Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  SIM ā LUND GUL Challenge    Utskriftsdatum  08 december 2017   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  21:31   
  Arrangör  SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 december 2017         
 
 
Gren 1, 100m Fjäril Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  57.11   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  58.51   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  59.71   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:00.45   
Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  25 m  1:00.53   
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:00.93   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  1:01.15   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  1:01.51   
Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:02.54   
10  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  1:02.75   
11  94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:03.38   
12  159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  1:03.87   
13  14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.11   
14  107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:04.45   
15  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:04.52   
16  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:04.58   
17  106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  1:04.65   
18  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:04.65   
19  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:04.69   
20  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:05.01   
21  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:05.36   
22  73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:05.73   
23  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:05.78   
24  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:05.97   
25  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:07.18   
26  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.73   
27  79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:09.24   
28  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:09.33   
29  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:09.82   
30  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:10.14   
31  143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:10.19   
32  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:11.11   
33  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  1:11.23   
34  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:12.19   
35  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:12.27   
36  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:12.90   
37  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:12.96   
38  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:13.26   
39  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:13.30   
40  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:13.66   
41  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:13.92   
42  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:14.06   
43  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  1:15.86   
44  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:16.21   
45  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:17.91   
46  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:18.15   
47  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:19.20   
48  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:19.22   
49  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:19.37   
50  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:19.60   
51  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:20.18   
52  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:20.23   
53  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:20.98   
54  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:22.41   
55  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:22.50   
56  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  1:22.63   
57  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:23.17   
58  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.54   
59  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:23.56   
60  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:23.64   
61  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:24.08   
62  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:25.93   
63  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:28.11   
64  314  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  1:28.67  EFT 
65  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:29.66   
66  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:30.78   
67  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:32.47   
68  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:45.28   
69  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m     
70  156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m     
71  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
 
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:03.17   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:07.18   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  1:07.57   
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  1:07.78   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:08.07   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:08.47   
254  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  1:09.87   
54  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  1:10.24   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  1:10.44   
10  228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:10.80   
11  294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:10.96   
12  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:11.00   
13  110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:12.24   
14  128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:12.65   
15  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:13.09   
16  33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:13.18   
17  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:13.41   
18  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:13.48   
19  17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:13.62   
20  248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:13.86   
21  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:14.44   
22  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:14.68   
23  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:14.73   
24  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:14.81   
25  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:14.84   
26  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:14.85   
27  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:14.88   
28  12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m  1:14.89   
29  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:15.15   
30  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:15.31   
31  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:15.36   
32  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:15.43   
33  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.65   
34  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:16.20   
35  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:16.28   
36  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:16.35   
37  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:16.77   
38  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  1:17.18   
39  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:17.54   
40  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:17.90   
41  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:18.04   
42  93  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:18.21   
43  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:18.40   
44  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:18.93   
45  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:19.04   
46  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:19.21   
47  291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:19.44   
48  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:19.47   
49  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:20.11   
50  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:20.22   
51  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:20.34   
52  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:20.78   
53  292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  50 m  1:21.48   
54  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:21.49   
55  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:21.72   
56  61  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:21.83   
57  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:21.90   
58  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  1:22.05   
59  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  1:22.19   
60  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:22.22   
61  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:22.45   
62  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:22.65   
63  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:23.18  EFT 
64  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:23.30   
65  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:23.40   
66  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:23.69   
67  32  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  1:24.06   
68  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:24.13   
69  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:24.46   
70  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:25.03   
71  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:25.10   
72  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:25.16   
73  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:25.50   
74  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.63   
75  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:26.09   
76  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:26.40  EFT 
77  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:27.24   
78  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  1:27.46   
79  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:27.59   
80  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:28.07   
81  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:28.40   
82  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:28.67   
83  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:29.16   
84  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:30.30   
85  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:31.64   
86  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:32.62   
87  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:35.60   
88  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:36.46   
89  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:41.03   
90  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:42.85   
91  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:44.26   
92  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m     
 
Gren 3, 100m Bröstsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  25 m  1:00.60   
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  1:01.96   
158  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  1:03.25   
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  1:03.33   
163  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  1:04.87   
135  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  1:06.75   
137  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  25 m  1:08.24   
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:08.27   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  1:08.54   
10  255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  1:09.43   
11  153  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  1:09.63   
12  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:10.45   
13  14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:11.25   
14  282  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  1:11.58   
15  86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  1:12.26   
16  56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:13.80   
17  57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  1:13.84   
18  Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  25 m  1:13.95   
19  264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  1:14.54   
20  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:14.57   
21  37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:14.69   
22  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:14.76   
23  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:15.06   
24  161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  1:15.07   
25  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:15.91   
26  144  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  1:16.41   
27  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:16.68   
28  73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:16.73   
29  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:16.90   
30  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:16.99   
31  288  Persson Johan  1998  VELLINGE-N  AG8598  25 m  1:17.73   
32  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:18.40   
33  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:18.73   
34  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:19.17   
35  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:19.45   
36  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:19.73   
37  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:20.96   
38  117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:21.02   
39  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:21.05   
40  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:21.16   
41  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:21.36   
42  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:21.47   
43  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:21.52   
44  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:22.79   
45  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:22.93   
46  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:23.03   
47  314  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  1:24.06  EFT 
48  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:24.07   
49  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:24.64   
50  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:24.74   
51  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:25.60   
52  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:27.70   
53  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:29.19   
54  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:29.52   
55  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  1:30.46   
56  155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  1:30.85   
57  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:32.46   
58  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:34.34   
59  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:35.53   
60  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:35.66   
61  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:36.21   
62  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:38.43   
63  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:39.30   
64  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:40.60   
65  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:43.18   
66  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m  1:44.58   
67  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:45.73   
68  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m     
69  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
70  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:24.54   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  2:27.19   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  2:28.18   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:28.91   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:30.36   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:30.97   
252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:33.77   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:34.24   
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:34.54   
10  85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  2:34.61   
11  287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:34.87   
12  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:34.99   
13  110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  2:35.06   
14  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:35.19   
15  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
16  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  2:37.84   
17  33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:37.93   
18  294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:38.94   
19  290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:40.27   
20  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:40.69   
21  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:40.94   
22  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:41.38   
23  291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  2:41.45   
24  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:41.50   
25  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:42.08   
26  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:42.56   
27  248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:43.95   
28  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:44.52   
29  254  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  2:44.56   
30  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:45.43   
31  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:46.00   
32  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:46.03   
33  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:46.61   
34  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:46.72   
35  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  2:46.81   
36  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:47.17   
37  62  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  2:47.42   
38  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:47.62   
39  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:47.81   
40  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:48.46   
41  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:48.64   
42  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:48.86   
43  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  2:48.89   
44  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:49.76   
45  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:50.47   
46  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  2:51.09   
47  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:52.78   
48  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:53.18   
49  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:53.53   
50  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:54.55   
51  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  2:54.69   
52  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  2:55.89   
53  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:56.99   
54  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:57.10   
55  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:57.55   
56  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  2:58.15   
57  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:58.58   
58  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  2:58.64   
59  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:59.27   
60  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:59.40   
61  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:01.61   
62  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  3:02.17   
63  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  3:03.68   
64  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  3:04.35   
65  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  3:05.48   
66  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  3:05.87   
67  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  3:06.17   
68  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  3:06.37   
69  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  3:07.21   
70  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  3:09.70   
71  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  3:10.00   
72  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  3:12.53   
73  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  3:12.59   
74  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  3:14.45   
75  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  3:14.73   
76  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  3:15.41  EFT 
77  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  3:17.24   
78  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  3:17.39   
79  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:22.74   
80  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  3:27.35   
81  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  3:27.71   
82  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  50 m  3:29.03   
83  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:42.16   
84  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m     
85  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  2:05.42   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:20.77   
155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  2:21.21   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:21.26   
Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:21.67   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:22.20   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  2:23.48   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  2:25.32   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:27.10   
10  56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:27.47   
11  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:28.03   
12  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:29.90   
13  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:29.90   
14  94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  2:30.22   
15  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:30.45   
16  264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:30.49   
17  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:30.79   
18  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  2:31.01   
19  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:32.03   
20  79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  2:32.08   
21  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:32.55   
22  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:32.56   
23  117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  2:33.00   
24  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:33.90   
25  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:34.15   
26  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  2:34.17   
27  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:34.52   
28  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:35.88   
29  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:39.13   
30  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:39.15   
31  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:39.61   
32  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:40.86   
33  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  2:41.07   
34  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  2:42.88   
35  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:46.47   
36  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:46.99   
37  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:47.05   
38  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  2:47.38   
39  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  2:48.13   
40  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:48.27   
41  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  2:48.97   
42  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:49.01   
43  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:50.32   
44  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:50.65   
45  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:51.25   
46  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:53.79  EFT 
47  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  2:54.35   
48  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:54.65   
49  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  2:55.52   
50  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  2:55.91   
51  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  50 m  2:56.99   
52  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:03.24   
53  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:08.67   
54  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:09.64   
55  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  3:13.56   
56  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  3:13.96   
57  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  3:13.98   
58  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:17.10   
59  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:19.30   
60  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  3:23.74   
61  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  3:27.06   
62  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  3:36.03   
63  52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  25 m     
64  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
65  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
66  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
 
Gren 6, 100m Frisim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  56.70   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  57.48   
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  58.82   
54  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  58.84   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  59.15   
242  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  25 m  59.44   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  59.66   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  59.71   
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  59.75   
10  239  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  25 m  59.96   
11  125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:00.36   
12  110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:00.58   
13  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:01.91   
14  124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:02.13   
15  252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  1:02.34   
16  49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  1:02.37   
17  172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:02.86   
18  294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:03.07   
19  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:03.11   
20  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:03.16   
21  228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:03.35   
22  10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:03.47   
23  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:03.96   
24  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:04.25   
25  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:04.45   
26  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:04.50   
27  257  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  1:04.53   
28  84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:04.54   
29  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:04.64   
30  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:04.81   
31  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:04.96   
32  248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:05.08   
33  62  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  1:05.14   
34  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:05.18   
35  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:05.44   
36  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:05.49   
37  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:05.62   
38  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:05.64   
39  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:05.79   
40  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:05.81   
41  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:05.82   
42  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:05.82   
43  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:05.84   
44  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:05.84   
45  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:06.27   
46  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:06.47   
47  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:06.51   
48  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:06.57   
49  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:06.63   
50  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:06.87   
51  273  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  1:07.30   
52  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:07.36   
53  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:07.61   
54  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:07.62   
55  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:07.82   
56  11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  50 m  1:07.96   
57  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:08.02   
58  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:08.07   
59  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:08.13   
60  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:08.24   
61  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:08.25   
62  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:08.57   
63  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  1:08.60   
64  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:08.80   
65  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:08.84   
66  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:09.03   
67  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:09.09   
68  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:09.25   
69  61  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:09.25   
70  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:09.30   
71  93  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:09.56   
72  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:09.87   
73  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  1:10.10   
74  292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  50 m  1:10.41   
75  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  1:10.57   
76  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:10.79   
77  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:10.92   
78  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  1:10.92  EFT 
79  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:11.01   
80  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:11.02   
81  21  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  1:11.05   
82  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:11.08   
83  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:11.23   
84  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:11.70   
85  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:11.74   
86  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:11.78   
87  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:12.15   
88  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:12.50   
89  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:12.77   
90  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:12.81   
91  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:14.50   
92  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:14.80   
93  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:14.80  EFT 
94  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:15.20   
95  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:16.13   
96  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:16.30   
97  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:17.18   
98  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:17.73   
99  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:18.19   
100  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:18.63   
101  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:20.72   
102  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  1:22.45   
103  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:23.70   
104  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:23.97   
105  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:29.23   
106  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:29.96   
107  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:30.65   
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:05.92   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  50 m  2:10.09   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:11.38   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:15.10   
Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  50 m  2:21.03   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  2:23.85   
166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  2:24.02   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:24.11   
107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:25.52   
10  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:26.79   
11  306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:28.16   
12  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:30.03   
13  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:32.49   
14  153  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  2:32.95   
15  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  2:43.47   
16  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:48.00   
17  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  2:48.95   
18  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  3:02.23   
19  310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  3:06.47   
20  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  3:15.87   
21  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  3:41.78   
22  144  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m     
23  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m     
 
Gren 8, 200m Ryggsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  2:17.88   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  2:25.26   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:27.43   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:27.59   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:27.90   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:30.29   
252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:34.12   
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:34.96   
49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:35.30   
10  257  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  2:36.28   
11  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:36.75   
12  228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:37.50   
13  128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  2:37.62   
14  248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:37.68   
15  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:37.70   
16  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:37.87   
17  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:39.50   
18  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  2:39.89   
19  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:43.67   
20  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:44.51   
21  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:48.99   
22  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  2:49.11   
23  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:49.99   
24  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:50.70   
25  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:52.24   
26  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:54.31   
27  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:56.45  EFT 
28  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  2:57.72   
29  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  3:01.13   
30  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  3:01.17   
31  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  3:05.02   
32  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  3:06.52   
33  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:08.18   
34  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  3:08.71   
35  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  3:13.25   
36  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m     
 
Gren 9, 200m Bröstsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  2:12.91   
52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  50 m  2:22.35   
163  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  2:23.47   
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  2:24.65   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  2:25.12   
113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.12   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:38.17   
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:39.12   
56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:39.24   
10  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:40.03   
11  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:40.97   
12  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:44.57   
13  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  2:44.76   
14  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  2:44.80   
15  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:45.53   
16  264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:46.94   
17  37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  2:48.00   
18  161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:48.65   
19  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  2:48.94   
20  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:50.79   
21  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  2:54.08   
22  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:56.12   
23  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:58.46   
24  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  3:02.30   
25  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:07.15   
26  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  3:10.80   
27  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:17.51   
28  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  3:17.60   
29  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  3:22.84   
30  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  3:29.05   
31  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  3:33.44   
32  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:42.84   
33  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:43.71   
34  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m     
35  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m     
36  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m     
37  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m     
38  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m     
39  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m     
 
Gren 10, 200m Frisim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  2:04.34   
81  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  2:05.70   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:05.79   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  2:06.62   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:08.78   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:14.09   
49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:14.28   
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:14.81   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:16.08   
10  294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:18.23   
11  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:18.76   
12  46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:19.28   
13  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:19.28   
14  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:19.47   
15  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:21.54   
16  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:21.70   
17  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:23.01   
18  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  2:23.84   
19  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:23.93   
20  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:24.34   
21  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  2:24.58   
22  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:24.70   
23  129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:25.30   
24  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  50 m  2:25.58   
25  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:26.72   
26  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:26.97   
27  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  2:27.10   
28  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:27.46   
29  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:27.71   
30  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:27.98   
31  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  2:28.05   
32  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  2:28.28   
33  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  2:28.73   
34  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  2:28.94   
35  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:29.29   
36  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  2:29.41   
37  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:29.57  EFT 
38  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:29.68   
39  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:30.04   
40  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:30.64   
41  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:30.84   
42  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:31.83   
43  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:33.26   
44  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:33.33   
45  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  2:33.54   
46  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:34.29   
47  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  2:35.52   
48  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  2:35.54   
49  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  2:35.69   
50  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  2:36.25   
51  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  2:36.56   
52  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  2:38.08   
53  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:38.57   
54  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  2:38.59   
55  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  2:38.83   
56  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  2:39.84   
57  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  2:42.83   
58  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:42.93   
59  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:44.08   
60  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:44.35   
61  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  2:44.69   
62  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  2:47.73  EFT 
63  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  2:50.77   
64  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  2:51.54   
65  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  2:52.17   
66  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  2:53.39   
67  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  3:00.42   
68  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  3:06.50   
69  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:07.32   
70  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  3:19.90   
71  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:21.06   
72  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  3:44.67   
73  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m     
74  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m     
75  292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  25 m     
 
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:00.13   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:07.04   
251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:07.37   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:08.91   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:09.51   
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:10.13   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:10.29   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:10.97   
33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:11.44   
10  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:11.92   
11  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:12.55   
12  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:13.45   
13  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:13.48   
14  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:15.00   
15  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:15.08   
16  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:15.14   
17  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:15.84   
18  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:16.80   
19  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:16.89   
20  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:16.97   
21  150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:17.56   
22  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:18.37   
23  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:18.78   
24  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:19.25   
25  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:20.68   
26  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:20.91   
27  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:21.01   
28  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:21.84   
29  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:21.96   
30  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:22.80   
31  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:22.91   
32  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:23.25   
33  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:23.44   
34  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:24.00   
35  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:24.14   
36  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:24.56  EFT 
37  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:24.60   
38  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:24.67   
39  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.35   
40  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:25.70   
41  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:25.72   
42  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:28.23   
43  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:29.49   
44  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  1:29.81   
45  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  1:31.36   
46  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:31.79   
47  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:32.95   
48  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m  1:33.11   
49  172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:37.38   
50  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:38.33   
51  12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m     
52  19  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  25 m     
 
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  59.59   
156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  1:00.84   
147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:03.92   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.11   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:04.11   
15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:04.99   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:05.15   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:05.31   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  1:05.51   
10  155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  1:05.87   
11  212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:06.15   
12  187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:06.97   
13  139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  1:07.12   
14  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:07.34   
15  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.83   
16  79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:07.92   
17  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:08.04   
18  296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:09.21   
19  121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:09.65   
20  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:09.89   
21  107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:09.96   
22  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:10.38   
23  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:10.41   
24  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  1:10.62   
25  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:10.80   
26  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:10.89   
27  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:10.98   
28  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:11.04   
29  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:11.09   
30  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:11.52   
31  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:12.05   
32  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:12.07   
33  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:12.18   
34  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:13.04   
35  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:13.20   
36  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:13.24   
37  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:13.71   
38  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:13.79   
39  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:14.18   
40  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:14.48   
41  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:14.55   
42  225  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:14.65   
43  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:14.96   
44  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:15.03   
45  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:15.38   
46  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:15.40   
47  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:16.53   
48  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:17.38   
49  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:17.54   
50  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:17.62   
51  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:17.71   
52  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:18.02   
53  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:19.54   
54  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:21.01   
55  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:22.15   
56  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:22.75   
57  263  Marcusson Madsen Kasper  2004  SK TRITON  AR0304  25 m  1:22.83   
58  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:23.61   
59  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.82   
60  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:24.30   
61  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:25.10   
62  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:25.85   
63  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:26.11   
64  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:26.45   
65  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:26.64   
66  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:26.99   
67  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:27.05   
68  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:29.56   
69  258  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  1:30.12   
70  262  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  25 m  1:31.74   
71  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:31.93   
72  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  1:32.34   
73  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m  1:33.15   
74  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:34.15   
75  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:35.13   
76  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:36.82   
77  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
 
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:09.22   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:12.32   
50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.02   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:16.48   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:17.48   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:17.92   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:18.07   
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:18.12   
11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  25 m  1:19.64   
10  128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:19.79   
11  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:20.30   
12  149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
13  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.34   
14  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:20.42   
15  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:21.02   
16  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:21.58   
17  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  1:21.71   
18  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:21.73   
19  70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:21.87   
20  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:22.81   
21  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:22.82   
22  120  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:23.69   
23  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.11   
24  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:24.39   
25  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:25.13   
26  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:25.38   
27  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:25.63   
28  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  1:25.74   
29  260  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  1:25.81   
30  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.05   
31  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:26.73   
32  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:26.90   
33  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:27.23   
34  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:27.32   
35  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:27.66   
36  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:27.87   
37  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:28.26   
38  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:28.56   
39  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:28.57   
40  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:28.83   
41  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:29.05   
42  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:29.63   
43  84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:29.75   
44  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:30.80   
45  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:30.97   
46  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:30.97   
47  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:30.99   
48  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:31.44   
49  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:31.73   
50  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:31.97   
51  244  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:32.01   
52  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:32.79   
53  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:33.00   
54  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:33.13   
55  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:34.57   
56  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:34.86   
57  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:35.46   
58  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:35.96   
59  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:36.50   
60  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  1:36.52   
61  233  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:36.77   
62  123  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:36.97   
63  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:37.27   
64  278  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  1:38.18   
65  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:38.69   
66  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  1:39.54   
67  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:42.61   
68  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:42.78   
69  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:43.36   
70  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:44.36   
71  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:46.32   
72  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:49.31   
73  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:51.33   
74  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:58.26   
75  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m     
 
Gren 14, 100m Medley Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  1:00.81   
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  1:02.16   
Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:02.96   
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  1:03.09   
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  1:03.49   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  1:03.59   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:03.79   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.12   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:04.25   
10  94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:05.25   
11  155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  1:05.41   
12  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:05.69   
13  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:05.90   
14  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  1:05.97   
15  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:06.38   
16  139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  1:06.85   
17  265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  1:07.36   
18  86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  1:07.45   
19  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.65   
20  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:07.87   
21  15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:08.56   
22  212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:08.61   
23  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:08.68   
24  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:09.00   
25  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:09.22   
26  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:09.41   
27  187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:09.42   
28  264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  1:09.68   
29  106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  1:09.82   
30  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:11.11   
31  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  1:11.17   
32  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:11.23   
33  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:11.36   
34  121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:11.51   
35  147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:11.51   
36  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:12.15   
37  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:12.30   
38  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:12.62   
39  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:12.84   
40  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:13.63   
41  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:13.77   
42  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:13.78   
43  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:13.82   
44  79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:14.06   
45  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:15.40   
46  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:15.94   
47  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:15.95   
48  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:16.21   
49  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:17.48   
50  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:17.56   
51  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:18.90   
52  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:19.03   
53  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:19.24   
54  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:19.48   
55  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:20.35   
56  225  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:20.42   
57  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:21.25   
58  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:21.39   
59  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:22.02   
60  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:22.03   
61  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:22.44   
62  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.48   
63  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:23.93   
64  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:23.98   
65  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:24.79   
66  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:24.83   
67  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:24.98   
68  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:25.01   
69  263  Marcusson Madsen Kasper  2004  SK TRITON  AR0304  25 m  1:25.44   
70  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:25.75   
71  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:26.05   
72  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:26.81   
73  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:28.63   
74  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:28.67   
75  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:28.84   
76  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:30.71   
77  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:30.91   
78  262  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  25 m  1:32.69   
79  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:41.53   
80  258  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  1:50.25   
81  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  1:51.67   
82  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:52.62   
83  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m     
84  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m     
85  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m     
86  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
 
Gren 15, 100m Medley Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  59.31   
154  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  1:04.38   
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:07.07   
239  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  25 m  1:07.88   
242  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  25 m  1:09.89   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:10.03   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:10.53   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:11.01   
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.21   
10  33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:11.45   
11  110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:11.66   
12  17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:11.81   
13  287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:11.85   
14  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:12.76   
15  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:12.84   
16  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:13.02   
17  12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m  1:13.18   
18  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:13.84   
19  46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:14.10   
20  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:14.17   
21  128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:14.50   
22  228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:14.90   
23  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:15.60   
24  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:15.71   
25  149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:15.85   
26  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:16.04   
27  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:16.14   
28  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:16.20   
29  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:16.24   
30  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:16.46   
31  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:16.50   
32  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:16.53   
33  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:16.75   
34  70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:16.98   
35  172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:17.17   
36  83  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  1:17.30   
37  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:17.60   
38  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:18.16   
39  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:18.66   
40  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:18.76   
41  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:18.78   
42  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:18.84   
43  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:19.64   
44  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:19.80   
45  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:19.87   
46  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.00   
47  120  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:20.10   
48  84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:20.11   
49  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:20.21   
50  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:20.28   
51  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:20.29   
52  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:20.29   
53  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:20.92   
54  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:21.12   
55  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:21.21   
56  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:21.27   
57  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:21.68   
58  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:21.73   
59  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:21.79   
60  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:21.86   
61  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:22.20   
62  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:22.32   
63  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:22.58   
64  244  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:22.59   
65  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:22.83   
66  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:23.04   
67  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:23.12   
68  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:23.44   
69  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:23.68   
70  150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:23.72   
71  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:23.72   
72  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.31   
73  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:24.51   
74  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:25.31   
75  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:25.34   
76  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  1:25.90   
77  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:27.72   
78  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:28.61   
79  233  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:28.61   
80  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:28.84   
81  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:29.46   
82  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:29.48   
83  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:29.68   
84  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:29.73   
85  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:30.60   
86  123  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:30.74   
87  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:31.81   
88  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:32.73   
89  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:34.31   
90  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:38.59   
91  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:40.45   
92  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:40.49   
93  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:40.66   
94  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:41.04   
95  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m  1:43.84   
96  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  51.39   
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  52.70   
222  Persson Lenny  1977  SK RAN  AA2577  25 m  53.16   
44  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  25 m  54.93   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  55.07   
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  55.27   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  55.48   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  55.92   
91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  55.98   
10  229  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  56.00   
11  156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  56.33   
12  162  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  56.34   
13  106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  56.47   
14  267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  56.65   
15  73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  56.72   
16  143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  56.72   
17  282  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  56.82   
18  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  56.86   
19  255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  57.01   
20  212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  57.23   
21  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  57.41   
22  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  57.42   
23  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  57.45   
24  139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  57.54   
25  159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  57.54   
26  69  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  57.77   
27  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  57.78   
28  94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  57.79   
29  265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  57.95   
30  15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  58.08   
31  165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  58.15   
32  86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  58.73   
33  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  58.73   
34  107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  58.88   
35  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  59.04   
36  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  59.28   
37  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  59.31   
38  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  59.46   
39  141  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  59.59   
40  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  59.72   
41  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  59.78   
42  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  59.88   
43  117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:00.01   
44  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:00.16   
45  121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:00.19   
46  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  50 m  1:00.30   
47  224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  1:00.32   
48  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:00.41   
49  56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:00.95   
50  288  Persson Johan  1998  VELLINGE-N  AG8598  25 m  1:00.95   
51  37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:00.99   
52  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:01.19   
53  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:01.20   
54  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:01.23   
55  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:01.37   
56  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:01.71   
57  296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:01.82   
58  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:02.18   
59  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:02.26   
60  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:02.79   
61  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:02.96   
62  79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:03.07   
63  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:03.38   
64  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:03.45   
65  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:03.47   
66  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:03.52   
67  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:03.60   
68  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:03.61   
69  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:03.84   
70  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:04.03   
71  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:04.04   
72  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:04.09   
73  63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:04.30   
74  223  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  1:04.54   
75  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:04.59   
76  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:04.80   
77  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:04.88   
78  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:05.92   
79  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:05.97   
80  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:06.58   
81  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:06.71   
82  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:06.99   
83  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:07.58   
84  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:07.59   
85  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:08.02   
86  253  Alm Max  2003  SK TRITON  AE1103  25 m  1:08.02   
87  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  50 m  1:08.18   
88  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:08.18   
89  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:08.51   
90  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:09.08   
91  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:09.20   
92  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:10.14   
93  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:11.05   
94  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:11.11   
95  77  Sörensen Fredrik  2001  HS  AZ9101  25 m  1:12.46   
96  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:13.02   
97  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:13.29   
98  209  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:14.48   
99  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:14.59   
100  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:14.70   
101  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:15.17   
102  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:17.00   
103  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:18.01   
104  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:19.75   
105  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:20.94   
106  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:24.17   
107  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  1:41.93   
108  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m     
109  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
 
Gren 17, 200m Fjärilsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:34.08   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:37.78   
301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:38.60   
291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  2:38.87   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:39.05   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  2:40.40   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:40.80   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:41.77   
150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  2:53.34   
10  16  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  3:03.23   
11  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  3:07.35   
12  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  3:15.01   
13  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  3:26.37   
14  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m     
15  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m     
16  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m     
 
Gren 18, 200m Ryggsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:14.18   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:18.23   
15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:20.96   
147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:24.63   
187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:24.94   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  2:27.34   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:31.54   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:33.81   
177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:33.95   
10  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:34.90   
11  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:36.65   
12  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:38.28   
13  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  2:39.39   
14  224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  50 m  2:44.28   
15  63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:46.81   
16  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:49.84   
17  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:57.59   
18  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:02.56   
19  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:04.50   
20  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m     
21  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m     
22  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m     
23  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m     
24  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:43.12   
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:47.17   
11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  25 m  2:50.12   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:52.24   
142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:52.46   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  2:53.90   
114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:54.22   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:55.34   
16  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:56.65   
10  300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:56.87   
11  149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  2:58.23   
12  128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  2:58.28   
13  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  2:58.71   
14  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  3:00.15   
15  70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  3:01.98   
16  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  3:02.01   
17  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  3:02.39   
18  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  3:04.35   
19  18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  3:06.72   
20  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  3:06.83   
21  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  3:07.98   
22  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  3:09.02   
23  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  3:11.86   
24  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  50 m  3:12.75   
25  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  3:13.66   
26  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  3:13.83   
27  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  3:15.67   
28  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  3:16.72   
29  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:16.91   
30  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  3:18.86   
31  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  3:19.83   
32  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  3:20.33   
33  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  3:21.45   
34  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  3:25.61   
35  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:26.08   
36  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  3:29.28   
37  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  3:31.40   
38  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  3:36.52   
39  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  3:37.86   
40  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m     
41  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m     
42  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m     
43  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m     
 
Gren 20, 200m Frisim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Persson Lenny  1977  SK RAN  AA2577  25 m  1:57.40   
44  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  25 m  2:00.76   
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  2:00.86   
229  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:01.95   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:02.32   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:04.61   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:04.77   
159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:04.78   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:04.96   
10  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:05.05   
11  310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  2:05.29   
12  143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:05.68   
13  73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  2:06.58   
14  69  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  2:06.99   
15  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  2:07.66   
16  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:08.13   
17  51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  2:08.61   
18  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:09.00   
19  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:09.02   
20  15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:09.13   
21  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:09.48   
22  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:10.67   
23  265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:11.26   
24  298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:11.50   
25  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  2:11.53   
26  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:12.99   
27  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:13.64   
28  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  2:14.08   
29  165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  2:14.21   
30  224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  2:14.36   
31  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:14.40   
32  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:14.41   
33  117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  2:15.66   
34  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  2:16.11   
35  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:16.48   
36  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:17.52   
37  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  2:17.81   
38  296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:17.89   
39  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  2:18.33   
40  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:19.34   
41  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:19.52   
42  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:19.79   
43  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  2:19.96   
44  147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:20.23   
45  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:20.74   
46  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:21.26   
47  187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:21.44   
48  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:23.00   
49  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:23.17   
50  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  2:24.04   
51  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:24.77   
52  223  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  2:25.14   
53  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:25.25   
54  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  2:25.72   
55  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  2:26.38   
56  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:26.59   
57  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:27.15   
58  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  2:28.11   
59  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:28.13   
60  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:28.24   
61  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  2:28.97   
62  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  2:29.02   
63  253  Alm Max  2003  SK TRITON  AE1103  25 m  2:29.43   
64  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  2:29.87   
65  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  2:31.20   
66  63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:33.03   
67  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  50 m  2:34.98   
68  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:35.11   
69  209  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  2:36.33   
70  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  2:39.68   
71  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  2:42.16   
72  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:44.11   
73  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  2:44.29   
74  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  2:45.22   
75  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  2:45.56   
76  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:46.59   
77  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  2:50.05   
78  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  2:50.13   
79  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  2:51.49   
80  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  2:59.51   
81  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  3:02.50   
82  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  3:04.76   
83  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  3:09.08   
84  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 december 2017 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  21:31