Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  SIM ā LUND GUL Challenge    Utskriftsdatum  08 december 2017   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  21:30   
  Arrangör  SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 december 2017         
 
 
Gren 1, 100m Fjäril Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:07.18   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:09.24   
167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:09.82   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:10.14   
53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:12.90   
210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:13.26   
247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:13.30   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:14.06   
311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:16.21   
10  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:17.91   
11  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:19.20   
12  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:19.22   
13  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:19.60   
14  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:20.18   
15  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:20.23   
16  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:20.98   
17  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:22.41   
18  170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  1:22.63   
19  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:23.17   
20  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.54   
21  105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:23.56   
22  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:23.64   
23  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:25.93   
24  314  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  1:28.67  EFT 
25  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:30.78   
26  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:32.47   
27  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:45.28   
28  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m     
15 - 16 år 
Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:02.54   
Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  1:02.75   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.11   
188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:04.52   
Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:04.58   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:04.69   
166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:05.01   
Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:05.36   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:05.73   
10  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:05.78   
11  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:05.97   
12  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.73   
13  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:11.11   
14  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  1:11.23   
15  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:12.96   
16  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:13.66   
17  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:13.92   
18  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:18.15   
19  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:19.37   
20  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:22.50   
21  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:24.08   
22  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:28.11   
23  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:29.66   
24  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
17 - 18 år 
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  57.11   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  58.51   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  59.71   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:00.45   
Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  25 m  1:00.53   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  1:01.51   
94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:03.38   
107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:04.45   
106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  1:04.65   
10  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:04.65   
11  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:09.33   
12  143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:10.19   
13  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:12.19   
14  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:12.27   
19 år och äldre 
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:00.93   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  1:01.15   
159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  1:03.87   
59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  1:15.86   
156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m     
 
Gren 2, 100m Ryggsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:08.07   
294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:10.96   
33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:13.18   
279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:13.48   
243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:14.68   
65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:14.73   
157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:14.81   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:15.15   
152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:15.31   
10  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:15.36   
11  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:15.43   
12  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:16.28   
13  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:16.35   
14  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:16.77   
15  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  1:17.18   
16  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:17.54   
17  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:17.90   
18  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:18.04   
19  93  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:18.21   
20  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:18.93   
21  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:19.04   
22  291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:19.44   
23  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:19.47   
24  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:20.11   
25  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:21.49   
26  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:21.72   
27  61  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:21.83   
28  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:21.90   
29  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:22.22   
30  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:22.45   
31  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:22.65   
32  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:23.30   
33  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:23.40   
34  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:23.69   
35  32  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  1:24.06   
36  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:24.13   
37  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:24.46   
38  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:25.03   
39  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:25.10   
40  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:25.16   
41  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:25.50   
42  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:26.09   
43  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:26.40  EFT 
44  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:27.24   
45  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:27.59   
46  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:28.07   
47  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:28.40   
48  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:28.67   
49  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:30.30   
50  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:31.64   
51  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:35.60   
52  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:36.46   
53  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:41.03   
54  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:42.85   
55  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:44.26   
56  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m     
15 - 16 år 
254  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  1:09.87   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:10.80   
251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:11.00   
128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:12.65   
48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:13.09   
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:13.41   
248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:13.86   
216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:14.44   
99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:14.85   
10  112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:14.88   
11  12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m  1:14.89   
12  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.65   
13  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:16.20   
14  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:18.40   
15  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:20.22   
16  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:20.78   
17  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  1:22.05   
18  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  1:22.19   
19  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:23.18  EFT 
20  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.63   
21  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  1:27.46   
22  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:29.16   
23  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:32.62   
17 - 18 år 
75  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:03.17   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:07.18   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  1:07.57   
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  1:07.78   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:08.47   
54  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  1:10.24   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  1:10.44   
110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:12.24   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:13.62   
10  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:14.84   
11  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:19.21   
12  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:20.34   
13  292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  50 m  1:21.48   
 
Gren 3, 100m Bröstsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:13.80   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:16.68   
174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:18.40   
235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:18.73   
53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:19.17   
177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:20.96   
117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:21.02   
47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:21.47   
241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:22.79   
10  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:22.93   
11  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:23.03   
12  314  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  1:24.06  EFT 
13  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:24.74   
14  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:25.60   
15  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:27.70   
16  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:29.19   
17  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:32.46   
18  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:34.34   
19  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:35.53   
20  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:35.66   
21  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:36.21   
22  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:39.30   
23  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:40.60   
24  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:43.18   
25  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:45.73   
26  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
27  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
15 - 16 år 
137  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  25 m  1:08.24   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:11.25   
86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  1:12.26   
264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  1:14.54   
Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:14.57   
194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:15.06   
148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:15.91   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:16.73   
213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:16.90   
10  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:19.73   
11  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:21.05   
12  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:21.36   
13  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:21.52   
14  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:24.07   
15  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:24.64   
16  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:29.52   
17  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:38.43   
18  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m  1:44.58   
19  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m     
17 - 18 år 
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  1:03.33   
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  1:08.54   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  1:09.43   
113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:10.45   
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  1:13.84   
Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  25 m  1:13.95   
37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:14.69   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:14.76   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  1:15.07   
10  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:16.99   
11  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:19.45   
12  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:21.16   
13  155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  1:30.85   
19 år och äldre 
52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  25 m  1:00.60   
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  1:01.96   
158  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  1:03.25   
163  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  1:04.87   
135  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  1:06.75   
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:08.27   
153  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  1:09.63   
282  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  1:11.58   
144  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  1:16.41   
10  288  Persson Johan  1998  VELLINGE-N  AG8598  25 m  1:17.73   
11  59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  1:30.46   
 
Gren 4, 200m Medley Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:30.97   
252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:33.77   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:37.93   
294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:38.94   
271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:40.69   
68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:41.38   
291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  2:41.45   
286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:41.50   
10  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:42.08   
11  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:42.56   
12  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:46.00   
13  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:46.03   
14  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  2:46.81   
15  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:47.62   
16  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:47.81   
17  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:48.46   
18  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:48.86   
19  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  2:48.89   
20  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:49.76   
21  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:50.47   
22  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:53.18   
23  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:53.53   
24  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:54.55   
25  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:56.99   
26  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:57.10   
27  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:57.55   
28  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  2:58.15   
29  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:58.58   
30  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  2:58.64   
31  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:59.27   
32  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:59.40   
33  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  3:03.68   
34  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  3:04.35   
35  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  3:05.87   
36  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  3:06.17   
37  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  3:06.37   
38  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  3:09.70   
39  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  3:10.00   
40  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  3:12.53   
41  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  3:12.59   
42  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  3:14.73   
43  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  3:15.41  EFT 
44  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  3:17.39   
45  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:22.74   
46  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  3:27.35   
47  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  3:27.71   
48  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  50 m  3:29.03   
49  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:42.16   
50  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m     
51  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m     
15 - 16 år 
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:34.54   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:34.87   
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:34.99   
50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  2:37.84   
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:40.94   
248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:43.95   
130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:44.52   
254  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  2:44.56   
112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:46.61   
10  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:46.72   
11  62  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  2:47.42   
12  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:48.64   
13  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  2:51.09   
14  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:52.78   
15  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  2:54.69   
16  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  2:55.89   
17  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:01.61   
18  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  3:05.48   
19  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  3:07.21   
20  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  3:14.45   
21  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  3:17.24   
17 - 18 år 
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:24.54   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  2:27.19   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  2:28.18   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:28.91   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:30.36   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:34.24   
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  2:34.61   
110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  2:35.06   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:35.19   
10  290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:40.27   
11  114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:47.17   
12  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  3:02.17   
19 år och äldre 
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:45.43   
 
Gren 5, 200m Medley Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:27.47   
105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:28.03   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:29.90   
210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  2:31.01   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  2:32.08   
117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  2:33.00   
235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:33.90   
284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:39.13   
47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:40.86   
10  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:46.99   
11  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:47.05   
12  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:48.27   
13  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  2:48.97   
14  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:49.01   
15  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:50.32   
16  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:51.25   
17  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:53.79  EFT 
18  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:54.65   
19  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  2:55.52   
20  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  50 m  2:56.99   
21  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:08.67   
22  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:09.64   
23  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  3:13.56   
24  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  3:13.96   
25  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  3:13.98   
26  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:17.10   
27  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:19.30   
28  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  3:27.06   
29  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  3:36.03   
30  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
31  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
15 - 16 år 
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:20.77   
Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:21.67   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  2:23.48   
40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:29.90   
138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:30.45   
264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:30.49   
Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:30.79   
192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:32.03   
184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:32.55   
10  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:32.56   
11  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:34.15   
12  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  2:34.17   
13  91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:34.52   
14  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:35.88   
15  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:39.15   
16  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:39.61   
17  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  2:41.07   
18  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  2:42.88   
19  289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:46.47   
20  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  2:47.38   
21  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  2:48.13   
22  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:50.65   
23  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  2:55.91   
24  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:03.24   
25  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  3:23.74   
26  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
17 - 18 år 
155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  2:21.21   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:21.26   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:22.20   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  2:25.32   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:27.10   
94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  2:30.22   
19 år och äldre 
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  2:05.42   
59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  25 m  2:54.35   
52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  25 m     
 
Gren 6, 100m Frisim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  1:02.34   
294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:03.07   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:03.11   
39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:04.45   
297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:04.50   
84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:04.54   
303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:04.64   
76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:04.81   
208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:04.96   
10  271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:05.18   
11  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:05.49   
12  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:05.62   
13  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:05.81   
14  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:05.82   
15  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:05.82   
16  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:05.84   
17  243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:06.47   
18  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:07.61   
19  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:07.62   
20  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:08.02   
21  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:08.07   
22  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:08.13   
23  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:08.24   
24  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:08.25   
25  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:08.57   
26  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  1:08.60   
27  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:08.84   
28  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:09.03   
29  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:09.09   
30  61  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:09.25   
31  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:09.30   
32  93  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:09.56   
33  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:09.87   
34  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:10.79   
35  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:11.01   
36  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:11.02   
37  21  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  1:11.05   
38  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:11.08   
39  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:11.23   
40  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:11.70   
41  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:11.74   
42  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:11.78   
43  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:12.15   
44  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:12.77   
45  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:12.81   
46  89  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:14.80   
47  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:14.80  EFT 
48  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:16.13   
49  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:16.30   
50  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:17.18   
51  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:17.73   
52  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:18.19   
53  217  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:18.63   
54  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:20.72   
55  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  1:22.45   
56  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:23.70   
57  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:23.97   
58  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:29.23   
59  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:29.96   
60  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:30.65   
15 - 16 år 
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:01.91   
49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  1:02.37   
216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:03.16   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:03.35   
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:03.47   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:03.96   
248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:05.08   
62  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  1:05.14   
99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:05.44   
10  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:05.64   
11  309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:05.79   
12  50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:05.84   
13  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:06.27   
14  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:06.51   
15  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:06.63   
16  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:06.87   
17  273  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  1:07.30   
18  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:07.82   
19  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:08.80   
20  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:09.25   
21  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  1:10.10   
22  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  1:10.57   
23  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:10.92   
24  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  1:10.92  EFT 
25  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:12.50   
26  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:14.50   
27  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:15.20   
17 - 18 år 
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  57.48   
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  58.82   
54  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  58.84   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  59.15   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  59.66   
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  59.75   
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:00.36   
110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:00.58   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:02.13   
10  172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:02.86   
11  257  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  1:04.53   
12  236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:06.57   
13  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:07.36   
14  11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  50 m  1:07.96   
15  292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  50 m  1:10.41   
19 år och äldre 
81  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  56.70   
242  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  25 m  59.44   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  59.71   
239  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  25 m  59.96   
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:04.25   
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  2:43.47   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  2:48.95   
206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  3:15.87   
15 - 16 år 
166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  2:24.02   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:24.11   
Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:26.79   
188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:30.03   
138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:32.49   
234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:48.00   
215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  3:02.23   
192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  3:41.78   
202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m     
17 - 18 år 
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  50 m  2:10.09   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:11.38   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:15.10   
Bidstrup Lantz Sebastian  1999  VEST  9901AH  50 m  2:21.03   
107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:25.52   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:28.16   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  3:06.47   
19 år och äldre 
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:05.92   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  2:23.85   
153  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  2:32.95   
144  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m     
 
Gren 8, 200m Ryggsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:27.59   
252  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:34.12   
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:34.96   
279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:36.75   
243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:39.50   
157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:43.67   
301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:44.51   
152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:48.99   
171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:52.24   
10  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:54.31   
11  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  3:01.13   
12  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  3:01.17   
13  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  3:05.02   
14  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:08.18   
15  122  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  3:08.71   
16  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  3:13.25   
17  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m     
15 - 16 år 
49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:35.30   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:37.50   
128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  2:37.62   
248  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:37.68   
130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:37.87   
48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  2:39.89   
13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  2:49.11   
112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:49.99   
285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:50.70   
10  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:56.45  EFT 
11  277  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  2:57.72   
12  308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  3:06.52   
17 - 18 år 
75  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  2:17.88   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  2:25.26   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:27.43   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:27.90   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:30.29   
257  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  2:36.28   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:37.70   
 
Gren 9, 200m Bröstsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:39.24   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:40.97   
210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  2:44.80   
174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  2:48.94   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:50.79   
235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:58.46   
198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:07.15   
47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  3:10.80   
182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  3:22.84   
10  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  3:29.05   
11  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  3:33.44   
12  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:42.84   
13  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:43.71   
14  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m     
15  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m     
16  218  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m     
17  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m     
18  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m     
15 - 16 år 
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:38.17   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:40.03   
194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:44.57   
Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  2:44.76   
148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:45.53   
264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:46.94   
213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  2:54.08   
289  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:56.12   
201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  3:02.30   
10  202  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:17.51   
11  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  3:17.60   
12  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m     
17 - 18 år 
80  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  2:25.12   
113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.12   
37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  2:48.00   
161  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  2:48.65   
19 år och äldre 
82  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  25 m  2:12.91   
52  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  50 m  2:22.35   
163  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  2:23.47   
132  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  2:24.65   
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:39.12   
 
Gren 10, 200m Frisim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
294  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:18.23   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:18.76   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:19.28   
76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:21.54   
68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:21.70   
271  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:23.01   
303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  2:23.84   
116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:23.93   
243  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:24.34   
10  39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  2:24.58   
11  129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:25.30   
12  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:26.72   
13  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:26.97   
14  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  2:27.10   
15  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:27.46   
16  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:27.71   
17  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  2:28.94   
18  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:29.29   
19  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:29.68   
20  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:30.04   
21  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:30.64   
22  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:31.83   
23  226  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  2:33.26   
24  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:33.33   
25  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:34.29   
26  275  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  2:35.52   
27  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  2:35.54   
28  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  2:35.69   
29  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  2:36.56   
30  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  2:38.08   
31  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:38.57   
32  312  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  2:38.59   
33  259  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  2:38.83   
34  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:42.93   
35  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:44.08   
36  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:44.35   
37  316  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  2:47.73  EFT 
38  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  2:50.77   
39  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  2:51.54   
40  220  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  2:52.17   
41  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  2:53.39   
42  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  3:00.42   
43  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  3:06.50   
44  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:07.32   
45  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  3:19.90   
46  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:21.06   
47  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  3:44.67   
48  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m     
49  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m     
15 - 16 år 
49  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:14.28   
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:14.81   
130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:19.28   
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:19.47   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  50 m  2:25.58   
101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  2:27.98   
216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  2:28.05   
99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  2:28.28   
302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  2:28.73   
10  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  2:29.41   
11  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:29.57  EFT 
12  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:30.84   
13  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  2:36.25   
14  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  2:39.84   
15  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  2:42.83   
16  246  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  2:44.69   
17 - 18 år 
85  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  2:04.34   
140  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  2:05.79   
64  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  2:06.62   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:08.78   
290  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  2:14.09   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:16.08   
304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  2:33.54   
292  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  25 m     
19 år och äldre 
81  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  2:05.70   
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:24.70   
 
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:10.13   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:10.29   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:10.97   
33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:11.44   
301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:11.92   
68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:13.45   
76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:15.08   
131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:15.84   
299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:16.97   
10  286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:18.37   
11  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:18.78   
12  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:20.68   
13  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:20.91   
14  297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:21.84   
15  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:21.96   
16  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:22.80   
17  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:23.44   
18  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:24.14   
19  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:24.60   
20  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:28.23   
21  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:29.49   
22  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  1:29.81   
23  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  1:31.36   
24  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:31.79   
25  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:32.95   
26  175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m  1:33.11   
27  19  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  25 m     
15 - 16 år 
251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:07.37   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:08.91   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:09.51   
130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:13.48   
48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:15.00   
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:16.80   
112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:16.89   
150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:17.56   
295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:19.25   
10  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:21.01   
11  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:22.91   
12  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:23.25   
13  315  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:24.56  EFT 
14  232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:24.67   
15  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.35   
16  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:25.70   
17  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:25.72   
18  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:38.33   
19  12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m     
17 - 18 år 
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:07.04   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:12.55   
236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:15.14   
304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:24.00   
172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:37.38   
19 år och äldre 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:00.13   
 
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:06.97   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:07.92   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:09.89   
105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:10.38   
249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:10.98   
247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:13.04   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:13.20   
178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:13.24   
307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:14.18   
10  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:14.48   
11  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:14.55   
12  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:14.96   
13  47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:15.03   
14  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:15.38   
15  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:17.38   
16  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:17.71   
17  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:18.02   
18  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:19.54   
19  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:21.01   
20  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:22.15   
21  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:22.75   
22  263  Marcusson Madsen Kasper  2004  SK TRITON  AR0304  25 m  1:22.83   
23  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.82   
24  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:24.30   
25  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:25.10   
26  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:25.85   
27  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:26.11   
28  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:26.45   
29  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:26.64   
30  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:26.99   
31  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:27.05   
32  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:29.56   
33  258  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  1:30.12   
34  262  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  25 m  1:31.74   
35  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:31.93   
36  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  1:32.34   
37  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:34.15   
38  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:35.13   
39  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
15 - 16 år 
147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:03.92   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.11   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:05.31   
212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:06.15   
139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  1:07.12   
Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:07.34   
91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.83   
201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:08.04   
296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:09.21   
10  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:10.41   
11  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  1:10.62   
12  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:10.80   
13  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:10.89   
14  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:12.05   
15  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:12.07   
16  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:12.18   
17  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:13.79   
18  225  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:14.65   
19  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:15.40   
20  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:16.53   
21  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:17.54   
22  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:17.62   
23  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:23.61   
24  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m  1:33.15   
25  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:36.82   
17 - 18 år 
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:04.11   
15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:04.99   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:05.15   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  1:05.51   
155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  1:05.87   
121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:09.65   
107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:09.96   
237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:11.04   
126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:11.09   
10  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:11.52   
11  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:13.71   
19 år och äldre 
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  59.59   
156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  1:00.84   
 
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.34   
152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:20.42   
297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:21.02   
70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:21.87   
286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:22.81   
120  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:23.69   
200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.11   
39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:24.39   
175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:25.13   
10  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:25.38   
11  203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:25.63   
12  260  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  1:25.81   
13  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:27.32   
14  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:27.66   
15  76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:28.26   
16  97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:28.56   
17  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:28.83   
18  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:29.05   
19  84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:29.75   
20  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:30.80   
21  196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:30.97   
22  301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:30.97   
23  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:30.99   
24  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:31.73   
25  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:32.79   
26  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:33.00   
27  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:33.13   
28  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:34.57   
29  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:34.86   
30  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:35.46   
31  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:36.50   
32  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  1:36.52   
33  233  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:36.77   
34  123  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:36.97   
35  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:37.27   
36  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:38.69   
37  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  1:39.54   
38  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:42.61   
39  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:42.78   
40  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:43.36   
41  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:44.36   
42  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:46.32   
43  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:49.31   
44  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:51.33   
45  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:58.26   
46  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m     
15 - 16 år 
50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.02   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:17.92   
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:18.12   
128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:19.79   
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:20.30   
149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  1:21.71   
232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:22.82   
285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  1:25.74   
10  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.05   
11  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:26.73   
12  251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:26.90   
13  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:27.23   
14  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:27.87   
15  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  1:28.57   
16  130  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  1:29.63   
17  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:31.44   
18  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:31.97   
19  244  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:32.01   
20  283  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:35.96   
17 - 18 år 
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:12.32   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:16.48   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:17.48   
11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  25 m  1:19.64   
114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:21.73   
278  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  1:38.18   
19 år och äldre 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:09.22   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:18.07   
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:21.58   
 
Gren 14, 100m Medley Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:09.42   
105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:11.11   
210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:13.63   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:13.82   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:14.06   
47  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:17.56   
206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:18.90   
307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:19.03   
87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:19.24   
10  241  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:20.35   
11  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:21.25   
12  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:21.39   
13  174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:22.02   
14  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:22.03   
15  31  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:22.44   
16  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.48   
17  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:23.98   
18  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:24.79   
19  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:24.83   
20  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:24.98   
21  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:25.01   
22  263  Marcusson Madsen Kasper  2004  SK TRITON  AR0304  25 m  1:25.44   
23  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:25.75   
24  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:26.05   
25  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:26.81   
26  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:28.63   
27  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:28.67   
28  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:28.84   
29  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:30.91   
30  262  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  25 m  1:32.69   
31  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:41.53   
32  258  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  1:50.25   
33  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  1:51.67   
34  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:52.62   
35  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m     
36  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m     
37  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
15 - 16 år 
Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:02.96   
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:04.12   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:05.90   
Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  1:05.97   
139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  1:06.85   
265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  1:07.36   
86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  1:07.45   
91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.65   
Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:07.87   
10  212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  1:08.61   
11  188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:08.68   
12  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:09.00   
13  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:09.22   
14  264  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  1:09.68   
15  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  1:11.17   
16  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:11.23   
17  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  1:11.36   
18  147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:11.51   
19  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:12.62   
20  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:12.84   
21  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:13.77   
22  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  1:13.78   
23  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:15.40   
24  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:15.94   
25  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:15.95   
26  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:16.21   
27  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:17.48   
28  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:19.48   
29  225  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:20.42   
30  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:23.93   
31  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:30.71   
32  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m     
17 - 18 år 
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  1:02.16   
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  1:03.09   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  1:03.59   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:03.79   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:04.25   
94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:05.25   
155  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  1:05.41   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:05.69   
113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:06.38   
10  15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:08.56   
11  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  1:09.41   
12  106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  1:09.82   
13  121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:11.51   
14  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:12.15   
15  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:12.30   
19 år och äldre 
158  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  1:00.81   
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  1:03.49   
 
Gren 15, 100m Medley Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
129  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.21   
33  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:11.45   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:14.10   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:16.04   
76  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:16.14   
303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  1:16.50   
70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:16.98   
97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:18.66   
39  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:18.78   
10  157  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:18.84   
11  152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:19.64   
12  279  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:19.80   
13  68  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:19.87   
14  142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.00   
15  120  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:20.10   
16  84  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:20.11   
17  299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:20.28   
18  60  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:20.29   
19  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:20.29   
20  115  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:20.92   
21  116  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:21.12   
22  185  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:21.21   
23  65  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:21.27   
24  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:21.73   
25  72  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:21.79   
26  171  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:21.86   
27  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:22.32   
28  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:22.83   
29  67  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:23.04   
30  131  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:23.12   
31  208  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:23.44   
32  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:23.72   
33  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.31   
34  66  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:25.31   
35  231  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:25.34   
36  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  1:25.90   
37  43  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:27.72   
38  205  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:28.61   
39  233  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:28.61   
40  151  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:28.84   
41  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:29.46   
42  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  1:29.48   
43  191  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:29.68   
44  145  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:29.73   
45  123  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:30.74   
46  256  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:34.31   
47  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:38.59   
48  34  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:40.45   
49  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:40.49   
50  238  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:40.66   
51  250  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:41.04   
52  118  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m  1:43.84   
53  22  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m     
15 - 16 år 
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:11.85   
50  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:12.76   
104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:12.84   
12  N Møller Katharina  2001  VEST  0122AI  25 m  1:13.18   
251  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:13.84   
128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:14.50   
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:14.90   
232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:15.60   
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:15.71   
10  149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:15.85   
11  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:16.20   
12  35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  1:16.46   
13  96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:16.53   
14  48  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:16.75   
15  83  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  1:17.30   
16  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:17.60   
17  99  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:18.16   
18  221  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:20.21   
19  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:22.20   
20  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:22.58   
21  244  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:22.59   
22  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  1:23.68   
23  150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:23.72   
24  216  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:24.51   
25  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:30.60   
26  280  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:31.81   
27  285  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:32.73   
17 - 18 år 
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:07.07   
240  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:10.53   
124  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:11.01   
110  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:11.66   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:11.81   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:13.02   
114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:16.24   
172  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:17.17   
236  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:18.76   
10  304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  1:21.68   
19 år och äldre 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  59.31   
154  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  1:04.38   
239  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  25 m  1:07.88   
242  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  25 m  1:09.89   
266  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:10.03   
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  1:14.17   
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  58.73   
235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  59.46   
117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:00.01   
105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  1:00.41   
56  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:00.95   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:01.19   
167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:02.79   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:03.07   
174  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:03.47   
10  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:03.52   
11  281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:03.61   
12  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:03.84   
13  182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:04.04   
14  210  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:04.09   
15  63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:04.30   
16  311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:04.59   
17  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:04.80   
18  284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:04.88   
19  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:05.92   
20  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:06.71   
21  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:07.58   
22  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:07.59   
23  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:08.02   
24  253  Alm Max  2003  SK TRITON  AE1103  25 m  1:08.02   
25  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  1:08.18   
26  87  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:08.51   
27  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:09.08   
28  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  1:09.20   
29  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:10.14   
30  204  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:11.05   
31  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:11.11   
32  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:13.02   
33  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:13.29   
34  209  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:14.48   
35  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:14.59   
36  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:14.70   
37  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:15.17   
38  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:17.00   
39  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:18.01   
40  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  1:19.75   
41  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:24.17   
42  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  1:41.93   
43  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
15 - 16 år 
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  55.07   
91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  55.98   
162  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  56.34   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  56.72   
Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  56.86   
212  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  25 m  57.23   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  57.45   
139  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  57.54   
69  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  57.77   
10  40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  57.78   
11  265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  57.95   
12  86  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  58.73   
13  141  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  59.59   
14  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  59.72   
15  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  59.78   
16  102  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  59.88   
17  184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:00.16   
18  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  50 m  1:00.30   
19  224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  1:00.32   
20  Emil Bækgaard Frederik  2002  VEST  0299AI  25 m  1:01.20   
21  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  1:01.23   
22  272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:01.37   
23  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:01.71   
24  296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:01.82   
25  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:02.18   
26  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:02.26   
27  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:03.38   
28  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:03.45   
29  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  1:03.60   
30  213  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:04.03   
31  223  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  1:04.54   
32  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:05.97   
33  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:06.58   
34  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:06.99   
35  77  Sörensen Fredrik  2001  HS  AZ9101  25 m  1:12.46   
36  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:20.94   
37  30  Alam Jakub  2001  HS  BA1301  25 m     
17 - 18 år 
57  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  51.39   
44  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  25 m  54.93   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  55.48   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  55.92   
229  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  56.00   
106  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  56.47   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  56.65   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  56.72   
255  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  57.01   
10  119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  57.41   
11  113  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  57.42   
12  94  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  57.79   
13  15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  58.08   
14  107  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  58.88   
15  237  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  59.04   
16  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  59.28   
17  126  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  59.31   
18  121  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:00.19   
19  37  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:00.99   
20  270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:02.96   
19 år och äldre 
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  52.70   
222  Persson Lenny  1977  SK RAN  AA2577  25 m  53.16   
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  55.27   
156  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  56.33   
282  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  56.82   
159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  57.54   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  58.15   
288  Persson Johan  1998  VELLINGE-N  AG8598  25 m  1:00.95   
59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  50 m  1:08.18   
 
Gren 17, 200m Fjärilsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:37.78   
301  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  2:38.60   
291  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  2:38.87   
46  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:41.77   
97  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  3:26.37   
299  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m     
15 - 16 år 
228  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:34.08   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:39.05   
150  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  2:53.34   
16  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  3:03.23   
276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  3:07.35   
112  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m     
309  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m     
17 - 18 år 
125  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  2:40.40   
24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:40.80   
304  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  3:15.01   
 
Gren 18, 200m Ryggsim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:24.94   
79  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  2:27.34   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:31.54   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:33.81   
177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:33.95   
249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:34.90   
284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:36.65   
307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:38.28   
63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:46.81   
10  235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:49.84   
11  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:57.59   
12  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:02.56   
13  269  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:04.50   
14  167  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m     
15  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m     
15 - 16 år 
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:18.23   
147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:24.63   
224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  50 m  2:44.28   
90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m     
192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m     
245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
17 - 18 år 
15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:20.96   
270  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  2:39.39   
19 år och äldre 
146  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  2:14.18   
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
142  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:52.46   
70  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  3:01.98   
152  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  3:02.01   
203  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  3:04.35   
18  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  3:06.72   
286  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  3:06.83   
175  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  3:13.66   
196  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  3:13.83   
297  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  3:15.67   
10  179  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  3:16.72   
11  274  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  3:18.86   
12  305  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  50 m  3:19.83   
13  134  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  3:20.33   
14  200  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  3:21.45   
15  268  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  3:25.61   
16  207  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:26.08   
17  98  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  3:29.28   
18  92  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  3:31.40   
19  111  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m     
20  189  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m     
21  303  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m     
15 - 16 år 
10  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:43.12   
96  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  2:53.90   
287  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:55.34   
16  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:56.65   
149  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  2:58.23   
128  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  2:58.28   
308  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m  2:58.71   
35  Bozzano Alessia  2002  HS  BA4402  25 m  3:00.15   
232  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  3:02.39   
10  104  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  3:07.98   
11  276  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  3:09.02   
12  88  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  3:11.86   
13  13  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  50 m  3:12.75   
14  195  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:16.91   
15  101  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  3:36.52   
16  295  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  3:37.86   
17  302  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m     
17 - 18 år 
103  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:47.17   
11  Møller Delphine  1999  VEST  9908AK  25 m  2:50.12   
17  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  2:52.24   
114  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:54.22   
19 år och äldre 
300  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:56.87   
 
Gren 20, 200m Frisim Herrar 
Sponsor: GUL watches 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
105  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:09.48   
298  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:11.50   
235  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  2:14.40   
170  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:14.41   
117  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  2:15.66   
281  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:16.48   
182  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:17.52   
311  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  2:18.33   
284  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:19.34   
10  247  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:21.26   
11  187  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:21.44   
12  249  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:24.77   
13  26  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  2:25.72   
14  42  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  2:26.38   
15  206  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:26.59   
16  53  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:27.15   
17  177  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:28.13   
18  307  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:28.24   
19  178  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  2:29.02   
20  253  Alm Max  2003  SK TRITON  AE1103  25 m  2:29.43   
21  20  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  2:29.87   
22  63  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:33.03   
23  190  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:35.11   
24  209  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  2:36.33   
25  23  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  2:39.68   
26  28  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  2:42.16   
27  197  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:44.11   
28  180  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  2:44.29   
29  293  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  2:45.22   
30  198  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  2:45.56   
31  176  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:46.59   
32  193  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  2:50.05   
33  230  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  2:50.13   
34  181  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  2:51.49   
35  109  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  2:59.51   
36  186  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  3:02.50   
37  199  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  3:04.76   
38  183  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  3:09.08   
15 - 16 år 
14  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:04.77   
25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:05.05   
73  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  2:06.58   
69  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  2:06.99   
272  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  2:07.66   
91  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:08.13   
40  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:09.00   
188  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:09.02   
184  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:10.67   
10  265  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:11.26   
11  169  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  2:11.53   
12  Magnus Krievs Carl  2002  VEST  0257AD  25 m  2:12.99   
13  138  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  2:13.64   
14  224  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  2:14.36   
15  166  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  2:16.11   
16  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  2:17.81   
17  296  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:17.89   
18  194  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:19.52   
19  192  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:19.79   
20  29  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  2:19.96   
21  147  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:20.23   
22  100  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:20.74   
23  148  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:23.00   
24  201  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:23.17   
25  90  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  2:24.04   
26  223  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  2:25.14   
27  234  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:25.25   
28  215  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  2:28.11   
29  45  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  2:28.97   
30  36  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  2:31.20   
31  245  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m     
17 - 18 år 
44  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  25 m  2:00.76   
38  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  2:00.86   
229  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:01.95   
267  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:02.32   
306  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:04.61   
119  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:04.96   
310  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  2:05.29   
143  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:05.68   
15  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:09.13   
10  214  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  2:14.08   
19 år och äldre 
222  Persson Lenny  1977  SK RAN  AA2577  25 m  1:57.40   
159  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:04.78   
51  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  2:08.61   
165  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  2:14.21   
59  Milos Perica  1997  HS  AZ0797  50 m  2:34.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 december 2017 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  21:30