Hoppa till sidans innehåll

Startlista


Startlista – Sprintcupen 1:a deltävlingen

2013-06-26

Öppen 8

2560 meter

Start 1

19:00

Mikael Anttila-Eriksson

Länna IF

910724

19:01

Peter Lindberg

OK Roslagen

25528

19:02

Anders Lundberg

OK Roslagen

213811

19:03

Lars Landström

Långhundra IF

259501

19:04

Roland Bäcklin

Sigtuna OK

580731

19:05

Claes Landqvist

Vallentuna-Össeby OL

38355

19:06

Per-Åke Holm

Sigtuna OK

219951

19:07

Jan-Olof Malm

Sigtuna OK

25189

19:08

Hans Ohlin

Rånäs OK

36964

19:09

Tommy Lindberg

OK Roslagen

690725

19:10

Eddie Bjärrenholt

Vallentuna-Össeby OL

501731

19:11

Vakant

Vakant

19:12

Bengt-Olov Törnqvist

Sigtuna OK

11297

19:13

Robert Cederholm

Länna IF

436020

19:14

Jonathan Nealis

Länna IF

444692

19:15

Rebecka Lindberg

OK Linné

790213

19:16

Håkan Rostö

Rånäs OK

39626

19:17

Johan Brandberg

Långhundra IF

217276

19:18

Rasmus Rostö

Rånäs OK

33648

19:19

Tommy Eriksson

Länna IF

37240

19:20

Staffan Broman

OK Roslagen

2058955

19:21

Robert Alm

Länna IF

38719

19:22

Alexandra Bjärrenholt

OK Rodhen

930219

19:23

Vakant

Vakant

19:24

P-O Olofsson

Sigtuna OK

10550

19:25

Vakant

Vakant

19:26

Pontus Thörn

Rånäs OK

980507

19:27

Jonas Eriksson

Rånäs OK

760526

19:28

Per-Olof Svensson

Länna IF

38735

19:29

Gunnar Åhlén

Rånäs OK

29522

19:30

Vakant

Vakant

19:31

Per Edlund

Sigtuna OK

427030

19:32

Håkan Brandberg

Långhundra IF

660331

19:33

Roger Tynell

Rånäs OK

711221

ÖM5

2000 meter

Start 1

19:00

Christina Ohlin

Rånäs OK

39087

19:02

Eva Olsson

Rånäs OK

27895

19:04

Vakant

Vakant

19:06

Kristina Eriksson

Länna IF

347290

19:08

Vakant

Vakant

19:10

Margaretha Nyström

Länna IF

36280

19:12

Lena Johnsson

Rånäs OK

38247

19:14

Hanna Karlsson

Länna IF

417599

19:16

Elke Wilke-Günther

Tierps SOK

443706

19:17

Ylva Nilsson

Vallentuna-Össeby OL

37916

19:18

Monica Ohlin

Rånäs OK

38503

19:20

Else-Britt Andersson

Rånäs OK

354171

19:22

Marie Öhman

Vallentuna-Össeby OL

610927

19:25

Marianne Selgren

Sigtuna OK

902980

ÖM6

2000 meter

Start 1

19:01

Roine Mattsson

Häverödals SK

44041

19:03

Sören Eriksson

Länna IF

37314

19:05

Sören Winge

Upsala IF

352789

19:07

Leif Erik Karlsson

Rånäs OK

38894

19:09

Ulf Carnby

Täby OK

30045

19:11

Lennart Jansson

Häverödals SK

208896

19:13

Hans Eriksson

Rånäs OK

208543

19:15

Rolf Hjort

Rånäs OK

33659

19:19

Conny Husen

OK Roslagen

19:21

Kjell Ohlsson

Fredrikshofs IF Skid & OK

433456

19:23

Olov Jansson

Häverödals SK

44053

19:27

Bo Westling

Häverödals SK

38963

19:29

Vakant

Vakant

19:31

Boris Andersson

Rånäs OK

780715

ÖM7

2180 meter

Start 1

19:00

Åsa Pettersson

Vallentuna-Össeby OL

306064

19:01

Monica Rostö

Rånäs OK

39005

19:02

Vakant

Vakant

19:03

Karolina Andersson

Länna IF

446184

19:04

Katarina Landström

Långhundra IF

448425

19:05

Rebecca Bjärrenholt

OK Rodhen

891111

19:06

Marica Tynell

Rånäs OK

701229

19:07

Ann-Sofie Edenhamn

Länna IF

345177

19:08

Vakant

Vakant

19:09

Fanny Rostö

Rånäs OK

960406

19:10

Carolina Nealis

Länna IF

522940

19:11

Evelina Rostö

Rånäs OK

208900

19:12

Carina Nyström

Länna IF

630716

Öppen1

1120 meter

Start 1

19:00

Vakant

Vakant

19:02

EmmaLundberg

OK Roslagen

2058984

19:04

Vakant

Vakant

19:06

Sivert Söderbärg

OK Roslagen

246733

19:08

Julia Södergrann

Vallentuna-Össeby OL

408934

 

Skapad av MeOS 3.0.311: 2013-06-26 08:57:50

 

Uppdaterad: 26 JUN 2013 09:17 Skribent: Rolf Andersson

Huvudsponsor

 

Postadress:
Rimbo SOK - Orientering
Box 112
76223 Rimbo

Kontakt:
Tel: 0735134911
E-post: This is a mailto link

Se all info