Hoppa till sidans innehåll

Funktionärslistor 17-18/8

15 AUG 2019 13:59
Det fattas fortfarande några funktionär till insläpp och hämta protokoll!! Kan du avvar några timmar? hör isåfall av dej till Gunilla 070-7930549. Vi startar 9:00 båda dagarna och håller på till 15:30 på lördagen och 15:00 på söndagen.
  • Uppdaterad: 15 AUG 2019 13:59

     
Lördag 17/8    
Överdomare Kenneth Blom  
Tävlingsledare Gunilla Öberg-Törnblad  
Pressansvarig Kristina Martinsson  
Speaker 2 st Carina Karlsson  
Sekretariat Maritha Sköld  
Protokoll räknare 2 st Sophia Lisa/Wilma
Springare 2 st Malin Törnblad  
Insläpp    
Servering 3 st Marietta Kerstin
Parkering Magnus Törnblad  
Banchef Magnus Törnblad  
Alltiallo    
Stallchef Kristina Martinsson  
Prisutdelare Kristina Martinsson  
     
  Domare Sekreterare
Klass 1 LA:3 Christina Strand Maria Gustavsson
Klass 2 MSVC:1 Agneta Nylander Ann-Louise Svensson
Klass 3 MSV B:2 Agneta Nylander Ann-Louise Svensson
Klass 4 MSV B:4 Cecila Brage Maria Gustavsson
Klass 5 MSV A:1 Cecilia Brage Maria Gustavsson
Christina Strand Marie Fredriksson
Barbro Lindström Wilma Martinsson
Klass 6 FEI Intermedier I Cecilia Brage Maria Gustavsson
Christina Strand Marie Fredriksson
Barbro Lindström Wilma Martinsson
     
   
     
   
     
   
   
     
     
Söndag 18/8    
Överdomare Kenneth Blom  
Tävlingsledare Gunilla Öberg-Törnblad  
Pressansvarig Kristina Martinsson  
Speaker 2 st Carina Karlsson  
Musik till Kür Kristina Martinsson  
Sekretariat Martha Sköld  
Protokoll räknare 2 st Sophia Lisa
Springare 2 st Malin Törnblad  
Insläpp    
Servering 3 st Marietta Buske Kerstin Persson
Parkering Magnus Törnblad  
Banchef Magnus Törnblad  
Alltiallo    
Stallchef Kristina Martinsson  
Prisutdelare Kristina Martinsson  
     
     
  Domare Sekreterare
Klass 7 Lätt A:4    
Klass 8 MSV C:2 Lilian Sternevad Wilma Martinsson
Klass 9 MSV B:2 Christina strand Ann-Louise Svensson
Klass 10 MSV B:5 Lilian Sternevad Wilma Martinssom
Klass 11 Prix st Georg Cecilia Brage Maria Gustavsson
Lilian Sternevad Wilma Martinsson
Christina Strand Emmy Strömberg
Klass 12 Int Kür Cecilia Brage Maria Gustavsson
Lilian Sternevad Wilma Martinsson
Christina strand Emmy Strömberg
     
   
     
   
     
   
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
   
     
   
   
     
   
     
   
     
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
   
 
     
   
   
     
   
   
Skribent: Gunilla Törnblad
Epost: Adressen Gömd



 


 

 

 

 

Postadress:
RK Kumla - Ridsport
Örsta Kulle, Sånnersta 101
69291 Kumla

Kontakt:
Tel: 019575377
E-post: This is a mailto link

Se all info