Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "SMK Hedemora Enduro"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

SMK Hedemora Enduro


Hej!
Då är äntligen årets träningslista klar, den börjar att gälla för enduron v.22 och kommer att framöver ingå som en naturlig del i verksamheten trots att vi har klarat oss utan det i många år!

I och med detta så har vi nu separata träningslistor på alla sektioner, Cross,Enduro,Karting,Folkrace, Offroad och ungdomscross, det är ingen skillnad var på stadion man har tänkt att träna så är det träningsvakt!

...

Det kommer naturligtvis finnas personer som inte kan/vill/har möjlighet att vara träningsvakt, då kan man höra av sig till någon som står på listan och byta, när man har provat alla möjligheter att byta och det inte går så hör man av sig till reserverna och tittar om dom har möjlighet att byta!

Vi förmedlar listan på alla sätt vi kan framöver och fyller på med telefonnummer!

Frågor ?

janne.j.eriksson@boliden.com

 

V.22

Niklas
Allberg
Allberg.Niklas@hotmail.com
V.23
Björn
Birath
nallebo@gmail.com
+46225286025
V.24
Peter
Björk
peter320i@msn.com
V.25
Benny
Bosell
bosell@hotmail.com
V.26
Tomas
Bäckström
t_k_backstrom@hotmail.com
V.27
Kenny
Elg
Kenny@plastfonster.se
V.28
Fredrik
Eriksson
chefen75@hotmail.com
V.29
Per
Wadell
per@pwservice.se
+4622541359
V.30
Robert
Ersson
robban28@yahoo.se
V.31
Mikael
Folmerz
micke.f@live.se
V.32
Jan Fredrik
Fullsta
fredrik.fullsta@gmail.com
V.33
Tomas
Bäckström
t_k_backstrom@hotmail.com
V.34
Kenneth
Görlin
kennethgorlin@hotmail.com
V.35
Pär
Andersson
pamotorsport@hotmail.com
V.36
Linus
Harald
linusharald@hotmail.com
V.37
Daniel
Karlsson
daniel224162@gmail.com
V.38
Risto
Lappalainen
rille.massage@hotmail.com
V.39
Torbjörn
Lundgren
torbjorn@oljeexperten.se
V.40
Mats
Olsson
mats.olsson@boh.se
V.41
Sofie
Olsson
soffe_cross@hotmail.com
V.42
Lars
Swenson
besslasse@hotmail.com
0225-38001
V.43
Jan
Eriksson
janne.j.eriksson@boliden.com
V.44
Joel
Westlund
jaxy.jw@gmail.com
V.45
Mattias
Vestman
westmanannelie@hotmail.com
V.46
Mikael
Zakhar
mikael.zakhar@boliden.com
V.47
Max
Åsåker
90max@live.se
V.48
Seif
Adel Khodayir
seif_al_ali@hotmail.com
V.49
Magnus
Timber
V.50
Staffan
Munther
staffan.munther@gradomejeri.se
+46225-12675
V.51
Peter
Larsson
peter@plsr.se
0225-14385
V.52
Magnus
Danielsson
pipen783_92@hotmail.com
0225-44122
RESERVER
Pär
Goude
par.goude@hotmail.com
Jiri
Englén
Jiri.T.Englen@implenia.no
Anders
Karlsson
wallekarlsson@gmail.com
David
Karlsson
karlsson_david@spray.se
Anders
Myrzell
andersmyrzell@hotmail.com
Erik
Olofsson
Olofsson15@hotmail.com
Alexander
Pettersson
alexanderpettersson94@gmail.com
Niklas
Pettersson
Nickee__90@hotmail.com

Niklas
Allberg
Allberg.Niklas@hotmail.com
V.23
Björn
Birath
nallebo@gmail.com
+46225286025
V.24
Peter
Björk
peter320i@msn.com
V.25
Benny
Bosell
bosell@hotmail.com
V.26
Tomas
Bäckström
t_k_backstrom@hotmail.com
V.27
Kenny
Elg
Kenny@plastfonster.se
V.28
Fredrik
Eriksson
chefen75@hotmail.com
V.29
Per
Wadell
per@pwservice.se
+4622541359
V.30
Robert
Ersson
robban28@yahoo.se
V.31
Mikael
Folmerz
micke.f@live.se
V.32
Jan Fredrik
Fullsta
fredrik.fullsta@gmail.com
V.33
Tomas
Bäckström
t_k_backstrom@hotmail.com
V.34
Kenneth
Görlin
kennethgorlin@hotmail.com
V.35
Pär
Andersson
pamotorsport@hotmail.com
V.36
Linus
Harald
linusharald@hotmail.com
V.37
Daniel
Karlsson
daniel224162@gmail.com
V.38
Risto
Lappalainen
rille.massage@hotmail.com
V.39
Torbjörn
Lundgren
torbjorn@oljeexperten.se
V.40
Mats
Olsson
mats.olsson@boh.se
V.41
Sofie
Olsson
soffe_cross@hotmail.com
V.42
Lars
Swenson
besslasse@hotmail.com
0225-38001
V.43
Jan
Eriksson
janne.j.eriksson@boliden.com
V.44
Joel
Westlund
jaxy.jw@gmail.com
V.45
Mattias
Vestman
westmanannelie@hotmail.com
V.46
Mikael
Zakhar
mikael.zakhar@boliden.com
V.47
Max
Åsåker
90max@live.se
V.48
Seif
Adel Khodayir
seif_al_ali@hotmail.com
V.49
Magnus
Timber
V.50
Staffan
Munther
staffan.munther@gradomejeri.se
+46225-12675
V.51
Peter
Larsson
peter@plsr.se
0225-14385
V.52
Magnus
Danielsson
pipen783_92@hotmail.com
0225-44122
RESERVER
Pär
Goude
par.goude@hotmail.com
Jiri
Englén
Jiri.T.Englen@implenia.no
Anders
Karlsson
wallekarlsson@gmail.com
David
Karlsson
karlsson_david@spray.se
Anders
Myrzell
andersmyrzell@hotmail.com
Erik
Olofsson
Olofsson15@hotmail.com
Alexander
Pettersson
alexanderpettersson94@gmail.com
Niklas
Pettersson
Nickee__90@hotmail.com

Inga nyheter är skapade

Postadress:
SMK Hedemoraavdelning
Box 47
77621 Hedemora

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: info@smkhedemora.se

Se all info