Resultat Viken Runt den 29 maj 2003
 
	Totalt		Viken Runt	KortViken
-------------------------------------------------
Anmälda	1318		1074  	  	244
I mål	1241		1000  	  	241	
Företag
1. Metsä Tissue AB         	35
2. Elektrolux IF		31
3. Daloc Motion                 21
4. Källbergs IF                 16
5. Moelven Töreboda Limträ      15
5. Bravida Väst AB              15
Föreningar
1. Fägre Motion               	37
2. Hjo Velocipedklubb		34
3. Töreboda IK P10            	27
4. Töreboda ABK               	20
5. Skövde CK                  	15
 
Viken Runt 72 km
 929 Abrahamsson Anders         Tidaholm                    2:32
 765 Adamsson Anita             Skövde                      4:00
 228 Adamsson Eva               Mariestad                   5:19
 729 Adamsson Peter             Daloc Motion                3:49
 764 Adamsson Sven              Skövde                      4:00
1910 Adolfsson Barbro           OK Skogsstjärnan            3:20
  18 Adolfsson Emma             Töreboda Hästklubb          3:45
1909 Adolfsson Henrik           OK Skogsstjärnan            3:20
 879 Adolfsson Rickard          Töreboda                    3:20
 881 Adolfsson Susanne          Töreboda                    4:27
 508 Ahl Kent-Inge              Hjo Velocipedklubb          1:53
 700 Ahlin Jonas                Securitas Bevakning AB      4:38
 610 Ahlström Karl-Andrs        Elektrolux IF               2:54
1042 Aiff Torleif               Tibro                       2:27
 356 Airas Esa                  Timmersdala                 4:03
1064 Alenljung Vanja            Mariestad                   4:47
  75 Alexandersson Daniel       Töreboda ABK                3:39
  72 Alexandersson Leif         Töreboda ABK                5:50
  73 Alexandersson Lena         Töreboda ABK                5:41
 161 Alexandersson Morgan       TM Automation               4:34
  74 Alexandersson Simon        Töreboda ABK                3:57
 987 Alfredsson Björn           Forsvik                     2:13
 985 Almestål Karl              Hjo Velocipedklubb          2:33
 158 Almkvist Margareta         Karlsborg                   2:32
 450 Alvarsson Erik             Skövde CK                   3:00
 449 Alvarsson Jonatan          Skövde CK                   2:27
 448 Alvarsson Leif             Skövde CK                   3:00
  64 Andersson Agnetha          Tba Kommunledningskontor    3:39
  60 Andersson Anna-Britta      Töreboda                    4:18
1015 Andersson Barbro           Töreboda                    3:52
  42 Andersson Daniel           Töreboda                    2:29
 791 Andersson Elisabet         Hällekis                    3:22
 584 Andersson Emil             Metsä Tissue AB             3:00
 417 Andersson Eva              Mariestad                   3:34
 712 Andersson Fredrik          Karlskoga                   3:08
1014 Andersson Gunnar           Töreboda                    3:52
 186 Andersson Göran            Göteborg                    3:01
 360 Andersson Hasse            Lugnås                      4:30
 359 Andersson Henrik           Björsäter                   3:55
 769 Andersson Ingela           Götene                      2:57
 209 Andersson Irene            Källan IF                   2:28
1002 Andersson Jimmy            Hjo                         1:53
 978 Andersson Joakim           Tidan                       2:26
 459 Andersson Johan            Helena Fritid, Skövde       3:59
 145 Andersson Johnny           Töreboda                    3:38
 473 Andersson Jörgen           Älgarås                     4:56
 754 Andersson Kennet           Kristinehamn                2:59
 583 Andersson Kent             Metsä Tissue AB             3:00
 215 Andersson Lars             Källan IF                   2:28
 185 Andersson Lars-Åke         Igelstorp                   4:48
 389 Andersson Lena             Forsvik                     3:50
 569 Andersson Lennart          Mariestad                   2:56
1066 Andersson Malin            Lyrestad                    4:23
 208 Andersson Marita           Töreboda                    4:30
 371 Andersson Mats             Mariestad                   4:20
 680 Andersson Mikael           Götene-Hus Fritidsklubb     2:19
 232 Andersson Peder            Tidan                       5:41
 618 Andersson Per              Elektrolux IF               4:11
 116 Andersson Pontus           Töreboda                    4:00
 294 Andersson Robin            Fägre Motion                3:32
  15 Andersson Ronny            Götene                      3:03
 823 Andersson Simon            Källbergs IF                3:50
 989 Andersson Tobias           Skara                       1:49
 833 Andersson Ulf              Team Stenbergets Åkeri      5:19
 954 Andersson Ulf              Timmersdala                 3:58
 615 Andersson Åke              Elektrolux IF               3:40
 696 Andersson Åsa              Skövde                      3:36
 146 Andersson-Ohlin Oskar      Töreboda                    3:38
 914 Andre Kim                  Töreboda                    3:19
 986 Andreasson Benny           Hjo Velocipedklubb          2:08
 339 Antonsson Jonny            Moelven Töreboda Limträ     3:56
 341 Antonsson Martin           Moelven Töreboda Limträ     3:46
 342 Antonsson Mattias          Moelven Töreboda Limträ     3:46
 340 Antonsson Niklas           Moelven Töreboda Limträ     3:46
 338 Antonsson Sven             Moelven Töreboda Limträ     3:56
 365 Appelgren Ann              Linköping                   4:05
 364 Appelgren Bibbi            Mariestad                   4:05
 109 Ardmar Lennart             Skövde                      3:01
 980 Arne Anna                  Mölltorp                    4:10
 979 Arne Erika                 Laxå CK                     4:10
 505 Arnoldsson Erik            Hjo Velocipedklubb          2:46
 348 Arthursson Carina          Hjo                         3:17
  94 Arvidsson Joel             Töreboda                    5:07
 258 Arvidsson Johanna          Stöpen                      5:38
1052 Arvidsson Magnus           Falköping CK                2:09
 622 Arvidsson Mikael           Elektrolux IF               2:32
  93 Arvidsson Ulf              Töreboda                    5:07
 814 Asp Andreas                Mariestad                   3:32
 968 Axell Göran                Skövde                      2:46
 837 Axelsson Håkan             Skövde CK                   2:59
 470 Axelsson Lars-Birger       Tibro                       3:17
 469 Axelsson Margit            Tibro                       3:18
 275 Axelsson Patrik            Fägre Motion                3:30
1036 Backlund Sofia             Mariestad                   3:25
 394 Beckne Johan               Arena Skövde                3:43
 714 Bengtsson Helena           Skövde CK                   5:27
 739 Bengtsson Jan              Hällekis                    3:04
  23 Bengtsson Roger            Tidavad                     2:15
 740 Bengtsson Stefan           Hällekis                    3:04
 548 Benjaminsson Anders        Töreboda                    3:08
 550 Benjaminsson Gunnar        Töreboda                    4:03
 549 Benjaminsson Helena        Töreboda                    3:08
 699 Berg Torbjörn              Securitas Bevakning AB      4:40
 638 Berggren Ingemar           Elektrolux IF               3:20
 961 Berglund Alice             Tibro                       5:46
 710 Berglund Anders            Karlskoga                   2:35
 480 Bergman Ida                Beatebergs IK               3:03
 108 Bergström Bernt            Skövde                      3:01
 691 Bergström Jörgen           Skövde                      3:05
 127 Berner Elin                Mariestad                   3:32
 612 Bertilsson Inga-Lill       Elektrolux IF               3:52
 611 Bertilsson Ola             Elektrolux IF               3:52
 236 Birgersson Sören           Moholm                      5:09
 878 Bjuren Maria               Töreboda                    3:23
 921 Bjurén Andréas             Mariestad                   2:59
 220 Bjurén Annie               Töreboda                    4:42
 219 Bjurén Björn               Töreboda                    4:42
 221 Bjurén Magnus              Töreboda                    4:42
 924 Bjurén Robert              Töreboda                    2:51
 707 Björkelund Hans            Skövde                      3:55
 471 Björkman Lennart           Axvall                      3:17
 503 Björnell Sune              Hjo Velocipedklubb          3:02
 509 Blixt Johan                Hjo Velocipedklubb          2:02
1009 Blom Claes-Göran           Mariestad                   2:00
  16 Blom Conny                 Töreboda                    2:26
 844 Blom Göran                 Mariestad                   3:32
 679 Blom Jonas                 Götene-Hus Fritidsklubb     1:49
 994 Blom Simon                 Lidköping                   1:49
 647 Blomberg Fredrik           Fagersanna                  3:43
 149 Blomberg Karl-Ivar         Götene                      3:33
 646 Blomberg Niclas            Fagersanna                  3:50
 110 Blomberg Peter             Töreboda                    3:11
 242 Boije Per-Olof             Lyrestad                    3:41
 579 Boqvist Gunnar             Metsä Tissue AB             3:29
 952 Borg Christer              Töreboda                    3:58
 953 Borg Gustav                Mariestad                   3:58
1065 Borg Magnus                Mariestad                   4:47
 884 Boström Lena               Forsvik                     4:05
 183 Botha Jacques              Sydafrika                   2:46
  54 Brag Ola                   Töreboda                    4:11
 345 Brage Mikael               Kåce                        2:55
 197 Brandt Dennis              Skaraborgs Träförädling     5:36
 841 Brodén Sven-Olof           Karlsborg Brandkår          2:34
 137 Bromander Magnus           Daloc Motion                2:40
  95 Bruneflod Jakob            Töreboda                    4:08
 100 Bruneflod Simon            10:an                       7:02
 796 Bränfeldt Dag              Skövde                      2:18
 920 Bylund Björn               Skövde                      2:50
 302 Bäck Daniel                Fägre Motion                4:08
 142 Bäck Simon                 Daloc Motion                3:49
 289 Bäck Tobias                Fägre Motion                5:15
1060 Bång Jörgen                Töreboda                    3:54
 951 Carlander Maria            Skövde CK                   3:04
 950 Carlander Olof             Skövde CK                   3:04
 872 Carlquist Magnus           Moholm                      4:13
 640 Carlsson Anders            Götene                      3:40
 960 Carlsson Björn             Karlsborg                   2:43
 939 Carlsson Conny             Töreboda                    5:15
 101 Carlsson David             10:an                       7:02
 486 Carlsson Inger             Beatebergs IK               4:46
 668 Carlsson Lars-Göran        Bravida Väst AB             2:21
 852 Carlsson Leif              Stenstorp                   3:48
 443 Carlsson Roland            Mariestadscyklisterna       2:27
 487 Carlsson Stig              Beatebergs IK               3:36
1020 Carlsson Ulf               Töreboda                    3:02
 998 Carlström Patrik           Töreboda                    3:55
 982 Carlén Mattias             Skövde                      2:42
 525 Cedeloo Andreas            Hjo Velocipedklubb          3:41
 727 Cedervall Linus            Mariestad                   2:48
 773 Chinette Susanne           Värsås                      3:47
  47 Clarito Jessica            Karlstad                    5:24
 256 Dagobert John              Hällekis                    5:38
 537 Dagoberth Ulf              Nimoklubben, Hova           3:27
 120 Dahlengren Leif            Skövde                      3:23
 386 Dahman Per-Ola             Team Villan                 2:55
1068 Dalemo Håkan               Brännebrona Skidklubb       2:33
 423 Davidsson Camilla          Slätte                      4:08
 424 Davidsson Roland           Slätte                      4:08
 444 Densborn Kent              Mariestadscyklisterna       2:05
  71 Ebbesson Olivia            Töreboda ABK                5:37
  70 Ebbesson Robin             Töreboda ABK                5:28
  45 Eckerman Malin             Töreboda                    5:24
 567 Edlund Doris               Karlsborg                   4:49
 526 Ek Johan                   Hjo Velocipedklubb          3:41
 527 Ek Peter                   Hjo Velocipedklubb          3:41
 181 Ek Torbjörn                Mariestad                   2:46
 875 Ekander Emil               Skövde                      3:13
 996 Ekblom Lisa                Lidköping                   3:53
 995 Ekblom Ulf                 Lidköping                   3:53
 588 Ekehult-Johansson Gunilla  Metsä Tissue AB             3:01
 590 Eklind Anders              Metsä Tissue AB             4:34
   4 Eklind Sören               Olsfors                     2:48
 983 Eklindh Peter              Kvänums IF                  2:04
 910 Eklund Emil                Töreboda                    5:55
 911 Eklund Freddi              Töreboda                    6:00
 213 Eklund Åsa                 Källan IF                   2:28
 296 Eklöf David                Fägre Motion                2:49
 826 Eklöf Pernilla             Skövde                      4:25
 199 Eklöf Tobias               Skaraborgs Träförädling     3:58
 716 Ekman Jacob                Skövde CK                   2:53
 715 Ekman Johanna              Skövde CK                   4:13
 713 Ekman Lars                 Skövde CK                   4:13
 392 Eliasson Lennart           Lund                        2:24
  28 Elofsson Rolf              Undenäs                     2:20
1038 Emanuelsson Stefan         Töreboda                    4:42
 104 Englund Ronnie             10:an                       7:02
 380 Engström Monica            Team Villan                 3:30
 851 Engvall Åke                Töreboda                    3:48
 664 Enoxon Fredrik             Bravida Väst AB             2:35
1004 Envall Jonny               Tidan                       3:15
1003 Envall Magnus              Tidan                       3:06
 912 Ericsson Björn             Töreboda                    6:00
 753 Ericsson Lars              Mariestad                   2:59
 752 Ericsson Leif              Gullspång                   2:59
 913 Ericsson Victor            Töreboda                    5:58
 701 Eriksson Anders            Vänersborg                  3:55
 648 Eriksson Bengt             Fagersanna                  3:50
 305 Eriksson Claes             Karlsborg                   3:11
 304 Eriksson Gunilla           Karlsborg                   3:11
 432 Eriksson Göran             Svanvik                     5:02
 607 Eriksson Göran             Töreboda                    4:13
 261 Eriksson Inger             Mariestad                   4:51
 839 Eriksson Irene             Sjötorp                     3:16
 798 Eriksson Jan-Erik          Motala                      3:03
 893 Eriksson Lennart           Lyrestad                    3:29
 774 Eriksson Magnus            Mariestad                   2:55
 502 Eriksson Magnus            Hjo Velocipedklubb          2:08
 780 Eriksson Micke             Bråta                       4:19
 726 Eriksson Nisse             Mariestad                   2:48
1011 Eriksson Peder             Mariestad                   2:00
 688 Eriksson Per               SK.I.R                      2:39
 673 Eriksson Sara              Väring                      4:29
 706 Eriksson Stig              Örebro                      2:35
 136 Eriksson Stig              Vedevåg                     3:52
 614 Esplund Bengt              Elektrolux IF               2:28
 790 Eydal Anders               Myggenäs                    4:12
 965 Fallgren Ingvar            Götene                      3:12
  41 Fjellman Anders            ÅF Industri&System AB       5:01
  38 Fjellman Mats              ÅF Industri&System AB       5:12
 801 Fond Lars                  Täby                        2:40
 758 Fonnegaard Jonas           Claesborg                   4:04
 926 Forsberg Helena            Tibro                       3:19
 711 Forsberg Patrik            Karlskoga                   2:51
 928 Forsell Aulis              Mariestads FK               2:32
 128 Forssander Elinor          Mariestad                   3:32
 944 Fransson Andreas           Moholm                      4:42
 528 Fransson Håkan             Väring                      2:49
 530 Fransson Johanna           Väring                      4:04
 942 Fransson Kristoffer        Moholm                      5:42
1024 Fransson Martin            Olssons Åkeri               4:19
 977 Fransson Niklas            Tidan                       2:26
 531 Fransson Niklas            Väring                      4:03
 943 Fransson Pontus            Moholm                      4:42
 529 Fransson Sofia             Väring                      3:58
 891 Freden Jennifer            Töreboda                    4:58
 917 Fredriksson Andreas        Töreboda                    4:35
  77 Fredriksson Camilla        Töreboda ABK                5:58
  79 Fredriksson Cornelia       Töreboda ABK                5:37
 420 Fredriksson Eivor          Karlsborg                   4:37
  78 Fredriksson Lukas          Töreboda ABK                5:41
 731 Fredriksson Nell           Daloc Motion                5:28
  76 Fredriksson Ulf            Töreboda ABK                6:00
 741 Frenning Anne              Bålsta                      4:12
 742 Frenning Lars              Bålsta                      4:13
 744 Frenning Marcus            Bålsta                      2:49
 121 Friberg Gösta              Skövde                      3:23
 281 Friborg Bengt              Fägre Motion                3:12
 283 Friborg Bertil             Fägre Motion                4:06
 282 Friborg Håkan              Fägre Motion                2:52
 284 Friborg Jonas              Fägre Motion                3:28
 931 Friborg Petra              Fägre Motion                4:06
 539 Friman Kenth               Nimoklubben, Hova           3:11
 535 Frimann Peter              Nimoklubben, Hova           3:10
 331 Fröjd Jan                  Skövde                      3:15
 702 Fröjdh Agne                HRF Mariestad               3:55
 703 Fröjdh Daniel              HRF Mariestad               2:58
 621 Funk Tommy                 Elektrolux IF               2:17
 902 Funke Christer             Timmersdala                 3:31
 906 Funke Markus               Timmersdala                 3:28
 905 Funke Robert               Timmersdala                 3:28
  88 Fägerlind Johan            Töreboda ABK                5:50
1019 Fällström Petter           Moholm                      3:28
 190 Fält Christoffer           Skaraborgs Träförädling     3:16
1040 Fält Jonas                 Grästorp                    2:41
1041 Fält Peter                 Grästorp                    2:41
 768 Färén Christina            Götene                      2:53
 624 Ganebäck Joakim            Elektrolux IF               2:14
 329 Garberg Grete              Skövde                      3:15
 330 Garberg Ragnhild           Skövde                      3:15
 363 Gehardsson Martin          Fredsberg                   5:15
 291 Germer Alexander           Fägre Motion                3:23
 151 Germer Tony                Moholm                      2:21
  55 Gibson Robin               Töreboda                    4:01
 975 Glad Krister               Skövde                      5:10
 974 Glad Lena                  Skövde                      5:10
 976 Glad Liselott              Skövde                      5:10
 321 Gladh Ingela               Stenungssund                3:59
 148 Gladh Mats                 Töreboda                    2:41
 451 Graff Roland               Mariestadscyklisterna       3:10
 113 Granath Louise             Töreboda                    4:08
 414 Granath Sten               Töreboda                    5:57
 123 Granlund Stefan            Huskvarna                   2:41
 730 Gry Maria                  Daloc Motion                5:28
 824 Grönbäck Ola               Töreboda                    4:51
 118 Grönlind Andreas           Töreboda                    4:23
 166 Gunnarsson Lars-Henrik     TM Automation               4:34
1028 Gunnarsson Magnus          Moholm                      3:24
 636 Gunnarsson Mikael          Elektrolux IF               2:24
 435 Gustafson Inger            Hjo                         5:02
 436 Gustafson Leif             Hjo                         5:02
 437 Gustafson Per              Karlsborg                   3:21
 803 Gustafsson Anders          Töreboda                    5:17
 804 Gustafsson Ann-Charlotte   Töreboda                    5:17
 849 Gustafsson Cecilia         Töreboda                    5:17
 805 Gustafsson Daniel          Töreboda                    5:17
 908 Gustafsson Folke           Undenäs                     2:41
 598 Gustafsson Göte            Årnäs                       4:15
 511 Gustafsson Jesper          Hjo Velocipedklubb          2:36
 510 Gustafsson Magnus          Hjo Velocipedklubb          2:36
 398 Gustafsson Per-Olof        Arena Skövde                3:17
 227 Gustafsson Richard         Skara                       2:22
 641 Gustafsson Roland          Lindesberg                  2:45
 670 Gustafsson Tomas           Mölltorp                    2:40
 937 Gustafsson Åke             Skövde                      3:48
 855 Gustavsson Carina          Töreboda IK P10             4:01
 936 Gustavsson Claes-Göran     Hallsberg                   4:09
 793 Gustavsson Folke           Nossebro                    2:27
 925 Gustavsson Fredrik         Mariestad                   2:51
 375 Gustavsson Inge            Mariestad                   4:22
 633 Gustavsson Ingela          Elektrolux IF               5:36
 276 Gustavsson Jan             Fägre Motion                3:25
 150 Gustavsson Jan             Töreboda                    2:22
 918 Gustavsson Johan           Moholm                      4:35
 856 Gustavsson Julia           Töreboda IK P10             4:01
 141 Gustavsson Lars            Daloc Motion                3:49
 634 Gustavsson Lennart         Elektrolux IF               3:54
 723 Gustavsson Mattias         Tibro                       2:04
 154 Gustavsson Michael         Moholm                      2:33
 722 Gustavsson Mikael          Tibro                       2:04
 153 Gustavsson Mårten          Ekby                        2:22
 520 Gustavsson Per-Olof        Hjo Velocipedklubb          2:51
 821 Gustavsson Ronnie          Källbergs IF                2:22
 277 Gustavsson Simon           Fägre Motion                3:24
 112 Gustavsson Stefan          Töreboda                    3:11
 862 Göransson Robin            Töreboda                    2:33
 848 Hagejärd Per               Mariestad                   2:44
 984 Haglund Fredrik            Hjo Velocipedklubb          2:10
 782 Hagström Gunnel            Skövde                      2:54
 825 Hagström Therese           Skövde                      4:25
 254 Hallgren Albin             Lidköping                   3:36
 255 Hallgren Amanda            Lidköping                   5:31
 253 Hallgren Gerd              Lidköping                   5:31
 252 Hallgren Gunnar            Lidköping                   3:00
 310 Hallström Lars             Källby                      3:35
 922 Hammarström Morgan         Lugnås                      2:33
1017 Handfast Kristina          Sjötorp                     4:38
 564 Hanning Göran              Alfta                       3:06
 563 Hanning Maj-Lis            Alfta                       3:06
 859 Hansson Crister            Töreboda                    3:44
  90 Hansson Martina            Borås                       3:39
 336 Hansson Sven               Brännebrona Skidklubb       2:26
 385 Hartung Ann-Charlotte      Team Villan                 3:50
 678 Hasselroth Patrik          Götene-Hus Fritidsklubb     2:40
1056 Hedström Håkan             Mariestad                   3:09
1045 Heidenvall Johan           Tidaholm                    2:44
 766 Hellberg Jan               Varnhem                     3:49
 767 Hellberg Ulla              Varnhem                     3:53
 493 Helmfridsson Diana         Skövde                      5:13
 362 Henningsson Anders         Fredsberg                   5:15
 225 Henricsson Claes-Göran     Klubb IPP                   2:26
 513 Henricsson Lena            Hjo Velocipedklubb          2:09
 249 Hermansson Andreas         Mariestad                   3:36
  84 Hermansson Camilla         Töreboda ABK                5:06
 170 Hermansson David           Töreboda                    3:36
 245 Hermansson Einar           Moholm                      3:28
 250 Hermansson Erik            Mariestad                   4:50
1048 Hermansson Jan             Mariestads FK               2:48
 251 Hermansson Jan             Mariestad                   4:50
  85 Hermansson Johan           Töreboda ABK                3:17
  91 Hermansson Johan           Töreboda                    7:17
 246 Hermansson Per             Töreboda                    3:38
 171 Hermansson Samuel          Töreboda                    4:05
 685 Hermansson Sven-Olof       Götene-Hus Fritidsklubb     2:54
 248 Hermansson Torbjörn        Töreboda                    3:36
  83 Hermansson Ulf             Töreboda ABK                5:07
  34 Hideborg Susanne           Töreboda                    4:07
  44 Hjalmarsson Kristina       Mariestad                   4:33
 566 Hjort Fredrik              Mariestad                   2:35
 259 Hogdin Susanna             Mariestad                   5:34
1044 Holm Daniel                Skövde                      2:44
 301 Holm Lars                  Fägre Motion                4:20
1005 Holm Sören                 Töreboda CK                 2:22
  62 Holm-Colliander Ann        Tba Kommunledningskontor    4:39
 431 Holmberg Margareta         Töreboda                    5:10
 760 Holmberg Timmie            Claesborg                   5:19
 427 Holmgren Gunilla           Moholm                      4:23
 428 Holmgren Marcus            Moholm                      4:23
 597 Holmgren Patrik            Hjo                         3:49
 426 Holmgren Stefan            Moholm                      4:23
 464 Holmström Alf              Helena Fritid, Skövde       3:50
 463 Holmström Jeff             Helena Fritid, Skövde       3:50
 667 Holmén Ronny               Bravida Väst AB             2:24
   3 Hukka Veikko               Undenäs                     2:00
  20 Hultman Linnéa             Töreboda                    3:57
1001 Hultström Jan-Owe          Stöpen                      2:08
 335 Häggblom Lisbet            Brännebrona Skidklubb       4:25
 334 Häggblom Martin            Brännebrona Skidklubb       4:25
 927 Håstrand Carl-Johan        Väring                      3:07
 600 Högberg Kent               Gullspång                   2:51
 418 Höglund Rolf               Töreboda                    5:50
 357 Igelström Kenth            Hjo                         2:42
 789 Inerot Annica              Mölndal                     4:12
 788 Inerot Niclas              Göteborg                    3:02
 235 Ingvarsson Daniel          Tidan                       5:35
 233 Ingvarsson Jan             Tidan                       3:59
 234 Ingvarsson Johan           Tidan                       3:57
 626 Into Lea                   Elektrolux IF               4:05
1018 Isaksson Louise            Göteborg                    4:38
 629 Isgren Mikael              Elektrolux IF               3:48
 210 Ivarsson Camilla           Källan IF                   2:28
 656 Ivarsson Johan             Bravida Väst AB             2:58
 655 Ivarsson Krister           Bravida Väst AB             3:23
 657 Ivarsson Marcus            Bravida Väst AB             3:23
 962 Ivarsson Åsa               Skövde                      3:48
 946 Jacobsson Ann-Katrin       Moholm                      3:59
 949 Jacobsson Bengt            Skövde                      3:59
 948 Jacobsson Matilda          Moholm                      3:59
 857 Jacobsson Olle             Halna                       3:49
 947 Jacobsson Stefan           Moholm                      3:59
 396 Jacobsson Sven-Åke         Arena Skövde                3:00
 757 Jagestad Dennis            Claesborg                   5:11
 762 Jakobsson Per              Skogås                      3:35
  14 Jansberger Björn           Götene                      3:03
   1 Jansberger Rolf            Hällekis                    2:36
 907 Jansson Andreas            Mariestad                   2:59
 475 Jansson Anette             Töreboda                    4:21
 461 Jansson Ann-Louise         Helena Fritid, Skövde       6:34
 854 Jansson Anna               Töreboda                    4:08
 545 Jansson Arne               Nimoklubben, Hova           2:19
 576 Jansson Eva                Metsä Tissue AB             3:14
 195 Jansson Jerry              Skaraborgs Träförädling     3:58
  48 Jansson Joakim             Mariestad                   2:55
 866 Jansson Joakim             Mariestad                   2:46
  61 Jansson Marie              Tba Kommunledningskontor    4:40
 575 Jansson Morgan             Metsä Tissue AB             3:19
 547 Jansson Niklas             Nimoklubben, Hova           3:40
 366 Jansson Peter              Securitas Bevakning AB      4:01
 472 Jansson Rune               Älgarås                     4:56
   5 Jansson Sven-Inge          Töreboda                    2:57
 447 Jedselieus Hans            Mariestadscyklisterna       2:05
 205 Jernetz Birgitta           Töreboda                    4:30
 669 Jernetz Henrik             Mölltorp                    2:40
 204 Jernetz Åke                Töreboda                    4:30
 326 Johansson Alexander        Töreboda                    3:26
 177 Johansson Anders           Mariestad                   3:26
 243 Johansson Anita            Mariestad                   4:32
 779 Johansson Bengt            Bråta                       4:20
 481 Johansson Bengt            Beatebergs IK               3:03
 438 Johansson Benny            Habo                        3:24
 440 Johansson Benny            Mariestadscyklisterna       2:07
1006 Johansson Benny            Töreboda CK                 2:22
 131 Johansson Birgitta         Daloc Motion                3:45
1037 Johansson Björn            Moholm                      4:42
 574 Johansson Carolin          Metsä Tissue AB             4:04
 399 Johansson Christer         Arena Skövde                3:00
 552 Johansson Christina        Töreboda                    3:08
 725 Johansson Christoffer      Töreboda                    4:01
 445 Johansson Claes            Mariestadscyklisterna       2:05
 337 Johansson Dan              Moelven Töreboda Limträ     2:26
 290 Johansson David            Fägre Motion                3:24
 244 Johansson David            Mariestad                   4:32
 778 Johansson Egon             Vinninga                    3:27
  89 Johansson Elin             Töreboda                    3:39
 266 Johansson Elsa             Fägre Motion                3:12
 969 Johansson Emelie           Skövde                      5:10
  12 Johansson Erik             Töreboda                    3:24
 904 Johansson Evelina          Mariestad                   3:04
1031 Johansson Evelina          Timmersdala                 4:55
 541 Johansson Evert            Nimoklubben, Hova           2:31
1906 Johansson Fredrik          OK Skogsstjärnan            3:20
 970 Johansson Gunilla          Skövde                      5:10
1022 Johansson Gunnar           Olssons Åkeri               4:19
   7 Johansson Göran            Töreboda                    4:49
 355 Johansson Hans             Göteneds                    4:03
 915 Johansson Helen            Gullspång                   6:50
1010 Johansson Håkan            Mariestad                   2:00
 462 Johansson Inge             Helena Fritid, Skövde       3:52
 419 Johansson Inger            Skövde                      3:07
 568 Johansson Irma             Karlsborg                   4:50
1058 Johansson Jens             Töreboda                    3:53
 144 Johansson Joakim           Hova                        3:05
 138 Johansson Jörgen           Daloc Motion                3:32
  97 Johansson Karl             10:an                       7:02
 140 Johansson Kenneth          Daloc Motion                3:32
 551 Johansson Kent             Töreboda                    2:54
 442 Johansson Kjell            Mariestadscyklisterna       2:27
 940 Johansson Kjell-Åke        Töreboda                    5:15
 231 Johansson Krister          Väring                      5:41
 843 Johansson Lars             Metsä Tissue AB             3:48
 189 Johansson Lars-Olof        Skaraborgs Träförädling     3:16
 608 Johansson Leif             Mariestad                   2:31
 777 Johansson Lena             Hjo Velocipedklubb          3:53
 561 Johansson Lennart          Mariestad                   2:41
 273 Johansson Magnus           Fägre Motion                3:30
 262 Johansson MajLis           Mariestad                   4:51
 132 Johansson Maria            Daloc Motion                5:23
 540 Johansson Marianne         Nimoklubben, Hova           3:24
 776 Johansson Maritha          Hjo Velocipedklubb          3:53
  26 Johansson Martin           Kvänums IF                  2:33
 119 Johansson Martin           Töreboda                    4:23
 374 Johansson Mats             Mariestad                   4:25
 223 Johansson Maud             Skövde                      3:43
 553 Johansson Mikael           Töreboda                    2:33
 861 Johansson Mikael           Töreboda                    3:58
 794 Johansson Niclas           Karlstad                    3:13
 620 Johansson Patrik           Elektrolux IF               4:11
1905 Johansson Peder            OK Skogsstjärnan            3:20
1049 Johansson Per-Håkan        Tidans cykel MTB            2:07
 130 Johansson Per-Olof         Daloc Motion                5:23
 382 Johansson Pernilla         Team Villan                 3:43
 816 Johansson Peter            Mariestad                   3:32
 554 Johansson Philip           Töreboda                    2:54
 619 Johansson Rickard          Elektrolux IF               4:11
1030 Johansson Roger            Lidköping                   4:55
 916 Johansson Roger            Töreboda                    6:50
 147 Johansson Rune             Skövde                      3:13
 115 Johansson Sebastian        Töreboda                    4:00
 327 Johansson Simon            Töreboda                    3:26
 187 Johansson Sofia            Göteborg                    4:48
 909 Johansson Stellan          Sjötorp                     2:32
 226 Johansson Thomas           Tibro                       2:30
 476 Johansson Tony             Skövde                      2:42
 139 Johansson Ulla             Daloc Motion                3:32
 271 Johansson Vivi             Fägre Motion                4:55
 381 Johansson Ylva             Team Villan                 3:50
  27 Johansson Åke              Kvänums IF                  2:33
 750 Johansson Åsa              Kungälv                     4:35
 265 Johnsson Bosse             Skövde                      3:46
 264 Johnsson Sofia             Skövde                      3:47
1013 Jonsson Alf                Lerdala                     3:52
 238 Jonsson Christoffer        Moholm                      5:09
 981 Jonsson Hasse              Skövde CK                   2:42
 708 Jonsson John-Eric          Skövde                      3:55
 194 Jonsson Kennet             Skaraborgs Träförädling     3:58
 316 Jonsson Lelle              Mariestad                   4:45
 280 Jonsson Lennart            Fägre Motion                3:23
 888 Jonsson Maria              Puls Fitness Skövde         3:26
 319 Jonsson Marie              Mariestad                   4:45
 317 Jonsson Moa                Mariestad                   4:45
 873 Jonsson Per                Moholm                      3:45
  50 Jonsson Per                Mariestad                   3:07
 320 Jonsson Simon              Mariestad                   4:44
 635 Jonsson Ylvalie            Elektrolux IF               5:36
 237 Jonsson Åke                Moholm                      5:09
1033 Josefsson Anna             Stockholm                   5:10
 376 Josefsson Joakim           Mariestad                   4:20
1032 Julin Sven-Gunnar          Herrklubben IF              2:19
 582 Jyllhed Sven-Erik          Metsä Tissue AB             3:05
 175 Jüntgen Rainer             Mariestad                   3:37
 890 Jäger Isabella             Töreboda                    4:58
  21 Järnmark Maria             Halna                       3:57
  96 Järnmark Robin             Töreboda                    4:08
 988 Jönåker Rutger             Skövde                      2:00
1007 Kallryd Anders             Skövde                      2:18
 465 Kardell Anna               Helena Fritid, Skövde       6:34
 514 Karlsson Alexander         Hjo Velocipedklubb          3:00
 533 Karlsson Anders            Nimoklubben, Hova           2:35
 206 Karlsson Anders            Töreboda                    4:30
 163 Karlsson Anders            TM Automation               4:34
 240 Karlsson Axel              Moholm                      5:10
 880 Karlsson Daniel            Töreboda                    3:20
 377 Karlsson Daniel            Mariestad                   3:21
  68 Karlsson Emma              Tba Kommunledningskontor    3:39
 393 Karlsson Göran             Agnesberg                   2:51
 671 Karlsson Göran             Mölltorp                    2:40
 314 Karlsson Göran             Mariestad                   2:47
   6 Karlsson Göran             Töreboda                    4:49
 534 Karlsson Harald            Nimoklubben, Hova           2:49
 903 Karlsson Håkan             Timmersdala                 3:31
 309 Karlsson Ingemar           Lundsbrunn                  2:52
 813 Karlsson Jan               Ekeskog byalag              5:25
1053 Karlsson Jan-Erik          Skövde                      2:10
 298 Karlsson Johan             Fägre Motion                3:50
 267 Karlsson Johan             Fägre Motion                3:19
 102 Karlsson Johan             10:an                       7:02
 504 Karlsson Jonas             Hjo Velocipedklubb          2:33
 609 Karlsson Karl-Axel         Elektrolux IF               2:56
 585 Karlsson Karl-Erik         Metsä Tissue AB             4:55
 822 Karlsson Kenneth           Källbergs IF                3:50
 413 Karlsson Kent              Karlsborg                   3:18
 512 Karlsson Kjell             Hjo Velocipedklubb          3:00
1908 Karlsson Lars              OK Skogsstjärnan            3:20
  66 Karlsson Leif              Tba Kommunledningskontor    3:39
 733 Karlsson Lennart           Sätra                       3:27
1051 Karlsson Lis Wallskog      Lidköping                   3:10
 867 Karlsson Marcus            Mariestad                   2:31
 587 Karlsson Marita            Metsä Tissue AB             3:19
 106 Karlsson Martin            10:an                       7:02
 308 Karlsson Mary              Lundsbrunn                  2:52
 709 Karlsson Per               Dafgård fritid              4:07
 651 Karlsson Ramona            Gullspång                   4:20
1904 Karlsson Roger             OK Skogsstjärnan            3:20
 188 Karlsson Ros-Marie         Töreboda                    4:46
 325 Karlsson Thomas            Hova                        2:46
 784 Karlsson Tobias            Hjo                         4:11
 239 Karlsson Tomas             Moholm                      5:10
 384 Karlsson Ulla              Team Villan                 3:40
 274 Karlsson Urban             Fägre Motion                3:30
 834 Karlsson Ylva              Götene                      2:47
 732 Karlsson Åsa               Mölndal                     3:27
 775 Karlsson Åsa               Mariestad                   2:55
 391 Karlström Marie            Töreboda                    4:11
 593 Karlström Tomas            Metsä Tissue AB             3:46
 627 Karlén Kristina            Elektrolux IF               4:05
 556 Kihlström Hans             Töreboda                    3:02
 555 Kihlström Karl-Erik        Töreboda                    3:08
 558 Kihlström Linda            Stockholm                   4:31
 557 Kihlström Marie            Töreboda                    4:00
 135 Kjellberg Henrik           Daloc Motion                2:44
 347 Kjellgren Anne-Marie       Hjo                         3:08
 515 Kjellgren Mikael           Hjo Velocipedklubb          2:08
 406 Klaesson Lars              Mariestad                   2:40
  53 Klingstedt Barbro          Töreboda                    4:11
 868 Knutsson Anders            Töreboda                    4:40
 704 Knutsson Erik              HRF Mariestad               3:53
  63 Knutsson Inger             Tba Kommunledningskontor    4:40
  99 Knutsson Simon             10:an                       7:02
 263 Knutsson Suzanne           Skövde                      3:45
 800 Knuutila Anneli            Motala                      3:04
1008 Kosonen Kaj                Mariestad                   2:36
 268 Krejgar William            Fägre Motion                3:19
 562 Kristiansson Rose-Marie    Söne Skog                   2:56
 810 Krussgård Johan            Ekeskog byalag              3:43
 224 Kvist Karl-Erik            Töreboda                    3:43
 759 Kämpe Linus                Claesborg                   5:10
 698 L-B Linda                  Analycen                    4:38
 596 Lagerroth Birgitta         Hjo                         3:49
 495 Lahrin Maria               Töreboda                    3:36
 496 Lahrin Nils                Töreboda                    3:34
 497 Lahrin Olga                Töreboda                    3:33
 458 Laitanen Viktor            Helena Fritid, Skövde       5:00
  51 Lakkapää Christer          Mariestad                   3:07
1970 Lambertsson Sven-Erik      OK Skogsstjärnan            3:58 
 172 Landenmark Helena          Töreboda                    4:05
 874 Landin Nikolai             Skövde                      3:13
 869 Landqvist Kenneth          Ullervad                    5:24
 842 Lantz Ingmar               Karlsborg Brandkår          2:34
 404 Larsson Andreas            Uppsala                     4:33
 792 Larsson Anette             Lidköping                   3:22
 684 Larsson Anette             Götene-Hus Fritidsklubb     3:35
 735 Larsson Anette             Götene                      2:46
 180 Larsson Bengt              Töreboda                    3:41
 734 Larsson Bengt-Inge         Götene                      2:43
 938 Larsson Bo                 Moholm                      3:48
 429 Larsson Christian          Hjo                         4:23
 372 Larsson Clas               Mariestad                   4:25
 783 Larsson Conny              Tibro                       4:11
1000 Larsson David              Töreboda                    2:08
 786 Larsson Johan              Tibro                       4:11
 312 Larsson Kent               Karlsborg                   3:41
 594 Larsson Lars               Metsä Tissue AB             3:20
 247 Larsson Lena               Töreboda                    3:38
 672 Larsson Maria              Mariestad                   4:29
 592 Larsson Nicklas            Metsä Tissue AB             3:46
 683 Larsson Olof               Götene-Hus Fritidsklubb     3:35
 751 Larsson Robert             Kungälv                     4:35
 923 Larsson Staffan            Timmersdala                 3:46
 964 Larsson Sören              Lidköping                   2:27
 517 Larsson Tomas              Hjo Velocipedklubb          1:49
 808 Latva Nina                 Mariestad                   4:18
   2 Leijon Per-Arne            Töreboda                    3:42
 919 Lennartsson Inge           Mariestad                   2:22
  69 Levin Annida               Töreboda ABK                5:58
 198 Levin Lars-Olof            Skaraborgs Träförädling     5:36
  22 Lexell Anna                Töreboda                    3:45
 361 Lexell Gustaf              Moholm                      5:15
 560 Lind Anna                  Uddevalla                   4:31
 676 Lind Lasse                 Värsås                      3:55
 478 Lind Linnea                Beatebergs IK               5:18
 452 Lindberg Gunilla           Undenäs                     5:02
 453 Lindberg Gunnar            Undenäs                     5:02
 637 Lindberg Mika              Elektrolux IF               2:24
 295 Lindblad Robin             Fägre Motion                3:30
 695 Lindfors Örjan             Skövde                      3:36
 973 Lindgren Anita             Tidan                       4:00
1029 Lindholm Philip            Moholm                      3:24
 152 Lindkvist Janne            Moholm                      2:22
 643 Lindman Leif               Snavlunda                   2:59
 644 Lindman Stefan             Askersund                   3:00
 285 Lindqvist Gustav           Fägre Motion                4:24
 287 Lindqvist Johan            Fägre Motion                5:15
 286 Lindqvist Maggan           Fägre Motion                4:24
 272 Lindqvist Marita           Fägre Motion                4:26
 577 Lindqvist Mattias          Metsä Tissue AB             2:30
1034 Lindström Annika           Stockholm                   5:10
 229 Lindström Lotta            Mariestad                   5:19
 519 Lindström Peder            Hjo Velocipedklubb          2:08
 748 Lindström-J. Katarina      Partille                    4:09
 559 Lindén Eva                 Stockholm                   4:31
 532 Linnarsson Lukas           Locketorp                   3:34
 402 Linnér Johan               Göteborg                    3:02
1016 Ljunggren Ulf              Skövde                      3:58
 500 Ljungkvist Bengt           Hjo Velocipedklubb          3:02
 499 Ljungkvist Håkan           Hjo Velocipedklubb          2:33
 501 Ljungkvist Mikael          Hjo Velocipedklubb          3:49
 883 Ljungqvist Theodor         Moholm                      3:32
 441 Ljungström Åke             Mariestadscyklisterna       2:05
 422 Ljus Christian             Skövde                      2:27
 421 Ljus Pär                   Skövde                      2:27
  56 Loodh Lars-Göran           Töreboda                    2:43
1054 Ludvigsson Roger           Tidan                       2:25
 333 Lugn Lennart               Brännebrona Skidklubb       3:27
 887 Lundell Annika             Puls Fitness Skövde         3:26
 832 Lundgren Jimmy             Team Stenbergets Åkeri      5:19
1043 Lundh Lars                 Göteborg                    2:44
  24 Lundholm Göran             Töreboda                    2:38
  25 Lundholm Lars              Töreboda                    2:17
 993 Lundin Håkan               Tidan                       3:51
 456 Lundkvist Anders           Skövde                      2:40
 817 Lundkvist Anne-Lie         Mariestad                   3:12
 661 Lundqvist Dan              Bravida Väst AB             2:21
 174 Löfnertz Sven-Erik         Hova                        2:43
 328 Löfving Staffan            Skövde                      3:15
 368 Lövfors Peter              Securitas Bevakning AB      2:28
 736 Lööv Tord                  Götene                      3:50
 846 Magdeburg André            Töreboda ABK                3:57
  35 Magnusson Bo               Elektrolux IF               2:00
 835 Magnusson Carina           Götene                      3:09
 162 Magnusson Mikael           TM Automation               4:34
 860 Malcolmsson Jessica        Tidan                       3:58
 349 Malik Wolfgang             Mariestad                   2:26
1027 Malm Marcus                Skövde CK                   1:55
 755 Malmqvist Bernt            Claesborg                   5:19
 770 Malmqvist Jerker           Tymer                       2:49
 134 Markusson Claes            Daloc Motion                2:52
 820 Markusson Malin            Källbergs IF                2:56
 818 Markusson Per              Källbergs IF                2:31
 819 Markusson Peter            Källbergs IF                2:05
 157 Markusson Roger            Töreboda                    2:05
1021 Mattsson Dick              Olssons Åkeri               4:19
 692 Melin Carina               Skövde                      5:15
  17 Meyer Sirkka               Olsfors                     4:37
 322 Mikszarth Fredrik          Stenungssund                3:59
  67 Millberg Lars              Tba Kommunledningskontor    3:39
 297 Moberg Kristoffer          Fägre Motion                5:15
  46 Moberg Maria               Töreboda                    5:24
 350 Moberg Solveig             Väring                      4:44
 430 Molén Ulla-Britt           Töreboda                    5:10
 401 Morén Krister              Arena Skövde                3:36
 155 Myrvik Arne                Töreboda Gym                4:08
 343 Möller Gunnar              Moelven Töreboda Limträ     3:20
 400 Nielsen Monica             Arena Skövde                3:43
 828 Nilsson Anna               Skövde                      3:47
 114 Nilsson Anna               Töreboda                    4:48
 269 Nilsson Anna-Karin         Fägre Motion                3:17
  36 Nilsson Börje              Mariestad SCA IF            2:37
 613 Nilsson Jan                Elektrolux IF               2:24
 395 Nilsson Jenny              Arena Skövde                3:44
 122 Nilsson Joakim             Töreboda                    3:19
 369 Nilsson John               Töreboda                    2:42
1901 Nilsson Lasse              OK Skogsstjärnan            3:20
  58 Nilsson Mattias            Daloc Motion                2:31
 853 Nilsson Ronny              Töreboda                    3:28
 521 Nilsson Ulf                Hjo Velocipedklubb          2:33
 623 Nilsson Åke                Elektrolux IF               3:40
 882 Nordberg Anna              Mariestad                   4:27
1055 Nordqvist Thomas           Mariestad                   3:09
 405 Nordstedt Margareta        Magderud                    4:33
 383 Nyström Ulla               Team Villan                 3:30
 178 Nylander Michael           Stockholm                   3:19
 179 Nylander Susanne           Stockholm                   3:18
 207 Nyrén Bengt                Töreboda                    4:30
 718 Nyström Maria              Dagstorp                    5:27
 581 Ohlsson Anders             Metsä Tissue AB             3:05
  65 Ohlsson Lennart            Tba Kommunledningskontor    3:39
 370 Ojanen Mika                Falun                       2:45
 156 Olofsson Hans              Töreboda Gym                4:08
 631 Olsson Benjamin            Elektrolux IF               4:02
 630 Olsson Christer            Elektrolux IF               2:43
1067 Olsson Elin                Lyrestad                    4:23
 662 Olsson Fredrik             Bravida Väst AB             3:18
 999 Olsson Fredrik             Töreboda                    4:34
 877 Olsson Jimmy               Daloc Motion                3:23
 415 Olsson Mattias             Töreboda                    5:57
 565 Olsson Nils-Göran          Mariestad                   2:39
 930 Olsson Peter               Mariestad                   4:12
 863 Olsson Samuel              Töreboda                    2:26
 586 Olsson Therese             Metsä Tissue AB             4:55
 719 Olsson Tommy               Mariestad                   3:12
 632 Olsson Åsa                 Elektrolux IF               4:02
 292 Ottoson Andreas            Fägre Motion                3:00
 674 Pakkanen Eive              Tidans cykel MTB            2:05
1047 Pakkanen Kari              Tidans cykel MTB            2:02
 111 Palm Anders                Töreboda                    3:11
 388 Palmgren Gunilla           Forsvik                     3:50
 967 Pedersen Anders            Götene                      2:42
 966 Pedersen Ann               Götene                      2:47
 260 Pelletier Ghyslain         Mariestad                   5:34
 721 Peltola Jarkko             Mariestad                   3:09
 446 Persson Beata              Gårdsjö AIF                 4:32
 599 Persson Berit              Gössäter                    4:15
 645 Persson Håkan              Åsbro                       4:00
  87 Persson Jonas              Töreboda ABK                3:22
 617 Persson Kerstin            Elektrolux IF               3:30
 457 Persson Morgan             Skövde                      2:43
 572 Persson Olle               Metsä Tissue AB             4:31
 176 Persson Olle               Mariestad                   3:04
 307 Persson Roland             Mariestads FK               3:09
  43 Persson Stefan             Töreboda                    2:29
 474 Persson Ulrika             Töreboda                    4:21
 941 Persson Veronica           Moholm                      5:42
1903 Perssonn Leif              OK Skogsstjärnan            3:20
 697 Petersson Joakim           Securitas Bevakning AB      4:38
 160 Petersén Conny             TM Automation               4:34
 840 Pettersson Annika          Mariestad                   3:16
1035 Pettersson Helena          Torsö                       3:25
 682 Pettersson Ingemar         Götene-Hus Fritidsklubb     2:13
 720 Pettersson Karl-Gunnar     Mariestad                   3:09
 687 Pettersson Stig            Götene-Hus Fritidsklubb     2:10
 889 Pettersson Torbjörn        Töreboda                    4:24
 488 Piastra Marina             Beatebergs IK               5:11
 107 Pålsson Micael             Skövde                      3:01
1046 Quick Richard              Undenäs                     3:03
 489 Rajakallio Magnus          Beatebergs IK               5:11
 571 Ramberg Gunilla            Metsä Tissue AB             4:05
 570 Ramberg Mai                Metsä Tissue AB             4:39
 932 Rask Janet                 Moholm                      6:30
 933 Rask Michael               Moholm                      6:30
 934 Rask Victor                Moholm                      6:30
 807 Reutman Ing-Marie          Mariestad                   4:18
 105 Ridelberg Filip            10:an                       7:02
 885 Ringblom Sigrid            Mariestad                   3:21
1057 Rodehn Mats                Mariestad                   2:58
 935 Rosell Per                 Hällekis                    2:35
 387 Rosenkvist Gerd            Finnerödja                  4:00
 313 Roswall Anna               Mariestad                   2:52
 785 Rovaniemi Therese          Hjo                         4:11
 665 Rubertsson Mats            Bravida Väst AB             2:32
 523 Rudberg Simon              Hjo Velocipedklubb          2:58
 522 Rudberg Ulf                Hjo Velocipedklubb          2:58
 650 Rundqvist Monica           Lidköping                   4:20
 367 Runsten Christian          Securitas Bevakning AB      4:01
 864 Ryabov Alexey              Töreboda                    3:34
 827 Rydberg Marianne           Skövde                      3:47
 506 Rydholm Per-Arne           Hjo Velocipedklubb          2:08
 214 Rygh Christina             Källan IF                   2:28
 482 Sahlin Anette              Beatebergs IK               5:18
 484 Sahlin Josefin             Beatebergs IK               4:46
 761 Salman Alan                Claesborg                   5:10
 168 Salomé Marc                Mariestad                   3:16
 815 Saltin Mikael              Mariestad                   3:32
  10 Samuelsson Evert           Skanska Fritid              2:28
 972 Samuelsson Kerstin         Gånghester                  5:06
   9 Samuelsson Magnus          Skanska Fritid              2:00
 971 Samuelsson Olof            Gånghester                  5:06
 218 Sandberg Kurt              Moholm                      3:53
 997 Sandberg Ulf               Skövde                      3:49
 169 Sandgren John-Erik         Töreboda                    3:25
 681 Sandkvist Sören            Götene-Hus Fritidsklubb     3:52
 795 Sandqvist Rune             Lidköping                   3:01
 876 Sandsjö Stefan             Lidköping                   2:55
 945 Schötz Rolf                Hova                        2:46
 193 Selg Helena                Skaraborgs Träförädling     4:46
 191 Selg Sune                  Skaraborgs Träförädling     4:46
 159 Sigfridsson Håkan          Töreboda Tennisklubb        3:41
 306 Siljehult Owe              Tibro                       4:04
  59 Sipola Jarmo               Töreboda                    4:20
 378 Sivertsson Magnus          Mariestad                   3:21
1039 Sjöberg Claes              Moholm                      4:42
 408 Sjöberg Joakim             Mariestad                   3:28
 409 Sjöberg Madeleine          Mariestad                   3:34
 315 Sjögren Ingela             Gårdsjö AIF                 2:56
 182 Sjögren Magnus             Göteborg                    2:50
 991 Sjöholm Lars-Åke           Skövde                      3:13
 870 Skagerstam Ingrid          Töreboda Turism             3:43
 858 Skagerstam Joel            Töreboda                    3:43
 871 Skagerstam Niklas          Den seglande gymnasieskola  3:10
 425 Skatt Håkan                Mariestad                   3:40
 278 Skogåker Carin             Fägre Motion                3:14
 324 Skoog Markus               Töreboda BTK                4:05
 323 Skoog Ove                  Töreboda BTK                4:05
 103 Skoog Robin                10:an                       7:02
 507 Spetz Bo-Göran             Hjo Velocipedklubb          2:00
  57 Staaf Joacim               Töreboda                    2:31
 230 Staaff Karin               Mariestad                   5:19
 763 Stawström Björn            Haninge                     3:35
1059 Stefanikova Silvia         Töreboda                    3:56
 639 Stenman Annelie            Lidköping                   3:40
  11 Stenman Christian          Undenäs                     2:00
 492 Stenvall Claes             Väring                      4:08
 491 Stenvall Elin              Väring                      4:03
 490 Stenvall Martin            Väring                      4:08
 167 Strand Per                 Mariestad                   3:17
 686 Strid Ove                  Götene-Hus Fritidsklubb     2:23
 802 Stråth Lennart             Motala                      3:15
1025 Ström Tomas                Skövde CK                   1:55
  98 Ståhl Magnus               10:an                       7:02
 542 Ståhl Tomas                Nimoklubben, Hova           2:57
 772 Sundberg Ingrid            Värsås                      3:47
 573 Sundström Anna             Metsä Tissue AB             3:24
  19 Sunesson Ellen             Töreboda Hästklubb          3:45
1902 Sunesson Mats              OK Skogsstjärnan            3:20
 831 Svahn Emil                 Skövde                      3:32
 829 Svahn Joakim               Skövde                      2:37
 830 Svahn Susanne              Skövde                      3:32
 344 Svanberg Christian         Vara                        3:49
 990 Svanberg Lars              Solna                       3:13
 809 Svantesson Christer        Swedish Meats               2:18
 203 Svantesson Gunnar          Töreboda                    4:30
 602 Svensson Annlis            Lidköping                   4:36
 797 Svensson Barbro            Motala                      3:32
 201 Svensson Britt             Töreboda                    4:30
 117 Svensson Daniel            Töreboda                    4:23
 957 Svensson Emil              Skövde                      2:14
 601 Svensson Erling            Lidköping                   4:36
 416 Svensson Gunilla           Mariestad                   3:34
 604 Svensson Gunnel            Lidköping                   4:36
 603 Svensson Göran             Lidköping                   4:36
 738 Svensson Håkan             Broddetorp                  2:18
 173 Svensson Jakob             Töreboda                    3:36
 439 Svensson Jens              Habo                        3:21
 675 Svensson Johan             Mariestad                   2:05
 358 Svensson Keith             Årnäs                       3:40
 959 Svensson Lars              Skövde                      2:14
 200 Svensson Lars              Töreboda                    4:30
 958 Svensson Mikael            Skövde                      2:14
1062 Svensson Minna             Göteborg                    4:35
 812 Svensson Stefan            Ekeskog byalag              5:25
 642 Svensson Stewe             Lidköping                   3:10
 407 Svensson Sven-Olof         Mariestad                   3:40
 717 Svensson Viktor            Skövde CK                   2:53
 498 Svärd Sune                 Hjo Velocipedklubb          2:33
1063 Särneholm Jonas            Göteborg                    4:35
 606 Sääv Bo                    Sandhem                     4:13
 605 Sääv Jonas                 Sandhem                     4:13
 468 Söderström Andreas         Helena Fritid, Skövde       5:00
 466 Tangnes Thomas             Helena Fritid, Skövde       3:54
 403 Teiffel Henrik             Lysekil                     2:26
 524 Thilander Gunnar           Hjo Velocipedklubb          2:09
 460 Thomas Tobias              Helena Fritid, Skövde       6:34
 886 Thool Bengt                Hjo Velocipedklubb          2:17
  82 Thorstensson Emil          Töreboda ABK                5:37
  81 Thorstensson Lena          Töreboda ABK                5:58
  80 Thorstensson Per           Töreboda ABK                6:00
 373 Thålin Victor              Mariestad                   4:25
1061 Tiberg Tore                Securitas Bevakning AB      4:40
1050 Tikkanen Teija             Lidköping                   3:10
 838 Timander Per               Skövde                      3:21
1023 Tiverman Hans              MV IF Skövde                3:31
 836 Toftgren Markko            Götene                      2:38
1012 Tol Peter van              Mariestad                   2:00
 654 Trolin Elisabeth           Bravida Väst AB             2:21
 653 Trolin Oskar               Bravida Väst AB             3:19
 652 Trolin Tord                Bravida Väst AB             3:19
 799 Törnqvist Lars             Motala                      3:04
 433 Uhlin Per                  Göteborg                    3:40
 434 Uhlin Per-Axel             Mariestad                   3:40
 129 Uhr Ida                    Mariestad                   3:39
 288 Vander-Wiik Johannes       Fägre Motion                4:24
 165 Wadebäck Fredrik           TM Automation               4:34
 467 Wahllöf Christer           Helena Fritid, Skövde       6:34
 689 Wahlström Jens             SK.I.R                      3:14
 346 Wahlström Robert           Kåce                        2:55
 690 Wahlström Ulf              SK.I.R                      3:05
 616 Walström Mikael            Elektrolux IF               2:37
 494 Wase Anna-Carin            Skövde                      5:10
 625 West Tord                  Elektrolux IF               2:18
 693 Westberg Agneta            Skövde                      5:15
 379 Westerberg Gunilla         Team Villan                 3:50
 963 Westlund Håkan             Mariestad                   2:40
 580 Widman Kenth               Metsä Tissue AB             2:30
 124 Wigur Emma                 Moholm                      7:57
 125 Wigur Frida                Moholm                      7:57
 126 Wigur Yvonne               Moholm                      7:57
 390 Wikberg Anna               Skövde                      4:11
1026 Wiktorsson Benny           Skövde CK                   1:55
 311 Wilson Rolf                Götene                      2:33
 591 Wirtanen Jonas             Metsä Tissue AB             3:32
   8 Wisser Ingegerd            Forsvik                     3:43
 143 Wänerås Niclas             Hova                        3:39
 628 Wännerå Magnus             Elektrolux IF               3:48
 352 Wärja Andreas              Väring                      2:45
 351 Wärja Gunnel               Väring                      4:44
 353 Wärja Mikael               Väring                      2:45
 806 Wärmegård Mikaela          Värnamo                     5:17
 299 Wärn Magdalena             Fägre Motion                4:05
 300 Wärn Morgan                Fägre Motion                3:51
 241 Åhfeldt Karin              Sjötorp                     4:29
 660 Åhlfeldt Emma              Bravida Väst AB             3:12
 658 Åhlfeldt Roland            Bravida Väst AB             2:21
 659 Åhlfeldt Rose-Marie        Bravida Väst AB             3:12
 865 Åhlén Göran                Töreboda                    3:46
 589 Åkerblom Mattias           Metsä Tissue AB             4:34
 595 Åkerblom Simon             Metsä Tissue AB             4:35
 955 Åkesson Björn              Timmersdala                 2:22
 992 Åström Per-Arne            Tidan                       3:51
  49 Öberg Anna                 Töreboda                    2:58
 544 Öh Gustav                  Nimoklubben, Hova           3:40
 546 Öh-Jansson Kristina        Nimoklubben, Hova           3:24
 536 Önnefors Thomas            Nimoklubben, Hova           3:27
 212 Östman Anna                Källan IF                   2:28
Totalt: 1000
 
KortViken 23 km
2199 Adolfsson Andreas          Töreboda                    1:48
2218 Agne Gunilla               Stockholm                   1:39
2217 Agne Jonas                 Töreboda                    1:39
2916 Andersson Andreas          OK Skogsstjärnan            1:35
2008 Andersson Ann-Marie        Mariestad                   1:45
2176 Andersson Cathrine         Atelje Trine Gul            1:51
2139 Andersson Helen            Hova BTK                    1:04
2169 Andersson Mattias          Töreboda IK P10             1:20
2126 Andersson Mikael           Böja                        1:59
2177 Andersson Mikael           Lyrestad                    1:26
2175 Andersson Robert           Atelje Trine Gul            1:05
2125 Andersson Robin            Böja                        1:58
2184 Andersson Viktor           Igelstorp                   1:12
2092 Arvidsson Ingemar          Töreboda                    1:51
2080 Arvidsson Marcus           Töreboda IK P10             1:28
2224 Bengtsson Kjell            Mariestad                   0:46
2084 Berggren Carina            Moholm                      1:29
2083 Berggren Ida               Moholm                      1:29
2141 Berggren Ingmar            Skövde                      0:52
2005 Birgersson Antonia         Daloc Motion                1:12
2003 Birgersson Christer        Daloc Motion                1:15
2004 Birgersson Regina          Daloc Motion                1:15
2201 Björk Roger                Skövde                      1:40
2190 Björklund Kim              Moholm                      1:50
2191 Björklund Py               OK Skogsstjärnan            1:50
2096 Blom Arne                  Töreboda                    1:34
2205 Blom Robin                 Mariestad                   1:07
2206 Blom Roger                 Mariestad                   1:07
2094 Blomberg Carina            Fagersanna                  1:44
2001 Carlson Tina               Bryssel                     1:21
2002 Carlsson Berndt            Ullervad                    1:21
2013 Cedervall Torbjörn         Metsä Tissue AB             1:19
2048 Colliander Christoffer     Töreboda                    0:58
2047 Colliander Daniel          Töreboda                    1:07
2147 Dalstam Amanda             Moelven Töreboda Limträ     1:17
2146 Dalstam Jonas              Moelven Töreboda Limträ     1:17
2039 Densborn Niklas            Mariestadscyklisterna       0:51
2097 Eklund Adina               Töreboda                    1:34
2168 Eklöf Emil                 Töreboda                    1:06
2079 Ericson Marie-Therése      Töreboda IK P10             1:28
2025 Ericsson Anita             Gullspång                   1:31
2026 Ericsson Gunilla           Gullspång                   1:31
2095 Eriksson Desiree           Fagersanna                  1:44
2167 Eriksson Gustav            Äspäng                      1:45
2166 Eriksson Lars              Äspäng                      1:45
2070 Eriksson Linus             Töreboda IK P10             1:18
2915 Eriksson Martin            OK Skogsstjärnan            1:35
2017 Eriksson Monika            Hova                        2:06
2071 Eriksson Roy               Töreboda IK P10             1:18
2202 Eskilsson Jens             Skövde                      1:40
2109 Faleke Maria               Töreboda                    1:12
2111 Faleke Mattias             Töreboda                    1:10
2112 Faleke Mikael              Töreboda                    1:31
2110 Faleke Moa                 Töreboda                    1:31
2098 Flodin Stefan              Töreboda                    1:25
2052 Fält Ann-Cathrine          Skaraborgs Träförädling     1:15
2053 Fält Julia                 Skaraborgs Träförädling     1:15
2129 Färnström Mikael           Fägre Motion                1:41
2135 Gibson Camilla             Töreboda                    1:31
2136 Gibson Helena              Töreboda                    1:31
2134 Gibson Sandra              Töreboda                    1:31
2046 Granath Cecilia            Töreboda                    1:07
2045 Granath Eva                Töreboda                    1:07
2035 Granath Sara               Töreboda                    1:33
2036 Granath Stig               Töreboda                    1:33
2149 Granlund Johannes          Huskvarna                   1:25
2180 Gry Sara                   Töreboda                    1:25
2088 Gustafsson Camilla         Mariestad                   1:29
2102 Gustafsson Kerstin         Mariestad                   1:40
2188 Gustavsson Anna-Karin      Moholm                      1:40
2041 Gustavsson Helena          Töreboda                    1:20
2042 Gustavsson Ing-Britt       Töreboda                    1:20
2075 Gustavsson Johan           Töreboda IK P10             1:23
2076 Gustavsson Magnus          Töreboda IK P10             1:24
2187 Gustavsson Rebecca         Moholm                      1:40
2172 Hallborg Gunnar            Töreboda                    1:20
2173 Hallborg Simon             Töreboda                    1:20
2058 Hallgren Kjell             Töreboda IK P10             1:33
2057 Hallgren Rebecka           Töreboda IK P10             1:33
2056 Hallgren Robert            Töreboda IK P10             1:33
2099 Hellgren Hanna             Töreboda                    1:25
2114 Hellström Eva              Moholm                      1:38
2093 Hermansson Josefine        Töreboda                    1:51
2091 Hermansson Peter           Töreboda                    1:51
2225 Hermansson Rune            Metsä Tissue AB             1:17
2219 Holgersson Karl            Töreboda                    1:41
2148 Holmberg Birgitta          Motala                      1:33
2034 Höglund Sanna              Töreboda Hästklubb          1:21
2023 Isaksson Amanda            Rörsås                      1:25
2024 Isaksson Martin            Rörsås                      1:25
2011 Jansson Jessica            Metsä Tissue AB             1:24
2010 Jansson Jimmy              Metsä Tissue AB             1:19
2192 Jansson Johanna            Lyrestad                    1:23
2193 Jansson Johnny             Lyrestad                    1:23
2072 Jansson Marcus             Töreboda IK P10             1:23
2073 Jansson Sven-Olof          Töreboda IK P10             1:23
2171 Johansson Andreas          Töreboda                    1:14
2170 Johansson Birgitta         Töreboda                    1:16
2213 Johansson Britt-Marie      Töreboda                    1:43
2912 Johansson Britt-Marie      OK Skogsstjärnan            1:19
2906 Johansson Ellinor          OK Skogsstjärnan            1:19
2016 Johansson Emeli            Metsä Tissue AB             1:20
2214 Johansson Emma             Töreboda                    1:43
2907 Johansson Evelina          OK Skogsstjärnan            1:30
2905 Johansson Gunilla          OK Skogsstjärnan            1:30
2006 Johansson Henrik           Daloc Motion                1:20
2913 Johansson Lisa             OK Skogsstjärnan            1:14
2216 Johansson Lovisa           Mariestad                   1:25
2922 Johansson Margaretha       Töreboda                    1:05
2020 Johansson Margite          Hova                        2:06
2189 Johansson Matilda          Moholm                      1:40
2914 Johansson Moa              OK Skogsstjärnan            1:14
2019 Johansson Niklas           Hova                        2:06
2215 Johansson Ragnhild         Mariestad                   1:25
2186 Johansson Susanna          Moholm                      1:40
2200 Johansson Tommy            Töreboda                    1:48
2055 Jonsson Barbro             Skaraborgs Träförädling     1:17
2100 Karlsson Anders            Töreboda                    1:25
2082 Karlsson Anton L           Töreboda                    1:11
2222 Karlsson Birgitta          OK Amne                     1:25
2160 Karlsson Charlotta         Källbergs IF                1:56
2155 Karlsson Christoffer       Källbergs IF                1:55
2015 Karlsson Elivia            Metsä Tissue AB             1:22
2157 Karlsson Eva               Källbergs IF                1:59
2917 Karlsson Henrik            OK Skogsstjärnan            1:19
2014 Karlsson Ingemar           Metsä Tissue AB             1:22
2920 Karlsson Jakob             OK Skogsstjärnan            1:19
2081 Karlsson Jan               Töreboda                    1:11
2101 Karlsson Julia             Töreboda                    1:15
2904 Karlsson Linnea            OK Skogsstjärnan            1:45
2154 Karlsson Maria             Källbergs IF                1:55
2918 Karlsson Marita            OK Skogsstjärnan            1:19
2158 Karlsson Mikaela           Källbergs IF                1:59
2086 Karlsson Oskar             Moholm                      1:47
2919 Karlsson Sara              OK Skogsstjärnan            1:19
2153 Karlsson Stig              Källbergs IF                1:55
2221 Karlsson Thomas            OK Amne                     1:25
2178 Kindberg Jesper            Mariestad                   1:26
2204 Krantz Stefan              Skövde                      1:03
2087 Landenmark Kerstin         Töreboda                    1:26
2085 Landenmark-Karlsson Anette Moholm                      1:47
2029 Lans Conny                 Söne Skog                   1:19
2027 Lans Linda                 Söne Skog                   1:18
2028 Lans Magnus                Söne Skog                   1:19
2103 Larsson Ing-Britt          Mariestad                   1:40
2033 Larsson Sandra             Töreboda Hästklubb          1:21
2908 Lennartsson Birgitta       OK Skogsstjärnan            1:19
2910 Lennartsson Caroline       OK Skogsstjärnan            1:19
2909 Lennartsson Emelie         OK Skogsstjärnan            1:14
2179 Lennartsson Kristoffer     Lyrestad                    1:26
2060 Lennartsson Richard        Töreboda IK P10             1:20
2223 Leonard John               Moholm                      0:52
2138 Liljeberg Andreas          Götene                      1:06
2152 Lindgren Amin              Källbergs IF                1:06
2151 Lindgren Katarina          Källbergs IF                1:10
2074 Lindh Gunilla              Töreboda IK P10             1:24
2007 Lindström Jim              Daloc Motion                1:20
2032 Lindström Sofia            Töreboda Hästklubb          1:21
2051 Lundberg Johanna           Töreboda                    1:26
2050 Lundberg Krister           Töreboda                    1:26
2049 Lundberg Åke               Töreboda                    1:26
2923 Lundholm Anders            Töreboda                    1:04
2921 Lundholm Anton             Töreboda                    1:05
2062 Mann Joakim                Töreboda IK P10             1:21
2061 Mann Viktor                Töreboda IK P10             1:18
2161 Markusson Fredrik          Källbergs IF                1:27
2220 Markusson Johan            Mariestad                   1:29
2119 Mikanovic Ingela           Skövde                      1:42
2118 Mikanovic Milan            Skövde                      1:42
2911 Nilsson Linda              OK Skogsstjärnan            1:19
2117 Nilsson-Dahl Pirjo         Skövde                      1:42
2064 Nyman Albin                Töreboda IK P10             1:20
2116 Oeveren Anna van           Tibro                       1:26
2115 Oeveren Rosalie van        Tibro                       1:26
2174 Olausson Marita            Atelje Trine Gul            1:51
2120 Olsson Mikael              Skövde                      1:42
2022 Olsson Morgan              Töreboda                    1:31
2021 Olsson Örjan               Töreboda                    1:33
2107 Pedersen Else              Hova                        1:56
2128 Persson Emelita            Fägre Motion                1:41
2197 Persson Ida                Töreboda                    1:40
2137 Persson Maj-Britt          Hova                        1:12
2195 Persson Marcus             Töreboda                    1:40
2212 Persson Mattias            Töreboda                    1:17
2194 Persson Monica             Töreboda                    1:40
2196 Persson Per-Olof           Töreboda                    1:40
2140 Persson Susanna            Hova BTK                    1:04
2104 Petersen Dina              Hyltebruk                   1:56
2106 Petersen Joakim            Hyltebruk                   1:56
2105 Petersen Robin             Hyltebruk                   1:56
2211 Pettersson Anna            Töreboda                    2:01
2210 Pettersson Anton           Töreboda                    2:01
2209 Pettersson Lena            Töreboda                    2:01
2208 Pettersson Natalia         Töreboda                    2:01
2207 Pettersson Per             Töreboda                    2:01
2198 Ryfjord Therese            Töreboda                    1:40
2181 Sahlin Amanda              Töreboda                    1:24
2182 Sahlin Kerstin             Töreboda                    1:33
2185 Sahlin Oscar               Töreboda                    1:33
2124 Sandin Elin                Tidavad                     1:28
2123 Sandin Nils                Tidavad                     1:58
2054 Selg Kristina              Skaraborgs Träförädling     1:17
2163 Seppänen Tina              Moelven Töreboda Limträ     1:31
2059 Sipola Sirpa               Töreboda IK P10             1:33
2164 Sonesson Sebastian         Moelven Töreboda Limträ     1:31
2038 Starmer Christoffer        Götene                      1:07
2037 Starmer Veronica           Götene                      1:07
2030 Stenhammar Gustav          Kinne Vedum                 1:18
2031 Stenhammar Ingela          Kinne Vedum                 1:19
2162 Storm Yngve                Källbergs IF                1:29
2040 Ström Mattias              Mariestadscyklisterna       0:51
2009 Sundström Rikard           Metsä Tissue AB             1:19
2127 Svantesson Emmy            Tidavad                     1:28
2067 Svantesson Ingemar         Töreboda IK P10             1:19
2065 Svantesson Johnny          Töreboda IK P10             1:19
2068 Svantesson Maria           Töreboda IK P10             1:25
2069 Svantesson Marion          Töreboda IK P10             1:19
2066 Svantesson Nina            Töreboda IK P10             1:25
2150 Svensson Jouline           Töreboda Hästklubb          1:21
2183 Svensson Maud              Igelstorp                   1:12
2108 Thörn Nanny                OK Skogsstjärnan            1:06
2130 Tolonen Mika               Skagersvik                  1:32
2132 Tolonen Miranda            Skagersvik                  1:32
2131 Tolonen Sanna              Skagersvik                  1:32
2133 Tolonen Simon              Skagersvik                  1:32
2090 Torstenfelt Lena           Mariestad                   1:29
2012 Wall Linnea                Metsä Tissue AB             1:24
2901 Wallenius Bengt            OK Skogsstjärnan            1:19
2902 Wallenius Kerstin          OK Skogsstjärnan            1:19
2145 Wallin Cornelia            Moelven Töreboda Limträ     2:01
2142 Wallin Daniel              Moelven Töreboda Limträ     1:18
2143 Wallin Henrik              Moelven Töreboda Limträ     1:18
2144 Wallin Urban               Moelven Töreboda Limträ     2:01
2113 Wallskog Britta            Moholm                      1:38
2121 Welleby Lena               Skövde                      1:42
2203 Whiss Mia                  Moholm                      1:03
2018 Wänerås Thomas             Hova                        2:06
2122 Wärja Birgith              Skövde                      1:42
2165 Älvegran Elizabeth         Töreboda IK P10             1:15
2063 Älvegran Tobias            Töreboda IK P10             1:24
2903 Österholm Inga-Maj         OK Skogsstjärnan            1:45
Totalt: 241