 Ganebäck, Rasmus Trek gang 1
9:20 330 Grevler, Marc Hjo VK 0
9:20 536 Gustafsson, Jesper Hjo VK 0
9:20 672 Gustafsson, Magnus Hjo VK 0
9:20 458 Hägg, Gunnar Hjo VK 0
9:20 591 Haglund, Fredrik Hjo VK 0
9:20 335 Hallberg, Conny Hjo VK 0
9:20 371 Johansson, Eleonor Karlsborgscyklisterna 1
9:20 422 Johansson, Fredrik Skara 1
9:20 581 Käll, Åsa Lidköpings CK 1
9:20 598 Karlsson, Magnus Hjo VK 0
9:20 660 Krantz, Tobiad Hjo VK 0
9:20 327 Ljungkvist, Håkan Hjo VK 0
9:20 377 Ljungkvist, Nicklas Hjo VK 0
9:20 344 Lundborg, Mikael Hjo VK 0
9:20 343 Lundborg, Teodor Hjo VK 0
9:20 342 Lundbprg, Helena Hjo VK 0
9:20 453 Lundin, Daniel Hjo VK 0
9:20 475 Martinsson, Anna-Lena Hjo VK 0
9:20 474 Martinsson, Stefan Hjo VK 0
9:20 454 Matalalampi, Jari Motala 1
9:20 165 Melin, Dan Värnamo 1
9:20 578 Milan, Marcus Almby ik 1
9:20 478 Möller, Erik Hjo VK 0
9:20 596 Nolberger, Johan Hjo VK 0
9:20 663 Nörgaard, Linda Hjo VK 0
9:20 736 Olsson, Sara Peab IF 1
9:20 618 Sahlen, Jonas Hjo VK 0
9:20 487 Spetz, Bo Göran Hjo VK 0
9:20 471 Stenvall, Claes Väring 1
9:20 470 Stenvall, Martin GIH Örebro 1
9:20 409 Tilander, Gunnar Hjo VK 0
9:20 675 Virta, Leif Hjo VK 0
9:20 372 Wahlström, Ulf Karlsborgscyklisterna 1
9:20 378 Zetterlund, Erica Hjo VK 0
9:20 673 Zetterlund, Ulla Hjo VK 0
9:30
9:30 255 Andersson, Alexander Kristinehamns CK 1
9:30 451 Andersson, Lennart Stenstorp 1
9:30 254 Andersson, Peter Kristinehamns CK 1
9:30 699 Annergrim, Jessica OK Klyftamo 1
9:30 257 Bäckbring, Roger Vretstorp 1
9:30 566 Benjaminsson, Anders Töreboda 1
9:30 568 Benjaminsson, Emelie Skövde 1
9:30 572 Benjaminsson, Helena Skövde 1
9:30 567 Benjaminsson, Johan Gasefuels AB 1
9:30 560 Bodin, Daniel Hjo 1
9:30 706 Celander, Torbjörn Laxå CK 1
9:30 595 Claesson, Per Fredsberg 1
9:30 563 Dahl, Mattias Karlsborg 1
9:30 258 Danielsson, Erik Askersund 1
9:30 561 Davidsson, David Hjo 1
9:30 681 Edvardsson, Hanna Skövde 1
9:30 655 Erickson, Stefan Team Lilla Årås 1
9:30 678 Ericsson, Joakim Fägre 1
9:30 679 Ericsson, Wilmer Fägre 1
9:30 659 Fasth, Peder Skövde 1
9:30 739 Forsberg, Eva-Maria Skövde 1
9:30 728 Frank, Göran Skövde 1
9:30 729 Frank, Magnus Skövde 1
9:30 741 Hammenfors, Bengt-Göran Väring 1
9:30 656 Hassel, Jan Team Lilla Årås 1
9:30 589 Henriksson, Mathias Skövde 1
9:30 705 Hjalmarsson, Mats Laxå CK 1
9:30 607 Hjort, Fredrik Mariestad 1
9:30 311 Johansson, Åke Väring 1
9:30 562 Johansson, Anders Skövde 1
9:30 570 Johansson, Christina Gällstad 1
9:30 569 Johansson, Kent Gällstad 1
9:30 571 Johansson, Mikael Stockholm 1
9:30 667 Karlsson, Pär Lidköpings CK 1
9:30 677 Larsson, Jack Skövde 1
9:30 676 Larsson, Martin Skövde 1
9:30 259 Lindberg, Stina Askersund 1
9:30 590 Lindqvist, Christoffer Skövde 1
9:30 312 Lindström, Madeleine Horn 1
9:30 717 Ljungström, Tomas Sjötorp 1
9:30 168 Nilsson, Fredrik Mariestadcyklisten 1
9:30 313 Ninefors, Stefan Horn 1
9:30 190 Paxu, Andreas Skövde 1
9:30 564 Stål, Peter Hjo 1
9:30 707 Stjernquist, Mikael Laxå CK 1
9:30 256 Tamminen, Linus Örebro 1
9:30 683 Torgin, Anders Team Torgin 1
9:30 685 Torgin, Gustaf Team Torgin 1
9:30 684 Torgin, Magnus Team Torgin 1
9:30 743 Wallqvist, Christina Skövde 1
9:30 680 Wiik, Ida Fägre 1
9:40
9:40 777 Andersson, Torbjörn Lidköping 1
9:40 762 Berghäll, Kim Träningskonsulten SC 1
9:40 757 Blom, Annelie Stenstorp 1
9:40 752 Blom, Henrik Stadium IF 1
9:40 760 Edvardsson, Jerker Skövde 1
9:40 749 Ekman, Annika Karlsborg 1
9:40 745 Eydal, Anders Tjörn 1
9:40 754 Frydén, Evelyn Väring 1
9:40 755 Hjalmarsson, Johan Tidan 1
9:40 775 Hjerpe, Mikael Stadiums IF 1
9:40 744 Inerot, Annica Kungälv 1
9:40 756 Ingemarsson, Andreas Skövde 1
9:40 437 Inhammar, Henrik Kvänums If/Memilshop.se 1
9:40 761 Johansson, Tommy Mariestad 1
9:40 390 Karlsson, Anton L Töreboda 1
9:40 4 Karlsson, Jan Töreboda 1
9:40 438 Larsson, Göran Skara Sörskogen 1
9:40 748 Svensson, Kenth Karlsborg 1
9:50
9:50 296 Albertsson, Eva Team Ljungskog 1
9:50 215 Andersson, Peter Lidköping 1
9:50 262 Birath, Lena Skövde 1
9:50 283 Cedving, Christina ”kiki” Team Ljungskog 1
9:50 701 Ekström, Pia Team Ljungskog 1
9:50 237 Gradh Karlsson, Maud Team Ljungskog 1
9:50 658 Gunnarsson, Eva Team Ljungskog 1
9:50 243 Johansson, Arja Team Ljungskog 1
9:50 666 Lindberg, Christina Team Ljungskog 1
9:50 669 Lindberg, Per-Olof FCK 1
9:50 776 Linnarsson, Ann-Louise Team Ljungskog 1
9:50 247 Niklasson, Jessica Team Ljungskog 1
9:50 248 Olofsson, Nathalie Team Ljungskog 1
9:50 277 Pryssander, Marianne Team Ljungskog 1
9:50 457 Rehn, Janne Team Ljungskog 1
9:50 239 Rosenqvist, Niklas Skövde CK 1
9:50 238 Rosenqvist, Tilda Team Ljungskog 1
9:50 657 Thorsby, Kjell Skövde CK 1
9:50 456 Wallgren, Anna Team Ljungskog 1
10:00
10:00 197 Ahlén, Roger Lidköping 1
10:00 27 Andersson, Henrik Lidköping 1
10:00 393 Andersson, Pontus Töreboda 1
10:00 30 Andersson, Ulrika Lidköping 1
10:00 95 Annell, Lotta Skänninge 1
10:00 29 Bremer, Susanne Lidköping 1
10:00 517 Brifelt, Ove Movant 1
10:00 68 Dagoberth, Anders Mariestad 1
10:00 31 Dalefalk, Linda Lidköping 1
10:00 227 Dalemo, Mikael Lidköping 1
10:00 115 Eivorsdotter, Eva MARIESTAD 1
10:00 202 Götvall, Sven-Bertil Vingåkers CK 1
10:00 529 Gustafsson, Jan-Olof Töreboda 1
10:00 241 Hagmyr, Nathalie Göteborg 1
10:00 69 Janzen, Katharina Väring 1
10:00 665 Johansson, Benny Töreboda Cykelklubb 1
10:00 713 Johansson, Dan Mariestad 1
10:00 70 Jonsson, Erik Väring 1
10:00 203 Kanto, Per Örebro 1
10:00 395 Karlsson, Anders Karlsborg 1
10:00 222 Kinnerbäck, Lars Skövde CK 1
10:00 116 Kjellman, Stina MARIESTAD 1
10:00 117 Larsson, Magnus MARIESTAD 1
10:00 17 Lind, Daniel Cykla för UNG CANCER 1
10:00 664 Lundberg, Ola Lidköping 1
10:00 530 Mann, Johanna Töreboda 1
10:00 531 Mann, Nils Töreboda 1
10:00 201 Nilsson, Andreas Lidköpings CK 1
10:00 721 Nilsson, Jens Skoevde 1
10:00 392 Nilsson, Jesper Skövde 1
10:00 101 Nuss, Heike Undenäs 1
10:00 170 Olsson, Ellen Lidköping 0
10:00 169 Olsson, Stefan Vinninga 0
10:00 267 Ottosson, Niklas JB-villan AB 1
10:00 738 Putkonen, Erkki Skövde 1
10:00 759 Rovaniemi, Filip Hjo 1
10:00 758 Rovaniemi, Patric Hjo 1
10:00 518 Sandberg, Kennet Movant 1
10:00 118 Sandström, Carl MARIESTAD 1
10:00 28 Stadling, Christian Lidköping 1
10:00 42 Steen, Anton CK Valhall 1
10:00 43 Steen, Sanna Tumba Mälarhöjden 1
10:00 516 Ström, Patrik Movant 1
10:00 635 Ström, Peter Jönköping 1
10:00 715 Svantesson, Gustav Mariestad 1
10:00 714 Svantesson, Stellan Mariestad 1
10:00 585 Ulfsdotter Forssell, Anna BROMMA 1
10:00 634 Wikström, Göran Jönköping 1
10:00 93 Öman, Dan Skänninge 1
10:00 94 Öman, Linda Skövde 1
10:10
10:10 689 Hallgren, Edvin Lidköping 1
10:10 690 Hallgren, Gunnar Lidköping 1
10:10 688 Hermansson, Einar Mariestad 1
10:10 339 Järlbro, Mats Team LeWa Sport 1
10:10 697 Johansson, Niklas RunaVodka 1
10:10 698 Rönning, Gunn-Kariin RunaVodka 1
10:10 6 Åberg, Martin Strokeride CK 1
10:20
10:20 288 Drakfors, Niklas Falköpings AIK Skidor 1
10:20 494 Johansson, David Daloc Motion och Fritid 0
10:20 493 Johansson, Mattias Daloc Motion och Fritid 0
10:20 495 Johansson, Oliver Daloc Motion och Fritid 0
10:20 501 Weborg, Jens Daloc Motion och Fritid 0
10:20 502 Weborg, Katarina Daloc Motion och Fritid 0
10:30
10:30 642 Aksell, Jim Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 644 Alfredsson, Göran Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 23 Bjälkareed, Ulf Sportson Skövde 1
10:30 647 Björkstål, Thomas Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 643 Fermeskog, Cilla Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 636 Fortea, Lillan Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 651 Fortea, Pascual J Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 19 Friman, Matthias Sportson Skövde 1
10:30 637 Henriksen, Hans Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 649 Hjalmers, Mikael Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 20 Karlsson, Joachim Sportson Skövde 1
10:30 645 Kruslock, Sandra Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 641 Larsson, Anders Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 640 Lindqvist, Magnus Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 638 Lundh, Ola Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 654 Nordmark, Jonas Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 648 Nykvist, Mikael Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 21 Persson, Mikael Sportson Skövde 1
10:30 650 Skylvik, Magnus Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 710 Stenman, Jerry Hagelberget 1
10:30 646 Stohlbin, Eva Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 261 Svantesson, Christer Vinninga 1
10:30 22 Ulfvengren, Markus Sportson Skövde 1
10:30 653 Wellner, Maja Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 652 Wirtberg, Peter Team Rynkeby - God Morgon 0
10:30 639 Yngvesdotter, Linda Team Rynkeby - God Morgon 0
10:40
10:40 369 Blåder, Christer Team Bråbacka 1
10:40 541 Helgesson, Patrik Mariestad 1
10:40 347 Johansson, Roland Stenstorp 1
10:40 333 Kylänperä, Peter Skövde 1
10:40 334 Lindén, Åse Skövde 1
10:40 348 Salomonsson, Anna Stenstorp 1
10:40 540 Söder, Mats Mariestad 1
10:40 439 Tholin, Frank Grimsås 1

KortViken

9:05
9:05 1673 Andersson, Victoria Skövde 1
9:05 1512 Berglund, Håkan Kumla 1
9:05 1669 Birgersson, Regina Karlsborg 1
9:05 1671 Blomberg, Carina Fagersanna 1
9:05 1670 Blomberg, Elias Karlsborg 1
9:05 1672 Blomberg, Niclas Fagersanna 1
9:05 1585 Danell, Eva-Lena Motala 1
9:05 1581 E.johansson, Ellen Töreboda 1
9:05 1771 Engelbrektsson, David Moholm 1
9:05 1733 Ericsson, Petra Skövde 1
9:05 1736 Ericsson, Saga Fägre 1
9:05 1579 Ernstsson, Jahrl Töreboda 1
9:05 1559 Espegren, Pauline Skövde 1
9:05 1772 Falk, Alexander Moholm 1
9:05 1578 Fjellman, Ida Mariestad 1
9:05 1577 Fjellman, Mia Mariestad 1
9:05 1517 Gröndahl, Bo Tillsammans för Töreboda 1
9:05 1554 Gunnergård, Lennart Klubb Äntligen 1
9:05 1540 Gustavsson, Kim Ekby 1
9:05 1541 Gustavsson, Wilma Ekby 1
9:05 1582 Jernetz, Åke Töreboda 1
9:05 1583 Jernetz, Birgitta Töreboda 1
9:05 1519 Johannesson, Maja Mareistad 1
9:05 1556 Johansson, Linda Töreboda 1
9:05 1555 Johansson, Moa Töreboda 1
9:05 1557 Kaan, Kicki Röfors 1
9:05 1580 Karlsson, Anders Töreboda 1
9:05 1735 Larsson, Melker Skövde 1
9:05 1734 Larsson, Tilia Skövde 1
9:05 1513 Lundhal, Molly Kumla 1
9:05 1674 Mostafa, Hossein Tillsammans för Töreboda 1
9:05 1553 Nordin, Tomas Klubb Äntligen 1
9:05 1538 Ohlson, Michael Väring 1
9:05 1539 Ohlson, P-A Tidan 1
9:05 1542 Paddon, Tracey Fägre 1
9:05 1520 Persson, Daniel Mariestad 1
9:05 1526 Rask, Lewon Töreboda 1
9:05 1527 Rask, Tomas Töreboda 1
9:05 1558 Ryder, Adam Skövde 1
9:05 1566 Schönberg, David Skövde cykelklubb 1
9:05 1584 Svantesson, Gunnar Töreboda 1
9:15
9:15 1565 Augustsson, Albin Töreboda 1
9:15 1562 Augustsson, Magnus Töreboda 1
9:15 1564 Augustsson, Måns Töreboda 1
9:15 1546 Bergsten, Erika Timmersdala 1
9:15 1632 Blom, Anna Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1750 Ebel, Lydia Halna 1
9:15 1749 Ebel, Ralf Halna 1
9:15 1570 Eriksson, Amanda Mariestad 1
9:15 1502 Hallblad, Anders Siggetorp 1
9:15 1503 Hallblad, Ellen Siggetorp 1
9:15 1642 Henricsson, Maria Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1640 Johansson, Andreas Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1641 Johansson, Anton Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1545 Johansson, Henrik Timmersdala 1
9:15 1639 Johansson, Karolina Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1543 Johansson, Per Töreboda 1
9:15 1622 Johansson, Ronny Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1769 Karlsson, Anton Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1536 Karlsson, Evelina Undenäs 1
9:15 1770 Karlsson, Marita Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1623 Karlsson, Melvin Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1537 Karlsson, Niklas Undenäs 1
9:15 1643 Kinnander, Hugo Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1631 Larsson, Elias Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1628 Larsson, Kenny Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1630 Larsson, Liam Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1629 Larsson, Saga Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1505 Olsson, Alvin Siggetorp 1
9:15 1501 Rasmussen, Angelica Siggetorp 1
9:15 1504 Rasmussen, Mikaela Siggetorp 1
9:15 1633 Revelj, Theo Daloc Motion och Fritid 0
9:15 1571 Sjöberg, Madeleine Mariestad 1
9:15 1645 Sjödin, Sandra Skövde 1
9:15 1563 Smedberg, Emilia Töreboda 1
9:15 1561 Smedberg, Isak Töreboda 1
9:15 1560 Smedberg, Mathias Töreboda 1
9:15 1587 Svensson, Andreas Skövde 1
9:15 1586 Svensson, Katja Skövde 1
9:15 1544 Svensson, Nova Timmersdala 1
9:15 1644 Vestrin, Sannela Skövde 1
9:15 1535 Zäll Karlsson, Tindra Undenäs 1
9:25
9:25 1691 Brandström, Malte Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1692 Carlqvist, Tindra Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1686 Claesson, Ella Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1699 Claesson, Tyra Fredsberg 1
9:25 1656 Eriksson, Anna Kode 1
9:25 1657 Eriksson, Anton Kode 1
9:25 1658 Eriksson, Elin Kode 1
9:25 1715 Eriksson, Karin Team Torgin 1
9:25 1716 Eriksson, Orvar TeamTorgin 1
9:25 1702 Frändberg, Emma Fredsberg skola klass 4-5 1
9:25 1677 Granath, Sten Töreboda 1
9:25 1685 Hagström, Anna Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1709 Hjelm, Alice Team Torgin 1
9:25 1708 Hjelm, Andreas Team Torgin 1
9:25 1710 Hjelm, Melwin Team Torgin 1
9:25 1653 Jatko, Joel Åsbro 1
9:25 1661 Johansson, Alfred Tidaholm 1
9:25 1654 Johansson, Carin Töreboda 1
9:25 1659 Johansson, Daniel Tidaholm 1
9:25 1662 Johansson, Hedda Tidaholm 1
9:25 1660 Johansson, Josefina Tidaholm 1
9:25 1655 Johansson, Moa Töreboda 1
9:25 1651 Johanzon, Hans Laxå 1
9:25 1700 Karlsson, Isabell Fredsberg 1
9:25 1687 Kjellberg, Theo Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1690 Lindberg, Nora Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1689 Lindgren, Alice Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1765 Lindgren, Clara Töreboda 1
9:25 1766 Lindgren, Ingrid Töreboda 1
9:25 1688 Mann, Hugo Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:25 1588 Mikanovic, Ingela Frösve 1
9:25 1589 Mikanovic, Robert Frösve 1
9:25 1706 Nyström, Niklas Team Torgin 1
9:25 1701 Persson, Ida Töreboda 1
9:25 1665 Pethrus, Malin Moholm 1
9:25 1652 Ståhl, Ingela Åsbro 1
9:25 1711 Torgin, Anton Team Torgin 1
9:25 1707 Torgin, Elin Team Torgin 1
9:25 1704 Torgin, Eva Team Torgin 1
9:25 1705 Torgin, Maria Team Torgin 1
9:25 1703 Torgin, Rune Team Torgin 1
9:25 1713 Torgin, Theo Team Torgin 1
9:25 1712 Torgin, Tuva Team Torgin 1
9:25 1650 Widlund, Annika Laxå 1
9:25 1693 Wikström, Cecilia Fredsbergs skola klass 4-5 1
9:35
9:35 1576 Andersson Lundberg, Yvonne Töreboda 1
9:35 1663 Benjaminsson, Mattias Skövde 1
9:35 1664 Benjaminsson, Sigrid Skövde 1
9:35 1694 Ekedahl, Daniel Elektrobyrån 1
9:35 1568 Eklund, Hedda Ulvåkers CK 1
9:35 1567 Eklund, Urban Ulvåkers CK 1
9:35 1714 Ekström, Martin Elektrobyrån 1
9:35 1680 Emanuelsson, Clara Töreboda 1
9:35 1681 Emanuelsson, Ella Töreboda 1
9:35 1679 Emanuelsson, Kristina Töreboda 1
9:35 1682 Emanuelsson, Martin Töreboda 1
9:35 1678 Emanuelsson, Stefan Töreboda 1
9:35 1684 Fernhed, Viktor Elektrobyrån 1
9:35 1730 Gustavsson, Gudrun Fägre Motion 1
9:35 1729 Gustavsson, Jan Fägre Motion 1
9:35 1768 Johansson, Anders Elektrobyrån 1
9:35 1721 Johansson, Elsa Fägre Motion 1
9:35 1646 Johansson, Göran Töreboda 1
9:35 1722 Johansson, Karl Gustav Fägre Motion 1
9:35 1647 Karlsson, Göran Töreboda 1
9:35 1728 Karlsson, Inga Fägre Motion 1
9:35 1725 Karlsson, Rasmus Fägre Motion 1
9:35 1649 Karlsson, Ros-Marie Töreboda 1
9:35 1724 Karlsson, Ulrika Fägre Motion 1
9:35 1726 Leijon, Alice Fägre Motion 1
9:35 1727 Leijon, Felex Fägre Motion 1
9:35 1575 Lundberg, Andreas Töreboda 1
9:35 1723 Lundell, Thea Fägre Motion 1
9:35 1648 Lundin, Simon Solna 1
9:35 1732 Mann, Arvid Fägre Motion 1
9:35 1731 Mann, Sara Fägre Motion 1
9:35 1683 Olbrich, Christoffer Elektrobyrån 1
9:35 1666 Pethrus, Nora Moholm 1
9:35 1767 Skogsberg, Edvin Elektrobyrån 1
9:35 1569 Williamsson, Tomas Ulvåkers CK 1
9:45
9:45 1753 Albertsson, Madeleine Mariestad 1
9:45 1745 Bodmar Gustafsson, Malin Töreboda 1
9:45 1746 Gustafsson, Fredrik Töreboda 1
9:45 1747 Gustafsson, Melker Töreboda 1
9:45 1773 Henningsson, Emelie Töreboda 1
9:45 1717 Johanzon, Karin Röfors 1
9:45 1751 Käll, Lucas Mariestad 1
9:45 1718 Karlsson, Jennie Röfors 1
9:45 1774 Kihlström, Saga Töreboda 1
9:45 1748 Säf, Bo Sandhem 1
9:45 1752 Skagebäck, Emmy Töreboda 1
9:45 1775 Skagerstam, Annie Töreboda 1
9:45 1776 Skagerstam, Max Töreboda 1
9:45 1778 Sundh, Elvis Tibro 1
9:45 1777 Sundh, Erik Tibro 1
9:55
9:55 1621 Adolfsson, Elias Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1619 Adolfsson, Linus Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1618 Adolfsson, Pernilla Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1620 Adolfsson, Signe Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1627 Eriksson, Emilia Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1624 Eriksson, Torbjörn Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1626 Fogdin, Julia Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1625 Fogdin, Malin Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1532 Johansson, Molly Töreboda 1
9:55 1530 Johansson, Nellie Töreboda 1
9:55 1528 Johansson, Niklas Töreboda 1
9:55 1531 Johansson, Nils Töreboda 1
9:55 1533 Johansson, Olle Töreboda 1
9:55 1534 Johansson, Siv Töreboda 1
9:55 1529 Johansson, Sofia Töreboda 1
9:55 1638 Larsson, Frans Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1637 Pettersson, Alice Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1635 Pettersson, Elin Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1636 Pettersson, Ernst Daloc Motion och Fritid 0
9:55 1634 Pettersson, Joakim Daloc Motion och Fritid 0
10:05
10:05 1521 Andersson, Lisa Trollhättan 1
10:05 1719 Antonsson, Jonny Moholm 1
10:05 1720 Antonsson, Julia Moholm 1
10:05 1698 Bånnsgård, Didrik Skövde 1
10:05 1697 Bånnsgård, Markus Skövde 1
10:05 1667 Bjurholm, Carin Skövde 1
10:05 1695 Eriksson, Roy Töreboda 1
10:05 1515 Gustafsson Nicander, Lina Skövde 1
10:05 1742 Haggård, Hanna Mariestad 1
10:05 1741 Haggård, Jacob Mariestad 1
10:05 1739 Haggård, Jonny Mariestad 1
10:05 1740 Haggård, Lotta Mariestad 1
10:05 1743 Haggård, Victor Mariestad 1
10:05 1756 Hallåsen, Erik Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1759 Hallåsen, Julia Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1760 Hallåsen, Mikael Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1758 Hallåsen, Veronica Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1668 Hjort, Ann Skövde 1
10:05 1696 Järnebrand, Harry Lidköping 1
10:05 1518 Johansson, Egon Jung 0
10:05 1516 Jonsson, Kristina Skövde 1
10:05 1506 Karlsson, Lennart Sätra 1
10:05 1507 Karlsson, Stefan Stockholm 1
10:05 1508 Karlsson, Victoria Stockholm 1
10:05 1525 Kjönsberg, Ann-Louise Väring 1
10:05 1523 Kjönsberg, Isabell Trollhättan 1
10:05 1522 Kjörnsberg, Ida Trollhättan 1
10:05 1572 Löfqvist, Joakim Töreboda 1
10:05 1737 Lundin, Axel Töreboda 1
10:05 1573 Mclellan, Emily Töreboda 1
10:05 1511 Mellby, Alvin CK Master 1
10:05 1509 Mellby, Åsa CK Master 1
10:05 1510 Mellby, Noah CK Master 1
10:05 1524 Metsä, Magdalena Väring 1
10:05 1574 Nilsson, Charlotte Töreboda 1
10:05 1757 Olovsson, Linnea Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1755 Olovsson, Mattias Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1754 Olovsson, Pernilla Missionskyrkan Töreboda 1
10:05 1738 Peilot, Sara Töreboda 1
10:05 1514 Åkerman, Madeleine Skövde 1
10:15
10:15 1591 Eriksson, Amanda Kristinehamns CK 1
10:15 1590 Eriksson, Oskar Kristinehamns CK 1
10:15 1744 Hallgren, Gerd Lidköping 1
10:25
10:25 1616 Almlöf, Rigmor Önnefors Rör AB 0
10:25 1597 Andersson, Julius Önnefors Rör AB 0
10:25 1604 Andre, Anna-Carin Önnefors Rör AB 0
10:25 1607 Andre, Emma Önnefors Rör AB 0
10:25 1605 Andre, Ida Önnefors Rör AB 0
10:25 1606 Andre, Joel Önnefors Rör AB 0
10:25 1603 Andre, Markus Önnefors Rör AB 0
10:25 1547 Drakfors, Annika Falköpings AIK Skidor 1
10:25 1549 Drakfors, Elsa Falköpings AIK Skidor 1
10:25 1551 Drakfors, Jan Axvall 1
10:25 1550 Drakfors, Mari Axvall 1
10:25 1548 Drakfors, Tim Falköpings AIK Skidor 1
10:25 1594 Lindqvist Gustavsson, Gittan Önnefors Rör AB 0
10:25 1600 Lindqvist, Elias Önnefors Rör AB 0
10:25 1602 Lindqvist, Hannes Önnefors Rör AB 0
10:25 1595 Lindqvist, Maria Önnefors Rör AB 0
10:25 1596 Lindqvist, William Önnefors Rör AB 0
10:25 1552 Skårman, Carl Stockholm 1
10:25 1601 Åberg, Alva Önnefors Rör AB 0
10:25 1612 Önnefors, Alva Önnefors Rör AB 0
10:25 1615 Önnefors, Arne Önnefors Rör AB 0
10:25 1592 Önnefors, Börge Önnefors Rör AB 0
10:25 1614 Önnefors, Carina Önnefors Rör AB 0
10:25 1598 Önnefors, Felicia Önnefors Rör AB 0
10:25 1599 Önnefors, Fredrik Önnefors Rör AB 0
10:25 1610 Önnefors, Freja Önnefors Rör AB 0
10:25 1611 Önnefors, Ina Önnefors Rör AB 0
10:25 1608 Önnefors, Kenny Önnefors Rör AB 0
10:25 1609 Önnefors, Love Önnefors Rör AB 0
10:25 1593 Önnefors, Margareta Önnefors Rör AB 0
10:25 1617 Önnefors, Rustan Önnefors Rör AB 0
10:25 1613 Önnefors, Thomas Önnefors Rör AB 0
10:35
10:35 1676 Biörck Markusson, Maria Töreboda 1
10:35 1675 Biörck Markusson, Olivia Töreboda Cykelklubb 1
10:35 1764 Magnusson, Jasper Rådene 1
10:35 1761 Magnusson, Mattias Rådene 1
10:35 1763 Millved, Amelia Rådene 1
10:35 1762 Millved, Åsa Rådene 1
     
Uppdaterad: 24 MAJ 2019 07:24 Skribent: Kent Andersson

Postadress:
OK Skogsstjärnan - Orientering
Räfsgatan 5
54532 Töreboda

Kontakt:
Tel: 050610009
E-post: This is a mailto link

Se all info