Hoppa till sidans innehåll

Schema och grupper v44 uppdaterad 28/10

2018-10-26 13:07
Här hittar ni som anmält er till lägret v44 Schema och grupper. Off ice är i spegelsalen vid simhallen.
  • Uppdaterad: 2018-10-26 13:07

Schema v44, 2018

Måndag                                                

Is                                        Off ice          

08.25-09.15 Grupp 4       09.00-09.45 Grupp 2

09.15-10.05 Grupp 3       09.45-10.30 Grupp 1

10.20-11.10 Grupp 2       10.30-11.15 Grupp 4

11.10-12.00 Grupp 1       11.15-12.00 Grupp 3

 12.00-13.30 LUNCH                           

 13.45-14.30 Grupp 4                    

14.30-15.15 Grupp 3                           

15.30-16.15 Grupp 2                            

16.15-17.00 Grupp 1     

  

Tisdag                                                

Is                                        Off ice          

08.25-09.15 Grupp 4       09.00-09.45 Grupp 2

09.15-10.05 Grupp 3       09.45-10.30 Grupp 1

10.20-11.10 Grupp 2       10.30-11.15 Grupp 4

11.10-12.00 Grupp 1       11.15-12.00 Grupp 3

 12.00-13.30 LUNCH                           

 13.45-14.30 Grupp 2                           

14.30-15.15 Grupp 1                           

15.30-16.15 Grupp 4                            

16.15-17.00 Grupp 3

 

Onsdag                                              

Is                                        Off ice          

08.25-09.15 Grupp 1       09.00-09.45 Grupp 3

09.15-10.05 Grupp 2       09.45-10.30 Grupp 4

10.20-11.10 Grupp 3       10.30-11.15 Grupp 1

11.10-12.00 Grupp 4       11.15-12.00 Grupp 2

 12.00-13.30 LUNCH                           

 13.45-14.30 Grupp 4                           

14.30-15.15 Grupp 3                           

15.30-16.25 Grupp 1o2                            

16.30-17.00 Fri åkning för de som vill åka mer (tänk på att det måste finnas en vuxen närvarande)    

  

Torsdag

Metall och B åkare (meddelar till tränarmailen om ni inte kan. Snarast!)

Programåkning för domare i tävlingsdräkt. Efter att alla har åkt sina program är det individuell genomgång med domare.

Start 13,45

 

 

Grupper Måndag

Grupp 1

Ida Hagelvik

Frida Carzborn

Elsa Idström

Åsa Mitchell

Freja Mitchell

Klara Nilsson

Saga Rosquist

Manda Tomasson

Tilda Carzborn

Tilda Carlsson

 

Grupp 2

Vera Poppe

Malva Forsell

Tova Andersson

Agnes Tillman

Särla Holmgren

Ebba Dahl

Thea Wendel

 

Grupp 3

Tilda Nordström

Emilia Thall

Rebecka Wereen

Tuwa Nilsson

Althea Thulin

Lilly Pålsson

Tindra Andersson

 

Grupp 4

Miriam Gerbeth

Tova Nilsson

Tindra Lingmalm

Carl-Axel Pålsson

Wilma Nilsson

Ellen Cato Ekberg

Moa Hallberg

Noa Dori

 

Grupper Tisdag och Onsdag

Grupp 1

Klara Nilsson

Saga Rosquist

Tilda Carlsson

Vera Poppe

Tova Andersson

Ebba Dahl

 

Grupp 2

Malva Forsell

Agnes Tillman

Särla Holmgren

Thea Wendel

Lilly Pålsson

Tindra Andersson

 

Grupp 3

Tilda Nordström

Emilia Thall

Rebecka Wereen

Tuwa Nilsson

Althea Thulin

 

Grupp 4

Miriam Gerbeth

Tova Nilsson

Tindra Lingmalm

Carl-Axel Pålsson

Wilma Nilsson

Ellen Cato Ekberg

Moa Hallberg

Noa Dori

Epost: Adressen Gömd



ishuset

 

 



Postadress:
Osby KK - Konståkning
Box 29
28321 Osby

Besöksadress:
Klövervägen 10
28350 Osby

Kontakt:
Tel: 047910083
E-post: This is a mailto link

Se all info