Deltagarlista Gren 1-15 
 
  Tävling  Vårsimiaden - Regionfinal    Utskriftsdatum  05 maj 2018   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  17:35   
  Arrangör  SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 maj 2018         
 
 
Gren 1, 4X100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Hs Mix [2005] Lag 1  2005  HS    25 m  4:11.68   
275  Mkk Mix [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  4:14.99   
Ängelholm Mix [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  4:20.37   
120  Poseidon Mix Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  4:23.33   
Landskrona Mix Lag 1  2005  LANDSKRONA    25 m  4:27.27   
Hs Mix [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  4:31.71   
121  Karlskrona Mix 1 [2005]  2005  KARLSKRONA    25 m  4:32.56   
276  Mkk Mix [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  4:37.06   
277  Trelleborg Mix [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  4:37.35   
10  Hs Mix [2005] Lag 3  2005  HS    25 m  4:41.61   
11  278  SK Ran Mixed A  2006  SK RAN    25 m  4:43.56   
12  122  Ksls Mix [2005]  2005  KSLS    25 m  4:45.05   
13  123  SK Sydsim Mix  2005  SK SYDSIM    25 m  4:46.44   
14  Ängelholm Mix 2 [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  4:46.60   
15  Hs Mix [2005] Lag 4  2005  HS    25 m  4:48.73   
16  SS Delfin Mix [2005]  2005  SS DELFIN    25 m  4:51.58   
17  Hs Mix [2005] Lag 5  2005  HS    25 m  4:51.93   
18  124  Ksls Mix Lag 2  2006  KSLS    25 m  4:55.36   
19  125  Poseidon Mix Lag 3  2006  POSEIDON    25 m  4:59.04   
20  279  Mkk Mix [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  5:02.79   
21  126  SK Lödde Mix Lag Blå  2006  SK LÖDDE    25 m  5:06.71   
22  280  SK Ran Mixed B  2006  SK RAN    25 m  5:08.14   
23  281  Mkk Mix [2005] Lag 4  2005  MKK    25 m  5:20.25   
24  127  Poseidon Mix Lag 4  2006  POSEIDON    25 m  5:23.02   
25  128  Poseidon Mix Lag 6  2005  POSEIDON    25 m  5:25.64   
26  129  Poseidon Mix Lag 5  2005  POSEIDON    25 m  5:39.54   
27  282  SK Ran Mixed C  2006  SK RAN    25 m  5:46.89   
 
Gren 2, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  2:35.65   
284  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:36.08   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  2:40.71   
11  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  2:41.86   
12  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  2:42.94   
131  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  2:43.36   
13  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  2:43.77   
14  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  2:43.85   
15  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  2:47.52   
10  16  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  2:49.58   
11  17  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  2:49.61   
12  286  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  2:49.82   
13  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  2:51.56   
14  288  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  2:52.58   
15  132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  2:52.64   
16  289  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  2:53.23   
17  18  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  2:56.01   
18  133  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  2:57.07   
19  19  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  2:58.59   
20  397  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  3:00.53   
21  20  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  3:01.74   
22  21  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  3:03.81   
23  398  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  3:04.52   
24  134  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  3:05.33   
25  290  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  3:05.39   
26  22  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  3:06.11   
27  23  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  3:06.98   
28  135  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  3:07.07   
29  291  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  3:07.83   
30  24  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  25 m  3:10.80   
31  136  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  3:11.38   
32  137  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  3:13.04   
33  292  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  3:13.05   
34  25  Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  3:14.04   
35  293  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  3:15.77   
36  294  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  3:16.01   
37  138  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  3:19.03   
38  139  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  3:24.17   
39  26  Lamminsaari Katri  2005  KK KARPEN  BA6205  25 m  3:28.18   
40  295  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  3:31.20   
41  296  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  3:43.48   
 
Gren 3, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  2:27.74   
29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  2:30.25   
299  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  2:31.04   
300  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  2:31.47   
30  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  2:37.50   
31  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  2:37.86   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  2:38.00   
302  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  2:43.60   
32  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  2:44.31   
10  142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  2:44.63   
11  143  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  2:45.44   
12  33  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  2:47.00   
13  34  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  2:47.00   
14  35  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  2:48.50   
15  303  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  2:50.52   
16  304  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  2:50.91   
17  144  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  2:51.70   
18  145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:52.04   
19  146  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  2:52.25   
20  36  Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  2:54.00   
21  147  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  2:54.37   
22  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  2:54.98   
23  306  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  2:55.20   
24  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  2:55.71   
25  307  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  2:55.99   
26  149  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  2:57.57   
27  150  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  3:00.64   
28  308  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  3:02.13   
29  37  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  25 m  3:05.16   
30  309  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  3:05.74   
31  38  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  3:05.81   
32  310  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  3:05.99   
33  39  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  3:08.94   
34  311  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  3:10.44   
35  40  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  3:11.68   
36  312  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  3:11.77   
37  151  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  3:11.99   
38  152  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  3:14.93   
39  153  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  3:16.26   
40  41  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  3:18.81   
41  313  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m  3:20.43   
42  42  Engberg Morgan  2005  SPIGGARNA  AM5905  25 m  3:28.88   
43  154  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  3:37.04   
44  314  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  3:58.78   
 
Gren 4, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  2:35.78   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:40.39   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  2:46.50   
160  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:46.90   
44  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  2:47.86   
45  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  2:53.04   
46  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  2:53.04   
161  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  2:54.69   
320  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  2:55.97   
10  47  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  2:56.18   
11  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  3:01.46   
12  48  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  3:02.52   
13  49  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  3:02.72   
14  162  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  3:03.42   
15  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  3:03.74   
16  164  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  3:04.83   
17  322  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  3:05.16   
18  50  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  3:06.10   
19  323  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  3:06.63   
20  165  Briskog Nora  2006  KARLSHAMN  AA9806  25 m  3:06.70   
21  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  3:07.79   
22  51  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  3:09.99   
23  325  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m  3:10.82   
24  166  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  3:11.63   
25  326  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  3:14.11   
26  167  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  3:14.25   
27  327  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  3:14.81   
28  52  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  3:15.66   
29  168  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  3:18.54   
30  328  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  3:19.25   
31  329  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  3:19.97   
32  53  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  3:20.45   
33  54  Rasmusson Kajsa  2006  HÖGANÄS SS  BJ8606  25 m  3:20.57   
34  169  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  3:22.78   
35  330  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  3:25.05   
36  331  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  3:28.52   
37  332  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  3:28.89   
38  333  Hansson Emma  2006  KARLSHAMN  AI7806  25 m  3:31.86   
39  334  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m  3:35.02   
40  335  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  3:36.54   
41  336  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  3:45.13   
42  170  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m  3:53.97   
43  337  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  3:57.14   
 
Gren 5, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  2:48.30   
59  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  2:48.95   
174  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  2:49.53   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  2:51.30   
175  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  2:56.64   
61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  2:57.45   
62  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  2:59.45   
343  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  3:04.98   
176  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  3:06.67   
10  344  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  3:09.23   
11  345  Causevic Davit  2006  VELLINGE-N  AL0506  25 m  3:09.95   
12  177  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  3:10.86   
13  63  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  3:10.89   
14  64  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  3:13.01   
15  178  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  3:15.89   
16  179  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  3:16.41   
17  180  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  3:20.94   
18  346  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  3:21.03   
19  347  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  3:21.15   
20  348  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  3:22.06   
21  349  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  3:24.07   
22  181  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  3:24.77   
23  350  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  3:28.22   
24  65  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  3:35.03   
 
Gren 6, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
187  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:14.73   
284  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:18.48   
13  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:18.80   
298  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:18.85   
15  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:19.68   
188  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:21.06   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:22.19   
140  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:22.38   
288  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:26.20   
10  12  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:26.38   
11  353  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:27.67   
12  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:27.72   
13  354  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:28.13   
14  286  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:28.46   
15  133  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:28.80   
16  17  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:28.81   
17  355  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:28.83   
18  189  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:28.92   
19  290  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.33   
20  291  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:29.58   
21  66  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:30.26   
22  397  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:30.98   
23  16  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:31.46   
24  25  Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:31.80   
25  139  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:32.20   
26  190  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:33.08   
27  132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:34.80   
28  294  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:34.94   
29  289  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:36.20   
30  356  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:37.38   
31  22  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:39.21   
32  137  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:39.28   
33  191  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  1:39.39   
34  23  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:39.64   
35  192  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:39.76   
36  67  Klein Emma  2005  HS  BH6205  25 m  1:39.95   
37  20  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:40.61   
38  193  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:41.01   
39  141  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:41.34   
40  68  Segerlund Maja  2005  HS  BD2405  25 m  1:41.42   
41  293  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:41.67   
42  21  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:42.49   
43  69  Smith Olivia  2005  HÖGANÄS SS  BJ9805  25 m  1:43.56   
44  26  Lamminsaari Katri  2005  KK KARPEN  BA6205  25 m  1:43.81   
45  194  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:44.96   
46  357  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:45.48   
47  70  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:46.79   
48  195  Hulte Emmy  2005  KARLSHAMN  BQ9805  25 m  1:48.27   
49  358  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  1:48.76   
50  196  Holmberg Ellen  2005  KARLSHAMN  BA7205  25 m  1:48.98   
51  297  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  1:49.04   
52  197  Palm Hedda  2005  ESLÖVS SS  BH9405  25 m  1:49.70   
53  138  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:53.32   
54  71  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  1:53.43   
55  198  Rönnmar Saga  2005  POSEIDON  AX2405  25 m  1:54.21   
56  296  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:54.43   
57  199  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:55.82   
58  200  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  2:00.51   
59  201  Simonsson Luna  2005  RINGSJÖ SK  BT1805  25 m  2:00.54   
60  202  Stanaitis Lina  2005  SK SYDSIM  AX5605  25 m  2:01.79   
 
Gren 7, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:14.94   
299  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:18.16   
29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:19.47   
142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  1:22.07   
31  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:22.51   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:22.88   
143  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:23.01   
32  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:24.51   
36  Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:26.64   
10  359  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  1:26.99   
11  33  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:27.16   
12  318  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:27.37   
13  35  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:27.66   
14  37  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  25 m  1:30.91   
15  302  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:31.76   
16  145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:33.93   
17  149  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  1:34.13   
18  155  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:34.23   
19  311  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  1:34.33   
20  316  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:34.48   
21  304  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:34.74   
22  205  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:34.76   
23  309  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:34.89   
24  147  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:34.93   
25  315  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:35.33   
26  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:35.54   
27  206  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  1:36.06   
28  207  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:36.24   
29  310  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:36.34   
30  360  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:36.38   
31  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:37.17   
32  306  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:37.37   
33  307  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:37.65   
34  73  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m  1:39.03   
35  308  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:39.15   
36  317  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  1:39.74   
37  38  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  1:40.90   
38  74  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:42.74   
39  43  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  1:43.21   
40  312  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:44.87   
41  361  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:45.30   
42  153  Barinov Nicolai  2005  RONNEBY SS  AP7705  25 m  1:47.43   
43  41  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  1:49.28   
44  75  Arnell Charlie  2005  HS  AP5105  25 m  1:50.71   
45  76  Marginean Tobias  2005  KLIPPAN  AQ0305  25 m  1:50.73   
46  313  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m  1:52.35   
47  77  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  1:53.30   
48  319  Lindsjö Adam  2005  VELLINGE-N  AQ4305  25 m  1:55.31   
49  78  Hasso Mustafa  2005  LANDSKRONA  AW6505  25 m  1:58.95   
50  362  Rosén Alfons  2005  YSTADS SS  AR8305  25 m  2:04.76   
 
Gren 8, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:19.98   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:25.73   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  1:26.40   
320  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:26.75   
46  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  1:27.67   
209  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:28.07   
49  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  1:30.05   
210  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:31.11   
80  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:31.60   
10  45  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:32.25   
11  81  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:33.17   
12  47  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:33.61   
13  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:33.78   
14  161  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:34.11   
15  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:34.93   
16  169  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  1:35.49   
17  211  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:36.93   
18  212  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  1:37.52   
19  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:38.64   
20  322  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:39.08   
21  363  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:39.39   
22  166  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:39.40   
23  213  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:39.83   
24  325  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m  1:39.94   
25  326  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:40.30   
26  330  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  1:40.49   
27  327  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:41.32   
28  55  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  1:41.76   
29  214  Contis Pavel Anna  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:43.24   
30  215  Kylefors Klara  2006  SK HAJEN  BC5606  25 m  1:43.81   
31  167  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:44.82   
32  364  Möller Thea  2006  SK RAN  AS1406  25 m  1:44.89   
33  216  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  1:45.98   
34  168  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  1:46.11   
35  332  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:46.12   
36  339  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:46.40   
37  217  Lund Ida  2006  KSLS  AS7806  25 m  1:46.47   
38  335  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  1:46.70   
39  51  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:46.72   
40  393  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  1:47.22   
41  329  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:47.62   
42  218  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:47.90   
43  219  Chenon Samuelsson Matilda  2006  KARLSKRONA  AL7406  25 m  1:48.20   
44  336  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:48.44   
45  82  Palm Julia  2006  LANDSKRONA  BL1206  25 m  1:48.76   
46  220  Argenius Selma  2006  KARLSKRONA  AC1806  25 m  1:49.00   
47  83  Lindgren Frida  2006  HÖGANÄS SS  BM1206  25 m  1:49.88   
48  53  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  1:49.99   
49  365  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  1:51.57   
50  331  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:52.19   
51  84  Persberg Lovisa  2006  HÖGANÄS SS  BC0806  25 m  1:52.84   
52  172  Hansson Klara  2006  ESLÖVS SS  AA0216  25 m  1:53.72   
53  221  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m  1:54.55   
54  338  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m  1:55.29   
55  85  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  1:55.69   
56  86  Ekdahl Elin  2006  KLIPPAN  AX4606  25 m  1:55.81   
57  341  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  1:55.83   
58  337  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  1:56.63   
59  57  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  1:57.65   
60  333  Hansson Emma  2006  KARLSHAMN  AI7806  25 m  1:58.15   
61  222  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  1:58.25   
62  87  Gamage Shani  2006  KLIPPAN  BK2806  25 m  1:59.02   
63  88  Liyanaarachi Senara  2006  KLIPPAN  AX8806  25 m  1:59.17   
64  340  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:59.60   
65  366  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m  1:59.77   
66  367  Magnusson Julia  2006  VELLINGE-N  AY8606  25 m  2:06.62   
 
Gren 9, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  25 m  1:28.00   
224  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:29.67   
174  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:29.78   
62  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:30.49   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:30.69   
225  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:31.27   
226  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:34.21   
93  Näsström Erik  2006  HS  AS3506  25 m  1:37.61   
94  Kovacevic Stefan  2006  HS  AH7906  25 m  1:37.85   
10  369  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:38.62   
11  61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:39.05   
12  182  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:39.16   
13  95  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  1:39.77   
14  227  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:40.78   
15  180  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:40.92   
16  181  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  1:41.76   
17  176  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:42.36   
18  350  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  1:43.00   
19  228  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m  1:43.92   
20  96  Horvath Viktor  2006  HS  AL0306  25 m  1:44.08   
21  229  Jensen Marius  2006  SK HAJEN  AJ5706  25 m  1:44.42   
22  97  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  25 m  1:44.69   
23  230  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:45.14   
24  352  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:46.17   
25  173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:46.45   
26  370  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m  1:46.80   
27  348  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  1:48.07   
28  346  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:49.70   
29  371  Mårtensson Felix  2006  TRELLEBORG    25 m  1:51.02   
30  98  Möller Isak  2006  SPIGGARNA  AH1906  25 m  1:51.14   
31  65  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:51.20   
32  394  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m  1:51.36   
33  344  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:51.72   
34  372  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:54.16   
35  231  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:55.29   
36  349  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  1:55.35   
37  232  Granetoft Erik  2006  RONNEBY SS  AU5306  25 m  1:59.91   
38  99  Holst Gerløv August  2006  HÖGANÄS SS  AR7506  25 m  2:03.13   
39  183  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  2:03.30   
40  233  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  2:05.74   
41  234  Sarabi Josef  2006  SK LÖDDE  AK5706  25 m  2:06.57   
42  235  Rasmusson Oscar  2006  SK TRITON  AU0506  25 m  2:08.32   
 
Gren 10, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
239  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:01.67   
131  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:03.65   
10  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:04.30   
284  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:04.56   
11  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:04.83   
188  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:05.71   
354  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:06.33   
14  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:06.62   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:07.02   
10  298  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:07.14   
11  18  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:07.26   
12  12  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:07.79   
13  13  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:07.96   
14  289  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:08.32   
15  240  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:08.40   
16  187  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:08.74   
17  395  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:08.76   
18  353  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:08.85   
19  241  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:09.02   
20  19  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:09.16   
21  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:09.81   
22  286  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:10.65   
23  20  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:10.98   
24  132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:11.18   
25  397  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:11.67   
26  15  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:11.80   
27  189  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:11.91   
28  133  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:11.93   
29  66  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:11.95   
30  135  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:12.00   
31  355  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:12.12   
32  24  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  25 m  1:12.28   
33  290  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:12.81   
34  16  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:12.87   
35  69  Smith Olivia  2005  HÖGANÄS SS  BJ9805  25 m  1:12.99   
36  22  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:13.21   
37  138  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:13.23   
38  398  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:13.29   
39  396  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  1:13.34   
40  17  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:13.65   
41  288  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:13.65   
42  134  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:13.90   
43  356  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:14.03   
44  292  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  1:14.39   
45  25  Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:15.06   
46  70  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:15.08   
47  136  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  1:15.17   
48  190  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:15.80   
49  21  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:15.96   
50  192  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:16.42   
51  71  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  1:16.84   
52  139  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:16.98   
53  67  Klein Emma  2005  HS  BH6205  25 m  1:17.75   
54  294  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:18.11   
55  293  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:18.27   
56  137  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:18.63   
57  242  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:18.84   
58  27  Lesmac Livianne  2005  HS  BA5205  25 m  1:18.88   
59  291  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:19.70   
60  204  Johansson Nova  2005  BROMÖLLA  AM2405  25 m  1:21.08   
61  295  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  1:23.03   
62  141  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:23.09   
63  196  Holmberg Ellen  2005  KARLSHAMN  BA7205  25 m  1:23.65   
64  357  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:24.08   
65  193  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:25.44   
66  194  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:25.62   
67  26  Lamminsaari Katri  2005  KK KARPEN  BA6205  25 m  1:25.83   
68  191  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  1:27.12   
69  102  Landby Linnea  2005  HÖGANÄS SS  BO5805  25 m  1:28.16   
70  199  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:28.46   
71  197  Palm Hedda  2005  ESLÖVS SS  BH9405  25 m  1:29.44   
72  200  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  1:30.13   
73  297  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  1:32.10   
74  68  Segerlund Maja  2005  HS  BD2405  25 m  1:33.09   
75  201  Simonsson Luna  2005  RINGSJÖ SK  BT1805  25 m  1:33.09   
76  195  Hulte Emmy  2005  KARLSHAMN  BQ9805  25 m  1:34.23   
77  358  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  1:35.35   
78  72  Kennethsdotter Laura  2005  KLIPPAN  BT4405  25 m  1:35.93   
79  296  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:36.31   
80  203  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m  1:37.06   
81  202  Stanaitis Lina  2005  SK SYDSIM  AX5605  25 m  1:38.20   
 
Gren 11, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
300  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:00.16   
29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:01.42   
30  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:01.45   
34  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:01.47   
299  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:01.73   
31  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:03.00   
28  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:03.07   
303  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:03.17   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:03.99   
10  145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:05.51   
11  302  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:05.74   
12  146  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:05.95   
13  142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  1:07.43   
14  144  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:07.94   
15  35  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:08.11   
16  318  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:08.11   
17  147  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:08.52   
18  33  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:08.85   
19  316  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:09.11   
20  143  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:09.77   
21  307  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:09.82   
22  308  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:11.10   
23  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:11.60   
24  150  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:11.72   
25  205  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:11.72   
26  310  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  1:12.19   
27  315  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:12.23   
28  156  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:13.21   
29  359  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  1:13.45   
30  360  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:13.53   
31  36  Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:13.66   
32  317  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  1:14.17   
33  155  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:14.39   
34  41  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  1:14.85   
35  309  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:14.93   
36  38  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  1:15.11   
37  152  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:15.20   
38  151  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:15.26   
39  207  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:15.32   
40  39  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  1:15.37   
41  43  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  1:16.12   
42  208  Petersson Melvin  2005  KARLSKRONA  AR4105  25 m  1:16.47   
43  311  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  1:16.55   
44  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:17.16   
45  312  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:18.03   
46  243  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:18.28   
47  206  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  1:19.79   
48  40  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  1:20.86   
49  73  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m  1:21.51   
50  244  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m  1:22.19   
51  74  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:24.53   
52  313  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m  1:24.91   
53  154  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:27.47   
54  245  Jongen Ludwig  2005  SS IDEN  AU1905  25 m  1:28.08   
55  75  Arnell Charlie  2005  HS  AP5105  25 m  1:30.05   
56  361  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:33.67   
57  314  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  1:35.70   
58  79  Johansson Sam  2005  SPIGGARNA    25 m  1:43.45   
59  77  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  1:46.21   
60  362  Rosén Alfons  2005  YSTADS SS  AR8305  25 m  1:50.17   
61  78  Hasso Mustafa  2005  LANDSKRONA  AW6505  25 m  1:51.75   
 
Gren 12, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:04.09   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:04.99   
160  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:07.04   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  1:07.08   
56  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  1:08.33   
80  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:09.55   
210  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:10.11   
209  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:10.69   
161  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:10.72   
10  46  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  1:10.82   
11  213  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:11.12   
12  165  Briskog Nora  2006  KARLSHAMN  AA9806  25 m  1:11.21   
13  322  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:11.21   
14  44  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:11.27   
15  162  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  1:11.59   
16  47  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:11.62   
17  320  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:11.85   
18  48  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  1:12.01   
19  45  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:13.04   
20  325  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m  1:13.24   
21  342  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:13.47   
22  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:14.27   
23  49  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  1:14.72   
24  166  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:14.93   
25  50  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  1:15.20   
26  58  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  25 m  1:15.62   
27  51  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:15.92   
28  81  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:16.47   
29  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:16.64   
30  52  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  1:16.74   
31  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:16.95   
32  89  Ellström Hempel Hilda  2006  HS  BN7806  25 m  1:17.32   
33  216  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  1:17.40   
34  323  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  1:17.99   
35  328  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:19.31   
36  167  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:19.99   
37  168  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  1:19.99   
38  363  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:20.28   
39  214  Contis Pavel Anna  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:20.58   
40  339  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:20.85   
41  212  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  1:20.90   
42  221  Kajic Mia  2006  POSEIDON  BJ2406  25 m  1:21.31   
43  340  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:21.32   
44  54  Rasmusson Kajsa  2006  HÖGANÄS SS  BJ8606  25 m  1:21.43   
45  55  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  1:21.81   
46  336  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:22.06   
47  53  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  1:22.20   
48  329  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:22.20   
49  91  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  1:22.40   
50  393  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  1:22.65   
51  217  Lund Ida  2006  KSLS  AS7806  25 m  1:22.86   
52  326  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:22.95   
53  90  Palmö Alma  2006  HS  BL9606  25 m  1:23.03   
54  246  Tretinjak Saga  2006  SK HAJEN  AE9406  25 m  1:24.09   
55  103  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  1:24.49   
56  335  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  1:24.54   
57  219  Chenon Samuelsson Matilda  2006  KARLSKRONA  AL7406  25 m  1:24.55   
58  82  Palm Julia  2006  LANDSKRONA  BL1206  25 m  1:24.78   
59  331  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  1:25.90   
60  211  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:26.08   
61  332  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:26.08   
62  218  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:26.42   
63  104  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  1:26.63   
64  334  Klinge Linn  2006  SJÖBO SS  BF2606  25 m  1:26.76   
65  333  Hansson Emma  2006  KARLSHAMN  AI7806  25 m  1:27.54   
66  220  Argenius Selma  2006  KARLSKRONA  AC1806  25 m  1:27.96   
67  215  Kylefors Klara  2006  SK HAJEN  BC5606  25 m  1:28.16   
68  222  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  1:28.94   
69  85  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  1:29.89   
70  338  Holman Celine  2006  VELLINGE-N  AZ5806  25 m  1:30.69   
71  337  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  1:31.10   
72  86  Ekdahl Elin  2006  KLIPPAN  AX4606  25 m  1:31.49   
73  83  Lindgren Frida  2006  HÖGANÄS SS  BM1206  25 m  1:31.64   
74  92  Björk Julia  2006  HÖGANÄS SS  BF0806  25 m  1:32.30   
75  247  Gillerfors Vilma  2006  SK LÖDDE  BB2206  25 m  1:32.43   
76  248  Andrae Josefina  2006  KARLSHAMN  BL2806  25 m  1:32.99   
77  364  Möller Thea  2006  SK RAN  AS1406  25 m  1:33.95   
78  366  Elhor Juline  2006  SK RAN  BM6406  25 m  1:34.81   
79  170  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m  1:36.36   
80  365  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  1:38.40   
81  57  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  25 m  1:38.50   
82  367  Magnusson Julia  2006  VELLINGE-N  AY8606  25 m  1:40.92   
83  84  Persberg Lovisa  2006  HÖGANÄS SS  BC0806  25 m  1:41.03   
84  341  Tousi Elina  2006  VELLINGE-N  AY5406  25 m  1:43.31   
85  368  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  1:47.21   
86  172  Hansson Klara  2006  ESLÖVS SS  AA0216  25 m  1:47.34   
87  171  Lindman Nicole  2006  ESLÖVS SS  BK9206  25 m  1:47.89   
88  87  Gamage Shani  2006  KLIPPAN  BK2806  25 m  1:53.40   
 
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:07.75   
224  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:07.88   
62  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:08.80   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:08.86   
182  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:10.30   
174  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:10.93   
175  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:11.49   
59  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  1:11.55   
369  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:12.50   
10  344  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:12.55   
11  343  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:13.35   
12  95  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  1:13.40   
13  61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:13.46   
14  185  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  25 m  1:13.49   
15  227  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:14.21   
16  226  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:14.37   
17  177  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:14.43   
18  63  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  1:14.69   
19  176  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:14.84   
20  186  Fridström Måns  2006  KARLSKRONA  AC8906  25 m  1:14.92   
21  94  Kovacevic Stefan  2006  HS  AH7906  25 m  1:15.25   
22  178  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:15.60   
23  345  Causevic Davit  2006  VELLINGE-N  AL0506  25 m  1:15.71   
24  181  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  25 m  1:16.85   
25  394  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m  1:17.43   
26  348  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  1:17.50   
27  179  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:18.29   
28  231  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:18.97   
29  229  Jensen Marius  2006  SK HAJEN  AJ5706  25 m  1:19.26   
30  347  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:19.66   
31  64  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  1:19.74   
32  225  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:19.97   
33  350  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  1:19.99   
34  180  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:20.09   
35  346  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:20.70   
36  351  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:20.73   
37  183  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:21.16   
38  101  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:24.55   
39  228  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m  1:24.58   
40  233  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:25.76   
41  230  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:26.77   
42  97  Windahl Albin  2006  KLIPPAN  AS6706  25 m  1:27.36   
43  249  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:27.68   
44  96  Horvath Viktor  2006  HS  AL0306  25 m  1:28.63   
45  184  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  1:28.77   
46  65  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:29.23   
47  370  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m  1:31.31   
48  98  Möller Isak  2006  SPIGGARNA  AH1906  25 m  1:33.79   
49  372  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:35.61   
50  99  Holst Gerløv August  2006  HÖGANÄS SS  AR7506  25 m  1:36.33   
51  352  Ölcer Eray  2006  MKK  AI5106  25 m  1:37.21   
52  238  Edlund Jacob  2006  RONNEBY SS  AH2306  25 m  1:40.17   
53  236  Szilagyi Gabor  2006  KSLS  AP6306  25 m  1:44.13   
54  237  Wennerberg Henrik  2006  POSEIDON  AS5906  25 m  1:48.20   
55  232  Granetoft Erik  2006  RONNEBY SS  AU5306  25 m  2:00.63   
 
Gren 14, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Hs Damer [2005] Lag 1  2005  HS    25 m  2:11.37   
252  Poseidon Damer Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  2:15.53   
374  Trelleborg Damer [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  2:16.12   
253  SK Triton Flickor Lag 1  2005  SK TRITON    25 m  2:16.92   
375  Mkk Damer [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:17.83   
376  Vellinge-N Damer1 [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  2:18.71   
106  Hs Damer [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  2:20.23   
110  Landskrona Damer Lag 1  2005  LANDSKRONA    25 m  2:25.00   
264  Ksls Damer [2005]  2005  KSLS    25 m  2:25.29   
10  377  Ystads SS Lag 1  2005  YSTADS SS    25 m  2:26.14   
11  265  SK Triton Flickor Lag 2  2005  SK TRITON    25 m  2:28.70   
12  266  SK Hajen Damer [2005]  2005  SK HAJEN    25 m  2:29.33   
13  378  Mkk Damer [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:30.36   
14  111  Hs Damer [2005] Lag 4  2005  HS    25 m  2:30.52   
15  112  Hs Damer [2005] Lag 3  2005  HS    25 m  2:30.79   
16  113  Landskrona Damer [2005]  2005  LANDSKRONA    25 m  2:36.00   
17  267  Poseidon Damer Lag 2  2006  POSEIDON    25 m  2:36.33   
18  379  Sjöbo SS Damer [2005]  2005  SJÖBO SS    25 m  2:37.31   
19  268  Karlskrona Damer [2006]  2006  KARLSKRONA    25 m  2:40.46   
20  269  Ksls Tjejer 1 [2005]  2005  KSLS    25 m  2:42.05   
21  114  Klippan Damer  2005  KLIPPAN    25 m  2:43.23   
22  270  SK Sydsim Damer [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m  2:45.51   
23  271  Karlshamn Damer [2005]  2005  KARLSHAMN    25 m  2:47.10   
24  380  Vellinge-N Damer2 [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  2:47.48   
25  272  Poseidon Damer Lag 3  2005  POSEIDON    25 m  2:48.15   
26  381  SK Ran Flickor Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:48.77   
27  382  Ystads SS Lag 2  2005  YSTADS SS    25 m  2:49.87   
28  115  Höganäs SS Damer [2005]  2005  HÖGANÄS SS    25 m  2:50.84   
29  383  Mkk Damer [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:51.62   
30  273  SK Lödde Fl Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:55.96   
31  384  Vellinge-N Damer3 [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  3:26.34   
 
Gren 15, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
118  Hs Herrar [2005] Lag 1  2005  HS    25 m  2:11.81   
385  Mkk Herrar [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:13.28   
119  Ängelholm Herrar [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  2:14.92   
255  Poseidon Herrar Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  2:17.08   
256  SK Lödde Po Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:23.80   
386  SK Ran Pojkar Lag 1  2005  SK RAN    25 m  2:27.25   
387  Vellinge-N Herrar [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  2:28.15   
257  SK Sydsim Herrar [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m  2:28.39   
258  Ksls Pojkar 1[2005]  2005  KSLS    25 m  2:28.62   
10  259  Poseidon Herrar Lag 2  2005  POSEIDON    25 m  2:30.57   
11  388  SK Ran Pojkar Lag 2  2005  SK RAN    25 m  2:31.29   
12  260  SK Triton Pojkar  2005  SK TRITON    25 m  2:33.90   
13  107  Hs Herrar [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  2:36.63   
14  389  Mkk Herrar [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:39.15   
15  261  Poseidon Herrar Lag 3  2006  POSEIDON    25 m  2:39.31   
16  262  Ksls Pojkar 2 [2005]  2005  KSLS    25 m  2:44.04   
17  263  SS Iden Herrar [2005]  2005  SS IDEN    25 m  2:44.20   
18  390  Mkk Herrar [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:52.08   
19  108  Hs Herrar [2005] Lag 4  2005  HS    25 m  2:55.30   
20  391  SK Ran Pojkar Lag 3  2005  SK RAN    25 m  3:00.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  17:35