Hoppa till sidans innehåll

1 Augusti


   
   

 

 

långa  (14)  

  0 m 

1

Hallman Jonas                 

 

Attunda O

33:47 

2

Hallman Jenny                 

 

Attunda OK                  

44:44 

3

Norrbom Bodil                 

Tureberg

49:24 

4

Olsson Kjell

IF Fredrikshof              

 

53:19 

5

Holmberg Kjell                

 

Södertörn

55:34 

6

Wikfors

 P-J                   

Österåker OK                

 

59:07 

7

Törnqvist B-O                 

 

Sigtuna OK                

1:00:31 

8

Nordlund Leif                 

Länna

 IF                  

1:00:37 

9

Rådberg Tord                  

Roslagen OK               

 

1:02:02 

10

Landström Lars                

 

Långhundra IF             

1:02:15 

11

Törngren Mats                 

Linne OK                  

 

1:07:25 

12

Törnqvist Bengt               

 

Väsby OK                  

1:10:29 

13

Friberg Bengt                 

OK Järfälla               

1:14:58 

14

Bramsten Gunnar

IF Sundbyberg

1:20:59 

                  

  

mellan  (34)   0 m                         

1

Andersson Rolf                

SOK Rimbo                   

42:39 

2

Liljestjerna Gerhard          

Roslagen OK                 

 

43:18 

3

Bojling Jan                   

 

OK Solna                    

43:39 

4

Boström Carl Gunnar           

Enebybergs IF               

 

45:35 

5

Carneby Ulf                     

 

Täby OK                     

51:04 

6

Sherloch Malin                 

Enebybergs

 IF               

51:30 

7

Andersson

 Krister             

ATG

52:50 

8

Stenbeck Anders               

SOK Bromma/Vällingby        

 

54:16 

9

Hedlund Lennart               

 

OL Vallentuna-Össeby        

55:12 

10

Roos Monica                   

Attunda OK                  

 

55:52 

11

Klang Birgitta                

 

Långhundra IF               

56:22 

12

von Hejne Eva                 

Sigtuna OK                  

 

56:56 

13

Tancred Kjell                 

 

Tureberg 

57:34 

14

Wallen Sigurd                 

 

Täby OK                     

58:18 

15

Nordin Lars                   

OK Solna                  

1:00:15 

16

Holm Jan-Erik                 

Sigtuna OK                

 

1:00:37 

17

Roos Emil                     

 

Attunda OK                

1:00:42 

18

Zanden Kurt                   

Västerås

1:01:25 

19

Hjort Rolf                    

 

Rånäs OK                  

1:02:45 

20

Skogstjärn Ulf                

Linne

 OK                  

1:03:23 

21

Andersson Göran               

Täby OK                   

 

1:03:44 

22

Linderoth Åke                 

 

IF Sundbyberg             

1:03:54 

23

Norlin S-O                    

SOK Rimbo                 

 

1:04:43 

24

Jaremalm Stig                 

 

OL Vallentuna-Össeby      

1:04:34 

25

Norlin Birgitta               

SOK Rimbo                 

 

1:04:43 

26

Nordlund Eva                  

 

Länna IF

1:06:53 

27

Sjöberg Ann                   

 

Enebybergs IF              

1:09:27 

28

Söderbärg Sivert              

Roslagen OK               

 

1:13:20 

29

Nilsson Ylva                  

 

Täby OK                   

1:17:23 

30

Oskarsson Ingvar              

klubblös SK               

 

1:18:05 

31

Svedberg Levin                

 

Sundbyberg

1:23:37 

32

Sandahl Evert                 

 

Täby OK                   

1:28:07 

33

Bursell Jan                   

Västerås

2:00:32 

 

          Malm Jan-Olov    

 

Sigtuna OK                 

Felst.

 

korta  (14)    0 m                       

  

1

Mattsson L-O                  

 

Roslagen OK                 

33:42 

2

Mattson Roine                 

Hävredal OK                 

 

34:56 

3

Jansson Kjell                 

 

Väsby OK                    

36:56 

4

Ernfridsson Jonas             

OK Hellas                   

 

38:23 

5

Jansson Lennart               

 

Hävredal OK                 

39:52 

6

Jansson Olof                  

Hävredal OK                 

 

40:04 

7

Eriksson Sven                 

 

Roslagen OK                 

41:27 

8

Persson Alf                   

Österåker

 OK                

41:45 

9

Lång Karl                     

Österåker OK                

 

50:04 

10

Danielsson Bo                 

 

Bålsta Bålsta             

1:01:03 

11

Karlsson Evert                

SOK Rimbo                 

 

1:06:43 

12

Eriksson Andersson            

 

Enebybergs IF             

1:07:51 

13

Wallen Margareta              

Täby OK                   

 

1:09:27 

 

Danielsson B-M                

 

Bålsta Bålsta              

Felst. 

 

 

 

Uppdaterad: 05 JAN 2014 20:31 Skribent: Rolf Andersson

 

Huvudsponsor

Postadress:
Rimbo SOK - Orientering
Box 112
76223 Rimbo

Kontakt:
Tel: 0735134911
E-post: This is a mailto link

Se all info