Startlista
Lunds öppna knattemästerskap
Plats: Högevallsbadet Arrangör: SK Poseidon
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020
1 100m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 51 Ella Nyman 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:19.55
2 56 Ella Knutsson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:20.78
3 57 Tindra Magnusson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:27.89
4 74 Elsa Holmqvist 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:27.95
5 73 Sabela Rouco Aparicio 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:28.01
6 67 Ronja Karlsson 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:28.87
7 64 Anja  Lindroth 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:29.57
8 22 Amanda Nettleingham 2009 Simklubben Ran SWE 1:34.07
9 79 Clara Landmyr 2009 Eslövs Simsällskap SWE 1:36.24
10 10 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:37.18
11 18 Mathilda Molin 2009 Simklubben Ran SWE 1:37.57
12 69 Ester Giselsson Tholin 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:38.74
13 2 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:38.78
14 102 Hanna Isaksson 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:49.22 EFT
15 33 Wiam Abdallah 2009 Simklubben Ran SWE 1:54.17
16 39 Minya Cahuasqi Vilhelmsson 2009 Simklubben Ran SWE 2:01.43
17 25 Sara Stråth 2009 Simklubben Ran SWE 2:08.42
18 106 Matilda Fors 2009 Simklubben Poseidon SWE 2:24.47 EFT
19 85 Lamija Mesanovic 2009 Landskrona Simsällskap SWE
20 100 Maja Shcheblykina 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
21 37 Alma Lindgren 2009 Simklubben Ran SWE
22 3 Vera Olofsson 2009 Landskrona Simsällskap SWE
2 100m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 47 Victor Ravn Rehnström 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:13.19
2 107 Xavier Lopez 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:29.43 EFT
3 98 Filip Edlundh 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:35.83 EFT
4 27 Valdemar Winstrand Lövin 2009 Simklubben Ran SWE 1:36.71
5 92 Anton Klinge 2009 Sjöbo Simsällskap SWE 1:53.05
6 41 Elis Ohlsson 2009 Simklubben Ran SWE 2:20.44
7 13 carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap SWE
8 8 Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap SWE
9 1 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap SWE
10 96 Matteo Hallencreutz Simklubben Poseidon EFT
2009 SWE
3 100m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 44 Nirma Bååth 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:09.92
2 17 Isabella Nilsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:12.92
3 45 Lilly Frost 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:14.99
4 49 Matilda Ravn Rehnström 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:15.47
5 15 Astrid Larsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:16.08
6 54 Nia Williams 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:16.41
7 16 Ebba Eriksson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:19.17
8 63 Hennie Bergquist 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:22.16
9 65 Alice Seyffart 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:22.78
10 62 Pia Drazdziule 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:26.59
11 72 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:27.95
12 70 Bára Beranova 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:29.66
13 53 Alicia Olsson 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:32.10
14 68 Sophia Hassanieh 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:33.80
15 77 Linnea Strandqvist 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:35.31
16 66 Astrid Zetterström 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:44.65
17 52 Vega Skjelstad 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE
18 82 Maja Hejdenberg 2008 Eslövs Simsällskap SWE
19 80 Ebba Reslow-Plym 2008 Eslövs Simsällskap SWE
20 12 Astrid Wagner 2008 Landskrona Simsällskap SWE
4 100m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 48 Elliot Rosberg 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:10.81
2 46 Lucas Lennartsson 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:11.70
3 14 Björn Lundin Linnér 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:13.50
4 30 Kevin Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE 1:23.21
5 78 Sigge Modee 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:25.82
6 5 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap SWE 1:30.17
7 81 Fabian Fridh 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:31.80
8 83 Jonathan Lööf 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:37.10
9 71 John Östlund 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:37.54
10 84 Nino Mrdja 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:38.03
11 29 Alex Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE 1:38.49
12 21 David Burko 2008 Simklubben Ran SWE 1:50.16
13 9 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap SWE 1:52.51 L
14 36 Jovan Stanisic 2008 Simklubben Ran SWE
5 100m Bröstsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 74 Elsa Holmqvist Simklubben Poseidon 1:49.84
2009 SWE
2 69 Ester Giselsson Tholin Simklubben Poseidon 1:51.94
2009 SWE
3 79 Clara Landmyr Eslövs Simsällskap 1:53.93
2009 SWE
4 73 Sabela Rouco Aparicio Simklubben Poseidon 1:54.41
2009 SWE
5 56 Ella Knutsson Föreningen Trelleborg Sim 1:54.65
2009 SWE
6 64 Anja  Lindroth Simklubben Poseidon 1:57.18
2009 SWE
7 3 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 1:58.51
2009 SWE
8 2 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 1:59.05
2009 SWE L
9 10 Mia Maric Landskrona Simsällskap 1:59.84
2009 SWE
10 67 Ronja Karlsson Simklubben Poseidon 2:01.36
2009 SWE
11 37 Alma Lindgren Simklubben Ran
2009 SWE
12 18 Mathilda Molin Simklubben Ran
2009 SWE
13 33 Wiam Abdallah Simklubben Ran
2009 SWE
14 102 Hanna Isaksson Simklubben Poseidon EFT
2009 SWE
15 39 Minya Cahuasqi Vilhelmsson Simklubben Ran
2009 SWE
16 22 Amanda Nettleingham Simklubben Ran
2009 SWE
17 103 Vilda Grönberg Simklubben Poseidon EFT
2009 SWE
18 57 Tindra Magnusson Föreningen Trelleborg Sim
2009 SWE
19 85 Lamija Mesanovic Landskrona Simsällskap
2009 SWE
20 100 Maja Shcheblykina Simklubben Poseidon EFT
2009 SWE
21 106 Matilda Fors Simklubben Poseidon EFT
2009 SWE
22 55 Isabel Herrström Föreningen Trelleborg Sim
2009 SWE
6 100m Bröstsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 1 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 2:08.48
2 107 Xavier Lopez 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
3 98 Filip Edlundh 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
4 13 carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap SWE
5 41 Elis Ohlsson 2009 Simklubben Ran SWE
6 27 Valdemar Winstrand Lövin 2009 Simklubben Ran SWE
7 108 Kieran O'Brien 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
8 96 Matteo Hallencreutz 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
9 101 Torkel Olsson 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
7 100m Bröstsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 45 Lilly Frost 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:30.71
2 63 Hennie Bergquist 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:37.49
3 62 Pia Drazdziule 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:39.50
4 72 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:40.26
5 70 Bára Beranova 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:43.15
6 49 Matilda Ravn Rehnström 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:44.80
7 54 Nia Williams 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:48.36
8 65 Alice Seyffart 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:48.99
9 16 Ebba Eriksson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:49.98
10 66 Astrid Zetterström 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:59.65
11 94 Alicia Lundqvist 2008 Simklubben Poseidon SWE 2:03.01 EFT
12 12 Astrid Wagner 2008 Landskrona Simsällskap SWE 2:04.34
13 80 Ebba Reslow-Plym 2008 Eslövs Simsällskap SWE
14 82 Maja Hejdenberg 2008 Eslövs Simsällskap SWE
15 68 Sophia Hassanieh 2008 Simklubben Poseidon SWE
8 100m Bröstsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 48 Elliot Rosberg Vellinge-Näsets Simklubb 1:27.91
2008 SWE
2 78 Sigge Modee Eslövs Simsällskap 1:37.95
2008 SWE
3 81 Fabian Fridh Eslövs Simsällskap 1:48.53
2008 SWE
4 71 John Östlund Simklubben Poseidon 1:48.87
2008 SWE
5 30 Kevin Christell Barry Simklubben Ran 1:53.98
2008 SWE
6 5 Theo Litzén Landskrona Simsällskap 1:54.20
2008 SWE
7 9 Michal Liziniewicz Landskrona Simsällskap 2:05.19
2008 SWE L
8 29 Alex Christell Barry Simklubben Ran
2008 SWE
9 100m Ryggsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 67 Ronja Karlsson 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:34.94
2 56 Ella Knutsson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:35.73
3 3 Vera Olofsson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:35.79
4 73 Sabela Rouco Aparicio 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:40.40
5 74 Elsa Holmqvist 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:40.48
6 64 Anja  Lindroth 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:41.00
7 69 Ester Giselsson Tholin 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:44.93
8 76 Tilda Folkesson 2009 Eslövs Simsällskap SWE 1:52.02
9 2 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:52.07
10 10 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:55.45
11 39 Minya Cahuasqi Vilhelmsson 2009 Simklubben Ran SWE
12 37 Alma Lindgren 2009 Simklubben Ran SWE
13 22 Amanda Nettleingham 2009 Simklubben Ran SWE EFT
14 33 Wiam Abdallah 2009 Simklubben Ran SWE
15 102 Hanna Isaksson 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
16 18 Mathilda Molin 2009 Simklubben Ran SWE
17 51 Ella Nyman 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE
18 103 Vilda Grönberg 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
19 106 Matilda Fors 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
20 100 Maja Shcheblykina 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
10 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 47 Victor Ravn Rehnström 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:24.23
2 1 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:56.37
3 96 Matteo Hallencreutz 2009 Simklubben Poseidon SWE 2:07.13 L EFT
4 98 Filip Edlundh 2009 Simklubben Poseidon SWE 2:22.90 L EFT
5 101 Torkel Olsson 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
6 92 Anton Klinge 2009 Sjöbo Simsällskap SWE
7 107 Xavier Lopez 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
8 27 Valdemar Winstrand Lövin 2009 Simklubben Ran SWE
9 108 Kieran O'Brien 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
10 8 Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap SWE
11 100m Ryggsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 17 Isabella Nilsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:17.75
2 44 Nirma Bååth 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:20.98
3 45 Lilly Frost 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:22.05
4 15 Astrid Larsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:23.71
5 54 Nia Williams 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:27.76
6 62 Pia Drazdziule 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:35.92
7 65 Alice Seyffart 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:36.87
8 70 Bára Beranova 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:37.20
9 63 Hennie Bergquist 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:40.03
10 53 Alicia Olsson 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:41.92
11 72 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:42.51
12 77 Linnea Strandqvist 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:44.41
13 66 Astrid Zetterström 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:48.33
14 75 Kajsa Hansson 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:57.63
15 68 Sophia Hassanieh 2008 Simklubben Poseidon SWE
16 94 Alicia Lundqvist 2008 Simklubben Poseidon SWE EFT
12 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 48 Elliot Rosberg 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:19.70
2 14 Björn Lundin Linnér 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:22.31
3 46 Lucas Lennartsson 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:28.41
4 5 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap SWE 1:40.27
5 84 Nino Mrdja 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:43.75
6 71 John Östlund 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:44.80
7 21 David Burko 2008 Simklubben Ran SWE 2:09.43
8 29 Alex Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE
9 36 Jovan Stanisic 2008 Simklubben Ran SWE
10 30 Kevin Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE
11 83 Jonathan Lööf 2008 Eslövs Simsällskap SWE
13 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 51 Ella Nyman 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 41.50
2 57 Tindra Magnusson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 42.45
3 56 Ella Knutsson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 43.94
4 74 Elsa Holmqvist 2009 Simklubben Poseidon SWE 44.76
5 55 Isabel Herrström 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 47.33 L
6 67 Ronja Karlsson 2009 Simklubben Poseidon SWE 48.02
7 10 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap SWE 49.01 L
8 76 Tilda Folkesson 2009 Eslövs Simsällskap SWE 49.22
9 64 Anja  Lindroth 2009 Simklubben Poseidon SWE 51.34
10 2 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap SWE 54.94
11 69 Ester Giselsson Tholin 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:00.94 L
12 103 Vilda Grönberg 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
13 73 Sabela Rouco Aparicio 2009 Simklubben Poseidon SWE
14 102 Hanna Isaksson 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
14 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 47 Victor Ravn Rehnström 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 40.83
2 1 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 46.69
3 98 Filip Edlundh 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
4 96 Matteo Hallencreutz 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
5 92 Anton Klinge 2009 Sjöbo Simsällskap SWE
6 108 Kieran O'Brien 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
7 101 Torkel Olsson 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
8 107 Xavier Lopez 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
15 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 45 Lilly Frost 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 37.10
2 15 Astrid Larsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 37.45
3 17 Isabella Nilsson 2008 Simklubben Poseidon SWE 37.67
4 16 Ebba Eriksson 2008 Simklubben Poseidon SWE 37.92
5 44 Nirma Bååth 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 38.38
6 63 Hennie Bergquist 2008 Simklubben Poseidon SWE 41.21
7 72 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon SWE 41.39
8 49 Matilda Ravn Rehnström 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 42.39
9 62 Pia Drazdziule 2008 Simklubben Poseidon SWE 44.62
10 54 Nia Williams 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 45.96
11 68 Sophia Hassanieh 2008 Simklubben Poseidon SWE 46.21
12 65 Alice Seyffart 2008 Simklubben Poseidon SWE 46.73
13 70 Bára Beranova 2008 Simklubben Poseidon SWE 48.45
14 53 Alicia Olsson 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 54.08
15 66 Astrid Zetterström 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:00.32
16 75 Kajsa Hansson 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:04.25
17 94 Alicia Lundqvist 2008 Simklubben Poseidon SWE EFT
16 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 46 Lucas Lennartsson 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 39.39
2 14 Björn Lundin Linnér 2008 Simklubben Poseidon SWE 39.83
3 5 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap SWE 47.59
4 71 John Östlund 2008 Simklubben Poseidon SWE 54.49
17 100m Medley Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 74 Elsa Holmqvist 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:31.37
2 51 Ella Nyman 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:32.35
3 57 Tindra Magnusson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:35.52
4 56 Ella Knutsson 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:38.13
5 73 Sabela Rouco Aparicio 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:40.88 EFT
6 3 Vera Olofsson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:41.30
7 10 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:41.34
8 55 Isabel Herrström 2009 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:43.50
9 22 Amanda Nettleingham 2009 Simklubben Ran SWE 1:44.36
10 79 Clara Landmyr 2009 Eslövs Simsällskap SWE 1:47.25
11 18 Mathilda Molin 2009 Simklubben Ran SWE 1:47.46
12 2 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:51.80
13 37 Alma Lindgren 2009 Simklubben Ran SWE
14 33 Wiam Abdallah 2009 Simklubben Ran SWE
15 39 Minya Cahuasqi Vilhelmsson 2009 Simklubben Ran SWE
18 100m Medley Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 47 Victor Ravn Rehnström 2009 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:25.61
2 1 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:42.61
3 98 Filip Edlundh 2009 Simklubben Poseidon SWE 1:50.48 EFT
4 13 carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap SWE 1:51.38
5 27 Valdemar Winstrand Lövin 2009 Simklubben Ran SWE 1:57.03 EFT
6 96 Matteo Hallencreutz 2009 Simklubben Poseidon SWE EFT
7 41 Elis Ohlsson 2009 Simklubben Ran SWE
19 100m Medley Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 45 Lilly Frost 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:21.85
2 44 Nirma Bååth 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:24.09
3 72 Ellen-Grete Reinap 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:32.51
4 54 Nia Williams 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:33.27
5 49 Matilda Ravn Rehnström 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:35.12
6 65 Alice Seyffart 2008 Simklubben Poseidon SWE 1:43.68
7 53 Alicia Olsson 2008 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:52.80
8 75 Kajsa Hansson 2008 Eslövs Simsällskap SWE 2:06.48
9 80 Ebba Reslow-Plym 2008 Eslövs Simsällskap SWE
10 77 Linnea Strandqvist 2008 Eslövs Simsällskap SWE
11 82 Maja Hejdenberg 2008 Eslövs Simsällskap SWE
20 100m Medley Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 48 Elliot Rosberg 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:21.03
2 46 Lucas Lennartsson 2008 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:25.29
3 78 Sigge Modee 2008 Eslövs Simsällskap SWE 1:36.64
4 5 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap SWE 1:43.34
5 36 Jovan Stanisic 2008 Simklubben Ran SWE 1:53.73
6 9 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap SWE 1:56.79
7 21 David Burko 2008 Simklubben Ran SWE 2:00.21
8 30 Kevin Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE
9 81 Fabian Fridh 2008 Eslövs Simsällskap SWE
10 29 Alex Christell Barry 2008 Simklubben Ran SWE
11 84 Nino Mrdja 2008 Eslövs Simsällskap SWE
21 50m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 6 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap SWE 45.10
2 31 Isabelle Trajkovska 2011 Simklubben Ran SWE 47.43
3 99 Liv Lundin Linnér 2011 Simklubben Poseidon SWE 49.48 EFT
4 93 Freja Rosberg 2011 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 50.68
5 61 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap SWE 51.50
6 59 Nelly Roos 2012 Landskrona Simsällskap SWE 52.92
22 50m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 34 Eskil Sommarström 2011 Simklubben Ran SWE 52.09
2 60 William Savander Vilsmyr 2011 Landskrona Simsällskap SWE
23 50m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 7 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap SWE 42.08
2 89 Tyra Björkqvist 2010 Sjöbo Simsällskap SWE 44.52
3 20 Tindra Warnholtz 2010 Simklubben Ran SWE 44.64
4 97 Ebba Seyffart 2010 Simklubben Poseidon SWE 45.13 EFT
5 23 Freja Johansson 2010 Simklubben Ran SWE 46.58
6 91 Magdalena Banze 2010 Sjöbo Simsällskap SWE 46.91
7 38 Leia Mujanovic 2010 Simklubben Ran SWE 47.71
8 43 Katja Landin 2010 Simklubben Ran SWE 48.47
9 90 Clara Andersson 2010 Sjöbo Simsällskap SWE 49.20
10 58 Amy Blacquire 2010 Föreningen Trelleborg Sim SWE 49.54
11 95 Ieva Drazdziule 2010 Simklubben Poseidon SWE 49.74 EFT
12 35 Chantal Wong Maspers 2010 Simklubben Ran SWE 51.55
13 26 Sarah-Mai Häger 2010 Simklubben Ran SWE 53.40
14 86 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap SWE 55.18
15 87 Dzenana Halilovic 2010 Landskrona Simsällskap SWE
24 50m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 50 Noah Sjögren 2010 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 35.32
2 104 Pawan Ljungholm 2010 Simklubben Poseidon SWE 45.13 EFT
3 105 Finn Bredberg 2010 Simklubben Poseidon SWE 45.28 EFT
4 42 Jonathan Wesseling 2010 Simklubben Ran SWE 47.06
5 32 Mikaal Abdalla 2010 Simklubben Ran SWE 47.17
6 88 Manfred Bengtsson 2010 Sjöbo Simsällskap SWE
25 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 6 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap SWE 52.71
2 61 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap SWE 56.89
3 31 Isabelle Trajkovska 2011 Simklubben Ran SWE 1:00.91
4 93 Freja Rosberg 2011 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:01.12
5 59 Nelly Roos 2012 Landskrona Simsällskap SWE 1:03.02
6 99 Liv Lundin Linnér 2011 Simklubben Poseidon SWE 1:05.54 EFT
26 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 60 William Savander Vilsmyr 2011 Landskrona Simsällskap SWE 1:01.90
2 34 Eskil Sommarström 2011 Simklubben Ran SWE 1:22.16
27 50m Bröstsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 97 Ebba Seyffart 2010 Simklubben Poseidon SWE 52.71 EFT
2 91 Magdalena Banze 2010 Sjöbo Simsällskap SWE 54.68
3 23 Freja Johansson 2010 Simklubben Ran SWE 57.23
4 89 Tyra Björkqvist 2010 Sjöbo Simsällskap SWE 58.71
5 20 Tindra Warnholtz 2010 Simklubben Ran SWE 59.01
6 95 Ieva Drazdziule 2010 Simklubben Poseidon SWE 1:01.88 EFT
7 86 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap SWE 1:09.24
8 26 Sarah-Mai Häger 2010 Simklubben Ran SWE 1:09.77
9 35 Chantal Wong Maspers 2010 Simklubben Ran SWE 1:12.81
10 90 Clara Andersson 2010 Sjöbo Simsällskap SWE
11 87 Dzenana Halilovic 2010 Landskrona Simsällskap SWE
12 7 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap SWE
13 58 Amy Blacquire 2010 Föreningen Trelleborg Sim SWE
28 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 50 Noah Sjögren 2010 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 46.87
2 42 Jonathan Wesseling 2010 Simklubben Ran SWE 56.28
3 104 Pawan Ljungholm 2010 Simklubben Poseidon SWE 1:00.23 EFT
4 105 Finn Bredberg 2010 Simklubben Poseidon SWE 1:00.58 EFT
5 32 Mikaal Abdalla 2010 Simklubben Ran SWE 1:07.47
6 109 Safir Efendi 2010 Simklubben Poseidon SWE 1:09.77 EFT
29 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 99 Liv Lundin Linnér 2011 Simklubben Poseidon SWE 54.29 EFT
2 6 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap SWE 54.46
3 31 Isabelle Trajkovska 2011 Simklubben Ran SWE 57.09
4 61 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap SWE 57.90
5 93 Freja Rosberg 2011 Vellinge-Näsets Simklubb SWE
6 59 Nelly Roos 2012 Landskrona Simsällskap SWE
30 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 60 William Savander Vilsmyr 2011 Landskrona Simsällskap SWE
31 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 97 Ebba Seyffart 2010 Simklubben Poseidon SWE 52.02 EFT
2 7 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap SWE 52.64
3 58 Amy Blacquire 2010 Föreningen Trelleborg Sim SWE 53.88
4 95 Ieva Drazdziule 2010 Simklubben Poseidon SWE 55.53 EFT
5 86 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap SWE
6 43 Katja Landin 2010 Simklubben Ran SWE
7 38 Leia Mujanovic 2010 Simklubben Ran SWE
32 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 50 Noah Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 43.05
2010 SWE
2 104 Pawan Ljungholm Simklubben Poseidon 52.32 EFT
2010 SWE
3 105 Finn Bredberg Simklubben Poseidon 53.51 EFT
2010 SWE
4 109 Safir Efendi Simklubben Poseidon 1:01.19 EFT
2010 SWE
5 88 Manfred Bengtsson Sjöbo Simsällskap
2010 SWE
33 25m Fjärilsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 6 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap SWE 21.83
2 59 Nelly Roos 2012 Landskrona Simsällskap SWE 29.14
3 61 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap SWE 30.35
4 93 Freja Rosberg 2011 Vellinge-Näsets Simklubb SWE
34 25m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 34 Eskil Sommarström 2011 Simklubben Ran SWE 31.77
35 25m Fjärilsim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 91 Magdalena Banze Sjöbo Simsällskap 21.79
2010 SWE
2 7 Alva Eskilsson Landskrona Simsällskap 22.43
2010 SWE
3 58 Amy Blacquire Föreningen Trelleborg Sim 22.43
2010 SWE
4 23 Freja Johansson Simklubben Ran 24.24
2010 SWE
5 38 Leia Mujanovic Simklubben Ran 24.78
2010 SWE
6 20 Tindra Warnholtz Simklubben Ran 25.80
2010 SWE
7 97 Ebba Seyffart Simklubben Poseidon 26.95 EFT
2010 SWE
8 86 Saga Persson Landskrona Simsällskap 28.08
2010 SWE
9 90 Clara Andersson Sjöbo Simsällskap 32.08
2010 SWE
10 35 Chantal Wong Maspers Simklubben Ran 32.34
2010 SWE
11 26 Sarah-Mai Häger Simklubben Ran
2010 SWE
12 43 Katja Landin Simklubben Ran
2010 SWE
36 25m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 50 Noah Sjögren 2010 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 21.98
2 105 Finn Bredberg 2010 Simklubben Poseidon SWE 22.41 EFT
3 42 Jonathan Wesseling 2010 Simklubben Ran SWE 23.05
4 104 Pawan Ljungholm 2010 Simklubben Poseidon SWE 23.93 EFT
5 32 Mikaal Abdalla 2010 Simklubben Ran SWE
37 75 m Medley Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 31 Isabelle Trajkovska 2011 Simklubben Ran SWE
2 6 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap SWE
3 61 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap SWE
4 93 Freja Rosberg 2011 Vellinge-Näsets Simklubb SWE
5 99 Liv Lundin Linnér 2011 Simklubben Poseidon SWE EFT
38 75m Medley Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 34 Eskil Sommarström 2011 Simklubben Ran SWE
39 75m Medley Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 95 Ieva Drazdziule 2010 Simklubben Poseidon SWE EFT
2 43 Katja Landin 2010 Simklubben Ran SWE
3 26 Sarah-Mai Häger 2010 Simklubben Ran SWE
4 23 Freja Johansson 2010 Simklubben Ran SWE
5 38 Leia Mujanovic 2010 Simklubben Ran SWE
6 35 Chantal Wong Maspers 2010 Simklubben Ran SWE
7 97 Ebba Seyffart 2010 Simklubben Poseidon SWE EFT
8 20 Tindra Warnholtz 2010 Simklubben Ran SWE
9 58 Amy Blacquire 2010 Föreningen Trelleborg Sim SWE
10 7 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap SWE
40 75m Medley Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 109 Safir Efendi 2010 Simklubben Poseidon SWE EFT
2 42 Jonathan Wesseling 2010 Simklubben Ran SWE
3 32 Mikaal Abdalla 2010 Simklubben Ran SWE
4 105 Finn Bredberg 2010 Simklubben Poseidon SWE EFT
5 104 Pawan Ljungholm 2010 Simklubben Poseidon SWE EFT
6 50 Noah Sjögren 2010 Vellinge-Näsets Simklubb SWE
2020-02-28 20:54:05 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Simklubben Poseidon