Deltagarlista Gren 16-30 - Tävlingspass 2 
 
  Tävling  Vårsimiaden - Regionfinal    Utskriftsdatum  05 maj 2018   
  Tävlingsort  Lund    Utskriftstid  21:18   
  Arrangör  SK Poseidon         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 maj 2018         
 
 
Gren 16, 4X100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Hs Mix [2005] Lag 1  2005  HS    25 m  4:46.19   
275  Mkk Mix [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  4:51.84   
Ängelholm Mix [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  4:59.81   
277  Trelleborg Mix [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  4:59.87   
120  Poseidon Mix Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  5:02.57   
Landskrona Mix Lag 1  2005  LANDSKRONA    25 m  5:05.64   
Hs Mix [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  5:06.25   
283  Vellinge-N Mix [2006]  2006  VELLINGE-N    25 m  5:10.04   
130  Poseidon Mix Lag 2  2006  POSEIDON    25 m  5:19.01   
10  122  Ksls Mix [2005]  2005  KSLS    25 m  5:23.52   
11  Hs Mix [2005] Lag 3  2005  HS    25 m  5:28.02   
12  Hs Mix [2005] Lag 4  2005  HS    25 m  5:30.12   
13  125  Poseidon Mix Lag 3  2006  POSEIDON    25 m  5:35.29   
14  SS Delfin Mix [2005]  2005  SS DELFIN    25 m  5:37.08   
15  123  SK Sydsim Mix  2005  SK SYDSIM    25 m  5:37.19   
16  276  Mkk Mix [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  5:38.20   
17  401  Ängelholm Mix2 [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  5:39.89  RES 
18  279  Mkk Mix [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  5:49.53  RES 
19  121  Karlskrona Mix 1 [2005]  2005  KARLSKRONA    25 m  5:57.49  RES 
 
Gren 17, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
188  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  4:52.88   
10  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  4:54.29   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  5:04.59   
12  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  5:05.80   
14  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  5:07.23   
395  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  5:09.85   
298  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  5:09.89   
353  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  5:14.94   
132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  5:16.96   
10  355  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  5:19.52   
11  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  5:23.29   
12  289  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  5:23.51   
13  17  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  5:24.18   
14  19  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  5:24.24   
15  20  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  5:24.72   
16  286  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  5:31.75   
17  15  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  5:33.29   
18  135  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  5:34.54   
19  288  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  5:37.17   
20  133  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  5:38.49   
21  138  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  5:39.08   
22  24  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  25 m  5:41.46   
23  292  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  5:42.66   
24  356  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  5:45.58   
25  136  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  5:47.80  RES 
26  190  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  5:47.83  RES 
27  71  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  25 m  6:01.46  RES 
 
Gren 18, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  4:37.22   
29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  4:38.86   
300  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  4:49.02   
28  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  4:52.12   
318  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  4:56.61   
31  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  4:56.99   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  4:59.72   
34  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  5:01.49   
145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  5:04.21   
10  146  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  5:10.34   
11  307  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  5:18.55   
12  147  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  5:21.10   
13  306  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  5:21.28   
14  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  5:23.75   
15  315  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  5:24.51   
16  310  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  25 m  5:27.79   
17  32  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  5:30.61   
18  311  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  5:33.70   
19  149  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  5:34.46   
20  308  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  5:38.48   
21  151  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  5:43.19   
22  43  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  5:44.96   
23  142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  5:46.88   
24  39  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  5:46.94   
25  150  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  5:47.08  RES 
26  312  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  5:48.32  RES 
27  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  5:50.68  RES 
 
Gren 19, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  2:20.56   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  2:23.66   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:26.13   
56  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  2:32.14   
210  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  2:32.23   
160  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:32.50   
213  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  2:34.85   
48  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  2:35.61   
46  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  2:36.16   
10  80  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  2:36.72   
11  322  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  2:37.90   
12  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  2:38.42   
13  161  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  2:40.91   
14  47  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  2:41.05   
15  166  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  2:41.51   
16  51  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  2:42.25   
17  162  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  2:43.25   
18  209  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  2:43.37   
19  328  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  2:45.50   
20  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  2:46.25   
21  165  Briskog Nora  2006  KARLSHAMN  AA9806  25 m  2:46.49   
22  164  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  2:47.20   
23  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  2:48.67   
24  340  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  2:49.37   
25  81  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  2:49.60  RES 
26  325  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m  2:50.00  RES 
27  399  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  2:56.75  RES 
 
Gren 20, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  2:28.28   
224  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  2:28.36   
182  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  2:34.74   
175  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  2:35.10   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  2:36.20   
59  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  2:36.44   
174  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  2:38.29   
344  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  2:38.67   
343  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  2:38.98   
10  62  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  2:40.85   
11  185  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  25 m  2:40.97   
12  95  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  2:41.48   
13  226  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  2:41.88   
14  63  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  2:42.91   
15  61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  2:42.93   
16  94  Kovacevic Stefan  2006  HS  AH7906  25 m  2:45.20   
17  250  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  2:45.35   
18  177  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  2:45.88   
19  176  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  2:47.80   
20  348  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  2:48.80   
21  64  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  2:49.51   
22  179  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  2:50.90   
23  186  Fridström Måns  2006  KARLSKRONA  AC8906  25 m  2:51.18   
24  231  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  2:51.29   
25  227  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  2:51.31  RES 
26  347  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  2:52.55  RES 
27  346  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  2:54.54  RES 
 
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:10.36   
11  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:11.95   
239  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:12.55   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:13.91   
13  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:16.14   
289  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:16.79   
298  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:17.07   
240  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:17.68   
241  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:19.20   
10  140  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:19.23   
11  14  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:19.62   
12  20  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:21.37   
13  354  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:23.37   
14  355  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:23.38   
15  16  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:24.05   
16  18  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:24.27   
17  132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:25.89   
18  69  Smith Olivia  2005  HÖGANÄS SS  BJ9805  25 m  1:26.36   
19  66  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:26.91   
20  288  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:27.04   
21  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:27.28   
22  133  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  1:27.43   
23  19  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:27.74   
24  290  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.85   
25  134  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:31.55  RES 
26  23  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:35.99  RES 
27  357  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:36.75  RES 
 
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:06.40   
300  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:11.09   
299  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:11.14   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:11.70   
30  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:13.63   
318  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:15.67   
302  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:16.44   
34  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:16.52   
303  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:17.16   
10  146  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:18.04   
11  142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  1:18.15   
12  29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:19.77   
13  33  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:19.92   
14  150  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:21.87   
15  316  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:22.87   
16  144  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:23.91   
17  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:24.49   
18  35  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:24.85   
19  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:24.94   
20  304  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:24.95   
21  156  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:25.59   
22  151  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:26.20   
23  36  Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:27.50   
24  145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:27.53   
25  38  Svensson Johannes  2005  ÄNGELHOLM  AE6905  25 m  1:32.07  RES 
26  308  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:32.10  RES 
27  244  Thurban William  2005  KSLS  AM2705  25 m  1:34.61  RES 
 
Gren 23, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:10.90   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:14.85   
45  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:19.18   
320  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:22.41   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  1:22.55   
160  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:24.22   
209  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:24.51   
49  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  1:26.77   
342  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:26.92   
10  322  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:27.28   
11  161  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:27.82   
12  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:30.63   
13  58  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  25 m  1:30.85   
14  81  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:31.12   
15  56  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  1:32.71   
16  50  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  1:33.42   
17  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:33.69   
18  323  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  1:34.68   
19  167  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:39.25   
20  214  Contis Pavel Anna  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:40.18   
21  326  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:41.50   
22  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:43.69   
23  340  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:43.78   
24  91  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  1:53.17   
 
Gren 24, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:24.50   
182  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:24.61   
224  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:26.53   
61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:26.74   
185  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  25 m  1:27.02   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:29.02   
178  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:30.57   
343  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:33.67   
250  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  1:38.29   
10  351  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:38.88   
11  225  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:39.11   
12  233  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:44.11   
13  184  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  1:52.82   
 
Gren 25, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:09.49   
284  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:11.67   
11  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:12.01   
239  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:12.90   
285  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:13.70   
13  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:16.28   
131  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:16.37   
188  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:16.56   
14  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:16.77   
10  12  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:17.31   
11  18  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:17.35   
12  140  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:17.46   
13  354  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:17.69   
14  241  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:18.97   
15  240  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:19.01   
16  17  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:19.84   
17  24  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  25 m  1:21.12   
18  132  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:21.45   
19  15  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:21.53   
20  16  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:21.75   
21  355  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:22.01   
22  287  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:22.03   
23  395  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:22.57   
24  134  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:22.95   
25  19  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:23.40  RES 
26  353  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:23.43  RES 
27  66  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:23.58  RES 
 
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
300  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:09.12   
31  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:10.48   
299  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:11.64   
29  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:13.62   
301  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:13.98   
33  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:14.80   
302  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:15.43   
145  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:16.60   
303  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:16.70   
10  32  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:18.08   
11  318  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:18.27   
12  360  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  1:19.10   
13  144  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:20.17   
14  207  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:21.47   
15  316  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:21.51   
16  155  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:22.05   
17  147  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:22.34   
18  305  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:22.36   
19  156  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:22.70   
20  149  Feldt William  2005  KSLS  AI2905  25 m  1:23.09   
21  307  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:23.79   
22  304  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:25.00   
23  35  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:25.52   
24  148  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:25.55   
25  150  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:25.70  RES 
26  142  Ljungholm Nayan  2005  POSEIDON  AW5705  25 m  1:25.77  RES 
27  146  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:25.85  RES 
 
Gren 27, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Jansson Frida  2006  POSEIDON  AE7206  25 m  1:13.43   
160  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:13.94   
46  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  1:14.67   
213  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:17.56   
51  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:18.68   
159  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  1:18.76   
210  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:18.87   
158  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:18.89   
342  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:20.37   
10  321  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:20.74   
11  47  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:20.87   
12  48  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  1:23.65   
13  56  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  1:23.76   
14  323  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  1:25.82   
15  320  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:26.05   
16  324  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:26.25   
17  162  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  1:26.50   
18  50  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  1:26.54   
19  164  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  1:27.34   
20  165  Briskog Nora  2006  KARLSHAMN  AA9806  25 m  1:28.00   
21  214  Contis Pavel Anna  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:28.12   
22  328  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:28.34   
23  325  Wadlund Wilja  2006  SK RAN  BM8606  25 m  1:28.66   
24  49  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  1:29.21   
25  80  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:30.17  RES 
26  90  Palmö Alma  2006  HS  BL9606  25 m  1:31.10  RES 
27  163  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:31.18  RES 
 
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:17.58   
175  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:19.36   
61  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:19.50   
174  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:20.50   
60  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:20.62   
177  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:22.45   
369  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:23.43   
250  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  1:23.91   
224  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:24.80   
10  226  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:25.01   
11  59  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  1:25.61   
12  101  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:27.14   
13  62  Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:27.15   
14  176  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:27.60   
15  63  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  1:27.74   
16  95  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  1:29.07   
17  227  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:29.16   
18  179  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:30.85   
19  178  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:31.77   
20  229  Jensen Marius  2006  SK HAJEN  AJ5706  25 m  1:32.69   
21  64  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  1:32.95   
22  344  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:33.69   
23  180  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:33.73   
24  65  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:34.84   
25  183  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  1:35.40  RES 
26  231  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:35.56  RES 
27  233  Olofsson Jonathan  2006  SK SYDSIM  AE5906  25 m  1:35.62  RES 
 
Gren 29, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
252  Poseidon Damer Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  2:03.20   
375  Mkk Damer [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  2:04.07   
374  Trelleborg Damer [2005]  2005  TRELLEBORG    25 m  2:04.83   
402  Landskrona Damer Lag 2  2005  LANDSKRONA    25 m  2:04.83   
253  SK Triton Flickor Lag 1  2005  SK TRITON    25 m  2:05.01   
376  Vellinge-N Damer1 [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  2:05.14   
264  Ksls Damer [2005]  2005  KSLS    25 m  2:07.38   
106  Hs Damer [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  2:08.61   
112  Hs Damer [2005] Lag 3  2005  HS    25 m  2:10.79   
10  377  Ystads SS Lag 1  2005  YSTADS SS    25 m  2:12.23   
11  268  Karlskrona Damer [2006]  2006  KARLSKRONA    25 m  2:13.50   
12  378  Mkk Damer [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:14.18   
13  116  Ängelholm Damer [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  2:14.74   
14  266  SK Hajen Damer [2005]  2005  SK HAJEN    25 m  2:15.98   
15  117  Hs Damer [2005] Lag 5  2005  HS    25 m  2:17.49   
16  379  Sjöbo SS Damer [2005]  2005  SJÖBO SS    25 m  2:18.32   
17  111  Hs Damer [2005] Lag 4  2005  HS    25 m  2:20.73  RES 
18  270  SK Sydsim Damer [2005]  2005  SK SYDSIM    25 m  2:21.41  RES 
19  267  Poseidon Damer Lag 2  2006  POSEIDON    25 m  2:22.43  RES 
 
Gren 30, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
385  Mkk Herrar [2005] Lag 1  2005  MKK    25 m  1:55.59   
118  Hs Herrar [2005] Lag 1  2005  HS    25 m  2:00.17   
119  Ängelholm Herrar [2005]  2005  ÄNGELHOLM    25 m  2:01.74   
255  Poseidon Herrar Lag 1  2006  POSEIDON    25 m  2:04.55   
256  SK Lödde Po Lag 1 [2005]  2005  SK LÖDDE    25 m  2:12.03   
388  SK Ran Pojkar Lag 2  2005  SK RAN    25 m  2:12.05   
259  Poseidon Herrar Lag 2  2005  POSEIDON    25 m  2:12.38   
389  Mkk Herrar [2005] Lag 2  2005  MKK    25 m  2:13.65   
387  Vellinge-N Herrar [2005]  2005  VELLINGE-N    25 m  2:15.11   
10  258  Ksls Pojkar 1[2005]  2005  KSLS    25 m  2:15.65   
11  107  Hs Herrar [2005] Lag 2  2005  HS    25 m  2:16.86   
12  261  Poseidon Herrar Lag 3  2006  POSEIDON    25 m  2:18.44   
13  263  SS Iden Herrar [2005]  2005  SS IDEN    25 m  2:24.05   
14  262  Ksls Pojkar 2 [2005]  2005  KSLS    25 m  2:24.69   
15  390  Mkk Herrar [2005] Lag 3  2005  MKK    25 m  2:28.37   
16  391  SK Ran Pojkar Lag 3  2005  SK RAN    25 m  2:41.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Poseidon  Utskriftstid  21:18