Deltagarlista Gren 1-54 
 
  Tävling  Höstsimiaden    Utskriftsdatum  01 december 2017   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  21:06   
  Arrangör  SK Poseidon i sammarbete med Skånesim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 december 2017         
 
 
Gren 1, 4X50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
142  Mkk Mix [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:04.01   
238  Poseidon Mix Lag 1  2005  POSEIDON    25 m  2:05.99   
400  SK Triton Mix Lag1  2005  SK TRITON    25 m  2:09.66   
434  Vellinge-N Mix1 [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  2:10.17   
143  Mkk Mix [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:11.68   
395  SK Triton Mix Lag 2  2005  SK TRITON    25 m  2:16.31   
49  SK Lödde Mix Lag Vit  2005  SK LÖDDE    25 m  2:16.93   
144  Mkk Mix [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:19.21   
298  SK Ran Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:20.00   
10  398  SK Triton Mix Lag 3  2005  SK TRITON    25 m  2:24.80   
11  145  Mkk Mix [2005] Lag 4  2005  MKK    25 m  2:27.18   
12  299  SK Ran Lag 2  2005  SK RAN    25 m  2:30.00   
13  48  SK Lödde Mix Lag Blå  2006  SK LÖDDE    25 m  2:37.43   
14  300  SK Ran Lag 3  2005  SK RAN    25 m  2:40.00   
15  233  Poseidon Mix [2005]  2005  POSEIDON    25 m     
16  239  Poseidon Mix Lag 2  2005  POSEIDON    25 m     
17  240  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
18  318  Sjöbo SS Mix [2006]  2006  SJÖBO SS    25 m     
19  352  SK Sydsim Mix  2005  SK SYDSIM    25 m     
20  503  SK Triton Mix Lag 4  2005  SK TRITON    25 m    EFT 
21  507  Poseidon Mix Lag 4  2006  POSEIDON    25 m    EFT 
22  508  Poseidon Mix Lag 5  2005  POSEIDON    25 m    EFT 
23  509  Poseidon Mix Lag 6  2005  POSEIDON    25 m    EFT 
 
Gren 2, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
474  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:35.07   
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  2:39.71   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  2:46.74   
112  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:48.18   
404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  2:57.66   
109  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  2:59.03   
151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  3:02.33   
Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  3:03.88   
462  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  3:06.52   
10  83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  3:07.59   
11  312  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  3:10.00   
12  472  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  3:10.29   
13  321  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  3:15.89   
14  476  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  3:21.05   
15  284  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  3:22.49   
16  441  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  3:22.72   
17  79  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  3:31.29   
18  54  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  3:39.74   
19  336  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  3:43.53   
20  92  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  3:48.91   
21  417  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  4:09.45   
22  99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m     
23  199  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m     
24  313  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m     
25  316  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  2:34.98   
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  2:36.83   
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  2:41.18   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  2:48.22   
89  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  2:54.58   
157  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:54.94   
328  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  2:58.13   
438  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  2:59.81   
201  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  3:00.61   
10  263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  3:00.99   
11  275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  3:02.28   
12  340  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  3:04.10   
13  359  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  3:04.47   
14  265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  3:04.91   
15  385  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  3:08.52   
16  247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  3:08.78   
17  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  3:11.34   
18  97  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  3:12.75   
19  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  3:14.74   
20  110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  3:14.91   
21  369  Magnusson Jens  2005  SK TRITON  AJ2505  25 m  3:15.32   
22  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  3:19.04   
23  453  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  3:26.97   
24  154  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  3:27.19   
25  197  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  3:30.88   
26  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  3:31.06   
27  156  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  3:31.90   
28  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  50 m  3:48.62   
29  114  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  4:00.08   
30  412  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m     
31  495  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:17.25   
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:17.30   
194  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:21.01   
455  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:22.46   
386  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:24.05   
375  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  1:25.78   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:26.10   
80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:29.46   
421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:29.68   
10  446  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:29.74   
11  34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  1:30.53   
12  160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:31.23   
13  451  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:31.49   
14  437  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:35.13   
15  327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:35.67   
16  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:38.49   
17  280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:38.68   
18  59  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:38.85   
19  449  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:39.00   
20  42  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:39.32   
21  12  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:39.73   
22  15  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:39.86   
23  444  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:40.70   
24  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:40.77   
25  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:41.29   
26  20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:41.32   
27  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:42.88   
28  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  1:43.17   
29  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  1:45.67  EFT 
30  484  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  1:46.00   
31  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:46.93   
32  389  Wendel Emilia  2006  SK TRITON  AR2206  25 m  1:48.52   
33  168  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:48.76   
34  153  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m  1:49.30   
35  311  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m  1:51.41   
36  420  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  1:57.44   
37  333  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  25 m  1:58.99   
38  426  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  1:59.22   
39  414  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m  2:00.57   
40  44  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m     
41  178  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m     
42  204  Sefi Edith  2006  POSEIDON  AY8406  25 m     
43  256  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m     
44  287  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m     
45  332  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m     
46  364  Hånell Nellie  2006  SK TRITON  AN4606  25 m     
 
Gren 5, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:19.74   
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:26.06   
465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:31.62   
344  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  1:31.64   
164  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:32.17   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:33.09   
159  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:33.54   
383  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  1:33.99   
416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  1:34.06   
10  189  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:34.24   
11  267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:35.70   
12  87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  1:35.77   
13  487  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:35.77   
14  373  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:36.13   
15  173  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:36.24   
16  55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:36.69   
17  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:37.46   
18  277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:37.47   
19  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:37.64   
20  338  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:38.65   
21  37  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:41.46   
22  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:45.68   
23  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:45.80   
24  181  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:46.40   
25  175  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:49.55  EFT 
26  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  1:50.52   
27  483  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m  1:51.58   
28  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:54.81   
29  381  Rockler-Håkansson Vincent  2006  SK TRITON  AL1706  25 m  1:57.86   
30  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m     
31  388  Unnerbäck Elias  2006  SK TRITON  AT9106  25 m     
32  478  Zetterlund Zebastian  2006  TRELLEBORG  AQ7506  25 m     
33  493  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
357  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:19.44   
474  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:19.75   
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:23.54   
355  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:25.89   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:26.72   
109  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:26.92   
83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:29.83   
Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:30.40   
112  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:30.53   
10  56  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:31.09   
11  117  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:31.67   
12  377  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:33.07   
13  472  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:34.45   
14  316  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:35.06   
15  476  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:35.82   
16  284  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:36.94   
17  199  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:37.19   
18  404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:39.32   
19  188  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:39.51   
20  462  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  1:39.96   
21  151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:40.03   
22  321  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:41.38   
23  99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:42.50   
24  79  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:45.01   
25  372  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:45.35   
26  54  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:45.50   
27  374  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  1:46.40   
28  176  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:50.68   
29  336  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:51.92   
30  92  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  1:52.78   
31  380  Rausek Nielsen Saga  2005  SK TRITON  AW3205  25 m  1:53.32   
32  417  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:56.00   
33  500  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  1:56.45  EFT 
34  212  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:58.34   
35  35  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:58.73   
36  473  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  2:02.22   
37  206  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  2:06.58   
38  342  Stanaitis Lina  2005  SK SYDSIM  AX5605  25 m  2:17.14   
39  Khadivzadeh Farnaz  2005  SK HAJEN  BT8205  25 m     
40  100  Mohlin Sofia  2005  MKK  BP8405  25 m     
41  209  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m     
42  255  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
43  510  Hadzalic Selma  2005  SK SYDSIM  AX9605  25 m    EFT 
 
Gren 7, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:17.44   
467  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  1:27.22   
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:27.97   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:29.29   
328  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:30.14   
247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:34.21   
157  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:35.35   
314  Smith Maximilian  2005  SJÖBO SS  AO3705  25 m  1:35.69   
438  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:37.10   
10  263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:37.23   
11  156  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:37.82   
12  110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  1:37.89   
13  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:38.15   
14  33  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:38.17   
15  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:38.21   
16  385  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:38.49   
17  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:38.60   
18  340  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:40.27   
19  275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:41.19   
20  369  Magnusson Jens  2005  SK TRITON  AJ2505  25 m  1:41.29   
21  265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:41.80   
22  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:44.51   
23  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:46.10   
24  154  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:48.38   
25  452  Persson Noah  2005  YSTADS SS  AR0105  50 m  1:52.57   
26  40  Peterson Hugo  2005  SK LÖDDE  AQ6905  25 m  1:59.97   
27  200  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m  2:03.56   
28  114  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  2:03.84   
29  205  Shleev Alexander  2005  POSEIDON  AU5305  25 m  2:04.27   
30  491  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  2:05.54   
31  419  Lindsjö Adam  2005  VELLINGE-N  AQ4305  25 m  2:06.49   
32  251  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  2:10.79   
33  158  Camacho Diego  2005  POSEIDON  AS5105  25 m     
34  276  Li Shi Wei Philip  2005  SK RAN  AN4505  25 m     
35  319  Alam Fayzan  2005  SK SYDSIM  AR2105  25 m     
36  499  Stenbeck Alvin  2005  SK TRITON  AL0305  25 m    EFT 
 
Gren 8, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:21.76   
455  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:25.66   
361  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:30.88   
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:31.41   
421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:36.22   
386  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:37.22   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:40.24   
20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:44.28   
280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:44.29   
10  451  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:44.60   
11  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:44.87   
12  160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:45.89   
13  437  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:45.91   
14  327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:46.67   
15  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  1:50.19  EFT 
16  12  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:50.60   
17  19  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  1:50.70   
18  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  1:51.61   
19  42  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:52.77   
20  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:53.17   
21  15  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:53.28   
22  34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  1:53.86   
23  80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:55.43   
24  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:55.67   
25  168  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:56.90   
26  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:57.37   
27  364  Hånell Nellie  2006  SK TRITON  AN4606  25 m  1:57.60   
28  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:58.14   
29  426  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  2:00.63   
30  332  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m  2:01.46   
31  414  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m  2:02.39   
32  389  Wendel Emilia  2006  SK TRITON  AR2206  25 m  2:03.65   
33  330  Lindman Nicole  2006  SK SYDSIM  BK9206  25 m  2:07.67   
34  484  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  50 m  2:08.34   
35  44  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m     
36  153  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m     
37  169  Gustafsson Liv  2006  POSEIDON  BO3406  25 m     
38  178  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m     
39  204  Sefi Edith  2006  POSEIDON  AY8406  25 m     
40  256  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m     
41  287  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m     
42  311  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m     
43  420  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:30.78   
416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  1:35.89   
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:36.22   
465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:39.63   
487  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:40.15   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:41.71   
267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:43.54   
383  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  1:45.76   
87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  1:47.41   
10  164  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:49.74   
11  181  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:50.03   
12  277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:51.48   
13  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:51.67   
14  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:52.27   
15  170  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:53.64   
16  493  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m  1:54.19   
17  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:57.52   
18  173  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:57.91   
19  338  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:58.07   
20  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:58.69   
21  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  2:03.10   
22  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  2:05.44   
23  55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  2:06.13   
24  26  Andersson Hubert  2006  SK LÖDDE  AO7706  25 m     
25  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m     
26  155  Bentzer Vidar  2006  POSEIDON  AS0706  25 m     
27  189  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m     
28  210  Wennerberg Henrik  2006  POSEIDON  AS5906  25 m     
29  483  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
474  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:03.18   
Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:04.30   
357  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:04.85   
109  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:07.19   
117  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:09.41  EFT 
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:09.85   
379  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:09.88   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:09.94   
56  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:10.45   
10  404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:10.58   
11  112  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:11.21   
12  312  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  1:12.76   
13  472  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:12.80   
14  151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:13.50   
15  377  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:13.56   
16  83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:13.94   
17  445  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  1:15.48   
18  321  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:16.49   
19  441  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:16.76   
20  316  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:17.23   
21  106  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:17.96   
22  462  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  1:18.27   
23  336  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:18.43   
24  374  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  1:19.03   
25  284  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:20.39   
26  99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:20.64   
27  372  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:22.69   
28  476  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:22.99   
29  79  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:23.12   
30  188  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  50 m  1:24.30   
31  313  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  1:24.48   
32  199  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:24.70   
33  500  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  1:27.31  EFT 
34  176  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:31.16   
35  212  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:32.10   
36  206  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  1:33.30   
37  54  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:33.64   
38  473  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  1:34.06   
39  380  Rausek Nielsen Saga  2005  SK TRITON  AW3205  25 m  1:35.65   
40  92  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  1:37.42   
41  417  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:41.48   
42  342  Stanaitis Lina  2005  SK SYDSIM  AX5605  25 m  1:46.28   
43  510  Hadzalic Selma  2005  SK SYDSIM  AX9605  25 m  1:48.25  EFT 
44  35  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:48.30   
45  209  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m  1:50.52   
46  100  Mohlin Sofia  2005  MKK  BP8405  25 m     
47  255  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:01.31   
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:03.73   
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:04.13   
89  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:04.67   
495  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:06.43   
467  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  1:07.39   
359  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:08.84   
157  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:09.07   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:09.52   
10  263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:10.11   
11  340  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:11.51   
12  275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:11.83   
13  156  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:11.95   
14  247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:13.19   
15  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:13.57   
16  438  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:13.97   
17  385  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:14.73   
18  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:15.05   
19  328  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:15.42   
20  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:15.44   
21  265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:16.05   
22  33  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:16.66   
23  97  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:16.90   
24  201  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:17.13   
25  369  Magnusson Jens  2005  SK TRITON  AJ2505  25 m  1:18.43   
26  110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  1:19.21   
27  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:19.68   
28  154  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:20.58   
29  197  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:22.44   
30  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:24.12   
31  453  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:24.35   
32  499  Stenbeck Alvin  2005  SK TRITON  AL0305  25 m  1:27.96  EFT 
33  491  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:31.95   
34  114  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  1:33.63   
35  205  Shleev Alexander  2005  POSEIDON  AU5305  25 m  1:33.63   
36  314  Smith Maximilian  2005  SJÖBO SS  AO3705  25 m  1:33.84   
37  200  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m  1:34.18   
38  492  Jongen Ludwig  2005  SS IDEN  AU1905  25 m  1:36.04   
39  319  Alam Fayzan  2005  SK SYDSIM  AR2105  50 m  1:37.32   
40  412  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  1:39.89   
41  251  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:40.55   
42  419  Lindsjö Adam  2005  VELLINGE-N  AQ4305  25 m  1:45.96   
43  452  Persson Noah  2005  YSTADS SS  AR0105  25 m  1:46.49   
44  40  Peterson Hugo  2005  SK LÖDDE  AQ6905  25 m  1:47.68   
45  158  Camacho Diego  2005  POSEIDON  AS5105  25 m     
46  276  Li Shi Wei Philip  2005  SK RAN  AN4505  25 m     
47  482  Hansson Rasmus  2005  KIVIKS SK  AV0305  25 m     
 
Gren 12, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:05.44   
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:06.98   
194  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:09.44   
375  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  1:12.56   
361  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:13.14   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:13.31   
455  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:15.02   
327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:16.43   
446  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:17.99   
10  34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  1:18.43   
11  421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:19.46   
12  444  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:20.85   
13  80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:21.10   
14  160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:21.32   
15  451  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:24.04   
16  389  Wendel Emilia  2006  SK TRITON  AR2206  25 m  1:25.67   
17  15  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  50 m  1:25.72   
18  59  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:25.99   
19  449  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:27.76   
20  364  Hånell Nellie  2006  SK TRITON  AN4606  25 m  1:28.30   
21  12  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:29.34   
22  20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:29.38   
23  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:29.77   
24  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:30.26   
25  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:30.44   
26  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:30.60   
27  333  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  50 m  1:31.08   
28  280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:31.60   
29  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:33.32   
30  168  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:33.69   
31  257  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  1:34.63   
32  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  1:36.11   
33  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  1:36.42  EFT 
34  153  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m  1:40.57   
35  414  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m  1:40.98   
36  484  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  50 m  1:40.98   
37  420  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  1:43.37   
38  426  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  1:47.35   
39  332  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m  1:49.08   
40  330  Lindman Nicole  2006  SK SYDSIM  BK9206  25 m  1:56.50   
41  204  Sefi Edith  2006  POSEIDON  AY8406  25 m  2:05.49   
42  44  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m     
43  121  Vera Melika  2006  MKK  BO8206  25 m     
44  169  Gustafsson Liv  2006  POSEIDON  BO3406  25 m     
45  178  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m     
46  256  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m     
47  287  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m     
48  311  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:08.32   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:10.13   
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:15.64   
344  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  1:18.19   
465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:19.09   
189  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m  1:19.89   
164  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:20.17   
383  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  1:20.37   
87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  1:21.77   
10  373  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:22.59   
11  159  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:22.73   
12  55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:23.05   
13  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:23.64   
14  277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:23.76   
15  416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  1:23.79   
16  173  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:25.11   
17  170  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:26.18   
18  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:26.34   
19  493  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m  1:27.11   
20  338  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:27.50   
21  37  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  50 m  1:27.86   
22  267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:31.70   
23  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  1:32.11   
24  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:33.83   
25  181  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:34.21   
26  388  Unnerbäck Elias  2006  SK TRITON  AT9106  25 m  1:34.25   
27  175  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:34.96   
28  478  Zetterlund Zebastian  2006  TRELLEBORG  AQ7506  25 m  1:35.58   
29  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  1:36.97   
30  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:40.15   
31  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:48.92   
32  26  Andersson Hubert  2006  SK LÖDDE  AO7706  25 m     
33  155  Bentzer Vidar  2006  POSEIDON  AS0706  25 m     
34  210  Wennerberg Henrik  2006  POSEIDON  AS5906  25 m     
35  381  Rockler-Håkansson Vincent  2006  SK TRITON  AL1706  25 m     
36  483  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m     
37  501  Szubert Kornel  2006  MKK  AO2706  25 m    EFT 
 
Gren 14, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
392  SK Triton Flickor Lag 1  2005  SK TRITON    25 m  2:21.25   
214  Poseidon Damer Lag 1  2005  POSEIDON    25 m  2:28.74   
459  Ystads SS Lag 1  2005  YSTADS SS    25 m  2:29.25   
127  Mkk Damer [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:29.88   
430  Vellinge-N Damer1 [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  2:31.52   
393  SK Triton Flickor Lag 2  2005  SK TRITON    25 m  2:33.50   
21  SK Hajen Damer [2005]  2005  SK HAJEN    25 m  2:34.77   
128  Mkk Damer [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:38.98   
479  Trelleborg Damer [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  2:39.86   
10  295  SK Ran Flickor Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:40.00   
11  460  Ystads SS Lag 2  2005  YSTADS SS    25 m  2:45.43   
12  394  SK Triton Flickor Lag 3  2005  SK TRITON    25 m  2:59.52   
13  45  SK Lödde Fl Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  3:01.63   
14  129  Mkk Damer [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  3:02.19   
15  431  Vellinge-N Damer2 [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  3:05.47   
16  215  Poseidon Damer Lag 2  2005  POSEIDON    25 m     
17  218  Poseidon Damer Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
18  348  SK Sydsim Damer [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m     
 
Gren 15, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Mkk Herrar [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:23.99   
302  SK Ran Pojkar Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:30.00   
50  SK Lödde Po Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:30.33   
222  Poseidon Herrar Lag 1  2005  POSEIDON    25 m  2:31.44   
402  SK Triton Pojkar  2005  SK TRITON    25 m  2:38.47   
305  SK Ran Pojkar Lag 2  2005  SK RAN    25 m  2:40.00   
481  Trelleborg Herrar [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  2:45.55   
134  Mkk Herrar [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:46.28   
306  SK Ran Pojkar Lag 3  2005  SK RAN    25 m  2:50.00   
10  135  Mkk Herrar [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:57.29   
11  504  SK Triton Pojkar Lag 2  2005  SK TRITON    25 m  3:16.50  EFT 
12  224  Poseidon Herrar Lag 2  2005  POSEIDON    25 m     
13  227  Poseidon Herrar Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
14  350  SK Sydsim Herrar [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m     
15  497  SS Iden Herrar [2005]  2005  SS IDEN    25 m     
16  506  Poseidon Herrar Lag 4  2005  POSEIDON    25 m    EFT 
 
Gren 16, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
357  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  4:57.65   
109  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  5:11.24   
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  5:15.13   
117  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  5:15.41   
112  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  5:18.80   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  5:20.81   
404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  5:28.08   
151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  5:33.84   
56  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  5:35.02   
10  83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  5:52.41   
11  472  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  6:03.07   
12  99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  6:08.67   
13  27  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m     
14  106  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m     
15  255  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
 
Gren 17, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  4:53.13   
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  5:03.44   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  5:06.87   
89  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  5:15.90   
359  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  5:16.38   
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  5:16.79   
157  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  5:28.36   
156  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  5:32.53   
110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  5:47.70   
10  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  6:02.05   
11  201  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  6:08.14   
12  97  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  6:11.29   
13  453  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  6:34.44   
14  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m     
15  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m     
16  247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m     
17  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m     
18  263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m     
19  265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m     
20  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m     
21  275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m     
22  495  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
 
Gren 18, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  2:24.91   
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:28.64   
194  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:34.10   
455  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  2:46.46   
34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  2:51.43   
386  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  2:51.70   
421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  2:53.91   
160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  3:00.61   
80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  3:03.97   
10  59  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  3:07.24   
11  15  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  3:12.90   
12  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  3:14.24   
13  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  3:14.28   
14  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  3:18.54   
15  19  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m     
16  20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m     
17  42  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m     
18  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m     
19  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m     
20  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m     
21  280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m     
22  327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m     
23  375  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m     
24  449  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m     
25  484  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m     
26  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m    EFT 
 
Gren 19, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  2:34.34   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  2:34.45   
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  2:43.05   
465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  2:51.05   
159  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  3:00.52   
87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  3:02.91   
344  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  50 m  3:03.35   
416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  3:07.12   
55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  3:09.40   
10  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  3:18.76   
11  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  3:42.11   
12  37  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m     
13  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m     
14  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m     
15  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m     
16  164  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m     
17  267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m     
18  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m     
19  277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m     
20  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m     
21  373  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m     
 
Gren 20, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
474  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:09.10   
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:14.06   
404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:21.26   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:21.86   
379  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:23.05   
355  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:23.11   
151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:26.13   
99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:46.68   
83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:47.30   
10  336  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:53.27   
11  92  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  2:13.71   
12  54  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m     
13  112  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m     
 
Gren 21, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:11.04   
103  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:11.72   
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:17.34   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:19.96   
263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:21.01   
89  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:21.96   
340  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:24.99   
275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:27.30   
265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:28.59   
10  328  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:28.66   
11  359  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:28.74   
12  247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:36.63   
13  201  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:39.87   
14  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:40.09   
15  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:41.88   
16  412  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  2:12.53   
17  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m     
18  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m     
19  97  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m     
20  110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m     
21  114  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m     
22  154  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m     
23  197  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m     
24  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m     
25  276  Li Shi Wei Philip  2005  SK RAN  AN4505  25 m     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  32.67   
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  34.92   
375  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  36.18   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  36.51   
386  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  36.99   
455  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  37.15   
194  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  38.77   
361  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  39.12   
446  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  39.55   
10  327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  39.98   
11  451  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  41.03   
12  80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  41.54   
13  42  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  41.69   
14  160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  42.05   
15  444  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  50 m  42.76   
16  421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  50 m  43.52   
17  437  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  50 m  43.95   
18  280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  44.54   
19  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  46.05  EFT 
20  34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  50 m  46.16   
21  12  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  46.55   
22  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  46.67   
23  59  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  48.22   
24  20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  48.29   
25  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  49.16   
26  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  49.54   
27  333  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  50 m  51.41   
28  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  51.50   
29  364  Hånell Nellie  2006  SK TRITON  AN4606  25 m  51.72   
30  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  52.12   
31  426  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  55.16   
32  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m     
33  178  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m     
34  287  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m     
35  332  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m     
36  414  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m     
37  484  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m     
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  35.57   
170  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  38.14   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  38.35   
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  40.44   
344  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  40.57   
338  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  41.83   
487  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  43.10   
37  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  43.41   
277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  44.35   
10  55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  44.74   
11  173  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  45.12   
12  373  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  45.40   
13  189  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  45.50   
14  267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  45.73   
15  416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  45.74   
16  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  46.28   
17  465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  46.61   
18  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  47.08   
19  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  51.80   
20  87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  52.16   
21  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  50 m  54.95   
22  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  50 m  58.39   
23  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:01.08   
24  175  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:01.09  EFT 
25  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:01.69   
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
474  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:10.29   
428  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:13.12   
Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:14.45   
357  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:15.48   
109  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:16.09   
425  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:19.04   
355  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:19.58   
404  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:20.05   
117  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:20.61   
10  56  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:21.69   
11  379  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:21.86   
12  151  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:22.28   
13  83  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:25.01   
14  445  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  1:26.14   
15  476  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:27.37   
16  336  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:29.65   
17  472  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.76   
18  374  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  1:30.89   
19  106  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:31.36   
20  441  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:31.36   
21  372  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:31.57   
22  321  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:33.87   
23  284  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:35.61   
24  176  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:36.62   
25  188  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:37.56   
26  500  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  1:38.93  EFT 
27  212  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:40.12   
28  380  Rausek Nielsen Saga  2005  SK TRITON  AW3205  25 m  1:41.87   
29  54  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:42.98   
30  99  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:43.77   
31  206  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  1:46.17   
32  92  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  1:49.66   
33  417  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:52.05   
34  100  Mohlin Sofia  2005  MKK  BP8405  25 m  1:56.58   
35  510  Hadzalic Selma  2005  SK SYDSIM  AX9605  25 m  2:02.81  EFT 
36  Khadivzadeh Farnaz  2005  SK HAJEN  BT8205  25 m     
37  199  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m     
38  255  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
 
Gren 25, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:11.37   
62  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:12.34   
103  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:13.70  EFT 
406  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:15.89   
438  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:16.98   
495  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:20.27   
89  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:21.36   
156  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:21.84   
470  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:22.29   
10  263  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:23.25   
11  275  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:24.05   
12  266  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:24.31   
13  359  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:24.41   
14  201  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:24.44   
15  340  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:26.04   
16  265  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:29.23   
17  97  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:29.78   
18  328  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:30.16   
19  253  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:31.42   
20  84  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:32.31   
21  453  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:32.78   
22  247  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:33.19   
23  198  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:33.66   
24  197  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:34.50   
25  110  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  1:35.55   
26  154  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:36.01   
27  94  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:36.53   
28  491  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:40.13   
29  412  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  1:54.48   
30  114  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  1:55.36   
31  200  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m  1:58.63   
32  251  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  2:00.00   
33  158  Camacho Diego  2005  POSEIDON  AS5105  25 m     
34  205  Shleev Alexander  2005  POSEIDON  AU5305  25 m     
35  276  Li Shi Wei Philip  2005  SK RAN  AN4505  25 m     
36  319  Alam Fayzan  2005  SK SYDSIM  AR2105  25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:14.65   
443  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:15.88   
177  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:20.97   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:21.15   
361  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:23.65   
446  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:29.38   
80  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:30.10   
421  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:33.07   
42  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:34.70   
10  20  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:34.75   
11  19  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  1:35.94   
12  327  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:38.78   
13  59  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:39.05   
14  280  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:39.68   
15  449  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:41.23   
16  422  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:41.89   
17  74  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:43.26   
18  12  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:43.49   
19  498  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  1:44.08  EFT 
20  424  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:44.31   
21  124  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:46.20   
22  264  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  1:50.29   
23  257  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  1:50.33   
24  168  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:50.65   
25  364  Hånell Nellie  2006  SK TRITON  AN4606  25 m  1:51.37   
26  81  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:52.65   
27  332  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  AX2606  25 m  1:58.32   
28  330  Lindman Nicole  2006  SK SYDSIM  BK9206  25 m  2:05.79   
29  34  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m     
30  121  Vera Melika  2006  MKK  BO8206  25 m     
31  153  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m     
32  160  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m     
33  169  Gustafsson Liv  2006  POSEIDON  BO3406  25 m     
34  178  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m     
35  204  Sefi Edith  2006  POSEIDON  AY8406  25 m     
36  256  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m     
37  287  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m     
38  333  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  25 m     
39  414  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m     
40  426  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m     
41  444  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m     
 
Gren 27, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:19.75   
43  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:26.12   
159  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:27.64   
38  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:28.41   
344  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  1:29.60   
338  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:33.10   
37  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:33.32   
189  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m  1:34.45   
465  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:36.79   
10  277  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:37.71   
11  373  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:37.82   
12  267  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:39.30   
13  60  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:39.75   
14  55  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:41.57   
15  416  Källkvist Carl-Magnus  2006  VELLINGE-N  AG9306  25 m  1:41.57   
16  274  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:42.06   
17  173  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:43.13   
18  478  Zetterlund Zebastian  2006  TRELLEBORG  AQ7506  25 m  1:44.97   
19  175  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:45.87   
20  87  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  1:46.86   
21  125  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:49.42   
22  116  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  1:51.24   
23  281  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:52.18   
24  64  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  1:54.79   
25  181  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:59.60   
26  78  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m     
27  155  Bentzer Vidar  2006  POSEIDON  AS0706  25 m     
28  487  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m     
 
Gren 28, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
392  SK Triton Flickor Lag 1  2005  SK TRITON    25 m  2:06.27   
127  Mkk Damer [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:10.53   
214  Poseidon Damer Lag 1  2005  POSEIDON    25 m  2:12.56   
430  Vellinge-N Damer1 [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  2:13.39   
459  Ystads SS Lag 1  2005  YSTADS SS    25 m  2:13.62   
393  SK Triton Flickor Lag 2  2005  SK TRITON    25 m  2:15.73   
21  SK Hajen Damer [2005]  2005  SK HAJEN    25 m  2:16.48   
128  Mkk Damer [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:23.15   
460  Ystads SS Lag 2  2005  YSTADS SS    25 m  2:23.98   
10  45  SK Lödde Fl Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:26.43   
11  295  SK Ran Flickor Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:28.00   
12  129  Mkk Damer [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:36.80   
13  431  Vellinge-N Damer2 [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  2:45.17   
14  215  Poseidon Damer Lag 2  2005  POSEIDON    25 m     
15  218  Poseidon Damer Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
16  348  SK Sydsim Damer [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m     
 
Gren 29, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Mkk Herrar [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:05.16   
302  SK Ran Pojkar Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:10.00   
50  SK Lödde Po Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:11.53   
222  Poseidon Herrar Lag 1  2005  POSEIDON    25 m  2:12.69   
432  Vellinge-N Herrar [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  2:19.51   
305  SK Ran Pojkar Lag 2  2005  SK RAN    25 m  2:20.00   
481  Trelleborg Herrar [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  2:20.80   
134  Mkk Herrar [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:23.24   
306  SK Ran Pojkar Lag 3  2005  SK RAN    25 m  2:30.00   
10  497  SS Iden Herrar [2005]  2005  SS IDEN    25 m  2:31.49   
11  135  Mkk Herrar [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:33.43   
12  224  Poseidon Herrar Lag 2  2005  POSEIDON    25 m     
13  227  Poseidon Herrar Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
14  350  SK Sydsim Herrar [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m     
15  506  Poseidon Herrar Lag 4  2005  POSEIDON    25 m    EFT 
 
Gren 30, 4X50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
401  SK Triton Mix Lag1  2007  SK TRITON    25 m  2:26.51   
146  Mkk Mix [2007] Lag 1  2007  MKK    25 m  2:32.84   
25  SK Hajen Mix [2007]  2007  SK HAJEN    25 m  2:33.35   
47  SK Lödde Mix Lag 1 [2007]  2007  SK LÖDDE    25 m  2:34.94   
289  SK Ran 1 Mix [2007]  2007  SK RAN    25 m  2:35.00   
147  Mkk Mix [2007] Lag 2  2007  MKK    25 m  2:41.65   
396  SK Triton Mix Lag 2  2007  SK TRITON    25 m  2:42.96   
290  SK Ran 2 Mix [2007]  2007  SK RAN    25 m  2:45.00   
433  Vellinge-N Mix [2007] 1  2007  VELLINGE-N    25 m  2:46.79   
10  291  SK Ran 3 Mix [2007]  2007  SK RAN    25 m  2:50.00   
11  148  Mkk Mix [2007] Lag 3  2007  MKK    25 m  2:56.91   
12  292  SK Ran 4 Mix [2007]  2007  SK RAN    25 m  3:00.00   
13  397  SK Triton Mix Lag 3  2007  SK TRITON    25 m  3:03.17   
14  149  Mkk Mix [2007] Lag 4  2007  MKK    25 m  3:06.53   
15  234  Poseidon Mix 1 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
16  235  Poseidon Mix 2[2007]  2007  POSEIDON    25 m     
17  236  Poseidon Mix 3 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
18  237  Poseidon Mix 4 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
19  293  SK Ran 5 Mix [2007]  2007  SK RAN    25 m     
20  353  SK Sydsim Mix [2007]  2007  SK SYDSIM    25 m     
21  399  SK Triton Mix Lag 4  2007  SK TRITON    25 m     
 
Gren 31, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  18.73   
410  DeGeer Eleonore  2008  VELLINGE-N  AJ3208  25 m  18.75   
96  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  19.55   
71  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  19.79   
282  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  19.83   
466  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  20.00   
413  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  20.18   
23  Pantzar Amanda  2008  SK HAJEN  AH8208  25 m  20.70  EFT 
329  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  20.97   
10  384  Strand Rebecka  2008  SK TRITON  AD3408  25 m  21.00   
11  448  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  22.19   
12  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  22.50   
13  31  Dahlander Hanna  2008  SK LÖDDE  AJ6208  25 m  22.69   
14  36  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  22.76   
15  477  Williams Nia  2008  TRELLEBORG  AT8607  25 m  23.44   
16  165  Eriksson Ebba  2008  POSEIDON  AK0808  25 m  24.81   
17  387  Tornqvist Isa  2008  SK TRITON  AD4208  25 m  25.01   
18  320  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  25.92   
19  469  Olsson Alicia  2008  TRELLEBORG  AC2608  25 m  26.33   
20  61  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  26.70   
21  63  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  27.25   
22  11  Mårtensson Elsa  2008  SK HAJEN  AN9808  25 m     
23  152  Anker Sienna  2008  POSEIDON  AJ2808  25 m     
24  174  Holmberg Alva  2008  POSEIDON  AF5808  25 m     
25  182  Larsson Astrid  2008  POSEIDON  AK1208  25 m     
26  186  Lindroth Anja  2009  POSEIDON  AD1409  25 m     
27  323  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m     
 
Gren 32, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
254  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  18.16   
354  Bengtsson Nimander Sam  2008  SK TRITON  AA2308  25 m  19.36   
423  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  20.16   
418  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  22.29   
250  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  22.73   
347  Vitazka Anton  2008  SK SYDSIM  AB3508  25 m  25.07   
471  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBORG  AI7507  25 m  25.34   
102  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  27.56   
345  Svensson Oskar  2008  SK SYDSIM  AC4908  25 m  31.88   
10  68  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m     
11  86  Jensen Rasmus  2009  MKK  AC0709  25 m     
12  163  Ekström Elias  2008  POSEIDON  AC4708  25 m     
13  187  Lundin Linnér Björn  2008  POSEIDON  AE1108  25 m     
14  334  Naoumov Alp  2008  SK SYDSIM  AC4308  25 m     
15  367  Lindman Albin  2009  SK TRITON  AB9309  25 m     
16  411  Donnerhall Hampus  2008  VELLINGE-N  AF9308  25 m     
17  511  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m    EFT 
 
Gren 33, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  17.31   
14  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  17.36   
490  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  17.77   
468  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  17.96   
456  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  18.40   
360  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  19.07   
93  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  19.10   
28  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  19.34   
70  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  19.96   
10  108  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  20.94   
11  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  21.10   
12  405  Andersson-Brase Lisa  2007  VELLINGE-N  AU8407  25 m  21.54   
13  65  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  21.60   
14  382  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  25 m  21.79   
15  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  21.91   
16  107  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  22.13   
17  365  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  22.27   
18  308  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  22.43   
19  464  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  22.82   
20  77  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  22.88   
21  88  Kalt Sophie  2007  MKK  AB6407  25 m  23.17   
22  105  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  23.82   
23  366  Kecskés Maconkai Tess  2007  SK TRITON  AX8607  25 m  23.94   
24  Johnsson Ella  2007  SK HAJEN  AU9407  25 m  24.00   
25  335  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  24.32   
26  248  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  25 m  26.62   
27  285  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  25 m  27.14   
28  192  Mustajbasic Merjem  2007  POSEIDON  AQ0207  25 m  30.49   
29  73  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m     
30  75  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m     
31  171  Hallencreutz Isabelle  2007  POSEIDON  AV9807  25 m     
32  196  Olsson Alice  2007  POSEIDON  AW1207  25 m     
33  213  Zigmantaite Saulé  2007  POSEIDON  AM9407  25 m     
34  244  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
35  271  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m     
36  283  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  25 m     
37  325  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m     
38  337  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m     
39  427  Törnqvist Elin  2007  VELLINGE-N  AM6807  25 m     
40  461  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m     
41  488  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m     
 
Gren 34, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
486  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  16.03   
376  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  17.18   
29  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  18.56   
270  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m  18.66   
111  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  18.75   
261  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  19.19   
356  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  20.20   
115  Sanda Mattias  2007  MKK  AG3907  25 m  20.32   
85  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  20.74   
10  331  Lövberg Viktor  2007  SK SYDSIM  AB0307  25 m  21.11   
11  104  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  21.69   
12  150  Andersson Medhanie Benjamin  2007  POSEIDON  AE0707  25 m  22.37   
13  30  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  22.87   
14  32  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  23.63   
15  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m  23.93   
16  126  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  26.07   
17  98  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
18  137  Jokubka Joris  2007  MKK  AG0907  25 m    EFT 
19  272  Kekic Adem  2007  SK RAN  AJ1707  25 m     
20  273  Ketelsen Kasper  2007  SK RAN  AJ7507  25 m     
21  390  Westin William  2007  SK TRITON  AE3107  25 m     
22  515  Reimers Albin  2007  SK TRITON  AE1107  25 m    EFT 
 
Gren 35, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  51.60   
315  Stoltz Isabella  2008  SJÖBO SS  AI1208  25 m  52.42   
152  Anker Sienna  2008  POSEIDON  AJ2808  25 m  52.62   
466  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  52.69   
23  Pantzar Amanda  2008  SK HAJEN  AH8208  25 m  53.17  EFT 
282  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  53.49   
329  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  53.59   
413  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  53.97   
323  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m  54.38   
10  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  54.82   
11  96  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  55.51   
12  450  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  56.79   
13  31  Dahlander Hanna  2008  SK LÖDDE  AJ6208  25 m  56.90   
14  410  DeGeer Eleonore  2008  VELLINGE-N  AJ3208  25 m  56.98   
15  384  Strand Rebecka  2008  SK TRITON  AD3408  25 m  57.31   
16  475  Westergren Emilia  2008  TRELLEBORG  AT5607  25 m  57.59   
17  41  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  58.79   
18  61  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  58.91   
19  387  Tornqvist Isa  2008  SK TRITON  AD4208  25 m  59.31   
20  36  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  1:01.33   
21  513  Ohlsson Maja  2008  SK TRITON  AE7608  25 m  1:01.83  EFT 
22  165  Eriksson Ebba  2008  POSEIDON  AK0808  25 m  1:04.50   
23  11  Mårtensson Elsa  2008  SK HAJEN  AN9808  25 m  1:04.60   
24  320  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  1:06.00   
25  368  Lindström Clara  2008  SK TRITON  AP2408  25 m  1:06.87   
26  186  Lindroth Anja  2009  POSEIDON  AD1409  25 m  1:08.53   
27  63  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  50 m  1:09.15   
28  58  Axelsson Ellen  2008  MKK  AP9408  25 m     
29  91  Kovcegarovska Viktorija  2008  MKK  AP2808  25 m     
30  101  Morris Gwynneth  2008  MKK  AP1608  25 m     
31  113  Rakowska Nike  2009  MKK  AF6609  25 m     
32  182  Larsson Astrid  2008  POSEIDON  AK1208  25 m     
33  258  Eriksson Alicja  2008  SK RAN  AN8608  25 m     
34  268  Hyleborg Clara  2008  SK RAN  AN5808  25 m     
35  269  Jelacic Amila  2008  SK RAN  AN4808  25 m     
36  278  Molin Mathilda  2009  SK RAN  AE1609  25 m     
37  341  Stanaitis Laura  2008  SK SYDSIM  AJ6408  25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
418  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  49.31   
254  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  49.97   
18  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m  50.71   
423  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  54.40   
347  Vitazka Anton  2008  SK SYDSIM  AB3508  25 m  54.54   
250  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  55.55   
439  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  55.76   
334  Naoumov Alp  2008  SK SYDSIM  AC4308  25 m  57.53   
345  Svensson Oskar  2008  SK SYDSIM  AC4908  25 m  57.74   
10  457  Walters Melvin  2008  YSTADS SS  AE7308  50 m  59.46   
11  471  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBORG  AI7507  25 m  1:00.01   
12  68  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  1:00.24   
13  163  Ekström Elias  2008  POSEIDON  AC4708  25 m  1:02.79   
14  370  Melander Hansson Elof  2009  SK TRITON  AB7509  50 m  1:07.62   
15  102  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  1:08.80   
16  187  Lundin Linnér Björn  2008  POSEIDON  AE1108  25 m  1:10.80   
17  57  Ask Samuel  2008  MKK  AH6908  25 m     
18  86  Jensen Rasmus  2009  MKK  AC0709  25 m     
19  95  Lauridsen Philip  2008  MKK  AH9908  25 m     
20  119  Teichert Anthony  2008  MKK  AI0108  25 m     
21  246  Al Asfar Youssef  2008  SK RAN  AH0108  25 m     
22  252  Axelsson Lukas  2008  SK RAN  AH7908  25 m     
23  262  Hachem Daniel  2008  SK RAN  AH5108  25 m     
24  279  Månsson Bobo  2009  SK RAN  AC7109  25 m     
25  411  Donnerhall Hampus  2008  VELLINGE-N  AF9308  25 m     
26  511  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m    EFT 
 
Gren 37, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  42.83   
490  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  44.41   
Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  44.65   
93  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  46.87   
70  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  47.15   
365  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  47.55   
105  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  47.66   
191  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  48.23   
382  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  25 m  48.23   
10  310  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  48.61   
11  213  Zigmantaite Saulé  2007  POSEIDON  AM9407  25 m  49.18   
12  427  Törnqvist Elin  2007  VELLINGE-N  AM6807  25 m  49.33   
13  14  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  49.50   
14  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  51.06   
15  108  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  51.44   
16  107  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  51.87   
17  248  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  50 m  52.22   
18  244  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  52.82   
19  16  Singvall Klara  2007  SK HAJEN  AU6407  25 m  53.74   
20  366  Kecskés Maconkai Tess  2007  SK TRITON  AX8607  50 m  54.48   
21  271  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  54.70   
22  405  Andersson-Brase Lisa  2007  VELLINGE-N  AU8407  25 m  54.70   
23  13  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  25 m  54.85   
24  171  Hallencreutz Isabelle  2007  POSEIDON  AV9807  25 m  55.89   
25  325  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  55.98   
26  75  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  56.00   
27  283  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  25 m  56.17   
28  28  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  56.66   
29  285  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  25 m  56.82   
30  464  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  56.98   
31  65  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  57.08   
32  196  Olsson Alice  2007  POSEIDON  AW1207  25 m  57.32   
33  Johnsson Ella  2007  SK HAJEN  AU9407  25 m  58.01   
34  88  Kalt Sophie  2007  MKK  AB6407  25 m  58.02   
35  288  Wong Maspers Izabella  2007  SK RAN  BA9207  25 m  58.35   
36  179  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  58.40   
37  309  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  58.66   
38  208  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  58.87   
39  337  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m  58.93   
40  488  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  59.97   
41  10  Montelin Tilda  2007  SK HAJEN  AV6807  25 m  1:00.25   
42  184  Li Sofia  2007  POSEIDON  AM5407  25 m  1:01.40   
43  192  Mustajbasic Merjem  2007  POSEIDON  AQ0207  25 m  1:01.47   
44  335  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  1:01.57   
45  73  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  1:01.98   
46  180  Klasholm Amanda  2007  POSEIDON  AP2807  25 m  1:02.03   
47  363  Hjelm Astrid  2007  SK TRITON  BB6207  25 m  1:02.32   
48  77  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  1:02.84   
49  378  Procheus Molly  2007  SK TRITON  AL7207  50 m  1:04.20   
50  17  Stegmark Klara  2007  SK HAJEN  BC3207  25 m     
51  67  Daniel Domino  2007  MKK  BB6407  25 m     
52  76  Furöy Hillevi  2007  MKK  BB7607  25 m     
53  90  Kovcegaraovska Angelina  2007  MKK  BB4807  25 m     
54  260  Faradji Dina  2007  SK RAN  BA0207  25 m     
 
Gren 38, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  44.16   
486  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  44.52   
356  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  47.83   
442  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m  49.17   
515  Reimers Albin  2007  SK TRITON  AE1107  25 m  49.56  EFT 
29  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  51.46   
30  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  51.50   
Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m  51.76   
104  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  51.79   
10  270  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m  51.96   
11  150  Andersson Medhanie Benjamin  2007  POSEIDON  AE0707  25 m  52.42   
12  111  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  52.68   
13  261  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  52.96   
14  273  Ketelsen Kasper  2007  SK RAN  AJ7507  25 m  53.91   
15  85  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  54.55   
16  167  Fogelmark Alfred  2007  POSEIDON  AG1507  25 m  54.75   
17  390  Westin William  2007  SK TRITON  AE3107  25 m  55.87   
18  249  Alsalim Mario  2007  SK RAN  AJ2507  25 m  57.31   
19  115  Sanda Mattias  2007  MKK  AG3907  50 m  57.44   
20  72  Esen Giray  2007  MKK  AH3107  50 m  58.28   
21  193  Nilsson Esbjörn  2007  POSEIDON  AK4907  25 m  58.41   
22  371  Melander Hansson Nils  2007  SK TRITON  AE6307  50 m  58.44   
23  211  Wikström Albin  2007  POSEIDON  AJ5707  25 m  58.56   
24  358  Blomliden Hugo  2007  SK TRITON  AD6907  25 m  59.36   
25  32  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  59.82   
26  126  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  1:00.52   
27  454  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  1:00.97   
28  496  Persson Martin  2007  SS IDEN  AJ3907  25 m  1:01.08   
29  137  Jokubka Joris  2007  MKK  AG0907  25 m  1:02.34  EFT 
30  183  Le Michael  2007  POSEIDON  AI4507  25 m  1:03.01   
31  203  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m  1:03.03   
32  98  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m  1:05.01   
33  66  Dalaei Benjamin  2007  MKK  AM6907  25 m     
34  122  Vittenhag Matteus  2007  MKK  AN7107  25 m     
35  259  Evander Hugo  2007  SK RAN  AM1107  25 m     
36  272  Kekic Adem  2007  SK RAN  AJ1707  25 m     
37  514  Tegnander Björn  2007  SK TRITON  AF8307  25 m    EFT 
 
Gren 39, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
466  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  37.67   
41  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  39.43   
71  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  39.51   
282  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  39.97   
23  Pantzar Amanda  2008  SK HAJEN  AH8208  25 m  40.95  EFT 
96  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  41.04   
477  Williams Nia  2008  TRELLEBORG  AT8607  25 m  41.34   
36  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  41.36   
410  DeGeer Eleonore  2008  VELLINGE-N  AJ3208  25 m  41.70   
10  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  42.38   
11  31  Dahlander Hanna  2008  SK LÖDDE  AJ6208  25 m  42.86   
12  329  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  43.18   
13  384  Strand Rebecka  2008  SK TRITON  AD3408  25 m  43.39   
14  450  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  43.62   
15  152  Anker Sienna  2008  POSEIDON  AJ2808  25 m  44.18   
16  387  Tornqvist Isa  2008  SK TRITON  AD4208  25 m  44.39   
17  413  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  44.49   
18  61  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  45.41   
19  475  Westergren Emilia  2008  TRELLEBORG  AT5607  25 m  46.18   
20  165  Eriksson Ebba  2008  POSEIDON  AK0808  25 m  46.45   
21  315  Stoltz Isabella  2008  SJÖBO SS  AI1208  25 m  46.78   
22  469  Olsson Alicia  2008  TRELLEBORG  AC2608  25 m  47.37   
23  182  Larsson Astrid  2008  POSEIDON  AK1208  25 m  48.50   
24  448  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  49.18   
25  323  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m  49.39   
26  11  Mårtensson Elsa  2008  SK HAJEN  AN9808  25 m  50.19   
27  63  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  50 m  51.62   
28  320  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  50 m  53.07   
29  174  Holmberg Alva  2008  POSEIDON  AF5808  25 m  53.17   
30  368  Lindström Clara  2008  SK TRITON  AP2408  25 m  53.24   
31  186  Lindroth Anja  2009  POSEIDON  AD1409  25 m  1:08.81   
32  58  Axelsson Ellen  2008  MKK  AP9408  25 m     
33  91  Kovcegarovska Viktorija  2008  MKK  AP2808  25 m     
34  101  Morris Gwynneth  2008  MKK  AP1608  25 m     
35  113  Rakowska Nike  2009  MKK  AF6609  25 m     
36  258  Eriksson Alicja  2008  SK RAN  AN8608  25 m     
37  268  Hyleborg Clara  2008  SK RAN  AN5808  25 m     
38  269  Jelacic Amila  2008  SK RAN  AN4808  25 m     
39  278  Molin Mathilda  2009  SK RAN  AE1609  25 m     
40  341  Stanaitis Laura  2008  SK SYDSIM  AJ6408  25 m     
41  494  Koch Krantz Astrid  2008  SS IDEN  AN5408  25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
254  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  39.10   
354  Bengtsson Nimander Sam  2008  SK TRITON  AA2308  25 m  39.86   
18  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  25 m  40.36   
423  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  41.14   
163  Ekström Elias  2008  POSEIDON  AC4708  25 m  41.99   
439  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  42.27   
471  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBORG  AI7507  25 m  42.91   
347  Vitazka Anton  2008  SK SYDSIM  AB3508  25 m  43.00   
187  Lundin Linnér Björn  2008  POSEIDON  AE1108  25 m  43.32   
10  418  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  43.47   
11  250  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  43.49   
12  457  Walters Melvin  2008  YSTADS SS  AE7308  50 m  44.98   
13  334  Naoumov Alp  2008  SK SYDSIM  AC4308  25 m  46.39   
14  411  Donnerhall Hampus  2008  VELLINGE-N  AF9308  25 m  47.07   
15  102  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  47.28   
16  345  Svensson Oskar  2008  SK SYDSIM  AC4908  25 m  50.00   
17  68  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  55.00   
18  370  Melander Hansson Elof  2009  SK TRITON  AB7509  50 m  1:05.82   
19  57  Ask Samuel  2008  MKK  AH6908  25 m     
20  86  Jensen Rasmus  2009  MKK  AC0709  25 m     
21  95  Lauridsen Philip  2008  MKK  AH9908  25 m     
22  119  Teichert Anthony  2008  MKK  AI0108  25 m     
23  246  Al Asfar Youssef  2008  SK RAN  AH0108  25 m     
24  252  Axelsson Lukas  2008  SK RAN  AH7908  25 m     
25  262  Hachem Daniel  2008  SK RAN  AH5108  25 m     
26  279  Månsson Bobo  2009  SK RAN  AC7109  25 m     
27  367  Lindman Albin  2009  SK TRITON  AB9309  25 m     
28  489  Björkdahl Hampus  2008  SS IDEN  AH5908  25 m     
29  511  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m    EFT 
 
Gren 41, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  34.61   
310  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  35.61   
490  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m  35.95   
360  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  36.07   
456  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  36.51   
70  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  36.53   
208  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  37.57   
468  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  37.78   
14  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  37.88   
10  93  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  37.97   
11  308  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  38.12   
12  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  38.15   
13  179  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  38.25   
14  365  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  38.72   
15  366  Kecskés Maconkai Tess  2007  SK TRITON  AX8607  25 m  38.95   
16  382  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  25 m  39.12   
17  28  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  39.15   
18  107  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  39.16   
19  271  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  39.83   
20  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  39.87   
21  427  Törnqvist Elin  2007  VELLINGE-N  AM6807  25 m  40.48   
22  105  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  41.16   
23  108  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  50 m  41.18   
24  248  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  25 m  42.00   
25  405  Andersson-Brase Lisa  2007  VELLINGE-N  AU8407  25 m  42.52   
26  65  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  42.54   
27  283  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  25 m  43.22   
28  191  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  44.31   
29  488  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  44.31   
30  13  Nilsson Frida  2007  SK HAJEN  AB2207  50 m  44.35   
31  337  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m  44.56   
32  213  Zigmantaite Saulé  2007  POSEIDON  AM9407  25 m  44.72   
33  464  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  45.25   
34  88  Kalt Sophie  2007  MKK  AB6407  25 m  45.54   
35  10  Montelin Tilda  2007  SK HAJEN  AV6807  25 m  46.32   
36  285  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  25 m  46.93   
37  335  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  47.01   
38  171  Hallencreutz Isabelle  2007  POSEIDON  AV9807  25 m  47.10   
39  75  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  47.62   
40  77  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  48.00   
41  Johnsson Ella  2007  SK HAJEN  AU9407  25 m  49.30   
42  244  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  49.31   
43  461  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  49.59   
44  288  Wong Maspers Izabella  2007  SK RAN  BA9207  25 m  51.14   
45  309  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  51.76   
46  73  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  52.07   
47  196  Olsson Alice  2007  POSEIDON  AW1207  25 m  53.43   
48  260  Faradji Dina  2007  SK RAN  BA0207  25 m  55.03   
49  192  Mustajbasic Merjem  2007  POSEIDON  AQ0207  25 m  55.30   
50  325  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  1:00.18   
51  180  Klasholm Amanda  2007  POSEIDON  AP2807  25 m  1:05.26   
52  Eriksson Edith  2007  SK HAJEN  BB9607  25 m     
53  16  Singvall Klara  2007  SK HAJEN  AU6407  25 m     
54  17  Stegmark Klara  2007  SK HAJEN  BC3207  25 m     
55  67  Daniel Domino  2007  MKK  BB6407  25 m     
56  76  Furöy Hillevi  2007  MKK  BB7607  25 m     
57  90  Kovcegaraovska Angelina  2007  MKK  BB4807  25 m     
58  362  Hagström Vera  2007  SK TRITON  AE3407  25 m     
59  363  Hjelm Astrid  2007  SK TRITON  BB6207  25 m     
 
Gren 42, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  33.36   
270  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m  35.25   
486  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  35.41   
Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  50 m  36.96   
331  Lövberg Viktor  2007  SK SYDSIM  AB0307  25 m  37.50   
29  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  37.64   
111  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  37.65   
356  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  38.36   
30  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  38.72   
10  261  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  39.68   
11  273  Ketelsen Kasper  2007  SK RAN  AJ7507  25 m  40.19   
12  137  Jokubka Joris  2007  MKK  AG0907  25 m  40.36  EFT 
13  85  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  40.69   
14  115  Sanda Mattias  2007  MKK  AG3907  50 m  40.96   
15  442  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m  41.63   
16  104  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  42.02   
17  32  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  42.53   
18  72  Esen Giray  2007  MKK  AH3107  50 m  42.62   
19  150  Andersson Medhanie Benjamin  2007  POSEIDON  AE0707  25 m  42.85   
20  390  Westin William  2007  SK TRITON  AE3107  25 m  45.03   
21  211  Wikström Albin  2007  POSEIDON  AJ5707  25 m  45.52   
22  516  Sturesson Åke  2007  SS IDEN  AJ5107  25 m  46.65  EFT 
23  203  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m  46.77   
24  358  Blomliden Hugo  2007  SK TRITON  AD6907  25 m  47.22   
25  98  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m  47.43   
26  371  Melander Hansson Nils  2007  SK TRITON  AE6307  50 m  48.17   
27  249  Alsalim Mario  2007  SK RAN  AJ2507  25 m  49.58   
28  167  Fogelmark Alfred  2007  POSEIDON  AG1507  25 m  50.18   
29  496  Persson Martin  2007  SS IDEN  AJ3907  50 m  51.20   
30  126  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  52.13   
31  259  Evander Hugo  2007  SK RAN  AM1107  25 m  59.23   
32  454  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  1:05.19   
33  66  Dalaei Benjamin  2007  MKK  AM6907  25 m     
34  82  Imamovic Faris  2007  MKK  AN3107  25 m     
35  122  Vittenhag Matteus  2007  MKK  AN7107  25 m     
36  172  Hammarlund Adam  2007  POSEIDON  AM3907  25 m     
37  193  Nilsson Esbjörn  2007  POSEIDON  AK4907  25 m     
38  272  Kekic Adem  2007  SK RAN  AJ1707  25 m     
39  514  Tegnander Björn  2007  SK TRITON  AF8307  25 m    EFT 
 
Gren 43, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  SK Hajen Damer [2007]  2007  SK HAJEN    25 m  2:56.17   
294  SK Ran Flickor Lag 1  2007  SK RAN    25 m  3:00.00   
130  Mkk Damer [2007] Lag 1  2007  MKK    25 m  3:00.08   
391  SK Triton Flickor  2007  SK TRITON    25 m  3:01.69   
429  Vellinge-N Damer [2007]  2007  VELLINGE-N    25 m  3:09.18   
480  Trelleborg Damer [2007]  2007  TRELLEBORG    25 m  3:11.63   
458  Ystads SS Damer [2007]  2007  YSTADS SS    25 m  3:12.41   
131  Mkk Damer [2007] Lag 2  2007  MKK    25 m  3:14.60   
46  SK Lödde Fl Lag 1 [2007]  2007  SK LÖDDE    25 m  3:17.81   
10  24  SK Hajen Damer [2008]  2007  SK HAJEN    25 m  3:18.56   
11  296  SK Ran Flickor Lag 2  2007  SK RAN    25 m  3:20.00   
12  229  Poseidon Lag 1[2007]  2007  POSEIDON    25 m     
13  230  Poseidon Lag 2 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
14  231  Poseidon Lag 3 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
15  232  Poseidon Lag 4 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
16  317  Sjöbo SS Damer [2007]  2007  SJÖBO SS    25 m     
17  349  SK Sydsim Damer [2007]  2007  SK SYDSIM    25 m     
 
Gren 44, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
303  SK Ran Pojkar Lag 1  2007  SK RAN    25 m  2:55.00   
403  SK Triton Pojkar  2007  SK TRITON    25 m  2:57.80   
304  SK Ran Pojkar Lag 2  2007  SK RAN    25 m  3:10.00   
51  SK Lödde Po Lag 1[2007]  2007  SK LÖDDE    25 m  3:19.54   
136  Mkk Herrar [2007]  2007  MKK    25 m     
139  Mkk Herrar [2007] Lag 1  2007  MKK    25 m     
242  Poseidonlag 1[2007]  2007  POSEIDON    25 m     
243  Poseidonlag 2 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
351  SK Sydsim Herrar [2007]  2007  SK SYDSIM    25 m     
 
Gren 45, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  1:41.33   
440  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  1:43.06   
466  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  1:43.10   
282  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  1:44.35   
329  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  1:45.27   
Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  1:45.32   
41  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  1:46.25   
384  Strand Rebecka  2008  SK TRITON  AD3408  25 m  1:54.38   
413  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  1:54.57   
10  61  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  2:00.30   
11  323  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m  2:00.66   
12  36  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  2:02.59   
13  469  Olsson Alicia  2008  TRELLEBORG  AC2608  25 m  2:06.58   
14  63  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  2:10.18   
15  96  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m     
16  320  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m     
17  410  DeGeer Eleonore  2008  VELLINGE-N  AJ3208  25 m     
 
Gren 46, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
254  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  1:38.69   
354  Bengtsson Nimander Sam  2008  SK TRITON  AA2308  25 m  1:45.14   
423  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  1:46.02   
418  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  1:46.80   
250  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  1:52.04   
471  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBORG  AI7507  25 m  1:57.58   
102  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  2:04.96   
68  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  2:11.23   
334  Naoumov Alp  2008  SK SYDSIM  AC4308  25 m     
10  345  Svensson Oskar  2008  SK SYDSIM  AC4908  25 m     
11  347  Vitazka Anton  2008  SK SYDSIM  AB3508  25 m     
12  411  Donnerhall Hampus  2008  VELLINGE-N  AF9308  25 m     
13  511  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m    EFT 
 
Gren 47, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  1:27.99   
490  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  1:28.27   
310  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  1:31.24   
70  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  1:35.19   
Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  1:36.14   
468  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  1:36.64   
360  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  1:36.90   
456  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  1:39.00   
14  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  1:39.40   
10  93  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  1:39.51   
11  179  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  1:39.82   
12  208  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  1:40.68   
13  427  Törnqvist Elin  2007  VELLINGE-N  AM6807  25 m  1:42.24   
14  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  1:43.71   
15  107  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  1:43.99   
16  108  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  1:44.50   
17  405  Andersson-Brase Lisa  2007  VELLINGE-N  AU8407  25 m  1:44.86   
18  65  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  1:45.31   
19  191  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  1:46.03   
20  308  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  1:46.19   
21  105  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  1:49.11   
22  365  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  1:55.07   
23  88  Kalt Sophie  2007  MKK  AB6407  25 m  1:56.23   
24  75  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  1:57.64   
25  461  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  1:58.92   
26  28  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  2:02.01   
27  335  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  2:03.89   
28  285  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  25 m  2:20.07   
29  73  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m     
30  77  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m     
31  244  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
32  248  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  25 m     
33  271  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m     
34  283  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  25 m     
35  309  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m     
36  325  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m     
37  337  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m     
38  463  Ohlsson Agnes  2007  ÖSTERLEN  AY0807  25 m     
 
Gren 48, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  1:26.67   
486  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  1:28.31   
29  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  1:34.14   
270  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m  1:34.88   
111  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  1:36.72   
261  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  1:41.88   
30  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  1:42.01   
85  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  1:44.59   
104  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  1:48.35   
10  356  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  1:51.87   
11  150  Andersson Medhanie Benjamin  2007  POSEIDON  AE0707  25 m  1:53.19   
12  32  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  1:53.85   
13  331  Lövberg Viktor  2007  SK SYDSIM  AB0307  25 m  1:55.47   
14  203  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m  1:57.92   
15  126  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  2:05.99   
16  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m     
17  98  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
18  115  Sanda Mattias  2007  MKK  AG3907  25 m     
19  273  Ketelsen Kasper  2007  SK RAN  AJ7507  25 m     
 
Gren 49, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  43.97   
71  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  45.82   
466  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  46.53   
329  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  47.48   
96  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  47.50   
410  DeGeer Eleonore  2008  VELLINGE-N  AJ3208  25 m  47.90   
477  Williams Nia  2008  TRELLEBORG  AT8607  25 m  48.52   
282  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  48.57   
Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  48.95   
10  440  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  49.60   
11  165  Eriksson Ebba  2008  POSEIDON  AK0808  25 m  51.20   
12  36  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  50 m  51.46   
13  152  Anker Sienna  2008  POSEIDON  AJ2808  25 m  53.88   
14  384  Strand Rebecka  2008  SK TRITON  AD3408  50 m  54.24   
15  315  Stoltz Isabella  2008  SJÖBO SS  AI1208  25 m  54.37   
16  323  Haglund Moa  2008  SK SYDSIM  AD9208  25 m  54.85   
17  475  Westergren Emilia  2008  TRELLEBORG  AT5607  25 m  55.24   
18  469  Olsson Alicia  2008  TRELLEBORG  AC2608  25 m  55.28   
19  448  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  55.31   
20  61  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  55.37   
21  174  Holmberg Alva  2008  POSEIDON  AF5808  25 m  1:00.26   
22  63  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  1:00.28   
23  320  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  1:00.54   
24  413  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  1:01.74   
25  186  Lindroth Anja  2009  POSEIDON  AD1409  25 m  1:04.48   
26  58  Axelsson Ellen  2008  MKK  AP9408  25 m     
27  91  Kovcegarovska Viktorija  2008  MKK  AP2808  25 m     
28  101  Morris Gwynneth  2008  MKK  AP1608  25 m     
29  113  Rakowska Nike  2009  MKK  AF6609  25 m     
30  182  Larsson Astrid  2008  POSEIDON  AK1208  25 m     
31  258  Eriksson Alicja  2008  SK RAN  AN8608  25 m     
32  268  Hyleborg Clara  2008  SK RAN  AN5808  25 m     
33  269  Jelacic Amila  2008  SK RAN  AN4808  25 m     
34  278  Molin Mathilda  2009  SK RAN  AE1609  25 m     
35  341  Stanaitis Laura  2008  SK SYDSIM  AJ6408  25 m     
36  494  Koch Krantz Astrid  2008  SS IDEN  AN5408  25 m     
 
Gren 50, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
254  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  42.36   
354  Bengtsson Nimander Sam  2008  SK TRITON  AA2308  25 m  45.34   
18  Thorsson Markus  2008  SK HAJEN  AB1508  50 m  47.29   
457  Walters Melvin  2008  YSTADS SS  AE7308  25 m  47.36   
250  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  48.22   
471  Ravn Rehnström Victor  2009  TRELLEBORG  AI7507  25 m  48.79   
418  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  49.47   
163  Ekström Elias  2008  POSEIDON  AC4708  25 m  50.02   
347  Vitazka Anton  2008  SK SYDSIM  AB3508  25 m  50.06   
10  423  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  50.18   
11  502  Magnusson Jakob  2008  SK TRITON  AF5308  50 m  50.40  EFT 
12  187  Lundin Linnér Björn  2008  POSEIDON  AE1108  25 m  50.53   
13  334  Naoumov Alp  2008  SK SYDSIM  AC4308  25 m  52.52   
14  345  Svensson Oskar  2008  SK SYDSIM  AC4908  25 m  53.76   
15  411  Donnerhall Hampus  2008  VELLINGE-N  AF9308  25 m  54.02   
16  102  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  54.30   
17  439  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  59.37   
18  68  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  1:04.99   
19  57  Ask Samuel  2008  MKK  AH6908  25 m     
20  86  Jensen Rasmus  2009  MKK  AC0709  25 m     
21  119  Teichert Anthony  2008  MKK  AI0108  25 m     
22  246  Al Asfar Youssef  2008  SK RAN  AH0108  25 m     
23  262  Hachem Daniel  2008  SK RAN  AH5108  25 m     
24  279  Månsson Bobo  2009  SK RAN  AC7109  25 m     
25  367  Lindman Albin  2009  SK TRITON  AB9309  25 m     
26  511  Nicoara Crisitan Stefan  2008  SK SYDSIM  AH8908  25 m    EFT 
27  512  Bjarup Vidar  2008  SK TRITON  AF7308  25 m    EFT 
 
Gren 51, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
485  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  38.76   
14  Nilsson Meya  2007  SK HAJEN  AG0607  25 m  41.16   
Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  41.93   
490  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  42.11   
70  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  42.20   
427  Törnqvist Elin  2007  VELLINGE-N  AM6807  25 m  42.51   
360  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  43.12   
468  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  43.28   
179  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  43.31   
10  310  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  43.47   
11  93  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  43.79   
12  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  44.40   
13  456  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  44.92   
14  208  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  46.49   
15  107  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  50 m  47.66   
16  28  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  50 m  49.28   
17  191  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  49.32   
18  308  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  49.87   
19  88  Kalt Sophie  2007  MKK  AB6407  25 m  50.00   
20  405  Andersson-Brase Lisa  2007  VELLINGE-N  AU8407  25 m  50.34   
21  105  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  50.43   
22  285  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  50 m  50.75   
23  65  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  50.77   
24  271  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  50.80   
25  365  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  50 m  50.82   
26  463  Ohlsson Agnes  2007  ÖSTERLEN  AY0807  50 m  51.34   
27  283  Sand Linnea  2007  SK RAN  AV6407  50 m  51.63   
28  309  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  51.65   
29  108  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  50 m  52.15   
30  335  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  53.21   
31  337  Nyberg Marta  2007  SK SYDSIM  AK0807  25 m  53.24   
32  75  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  53.40   
33  73  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  54.84   
34  171  Hallencreutz Isabelle  2007  POSEIDON  AV9807  25 m  54.88   
35  325  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  55.59   
36  461  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  56.05   
37  248  Alsalim Elin  2007  SK RAN  AV8607  50 m  57.86   
38  244  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  1:00.97   
39  180  Klasholm Amanda  2007  POSEIDON  AP2807  25 m  1:02.62   
40  16  Singvall Klara  2007  SK HAJEN  AU6407  25 m     
41  17  Stegmark Klara  2007  SK HAJEN  BC3207  25 m     
42  67  Daniel Domino  2007  MKK  BB6407  25 m     
43  76  Furöy Hillevi  2007  MKK  BB7607  25 m     
44  77  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m     
45  90  Kovcegaraovska Angelina  2007  MKK  BB4807  25 m     
46  213  Zigmantaite Saulé  2007  POSEIDON  AM9407  25 m     
47  260  Faradji Dina  2007  SK RAN  BA0207  25 m     
48  288  Wong Maspers Izabella  2007  SK RAN  BA9207  25 m     
49  362  Hagström Vera  2007  SK TRITON  AE3407  25 m     
 
Gren 52, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  39.80   
486  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  41.32   
111  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  43.27   
137  Jokubka Joris  2007  MKK  AG0907  25 m  43.47  EFT 
270  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m  45.37   
261  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  45.98   
29  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  46.17   
331  Lövberg Viktor  2007  SK SYDSIM  AB0307  25 m  46.29   
85  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  47.66   
10  356  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  47.69   
11  Forsberg Anton  2007  SK HAJEN  AD5707  25 m  48.06   
12  72  Esen Giray  2007  MKK  AH3107  25 m  48.39   
13  30  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  48.48   
14  115  Sanda Mattias  2007  MKK  AG3907  50 m  48.81   
15  98  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m  50.81   
16  32  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  25 m  51.14   
17  211  Wikström Albin  2007  POSEIDON  AJ5707  25 m  52.21   
18  104  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  52.83   
19  150  Andersson Medhanie Benjamin  2007  POSEIDON  AE0707  25 m  53.59   
20  203  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m  54.48   
21  454  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  59.10   
22  126  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  1:00.22   
23  249  Alsalim Mario  2007  SK RAN  AJ2507  50 m  1:01.46   
24  66  Dalaei Benjamin  2007  MKK  AM6907  25 m     
25  82  Imamovic Faris  2007  MKK  AN3107  25 m     
26  167  Fogelmark Alfred  2007  POSEIDON  AG1507  25 m     
27  172  Hammarlund Adam  2007  POSEIDON  AM3907  25 m     
28  193  Nilsson Esbjörn  2007  POSEIDON  AK4907  25 m     
29  259  Evander Hugo  2007  SK RAN  AM1107  25 m     
30  273  Ketelsen Kasper  2007  SK RAN  AJ7507  25 m     
 
Gren 53, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Mkk Damer [2007] Lag 1  2007  MKK    25 m  2:33.17   
391  SK Triton Flickor  2007  SK TRITON    25 m  2:37.30   
46  SK Lödde Fl Lag 1 [2007]  2007  SK LÖDDE    25 m  2:42.80   
480  Trelleborg Damer [2007]  2007  TRELLEBORG    25 m  2:42.97   
294  SK Ran Flickor Lag 1  2007  SK RAN    25 m  2:45.00   
131  Mkk Damer [2007] Lag 2  2007  MKK    25 m  2:45.92   
22  SK Hajen Damer [2007]  2007  SK HAJEN    25 m  2:47.55   
458  Ystads SS Damer [2007]  2007  YSTADS SS    25 m  2:48.79   
429  Vellinge-N Damer [2007]  2007  VELLINGE-N    25 m  2:49.19   
10  24  SK Hajen Damer [2008]  2007  SK HAJEN    25 m  2:51.65   
11  296  SK Ran Flickor Lag 2  2007  SK RAN    25 m  3:00.00   
12  132  Mkk Damer [2007] Lag 3  2007  MKK    25 m  3:12.65   
13  229  Poseidon Lag 1[2007]  2007  POSEIDON    25 m     
14  230  Poseidon Lag 2 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
15  231  Poseidon Lag 3 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
16  232  Poseidon Lag 4 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
17  317  Sjöbo SS Damer [2007]  2007  SJÖBO SS    25 m     
18  349  SK Sydsim Damer [2007]  2007  SK SYDSIM    25 m     
 
Gren 54, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
303  SK Ran Pojkar Lag 1  2007  SK RAN    25 m  2:30.00   
139  Mkk Herrar [2007] Lag 1  2007  MKK    25 m  2:41.32   
241  Poseidonlag 1 [2007]  2007  POSEIDON    25 m  2:48.69   
304  SK Ran Pojkar Lag 2  2007  SK RAN    25 m  2:50.00   
51  SK Lödde Po Lag 1[2007]  2007  SK LÖDDE    25 m  2:58.25   
140  Mkk Herrar [2007] Lag 2  2007  MKK    25 m  3:17.52   
242  Poseidonlag 1[2007]  2007  POSEIDON    25 m     
243  Poseidonlag 2 [2007]  2007  POSEIDON    25 m     
351  SK Sydsim Herrar [2007]  2007  SK SYDSIM    25 m     
10  403  SK Triton Pojkar  2007  SK TRITON    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2017 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  21:06