Resultat Viken Runt den 5 maj 2005
 
 
Datum: 5 maj kl. 18:55
 
                Totalt Viken Runt  KortViken
Antal anmälda:  1241     957         284
Antal i mål:    1151     878         273
 
Företag
1. Moelven Töreboda AB         23 
2. Elektrolux IF               23 
3. Daloc Motion                22 
4. Metsä Tissue AB             19 
5. Volvo Powertrain            19 
 
 
 
Föreningar
1. Fägre Motion                40 
2. Töreboda ABK                27 
3. Hjo Velocipedklubb          17 
4. Skövde CK                   10 
5. Mariestadscyklisten         10 

 

 

 

Viken Runt 72 km

 

 699 Abrahmson Mikael           MIJOMI                      3:20

 705 Adamson Anita              Skövde                      4:40

 704 Adamson Sven               Skövde                      4:40

1906 Adolfsson Erik             OK Skogsstjärnan            3:00

 564 Adolfsson Fredrik          Skövde                      2:59

 784 Adolfsson Rickard          Töreboda                    3:25

 876 Agné Hans                  Töreboda                    4:20

 877 Agné Jonas                 Töreboda                    4:20

 489 Ahl Kenta                  Hjo Velocipedklubb          2:03

 651 Ahlgren Sofia              De la Gardiegymnasiet       4:07

 532 Alexandersson Leif         Töreboda ABK                5:21

 526 Alexandersson Simon        Töreboda ABK                3:54

 845 Alfredsson Björn           Forsvik                     2:26

 179 Alt Kristin                Mariestad                   5:00

 398 Alvarsson Erik             Skövde CK                   3:06

 413 Alvarsson Henrik           Hägersten                   3:15

 397 Alvarsson Jonatan          Skövde CK                   2:15

 395 Alvarsson Leif             Skövde CK                   3:06

 399 Alvarsson Ludwig           Skövde CK                   3:06

 396 Alvarsson Maria            Skövde CK                   3:06

 135 Andersson Alexander        Lyrestad                    4:23

 616 Andersson Alf              Götene-Hus Fritidsklubb     4:13

 561 Andersson Ann-Sofie        Lysekil                     3:08

 602 Andersson Anna             Sjötorp                     3:05

 890 Andersson Elin             Stöpen                      4:30

  35 Andersson Elisabeth        Töreboda                    3:51

 587 Andersson Emil             Metsä Tissue AB             2:26

 445 Andersson Eva              Mariestad                   4:18

 848 Andersson Gunnar           Lerdala IF                  3:06

  51 Andersson Hasse            Masma                       3:50

  50 Andersson Henrik           Masma                       3:43

 378 Andersson Ingela           Götene                      4:23

 122 Andersson Johnny           Töreboda                    3:35

 945 Andersson Jonas            Mariestad                   2:36

 440 Andersson Jonas            Skövde                      2:29

 846 Andersson Jonny            Mölltorp                    2:26

 833 Andersson Kent             Karlsborg                   3:16

 353 Andersson Kjell            Skaraborgs Träförädling     7:19

 196 Andersson Lars             Hjo                         2:55

 520 Andersson Lars-Erik        Källby                      3:12

 114 Andersson Lars-Åke         Igelstorp                   5:40

  16 Andersson Lena             Forsvik                     4:45

 427 Andersson Lennart          Mariestad                   3:15

 595 Andersson Lennart          Skövde                      2:33

  66 Andersson Magnus           Volvo Powertrain            3:22

 907 Andersson Magnus           Göteborg                    2:17

 654 Andersson Malin            Töreboda                    5:00

 272 Andersson Mats             Mariestad                   4:09

 611 Andersson Mikael           Götene-Hus Fritidsklubb     2:12

 644 Andersson Per              Elektrolux IF               3:54

 761 Andersson Peter            Mariestad                   2:48

 880 Andersson Peter            Hjo Velocipedklubb          2:41

  31 Andersson Petra            Töreboda                    4:01

 752 Andersson Pontus           Centralskolan               2:44

 937 Andersson Robert           Tidan                       5:14

  24 Andersson Ronny            Götene                      2:57

 768 Andersson Stefan           SOK Träff                   2:30

 813 Andersson Sten-Åke         Töreboda                    3:57

 808 Andersson Ulf              Timmersdala                 3:49

 735 Andersson Ulf              Krokfrakt i Fredsberg AB    4:54

 630 Andersson Åke              Elektrolux IF               4:03

  94 Antonsson Alexander        Daloc Motion                6:05

  61 Antonsson Emil             Daloc Motion                5:23

 826 Antonsson Fredrik          Centralskolan               2:45

 285 Antonsson Jonny            Moelven Töreboda AB         4:02

 286 Antonsson Martin           Moelven Töreboda AB         4:02

 642 Antonsson Mattias          Elektrolux IF               3:45

 643 Antonsson Niklas           Elektrolux IF               3:45

  96 Antonsson Simon            Daloc Motion                6:05

 284 Antonsson Sven             Moelven Töreboda AB         4:02

 776 Arthursson Carina          Hjo                         3:10

 174 Arvebring Angelica         TM Automation               4:02

  37 Arvidsson Göran            P4 IF                       2:36

 164 Arvidsson Joel             TM Automation               5:11

 615 Arvidsson Johan            Götene-Hus Fritidsklubb     2:39

 911 Arvidsson Magnus           Falköping                   2:02

 889 Arvidsson Malin            Stöpen                      4:30

 632 Arvidsson Mikael           Elektrolux IF               2:53

 162 Arvidsson Ulf              TM Automation               5:11

 800 Axell Göran                Högskolan i Skövde          2:57

 232 Axelsson Patrik            Fägre Motion                4:07

 326 Balstorp Birger            Falköping                   3:39

 433 Bartoll Caroline           Jönköping                   2:39

 432 Bartoll Karl               Jönköping                   2:39

 617 Beijer Håkan               Götene-Hus Fritidsklubb     2:15

 708 Bengtsson Jan              Töreboda                    3:34

 729 Bengtsson Roger            Tidavad                     2:31

 550 Benjaminsson Anders        Töreboda                    3:13

 552 Benjaminsson Gunnar        Töreboda                    2:37

 551 Benjaminsson Helena        Töreboda                    3:13

 159 Berg Bernt                 Forsvik                     4:10

  68 Berggren Mikael            Volvo Powertrain            4:39

 418 Bergman Emil               Beatebergs IK               3:46

 106 Bergman Göran              Skövde                      2:52

 417 Bergman Ida                Beatebergs IK               3:04

 599 Bergström Glenn            Töreboda                    5:03

 374 Bergström Jörgen           Skultorp                    2:33

 230 Bertilsson Caroline        Fägre Motion                4:18

 692 Bertilsson Elisabeth       Swedish Meats               2:57

 635 Bertilsson Ola             Elektrolux IF               3:02

 349 Bijavica Anja              Skaraborgs Träförädling     4:49

 802 Bischoff Jürgen            Euronomen AB                4:34

 803 Bischoff Lisa              Euronomen AB                4:34

 804 Bischoff Mikaela           Euronomen AB                4:34

 609 Bjurén Andreas             Örebro                      6:25

 176 Bjurén Magnus              Lyrestad                    2:57

 312 Björk Gunilla              Försäkringskassan           3:57

 311 Björk Tobias               SAAB Automobile             3:57

 923 Björklund Claes            Fire Racing Team            1:45

 850 Björklund Py               Moholm                      5:36

 490 Björnell Sune              Hjo Velocipedklubb          3:17

 884 Blixt Johan                Hjo                         2:43

   7 Blom Conny                 Töreboda                    2:18

 578 Blom Fredrik               Metsä Tissue AB             3:11

 681 Blomberg Fredrik           Fagersanna                  3:29

 680 Blomberg Niclas            Fagersanna                  3:30

  36 Blomberg Peter             Mariestad                   2:39

 914 Bobeck David               SK 06                       2:22

 570 Boby Pontus                Varnhem                     2:34

 163 Boethius Thomas            TM Automation               5:11

 809 Borg Christer              Sollentuna                  3:49

 132 Borg Linda                 Husaby                      4:08

 212 Brag Ola                   Töreboda                    4:47

 438 Brandström Per             Töreboda                    2:29

 350 Brandt Dennis              Skaraborgs Träförädling     6:19

 567 Brenklert Lise-Lott        Skövde                      3:51

 102 Brissman Birgitta          Källby                      3:34

 103 Brissman Per-Uno           Källby                      3:34

 380 Broo Stig                  Götene                      4:48

  58 Bruneflod Jakob            Daloc Motion                5:23

 401 Bränfeldt Dag              Skövde CK                   2:36

  99 Bäck Simon                 Daloc Motion                5:23

  98 Bäck Tobias                Daloc Motion                4:15

 412 Börjebo Ewa                Hägersten                   3:33

 480 Carlsson Alexander         Hjo Velocipedklubb          2:41

 870 Carlsson Björn             Livregementets Husarer      2:56

  27 Carlsson Conny             Mariestad                   2:30

 621 Carlsson Inger             Beateberg                   3:52

 487 Carlsson Kjell             Hjo Velocipedklubb          2:41

 749 Carlsson Leif              Stenstorp                   3:41

 403 Carlsson Mats              Mölndal                     2:30

 622 Carlsson Stig              Beateberg                   3:52

 745 Carlsson Thomas            Hova                        2:55

 510 Carlsson Ulf               Källbergs IF                3:26

 743 Claesson Inga              Götene                      4:34

 338 Clarborn Mikael            Mariestadscyklisten         2:15

 694 Classon Bo                 Swedish Meats               2:20

 844 Dahl Weronica              Väring                      4:14

 544 Dahmm Per-Ola              Skövde                      3:12

 832 Davidsson Dan              Fägre                       7:39

 817 Davidsson Mikael           Töreboda                    8:05

 774 Demmer Dennis              Töreboda                    2:12

  18 Djurberg Veronica          Forsvik                     4:45

 244 Dogan Isa                  Fägre Motion                4:26

 531 Ebbesson Mikael            Töreboda ABK                5:21

 152 Eckerman Rikard            Slätte Motion               5:07

  73 Edin Nicklas               Volvo Powertrain            4:39

 420 Edlund Doris               Karlsborg                   4:37

 563 Ekander Emil               Skövde                      2:59

 942 Ekehult-Johansson Gunilla  Metsä Tissue AB             5:19

 259 Ekenstierna Agneta         Väring                      4:37

 834 Eklind Alfred              Moholm                      4:28

 836 Eklind Anders              Moholm                      4:28

   6 Eklind Sören               Olsfors                     3:02

  45 Eklund Birgitta            Karlsborg                   4:42

 771 Eklund Jonas               Mariestad                   2:14

 762 Eklund Åsa                 Mariestad                   2:14

 660 Eklöf David                Töreboda                    5:00

 879 Eklöf Emil                 Töreboda                    3:41

 908 Eklöf Fredrik              Skövde                      2:02

 926 Eklöf Gunnar               Moholm                      4:55

 925 Eklöf Jennie               Moholm                      4:55

 352 Eklöf Tobias               Skaraborgs Träförädling     4:49

 659 Elart Carl-Philip          Töreboda                    5:00

  13 Elovsson Rolf              Undenäs                     2:18

 596 Emanuelsson Stefan         Töreboda                    5:03

 677 Engquist Tobias            Tibro                       3:43

  75 Engqvist Hans              Volvo Powertrain            3:56

 590 Engqvist Linus             Metsä Tissue AB             2:28

 748 Engvall Åke                Töreboda                    3:41

 777 Enoksson Joakim            Tibro                       3:10

 936 Envall Magnus              Tidan                       5:14

 798 Ericsson Björn             Nolåsens IF                 4:46

 799 Ericsson Victor            Nolåsens IF                 4:46

 407 Eriksson Brita             Svanvik                     5:17

 143 Eriksson Göran             Töreboda                    4:18

 406 Eriksson Göran             Svanvik                     5:17

 221 Eriksson Jenny             Fägre Motion                3:33

 169 Eriksson Johan             TM Automation               5:36

 922 Eriksson Johan             Fire Racing Team            2:19

 388 Eriksson Kerstin           Hova                        4:53

 779 Eriksson Maria             Motionspalatset Karlsborg   2:32

 696 Eriksson Mike              Hova                        4:41

 893 Eriksson Peder             Lake Spinners               2:02

 392 Eriksson Rolf              Hova                        4:43

  60 Eriksson Ronny             Gullspångsbostäder AB       4:45

  34 Eriksson Stig              Örebro                      2:36

 229 Eriksson Therese           Fägre Motion                4:18

 320 Ernstsson Jarl             Töreboda                    5:27

 424 Eydal Anders               Mölndal                     2:21

  57 Falk Ulrika                Källan IF                   3:21

 810 Fallgren Ingvar            Götene                      3:36

 435 Farlane Sean Mc            Triathlon Väst              2:10

 647 Fernström Ann-Sofie        Elektrolux IF               5:28

 117 Fjellman Mats              ÅF Industri&System AB       3:31

 365 Fond Lars                  Täby                        2:36

 366 Fond Lennart               Tyresö                      2:56

 310 Fors Hanna                 Töreboda                    3:45

 709 Forsberg Ulla-Britt        Hällekis                    4:21

 667 Forsell Tobias             U-hallen                    3:08

 633 Forss Jonny                Elektrolux IF               2:39

 823 Forssell Aulis             Mariestads FK               2:50

 421 Frank Magnus               Skövde                      2:54

 840 Fransson Andreas           Moholm                      4:31

 673 Fransson Emelie            Gullspång                   4:05

 501 Fransson Håkan             Väring                      2:57

 674 Fransson Karin             Gullspång                   4:05

 839 Fransson Kristoffer        Moholm                      3:20

 921 Fransson Mikael            Fire Racing Team            1:45

 671 Fransson Mikael            Gullspång                   4:05

 672 Fransson Miriam            Gullspång                   4:02

 505 Fransson Niklas            Väring                      3:55

 829 Fransson Niklas            Tidan                       2:55

 837 Fransson Pontus            Moholm                      4:31

 503 Fransson Sofia             Väring                      3:42

 502 Fransson Åsel Bergström    Väring                      4:30

 393 Franzén Anders             Töreboda                    3:20

 529 Fredriksson Cornelia       Töreboda ABK                4:59

 536 Fredriksson Ulf            Töreboda ABK                5:21

 371 Fredén Jennifer            Töreboda                    4:44

 496 Frenning Anne              Bålsta                      4:19

 498 Frenning Lars              Bålsta                      4:21

 499 Frenning Marcus            Bålsta                      3:00

 249 Friborg Bengt              Fägre Motion                3:16

 118 Friborg Bo                 ÅF Industri&System AB       3:33

 252 Friborg Håkan              Fägre Motion                3:20

 253 Friborg Johan              Fägre Motion                3:20

 250 Friborg Jonas              Fägre Motion                3:26

  67 Fridehäll Tomas            Volvo Powertrain            4:39

 234 Fridlund Kent              Fägre Motion                5:54

 678 Frydén Cecilia             Tibro                       3:43

  80 Frödelius Anna             Volvo Powertrain            3:40

  84 Frödelius Mats             Volvo Powertrain            3:32

 666 Frödin Thomas              U-hallen                    2:58

 637 Funk Tommy                 Elektrolux IF               2:14

 793 Funke Marcus               Mariestad                   3:32

 792 Funke Robert               Mariestad                   3:32

 924 Fält Peter                 Fire Racing Team            1:45

 379 Färén Kristina             Götene                      4:48

 636 Ganebäck Joakim            Elektrolux IF               2:58

 316 Garberg Grete              Skövde                      3:27

 711 Ghanbari Shaho             Claesborg                   5:29

 280 Gibson Camilla             Töreboda                    4:47

 266 Gibson Helena              Töreboda                    5:02

 265 Gibson Reino               Töreboda                    3:38

 267 Gibson Robin               Töreboda                    3:50

 268 Gibson Sandra              Töreboda                    4:47

  22 Gladh Mats                 Töreboda                    2:49

 806 Gladh Per-Erik             Nolåsen Olstorp             4:50

 805 Gladh Ros-Marie            Nolåsen Olstorp             4:50

 545 Graff Roland               Mariestad                   3:23

 514 Granath Sten               Nimoklubben, Hova           5:18

  83 Grane Teres                Volvo Powertrain            3:35

  38 Granlund Stefan            Huskvarna                   2:40

 663 Gren Thomas                U-hallen                    3:03

 812 Gruffman Evelina           Töreboda                    5:05

  78 Gunnarsson Anders          Volvo Powertrain            3:32

 539 Gunnarsson Fredrik         Töreboda ABK                5:21

 168 Gunnarsson Lars-Henrik     TM Automation               2:52

 726 Gunnarsson Magnus          Moholm                      3:11

  43 Gustafson Karl-Johan       Töreboda                    4:51

 404 Gustafson Per              Karlsborg                   3:38

 507 Gustafsson Annie           Team Triathlon Karlsborg    2:48

 190 Gustafsson Cecilia         Töreboda                    5:50

 755 Gustafsson Folke           Sätra                       2:42

 903 Gustafsson Jan-Olof        Töreboda                    3:25

 347 Gustafsson Olof            Skaraborgs Träförädling     4:49

 619 Gustafsson Richard         Skara                       2:30

 307 Gustafsson Roland          Lindesberg                  2:53

 223 Gustavsson Andreas         Fägre Motion                3:54

 364 Gustavsson Ann-Christine   Elimkyrkan Skövde           3:53

 540 Gustavsson Anna            Töreboda ABK                3:22

 733 Gustavsson David           Falköping                   4:49

 730 Gustavsson Emmelie         Skövde                      3:58

 237 Gustavsson Gudrun          Fägre Motion                3:29

 274 Gustavsson Inge            Mariestad                   4:14

 241 Gustavsson Ingela          Fägre Motion                4:50

 780 Gustavsson Jan             Töreboda                    2:51

 238 Gustavsson Jan             Fägre Motion                3:29

 822 Gustavsson Jan-Olov        Brännebrona Skidklubb       3:05

 264 Gustavsson Johan           Töreboda                    3:44

 263 Gustavsson Julia           Töreboda                    3:44

  97 Gustavsson Lars            Daloc Motion                4:15

 240 Gustavsson Lennart         Fägre Motion                3:46

 261 Gustavsson Magnus          Töreboda                    3:44

 732 Gustavsson Maria           Falköping                   4:51

 947 Gustavsson Mattias         Tibro                       1:58

 948 Gustavsson Mikael          Tibro                       1:58

 906 Gustavsson Owe             Skövde                      2:02

 483 Gustavsson Per-Olof        Hjo Velocipedklubb          3:47

 130 Gustavsson Ronnie          Källbergs IF                2:43

 100 Gustavsson Åke             ÅG Konsult                  3:44

 508 Hagejärd Ola               Töreboda CK                 2:21

 411 Hagejärd Per               Töreboda CK                 2:45

 428 Haglind Oscar              Halmstad                    2:47

 429 Haglind Per                Göteborg                    3:57

 904 Hagström Jan               Skövde                      3:37

  65 Hakansson Britt-Louise     Skövde                      4:17

  70 Hakola Markku              Volvo Powertrain            4:39

 902 Hakström Gunnel            Skövde                      3:37

 448 Hall Lennart               Hjo                         4:57

 521 Hallström Lars             Källby                      3:12

 522 Hallström Mattias          Källby                      3:30

 180 Hammar Martin              Linköping                   3:10

  90 Hannebjörk Mikael          Daloc Motion                5:47

  91 Hannebjörk Victor          Daloc Motion                5:47

 769 Hansson Crister            Töreboda                    3:26

 175 Hansson Maria              TM Automation               4:07

 205 Hansson Sven               Brännebrona Skidklubb       2:32

 188 Harrysson Erika            Bredebolet                  5:00

 542 Hartung Ann-Charlotte      Skövde                      4:13

 835 Heian Ninna                Moholm                      4:56

 899 Heidenvall Johan           Tidaholm                    2:18

 702 Hellberg Jan               Varnhem                     4:40

 356 Hellström Barbro           Stenstorp                   3:51

 562 Henricsson Claes-Göran     IPP Lyrestad                2:28

 482 Henricsson Lena            Hjo Velocipedklubb          2:23

 348 Henrysson Amanda           Skaraborgs Träförädling     4:52

 750 Henrysson Gustaf           Töreboda                    3:44

 747 Hermansson Andreas         Mariestad                   3:51

  52 Hermansson David           Töreboda                    3:39

 149 Hermansson Einar           Mariestad                   4:35

 150 Hermansson Erik            Mariestad                   4:47

 154 Hermansson Fredrik         Slätte Motion               5:07

 949 Hermansson Jan             Mariestads FK               3:06

 151 Hermansson Jan             Mariestad                   4:47

 533 Hermansson Johan           Töreboda ABK                3:22

 535 Hermansson Markus          Töreboda ABK                3:54

 148 Hermansson Per             Mariestad                   3:41

  54 Hermansson Samuel          Töreboda                    4:27

 147 Hermansson Torbjörn        Skövde                      3:51

 258 Hjalmarsson Kristina       Mariestad                   3:08

 662 Hjalmarsson Ludwig         U-hallen                    2:56

 593 Hjort Fredrik              Mariestad                   2:47

  44 Holgersson Annika          Karlsborg                   4:42

  64 Holm Conny                 Skövde                      4:17

 900 Holm Daniel                Tidaholm                    2:18

 133 Holm Lillemor              Lyrestad                    4:24

 537 Holm Sören                 Töreboda ABK                2:36

 528 Holmgren Josefine          Töreboda ABK                4:59

 523 Holmgren Roger             Källby                      3:19

 867 Holmquist Marie            Götene                      3:04

 887 Holmén Ninni               Töreboda                    4:45

 456 Holmén Patrik              Bravida El Mariestad        2:28

 455 Holmén Ronny               Bravida El Mariestad        2:28

   3 Hukka Veikko               Undenäs                     2:04

 144 Hultman Linnéa             Töreboda                    3:42

 938 Hultström Jan-Ove          Stöpen                      2:42

 386 Hultén Johan               Göteborg                    2:22

  42 Högberg Kent               Gullspång                   2:40

 878 Höglund Rolf               Töreboda                    4:20

 359 Hörstrand Viktoria         Elimkyrkan Skövde           3:17

 849 Igelström Kenth            Hjo                         3:02

 425 Inerot Annica              Mölndal                     4:07

 426 Inerot Niclas              Göteborg                    3:01

 684 Ingvarsson Daniel          Tidan                       4:32

 683 Ingvarsson Jan             Tidan                       4:32

 682 Ingvarsson Johan           Tidan                       4:30

 716 Inkinen Marie              Katrineholm                 3:03

 134 Isegren Marcus             Lyrestad                    4:24

 645 Isgren Mikael              Elektrolux IF               3:52

 763 Ivarsson Camilla           Mariestad                   2:14

 330 Ivarsson Krister           Mariestadscyklisten         1:57

 760 Ivarsson Marcus            Mariestad                   2:42

 728 Jacobsson Ann-Catrin       Skövde                      3:31

 874 Jacobsson Mathilda         Moholm                      3:30

 875 Jacobsson Stefan           Moholm                      3:31

 811 Jaeger Isabella            Töreboda                    5:05

 309 Jakobsson Olof             Halna                       3:48

 675 Jakobsson Per              Älvsjö                      3:42

 905 Jandler Jonas              Göteborg                    2:02

   8 Jansberger Björn           Götene                      2:57

   1 Jansberger Rolf            Hällekis                    2:57

 153 Jansson Alexander          Slätte Motion               5:07

 915 Jansson Andreas            SK 06                       2:27

 736 Jansson Andreas            Volvo Powertrain            4:35

 218 Jansson Anette             Töreboda                    4:24

 124 Jansson Arne               Örebro                      3:35

 517 Jansson Arne               Nimoklubben, Hova           3:52

 346 Jansson Jerry              Skaraborgs Träförädling     3:21

 519 Jansson Kristina Öh        Nimoklubben, Hova           3:45

 219 Jansson Lennart            Mariestad                   3:53

 518 Jansson Niklas             Nimoklubben, Hova           3:52

 125 Jansson Rickard            Örebro                      3:35

 444 Jansson Simon              Lyrestad                    2:39

   5 Jansson Sven Inge          Töreboda                    3:05

 872 Jebens Elisabeth           Igelstorp                   4:56

 873 Jebens Ingela              Igelstorp                   4:56

 195 Jensen C-H                 Hjo                         2:55

 457 Jerenvik Ove               Bravida El Mariestad        3:23

 324 Jernetz Birgitta           Töreboda                    5:26

 325 Jernetz Åke                Töreboda                    5:27

1908 Johanson Britt-Marie       OK Skogsstjärnan            4:35

1909 Johanson Moa               OK Skogsstjärnan            4:35

 738 Johansson Alexander        Töreboda                    3:37

 931 Johansson Anders           Fagersanna                  3:28

 807 Johansson Anders           Broddetorp GOIF             2:43

 109 Johansson Anders           Mariestad                   4:20

 160 Johansson Anders           Forsvik                     4:10

 120 Johansson Anette           Karlsborg                   2:38

 275 Johansson Anneli           Skara                       4:09

 695 Johansson Bengt            Hova                        4:44

 282 Johansson Bengt            Beatebergs IK               3:26

 767 Johansson Benny            Töreboda CK                 2:36

  86 Johansson Birgitta         Daloc Motion                4:07

 597 Johansson Björn            Töreboda                    5:03

 573 Johansson Caroline         Metsä Tissue AB             4:51

 547 Johansson Christina        Gällstad                    3:13

 600 Johansson Christoffer      Mariestadscyklisten         3:08

 300 Johansson Dan              Moelven Töreboda AB         2:55

 375 Johansson Daniel           Stöpen                      2:44

 213 Johansson David            Töreboda                    4:47

 414 Johansson Egon             Vinninga                    3:58

 220 Johansson Elsa             Fägre Motion                3:33

  10 Johansson Erik             Töreboda                    3:30

 513 Johansson Evert            Nimoklubben, Hova           3:41

 443 Johansson Fredrik          Mariestad                   3:55

 818 Johansson Fredrik          Töreboda                    7:21

 233 Johansson Fredrik          Fägre Motion                5:42

 360 Johansson Gunnel           Elimkyrkan Skövde           3:16

 113 Johansson Göran            Töreboda                    5:50

 759 Johansson Hanna            Töreboda                    4:47

 700 Johansson Håkan            Mariestads FK               5:04

 895 Johansson Håkan            Lake Spinners               2:02

 355 Johansson Inger            Skövde                      3:41

 741 Johansson Jan              Uddevalla                   2:45

 204 Johansson Jerry            Mariestad                   7:03

  55 Johansson Katarina L       Partille                    3:30

 546 Johansson Kent             Gällstad                    2:55

 881 Johansson Kjell-Åke        Töreboda                    4:27

 228 Johansson Kristina         Fägre Motion                3:26

 701 Johansson Lars             Mariestads FK               5:04

 591 Johansson Lars             Metsä Tissue AB             3:32

 449 Johansson Lars-Erik        Mariestad                   4:57

 488 Johansson Lena             Hjo Velocipedklubb          3:17

 571 Johansson Lennart          Mariestad                   2:50

 231 Johansson Magnus           Fägre Motion                4:07

 211 Johansson Malin            Moholm                      4:27

 368 Johansson Margareta        Töreboda                    4:14

  88 Johansson Maria            Daloc Motion                4:13

 512 Johansson Mariann          Nimoklubben, Hova           3:45

  26 Johansson Marie            Töreboda                    5:12

  69 Johansson Mats             Volvo Powertrain            3:54

 278 Johansson Mats             Mariestad                   4:29

 136 Johansson Maud             Skövde                      4:49

 235 Johansson Mia              Fägre Motion                5:54

 608 Johansson Niclas           Nioha.se                    3:22

 754 Johansson Ola              Håsentorp Gangsters         8:34

  47 Johansson Pelle            Håsentorp Gangsters         8:34

  85 Johansson Per-olof         Daloc Motion                4:13

 339 Johansson PerHåkan         Mariestadscyklisten         1:57

 929 Johansson Peter            Fagersanna                  3:31

 549 Johansson Philip           Gällstad                    3:00

 819 Johansson Robert           Töreboda                    7:21

 288 Johansson Robert           Mariestad                   2:59

 765 Johansson Roger            Centralskolan               7:58

  25 Johansson Sandra           Töreboda                    5:12

 794 Johansson Stellan          Sjötorp                     2:40

 814 Johansson Tomas            Töreboda                    3:57

 525 Johansson Tony             Skövde                      2:58

 236 Johansson Tony             Fägre Motion                5:54

  56 Johansson Urban            Partille                    3:30

 801 Johansson Åke              Vägverket Fritidsförening   2:58

 796 Johnson Eben               Olssons Åkeri               4:39

 329 Johnsson Carl              Lidköping                   4:51

 328 Johnsson Ingemar           Lidköping                   4:51

 930 Jonasson Ann-Sofie         Tibro                       3:25

 740 Jonasson Tomas             Uddevalla                   2:45

 847 Jonsson Alf                Lerdala IF                  3:06

 473 Jonsson Anna-Lena          Lidköping                   4:36

 173 Jonsson Emelie             TM Automation               4:07

 402 Jonsson Hasse              Skövde CK                   2:38

  81 Jonsson John-Erik          Volvo Powertrain            4:11

 345 Jonsson Kennet             Skaraborgs Träförädling     3:21

  62 Jonsson Max                Daloc Motion                5:23

 385 Jonsson Per                Moholm                      2:18

 679 Jonsson Per Olov           Karlsborg                   2:28

 661 Jonsson Tommy              U-hallen                    2:36

 276 Josefsson Joakim           Skultorp                    4:09

  59 Järnmark Robin             Daloc Motion                5:23

 227 Jönsson Lotta              Fägre Motion                3:26

 917 Kalsing Robert             Mariestad                   3:09

 185 Karlin Michael             Lidköping                   2:16

 511 Karlqvist Gunnar           Lidköping                   2:07

 170 Karlsson Anders            TM Automation               4:55

 321 Karlsson Anders            Töreboda                    5:27

 653 Karlsson Andreas           De la Gardiegymnasiet       4:23

 178 Karlsson Annsofi           Linköping                   5:00

 827 Karlsson Anton             Centralskolan               3:02

 766 Karlsson Axel              Moholm                      4:27

 243 Karlsson Billy             Fägre Motion                3:43

 783 Karlsson Daniel            Töreboda                    3:25

 104 Karlsson Emma              Töreboda                    3:48

  71 Karlsson Fredrik           Volvo Powertrain            4:04

 112 Karlsson Göran             Skövde                      5:50

 410 Karlsson Göran             Hova                        4:53

 256 Karlsson Göran             Mölltorp                    3:19

 108 Karlsson Harald            Hova                        3:10

1905 Karlsson Henrik            OK Skogsstjärnan            2:56

 206 Karlsson Håkan             Mariestad                   4:32

 354 Karlsson Inger             Kristinehamn                4:26

 830 Karlsson Ingvar            Fägre                       7:39

 909 Karlsson Jan-Erik          Skövde                      2:02

 821 Karlsson Johannes          Bravida El Mariestad        2:39

 778 Karlsson John              K3 IF                       2:03

 857 Karlsson Karin             Mariestad                   4:57

 580 Karlsson Karl-Erik         Metsä Tissue AB             5:45

 129 Karlsson Kenneth           Källbergs IF                3:16

 254 Karlsson Kent              Karlsborg                   2:37

 167 Karlsson Lars              TM Automation               3:16

1903 Karlsson Lars              OK Skogsstjärnan            3:12

 466 Karlsson Lars-Göran        Bravida El Mariestad        2:30

 688 Karlsson Lennart           Sätra                       3:43

 391 Karlsson Marianne          Hova                        4:53

 572 Karlsson Marita            Metsä Tissue AB             3:35

 157 Karlsson Mattias           Halna                       4:33

 183 Karlsson Mikael            Mölltorp                    3:50

 203 Karlsson Morgan            Mariestad                   7:03

 816 Karlsson Oskar             Moholm                      6:11

 184 Karlsson Peter             Mölltorp                    3:46

 472 Karlsson Ramona            Gullspång                   4:37

1904 Karlsson Roger             OK Skogsstjärnan            3:12

 116 Karlsson Ros-Marie         Töreboda                    5:45

 419 Karlsson Sanne             Beatebergs IK               3:46

 757 Karlsson Stefan            Skövde                      2:51

 888 Karlsson Stig-Olof         Ulricehamns OK              2:57

 576 Karlsson Sören             Metsä Tissue AB             3:01

 689 Karlsson Åsa               Göteborg                    3:43

  95 Karlström Carina           Daloc Motion                6:05

  82 Kersfällt Jan              Volvo Powertrain            4:11

 555 Kihlström Gunilla          Töreboda                    3:40

 554 Kihlström Hans             Töreboda                    3:40

 558 Kihlström Linda            Stockholm                   4:34

 556 Kihlström Marie            Töreboda                    4:09

 557 Kihlström Ylva             Töreboda                    4:34

  21 Kindberg Mats              Mariestad                   3:16

 824 Kivirinta Seppo            Töreboda                    4:14

 198 Kjellqvist Matilda         Undenäs                     4:41

 197 Kjellqvist Örjan           Undenäs                     4:41

 928 Kjellström Agneta          Skövde                      5:16

 384 Klaar Simon                Daloc Motion                5:23

 693 Klasson Lena               Swedish Meats               2:57

 111 Knutsson Bengt             Töreboda                    4:18

 941 Kollgren John              Tibro                       2:13

 897 Kosonen Kaj                Lake Spinners               2:15

 224 Krijger Rolf               Fägre Motion                3:48

 225 Krijger William            Fägre Motion                3:54

 207 Kruse Julia                Mariestad                   4:32

 447 Krusell Kent               Skövde                      4:57

 714 Kullman Fredrik            Claesborg                   6:05

 283 Kumpula Veikko             Falköping                   2:31

 137 Kvist Karl-Erik            Töreboda                    4:49

 861 Käck Nils                  Skövde                      2:22

 856 Källgård Yvonne            Mariestad                   4:53

 187 L-Brown Linda              Analycen                    4:09

 308 Lahrin Olga                Töreboda                    3:45

1900 Lambertsson Sven-Erik      OK Skogsstjärnan            3:16

 860 Landahl Fredrik            Mölndal                     5:29

 506 Landelius Mikael           Team Triathlon Karlsborg    2:44

 815 Landemark Anette           Moholm                      6:11

 825 Landin Niklas              Skövde                      4:14

 394 Larsen Christian           Töreboda                    3:20

 415 Larsson Andreas            Rottne                      4:34

 650 Larsson Anette             De la Gardiegymnasiet       4:07

 658 Larsson Anton              Töreboda                    5:00

 110 Larsson Bengt              Töreboda                    4:18

 101 Larsson Bo                 ÅG Konsult                  3:44

 156 Larsson Carl               Halna                       4:33

 273 Larsson Clas               Mariestad                   4:09

 281 Larsson Conny              Tibro                       2:32

 882 Larsson Göte               Töreboda                    4:27

 491 Larsson Kenneth            Hjo Velocipedklubb          2:48

  30 Larsson Kenny              Töreboda                    4:01

 146 Larsson Kent               Undenäs                     4:06

 577 Larsson Lars               Metsä Tissue AB             3:21

 927 Larsson Lotta              Skövde                      4:36

 781 Larsson Stefan             Töreboda                    2:51

 940 Larsson Sören              Lidköping                   2:35

 742 Larsson Tage               Götene                      4:34

  46 Larsson Tommy              Håsentorp Gangsters         8:34

 894 Larsson Ulf                Lake Spinners               2:02

   2 Leijon Per-Arne            Töreboda                    3:52

 336 Lennartsson Inge           Mariestadscyklisten         2:15

 351 Levin Lars-Olof            Skaraborgs Träförädling     7:19

 194 Liderfors Johan            Åkersberga                  3:26

 898 Lidner Robert              Stöpen                      3:10

 773 Lignell Christopher        Töreboda                    2:12

 171 Likars Bengt               TM Automation               2:50

 916 Likars Johan               Mariestad                   3:07

 560 Lind Anna                  Karlstad                    4:34

 362 Lind Karolina              Elimkyrkan Skövde           3:16

 408 Lindberg Gunilla           Undenäs                     5:17

 409 Lindberg Gunnar            Undenäs                     5:17

 333 Lindberg Mika              Mariestadscyklisten         2:10

 139 Lindblad Adam              Töreboda                    4:10

 724 Lindblad Mauritzh          Töreboda                    3:48

 138 Lindblad Tommy             Töreboda                    4:22

 107 Lindgren Anita             Tidan                       3:52

 626 Lindh Linnéa               Beateberg                   6:35

 625 Lindh Robin                Beateberg                   4:22

 727 Lindholm Philip            Moholm                      3:11

 369 Lindkvist Gustav           Moholm                      4:41

 450 Lindkvist Janne            Moholm                      4:24

 155 Lindman Leif               Snavlunda                   3:08

 465 Lindstedt Benny            Bravida El Mariestad        2:20

 495 Lindström Peder            Hjo Velocipedklubb          2:21

 585 Lindén Elena               Metsä Tissue AB             4:01

 559 Lindén Eva                 Stockholm                   4:34

 479 Ljungkvist Håkan           Hjo Velocipedklubb          2:41

 939 Ljungström Tomas           Mariestad                   3:05

 332 Ljungström Åke             Mariestadscyklisten         2:15

 131 Lugn Joakim                Sidländet                   3:00

 381 Lugn Lennart               Götene                      3:41

 145 Lundberg Jonny             Töreboda                    3:42

 734 Lundgren Jimmy             Krokfrakt i Fredsberg AB    4:54

 901 Lundh Lars                 Göteborg                    2:42

1907 Lundholm Anders            OK Skogsstjärnan            3:16

 279 Lundin Anna-Karin          Töreboda                    4:29

 946 Lundin Håkan               Tidan                       3:58

 656 Lundin Jonas               Töreboda                    5:00

 858 Lundin Åke                 Tidan                       4:40

 400 Lundkvist Anders           Skövde CK                   2:45

 469 Lundqvist Dan              Bravida El Mariestad        2:30

 247 Lundqvist Maritha          Fägre Motion                4:58

 566 Lundstedt Maj Britt        Skövde                      3:51

 553 Lundström Peter            Linköping                   3:13

 913 Lundvigsson Roger          Tidan                       2:12

 317 Löfving Ragnhild Garberg   Skövde                      3:27

 315 Löfving Staffan            Skövde                      3:27

 534 Magdeburg André            Töreboda ABK                3:24

  23 Magnusson Bosse            Elektrolux IF               2:17

 474 Magnusson Carina           Götene                      3:38

 161 Magnusson Mickael          TM Automation               4:55

 470 Magnusson Per              Bravida El Mariestad        2:28

 341 Malik Wolfgang             Mariestad                   2:30

 367 Malm Anna                  Töreboda                    4:14

 758 Malm Håkan                 Skövde                      2:51

 933 Malm Marcus                Skövde                      2:06

 710 Malmqvist Bernt            Claesborg                   6:05

 737 Malmqvist Jerker           Tymer                       4:18

 723 Mann Arne                  Töreboda                    3:48

 718 Markusson Clas             Daloc Motion                2:35

 509 Markusson Per              Källbergs IF                3:26

 725 Markusson Roger            Töreboda                    2:36

 795 Mattson Dick               Olssons Åkeri               4:39

 189 Mazure Liva                Slätte                      5:00

  29 Meyer Sirkka               Olsfors                     4:58

  40 Modin Kenneth              Centralskolan               2:51

 361 Modin Kristina             Elimkyrkan Skövde           4:10

  89 Myrvik Arne                Daloc Motion                3:57

 789 Mårtensson Jan-Åke         Mjöbäck                     5:22

 788 Mårtensson Ulla            Mjöbäck                     5:22

 797 Nattorp Anders             Stockholm                   2:21

 442 Nilsson Anna               Mariestad                   3:55

 226 Nilsson Anna-Karin         Fägre Motion                3:26

  39 Nilsson Börje              SCA IF                      2:58

 640 Nilsson Jan                Elektrolux IF               2:52

 697 Nilsson John               MIJOMI                      3:20

1902 Nilsson Lasse              OK Skogsstjärnan            3:16

 610 Nilsson Maria              Karlsborg                   2:51

 886 Nilsson Mattias            Töreboda                    4:45

 177 Nilsson Mikael             Töreboda                    2:57

 464 Nilsson Richard            Bravida El Mariestad        2:48

 883 Nilsson Tommy              Karlsborg                   2:43

  19 Nilsson Veronica           Tidaholm                    4:20

 631 Nilsson Åke                Elektrolux IF               4:03

 919 Nolberger Åsa              Mariestads FK               5:04

 918 Nord David                 Lidköping                   4:22

 787 Nordberg Daniel            TH Skogsservice             5:31

 785 Nordberg Susanne           TH Skogsservice             5:32

 912 Nordlund Joakim            SK 06                       2:32

 500 Nordqvist Annie            Bålsta                      4:13

 416 Nordstedt Margareta        Magderud                    4:34

 200 Nordström Emma             Lidköping                   3:57

 862 Nordström Mikael           Lidköping                   4:05

 715 Nordvall Pontus            Claesborg                   5:56

 891 Nyberg Pether              Lake Spinners               2:14

 123 Ohlin Oskar Andersson      Töreboda                    3:35

 655 Ohlsson Elin               Töreboda                    5:00

 181 Ohlsson Torbjörn           Mariestad                   5:00

 214 Olofsson Martin            Töreboda                    4:47

 638 Olsson Christer            Elektrolux IF               2:44

 337 Olsson Fredrik             Mariestadscyklisten         2:28

 772 Olsson Jimmy               Daloc Motion                6:25

 584 Olsson Marcus              Metsä Tissue AB             4:01

 515 Olsson Mattias             Nimoklubben, Hova           5:18

 594 Olsson Nils-Göran          Mariestad                   2:47

 910 Olsson Olof                Falköping                   2:02

 340 Olsson Rune                Halna                       3:26

 639 Olsson Samuel              Elektrolux IF               2:28

 199 Olsson Sara                Fägre                       3:57

 583 Olsson Therése             Metsä Tissue AB             5:45

 289 Olsson Tommy               Mariestad                   3:23

 242 Olsson Åsa                 Fägre Motion                3:46

 657 Ottosson Andreas           Töreboda                    5:00

 334 Pakkanen Kari              Mariestadscyklisten         2:10

  17 Palmgren Gunilla           Forsvik                     3:29

 565 Pauli Bengt Åke            Skövde                      3:52

 866 Pedersen Anders            Götene                      2:20

 868 Pedersen Ann               Götene                      2:39

 291 Peltola Jarkko             Mariestad                   2:59

 292 Persson Beata              Gårdsjö AIF                 4:45

 746 Persson Emil               Töreboda ABK                3:22

 390 Persson Inger              Hova                        4:52

 287 Persson Jan                Mariestad                   3:16

 105 Persson Jonas              Töreboda                    3:48

 527 Persson Jonas              Töreboda ABK                3:22

 648 Persson Kerstin            IPP Lyrestad                4:41

1901 Persson Leif               OK Skogsstjärnan            3:12

 389 Persson Lennart            Hova                        4:52

 126 Persson Roland             Mariestads FK               3:16

 439 Persson Stefan             Töreboda                    2:29

 217 Persson Ulrika             Töreboda                    4:24

 838 Persson Veronica           Moholm                      4:56

 186 Petersson Joakim           Vinninga AIF                4:09

 543 Pettersson Elinor          Skövde                      4:13

 613 Pettersson Ingemar         Götene-Hus Fritidsklubb     2:15

 290 Pettersson K-G             Mariestad                   2:59

 434 Pettersson Martin          Triathlon Väst              2:10

 614 Pettersson Stig            Götene-Hus Fritidsklubb     2:12

 192 Ramåker Joakim             Götene                      2:07

 193 Ramåker Mikael             Götene                      2:07

 357 Rimnäs Camilla             Karlsborg                   2:58

 373 Ring Håkan                 Ljunghem                    4:17

 376 Ring Katarina              Ljunghem                    4:17

 775 Ringblom Sigrid            Mariestad                   3:45

  72 Rohm Magnus                Volvo Powertrain            3:56

 721 Roos Catarina              Skövde                      3:09

 863 Rosell Per                 Hällekis                    2:29

 327 Rosenkvist Gerd            Finnerödja                  3:56

 215 Roswall Niklas             Mariestad                   3:21

 486 Rudberg Ulf                Hjo Velocipedklubb          2:40

 471 Rundqvist Monica           Lidköping                   4:37

 756 Ryabov Alexey              Töreboda                    3:33

 165 Rydin Kenneth              TM Automation               3:25

 166 Rydin Tommy                TM Automation               3:16

  79 Rynning Henrik             Volvo Powertrain            3:17

 216 Rådmark Jonas              Götene                      3:18

 493 Sahlen Anders              Hjo Velocipedklubb          2:21

 485 Sahlen Jonas               Hjo Velocipedklubb          2:08

 624 Sahlin Daniel              Beateberg                   4:22

 623 Sahlin Ida                 Beateberg                   6:35

 691 Salomé Marc                Mariestad                   3:22

  11 Samuelsson Evert           Skanska Fritid              2:42

 791 Samuelsson Kerstin         Gånghester                  5:22

  12 Samuelsson Magnus          Töreboda CK                 2:17

 790 Samuelsson Olof            Gånghester                  5:22

  41 Sandberg Kurt              Moholm                      4:40

 318 Sandgren John-Erik         Töreboda                    3:16

 843 Sandman Philip             Väring                      4:59

 382 Sandquist Rune             Lidköping                   4:49

 869 Sandquist Tim              Lidköping                   4:49

 717 Sandstedt Tomas            Ekerö                       3:44

 208 Segerstedt Lars            Moholm                      5:16

 210 Segerstedt Marie           Moholm                      4:27

 209 Segerstedt Mikael          Moholm                      5:16

 943 Sejdijaj Gentiana          Metsä Tissue AB             5:19

 344 Selg Helena                Skaraborgs Träförädling     3:33

 342 Selg Sune                  Skaraborgs Träförädling     3:33

 343 Selg Tomas                 Skaraborgs Träförädling     4:52

 744 Sigfridsson Birgitta       Töreboda                    4:30

 128 Sigfridsson Håkan          Töreboda Tennisklubb        3:28

 842 Sigurd Helene              Väring                      4:59

 841 Sigurd-Fransson Mikaela    Väring                      3:20

 127 Siljehult Owe              Tibro                       4:06

 598 Sjöberg Claes              Töreboda                    5:03

  14 Sjöberg Joakim             Mariestad                   3:38

  15 Sjöberg Madeleine          Mariestad                   3:38

 295 Sjögren Ingela             Gårdsjö AIF                 3:26

 294 Sjögren Kjell              Gårdsjö AIF                 3:26

 301 Sjögren Michael            Moelven Töreboda AB         3:32

 934 Sjöholm Inga-Lill          Skövde                      4:32

 770 Skagerstam Joel            Töreboda                    3:20

 239 Skogåker Carin             Fägre Motion                3:24

 271 Skoog Markus               Töreboda BTK                3:50

 269 Skoog Ove                  Töreboda BTK                3:50

 270 Skoog Robin                Töreboda BTK                3:50

 569 Sparring Per               Mariestad                   3:18

 484 Spetz Bo-Göran             Hjo Velocipedklubb          2:11

 676 Stawström Björn            Haninge                     3:42

 140 Stenblom Rebecka           Holmestad                   4:08

   9 Stenman Christian          Undenäs                     2:04

 476 Stenvall Anette            Väring                      4:30

 475 Stenvall Claes             Väring                      3:55

 477 Stenvall Elin              Väring                      4:28

 478 Stenvall Martin            Väring                      3:55

 690 Strand Per                 Mariestad                   3:22

 932 Ström Tomas                Skövde                      2:19

 516 Ståhl Thomas               Nimoklubben, Hova           3:21

  76 Ståhl Torbjörn             Volvo Powertrain            3:00

 871 Sulkava Katarina           Igelstorp                   4:56

 944 Sundbye Jan                Skövde                      3:32

 885 Svanberg Lars              Solna                       4:15

 335 Svantesson Anna            Mariestadscyklisten         2:22

 541 Svantesson Christer        Swedish Meats               2:14

 319 Svantesson Gunnar          Älgarås                     5:27

 302 Svantesson Ingemar         Moelven Töreboda AB         3:32

  32 Svensson Angelica          Mariestad                   4:33

 935 Svensson Bengt-Erik        Skövde                      4:32

 322 Svensson Britt             Töreboda                    5:27

  33 Svensson Christer          Mariestad                   4:33

  49 Svensson Dennis            Paroc AB                    2:39

 446 Svensson Gunilla           Mariestad                   4:18

  53 Svensson Jacob             Töreboda                    3:37

 405 Svensson Jens              Habo                        3:38

 462 Svensson Joakim            Bravida El Mariestad        3:34

 652 Svensson Jonatan           De la Gardiegymnasiet       4:32

  48 Svensson Keith             Källbergs IF                2:39

 323 Svensson Lars              Töreboda                    5:26

  77 Svensson Magnus            Volvo Powertrain            4:35

 859 Svensson Minna             Mölndal                     5:29

 463 Svensson Oskar             Bravida El Mariestad        3:34

 383 Svensson Stewe             Lidköping                   2:47

 142 Sääv Bo                    Sandhem                     4:17

 141 Sääv Jonas                 Sandhem                     4:17

 255 Söderberg Lena             Karlsborg                   4:02

 441 Thim Karin                 Mariestad                   3:55

 712 Thorén Kenny               Claesborg                   5:29

  20 Thorén Mikael              Tidaholm                    4:20

 158 Thunborg Christian         Halna                       4:33

 628 Tollin Elin                Solna                       3:39

 629 Tollin Jakob               Solna                       4:49

 627 Tollin Johan               Solna                       3:39

 853 Tolonen Mika               Gullspång                   5:36

 852 Tolonen Miranda            Gullspång                   5:36

 851 Tolonen Simon              Gullspång                   5:36

 892 Tool Peter Uan             Lake Spinners               2:15

 460 Trolin Elisabeth           Bravida El Mariestad        2:42

 459 Trolin Tord                Bravida El Mariestad        2:28

 920 Trulsson Jonas             Fire Racing Team            1:52

 720 Tuvehagen Ingemar          Husaby                      3:22

 739 Törnqvist Niklas           Götene                      2:31

 451 Uhlin Per                  Göteborg                    4:05

 452 Uhlin Per-Axel             Mariestad                   4:05

 896 Virmalainen Juha           Lake Spinners               2:02

 751 Vuoluterä Jussi            Mariestad                   2:56

 245 Vångdahl Hasse             Fägre Motion                4:27

 719 Walker Hans                Husaby                      3:22

 431 Wallin Britta              Tidaholms SOK Sisu          3:28

 430 Wallin Börje               Tidaholms SOK Sisu          3:28

 306 Wallin Henrik              Moelven Töreboda AB         3:29

 305 Wallin Karin               Moelven Töreboda AB         3:40

 649 Wessberg Daniel            Skövde                      2:12

 641 West Tord                  Elektrolux IF               2:31

 854 Westberg Hanna             Mariestad                   4:55

 855 Westberg Lisa              Mariestad                   4:51

 568 Westerling Matthias        Mariestad                   3:13

 634 Westlund Tommy             Elektrolux IF               5:28

 864 Wetterlind Torbjörn        Lidköping                   2:29

 530 Widlund Jonathan           Töreboda ABK                5:07

 453 Wijk Atze van der          Moholm                      6:54

 454 Wijk Joel van der          Moholm                      6:54

 370 Wijk Johannes van der      Moholm                      4:44

 257 Wikberg Anna               Töreboda                    3:58

 865 Wikstrand Gunnar           Källby                      2:29

 664 Wilkinson John             U-hallen                    2:56

 524 Wilson Rolf                Götene                      2:42

 574 Wirtanen Jonas             Metsä Tissue AB             2:42

 782 Wolff Jürgen               CK Götene                   2:14

 646 Wänerås Magnus             Elektrolux IF               3:52

 191 Wärmegård Mikaela          Vägverket Fritidsförening   5:50

 358 Zaxmy Hanna                Elimkyrkan Skövde           3:51

 722 Åbom Tina                  Skara CK                    4:09

 467 Åhlfeldt Roland            Bravida El Mariestad        2:42

 468 Åhlfeldt Rose-Mharie       Bravida El Mariestad        2:42

 831 Åsberg Fredrik             Moholm                      7:39

 363 Öhrling Victoria           Elimkyrkan Skövde           4:10

 377 Österberg Lennart          Ljunghem                    4:17

 

KortViken 23 km
 

2454 Abrahmson Marika           Töreboda                    1:19

2453 Abrahmson Rasmus           Töreboda                    1:19

2393 Adolfsson Andreas          Moelven Töreboda AB         1:20

2920 Adolfsson Barbro           OK Skogsstjärnan            1:00

2391 Adolfsson Carina           Moelven Töreboda AB         1:20

2915 Adolsson Henrik            OK Skogsstjärnan            0:40

2479 Alexandersson Lena         Töreboda ABK                2:00

2906 Alfredsson Astrid          OK Skogsstjärnan            1:23

2370 Andersson Albin            Lugnås                      2:24

2368 Andersson Anneli           Lugnås                      2:24

2480 Andersson Cathrine         Atelje Trinegul             1:37

2396 Andersson Filip            Moelven Töreboda AB         1:16

2559 Andersson Joachim          Grebyligan                  1:23

2474 Andersson Mattias          Töreboda ABK                3:29

2369 Andersson Nisse            Lugnås                      2:24

2558 Andersson Tobias           Grebyligan                  1:23

2547 Andersson Viktor           Igelstorp                   1:12

2400 Arvidsson Emil             Fägre Motion                2:03

2401 Arvidsson Filip            Fägre Motion                2:03

2399 Arvidsson Jonas            Fägre Motion                2:03

2521 Arvidsson Marcus           TM Automation               1:12

2304 Axelsson Björn             Skövde CK                   0:57

2305 Axelsson Eva               Skövde CK                   0:57

2311 Bengtsson Oskar            Metsä Tissue AB             1:44

2415 Berggren Carina            Moholm                      1:24

2343 Berggren Ida               Moholm                      1:38

2464 Berggren Ingmar            Skövde                      0:55

2437 Berlin Björn               Varnhem                     1:38

2438 Berlin Maggie              Varnhem                     1:38

2439 Berlin Malin               Varnhem                     1:34

2407 Birgersson Christer        Daloc Motion                1:23

2408 Birgersson Regina          Daloc Motion                1:23

2319 Björck Roger               Skövde                      1:16

2531 Björklund Kim              Moholm                      1:19

2530 Björklund Robert           Moholm                      1:19

2363 Blom Arne                  Töreboda                    1:31

2366 Blomberg Carina            Fagersanna                  2:24

2467 Boby Emil                  Varnhem                     1:30

2466 Boby Julia                 Varnhem                     1:30

2465 Boby Maria                 Varnhem                     1:30

2341 Broberg Hanna              Moholm                      1:38

2455 Broholm Linus              Töreboda                    1:27

2456 Broholm Terese             Töreboda                    1:27

2390 Broman Felix               Moelven Töreboda AB         1:13

2389 Broman Sofia               Moelven Töreboda AB         1:13

2331 Börjesson Ellen            Skövde                      1:59

2332 Börjesson Hanna            Skövde                      2:00

2330 Börjesson Liza             Skövde                      1:59

2329 Börjesson Mathias          Skövde                      2:00

2463 Carlsson Cina Wisser       Hjo Velocipedklubb          1:03

2462 Carlsson Helena            Hjo Velocipedklubb          1:03

2446 Colliander Ann Holm        Töreboda                    1:49

2447 Colliander Daniel          Töreboda                    1:24

2448 Colliander Marcus          Töreboda                    1:49

2375 Dalstam Jonas              Källbergs IF                1:32

2376 Dalstam Malin              Källbergs IF                1:32

2539 Davidsson Natalie          Töreboda                    1:37

2470 Ebbesson Olivia            Töreboda ABK                1:59

2468 Ebbesson Robin             Töreboda ABK                3:29

2499 Eimersson Adam             Ekeskog                     2:00

2500 Eimersson David            Ekeskog                     2:39

2364 Eklund Adina               Töreboda                    1:31

2365 Eklund Anton               Töreboda                    1:30

2520 Ericson Marie-Therése      TM Automation               1:13

2388 Ericsson Fredrik           Moelven Töreboda AB         1:13

2545 Eriksson Charlotte         Töreboda                    1:23

2435 Eriksson Christoffer       Väring                      1:31

2518 Eriksson Gustav            Centralskolan               1:23

2373 Eriksson Jan               Källbergs IF                2:04

2374 Eriksson Karin             Källbergs IF                2:04

2532 Eriksson Linus             Töreboda                    3:40

2544 Eriksson Madelene          Töreboda                    1:23

2533 Eriksson Roy               Töreboda                    3:45

2321 Eskilsson Jens             Skövde                      1:16

2327 Eydal Solgerd              Göteborg                    1:20

2427 Faleke Maria               Töreboda                    1:05

2428 Faleke Mattias             Töreboda                    1:10

2426 Faleke Mikael              Töreboda                    1:10

2429 Faleke Moa                 Töreboda                    1:10

2333 Fasth Mari                 Skövde                      1:31

2334 Fasth Oskar                Skövde                      1:31

2916 Fors David                 OK Skogsstjärnan            0:39

2485 Fors Elin                  Töreboda                    1:59

2423 Forsberg Hanna             Grangärdetsskola            1:22

2472 Fredriksson Camilla        Töreboda ABK                2:01

2473 Fredriksson Lukas          Töreboda ABK                1:34

2541 Friborg Petra              Väring                      1:52

2542 Friborg Sandra             Väring                      1:55

2918 Fällström Ellen            OK Skogsstjärnan            1:24

2350 Färnström Anna-Cajsa       Töreboda                    1:29

2351 Färnström Daniel           Töreboda                    1:29

2318 Granath Sara               Töreboda                    1:25

2317 Granath Stig               Töreboda                    1:25

2445 Granlund Johannes          Huskvarna                   1:25

2461 Granlund Julia             Huskvarna                   1:40

2444 Granlund Mirva             Huskvarna                   1:25

2516 Gry-Adamsson Sara          Töreboda                    1:15

2902 Gustafsson Anna            OK Skogsstjärnan            1:01

2315 Gustafsson Fanny           Töreboda Hästklubb          1:07

2535 Gustafsson Jessica         Töreboda                    2:10

2555 Gustavsson Jeannette       Töreboda                    2:10

2394 Hallborg Gunnar            Moelven Töreboda AB         1:16

2395 Hallborg Simon             Moelven Töreboda AB         1:16

2471 Hermansson Camilla         Töreboda ABK                1:20

2337 Hermansson Johan           Töreboda                    1:03

2338 Hermansson Josefine        Töreboda                    1:15

2336 Hermansson Peter           Töreboda                    1:35

2312 Höglund Sanna              Töreboda Hästklubb          1:07

2326 Inerot Eva                 Göteborg                    1:20

2335 Inkinen Raimo              Katrineholm                 1:06

2324 Isaksson Amanda            Rörsås                      1:11

2325 Isaksson Martin            Rörsås                      1:11

2560 Javén Tobias               Grebyligan                  1:23

2557 Johansson Andreas          Töreboda                    1:33

2556 Johansson Birgitta         Töreboda                    1:33

2402 Johansson Britt-Marie      Fägre Motion                2:00

2512 Johansson Daniel           Daloc Motion                1:14

2553 Johansson Eivor            Töreboda                    2:00

2908 Johansson Ellinor          OK Skogsstjärnan            1:04

2534 Johansson Elliot           Töreboda                    2:10

2308 Johansson Emelie           Metsä Tissue AB             1:07

2403 Johansson Emma             Fägre Motion                2:00

2912 Johansson Gunilla          OK Skogsstjärnan            1:24

2923 Johansson Magareta         OK Skogsstjärnan            1:09

2540 Johansson Malin            Moholm                      1:37

2354 Johansson Marie            Beateberg                   2:28

2459 Johansson Markus           Elektrolux IF               1:35

2460 Johansson Rikard           Elektrolux IF               1:35

2562 Johansson Roland           Töreboda                    1:32

2554 Johansson Sara             Töreboda                    2:00

2392 Johansson Tommy            Moelven Töreboda AB         1:20

2433 Johansson Ulf              Lidköping                   2:10

2397 Johansson Vivi             Fägre Motion                1:28

2494 Jonsson Barbro             Skaraborgs Träförädling     1:17

2410 Karlqvist Gustav           Lidköping                   1:15

2409 Karlqvist Maria            Lidköping                   1:15

2904 Karlson Ulla-Britt         OK Skogsstjärnan            1:24

2346 Karlsson Agnes             Moholm                      2:22

2353 Karlsson Anton             Töreboda                    0:57

2537 Karlsson Birgitta          OK Amne                     1:20

2511 Karlsson Ingela            Töreboda                    1:50

2905 Karlsson Jakob             OK Skogsstjärnan            1:14

2352 Karlsson Jan               Töreboda                    0:57

2309 Karlsson Johan             Metsä Tissue AB             1:07

2398 Karlsson Lillemor          Fägre Motion                2:03

2911 Karlsson Linnéa            OK Skogsstjärnan            1:50

2345 Karlsson Liselotte         Moholm                      2:22

2372 Karlsson Maria             Källbergs IF                1:57

2917 Karlsson Marita            OK Skogsstjärnan            1:23

2347 Karlsson Matilda           Moholm                      1:28

2528 Karlsson Pontus            Moholm                      1:35

2910 Karlsson Sara              OK Skogsstjärnan            1:04

2371 Karlsson Stig              Källbergs IF                1:57

2538 Karlsson Tomas             OK Amne                     1:20

2529 Kjellberg Catharina        Moholm                      1:35

2413 Klasson Ove                Swedish Meats               1:14

2482 Lahrin Maria Jakobsdotter  Töreboda                    1:59

2484 Lahrin Stina               Töreboda                    1:59

2416 Landenmark Kerstin         Töreboda                    1:24

2526 Larsson Liz                Kilenskolan                 1:21

2314 Larsson Sandra             Töreboda Hästklubb          1:07

2320 Laursén Diana Björck       Skövde                      1:16

2909 Lennartsson Caroline       OK Skogsstjärnan            1:04

2901 Lennartsson Emelie         OK Skogsstjärnan            1:02

2469 Levin Annida               Töreboda ABK                3:29

2381 Lindgren Amin              Källbergs IF                1:01

2356 Lindh Elvira               Beateberg                   1:46

2443 Lindholm Caroline          Moholm                      2:00

2440 Lindholm Eva               Moholm                      2:00

2506 Lindholm Oliver            Moholm                      2:00

2441 Lindholm Viktor            Moholm                      2:00

2442 Lindholm-Bengtsson Anna    Moholm                      2:00

2552 Lindquist Lilian           Mariestad                   1:14

2422 Lindqvist Jennifer         Grangärdetsskola            1:05

2602 Lundgren Robert            Töreboda                    2:28

2922 Lundholm Anton             OK Skogsstjärnan            1:09

2457 Magnusson Elisabeth        Elektrolux IF               1:41

2458 Magnusson Henrik           Elektrolux IF               1:41

2380 Markusson Fredrik          Källbergs IF                0:51

2379 Markusson Hanna            Källbergs IF                1:18

2378 Markusson Jesper           Källbergs IF                1:53

2377 Markusson Malin            Källbergs IF                1:53

2478 Moberg Monika              Töreboda ABK                3:29

2603 Nilsen Pontus              Töreboda                    2:28

2543 Nilsson Hanna              Väring                      1:55

2907 Nilsson Linda              OK Skogsstjärnan            1:04

2434 Nilsson Sara               Lidköping                   2:10

2310 Nilsson Susanne            Metsä Tissue AB             1:44

2921 Nilsson Titti              OK Skogsstjärnan            1:10

2924 Nilsson Zandra             OK Skogsstjärnan            1:10

2490 Oeveren Anna van           Tibro AIK                   1:40

2349 Ohlin Johanna Andersson    Töreboda                    1:20

2348 Ohlin Susanne Andersson    Töreboda                    1:20

2360 Ohlsson Ingrid             Töreboda                    1:28

2481 Olausson Marita            Atelje Trinegul             1:37

2536 Olofsson Anne-Marie        Skövde                      1:31

2359 Olofsson Hans              Töreboda                    1:28

2513 Olsson Kristin             Töreboda                    1:46

2436 Olsson Liselott            Väring                      1:31

2418 Olsson Morgan              Nimoklubben, Hova           1:19

2417 Olsson Örjan               Nimoklubben, Hova           1:19

2527 Opander Martina            Kilenskolan                 1:21

2600 Pallin Adam                Töreboda                    2:31

2601 Pallin Anders              Töreboda                    2:31

2386 Persson Alexandra          Moelven Töreboda AB         2:16

2548 Persson Marcus             Töreboda                    1:20

2549 Persson Per-Olof           Töreboda                    1:20

2914 Perssson Jonas             OK Skogsstjärnan            1:01

2525 Pettersson Anna            Töreboda                    2:09

2522 Pettersson Anton           Töreboda                    2:09

2382 Pettersson Christer        Moelven Töreboda AB         2:16

2524 Pettersson Natasja         Töreboda                    2:09

2523 Pettersson Per             Töreboda                    2:09

2387 Pettersson Robert          Moelven Töreboda AB         2:16

2412 Pogemaa Joel               Töreboda                    1:55

2411 Pogemaa Patrik             Töreboda                    1:55

2514 Roos Annelie               Töreboda                    1:46

2476 Rosander Axel              Töreboda ABK                2:00

2475 Rosander Johanna           Töreboda ABK                2:00

2477 Rosander Sara              Töreboda ABK                1:59

2421 Rydgård Annika             Grangärdetsskola            1:05

2551 Rydgård Märit              Mariestad                   1:22

2502 Röding Johan               Moholm                      2:00

2501 Röding Marie               Moholm                      2:01

2517 Sahlin Amanda              Töreboda                    1:15

2355 Sahlin Anette              Beateberg                   2:28

2358 Sahlin Gabriel             Beateberg                   2:28

2357 Sahlin Josefin             Beateberg                   1:46

2519 Sandberg David             Centralskolan               1:17

2507 Sandstedt Katarina         Ekerö                       1:33

2493 Selg Kristina              Skaraborgs Träförädling     1:17

2362 Selvin Elinor              Mariestad                   1:20

2344 Sjöberg Ida                Moholm                      1:28

2340 Sundell Tonie              Töreboda                    1:03

2425 Sundström Hanna            Grangärdetsskola            1:09

2384 Svantesson Maria           Moelven Töreboda AB         1:27

2385 Svantesson Marion          Moelven Töreboda AB         1:32

2383 Svantesson Nina            Moelven Töreboda AB         1:32

2420 Svensson Anna              Mariestads BOIS             1:02

2414 Svensson Berit             Swedish Meats               1:14

2491 Svensson Jesper            Tibro AIK                   1:40

2313 Svensson Jouline           Töreboda Hästklubb          1:13

2546 Svensson Mand              Igelstorp                   1:12

2430 Sääv Ann                   Sandhem                     2:10

2431 Sääv Fredrik               Sandhem                     2:05

2432 Sääv Louise                Sandhem                     2:10

2367 Thim Peter                 Lugnås                      2:24

2489 Thorén Amanda              Mariestad                   1:43

2488 Thorén Linnea              Mariestad                   1:37

2487 Thorén Maria               Mariestad                   1:37

2486 Thorén Stefan              Mariestad                   1:43

2361 Törnberg Annika            Mariestad                   1:20

2561 Törnquist Stefan           Stenstorp                   1:11

2492 Törnqvist Patrik           Stenstorp                   1:11

2919 Wallenius Bengt            OK Skogsstjärnan            1:03

2913 Wallenius Kerstin          OK Skogsstjärnan            1:24

2419 Wallin Lovisa              Mariestads BOIS             1:02

2495 Wallin Sebastian           Halna                       1:33

2497 Wallin Urban               Halna                       1:33

2496 Wallin Zacharina           Halna                       1:33

2503 Wallskog Britta            Moholm                      2:16

2505 Wallskog Ellen             Moholm                      2:15

2504 Wallskog Sofia             Moholm                      2:16

2342 Westelius Tyra             Moholm                      1:38

2550 Wiktorsson Eva             Mariestad                   1:14

2424 Wiktorsson Linnéa          Grangärdetsskola            1:05

2510 Älvegran Christian         Töreboda                    1:20

2509 Älvegran Elisabeth         Töreboda                    1:16

2508 Älvegran Tobias            Töreboda                    1:07

2316 Åhlén Göran                Töreboda                    1:02

2404 Öberg Camilla              Fägre Motion                2:00

2406 Öberg Kajsa                Fägre Motion                2:00

2405 Öberg Rasmus               Fägre Motion                2:00