Resultat Viken Runt den 9 maj 2002
 
Tidpunkt: 2002-05-09 kl. 18.30 
Antal anmälda:              1226
Antal i mål:                1145 (Viken Runt 965, KortViken: 180)
 
Företag
1. Metsä Tissue AB            28  
2. Bravida Väst AB            23 
3. Elektrolux IF              22
4. Daloc Motion               21
5. Nimoklubben, Hova          19
Föreningar
1. Fägre Motion               26 
2. Töreboda IK P9             24   
3. Hjo Velocipedklubb         22 
4. Tidans Innebandyherrar     17
5. Skaraborgs Träförädling    14
   Beatebergs IK              14

Viken Runt 72 km
 145 Abounacer Hassane          Töreboda                    3:54
 464 Abrahamsson Ann-Sofie      Skövde                      4:22
 720 Adamsson Anita             Skövde                      4:34
  66 Adamsson Bertil            Daloc Motion                4:46
 147 Adamsson Eva               Mariestad                   5:08
  67 Adamsson Peter             Daloc Motion                3:38
 719 Adamsson Sven              Skövde                      4:34
  65 Adamsson Urban             Daloc Motion                3:38
 927 Adolfsson Susanne          Töreboda                    4:42
1009 Agardtsson Jan-Erik        Skövde                      2:52
 883 Agné Hans                  Töreboda                    3:12
1022 Agélii Karin               Skövde                      3:16
 419 Ahl Kent-Inge              Hjo Velocipedklubb          1:53
 342 Ahlin Christer             Skövde                      2:54
 469 Ahlner Siv                 Karlsborg                   5:18
 471 Ahlner-Johansson Moa       Karlsborg                   5:16
 470 Ahlner-Johansson Pia       Karlsborg                   4:28
 571 Ahlström Karl-Anders       Elektrolux IF               2:25
 956 Ahomäki Sonja              Skövde                      4:03
 131 Albertsson Madeleine       Töreboda                    3:59
 284 Alenljung Vanja            Mariestad                   5:44
 963 Alfredsson Björn           Forsvik                     2:31
 892 Almqvist Margareta         Karlsborg                   3:13
 825 Alt Kristin                Mariestad                   5:03
 726 Alteryd Johan              Helena Fritid, Skövde       6:22
 255 Andersson Anna-Britta      Töreboda                    4:41
 999 Andersson Barbro           Lerdala IF                  3:54
 899 Andersson Bengt Eric       Töreboda                    3:14
 942 Andersson Bosse            Järpås                      3:29
 639 Andersson Daniel           Töreboda                    2:34
 759 Andersson Elisabet         Hällekis IF                 3:28
 396 Andersson Eva              Mariestad                   3:37
 815 Andersson Fredrik          Smurfit Jonsac              5:07
 870 Andersson Glenn            Tidans cykel MTB            2:28
 998 Andersson Gunnar           Lerdala IF                  3:54
  46 Andersson Göran            Göteborg                    3:50
 871 Andersson Joakim           Tidans cykel MTB            2:28
 693 Andersson Johan            Helena Fritid, Skövde       5:17
  82 Andersson Johnny           Töreboda                    3:57
 640 Andersson Jonas            Töreboda                    2:24
 605 Andersson Jörgen           Älgarås                     4:53
 528 Andersson Kenneth          Gullspång                   2:52
  48 Andersson Lars-Åke         Igelstorp                   4:35
 854 Andersson Lennart          Mariestad                   3:04
 597 Andersson Lennart          Tidaholm                    2:37
 144 Andersson Malin            Lyrestad                    4:50
1032 Andersson Malin            Lyrestad                    3:36
 462 Andersson Martin           Ekeskog byalag              5:29
 533 Andersson Mats             Mariestad                   4:41
 982 Andersson Mikael           Mariestad                   3:55
 733 Andersson Mikael           Götenehus Fritidsklubb      2:17
 648 Andersson Peder            Tidans Innebandyherrar      5:18
 579 Andersson Per              Elektrolux IF               4:46
 983 Andersson Pontus           Mariestad                   3:55
 888 Andersson Pontus           Töreboda                    3:09
  16 Andersson Ronny            Götene                      3:45
 111 Andersson Simon            Lyrestad                    4:09
 106 Andersson Simon            Källbergs IF                4:41
 341 Andersson Sten-Åke         Töreboda                    4:03
 163 Andersson Stig             Föreningssparbanken         4:00
 715 Andersson Susanne          Nimoklubben, Hova           3:47
 155 Andersson Thomas           Halna                       3:18
 856 Andersson Ulf              Stenbergets Åkeri           4:56
 938 Andersson Ulf              Timmersdala                 3:42
 576 Andersson Åke              Elektrolux IF               3:54
  83 Andersson-Ohlin Oskar      Töreboda                    3:57
 414 Andreasson Benny           Hjo Velocipedklubb          1:53
 770 Andreasson Sofia           Saleby                      4:13
 248 Antonsson Jonny            Moelven Töreboda Limträ     3:41
 250 Antonsson Martin           Moelven Töreboda Limträ     3:41
 251 Antonsson Mattias          Moelven Töreboda Limträ     3:44
 249 Antonsson Niklas           Moelven Töreboda Limträ     3:44
 247 Antonsson Sven             Moelven Töreboda Limträ     3:41
 786 Apelqvist Magnus           Skövde                      2:59
 841 Appelgren Ann              Mariestad                   4:06
 840 Appelgren Bibbi            Mariestad                   4:06
 828 Ardmar Lennart             Skövde                      2:47
 407 Arnoldsson Erik            Hjo Velocipedklubb          2:42
1034 Aronsson Bengt-Olof        Mariestad                   4:07
 775 Arvidson Anna              Stockholm                   4:41
 583 Arvidson Mikael            Elektrolux IF               3:07
 748 Arvidsson Ann-Marie        Väring                      2:53
 747 Arvidsson Göran            Väring                      2:53
 917 Arvidsson Henrik           Team Pilsator               8:16
 262 Arvidsson Joel             Töreboda                    5:47
1018 Arvidsson Magnus           Falköping                   2:52
 263 Arvidsson Ulf              Töreboda                    5:47
 287 Asp Andreas                Mariestad                   3:32
 395 Asp Johan                  Töreboda                    4:16
 667 Axelsson Annika            Skara                       4:38
 332 Axelsson Lars-Birger       Team Snöflingan Brogården   3:17
 331 Axelsson Margit            Team Snöflingan Brogården   3:17
 194 Axelsson Patrik            Fägre Motion                3:33
 427 Bartoll Karl-Gustav        Skövde                      2:32
 264 Beck-Friis Henrik          Livregementets husarer/K3   2:43
 231 Beijer Håkan               Götene                      3:37
 425 Bengtsson Jan              Hällekis                    3:51
 426 Bengtsson Roger            Tidavad                     2:33
 738 Benjaminsson Anders        Töreboda                    3:31
 740 Benjaminsson Gunnar        Töreboda                    3:20
 739 Benjaminsson Helena        Töreboda                    3:31
 741 Benjaminsson Johan         Töreboda                    2:25
 311 Bergbom Rolf               Mariestad                   3:07
 730 Berger Lars                Tidaholm                    3:42
 729 Berger Lillvor             Tidaholm                    3:42
 577 Berggren Ingemar           Elektrolux IF               3:18
 737 Berglund Anders            Karlskoga                   2:52
 405 Bergman Ida                Beatebergs IK               3:27
 834 Bergström Bernt            Skövde                      2:47
 279 Berndtsson Mikael          Högskolan i Skövde          2:54
 907 Berner Elin                Mariestad                   3:54
 573 Bertilsson Inga-Lill       Elektrolux IF               4:07
 572 Bertilsson Ola             Elektrolux IF               4:07
 394 Birgersson Anna            Töreboda                    4:16
 178 Bjurén Andreas             Töreboda CK                 3:29
  36 Björk Gösta                Kriminalvården i Mariestad  4:35
 333 Björkman Lennart           Team Snöflingan Brogården   3:17
 412 Björnell Sune              Hjo Velocipedklubb          3:22
 881 Blakert Jeanette           Skövde                      3:46
1015 Blom Claes-Göran           Mariestad                   2:17
  23 Blom Conny                 Töreboda                    2:20
 376 Blom Göran                 Mariestad                   3:23
 732 Blom Jonas                 Götenehus Fritidsklubb      1:53
  78 Blomberg Elaine            Ekrarna                     3:40
 525 Blomberg Fredrik           Fagersanna                  4:10
  79 Blomberg Karl-Ivar         Ekrarna                     3:28
 472 Blomberg Peter             Töreboda                    3:55
 474 Blomberg Robin             Töreboda                    3:55
 609 Blomqvist Johan            Hjo                         4:27
 110 Boije Anton                Lyrestad                    4:09
 688 Boije Per-Olof             Lyrestad                    4:42
 160 Bonde Anna                 Brännebrona Skidklubb       3:12
 485 Boquist Gunnar             Metsä Tissue AB             3:25
 283 Borg Anna                  Mariestad                   5:44
 937 Borg Christer              Sollentuna                  3:42
 282 Borg Magnus                Mariestad                   5:44
 947 Boström Lena               Forsvik                     4:07
 117 Brag Emma                  Töreboda                    4:08
 118 Brag Ola                   Töreboda                    4:23
 274 Brandqvist Maria           Igelstorp                   3:19
 981 Brandström Erik            Mariestad                   4:19
 980 Brandström Linnea          Mariestad                   4:19
 641 Brandström Per             Töreboda                    3:20
 445 Brandt Dennis              Skaraborgs Träförädling     6:23
 146 Brenklert Lise-Lott        Mariestad                   3:51
  69 Bromander Magnus           Daloc Motion                2:36
  84 Bruneflod Jakob            Töreboda                    5:45
 876 Bruneflod Simon            Töreboda                    4:03
  35 Bränfelt Dag               Kriminalvården i Mariestad  2:26
  73 Bäck Simon                 Daloc Motion                4:07
 964 Bärndal Åke                Tibro                       2:41
 518 Börjesson Liza             CEJN IF                     3:37
 965 Carlander Maria            Skövde CK                   2:51
 966 Carlander Olof             Skövde CK                   2:52
 265 Carlsson Björn             Livregementets husarer/K3   2:41
 772 Carlsson Jonny             Mullhyttan                  2:15
 932 Carlsson Kjell             Hjo Velocipedklubb          2:41
 514 Carlsson Lars-Göran        Bravida Väst AB             2:46
 887 Carlsson Leif              Stenstorp                   4:03
 108 Carlsson Pia               Hjo                         4:15
 260 Carlsson Thomas            Hova                        2:46
 993 Carlsson Ulf               Kumla                       3:14
 773 Cederlo Andreas            Hjo Velocipedklubb          3:28
 837 Cedervall Linus            Mariestad                   3:55
 299 Colliander Christoffer     Töreboda                    4:08
 717 Dagoberth Ulf              Nimoklubben, Hova           3:04
 126 Dahlengren Anita           Ulricehamn                  3:28
 520 Dahlgren Sari              CEJN IF                     3:32
 909 Dalemo Håkan               Brännebrona Skidklubb       3:12
  81 Davidsson Camilla          Slätte                      4:43
  80 Davidsson Roland           Slätte                      4:43
 676 DeBourg Andreas            Bålsta                      3:06
 505 Densborn Kent              Bravida Väst AB             2:24
  89 Ebbesson Mikael            Töreboda Svets              5:41
  92 Ebbesson Robin             Töreboda Svets              5:38
 269 Edlund Doris               Karlsborg                   5:00
 978 Edström Gunnar             Skövde                      4:33
 448 Egnesund Erik              Mariestad                   4:19
  75 Eimersson Christina        Töreboda Gym                4:14
 454 Eimersson Eva              Ekeskog byalag              4:09
 455 Eimersson Håkan            Ekeskog byalag              3:52
 774 Ek Johan                   Hjo Velocipedklubb          3:28
 948 Ek Mats                    Töreboda                    3:13
 421 Ek Peter                   Hjo Velocipedklubb          3:28
 664 Ekander Emil               Skövde                      3:08
 663 Ekander Rolf               Skövde                      3:04
 484 Ekehult-Johansson Gunilla  Metsä Tissue AB             3:27
 466 Ekenstjerna Agneta         Väring                      4:22
 490 Eklind Alexander           Mariestad                   3:18
 539 Eklind Anders              Metsä Tissue AB             4:33
 703 Eklind Leif                Nimoklubben, Hova           2:39
   3 Eklind Sören               Olsfors                     2:49
 595 Ekman Jacob                Väring                      3:08
 762 Eliasson Lennart           Lund                        2:25
  19 Elofsson Rolf              Markverkstad Karlsborg      2:20
 642 Elofsson Stefan            Tidans Innebandyherrar      4:03
 803 Emanuelsson Stefan         Moholms Scoutkår            4:53
 678 Engbom Göran               Västerås                    4:28
 552 Engqvist Torbjörn          Metsä Tissue AB             3:40
 132 Engstrand Emelie           Töreboda                    3:59
 237 Engström Monica            Team Villan                 3:23
 886 Engvall Åke                Töreboda                    4:03
 817 Enocsson Linda             Töreboda                    4:07
 513 Enoxon Fredrik             Bravida Väst AB             2:47
1002 Envall Jonny               Tidan                       3:44
1001 Envall Magnus              Tidan                       3:44
 588 Ericksson Lisa             Elektrolux IF               3:41
 936 Ericsson Björn             Töreboda                    5:42
 222 Ericsson Markus            Skövde                      4:17
 524 Eriksson Björn             Fagersanna                  4:10
 796 Eriksson Britta            Karlsborg                   5:25
 292 Eriksson Claes             Karlsborg                   3:19
  50 Eriksson Elin              Töreboda                    5:56
 291 Eriksson Gunilla           Karlsborg                   3:19
 797 Eriksson Göran             Karlsborg                   5:25
 301 Eriksson Göran             Töreboda                    4:07
 934 Eriksson Lennart           Lyrestad                    3:21
 408 Eriksson Magnus            Hjo Velocipedklubb          2:09
 541 Eriksson Magnus            Metsä Tissue AB             4:00
 215 Eriksson Monika            Hova                        5:03
 835 Eriksson Nisse             Mariestad                   3:55
1016 Eriksson Peder             Mariestad                   2:14
 624 Eriksson Per               SK.I.R                      2:40
 375 Eriksson Stig              Örebro                      2:27
 603 Eriksson Stig              Vedevåg                     4:32
 285 Eriksson Tony              Töreboda                    5:44
 135 Ernstsson Jahrl            Töreboda                    5:05
 962 Falk Ulrika                Mariestad                   3:41
 935 Fallgren Ingvar            Götene                      3:39
 521 Fasth Mari                 CEJN IF                     3:59
 683 Fellmo Kim                 Claesborg                   4:00
 852 Foladio Tomai              Mariestad                   4:04
 684 Fonnegaard Jonas           Claesborg                   4:15
 836 Forsander Lenny            Mariestad                   3:55
 849 Forsberg Morgan            Mariestad                   4:41
 736 Forsberg Patrik            Karlskoga                   2:27
 939 Forsell Aulis              Mariestad                   2:39
 906 Forssander Elinor          Mariestad                   3:54
 476 Forsström Lena             Karlsborg                   3:22
 309 Frank Magnus               Skövde                      2:42
 987 Fransson Andreas           Moholm                      4:32
 986 Fransson Kristoffer        Moholm                      4:32
 984 Fransson Martin            Skövde                      4:31
 988 Fransson Niklas            Tidan                       3:14
 627 Fransson Tomas             SK.I.R                      2:33
  90 Fredriksson Cornelia       Töreboda Svets              5:41
 363 Fredriksson Eivor          Vinninga                    4:42
  87 Fredriksson Ulf            Töreboda Svets              5:42
 587 Fredén Pierre              Elektrolux IF               3:41
 669 Frenning Anne              Bålsta                      4:00
 675 Frenning Annika            Bålsta                      3:16
 673 Frenning Johan             Bålsta                      3:56
 668 Frenning Lars              Bålsta                      4:00
 671 Frenning Marie             Bålsta                      3:52
 208 Friborg Bengt              Fägre Motion                3:12
 206 Friborg Bertil             Fägre Motion                3:21
 205 Friborg Håkan              Fägre Motion                3:13
 207 Friborg Jonas              Fägre Motion                3:21
 708 Friman Alfred              Nimoklubben, Hova           4:06
 706 Friman Kent                Nimoklubben, Hova           4:06
 705 Friman Peter               Nimoklubben, Hova           4:06
 707 Friman Sandra              Nimoklubben, Hova           4:06
  32 Fröberg Roger              Kriminalvården i Mariestad  4:07
 589 Funk Tommy                 Elektrolux IF               3:35
 590 Funk Towe                  Elektrolux IF               3:35
 920 Funke Christer             Timmersdala                 4:15
 923 Funke Marcus               Timmersdala                 3:59
 922 Funke Robert               Timmersdala                 4:02
 898 Fägerlind Johan            Töreboda                    3:39
 444 Fält Christofer            Skaraborgs Träförädling     3:20
 585 Ganebäck Joakim            Elektrolux IF               2:17
 865 Gerhardsson Martin         Fredsberg                   4:17
 851 Germer Alexsander          Mariestad                   4:34
 119 Gibson Robin               Töreboda                    4:23
  17 Gladh Mats                 Töreboda                    2:42
 113 Govertsson Henrik          Lyrestad                    4:09
 372 Govertzon Fredrik          Lyrsta Starfighters         6:12
 637 Graff Roland               Mariestad                   3:08
 379 Grajauskas Vidmantas       Beatebergs IK               3:03
 700 Granath Sten               Töreboda                    5:47
 677 Granlund Stefan            HV 71                       3:14
 519 Gullstrand Johanna         CEJN IF                     3:59
 916 Gunnarsson Fredrik         Team Pilsator               8:16
  37 Gunnarsson Gunnar          Kriminalvården i Mariestad  5:24
 227 Gustafson Inger            Hjo                         5:25
 226 Gustafson Leif             Hjo                         5:25
 542 Gustafsson Anders          Metsä Tissue AB             4:00
 346 Gustafsson Ingela          Töreboda                    4:18
 554 Gustafsson Jan             Metsä Tissue AB             3:44
 931 Gustafsson Jan-Olof        Töreboda                    2:56
 345 Gustafsson Lennart         Töreboda                    3:32
 130 Gustafsson Maria           Mariestad                   5:01
 689 Gustafsson Per             Hjo                         4:03
 656 Gustafsson Roland          Lindesberg                  2:56
 102 Gustafsson Ronnie          Källbergs IF                2:30
 555 Gustafsson Åsa             Metsä Tissue AB             3:44
 619 Gustavsson Catarina        Stenstorp                   4:05
 180 Gustavsson Fredrik         Mariestad                   2:58
 128 Gustavsson Jan             Bilia AB                    2:39
 188 Gustavsson Jan             Fägre Motion                3:46
 164 Gustavsson Jan-Olov        Brännebrona Skidklubb       2:51
 142 Gustavsson Johan           Moholm                      4:21
  72 Gustavsson Lars            Daloc Motion                4:07
 620 Gustavsson Lennart         Stenstorp                   4:05
 141 Gustavsson Michael         Moholm                      4:21
 847 Gustavsson Mårten          Mariestad                   3:29
 438 Gustavsson Olof            Skaraborgs Träförädling     5:10
 416 Gustavsson Per-Olof        Hjo Velocipedklubb          3:22
 189 Gustavsson Simon           Fägre Motion                3:46
  62 Gyllensten Benny           Daloc Motion                4:59
 348 Göransson Pierre           Töreboda                    3:16
 347 Göransson Robin            Töreboda                    3:06
 698 Hagström Elisabeth         Garnisonens IF              4:10
 156 Hagström Gunnel            Skövde                      2:57
 175 Hallgren Albin             Lidköping                   5:42
 174 Hallgren Gerd              Lidköping                   5:42
 319 Hallström Lars             Ekrarna                     3:41
 897 Hansson Crister            Töreboda                    3:42
 687 Hansson Jeanette           Lyrestad                    4:42
 838 Hansson Sven               Lugnås                      2:27
 240 Hartung Ann-Charlotte      Team Villan                 4:37
 321 Hasselqvist Jonny          Töreboda                    3:06
 731 Hasselroth Patrik          Götenehus Fritidsklubb      2:22
 236 Hedberg Margot             Team Villan                 4:40
 724 Hellberg Jan               Varnhem                     4:34
 723 Hellberg Ulla              Varnhem                     4:34
 512 Henning-Jansson Elke       Bravida Väst AB             3:25
 864 Henningsson Anders         Fredsberg                   4:17
  41 Henningsson Mikael         Kriminalvården i Mariestad  4:32
 294 Henricsson Claes-Göran     Mariestad                   2:32
 946 Henriksson Leif            Götene                      3:16
 171 Hermansson Andreas         Mariestad                   3:02
 658 Hermansson David           Töreboda                    4:03
 172 Hermansson Einar           Moholm                      3:16
1007 Hermansson Jan             Mariestad                   2:56
 173 Hermansson Jan             Mariestad                   4:01
 168 Hermansson Per             Töreboda                    3:16
 477 Hermansson Rune            Metsä Tissue AB             4:05
 659 Hermansson Samuel          Töreboda                    4:22
 170 Hermansson Torbjörn        Töreboda                    3:02
 867 Hideborg Susanne           Töreboda                    4:09
 467 Hjalmarsson Kristina       Nordea                      4:22
1006 Hjelmström Anette          Skövde                      4:28
1005 Hjelmström Solveig         Tibro                       4:49
 567 Hjort Fredrik              Mariestad                   2:53
 831 Holgersson Rolf            Skövde                      2:51
 143 Holm Lillemor              Lyrestad                    4:50
 891 Holm Sören                 Töreboda CK                 2:22
 300 Holm-Colliander Ann        Töreboda                    4:08
 339 Holmberg Margareta         Töreboda                    5:02
1004 Holmberg Viktor            Pålsboda                    3:54
  52 Holmgren Robin             Ullervad                    4:07
 158 Holmqvist Elin             Brännebrona Skidklubb       4:36
 750 Holmström Alf              Helena Fritid, Skövde       4:25
 749 Holmström Jeff             Helena Fritid, Skövde       4:25
 504 Holmén Ronny               Bravida Väst AB             2:24
 349 Holst Martin               Mariestad                   3:22
   5 Hukka Veikko               Undenäs                     2:07
 696 Hultgren Carina            Rydsnäs IF                  2:36
 697 Hultgren Peter             Rydsnäs IF                  2:39
  30 Hultman Linnea             Töreboda                    4:09
1025 Hultström Fredrik          Skövde                      3:11
1024 Hultström Rikard           Skövde                      3:16
 424 Hägg Gunnar                Skövde                      2:10
 905 Hägg Jonnie                Törebodapolisen             2:20
 161 Häggblom Lisbet            Brännebrona Skidklubb       4:22
 543 Hällsten Stefan            Metsä Tissue AB             4:00
 530 Håkansson Fredrik          Mariestad                   4:27
 529 Håkansson Henrik           Mariestad                   4:27
 908 Håstrand Carl-Johan        Väring                      3:30
 305 Högberg Kent               Gullspång                   2:54
 340 Höglund Rolf               Töreboda                    4:03
 336 Höiås Kjell                Skara                       4:46
 475 Igelström Kent             Hjo                         3:01
 647 Ingvarsson Daniel          Tidans Innebandyherrar      5:18
 645 Ingvarsson Jan             Tidans Innebandyherrar      4:03
 646 Ingvarsson Johan           Tidans Innebandyherrar      3:18
 120 Isaksson Lina              Töreboda                    4:43
 220 Isgren Mikael              Mariestad                   4:00
 497 Ivarsson Camilla           Bravida Väst AB             3:18
 879 Ivarsson Hanna             Skara                       3:26
 499 Ivarsson Johan             Bravida Väst AB             3:18
 496 Ivarsson Krister           Bravida Väst AB             3:30
 498 Ivarsson Marcus            Bravida Väst AB             3:30
 880 Ivarsson Åsa               Skövde                      3:47
 162 Jacobsson Ann-Katrine      Föreningssparbanken         3:58
 925 Jacobsson Matilda          Moholm                      4:17
 894 Jacobsson Sofia            Ekeskog byalag              5:13
 926 Jacobsson Stefan           Moholm                      4:17
 904 Jakobsson Olof             Halna                       3:39
1026 Jakobsson Per              LIF Oliven                  3:38
 413 Jakobsson Susann           Hjo Velocipedklubb          3:47
 882 Jamieson Anna              Skövde                      3:06
  14 Jansberger Björn           Götene                      3:45
  15 Jansberger Johan           Götene                      3:45
   1 Jansberger Rolf            Hällekis                    2:37
 403 Jansson Allan              Mariestad                   3:40
 713 Jansson Arne               Nimoklubben, Hova           2:23
 480 Jansson Eva                Metsä Tissue AB             3:36
 441 Jansson Jerry              Skaraborgs Träförädling     3:05
 842 Jansson Joakim             Mariestad                   3:20
 442 Jansson Kent               Skaraborgs Träförädling     4:08
 479 Jansson Morgan             Metsä Tissue AB             3:41
 329 Jansson Peter              Securitas                   4:21
 371 Jansson Robert             Lyrsta Starfighters         6:12
 604 Jansson Rune               Älgarås                     4:53
   6 Jansson Sven-Inge          Töreboda                    3:27
 843 Jansson Tobias             Mariestad                   3:20
 714 Jansson-Öh Kristina        Nimoklubben, Hova           3:45
 153 Jensen Alf                 Mariestad                   3:18
 829 Jerenvik Anders            Stockholm                   3:09
 510 Jerenvik Ove               Bravida Väst AB             2:45
 367 Jerne Eva-Karin            Tibro                       4:18
 137 Jernetz Birgitta           Töreboda                    5:05
 136 Jernetz Åke                Töreboda                    5:05
  98 Johansson Anders           Mariestad                   4:35
 997 Johansson Anders           Tidan                       5:23
1012 Johansson Anders           Broddetorp                  2:59
 468 Johansson Anders           Karlsborg                   5:16
 380 Johansson Bengt            Beatebergs IK               3:02
 890 Johansson Benny            Töreboda CK                 2:22
 610 Johansson Benny            Mariestad                   2:24
 691 Johansson Benny            Habo                        4:03
  55 Johansson Birgitta         Daloc Motion                6:03
1000 Johansson Björn            Örslösa                     3:32
 802 Johansson Björn            Moholms Scoutkår            5:39
 743 Johansson Christina        Gällstad                    3:45
 473 Johansson Christoffer      Töreboda                    4:37
 129 Johansson Clas             Mariestad                   5:01
 989 Johansson Dan              Tidans cykel MTB            3:14
  56 Johansson Daniel           Daloc Motion                3:59
 850 Johansson David            Mariestad                   4:34
 756 Johansson Egon             Vinninga                    3:35
 183 Johansson Elsa             Fägre Motion                3:35
  51 Johansson Emmelie          Töreboda                    4:07
 271 Johansson Erik             Sjötorp                     3:58
  27 Johansson Erik             Töreboda                    3:05
 368 Johansson Eva              Töreboda                    3:51
1011 Johansson Eva-Karin        Broddetorp                  3:26
 924 Johansson Evelina          Mariestad                   3:29
 712 Johansson Evert            Nimoklubben, Hova           2:47
1993 Johansson Fredrik          OK Skogsstjärnan            3:14
 977 Johansson Gunnar           Skövde                      4:18
   8 Johansson Göran            Apetorp                     4:35
1029 Johansson Hasse            Tidan                       3:01
1013 Johansson Håkan            Mariestad                   2:17
 788 Johansson Ing-Brith        Tidaholm                    3:59
1017 Johansson Ingemar          Falköping                   2:52
 337 Johansson Inger            Skövde                      3:05
 270 Johansson Irma             Karlsborg                   5:00
 679 Johansson Jan              Undenäs                     4:28
 766 Johansson Jens             Skövde                      3:01
 166 Johansson Jens             Mariestads Elautomatik AB   3:34
 218 Johansson Joakim           Hova                        5:03
 695 Johansson Karolina         Rydsnäs IF                  4:10
  71 Johansson Kenneth          Daloc Motion                3:46
 742 Johansson Kent             Gällstad                    2:43
 940 Johansson Kjell-Åke        Töreboda                    4:17
 229 Johansson Lars             Töreboda                    4:02
 487 Johansson Lars             Metsä Tissue AB             3:58
 443 Johansson Lars-Olof        Skaraborgs Träförädling     3:20
 422 Johansson Lena             Hjo Velocipedklubb          3:47
 526 Johansson Lennart          Mariestad                   2:47
 765 Johansson Lillemor         Skövde                      3:01
 186 Johansson Magnus           Fägre Motion                3:30
 822 Johansson Margareta        Töreboda                    3:18
 217 Johansson Margite          Hova                        5:03
  57 Johansson Maria            Daloc Motion                6:03
 711 Johansson Marianne         Nimoklubben, Hova           3:23
 123 Johansson Martin           Kvänums CK                  2:24
 746 Johansson Martin           Gällstad                    3:45
 535 Johansson Mats             Mariestad                   4:41
 235 Johansson Maud             Skövde                      3:50
 744 Johansson Mikael           Gällstad                    2:27
 755 Johansson Niklas           Karlstad                    4:25
 546 Johansson Nils             Metsä Tissue AB             4:00
1991 Johansson Peder            OK Skogsstjärnan            3:14
 874 Johansson Per              Töreboda                    7:29
  54 Johansson Per-Olof         Daloc Motion                3:59
 233 Johansson Pernilla         Älgarås                     3:42
 182 Johansson Peter            Fägre Motion                3:44
 228 Johansson Peter            Töreboda                    4:02
 745 Johansson Philip           Gällstad                    3:26
 580 Johansson Rickard          Elektrolux IF               4:46
  74 Johansson Rune             Skövde                      3:14
 889 Johansson Sebastian        Töreboda                    3:03
 230 Johansson Simon            Töreboda                    4:02
  47 Johansson Sofia            Göteborg                    4:35
 357 Johansson Tobias           Sound on wheels             5:07
 968 Johansson Tomas            Töreboda                    2:39
 432 Johansson Tony             Skövde                      2:55
  70 Johansson Ulla             Daloc Motion                3:46
 184 Johansson Vivi             Fägre Motion                5:17
 232 Johansson Ylva             Team Villan                 3:43
 122 Johansson Åke              Kvänums CK                  2:24
 976 Johnson Eben               Skövde                      4:31
 181 Johnsson Bosse             Fägre Motion                3:44
 769 Johnsson Carl              Saleby                      4:51
 768 Johnsson Erik              Saleby                      4:15
 767 Johnsson Ingemar           Saleby                      4:51
 969 Jonson Marcus              Hjo Velocipedklubb          2:43
 440 Jonsson Kennet             Skaraborgs Träförädling     3:05
 612 Jonsson Kjell              Sjötorp                     2:24
 204 Jonsson Lennart            Fägre Motion                3:21
 681 Jonsson Linda              Claesborg                   4:00
 149 Jonsson Per-Olof           Skövde                      3:08
 314 Jonsson Tommy              Tidan                       2:26
 776 Josephson Bernt            Stockholm                   4:41
 990 Julin Sven-Gunnar          Mariestad                   2:23
 974 Jylhä Olli                 Mariestad                   3:21
  31 Järnmark Maria             Töreboda                    4:09
  86 Järnmark Robin             Töreboda                    5:45
 967 Kallryd Anders             Skövde                      2:32
 701 Karlsson Anders            Nimoklubben, Hova           2:39
 457 Karlsson Anders            Ekeskog byalag              3:52
 134 Karlsson Anders            Töreboda                    5:05
 823 Karlsson Annsofi           Mariestad                   5:03
  38 Karlsson Bengt             Kriminalvården i Mariestad  5:06
 351 Karlsson Billy             Mariestad                   3:32
 682 Karlsson David             Claesborg                   5:06
 366 Karlsson Gunnar            Tibro                       4:18
 293 Karlsson Göran             Mölltorp                    3:18
   7 Karlsson Göran             Töreboda                    4:35
 289 Karlsson Göran             Mariestad                   3:32
 702 Karlsson Harald            Nimoklubben, Hova           3:04
 921 Karlsson Håkan             Timmersdala                 3:55
 547 Karlsson Ingemar           Metsä Tissue AB             3:51
 316 Karlsson Ingemar           Ekrarna                     3:14
 381 Karlsson Inger             Beatebergs IK               4:24
 685 Karlsson Inger             Kristinehamn                4:41
 433 Karlsson Ingvar            Varnhem                     3:35
 570 Karlsson Karl-Axel         Elektrolux IF               2:55
 607 Karlsson Karl-Gunnar       Hjo                         4:27
 105 Karlsson Kenneth           Källbergs IF                4:41
 256 Karlsson Kent              Karlsborg                   3:30
 662 Karlsson Lennart           Sätra                       3:37
 548 Karlsson Marita            Metsä Tissue AB             3:33
 315 Karlsson Mary              Ekrarna                     3:14
 608 Karlsson Mattias           Hjo                         4:27
 814 Karlsson Mikael            Smurfit Jonsac              5:07
 167 Karlsson Per-Erik          Mariestads Elautomatik AB   3:10
1995 Karlsson Roger             OK Skogsstjärnan            3:14
  49 Karlsson Ros-Marie         Töreboda                    4:47
 382 Karlsson Stig              Beatebergs IK               6:04
 650 Karlsson Tobias            Hjo                         4:08
 239 Karlsson Ulla              Team Villan                 4:37
 187 Karlsson Urban             Fägre Motion                3:30
 661 Karlsson Åsa               Sätra                       3:37
 458 Karlström Carina           Ekeskog byalag              4:09
 807 Karlén Mattias             Moholms Scoutkår            5:37
 801 Karlén Urban               Moholms Scoutkår            5:39
 751 Key Julia                  Helena Fritid, Skövde       4:26
 557 Kihlström Birgit           Töreboda                    4:32
 559 Kihlström Hans             Töreboda                    3:12
 558 Kihlström Karl-Erik        Töreboda                    4:32
 561 Kihlström Linda            Stockholm                   4:19
 560 Kihlström Marie            Töreboda                    4:17
 859 Kindberg Mats              Mariestad                   3:33
 808 Kindbom Lisa               Moholms Scoutkår            5:39
  61 Kjellberg Henrik           Daloc Motion                4:59
 242 Kjellgren Anne-Marie       Hjo                         3:09
 243 Kjellgren Mikael           Hjo                         3:09
  20 Kjellquist Örjan           Markverkstad Karlsborg      2:29
 268 Klaesson Martin            Skövde                      3:24
 449 Klingberg Elia             Mariestad                   4:19
 465 Klingberg Victoria         Väring                      4:22
 116 Klingstedt Barbro          Töreboda                    4:23
 900 Knutsson Anders            Töreboda                    3:54
 877 Knutsson Simon             Töreboda                    4:03
 819 Knuttsson Sabina           Töreboda                    4:06
 636 Kristiansson Rosemarie     Söne                        3:32
 452 Krussgård Anna             Ekeskog byalag              5:29
 460 Krussgård Johan            Ekeskog byalag              3:52
 461 Krussgård Maria            Ekeskog byalag              5:29
 622 Kumpula Joakim             Skövde                      2:45
 929 Kuusinen Pasi              Skövde                      5:01
 234 Kvist Karl-Erik            Töreboda                    3:50
 957 Käck Nils                  Skövde                      2:09
 626 Källström Fredrik          SK.I.R                      2:55
 878 Lagergren Magnus           Falköping                   3:25
 903 Lahrin Maria Jakobsdotter  Fredsberg                   4:28
  85 Lahrin Nils                Töreboda                    5:45
 902 Lahrin Olga                Fredsberg                   4:28
 692 Laitanen Viktor            Helena Fritid, Skövde       5:17
 150 Lakkapää Christer          Mariestad                   3:08
1992 Lambertsson Sven-Erik      OK Skogsstjärnan            3:14
 660 Landenmark Helena          Töreboda                    4:22
 793 Lann Annica                Skara                       5:02
 798 Lann Göran                 Skara                       5:01
 635 Lans Conny                 Söne                        3:33
 307 Larsson Andreas            Uppsala                     4:54
 430 Larsson Anette             Götene                      3:29
 760 Larsson Anette             Hällekis IF                 3:28
 101 Larsson Bengt              Töreboda                    4:35
 429 Larsson Bengt-Inge         Götene                      3:11
 914 Larsson Björn              Team Pilsator               8:16
 536 Larsson Clas               Mariestad                   4:41
 654 Larsson Conny              Tibro                       4:08
 115 Larsson Edvard             Team Sportia, Mariestad     2:13
 551 Larsson Emanuel            Metsä Tissue AB             5:11
 918 Larsson Erik               Team Pilsator               8:16
 782 Larsson Gudrun             Tidaholm                    3:59
 941 Larsson Göte               Töreboda                    4:17
 114 Larsson Jan                Team Sportia, Mariestad     2:13
 653 Larsson Johan              Tibro                       4:08
 872 Larsson Kenny              Töreboda                    7:24
  21 Larsson Kenth              Markverkstad Karlsborg      3:44
 790 Larsson Kerstin            Skara                       5:02
 550 Larsson Lars               Metsä Tissue AB             5:11
 404 Larsson Lars-Erik          Beatebergs IK               4:17
 169 Larsson Lena               Töreboda                    3:50
 575 Larsson Magnus             Elektrolux IF               3:18
 343 Larsson Mats               Värings GoIF                3:04
 267 Larsson Morgan             Lugnås                      3:24
 596 Larsson Ola                Mariestad                   3:36
 266 Larsson Staffan            Timmersdala                 3:42
 428 Larsson Sten               Fjugesta                    2:59
 411 Larsson Tomas              Hjo Velocipedklubb          1:53
 873 Larsson Tommy              Töreboda                    7:24
 860 Larsson Urban              Horn                        2:46
 861 Larsson Viktor             Horn                        2:46
 125 Leijon Patrik              Furhoffs Rostfria           4:56
   2 Leijon Per-Arne            Töreboda                    3:34
 866 Leksell Gustav             Fredsberg                   4:17
 618 Leuchovius Rickard         Brännemo badhusförening     4:03
 439 Levin Lars-Olof            Skaraborgs Träförädling     6:23
 910 Lexell Anna                Töreboda                    4:12
 564 Lind Anna                  Uddevalla                   3:29
 621 Lind Lasse                 Värsås                      3:19
 225 Lindberg Gunilla           Undenäs                     5:25
 224 Lindberg Gunnar            Undenäs                     5:25
 944 Lindberg Mattias           Moholm                      5:04
 318 Lindblad Håkan             Ekrarna                     2:30
 109 Lindblad Ulla-Lena         Hjo                         4:15
 893 Linder Daniel              Örebro                      3:21
 556 Lindgren Anita             Tidan                       4:17
 392 Lindh Linnea               Beatebergs IK               6:10
 812 Lindh Maria                Smurfit Jonsac              5:07
 391 Lindh Robin                Beatebergs IK               6:04
1035 Lindhé Clara               Mariestad                   4:10
 763 Lindman Leif               Snavlunda                   2:58
 478 Lindquist Mattis           Metsä Tissue AB             2:40
 199 Lindqvist Gustav           Fägre Motion                5:41
 198 Lindqvist Janne            Fägre Motion                2:47
 200 Lindqvist Maggan           Fägre Motion                5:42
 192 Lindqvist Maud             Fägre Motion                4:33
 148 Lindström Ann-Charlotte    Mariestad                   5:08
 777 Lindström Annika           Nacka                       4:41
 789 Lindström Peder            Hjo Velocipedklubb          2:14
 709 Lindström Per-Arne         Nimoklubben, Hova           3:34
 482 Lindén Anders              Metsä Tissue AB             3:51
 483 Lindén Elena               Metsä Tissue AB             3:51
 563 Lindén Eva                 Stockholm                   4:19
 800 Linnér Johan               Göteborg                    2:44
 417 Ljungkvist Bengt           Hjo Velocipedklubb          3:22
 406 Ljungkvist Håkan           Hjo Velocipedklubb          2:31
 373 Ljungqvist Simon           Töreboda                    3:22
 374 Ljungqvist Theodor         Töreboda                    3:29
1028 Ljungström Tomas           Sjötorp                     3:00
 506 Ljungström Åke             Bravida Väst AB             2:23
 324 Ljus Christian             Skövde CK                   2:53
 323 Ljus Pär                   Skövde CK                   2:53
 356 Lodman Erica               Sound on wheels             5:01
  53 Loodh Lars-Göran           Töreboda                    2:43
1008 Ludvigsson Roger           Tidan                       2:50
 159 Lugn Lennart               Brännebrona Skidklubb       3:58
 157 Lugn Susanne               Brännebrona Skidklubb       4:36
 644 Lundberg Peder             Tidans Innebandyherrar      4:07
 855 Lundgren Jimmy             Stenbergets Åkeri           4:56
1996 Lundholm Anders            OK Skogsstjärnan            3:14
 121 Lundholm Göran             Töreboda                    2:43
 973 Lundin Håkan               Tidan                       4:19
 306 Lundin Leif                Halna                       3:46
 971 Lundin Mikael              Tidan                       4:19
 970 Lundin Åke                 Tidan                       4:19
 491 Lundkvist Joakim           Mariestad                   3:06
 503 Lundqvist Dan              Bravida Väst AB             2:24
 185 Lundqvist Maritha          Fägre Motion                4:55
 124 Lundstedt Christer         Furhoffs Rostfria           4:56
 996 Löfgren Morgan             Moholm                      5:23
 895 Löfnertz Andreas           Tidans cykel MTB            2:32
 152 Löfnertz Jonny             Hova                        3:39
 151 Löfnertz Sven-Erik         Hova                        2:54
 431 Lööv Tord                  Götene                      3:36
 582 Magnusson Bo               Elektrolux IF               2:16
 598 Magnusson Kjell            RM Perfo AB                 2:52
 456 Magnusson Mikael           Ekeskog byalag              3:52
 492 Magnusson Per              Mariestad                   2:24
 272 Magnusson Robert           Sjötorp                     3:58
 278 Malik Wolfgang             Högskolan i Skövde          2:28
 680 Malmqvist Bernt            Claesborg                   5:06
 686 Malmqvist Jerker           IF Tymer                    2:40
 771 Malmros Martin             Saleby                      4:42
 245 Malmsten Lars              Moelven Töreboda Limträ     3:13
  59 Markusson Claes            Daloc Motion                2:29
 104 Markusson Malin            Källbergs IF                3:13
 103 Markusson Peter            Källbergs IF                2:05
 107 Markusson Roger            Töreboda                    2:30
 820 Martoceca Angelo           Italien                     3:56
 975 Mattsson Dick              Skövde                      4:32
  18 Meyer Sirkka               Olsfors                     5:12
 297 Moberg Marcus              Töreboda                    3:33
 338 Molén Ulla-Britt           Töreboda                    5:02
  76 Myrvik Arne                Töreboda Gym                4:12
 818 Månsson Anna               Töreboda                    4:06
 862 Möller Ros-Marie           Töreboda                    6:35
 655 Nattorp Anders             Stockholm                   2:20
 875 Nicklasson Dennis          Töreboda                    7:29
  22 Nielsen Jörgen             Markverkstad Karlsborg      3:33
 704 Nilsson Bengt              Nimoklubben, Hova           3:29
 599 Nilsson Bengt-Göran        Tidan                       2:42
 805 Nilsson Erika              Moholms Scoutkår            5:38
 176 Nilsson Hjördis            Mariestad                   4:57
 574 Nilsson Jan                Elektrolux IF               2:39
 344 Nilsson Jenny              Skövde                      3:02
  96 Nilsson Joakim             Töreboda                    3:44
1036 Nilsson John               Töreboda                    3:17
 606 Nilsson Karin              Hjo                         4:27
1990 Nilsson Lasse              OK Skogsstjärnan            3:14
  63 Nilsson Mattias            Daloc Motion                4:59
 779 Nilsson Micael             Tidaholm                    3:03
 320 Nilsson Mikael             Mariestad                   3:06
 310 Nilsson Patric             Skövde                      2:39
 778 Nilsson Siv                Tidaholm                    3:03
 540 Nilsson Stig               Metsä Tissue AB             4:00
 806 Nilsson Tessan             Moholms Scoutkår            5:38
 423 Nilsson Ulf                Hjo Velocipedklubb          2:42
 884 Nilsson Weronica           Töreboda                    4:38
 584 Nilsson Åke                Elektrolux IF               3:54
 360 Nord Adam                  Töreboda                    4:48
 359 Nord Benjamin              Töreboda                    3:30
 358 Nord Claes                 Töreboda                    4:48
 928 Nordberg Anna              Mariestad                   4:42
 369 Nordbrandt Per             Mariestad                   3:51
 674 Nordqvist Anni             Bålsta                      3:56
 308 Nordstedt Margareta        Magderud                    4:54
  34 Notäng Lars-Erik           Kriminalvården i Mariestad  5:24
 138 Nyrén Bengt                Töreboda                    5:05
 277 Odh Per-Erik               Högskolan i Skövde          2:54
 826 Ohlsson Torbjörn           Mariestad                   5:03
1037 Ojanen Mika                                            3:17
 527 Olausson Peter             Gullspång                   2:55
  77 Olofsson Hans              Töreboda Gym                4:14
 565 Olofsson Niklas            Uddevalla                   2:42
  43 Olovsson Andreas           Töreboda                    3:46
  42 Olovsson Mattias           Töreboda                    4:04
1019 Olsson Annelie             Stockholm                   3:52
 568 Olsson Christer            Elektrolux IF               2:58
1031 Olsson Elin                Lyrestad                    3:36
  60 Olsson Joakim              Daloc Motion                4:59
 193 Olsson Lotta               Fägre Motion                4:37
 699 Olsson Mattias             Töreboda                    5:47
 566 Olsson Nils-Göran          Mariestad                   2:54
 325 Olsson Ronny               Skövde CK                   2:51
 832 Olsson Rose-Marie          Skövde                      3:55
  95 Olsson Rune                Töreboda                    3:15
 569 Olsson Samuel              Elektrolux IF               2:55
 326 Olsson Sebastian           Skövde CK                   2:42
 354 Olsson Åsa                 Töreboda                    4:03
 951 Palm Anders                Töreboda                    3:55
 593 Peltola Jarkko             Mariestad                   3:10
 370 Persson Beata              Gårdsjö AIF                 4:08
 298 Persson Jonas              Töreboda                    3:33
 578 Persson Kerstin            Elektrolux IF               3:54
 401 Persson Magnus             Götene                      3:27
 954 Persson Margaretha         Skövde                      4:02
 955 Persson Mikael             Skövde                      4:02
 943 Persson Nils-Olof          Götene                      3:29
 398 Persson Per-Gösta          Götene                      3:27
 638 Persson Stefan             Töreboda                    2:24
 214 Persson Ulrika             Töreboda                    3:42
 246 Pethrus Magnus             Moelven Töreboda Limträ     3:13
 735 Pettersson Ingemar         Götenehus Fritidsklubb      2:50
 591 Pettersson K-G             Mariestad                   3:10
 694 Pettersson Kristina        Rydsnäs IF                  4:10
 453 Pettersson Mikael          Ekeskog byalag              5:29
 783 Prinkkilä Anna-Lena        Tidaholm                    3:51
  26 Rajakallio Magnus          Undenäs                     2:52
  25 Rajakallio Markus          Undenäs                     2:21
 809 Ramsen Martin              Moholms Scoutkår            5:37
 602 Rask Hans-Åke              Moholm                      4:57
 725 Rautio Tomi                Helena Fritid, Skövde       6:22
 281 Reinert Anna               Mariestad                   3:51
 280 Reinert Magnus             Mariestad                   3:55
 919 Ringblom Sigrid            Mariestad                   3:29
 400 Rosell Per                 Hällekis                    3:00
 393 Rosenkvist Gerd            Finnerödja                  3:51
 652 Rovaniemi Therese          Hjo                         4:08
 824 Runeson Carl-Johan         Mariestad                   5:03
 330 Runsten Christian          Securitas                   4:21
 858 Rutgersson Peter           Mariestad                   3:33
 764 Ryabov Alexey              Töreboda                    4:09
 275 Rydberg Chatarina          Väring                      3:32
 418 Rydholm Per-Arne           Hjo Velocipedklubb          2:09
 960 Rygh Christina             Mariestad                   2:40
 961 Rygh Pontus                Mariestad                   3:05
 791 Rynning Anna               Skara                       5:01
 385 Sahlin Anette              Beatebergs IK               6:05
 389 Sahlin Daniel              Beatebergs IK               4:44
 390 Sahlin Göran               Beatebergs IK               6:10
 388 Sahlin Josefine            Beatebergs IK               6:06
 386 Sahlin Ulf                 Beatebergs IK               4:17
 313 Salomé Marc                Mariestad                   3:16
 288 Saltin Mikael              Mariestad                   3:32
  13 Samuelsson Evert           Skanska Fritid              2:31
  12 Samuelsson Magnus          Skanska Fritid              2:13
 839 Sandberg Johanna           Töreboda                    4:33
  10 Sandberg Kurt              Moholm                      4:08
 402 Sandqvist Rune             Lidköping                   3:05
 933 Sannö Oskar                Lerdala IF                  3:03
 261 Schötz Rolf                Hova                        2:48
 437 Selg Helena                Skaraborgs Träförädling     6:21
 434 Selg Kristina              Skaraborgs Träförädling     6:21
 435 Selg Sune                  Skaraborgs Träförädling     4:08
 436 Selg Tomas                 Skaraborgs Träförädling     5:10
 833 Sielaff Erik               Skövde                      3:55
 212 Sigfridsson Håkan          Töreboda Tennisklubb        3:30
 985 Sigurd Mikaela             Moholm                      4:32
 365 Sigvardsson Jeanette       Skövde                      4:18
 364 Sigvardsson Tommy          Skövde                      4:18
 816 Simensen Gunilla           Töreboda                    4:07
 254 Sipola Jarmo               Töreboda                    4:17
 350 Sisk Christopher           Töreboda                    3:22
 804 Sjöberg Claes              Moholms Scoutkår            4:53
 296 Sjöberg Joakim             Mariestad                   3:30
 911 Sjöberg Ulf                Team Pilsator               8:16
 846 Sjögren Ingela             ICA Supermarket             3:12
1021 Sjöholm Lars-Åke           Skövde                      3:52
 991 Sjöström Catarina          Mariestad                   4:07
 992 Sjöström Hanna             Mariestad                   4:07
 896 Skagerstam Joel            Töreboda                    3:40
  33 Skatt Fredrik              Kriminalvården i Mariestad  4:07
 631 Skatt Håkan                Daloc Motion                4:01
 630 Skatt Lennart              Daloc Motion                4:12
  28 Skeppar Annika             Töreboda                    4:12
 191 Skogåker Carin             Fägre Motion                4:33
 515 Skoog Ove                  Bravida Väst AB             4:17
 516 Skoog Robin                Bravida Väst AB             3:35
 853 Spetz Bo-Göran             Hjo Velocipedklubb          2:08
1027 Stawström Björn            Haninge                     3:38
 930 Steilinger Andreas         Töreboda                    3:34
1003 Stelin Curt-Eric           Pålsboda                    3:54
  24 Stenman Christian          Undenäs                     2:07
 901 Stenung David              Växjö                       3:48
1033 Stigsson Anna-Karin        Lyrestad                    3:44
 276 Stomberg-Adolfsson Monica  Skövde                      3:32
 312 Strand Per                 Mariestad                   3:14
 165 Stridh Patrik              Mariestads Elautomatik AB   3:10
 509 Stridh Stefan              Bravida Väst AB             3:25
 848 Strömberg Evelina          Mariestad                   3:29
 614 Strömvall Eric             Ekby                        5:10
 613 Strömvall Siw              Ekby                        5:11
 710 Ståhl Thomas               Nimoklubben, Hova           3:21
 304 Ståhlgren Arne             Göteborg                    4:07
1010 Sundberg Börje             Broddetorp                  3:00
 912 Sundqvist Bo               Team Pilsator               8:16
 913 Sundqvist Per              Team Pilsator               8:16
 481 Sundström Anna             Metsä Tissue AB             3:41
 643 Sundström Ulf              Tidans Innebandyherrar      4:07
  29 Sunesson Ellen             Töreboda                    4:12
1994 Sunesson Mats              OK Skogsstjärnan            3:14
 784 Susi Gittan                Tidaholm                    3:51
 785 Susi Kalle                 Tidaholm                    3:51
 959 Svalmark Ann-Marie         Skövde                      5:17
1020 Svanberg Lars              Stockholm                   3:52
 757 Svantesson Christer        Vinninga                    2:17
 827 Svensson Britt             Töreboda                    5:05
 244 Svensson Christer          Moelven Töreboda Limträ     2:31
 953 Svensson Emil              Skövde                      2:23
 397 Svensson Gunilla           Mariestad                   3:37
 657 Svensson Jacob             Töreboda                    4:03
 362 Svensson Joakim            Töreboda                    3:56
 290 Svensson Karl-Evert        Skövde                      2:29
 133 Svensson Lars              Töreboda                    5:05
 952 Svensson Lars              Skövde                      2:26
 915 Svensson Marcus            Team Pilsator               8:16
 273 Svensson Maud              Igelstorp                   3:23
 949 Svensson Minna             Mölndal                     5:32
 830 Svensson Per-Erik          Stockholm                   3:12
 463 Svensson Stefan            Ekeskog byalag              5:13
 295 Svensson Sven-Olof         Mariestad                   3:41
 594 Svensson Viktor            Väring                      3:08
 672 Svingen Vegard             Bålsta                      3:52
 415 Svärd Sune                 Hjo Velocipedklubb          2:43
 302 Sääv Bo                    Sandhem                     4:07
 303 Sääv Jonas                 Sandhem                     4:07
 522 Sääw Fredrik               CEJN IF                     2:12
 958 Söder Jonny                Mariestad                   2:45
  93 Söder Liselotte            Mariestad                   4:14
 450 Sörensson Evan             Mariestad                   4:06
 451 Sörensson Jonathan         Mariestad                   4:06
 459 Sörman Sten                Ekeskog byalag              4:17
 666 Tapper-Andersson Anna      Skara                       4:38
 799 Teiffel Henrik             Lysekil                     2:44
 813 Thim Karin                 Smurfit Jonsac              5:07
 885 Thorén Mikael              Tidaholm                    4:38
 857 Thunborg Margurite         Töreboda                    6:35
 154 Thålin Anders              Mariestad                   3:33
 532 Thålin Viktor              Ullervad                    4:41
   4 Thörn Nanny                OK Skogsstjärnan            3:38
 511 Tibbelin Sara              Bravida Väst AB             3:25
 410 Tilander Gunnar            Hjo Velocipedklubb          2:12
1014 Tol Pete van               Mariestad                   2:14
  91 Torstensson Emil           Töreboda Svets              5:42
  88 Torstensson Per            Töreboda Svets              5:42
 494 Trolin Elisabeth           Bravida Väst AB             2:24
 495 Trolin Oscar               Bravida Väst AB             3:36
 493 Trolin Tord                Bravida Väst AB             3:36
  45 Uhlin Per                  Karlstad                    3:32
  44 Uhlin Per-Axel             Mariestad                   3:31
 378 Valukynas Marius           Beatebergs IK               3:53
 489 Virtanen Jonas             Metsä Tissue AB             2:59
 377 Vuoluterä Jussi            Mariestad                   2:59
 753 Wahllöf Christer           Helena Fritid, Skövde       6:12
 752 Wahllöf Hanna              Helena Fritid, Skövde       4:26
 628 Wahlström Eva              SK.I.R                      3:04
 629 Wahlström Jens             SK.I.R                      3:16
 625 Wahlström Ulf              SK.I.R                      3:03
 127 Waldner Erik               Ulricehamn                  2:48
 727 Wallin Britta              Tidaholm                    3:38
 728 Wallin Börje               Tidaholm                    3:41
 950 Wallqvist Christian        Mölndal                     5:32
 517 Wallskog Martin            Bravida Väst AB             3:35
 203 Wandervijk Johannes        Fägre Motion                5:41
 792 Waremark Monica            Skara                       5:01
  64 Weborg Jens                Daloc Motion                3:05
  58 Weborg Stefan              Daloc Motion                2:29
 665 Welleby Daniel             Skövde                      3:03
 586 West Tord                  Elektrolux IF               2:41
 238 Westerberg Gunilla         Team Villan                 4:37
 140 Westlund Håkan             Mariestad                   3:11
 945 Whiss Felix                Moholm                      5:04
 486 Widman Kenth               Metsä Tissue AB             3:27
 112 Widén Magnus               Lyrestad                    4:09
 995 Widén Oskar                Mariestad                   4:40
 994 Widén Reine                Mariestad                   4:40
 210 Wigur Frida                Fägre Motion                6:49
 209 Wigur Yvonne               Fägre Motion                6:49
 221 Wikberg Anna               Skövde                      4:17
 322 Wikberg Emil               Töreboda                    3:05
1030 Wiken Lennart              Mariestad                   2:48
  97 Wiklund Jonas              Göteborg                    3:41
 317 Wilsson Rolf               Ekrarna                     2:30
  11 Wisser Ingegerd            Forsvik                     3:50
 219 Wänerås Magnus             Mariestad                   4:00
 216 Wänerås Niclas             Hova                        5:03
 617 Wärja Andreas              Brännemo badhusförening     3:13
 615 Wärja Jenny                Brännemo badhusförening     3:13
 616 Wärja Mikael               Brännemo badhusförening     3:13
 352 Wångdahl Hans              Mariestad                   4:18
  39 Zimmerlund Ingegerd        Kriminalvården i Mariestad  4:43
1023 Ågren-Broberg David        Skövde                      3:15
 177 Åhfeldt Karin              Sjötorp                     4:57
 361 Åhfeldt Maria              Töreboda                    3:56
 502 Åhlfeldt Emma              Bravida Väst AB             3:43
 500 Åhlfeldt Roland            Bravida Väst AB             2:24
 501 Åhlfeldt Rose-Mharie       Bravida Väst AB             3:43
  40 Åhrberg Fredrik            Kriminalvården i Mariestad  4:33
 538 Åkerblom Mattias           Metsä Tissue AB             4:33
 537 Åkerblom Nils              Metsä Tissue AB             4:33
 758 Åkesson Björn              Timmersdala                 2:38
 972 Åström Per-Arne            Tidan                       4:19
 355 Öberg Sven                 Sound on wheels             5:01
  94 Ödmar Anna                 Mariestad                   4:14
 649 Överdahl Jörn              Tidans Innebandyherrar      4:03
 
KortViken 23 km
2254 Alexsandersson Daniel      Töreboda                    1:01
2256 Andersson Carl-Emil        Götene                      1:24
2257 Andersson Ingela           Götene                      1:24
2332 Andersson Ingemar          Moholm                      1:47
2270 Andersson Leif             Töreboda IK P9              1:40
2365 Andersson Lisa             Moholm                      1:18
2330 Andersson Malin            Töreboda                    1:52
2293 Andersson Mats             Hällekis IF                 1:09
2271 Andersson Mattias          Töreboda IK P9              1:40
2331 Andersson Robert           Moholm                      1:47
2295 Andersson Sebastian        Hällekis IF                 1:06
2368 Andersson Sebastian        Lidköping                   1:47
2294 Andersson Simon            Hällekis IF                 1:06
2291 Andersson Sören            Hällekis IF                 1:06
2292 Andersson William          Hällekis IF                 1:06
2364 Anderssons Sture           Moholm                      1:18
2322 Arvidsson Ingmar           Töreboda                    2:06
2274 Arvidsson Marcus           Töreboda IK P9              1:43
2233 Berggren Amanda            Moholm                      1:45
2232 Berggren Carina            Moholm                      1:48
2234 Berggren Ida               Moholm                      1:48
2237 Berggren Ingmar            Brännemo badhusförening     0:52
2273 Birgersson Tomas           Töreboda IK P9              1:40
2272 Birgersson Viktor          Töreboda IK P9              1:40
2235 Björklund Py               Moholm                      1:45
2348 Blomqvist Sandra           Mariestad                   1:25
2353 Carlström Susanne          Undenäs                     1:26
2328 Colliander Daniel          Töreboda                    1:29
2221 Ebbesson Olivia            Töreboda Svets              2:03
2209 Elofsson Jessica           Tidans Innebandyherrar      1:39
2202 Elofsson Joakim            Tidans Innebandyherrar      1:37
2201 Elofsson Josefin           Tidans Innebandyherrar      1:37
2208 Elofsson Ulrika            Tidans Innebandyherrar      1:39
2275 Ericson Marie-Therése      Töreboda IK P9              1:43
2309 Eriksson Inger             Mariestad                   1:30
2261 Eriksson Linus             Töreboda IK P9              1:40
2367 Eriksson Mike              Hova                        1:39
2260 Eriksson Roy               Töreboda IK P9              1:40
2338 Franco Leonard             Moholm                      0:59
2344 Fransson Pontus            Moholm                      1:15
2277 Fredriksson Lucas          Töreboda IK P9              1:40
2363 Fredén Jennifer            Töreboda                    1:39
2288 Fält Anne-Cathrine         Skaraborgs Träförädling     1:38
2289 Fält Julia                 Skaraborgs Träförädling     1:38
2253 Gerdin Henrik              Töreboda                    1:01
2226 Gibson Sandra              Töreboda                    1:50
2356 Glad Krister               Skövde                      1:51
2355 Glad Lena                  Skövde                      1:51
2325 Granath Cecilia            Töreboda                    1:17
2323 Granath Eva                Töreboda                    1:09
2324 Granath Göran              Töreboda                    1:29
2326 Granath Louise             Töreboda                    1:09
2315 Granath Sara               Töreboda                    1:26
2316 Granath Stig               Töreboda                    1:26
2372 Grauengaard Roger          Claesborg                   1:00
2236 Gustafsson Anna            Moholm                      1:45
2313 Gustafsson Camilla         Mariestad                   1:19
2297 Gustavsson Anna            Skövde                      2:10
2267 Gustavsson Carina          Fredsberg                   1:40
2266 Gustavsson Johan           Töreboda IK P9              1:40
2268 Gustavsson Julia           Fredsberg                   1:40
2296 Gustavsson Lars            Skövde                      2:10
2265 Gustavsson Magnus          Töreboda IK P9              1:40
2299 Gustavsson Olof            Skövde                      2:10
2298 Gustavsson Simon           Skövde                      1:47
2276 Hallgren Robert            Töreboda IK P9              1:40
2333 Hellström Eva              Moholm                      1:30
2320 Hermansson Johan           Töreboda                    2:05
2321 Hermansson Josefin         Töreboda                    2:06
2319 Hermansson Peter           Töreboda                    2:06
2211 Isaksson Amanda            Rörsås                      2:07
2210 Isaksson Martin            Rörsås                      2:07
2318 Israelsson Maria           Mariestad                   1:34
2317 Israelsson Tommy           Mariestad                   1:34
2362 Jaeger Isabella            Töreboda                    1:39
2339 Johansson Andreas          Töreboda                    1:16
2354 Johansson Anton            Örslösa                     1:09
2366 Johansson Bengt            Hova                        1:39
2340 Johansson Birgitta         Töreboda                    1:16
2255 Johansson Carolin          Metsä Tissue AB             1:06
2752 Johansson Evelina          OK Skogsstjärnan            1:34
2750 Johansson Gunilla          OK Skogsstjärnan            1:34
2357 Johansson Inga-Lill        Skövde                      1:51
2244 Johansson Jan-Erik         Rydsnäs IF                  1:08
2359 Johansson Linda            Skövde                      1:50
2231 Johansson Lovisa           Mariestad                   1:35
2310 Johansson MajLis           Mariestad                   1:30
2343 Johansson Malin            Moholm                      1:28
2352 Johansson Mikael           Undenäs                     1:26
2230 Johansson Ragnhild         Mariestad                   1:35
2358 Johansson Tore             Skövde                      1:51
2220 Karlsson Anton L           Töreboda                    1:26
2229 Karlsson Axel              Moholm                      1:40
2336 Karlsson Göran             Fägre Motion                2:12
2373 Karlsson Ingela            Töreboda                    1:34
2760 Karlsson Jakob             OK Skogsstjärnan            1:34
2219 Karlsson Jan               Töreboda                    1:26
2337 Karlsson Jessica           Fägre Motion                2:12
2756 Karlsson Linnea            OK Skogsstjärnan            1:34
2314 Karlsson Martina           Mariestad                   1:19
2305 Karlsson Mikael            Töreboda IK P9              1:40
2755 Karlsson Sara              OK Skogsstjärnan            1:34
2227 Landenmark Kerstin         Töreboda                    1:33
2228 Landenmark-Karlsson Anette Moholm                      1:40
2213 Lans Linda                 Söne                        1:07
2214 Lans Magnus                Söne                        1:38
2278 Larsson Andreas            Töreboda IK P9              1:43
2238 Larsson Jonas              Skövde                      1:09
2279 Larsson Per                Töreboda IK P9              1:43
2369 Larsson Sune               Älgarås                     1:47
2757 Lennartsson Birgitta       OK Skogsstjärnan            1:34
2759 Lennartsson Caroline       OK Skogsstjärnan            1:34
2758 Lennartsson Emelie         OK Skogsstjärnan            1:34
2307 Lennartsson Richard        Töreboda IK P9              1:40
2217 Levin Annida               Töreboda Svets              2:04
2290 Liljebäck Göran            Undenäs                     1:25
2205 Lundberg Anette            Tidans Innebandyherrar      1:37
2206 Lundberg Anton             Tidans Innebandyherrar      1:37
2225 Lundberg Johanna           Töreboda                    1:45
2335 Lundberg Krister           Töreboda                    1:45
2207 Lundberg Martina           Tidans Innebandyherrar      1:37
2224 Lundberg Yvonne            Töreboda                    1:50
2329 Lundgren Marlene           Töreboda                    1:52
2349 Lundin Anna                Tidan                       1:55
2350 Lundin Lena                Tidan                       1:55
2341 Löfnertz Evelina           Töreboda                    1:28
2300 Magnehed Emil              Skövde                      1:47
2342 Mann Fredrika              Moholm                      1:28
2303 Mann Joakim                Töreboda IK P9              1:40
2304 Mann Victor                Töreboda IK P9              1:40
2286 Mikanovic Ingela           Skövde                      1:57
2285 Mikanovic Milan            Skövde                      1:57
2761 Nilsson Linda              OK Skogsstjärnan            1:34
2284 Nilsson-Dalh Pirjo         Skövde                      1:57
2306 Nyman Albin                Töreboda IK P9              1:40
2302 Oeveren Anna van           Tibro                       1:22
2301 Oeveren Rosalie van        Tibro                       1:22
2248 Olofsson Ingegerd          Nimoklubben, Hova           1:17
2245 Olsson Benjamin            Töreboda                    1:17
2242 Olsson Lena                Töreboda                    1:43
2241 Olsson Morgan              Töreboda                    1:43
2283 Olsson-Wälleby Lena        Skövde                      1:57
2282 Olsson-Wälleby Mikael      Skövde                      1:57
2360 Persson Daniel             Töreboda                    1:29
2361 Persson Lars-Gunnar        Töreboda                    1:29
2345 Persson Veronica           Moholm                      1:15
2243 Pettersson Frank           Rydsnäs IF                  1:07
2281 Pleil Birgitta             Mariestad                   1:14
2347 Qvarfordt Christer         Mariestad                   1:25
2312 Sandberg David             Töreboda                    1:24
2311 Sandberg Rolf              Töreboda                    1:24
2371 Sandkvist Sören            Götenehus Fritidsklubb      1:04
2249 Seppänen Tina              Moelven Töreboda Limträ     1:43
2250 Sonesson Sebastian         Moelven Töreboda Limträ     1:43
2259 Starmer Christoffer        Götene                      1:24
2258 Starmer Veronica           Götene                      1:24
2216 Stenhammar Gustav          Kinne Vedum IF              1:38
2215 Stenhammar Ingela          Kinne Vedum IF              1:38
2346 Stöckel Tina               Lyrestad                    1:24
2203 Sundström Anette           Tidans Innebandyherrar      1:48
2204 Sundström Erik             Tidans Innebandyherrar      1:48
2262 Svantesson Ingemar         Töreboda IK P9              1:40
2263 Svantesson Johnny          Töreboda IK P9              1:40
2264 Svantesson Marion          Töreboda IK P9              1:40
2246 Svensson Daniel            Töreboda                    1:17
2308 Söder Linus                Töreboda IK P9              1:40
2351 Thornell Märtha            Undenäs                     1:26
2223 Thörn David                OK Skogsstjärnan            1:12
2222 Torstensson Erika          Töreboda Svets              2:04
2218 Torstensson Lena           Töreboda Svets              2:04
2754 Wallenius Bengt            OK Skogsstjärnan            1:34
2753 Wallenius Kerstin          OK Skogsstjärnan            1:34
2251 Wallin Daniel              Moelven Töreboda Limträ     1:30
2252 Wallin Henrik              Moelven Töreboda Limträ     1:30
2334 Wallskog Britta            Moholm                      1:30
2287 Wärja Birgit               Skövde                      1:57
2280 Älvegran Elizabeth         Töreboda                    1:14
2269 Älvegran Tobias            Töreboda IK P9              1:40
2247 Önnefors Carina            Nimoklubben, Hova           1:17
2370 Önnefors Thomas            Nimoklubben, Hova           1:17