Hoppa till sidans innehåll

Sträcktider 30 aug


Veterantouren 2012-08-30

Thu 8/30/2012 5:35 PM

Sträcktidsresultat

skapad av OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011


 

 

Långa (7)

5.0 km 0 Hm

19 K

 

 

Pl

Namn

Tid

                             

 

     

1(31)

2(41)

3(33)

4(34)

5(42)

6(44)

7(51)

8(47)

9(48)

10(49)

11(50)

12(52)

13(53)

14(45)

     

15(46)

16(35)

17(36)

18(37)

19(40)

M

               

 

                               

1

Tommy Holmér

50:18

1:30

3:05

6:33

11:41

14:41

18:35

20:19

23:13

25:35

28:25

30:53

32:29

35:30

39:06

 

Väsby OK

 

1:30

1:35

3:28

5:08

3:00

3:54

1:44

2:54

2:22

2:50

2:28

1:36

3:01

3:36

     

41:47

44:21

47:05

48:15

49:08

50:18

               
     

2:41

2:34

2:44

1:10

0:53

1:10

               

2

Leif Nordlund

1:01:41

1:29

4:07

8:25

10:29

15:14

20:20

23:09

26:15

29:24

33:43

37:10

39:31

42:21

48:09

 

Länna IF

 

1:29

2:38

4:18

2:04

4:45

5:06

2:49

3:06

3:09

4:19

3:27

2:21

2:50

5:48

     

51:15

54:06

57:23

58:41

59:51

1:01:41

               
     

3:06

2:51

3:17

1:18

1:10

1:50

               

3

Åke Gatelid

1:07:20

1:19

3:36

7:53

10:31

15:40

19:08

22:07

26:23

29:30

34:49

38:44

41:04

48:28

52:49

 

Sigtuna OK

 

1:19

2:17

4:17

2:38

5:09

3:28

2:59

4:16

3:07

5:19

3:55

2:20

7:24

4:21

     

56:21

59:51

1:03:23

1:04:39

1:05:56

1:07:20

               
     

3:32

3:30

3:32

1:16

1:17

1:24

               

4

Thord Rådberg

1:11:04

1:17

3:29

8:05

10:30

16:01

19:17

28:41

32:08

35:08

40:05

44:00

46:35

49:28

54:12

 

OK Roslagen

 

1:17

2:12

4:36

2:25

5:31

3:16

9:24

3:27

3:00

4:57

3:55

2:35

2:53

4:44

     

57:39

1:02:39

1:06:32

1:07:57

1:09:22

1:11:04

               
     

3:27

5:00

3:53

1:25

1:25

1:42

               

5

Bengt-Olov Törnqvist

1:13:27

3:06

6:29

10:32

13:09

17:25

20:47

24:37

29:46

35:12

39:25

43:19

46:43

51:19

57:37

 

Sigtuna OK

 

3:06

3:23

4:03

2:37

4:16

3:22

3:50

5:09

5:26

4:13

3:54

3:24

4:36

6:18

     

1:01:19

1:05:14

1:08:54

1:10:27

1:11:49

1:13:27

               
     

3:42

3:55

3:40

1:33

1:22

1:38

               

6

Per-Johan Wikfors

1:21:50

1:27

3:16

7:20

9:23

17:26

22:04

31:09

36:42

49:06

52:48

56:24

58:37

1:01:33

1:07:28

 

OK Österåker

 

1:27

1:49

4:04

2:03

8:03

4:38

9:05

5:33

12:24

3:42

3:36

2:13

2:56

5:55

     

1:10:31

1:14:21

1:17:33

1:18:58

1:20:11

1:21:50

               
     

3:03

3:50

3:12

1:25

1:13

1:39

               

 

                               
 

Peter Landenmark

ej fullf.

2:01

4:43

11:40

19:02

26:31

30:09

40:39

46:52

50:33

55:46

1:01:38

1:05:53

1:12:50

-----

 

Sigtuna OK

 

2:01

2:42

6:57

7:22

7:29

3:38

10:30

6:13

3:41

5:13

5:52

4:15

6:57

 
     

-----

-----

-----

-----

-----

1:31:12

               
               

18:22

               

 

                               

 

                               

 

                               

 

Mellan (35)

3.6 km 0 Hm

12 K

 

 

Pl

Namn

Tid

                             

 

     

1(41)

2(42)

3(53)

4(50)

5(49)

6(48)

7(47)

8(51)

9(39)

10(36)

11(37)

12(40)

M

 

 

                               

1

Jan Bojling

47:44

3:23

8:33

14:08

17:42

21:57

26:43

30:04

34:13

37:59

43:07

44:40

46:02

47:44

 
 

Solna OK

 

3:23

5:10

5:35

3:34

4:15

4:46

3:21

4:09

3:46

5:08

1:33

1:22

1:42

 

2

Göran Andersson

48:43

3:07

9:14

14:56

18:15

22:28

26:38

29:55

34:50

39:22

43:58

45:49

47:12

48:43

 
 

Enebybergs IF

 

3:07

6:07

5:42

3:19

4:13

4:10

3:17

4:55

4:32

4:36

1:51

1:23

1:31

 

3

Tom Lindberg

49:37

2:46

9:12

15:26

18:28

22:32

27:39

31:06

35:51

40:42

45:04

46:40

48:01

49:37

 
 

OK Roslagen

 

2:46

6:26

6:14

3:02

4:04

5:07

3:27

4:45

4:51

4:22

1:36

1:21

1:36

 

4

Christer Andersson

50:01

2:59

10:51

16:38

20:22

24:39

28:16

31:47

36:54

40:38

45:40

47:09

48:29

50:01

 
 

ATG

 

2:59

7:52

5:47

3:44

4:17

3:37

3:31

5:07

3:44

5:02

1:29

1:20

1:32

 

5

Håkan Boije

51:14

3:17

10:18

16:06

19:21

23:46

28:31

31:59

36:51

41:34

46:11

47:49

49:24

51:14

 
 

Turebergs IF

 

3:17

7:01

5:48

3:15

4:25

4:45

3:28

4:52

4:43

4:37

1:38

1:35

1:50

 

6

Malin Sherlock

51:24

2:57

9:09

16:31

20:45

24:34

28:36

31:31

37:21

41:58

46:57

48:31

49:50

51:24

 
 

Enebybergs IF

 

2:57

6:12

7:22

4:14

3:49

4:02

2:55

5:50

4:37

4:59

1:34

1:19

1:34

 

7

Gerhard Lilliestierna

53:04

3:29

8:53

13:36

16:49

22:11

29:30

32:17

39:38

43:34

49:06

50:15

51:31

53:04

 
 

OK Roslagen

 

3:29

5:24

4:43

3:13

5:22

7:19

2:47

7:21

3:56

5:32

1:09

1:16

1:33

 

8

Lars Westin

53:37

2:39

8:32

13:51

17:19

21:32

27:05

30:22

40:50

45:01

49:07

50:32

51:55

53:37

 
 

Vallentuna-Össeby OL

 

2:39

5:53

5:19

3:28

4:13

5:33

3:17

10:28

4:11

4:06

1:25

1:23

1:42

 

9

Göran Bengtsson

53:47

4:17

10:16

15:41

19:30

23:18

28:57

32:20

40:09

44:22

49:11

50:55

52:12

53:47

 
 

OK Österåker

 

4:17

5:59

5:25

3:49

3:48

5:39

3:23

7:49

4:13

4:49

1:44

1:17

1:35

 

10

Leif Lundquist

54:01

2:52

13:49

19:53

23:58

28:06

32:04

35:22

40:21

45:15

49:29

50:56

52:18

54:01

 
 

Enebybergs IF

 

2:52

10:57

6:04

4:05

4:08

3:58

3:18

4:59

4:54

4:14

1:27

1:22

1:43

 

11

Rolf Andersson

54:29

2:29

8:19

16:15

19:30

22:59

28:47

31:53

41:07

46:03

50:10

51:34

52:46

54:29

 
 

Rimbo SOK

 

2:29

5:50

7:56

3:15

3:29

5:48

3:06

9:14

4:56

4:07

1:24

1:12

1:43

 

12

Sigurd Wallén

55:34

3:26

10:32

16:36

20:18

25:04

32:40

36:15

41:03

45:41

50:43

52:14

53:40

55:34

 
 

Täby OK

 

3:26

7:06

6:04

3:42

4:46

7:36

3:35

4:48

4:38

5:02

1:31

1:26

1:54

 

13

Leif Berg

55:36

2:57

12:16

18:29

22:08

26:52

31:17

37:16

41:55

46:20

51:25

52:48

54:05

55:36

 
 

Sigtuna OK

 

2:57

9:19

6:13

3:39

4:44

4:25

5:59

4:39

4:25

5:05

1:23

1:17

1:31

 

14

Ulf Åström

55:38

3:39

10:26

17:48

21:03

24:35

30:20

33:49

42:18

47:35

51:41

52:56

54:16

55:38

 
 

OK Roslagen

 

3:39

6:47

7:22

3:15

3:32

5:45

3:29

8:29

5:17

4:06

1:15

1:20

1:22

 

15

Curt Lindgren

55:57

3:15

10:37

16:39

20:52

24:50

28:43

32:52

41:00

45:08

50:45

52:34

54:05

55:57

 
 

OK Roslagen

 

3:15

7:22

6:02

4:13

3:58

3:53

4:09

8:08

4:08

5:37

1:49

1:31

1:52

 

16

Mats Lundblad

57:25

3:12

10:13

16:26

20:25

24:51

30:57

36:13

41:22

46:17

52:35

54:21

55:54

57:25

 
 

Täby OK

 

3:12

7:01

6:13

3:59

4:26

6:06

5:16

5:09

4:55

6:18

1:46

1:33

1:31

 

17

Ove Forsberg

57:35

2:47

11:27

17:48

22:46

27:06

31:27

35:32

41:29

47:10

53:00

54:36

56:04

57:35

 
 

Turebergs IF

 

2:47

8:40

6:21

4:58

4:20

4:21

4:05

5:57

5:41

5:50

1:36

1:28

1:31

 

18

Jan-Erik Holm

58:27

3:46

11:50

18:17

23:35

28:43

34:14

39:12

43:36

48:31

53:54

55:19

56:44

58:27

 
 

Sigtuna OK

 

3:46

8:04

6:27

5:18

5:08

5:31

4:58

4:24

4:55

5:23

1:25

1:25

1:43

 

19

Ulf Carnby

58:47

3:02

9:47

16:28

21:31

26:08

32:21

36:43

44:23

48:56

53:55

55:34

56:54

58:47

 
 

Täby OK

 

3:02

6:45

6:41

5:03

4:37

6:13

4:22

7:40

4:33

4:59

1:39

1:20

1:53

 

20

Ulf Skogtjärn

59:10

3:08

9:43

17:44

22:17

27:23

33:56

40:00

44:28

48:51

54:15

55:47

57:17

59:10

 
 

OK Linné

 

3:08

6:35

8:01

4:33

5:06

6:33

6:04

4:28

4:23

5:24

1:32

1:30

1:53

 

21

J-O Malm

1:00:32

2:57

9:34

23:20

27:14

32:07

36:17

40:27

45:32

50:01

55:35

57:16

58:49

1:00:32

 
 

Sigtuna OK

 

2:57

6:37

13:46

3:54

4:53

4:10

4:10

5:05

4:29

5:34

1:41

1:33

1:43

 

22

Hans Holmberg

1:00:56

4:13

11:45

19:23

23:40

28:45

33:11

37:12

43:50

49:15

54:57

56:53

58:47

1:00:56

 
 

Vallentuna-Össeby OL

 

4:13

7:32

7:38

4:17

5:05

4:26

4:01

6:38

5:25

5:42

1:56

1:54

2:09

 

23

Göran Andersson

1:02:07

6:03

13:44

21:57

27:28

32:21

38:07

41:53

47:04

51:59

57:13

58:45

1:00:16

1:02:07

 
 

Täby OK

 

6:03

7:41

8:13

5:31

4:53

5:46

3:46

5:11

4:55

5:14

1:32

1:31

1:51

 

24

Kerstin Rosengren

1:02:11

3:25

10:21

18:54

23:46

28:39

33:50

37:39

44:05

50:43

56:32

58:25

1:00:06

1:02:11

 
 

Attunda OK

 

3:25

6:56

8:33

4:52

4:53

5:11

3:49

6:26

6:38

5:49

1:53

1:41

2:05

 

25

Kjell Tancred

1:04:34

3:13

11:24

18:16

22:08

26:36

32:02

35:48

44:03

52:04

59:04

1:00:52

1:02:27

1:04:34

 
 

IBM-Klubben

 

3:13

8:11

6:52

3:52

4:28

5:26

3:46

8:15

8:01

7:00

1:48

1:35

2:07

 

26

Bo Westling

1:06:21

3:46

11:36

18:39

24:13

29:40

35:26

39:31

45:18

53:36

59:32

1:01:39

1:03:43

1:06:21

 
 

Häverödals SK

 

3:46

7:50

7:03

5:34

5:27

5:46

4:05

5:47

8:18

5:56

2:07

2:04

2:38

 

27

Lennart Hedlund

1:06:48

7:05

15:56

21:19

25:25

29:43

35:17

39:27

48:34

53:48

1:00:21

1:02:08

1:04:53

1:06:48

 
 

Vallentuna-Össeby OL

 

7:05

8:51

5:23

4:06

4:18

5:34

4:10

9:07

5:14

6:33

1:47

2:45

1:55

 

28

Tomas Bruce

1:11:06

3:04

10:33

17:41

22:24

35:56

41:01

45:15

52:33

59:41

1:05:06

1:07:09

1:08:52

1:11:06

 
 

OK Ravinen

 

3:04

7:29

7:08

4:43

13:32

5:05

4:14

7:18

7:08

5:25

2:03

1:43

2:14

 

29

Barbro Börjeson

1:14:05

3:51

11:56

21:29

26:50

31:54

38:33

42:45

54:04

1:01:15

1:07:23

1:10:04

1:11:58

1:14:05

 
 

Sigtuna OK

 

3:51

8:05

9:33

5:21

5:04

6:39

4:12

11:19

7:11

6:08

2:41

1:54

2:07

 

30

Kurt Andersson

1:18:51

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

1:18:51

 
 

Enebybergs IF

                         

1:18:51

 

31

Gunnar Dahlström

1:20:47

4:51

13:10

21:18

26:08

36:33

42:42

48:09

56:14

1:03:43

1:12:51

1:15:29

1:18:22

1:20:47

 
 

Fredrikshofs IF Skid & OK

 

4:51

8:19

8:08

4:50

10:25

6:09

5:27

8:05

7:29

9:08

2:38

2:53

2:25

 

32

Marita Berg

1:24:14

4:18

14:26

23:19

30:55

44:56

51:59

56:39

1:05:20

1:11:25

1:17:41

1:20:10

1:21:59

1:24:14

 
 

Sigtuna OK

 

4:18

10:08

8:53

7:36

14:01

7:03

4:40

8:41

6:05

6:16

2:29

1:49

2:15

 

33

Lars-Olov Andersson

1:25:35

3:53

11:47

19:38

25:25

46:52

52:56

57:26

1:05:31

1:11:36

1:18:17

1:20:31

1:22:52

1:25:35

 
 

Sigtuna OK

 

3:53

7:54

7:51

5:47

21:27

6:04

4:30

8:05

6:05

6:41

2:14

2:21

2:43

 

34

Anders Sandwall

1:35:07

4:43

16:21

25:27

31:39

38:32

52:47

58:34

1:08:34

1:16:05

1:25:36

1:28:52

1:31:46

1:35:07

 
 

Skarpnäcks OL

 

4:43

11:38

9:06

6:12

6:53

14:15

5:47

10:00

7:31

9:31

3:16

2:54

3:21

 

35

Ewa Nordlund

1:35:46

8:04

16:59

35:43

42:43

51:26

57:09

1:01:25

1:15:50

1:23:33

1:29:33

1:31:50

1:33:46

1:35:46

 
 

Länna IF

 

8:04

8:55

18:44

7:00

8:43

5:43

4:16

14:25

7:43

6:00

2:17

1:56

2:00

 
     

6:36

                         
     

*32

                         

 

                               

 

                               

 

                               

 

Korta (34)

2.5 km 0 Hm

10 K

 

 

Pl

Namn

Tid

                             

 

     

1(32)

2(33)

3(38)

4(46)

5(43)

6(44)

7(39)

8(36)

9(37)

10(40)

M

     

 

                               

1

Jerry Nyberg

31:31

1:54

6:39

10:27

12:50

15:30

19:26

21:16

26:29

28:09

29:42

31:31

     
 

Väsby OK

 

1:54

4:45

3:48

2:23

2:40

3:56

1:50

5:13

1:40

1:33

1:49

     

2

L-O Mattsson

35:35

2:34

7:51

13:29

15:57

18:38

22:49

24:21

29:37

31:31

33:23

35:35

     
 

OK Roslagen

 

2:34

5:17

5:38

2:28

2:41

4:11

1:32

5:16

1:54

1:52

2:12

     

3

Kjell Jansson

38:33

2:23

7:23

10:41

13:04

16:25

20:58

24:00

31:46

34:01

36:31

38:33

     
 

Väsby OK

 

2:23

5:00

3:18

2:23

3:21

4:33

3:02

7:46

2:15

2:30

2:02

     

4

Boris Andersson

39:01

2:35

8:30

13:34

16:37

19:38

24:10

26:05

32:37

34:40

36:35

39:01

     
 

Rånäs OK

 

2:35

5:55

5:04

3:03

3:01

4:32

1:55

6:32

2:03

1:55

2:26

     

5

Staffan Gantelius

39:21

2:29

8:27

15:10

17:59

21:00

24:59

28:07

34:06

35:58

37:34

39:21

     
 

Vallentuna-Össeby OL

 

2:29

5:58

6:43

2:49

3:01

3:59

3:08

5:59

1:52

1:36

1:47

     

6

Eva von Heijne

39:31

2:26

7:01

18:24

22:22

24:59

28:57

30:51

35:02

36:24

37:44

39:31

     
 

Sigtuna OK

 

2:26

4:35

11:23

3:58

2:37

3:58

1:54

4:11

1:22

1:20

1:47

     

7

Lennart Jansson

39:47

2:56

9:16

13:23

16:49

20:08

24:59

27:39

34:08

36:06

38:02

39:47

     
 

Häverödals SK

 

2:56

6:20

4:07

3:26

3:19

4:51

2:40

6:29

1:58

1:56

1:45

     

8

Tage Abrahamsson

40:05

6:00

11:51

16:50

19:19

22:20

26:56

29:08

34:50

36:30

38:05

40:05

     
 

Rånäs OK

 

6:00

5:51

4:59

2:29

3:01

4:36

2:12

5:42

1:40

1:35

2:00

     

9

Margareta Wallén

40:09

2:33

8:38

12:47

16:47

20:02

25:08

27:47

34:08

36:00

38:10

40:09

     
 

Täby OK

 

2:33

6:05

4:09

4:00

3:15

5:06

2:39

6:21

1:52

2:10

1:59

     

10

Olow Jansson

41:46

2:41

8:42

14:46

17:52

21:08

25:06

29:32

35:26

37:31

39:26

41:46

     
 

Häverödals SK

 

2:41

6:01

6:04

3:06

3:16

3:58

4:26

5:54

2:05

1:55

2:20

     

11

Rune Thuren

43:12

3:15

10:59

16:28

19:49

23:31

28:49

31:16

36:54

39:05

41:08

43:12

     
 

Vallentuna-Össeby OL

 

3:15

7:44

5:29

3:21

3:42

5:18

2:27

5:38

2:11

2:03

2:04

     

12

Sven Karlsson

47:03

3:17

10:24

16:45

19:36

24:55

29:07

34:18

40:27

42:55

45:01

47:03

     
 

OK Roslagen

 

3:17

7:07

6:21

2:51

5:19

4:12

5:11

6:09

2:28

2:06

2:02

     

13

Roine Mattsson

47:22

5:45

12:10

19:17

22:17

27:03

32:03

34:08

40:05

42:22

44:38

47:22

     
 

Häverödals SK

 

5:45

6:25

7:07

3:00

4:46

5:00

2:05

5:57

2:17

2:16

2:44

     

14

Lars-Erik Lindell

48:05

4:45

12:09

16:23

20:19

25:48

30:59

34:18

40:59

43:32

45:35

48:05

     
 

Väsby OK

 

4:45

7:24

4:14

3:56

5:29

5:11

3:19

6:41

2:33

2:03

2:30

     

15

Pia Vikström

51:37

3:42

11:08

17:04

21:09

26:37

32:21

35:36

43:28

46:02

48:30

51:37

     
 

Täby OK

 

3:42

7:26

5:56

4:05

5:28

5:44

3:15

7:52

2:34

2:28

3:07

     

16

Hans Eriksson

53:45

3:29

11:08

18:53

22:21

27:12

33:14

36:37

44:41

47:21

50:16

53:45

     
 

Rånäs OK

 

3:29

7:39

7:45

3:28

4:51

6:02

3:23

8:04

2:40

2:55

3:29

     

17

Sven-Olov Karlsson

54:57

3:52

11:28

18:26

22:00

25:48

31:27

34:53

46:57

49:17

52:16

54:57

     
 

Långhundra IF

 

3:52

7:36

6:58

3:34

3:48

5:39

3:26

12:04

2:20

2:59

2:41

     

18

Birgitta Eriksson

55:11

3:18

10:55

24:34

28:20

31:43

37:29

41:47

48:16

50:43

53:03

55:11

     
 

Länna IF

 

3:18

7:37

13:39

3:46

3:23

5:46

4:18

6:29

2:27

2:20

2:08

     

19

Nils Eriksson

55:49

3:16

10:55

20:34

28:16

31:44

37:55

41:39

48:14

50:56

53:04

55:49

     
 

Länna IF

 

3:16

7:39

9:39

7:42

3:28

6:11

3:44

6:35

2:42

2:08

2:45

     

20

Carin Pettersson

58:16

5:54

15:05

21:00

25:20

31:35

38:56

41:51

49:42

52:31

55:08

58:16

     
 

Vallentuna-Össeby OL

 

5:54

9:11

5:55

4:20

6:15

7:21

2:55

7:51

2:49

2:37

3:08

     

21

Carl Lang

58:31

3:17

10:20

30:51

34:22

37:33

42:23

45:33

52:00

54:11

56:06

58:31

     
 

OK Österåker

 

3:17

7:03

20:31

3:31

3:11

4:50

3:10

6:27

2:11

1:55

2:25

     

22

Ragnar Andersson

58:55

6:38

13:08

29:20

32:51

37:09

42:43

46:24

52:41

54:52

56:44

58:55

     
 

Häverödals SK

 

6:38

6:30

16:12

3:31

4:18

5:34

3:41

6:17

2:11

1:52

2:11

     

23

Maud Andersson

1:02:10

3:36

15:12

21:27

25:48

29:30

39:53

44:21

53:45

56:15

58:48

1:02:10

     
 

Täby OK

 

3:36

11:36

6:15

4:21

3:42

10:23

4:28

9:24

2:30

2:33

3:22

     

24

Ken Myrman

1:05:40

4:40

12:40

21:54

26:57

31:07

37:26

48:30

56:54

59:33

1:02:17

1:05:40

     
 

Turebergs IF

 

4:40

8:00

9:14

5:03

4:10

6:19

11:04

8:24

2:39

2:44

3:23

     

25

Lennart Rådberg

1:06:17

3:34

13:48

25:36

29:27

35:17

42:23

47:11

55:46

59:06

1:02:19

1:06:17

     
 

Häverödals SK

 

3:34

10:14

11:48

3:51

5:50

7:06

4:48

8:35

3:20

3:13

3:58

     

26

Lars-Åke Eriksson

1:09:14

3:13

9:55

37:51

40:48

45:21

50:56

54:34

1:00:57

1:04:15

1:06:24

1:09:14

     
 

Täby OK

 

3:13

6:42

27:56

2:57

4:33

5:35

3:38

6:23

3:18

2:09

2:50

     

27

Berit Svanlund

1:11:38

4:18

14:14

23:18

28:36

34:42

43:55

50:51

1:01:26

1:05:11

1:08:04

1:11:38

     
 

Enebybergs IF

 

4:18

9:56

9:04

5:18

6:06

9:13

6:56

10:35

3:45

2:53

3:34

     

28

Bernt Svanlund

1:11:44

3:51

14:09

23:25

28:47

34:36

44:17

50:58

1:01:24

1:05:11

1:08:21

1:11:44

     
 

Enebybergs IF

 

3:51

10:18

9:16

5:22

5:49

9:41

6:41

10:26

3:47

3:10

3:23

     

29

Lars Fosselius

1:15:23

3:00

28:14

41:55

45:58

49:28

54:59

59:08

1:06:54

1:09:35

1:12:03

1:15:23

     
 

Rånäs OK

 

3:00

25:14

13:41

4:03

3:30

5:31

4:09

7:46

2:41

2:28

3:20

     

 

                               
 

Gunnel Karlsson

Felst.

4:10

14:14

-----

25:00

30:06

37:07

41:47

50:55

54:14

57:16

1:00:30

 

18:48

 
 

OK Roslagen

 

4:10

10:04

 

10:46

5:06

7:01

4:40

9:08

3:19

3:02

3:14

 

*34

 
 

Alf Persson

ej fullf.

3:20

13:59

38:05

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

50:17

     
 

OK Österåker

 

3:20

10:39

24:06

             

12:12

     
 

Ingvar Johansson

ej fullf.

3:23

10:13

-----

31:09

35:28

40:31

43:33

49:53

52:24

54:40

57:40

     
 

Vallentuna-Össeby OL

 

3:23

6:50

 

20:56

4:19

5:03

3:02

6:20

2:31

2:16

3:00

     
 

Ulrika Blomqvist

ej fullf.

7:12

14:02

18:43

26:29

30:42

38:23

44:49

55:34

-----

-----

1:03:20

     
 

Väsby OK

 

7:12

6:50

4:41

7:46

4:13

7:41

6:26

10:45

   

7:46

     
 

Sven Eriksson

ej fullf.

2:55

9:56

19:15

23:56

27:56

39:43

-----

-----

-----

-----

1:19:25

     
 

OK Roslagen

 

2:55

7:01

9:19

4:41

4:00

11:47

       

39:42

     
Uppdaterad: 30 AUG 2012 19:01 Skribent: Rolf Andersson

Postadress:
Rimbo SOK - Orientering
Box 112
76223 Rimbo

Kontakt:
Tel: 0735134911, 0706380624
E-post: This is a mailto link

Se all info