Hoppa till sidans innehåll

Terräng LM 18/4/2004


 

Plats Havslätts motionsområde
Datum 2004-04-18
Arrangör Kalmar läns Friidrottskrets
Tävlingsledare AnnLis Hellsten

LM Terräng (Havslätt), 18 april 2004   

Placering Klass Klubb Tid
1 km
1 F9 Julia Karlsson-95 Södra Vi IF 4.57.5
1 P9 Ken Slättengren-95 Högby IF 4.10.8
2 MattiasEllström-95 Oskarshamns SK 4.50.2
3 Christoffer Bengtsson-95 Oskarshamns SK 5.06.2
1 F11 Maja Dahlström-93 Oskarshamns SK 4.14.1
1 P11 Daniel Thor-93 Högby IF 3.56.7
2 Fredrik Sagemark-93 Oskarshamns SK
2 km
1 P13 Marcus Nilsson-91 Högby IF 7.26.3
2 Robin Slättengren-91 Högby IF 7.43.0
4 km
1 P15 Tim Slättengren-89 Högby IF 15.32.0
2 Erik Romberg-90 Högby IF 19.01.3
1 F17 Olivia Bergvall-88 Oskarshamns SK 16.33.7
2 Sara Axelsson-88 Högby IF 17.48.7
1 P17 David Nilsson-87 Högby IF 12.57.9
2 Thomas Almén-88 Högby IF 16.32.5
1 K Olivia Bergvall-88 Oskarshamns SK 16.33.7
2 Katarina Nilsson-56 Högby IF 16.37.8
3 Bodil Englund-86 Oskarshamns SK 16.56.1
4 Sara Axelsson-88 Högby IF 17.48.7
5 Marina Martinsson-62 Målilla Mörlunda SKI 17.54.0
6 Lena Thor-68 Högby IF 18.09.1
7 Marit Nord-63 Hultsfreds LK 18.14.2
8 Lilian Brorsson-47 Högby IF 18.53.9
1 K35 Lena Thor-68 Högby IF 18.09.1
1 K40 Marina Martinsson-62 Målilla Mörlunda SKI 17.54.0
2 Marit Nord-63 Hultsfreds LK 18.14.2
1 K45 Katarina Nilsson-56 Högby IF 16.37.8
2 Lilian Brorsson-47 Högby IF 18.53.9
1 K55 Lilian Brorsson-47 Högby IF 18.53.9
1 M David Nilsson-87 Högby IF 12.57.9
2 Jonas Andersson-77 Högby IF 13.09.3
3 Tommy Unosson-67 Oskarshamns SK 13.56.2
4 Christer Freij-58 Oskarshamns SK 14.04.1
5 Jonas Johansson-69 Glasrikets RC 14.19.0
6 Lennart Pettersson-65 Målilla Mörlunda SKI 14.30.1
7 Carl-Gustaf Nilsson-52 Högby IF 14.35.8
8 Hans Södergren-51 Oskarshamns SK 15.18.7
9 Tony Zetterström-66 Målilla Mörlunda SKI 15.30.2
10 Hans Tove-57 Oskarshamns SK 15.30.7
11 Tim Slättengren-89 Högby IF 15.32.0
12 Sandy Bengtsson-63 Oskarshamns SK 15.39.7
13 Slimo Safouane-51 Hultsfreds LK 15.48.4
14 Wilko Riech-46 Högby IF 16.00.8
15 Thomas Almén-88 Högby IF 16.32.5
16 Håkan Englund-59 Oskarshamns SK 17.04.8
17 Erik Romberg-90 Högby IF 19.01.3
18 Pren Kolaj-60 Högby IF 19.27.3
19 Kennet Massimov-53 Oskarshamns SK 26.32.7
1 M35 Tommy Unosson-67 Oskarshamns SK 13.56.2
2 Jonas Johansson-69 Glasrikets RC 14.19.0
3 Lennart Pettersson-65 Målilla Mörlunda SKI 14.30.1
4 Tony Zetterström-66 Målilla Mörlunda SKI 15.30.2
1 M40 Sandy Bengtsson-63 Oskarshamns SK 15.39.7
2 Pren Kolaj-60 Högby IF 19.27.3
1 M45 Christer Freij-58 Oskarshamns SK 14.04.1
2 Hans Tove-57 Oskarshamns SK 15.30.7
3 Håkan Englund-59 Oskarshamns SK 17.04.8
1 M50 Carl-Gustaf Nilsson-52 Högby IF 14.35.8
2 Hans Södergren-51 Oskarshamns SK 15.18.7
3 Slimo Safouane-51 Hultsfreds LK 15.48.4
4 Wilko Riech-46 Högby IF 16.00.8
5 Kennet Massimov-53 Oskarshamns SK 26.32.7
1 M55 Wilko Riech-46 Högby IF 16.00.8
Uppdaterad: 22 JUN 2008 15:45

Sponsorer

 


 

 

SKB

XL-logga

 

COOP KONSUM 
KOLBERGA

 

 OKAB logo

Kuststaden

 

FORUM

Kontorsspecial

OKAB logo

logo_saft

Wikholms begravningsbyrå

 

 

Sponsorhuset

Postadress:
Oskarshamns SK - Friidrott
Box 33
57221 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: 0491768879
E-post: This is a mailto link

Se all info