Hoppa till sidans innehåll

Startlista 2019 senast uppdaterad 2019-03-15 Kl 10:00


Förnamn Efternamn Klubb Född Klass AT Längd Spjut Kula Mång-
kamp
Linn  Elässer Haldin Hammarby IF 2009 F10 X X X X X
Tyra Sternlind Hammarby IF 2009 F10 X X X X X
Folke Sternlind Hammarby IF 2012 P7 X X X X X
Edvin Källqvist Hammarby IF 2012 P7 X X X X X
Filip Svanehav Hammarby IF 2009 P10 X X X X X
Morgan Källqvist Hammarby IF 2009 P10 X X X X X
Alice Holm Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Alva  Åhlén Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Clara Lyberg Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Doris Ollson Storchi Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Ebba  Holmström Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Louise Zandren Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Marilu de Kvant Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Moa  Fagerström Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Moa Martinsson Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Saga Sonander Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Signe Martinelle Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Stina  Martinelle Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Alva  Junblad Hanvikens SK 2010 F9 X X X X X
Saga Drugge Hanvikens SK 2007 F12 X X X X X
Vera  Bergqvist Hanvikens SK 2007 F12 X X X X X
Alba Boric Hanvikens SK 2007 F12 X X X X X
Desiree Trolling Hanvikens SK 2007 F12 X X X X X
Viggo Ivarsson Hanvikens SK 2010 P9 X X X X X
Hugo Winterman Hanvikens SK 2010 P9 X X X X X
Alfred Eriksson Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Samuel Lindfors Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Victor Gil Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Otto Lindskog Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Alvin Nyström Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Anton Trygg Hanvikens SK 2007 P12 X X X X X
Ella Crona Hässelby SK 2010 F9 X X X X X
Vera  Dahlgren IF Linnea 2012 F7 X X X X X
Vanja Hulthén Gyllered IF Linnea 2013 F7 X X X X X
Ellen Jerner IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Elly  Jansson IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Juno  Ekgren Bidö IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Gwen Larsson Fagerström IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Sonja Wångdahl IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Sonja Agaeus IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Malin Hellbom Bodin IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Siri Juth IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Carla  Sehlstedt IF Linnea 2009 F10 X X X X X
Albin Dahlgren IF Linnea 2009 P10 X X X X X
Alexander Hulthén Gyllered IF Linnea 2009 P10 X X X X X
Mio Norén IF Linnea 2009 P10 X X X X X
Tristan Hubendick Rekdal IF Linnea 2009 P10 X X X X X
Julia  Zettergren Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Erika  Sahlin Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Leah  Nygren Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Thelma Verdier Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Vilma Vakkila Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X    
Emilia Keding Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Ester  Larsson Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Lea Dourrouj Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Judit Sedin Mälarhöjden IK 2011 F8 X X X X X
Philip Dauner Mälarhöjden IK 2011 P8 X X X X X
Milian Ssempasa Almgard Mälarhöjden IK 2011 P8 X X X X X
Emma Nygren Mälarhöjden IK 2011 F8  X X X X X
Astrid Gladh Tullinge IF 2010 F9 X X X X X
Isabella Hörnqvist Tullinge IF 2010 F9 X X X X X
Sonja Duhlin Tullinge IF 2010 F9 X X X    
Lovisa  Hellberg Tullinge IF 2010 F9 X X X    
Jakob Svedenås Tullinge IF 2010 P9 X X X X X
Benjamin  Nordwall Tullinge IF 2010 P9       X  
Florian Lindberg Turebergs IF 2012 P7 X X X X X
Love Lindberg Turebergs IF 2010 P9 X X X X X
Liam  Malmström Turebergs IF 2009 P10 X X X X X
Matilda Jansson Värmdö IF 2012 F7 X X X X X
Ellen Byström Värmdö IF 2012 F7 X X X X X
Ellinor Löfvenborg Värmdö IF 2011 F8 X X X X X
Hillevi Löfvenborg Värmdö IF 2008 F11 X X X X X
Hannes Brorsson Värmdö IF 2011 P8 X X X X X
Nils Byström Värmdö IF 2010 P9 X X X X X
Svante  Johansson Väsby IF 2011 P8 X X X X X
Gustav  Larsson   Väsby IF 2009 P10 X X X X X
Otto Johansson Väsby IF 2009 P10 X X X X X
Viktor Rosen Väsby IF 2009 P10 X X X X X
Oscar Nyberg Väsby IF 2009 P10 X X X X X
Sigge Johansson Väsby IF 2009 P10 X X X X X
Kevin Bicen Väsby IF 2008 P11 X X X X X
Nelly Eiving Åkersberga SK 2011 F8 X X X X X
Moa Eiving Åkersberga SK 2008 F11 X X X X X
Elsa Arrelöv Österhaninge IF 2012 F7 X X X X X
Signe Arrelöv Österhaninge IF 2012 F7 X X X X X
Emilia Wahl  Österhaninge IF 2012 F7 X X X X X
Linn Nordlund Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Saga Enberg Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Vilma Hellsten Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Ellen Johansson Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Lova Hjoberg Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Elsa Lundekvarn Österhaninge IF 2011 F8 X X X X X
Alice Fazeli Österhaninge IF 2010 F9 X X X X X
Jacqueline Lindstrand Österhaninge IF 2010 F9 X X X X X
Angelika  Adamsson Österhaninge IF 2010 F9 X X X X X
Iva Pisanikovska Österhaninge IF 2009 F10 X X X X X
Mirei Bengtsson Kawai Österhaninge IF 2009 F10 X X      
Elin Segerros Österhaninge IF 2009 F10 X X X X X
Iris Antoniou Österhaninge IF 2009 F10 X X X X X
Nova Antoniou Österhaninge IF 2009 F10 X X X X X
Linnea Karlsson Österhaninge IF 2008 F11 X X X X X
Elin Nordlund Österhaninge IF 2008 F11 X X X X X
Sofie  Caldenius Österhaninge IF 2008 F11 X X X X X
Lova Rasmussen Österhaninge IF 2008 F11 X X X X X
Miriam Moverare Österhaninge IF 2007 F12 X X X X X
Simon Moverare Österhaninge IF 2007 F12 X X X X X
Amilia Moverare Österhaninge IF 2007 F12 X X X X X
Matilda Borg Österhaninge IF 2007 F12 X X X X X
Charlie Eskilsson Österhaninge IF 2012 P7 X X X X X
Elias Fazeli Österhaninge IF 2011 P8 X X X X X
Hugo Nordenberger Österhaninge IF 2011 P8 X X X X X
Max Liljegren Österhaninge IF 2011 P8 X X X X X
William  Pihlström Österhaninge IF 2011 P8 X X X X X
Leon Frodin Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
Edvin Bergqvist Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
Charlie Hugo Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
August Olsson  Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
Melvin Edencrona Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
Noah  Brugge Österhaninge IF 2010 P9 X X X X X
Alvin Westman Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Vincent Thomsen Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Jonathan Borg Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Vincent Thomsen Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Oscar Dalby Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Vide  Glansholm Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Hampus Zeberg Österhaninge IF 2009 P10 X X X X X
Jonathan Arrelöv Österhaninge IF 2008 P11 X X X X X
Tobias Frodin Österhaninge IF 2008 P11 X X X X X
Ricky Wahlberg Österhaninge IF 2008 P11 X X X X X
Viktor Nordgren Österhaninge IF 2007 P12 X X X X X
Hannes Johansson Österhaninge IF 2007 P12 X X X X X
Rasmus Enberg Österhaninge IF 2007 P12 X X X X X
Uppdaterad: 08 MAR 2018 07:51

Adress:
Österhaninge IF
Box 2
13621  HANINGE

Plusgiro:
498576-8
Bankgiro:
5767-0499  
E-post:
This is a mailto link
Hemsida:
http://www.oif-fri.nu

Ansvarig utgivare:
This is a mailto link

Länna Sport

 

 

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 

 

Ange alt-text här.

 

 

Ange alt-text här.

 

 

Ange alt-text här.

 

 

Postadress:
Österhaninge IF - Friidrott
Box 2
13621 Haninge

Kontakt:
Tel: 087777504
E-post: This is a mailto link

Se all info