Deltagarlista Gren 1-10 
 
  Tävling  Poseidontävling 2    Utskriftsdatum  02 mars 2018   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  20:22   
  Arrangör  SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 mars 2018         
 
 
Gren 1, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  1:46.86   
85  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  1:53.71   
42  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  1:58.95   
22  Di Lorenzo Tillborg Adriana  1981  POSEIDON  AC8881  25 m     
34  Hernandez Schollin Sofia  2005  POSEIDON  BQ5205  25 m     
89  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m     
 
Gren 2, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  1:38.15   
94  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:42.00   
80  Shleev Alexander  2005  POSEIDON  AU5305  25 m  1:58.63   
15  Camacho Diego  2005  POSEIDON  AS5105  25 m     
23  Dzhamalov Ruslan  2007  POSEIDON  AK2307  25 m     
27  Golubev Anton  2006  POSEIDON  AR9906  25 m     
77  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m     
 
Gren 3, 200m Mystery medley 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  59.91   
45  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:00.72   
41  Karlsson Moa  2002  POSEIDON  AC1202  25 m  1:01.61   
Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:02.68   
67  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:02.82   
47  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:03.77   
39  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:04.53   
Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:05.28   
 
Gren 4, 200m Mystery medley 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  1:56.94   
11  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:56.98   
92  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  1:57.15   
Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  1:58.66   
93  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:01.81   
53  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  2:04.21   
88  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  2:04.33   
63  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  25 m  2:04.70   
20  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  2:06.61   
10  30  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:07.78   
11  36  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:08.37   
12  84  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:12.22   
13  48  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:13.66   
14  50  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:14.17   
15  69  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:18.40   
16  33  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:18.80   
 
Gren 5, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:46.42   
40  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:47.70   
31  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:51.37   
73  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:52.18   
62  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:53.08   
66  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  2:55.35   
13  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:55.80   
87  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:56.02   
Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:56.15   
10  51  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:56.72   
11  44  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  3:09.86   
12  83  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:16.55   
13  Bergstrand Alva  2003  POSEIDON  BM9403  50 m  3:17.00   
14  76  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  3:20.26   
15  71  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  3:44.58   
16  19  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m     
17  37  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m     
18  38  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m     
19  55  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m     
20  90  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m     
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:31.81   
25  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:37.08   
Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:40.15   
81  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:49.01   
14  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:49.63   
af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:52.99   
12  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  2:58.64   
75  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  3:00.61   
10  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  3:03.74   
10  49  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:08.67   
11  91  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  3:09.65   
12  18  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:11.62   
13  21  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  3:11.80   
14  56  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  3:13.96   
15  43  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  3:13.98   
16  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  3:16.59   
17  68  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  3:23.70   
18  70  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  3:31.06   
19  16  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m     
20  28  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
21  29  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m     
22  52  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m     
23  64  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
24  72  Ponce de Leon Santiago  2004  POSEIDON  AY7104  25 m     
 
Gren 7, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  43.19   
58  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  48.52   
42  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  53.76   
22  Di Lorenzo Tillborg Adriana  1981  POSEIDON  AC8881  25 m     
59  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m     
89  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m     
 
Gren 8, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Sandgren Stefan  1981  POSEIDON  AA4581  25 m  27.80   
35  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  38.16   
32  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  43.45   
16  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  44.00   
46  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  48.66   
23  Dzhamalov Ruslan  2007  POSEIDON  AK2307  25 m     
77  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m     
 
Gren 9, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Karlsson Moa  2002  POSEIDON  AC1202  25 m  2:09.82   
60  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  2:11.87   
45  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:12.23   
39  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:13.31   
61  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  2:13.35   
Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:15.88   
67  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:16.14   
47  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:18.79   
54  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:23.67   
10  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  2:27.25   
11  31  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:27.46   
12  87  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:30.64   
13  73  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:32.25   
14  13  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:34.18   
15  51  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:37.57   
16  Bergstrand Alva  2003  POSEIDON  BM9403  25 m  2:51.52   
17  17  Cederblad Saskia  2004  POSEIDON  BD7404  25 m  3:18.00   
18  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m     
19  26  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m     
20  58  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m     
21  79  Sefi Edith  2006  POSEIDON  AY8406  25 m     
22  82  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m     
 
Gren 10, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  1:56.94   
11  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:56.98   
92  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  1:57.15   
Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  1:58.66   
93  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:01.81   
53  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  2:04.21   
88  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  2:04.33   
63  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  25 m  2:04.70   
20  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  2:06.61   
10  30  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:07.78   
11  36  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:08.37   
12  84  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:12.22   
13  48  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:13.66   
14  50  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:14.17   
15  25  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:16.41   
16  57  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:17.85   
17  69  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:18.40   
18  33  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:18.80   
19  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:26.36   
20  81  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:26.59   
21  10  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  2:28.31   
22  91  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  2:34.77   
23  94  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  2:51.34   
24  32  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m     
25  46  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m     
26  74  Rosengren Caspian  2005  POSEIDON  AK5505  25 m     
27  80  Shleev Alexander  2005  POSEIDON  AU5305  25 m     
28  86  Tran Benjamin  2006  POSEIDON  AO7106  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  02 mars 2018 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  20:22