Startlista
Lunds öppna knattemästerskap
Arrangör:
Plats: Högevallsbadet SK Poseidon
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019
1 100m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 37 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 1:19.50
2 30 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 50m 1:34.51
3 26 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 50m 1:39.80
4 75 Michalina Marciniak Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AR4608 50m 1:44.79
5 54 Emmie Engdahl Simklubben Ran 2008 AU3408 25m 1:52.74
6 25 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m 1:55.24
7 93 Alice Seyffart Simklubben Poseidon 2008 AO6208 25m 2:01.95
8 56 Vanja Larsson Simklubben Ran 2008 AU6408 25m 2:07.35
9 45 Amila Jelacic Simklubben Ran 2008 AN4808 25m 2:15.67
10 58 Elina Svensson Simklubben Ran 2008 AY1008 25m
11 88 Malou Lorentzen Vellinge-Näsets Simklubb 2008 BB4608 25m
12 95 Alicia Lundqvist Simklubben Poseidon 2008 AR7608 25m
13 10 Lisen Burnesson Landskrona Simsällskap 2008 AY8808 25m
14 91 Pia Drazdziule Simklubben Poseidon 2008 AJ3808 25m
15 9 Linnea Östlund Landskrona Simsällskap 2008 AY8608 25m
16 117 Saga Elmér Simklubben Poseidon 2008 BB4008 25m
17 108 Ellen-Grete Reinap Simklubben Poseidon 2008 AY9408 25m
18 11 Patricia Pavlovic Landskrona Simsällskap 2008 AY9008 25m
19 116 Emma Särnstrand Simklubben Poseidon 2008 BB3808 25m
20 104 Bára Beranova Simklubben Poseidon 2008 AX4208 25m
2 100m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 74 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AE6508 25m 1:18.05
2 38 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 1:22.28
3 71 Lucas Lennartsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AB6708 25m 1:26.69
4 50 Leo Carrasco Simklubben Ran 2008 AG9908 25m 1:38.19
5 76 Elliot Salih Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AJ8308 25m 1:43.00
6 23 Björn Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2008 AE1108 25m 1:43.23
7 57 David Burko Simklubben Ran 2008 AK9708 25m 2:05.79
8 51 Leon Eder Simklubben Ran 2008 AH1108 25m 2:07.04
9 119 Jonas Wamsler Simklubben Poseidon 2008 25m
10 12 Theo Litzén Landskrona Simsällskap 2008 AM9708 25m
11 4 Henry Palm Landskrona Simsällskap 2008 AJ2708 25m
12 15 Hugo Hallström Landskrona Simsällskap 25m
2008 AO7708
13 106 John Östlund Simklubben Poseidon 25m
2008 AM3108
14 86 Måns Trulsson Vellinge-Näsets Simklubb 25m
2008 AO5508
15 48 Daniel Hachem Simklubben Ran 25m
2008 AH5108
16 66 Kevin Christell Barry Simklubben Ran 25m
2008 AN5508
17 53 Alex Blomqvist Simklubben Ran 25m
2008 AK8308
18 110 Wilhelm Isaksson Simklubben Poseidon 25m
2008 AN0508
19 102 Simon Löndahl Simklubben Poseidon 25m
2008 AM2708
3 100m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 19 Hedda Toth Simklubben Poseidon 2007 AJ6807 25m 1:07.56
2 72 Elin Törnqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AM6807 25m 1:18.41
3 121 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 1:20.55
4 120 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 1:20.79
5 31 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 1:21.22
6 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 1:22.09
7 22 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 1:22.45
8 18 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 2007 AD6807 25m 1:23.43
9 41 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 1:27.49
10 40 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m 1:28.00
11 24 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 1:29.55
12 79 Aina Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BG4607 25m 1:32.04
13 46 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m 1:33.24
14 96 Ingrid Nilsson Simklubben Poseidon 2007 BF4207 25m 1:38.61
15 5 Maja Antonsson Landskrona Simsällskap 2007 BE5607 25m 1:47.32
16 52 Ida Gadsbøll Simklubben Ran 2007 BB7407 25m 1:48.16
17 67 Olivia Nilsson Virc Simklubben Sydsim 2007 AD8407 25m 1:48.38
18 29 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 25m 1:48.50
19 92 Freja Havelius Simklubben Poseidon 2007 AX8207 25m 1:48.77
20 16 Amalie Riis Landskrona Simsällskap 2007 BL3807 25m 1:55.25
21 99 Tyra Henricsson Simklubben Poseidon 2007 BH4207 25m
22 85 Yasmine Nilsson Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BJ9407 25m
23 112 Nike Stankovski Simklubben Poseidon 2007 BJ0607 25m
4 100m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 1:08.62
2 27 Ruslan Dzhamalov Simklubben Poseidon 2007 AK2307 25m 1:21.21
3 21 Benjamin Andersson
Medhanie
Simklubben Poseidon 2007 AE0707 25m 1:22.81
4 20 Vide Sandberg Simklubben Poseidon 2007 AE6507 25m 1:25.11
5 97 Kristoffer Nilsson Simklubben Poseidon 2007 AO5707 25m 1:36.07
6 49 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m 1:51.03
7 94 Ariv Deolalikar Simklubben Poseidon 2007 AN5707 25m 1:53.72
8 107 Arthur Ekman Simklubben Poseidon 2007 AR6107 25m 1:54.02
9 44 Mario Alsalim Simklubben Ran 2007 AJ2507 50m 2:00.93
10 105 Rohan Lambihate Simklubben Poseidon 2007 AQ9707 25m 2:02.09
5 100m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 37 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 1:44.55
2 26 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 25m 1:56.99
3 75 Michalina Marciniak Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AR4608 25m 1:58.83
4 25 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m 2:02.41
5 54 Emmie Engdahl Simklubben Ran 2008 AU3408 25m
6 95 Alicia Lundqvist Simklubben Poseidon 2008 AR7608 25m
7 10 Lisen Burnesson Landskrona Simsällskap 2008 AY8808 25m
8 91 Pia Drazdziule Simklubben Poseidon 2008 AJ3808 25m
9 9 Linnea Östlund Landskrona Simsällskap 2008 AY8608 25m
10 117 Saga Elmér Simklubben Poseidon 2008 BB4008 25m
11 30 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 25m
12 108 Ellen-Grete Reinap Simklubben Poseidon 2008 AY9408 25m
13 45 Amila Jelacic Simklubben Ran 2008 AN4808 25m
14 11 Patricia Pavlovic Landskrona Simsällskap 2008 AY9008 25m
15 116 Emma Särnstrand Simklubben Poseidon 2008 BB3808 25m
16 104 Bára Beranova Simklubben Poseidon 2008 AX4208 25m
6 100m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 74 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AE6508 25m 1:35.16
2 71 Lucas Lennartsson Vellinge-Näsets Simklubb 25m 1:42.41
2008 AB6708
3 23 Björn Lundin Linnér Simklubben Poseidon 25m 1:55.41
2008 AE1108
4 38 Kasper Andersson Simklubben Ran 50m 1:59.30
2008 AE7708
5 4 Henry Palm Landskrona Simsällskap 50m 2:08.33
2008 AJ2708
6 119 Jonas Wamsler Simklubben Poseidon 25m
2008
7 106 John Östlund Simklubben Poseidon 25m
2008 AM3108
8 15 Hugo Hallström Landskrona Simsällskap 25m
2008 AO7708
9 57 David Burko Simklubben Ran 25m
2008 AK9708
10 87 Christoffer Lindholm Vellinge-Näsets Simklubb 25m
2008 AO6108
11 12 Theo Litzén Landskrona Simsällskap 25m
2008 AM9708
12 53 Alex Blomqvist Simklubben Ran 25m
2008 AK8308
13 110 Wilhelm Isaksson Simklubben Poseidon 25m
2008 AN0508
7 100m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 18 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 2007 AD6807 25m 1:33.52
2 19 Hedda Toth Simklubben Poseidon 2007 AJ6807 25m 1:34.47
3 72 Elin Törnqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AM6807 25m 1:37.31
4 24 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 1:41.20
5 121 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 1:43.29
6 22 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 1:43.30
7 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 1:43.58
8 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 1:43.58
9 40 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m 1:44.59
10 41 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 1:47.70
11 31 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 1:48.10
12 120 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 1:49.70
13 29 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 25m 1:54.38
14 85 Yasmine Nilsson Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BJ9407 25m 1:56.15
15 52 Ida Gadsbøll Simklubben Ran 2007 BB7407 25m 1:58.56
16 46 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m 2:00.19
17 79 Aina Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BG4607 25m 2:00.44
18 67 Olivia Nilsson Virc Simklubben Sydsim 2007 AD8407 25m 2:07.30
19 16 Amalie Riis Landskrona Simsällskap 2007 BL3807 25m 2:08.26
20 92 Freja Havelius Simklubben Poseidon 2007 AX8207 25m 2:31.98
21 112 Nike Stankovski Simklubben Poseidon 2007 BJ0607 25m
22 5 Maja Antonsson Landskrona Simsällskap 2007 BE5607 25m
23 96 Ingrid Nilsson Simklubben Poseidon 2007 BF4207 25m
8 100m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 1:30.21
2 27 Ruslan Dzhamalov Simklubben Poseidon 2007 AK2307 25m 1:37.71
3 21 Benjamin Andersson
Medhanie
Simklubben Poseidon 2007 AE0707 25m 1:37.89
4 107 Arthur Ekman Simklubben Poseidon 2007 AR6107 25m 2:00.41
5 94 Ariv Deolalikar Simklubben Poseidon 2007 AN5707 25m 2:19.13
6 49 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m
7 44 Mario Alsalim Simklubben Ran 2007 AJ2507 25m
9 100m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 25 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m 1:43.21
2 37 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 1:48.44
3 30 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 50m 1:52.51
4 26 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 25m 1:57.35
5 58 Elina Svensson Simklubben Ran 2008 AY1008 25m
6 88 Malou Lorentzen Vellinge-Näsets Simklubb 2008 BB4608 25m
7 104 Bára Beranova Simklubben Poseidon 2008 AX4208 25m
8 10 Lisen Burnesson Landskrona Simsällskap 2008 AY8808 25m
9 45 Amila Jelacic Simklubben Ran 2008 AN4808 25m
10 56 Vanja Larsson Simklubben Ran 2008 AU6408 25m
11 75 Michalina Marciniak Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AR4608 25m
12 11 Patricia Pavlovic Landskrona Simsällskap 2008 AY9008 25m
13 9 Linnea Östlund Landskrona Simsällskap 2008 AY8608 25m
10 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 71 Lucas Lennartsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AB6708 25m 1:36.99
2 74 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AE6508 50m 1:53.46
3 38 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 1:55.51
4 15 Hugo Hallström Landskrona Simsällskap 25m
2008 AO7708
5 51 Leon Eder Simklubben Ran 25m
2008 AH1108
6 12 Theo Litzén Landskrona Simsällskap 25m
2008 AM9708
7 87 Christoffer Lindholm Vellinge-Näsets Simklubb 25m
2008 AO6108
8 48 Daniel Hachem Simklubben Ran 25m
2008 AH5108
9 4 Henry Palm Landskrona Simsällskap 25m
2008 AJ2708
10 66 Kevin Christell Barry Simklubben Ran 25m
2008 AN5508
11 50 Leo Carrasco Simklubben Ran 25m
2008 AG9908
12 23 Björn Lundin Linnér Simklubben Poseidon 25m
2008 AE1108
13 102 Simon Löndahl Simklubben Poseidon 25m
2008 AM2708
11 100m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 19 Hedda Toth Simklubben Poseidon 2007 AJ6807 25m 1:17.86
2 72 Elin Törnqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AM6807 25m 1:26.21
3 121 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 1:30.57
4 22 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 1:31.57
5 18 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 2007 AD6807 25m 1:32.83
6 31 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 1:33.60
7 120 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 1:34.54
8 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 1:35.55
9 24 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 1:42.79
10 52 Ida Gadsbøll Simklubben Ran 2007 BB7407 25m 1:49.40
11 41 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 1:50.45
12 29 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 25m 1:51.91
13 67 Olivia Nilsson Virc Simklubben Sydsim 2007 AD8407 25m 1:57.20
14 46 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m 1:59.10
15 92 Freja Havelius Simklubben Poseidon 2007 AX8207 25m 1:59.86
16 5 Maja Antonsson Landskrona Simsällskap 2007 BE5607 25m 2:03.94
17 40 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m
18 16 Amalie Riis Landskrona Simsällskap 2007 BL3807 25m
19 112 Nike Stankovski Simklubben Poseidon 2007 BJ0607 25m
12 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 1:22.72
2 20 Vide Sandberg Simklubben Poseidon 2007 AE6507 25m 1:34.46
3 27 Ruslan Dzhamalov Simklubben Poseidon 2007 AK2307 25m 1:35.69
4 21 Benjamin Andersson
Medhanie
Simklubben Poseidon 2007 AE0707 25m 1:38.47
5 49 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m 1:56.76
6 107 Arthur Ekman Simklubben Poseidon 2007 AR6107 25m
7 44 Mario Alsalim Simklubben Ran 2007 AJ2507 25m
13 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 37 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 46.54
2 26 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 25m 52.52
3 75 Michalina Marciniak Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AR4608 50m 57.27
4 30 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 25m
5 25 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m
14 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 38 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 41.43
2 74 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AE6508 25m 42.97
3 71 Lucas Lennartsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AB6708 25m 44.76
4 86 Måns Trulsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AO5508 25m 50.93
5 76 Elliot Salih Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AJ8308 25m 54.86
6 23 Björn Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2008 AE1108 25m
7 4 Henry Palm Landskrona Simsällskap 2008 AJ2708 25m
15 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 19 Hedda Toth Simklubben Poseidon 2007 AJ6807 25m 35.24
2 72 Elin Törnqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AM6807 25m 39.82
3 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 41.06
4 22 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 42.55
5 121 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 42.66
6 18 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 2007 AD6807 25m 43.42
7 31 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 46.93
8 120 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 47.59
9 24 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 48.52
10 41 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 50.43
11 79 Aina Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BG4607 25m 52.62
12 29 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 25m 54.16
13 40 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m
14 67 Olivia Nilsson Virc Simklubben Sydsim 2007 AD8407 25m
15 46 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m
16 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 34.94
2 21 Benjamin Andersson
Medhanie
Simklubben Poseidon 2007 AE0707 25m 39.87
3 27 Ruslan Dzhamalov Simklubben Poseidon 2007 AK2307 25m 43.95
4 107 Arthur Ekman Simklubben Poseidon 2007 AR6107 25m
5 20 Vide Sandberg Simklubben Poseidon 2007 AE6507 25m
6 97 Kristoffer Nilsson Simklubben Poseidon 2007 AO5707 25m
17 100m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 37 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 1:34.18
2 26 Ebba Eriksson Simklubben Poseidon 2008 AK0808 25m 1:41.05
3 30 Isabella Nilsson Simklubben Poseidon 2008 AT6408 25m 1:41.14
4 25 Astrid Larsson Simklubben Poseidon 2008 AK1208 25m 1:41.88
5 93 Alice Seyffart Simklubben Poseidon 2008 AO6208 25m 1:52.19
6 75 Michalina Marciniak Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AR4608 25m 1:54.22
7 91 Pia Drazdziule Simklubben Poseidon 2008 AJ3808 25m 1:54.27
8 58 Elina Svensson Simklubben Ran 2008 AY1008 25m 1:57.06
9 54 Emmie Engdahl Simklubben Ran 2008 AU3408 25m
10 11 Patricia Pavlovic Landskrona Simsällskap 2008 AY9008 25m
18 100m Medley Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 74 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AE6508 25m 1:29.94
2 38 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 1:31.88
3 71 Lucas Lennartsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AB6708 25m 1:34.65
4 50 Leo Carrasco Simklubben Ran 2008 AG9908 25m 1:40.51
5 23 Björn Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2008 AE1108 25m 1:44.24
6 4 Henry Palm Landskrona Simsällskap 2008 AJ2708 25m 1:45.98
7 48 Daniel Hachem Simklubben Ran 2008 AH5108 25m 1:48.59
8 86 Måns Trulsson Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AO5508 25m 1:50.46
9 76 Elliot Salih Vellinge-Näsets Simklubb 2008 AJ8308 25m 1:57.84
10 57 David Burko Simklubben Ran 2008 AK9708 25m 2:05.04
11 51 Leon Eder Simklubben Ran 2008 AH1108 25m
12 53 Alex Blomqvist Simklubben Ran 2008 AK8308 25m
19 100m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 19 Hedda Toth Simklubben Poseidon 2007 AJ6807 25m 1:21.51
2 72 Elin Törnqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AM6807 25m 1:26.98
3 18 Hanna Masoumi Simklubben Poseidon 2007 AD6807 25m 1:30.17
4 73 Lisa Brase Vellinge-Näsets Simklubb 2007 AU8407 25m 1:30.75
5 120 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 1:30.97
6 22 Sofie Khan-Amidy Simklubben Poseidon 2007 AP5407 25m 1:32.54
7 121 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 1:33.60
8 31 Mia Ljungholm Simklubben Poseidon 2007 BG2407 25m 1:35.43
9 24 Isabelle Hallencreutz Simklubben Poseidon 2007 AV9807 25m 1:37.52
10 79 Aina Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2007 BG4607 25m 1:45.08
11 40 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m 1:46.19
12 41 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 1:46.86
13 29 Giuliana Cibinetto Simklubben Poseidon 2007 BA7407 25m 1:53.10
14 67 Olivia Nilsson Virc Simklubben Sydsim 2007 AD8407 25m 1:56.46
15 5 Maja Antonsson Landskrona Simsällskap 2007 BE5607 25m 1:59.72
16 46 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m 2:02.44
17 52 Ida Gadsbøll Simklubben Ran 2007 BB7407 25m 2:08.08
18 92 Freja Havelius Simklubben Poseidon 2007 AX8207 25m
20 100m Medley Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 1:20.23
2 27 Ruslan Dzhamalov Simklubben Poseidon 2007 AK2307 25m 1:31.52
3 21 Benjamin Andersson
Medhanie
Simklubben Poseidon 2007 AE0707 25m 1:31.80
4 107 Arthur Ekman Simklubben Poseidon 2007 AR6107 25m
5 49 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m
6 44 Mario Alsalim Simklubben Ran 2007 AJ2507 25m
21 50m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 77 Isabella Danfelter Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AC1410 25m 41.13
2 113 Ebba Seyffart Simklubben Poseidon 2010 AE9210 25m 50.36
3 8 Isabella Hansen Landskrona Simsällskap 2010 AE8410 25m 52.92
4 13 Sarah-Li Appelblad Wendt Landskrona Simsällskap 2011 AB4611 25m 56.62
5 55 Tindra Warnholtz Simklubben Ran 2010 AC3810 25m 58.87
6 63 Sarah-Mai Häger Simklubben Ran 2010 AE3410 25m 1:01.07
7 61 Nora-My Häger Simklubben Ran 2011 AB1811 25m 1:04.17
8 68 Maya Yamada Jönsson Vellinge-Näsets Simklubb 2010 25m
9 32 Liv Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2011 AC4811 25m
22 50m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 81 Noah Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AB5510 25m 46.25
2 34 Mikaal Abdalla Simklubben Ran 2010 25m
3 89 Wille Thente Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AD4310 25m
23 50m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 17 Ella Ekelund Malmö Kappsimningsklubb 2009 AA7609 25m 35.59
2 84 Ella Nyman Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AN0409 25m 39.98
3 98 Ronja Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AH6809 25m 43.36
4 28 Anja  Lindroth Simklubben Poseidon 2009 AD1409 25m 43.65
5 6 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 2009 AI5609 25m 45.52
6 115 Elsa Holmqvist Simklubben Poseidon 2009 AO6209 25m 45.69
7 111 Sabela Rouco Aparicio Simklubben Poseidon 2009 AM0409 25m 47.13
8 3 Isabelle Nielsen Landskrona Simsällskap 2009 AD6609 25m 47.13
9 101 Ester Giselsson Tholin Simklubben Poseidon 2009 AL1209 25m 48.30
10 60 Amanda Nettleingham Simklubben Ran 2009 AL4609 25m 48.67
11 64 Selma Green Simklubben Ran 2009 AL4809 25m 49.02
12 14 Ella Larsson Landskrona Simsällskap 2009 AN8409 25m 51.91
13 47 Mathilda Molin Simklubben Ran 2009 AE1609 25m 53.44
14 7 Rut Nilsson Landskrona Simsällskap 2009 AL5609 25m 55.58
15 62 Sara Stråth Simklubben Ran 2009 AL5009 25m 1:05.63
16 35 Wiam Abdallah Simklubben Ran 2009 25m
17 69 Saga Evenås Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
18 33 Ella Lindström Simklubben Ran 2009 AL5209 25m
19 90 Hana Talic Landskrona Simsällskap 2009 25m
20 80 Lilly Renlund Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AJ9209 25m
21 2 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 2009 AA3809 25m
24 50m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 2009 AA1509 25m 38.99
2 78 Tor Nimbeck Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AE0309 25m 43.92
3 82 Gustav Vestgården Tukk Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AF3309 25m 45.51
4 83 Harald Vestgården Tukk Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AF2309 25m 49.84
5 100 Erik Markenlöv Simklubben Poseidon 2009 AG2109 25m 51.05
6 114 Filip Edlundh Simklubben Poseidon 2009 AI1509 25m 51.39
7 118 Vidar Elmér Simklubben Poseidon 2009 AI9509 25m 54.98
8 103 Deniz Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AG2309 25m 57.93
9 70 Ville Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
10 109 Matteo Hallencreutz Simklubben Poseidon 2009 AG9709 25m
25 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 77 Isabella Danfelter Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AC1410 25m 55.14
2 8 Isabella Hansen Landskrona Simsällskap 2010 AE8410 25m 1:02.19
3 55 Tindra Warnholtz Simklubben Ran 2010 AC3810 25m 1:05.18
4 113 Ebba Seyffart Simklubben Poseidon 2010 AE9210 25m 1:05.63
5 13 Sarah-Li Appelblad Wendt Landskrona Simsällskap 2011 AB4611 25m 1:09.77
6 61 Nora-My Häger Simklubben Ran 2011 AB1811 25m
7 32 Liv Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2011 AC4811 25m
8 68 Maya Yamada Jönsson Vellinge-Näsets Simklubb 2010 25m
9 63 Sarah-Mai Häger Simklubben Ran 2010 AE3410 25m
26 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 81 Noah Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AB5510 25m 52.44
2 89 Wille Thente Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AD4310 25m
3 34 Mikaal Abdalla Simklubben Ran 2010 25m
27 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 17 Ella Ekelund Malmö Kappsimningsklubb 2009 AA7609 25m 44.87
2 6 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 2009 AI5609 25m 53.57
3 3 Isabelle Nielsen Landskrona Simsällskap 2009 AD6609 25m 53.93
4 14 Ella Larsson Landskrona Simsällskap 2009 AN8409 25m 56.40
5 64 Selma Green Simklubben Ran 2009 AL4809 25m 56.59
6 101 Ester Giselsson Tholin Simklubben Poseidon 2009 AL1209 25m 1:00.44
7 28 Anja  Lindroth Simklubben Poseidon 2009 AD1409 25m 1:01.16
8 84 Ella Nyman Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AN0409 25m 1:01.50
9 7 Rut Nilsson Landskrona Simsällskap 2009 AL5609 25m 1:03.44
10 111 Sabela Rouco Aparicio Simklubben Poseidon 2009 AM0409 25m 1:10.19
11 60 Amanda Nettleingham Simklubben Ran 2009 AL4609 25m 1:16.25
12 35 Wiam Abdallah Simklubben Ran 2009 25m
13 69 Saga Evenås Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
14 33 Ella Lindström Simklubben Ran 2009 AL5209 25m
15 62 Sara Stråth Simklubben Ran 2009 AL5009 25m
16 2 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 2009 AA3809 25m
17 90 Hana Talic Landskrona Simsällskap 2009 25m
18 115 Elsa Holmqvist Simklubben Poseidon 2009 AO6209 25m
28 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 2009 AA1509 25m 55.94
2 78 Tor Nimbeck Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AE0309 25m 57.82
3 83 Harald Vestgården Tukk Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AF2309 25m 1:02.86
4 82 Gustav Vestgården Tukk Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AF3309 25m 1:04.54
5 100 Erik Markenlöv Simklubben Poseidon 2009 AG2109 25m 1:10.47
6 109 Matteo Hallencreutz Simklubben Poseidon 2009 AG9709 25m 1:16.29
7 114 Filip Edlundh Simklubben Poseidon 2009 AI1509 25m 1:17.64
8 70 Ville Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
9 118 Vidar Elmér Simklubben Poseidon 2009 AI9509 25m
29 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 77 Isabella Danfelter Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AC1410 25m 48.67
2 113 Ebba Seyffart Simklubben Poseidon 2010 AE9210 25m 57.65
3 8 Isabella Hansen Landskrona Simsällskap 2010 AE8410 25m 1:04.70
4 13 Sarah-Li Appelblad Wendt Landskrona Simsällskap 2011 AB4611 25m 1:09.94
5 61 Nora-My Häger Simklubben Ran 2011 AB1811 25m
6 32 Liv Lundin Linnér Simklubben Poseidon 2011 AC4811 25m
7 63 Sarah-Mai Häger Simklubben Ran 2010 AE3410 25m
8 68 Maya Yamada Jönsson Vellinge-Näsets Simklubb 2010 25m
30 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 81 Noah Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AB5510 25m 52.87
2 34 Mikaal Abdalla Simklubben Ran 2010 25m
31 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 17 Ella Ekelund Malmö Kappsimningsklubb 2009 AA7609 25m 40.10
2 6 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 2009 AI5609 25m 48.23
3 98 Ronja Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AH6809 25m 49.23
4 47 Mathilda Molin Simklubben Ran 2009 AE1609 50m 52.45
5 64 Selma Green Simklubben Ran 2009 AL4809 25m 53.00
6 84 Ella Nyman Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AN0409 25m 53.11
7 28 Anja  Lindroth Simklubben Poseidon 2009 AD1409 25m 53.24
8 3 Isabelle Nielsen Landskrona Simsällskap 2009 AD6609 25m 53.59
9 60 Amanda Nettleingham Simklubben Ran 2009 AL4609 25m 57.43
10 7 Rut Nilsson Landskrona Simsällskap 2009 AL5609 25m 57.63
11 62 Sara Stråth Simklubben Ran 2009 AL5009 25m 1:04.53
12 35 Wiam Abdallah Simklubben Ran 2009 25m
13 69 Saga Evenås Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
14 33 Ella Lindström Simklubben Ran 2009 AL5209 25m
15 2 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 2009 AA3809 25m
16 14 Ella Larsson Landskrona Simsällskap 2009 AN8409 25m
17 80 Lilly Renlund Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AJ9209 25m
18 90 Hana Talic Landskrona Simsällskap 2009 25m
32 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 78 Tor Nimbeck Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AE0309 25m 49.90
2 1 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 2009 AA1509 25m 51.72
3 109 Matteo Hallencreutz Simklubben Poseidon 2009 AG9709 25m 55.97
4 100 Erik Markenlöv Simklubben Poseidon 2009 AG2109 25m 56.16
5 118 Vidar Elmér Simklubben Poseidon 2009 AI9509 25m 59.49
6 114 Filip Edlundh Simklubben Poseidon 2009 AI1509 25m 1:02.01
7 70 Ville Helmbring Vellinge-Näsets Simklubb 2009 25m
8 103 Deniz Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AG2309 25m
33 25m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 77 Isabella Danfelter Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AC1410 25m 18.28
2 55 Tindra Warnholtz Simklubben Ran 2010 AC3810 25m 30.90
34 25m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 81 Noah Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AB5510 25m 25.34
35 25m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 17 Ella Ekelund Malmö Kappsimningsklubb 2009 AA7609 25m 18.09
2 3 Isabelle Nielsen Landskrona Simsällskap 2009 AD6609 25m 20.61
3 6 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 2009 AI5609 25m 21.86
4 84 Ella Nyman Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AN0409 25m 22.68
5 28 Anja  Lindroth Simklubben Poseidon 2009 AD1409 25m 23.71
6 47 Mathilda Molin Simklubben Ran 2009 AE1609 25m 24.57
7 101 Ester Giselsson Tholin Simklubben Poseidon 2009 AL1209 25m 28.69
8 80 Lilly Renlund Vellinge-Näsets Simklubb 2009 AJ9209 25m
9 98 Ronja Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AH6809 25m
36 25m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 25m 21.04
2009 AA1509
2 78 Tor Nimbeck Vellinge-Näsets Simklubb 25m 23.72
2009 AE0309
3 82 Gustav Vestgården Tukk Vellinge-Näsets Simklubb 25m 29.16
2009 AF3309
4 109 Matteo Hallencreutz Simklubben Poseidon 25m
2009 AG9709
5 114 Filip Edlundh Simklubben Poseidon 2009 AI1509 25m
6 103 Deniz Karlsson Simklubben Poseidon 2009 AG2309 25m
37 75 m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 77 Isabella Danfelter Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AC1410 25m
2 55 Tindra Warnholtz Simklubben Ran 2010 AC3810 25m
3 61 Nora-My Häger Simklubben Ran 2011 AB1811 25m
4 13 Sarah-Li Appelblad Wendt Landskrona Simsällskap 2011 AB4611 25m
5 63 Sarah-Mai Häger Simklubben Ran 2010 AE3410 25m
6 8 Isabella Hansen Landskrona Simsällskap 2010 AE8410 25m
38 75m Medley Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 89 Wille Thente Vellinge-Näsets Simklubb 2010 AD4310 25m
39 75m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 3 Isabelle Nielsen Landskrona Simsällskap 25m
2009 AD6609
2 64 Selma Green Simklubben Ran 25m
2009 AL4809
3 84 Ella Nyman Vellinge-Näsets Simklubb 25m
2009 AN0409
4 60 Amanda Nettleingham Simklubben Ran 25m
2009 AL4609
5 2 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 25m
2009 AA3809
6 98 Ronja Karlsson Simklubben Poseidon 25m
2009 AH6809
7 47 Mathilda Molin Simklubben Ran 25m