Hoppa till sidans innehåll

Tävlingsresultat


För fullständiga resultat titta på www.mylaps.com

 

2013

 

Kattcupen Totalresultat 2012 - 2013

85U Total Adam Fasth 5:a

125U Total Einar Spjut 3:a

125U Total Jonathan Gustafsson 10:a

125U Total Marcus Åstrand 11:a

125U Total Hannes Eliasson 22:a

125U Total Patrik Nordin 29:a

MX2U Total Martin Karlsson 1:a

 

Kattcupen 6 Kungsör 30/3

85U Total Adam Fasth 11:a

MX2U Total Martin Karlsson 2:a

 

Kattcupen 5 Kungsör 23/3

85U Total Adam Fasth 3:a

125U Total Einar Spjut 6:a

MX2U Total Martin Karlsson 1:a

 

Kattcupen 4 Nyköping 23/2

85U Total Adam Fasth 3:a

125U Total Einar Spjut 4:a

MX2U Total Martin Karlsson 2:a

 

Kattcupen 3 Nyköping 26/1

85U Total Adam Fasth 8:a

MX2U Total Martin Karlsson 3:a

 

2012

 

Kattcupen 2 SMK Vingåker 24/11

125U Total Einar Spjut 3:a

125U Total Marcus Åstrand 9:a

125U Total Jonathan Gustafsson DNF

MX2U Total Martin Karlsson 1:a

 

Kattcupen 1 SMK Vingåker 27/10

85U Total Adam Fasth 7:a

125U Total Einar Spjut 7:a

125U Total Hannes Eliasson 8:a

125U Total Jonathan Gustafsson 15:e

125U Total Patric Nordin 18:e

125U Total Marcus Åstrand 23:a

MX2U Total Martin Karlsson 2:a

Bredd Total Anders Karlsson 3:a

 

Riksfinalen Hallsberg 13/10

85U Total Adam Fasth 8:a

125 U17 Total Hannes Eliasson 3:a

MX2U Total Einar Spjut 7:a

MX2U Total Martin Karlsson 8:a

 

 

 

Mälarfräsen Superfinalen Arlanda 6/10

125U17/MX2U Total Hannes Eliasson 14:e

 

Mälarfräsen Strängnäs 9/9

85U A-final Adam Fasth 7:a

125U A-final Hannes Eliasson 7:a

125U A-final Zebastian Linder 12:a

 

USM Uddevalla 2/9

85U Total Adam Fasth 15:e

 

Dråpslaget Örebro 5/8

125U A-final Zebastian Linder 18:e

125U A-final Einar Spjut 28:e

 

Dråpslaget Örebro 4/8

85U 10-13 A-final Adam Fasth 4:a

 

Svealandsfräsen Filipstad 24/6

85U Adam Fasth 13:e

MX2U Einar Spjut 12:a

MX2U Zebastian Linder 14:e

 

Mälarfräsen Täby 17/6

MX2U A-final Einar Spjut 14:e

 

Glascrossen Uppvidinge 16/6

85U Total Adam Fasth 1:a

 

Mälarfräsen Nyköping 6/6

MX2U A-final Einar Spjut 25:a

 

USM Linköping 20/5

85U Total Adam Fasth 17:e

 

Mälarfräsen Uppsala 13/5

125 Total Patric Nordin 10:a

MX2U Total Martin Karlsson 11:a

 

Mälarfräsen Katrineholm 5/5

MX2U Total Martin Karlsson 12:a

 

KM 1 28/4

Totalt upp till 85cc (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

U.T. Filip Malmsten

1. Adam Fasth

U.T. Jesper Abrahamsson

U.T. Måns Hagström

U.T. Måns Oldenburg

2. Melvin Bäckström

 

A-final 125cc och uppåt

U.T Sebastian Ström

U.T. Jim Bergström

1. Max Bäckström

2. Martin Bäckström

U.T. Robin Norblad

U.T Max Larsson

U.T Pontus Karlsson

3. Jesper Hellström

U.T. Oskar Olsson

U.T. Patrik Johansson

U.T Albin Oldenburg

4. Einar Spjut

5. Patrik Nordin

U.T. Pontus Hagström

B. Rickard Ramstedt

B. Rickard Karlsson

B. Mattias Forsberg

B. Dennis Larsson

B. Hampus Oldenburg

 

B-final 125cc och uppåt

U.T. Tom Blomgren

U.T. Gustav Ljungberg

6. Zebbe Linder

U.T. Niklas Karlsson

7. Martin Karlsson

U.T. Oskar Granh

8. Anders Karlsson

U.T. Joakim Pettersson

U.T. Tommy Magnusson

U.T. Petri Vakkurii

B. Joakim Lindgren

B. Dennis Alderlöv

B. Markko Niranen


 

Katrineholmscrossen Totalt 2011 - 2012

85U Adam Fasth 15:e

 

Katrineholmscrossen 1/4

85U Total Adam Fasth 4:a

 

Kattcupen Totalt 2011 - 2012

85U Adam Fasth 8:a

MX2U Einar Spjut 3:a

MX2U Martin Karlsson 4:a

MX2U Jonathan Gustafsson 11:a

MX2U Hannes Eliasson 22:a

MX2U Patrik Nordin 29:a

 

Kattcupen Kungsör 31/3

85U Total Adam Fasth 9:a

MX2U Total Patrik Nordin 10:a

MX2U Total Einar Spjut 12:a

MX2U Total Martin Karlsson 13:e

MX2u Total Jonathan Gustafsson DNF

 

 

Kattcupen Kungsör 17/3

85U Total Adam Fasth 5:a

MX2U Total Einar Spjut 7:a

MX2U Total Martin Karlsson 8:a

 

Kattcupen Vingåker 10/3

MX2U Total Einar Spjut 5:a

MX2U Total Martin Karlsson 9:a

 

Kattcupen Vingåker 28/1

85U Total Adam Fasth 3:a

MX2U Total Martin Karlsson 4:a

MX2U Total Einar Spjut 5:a 

 

2011

 

Nyårsrace 31/12

Placering Strtnr Namn Varv Tid
1 12 Johan Sundevall/Kalle Karlsson 14 02:01:24
2 3 Martin Gustavsson/Sven Andersson 14 02:03:27
3 2 Markus Söderqvist/Erik Gustavsson 14 02:05:42
4 4 Jim Rundblad/Henrik Frankenberg 14 02:06:11
5 10 Robert Svanqvist/David Antonsen 14 02:06:56
6 8 Peter Karlsson/Erik Sjöberg 13 02:00:46
7 1 Robert Forsberg/Tomas Fransson 13 02:02:26
8 5 Pontus Karlsson/Torbjörn Gren 13 02:04:36
9 11 Per Gustavsson/Bosse Bach 12 02:01:22
10 7 Albert Fröberg/Erik Öhman 12 02:01:59
11 9 Mikael Frankenberg/Calle Karlsson 12 02:04:34
12 6 Niklas Landin/Mattias Pettersson 11 02:07:45

Katrineholmscrossen 30/10

85U Total Adam Fasth 8:a

 

Kattcupen Vingåker 29/10

85U Total Adam Fasth 4:a

MX2U Total Einar Spjut 17:e

MX2U Total Martin Karlsson 20:e

MX2U Total Jonathan Gustafsson 21:a

 

Riksfinalen 22/10 Hallsberg

85U A-final Adam Fasth 14:e

MX2U Total Einar Spjut 23:a

MX2U Total Jonathan Gustafsson DNF

 

Mälarfräsen 2/10 Katrineholm

85U A-final Adam Fasth 14:e

MX2U A-final Martin Karlsson 28:e

MX2U B-final Jonathan Gustafsson 7:a

 

Mälarfräsen 1/10 Vingåker

85U A-final Adam Fasth 10:a

MX2U A-final Einar Spjut 17:e

MX2U A-final Martin Karlsson 26:a

MX2U B-final Jonathan Gustafsson 6:a

 

Mälarfräsen 18/9 Motala

85U A-final Adam Fasth 5:a

MX2U Total Einar Spjuth 10:a

MX2U Total Jonathan Gustafsson 20:e

 

Dråpslaget 8/8 Örebro

85U 10-13år A-final Adam Fasth 8:a

85U 12-16år A-final Jonathan Gustafsson 28:a

MX2U C-final Hannes Eliasson 1:a

MX2U Martin Karlsson DNF

 

Myggjakten 10-17/7 Sveg, Krokom, Njurunda.

85U Total Adam Fasth 10:a av 41

85U Total Jonathan Gustafsson 29:e av 41

 

Stångebroslaget 8/7

Klass 20 Adam Fasth 8 av 58

Klass 20 Jonathan Gustafsson 15 av 58

Klass 22 Einar Spjut 12 av 61

 

Svealandsfräsen 26/6 Filipstad

85U B-final Adam Fasth 1:a

85U B-final Jonathan Gustafsson 4:a

MX2U Einar Spjut 

 

 

KM 1 18/6

 Upp till 85cc

1. Adam Fasth
2. Jonathan Gustafsson
U.T. Zebastian Wennerlund
U.T. Daniel Andersson
U.T. Måns Oldenburg
U.T. Christoffer Bohlin
U.T. William Holmgren
U.T. Lukas Schollin-Borg
U.T. Carl Bååv
U.T. Fredrik Andersson
3. Melvin Bäckström

 

125cc och uppåt (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

U.T. Max Larsson
1. Emil Carlsson
U.T. Robin Wallin
U.T. Tom Blomgren
U.T. Fredrik Eriksson
U.T. Carl Hagenblad
U.T. Tony Andersson
U.T. Hampus Oldenburg
U.T. Gustav Ljungberg
U.T. Rickard Ramstedt
U.T. Tobbe Andersson
U.T. Martin Sundkvist
U.T. Albin Oldenburg
2. Martin Karlsson
U.T. Rickard Jörgensen
U.T. Johan Enlund
3. Mattias Bäckström
4. Niklas Bergström

 

Enduro (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

1. Emil Carlsson 
2. Niklas Bergström
U.T Martin Sundkvist
B. Mattias Bäckström

 

Mälarfräsen 4 Nynäshamn

85U A-final Adam Fasth 13:e

MX2U B-final Martin Karlsson 7:e

 

Glascrossen Uppvidinge 28/5

85U Total Adam Fasth 2:a

85U Total Jonathan Gustafsson 13:e

 

Enduro SM 2 Norrahammars MK 21/5

JSM2 Niklas Bergström 9:e

 

Svealandsfräsen 3 Örebro 21/5

85U A-final Adam Fasth 13:e

85U Jonathan Gustafsson DNS

MX2U Martin Karlsson ???

MX2U Hannes Eliasson DNF

 

Mälarfräsen 3 Upplands Väsby 15/5

85U A-final Adam Fasth 10:e

85U A-final Jonathan Gustafsson DNF

MX2U Hannes Eliasson DNF

 

Svealandsfräsen 1 Tibro 14/5

85U A-final Jonathan Gustafsson 18:e

85U B-final Adam Fasth 1:a

MX2U Hannes Eliasson 15:e

 

Mälarfräsen 2 Kungsör 7/5

85U A-final Adam Fasth 26:a

85U B-final Jonathan Gustafsson 2:a

MX2U Einar Spjut 13:e

MX2U Hannes Eliasson 14:e

 

Mälarfräsen 1 Arboga 10/4

85U A-final Adam Fasth 17:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 2:a

85U B-final Martin Karlsson DNF

MX2U A-final Einar Spjut 19:e

MX2U A-final Hannes Eliasson DNF

 

Katrineholmscrossen 2010/2011 Totalt

85U Jonathan Gustafsson 5:a

85U Martin Karlsson 7:a

85U Adam Fasth 11:a

 

Katrineholmscrossen 5 27/3

85U Adam Fasth 6:a

85U Jonathan Gustafsson 12:a

85U Martin Karlsson 15:e

 

Kattcupen 2010/2011 Totalt

85U Jonathan Gustafsson 8:a

85U Adam Fast 20:e

85U Martin Karlsson 51:a

MX2U Einar Spjut 4:a

 

 

Kattcupen 6 Kungsör 26/3

85U Jonathan Gustafsson 9:a

85U Adam Fasth DNF

MX2U Einar Spjut 8:a

 

 

Enduro SM 2011 Östersund 

JSM 2 Niklas Bergström 13:e

VRM Sven Andersson DNF

 

 

Katrineholmscrossen 4 27/2

85U Adam Fasth 10:a

85U Jonathan Gustafsson 15:e

85U Martin Karlsson 20:e

 

 

Kattcupen 5 Kungsör 26/2

85U Adam Fasth 10:a

85U Jonathan Gustafsson 16:e

85U Martin Karlsson 18:e

MX2U Einar Spjut 7:a

 

 

Kattcupen 4 Strängnäs 27/1

85U Total Jonathan Gustafsson 11:a

MX2U Total Einar Spjut 13:e

 

 

Östra Open 3 Göta

Ungdom E1 Einar Spjut 8:a

Junior Niklas Bergström 12:a

 

2010

 

 

Katrineholmscrossen 3 19/12

85U Total Adam Fasth 7:a

85U Total Jonathan Gustafsson 11:a

85U Total Martin Karlsson 16:e

 

 

Kattcupen 3 18/12

85U Total Adam Fasth 12:a

MX2U Total Einar Spjut 15:e

 

Katrineholmscrossen 2 28/11

85U Total Jonathan Gustafsson 9:a

85U Total Martin Karlsson 17:e

  

Kattcupen 2 27/11

85U Total Jonathan Gustafsson 14:e

MX2U Total Einar Spjut 12:a

  

Katrineholmscrossen 1 31/10

85U A-final Jonathan Gustafsson 17:e

85U A-final Adam Fasth DNF

  

Kattcupen 1 30/10

85U A-final Adam Fasth 12:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 5:e

MX2U Total Einar Spjut 13:e

Open Total Oskar Olsson 10:e 

  

Riksfinalen 23/10

85U Total Ádam Fasth 19:e

85U Total Jonathan Gustafsson 27:e

85U Total Hannes Eliasson 28:e

  

Totalresultat KM 2010

Upp till 85cc

1. Jonathan Gustafsson

2. Adam Fasth

3. Martin Karlsson

4. Marcus Åstrand

125cc och uppåt

1. Einar Spjut

Enduro

1. Niklas Bergström

 

KM 2 9/10

 

Upp till 85cc

1. Jonatahan Gustafsson
2. Adam Fasth
3. Martin Karlsson
4. Marcus Åstrand

 

125cc och uppåt (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

 

U.T. Fredrik Schelin
U.T. Robin Åberg
U.T. Jim Rundblad
U.T. Daniel Aronsson
U.T. Martin Sundkvist
U.T. Richard Karlsson
U.T. Henrik Nyblom
1. Einar Spjut

 

Enduro (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

 

1. Niklas Bergström 12.00 22.07 32.48 43.10 54.37
U.T. Jim Rundblad 13.20 24.37 35.50 47.11  
U.T. Daniel Aronsson 13.40 24.50 36.10 47.32  
U.T. Fredrik Schelin 13.14 26.43 38.40 50.40  
U.T. Martin Sundkvist 26.18 37.55 49.47    
U.T,B Stefan Melin 13.35 24.43 36.01    
U.T,B Roger Ekstrand 14.32 26.27      
U.T,B Anders Löv          

  

Mälarfräsen Totalresultat i serien 2010

85U Adam fasth 8:a

85U Einar Spjuth 10:a

85U Jonathan Gustafsson 26:a

85U Martin Karlsson 37:a

85U Hannes Eliasson 42:a

MX2U Martin Bäckström 26:a

MXJ Alexander Holmqvist 4:a

MXJ Jacob Lönn 11:a

 

  

Mälarfräsen 13 Motala 3/10

85U A-final Einar Spjut 23:a

85U B-final Hannes Eliasson 7:a

85U B-final Adam Fasth 12:a

85U C-final Jonathan Gustafsson 2:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 25:a

  

Mälarfräsen 12 Södertälje 29/8

 

85U A-final Adam Fasth 15:e

85U A-final Einar Spjut 17:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 6:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 7:a

 

  

Mälarfräsen 11 Södertälje 28/8

85U A-final Adam Fasth 15:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 3:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 11:a 

  

Mälarfräsen 10 Åtvidaberg 15/8

85U A-final Einar Spjut 15:e

85U A-final Adam Fasth 24:e

 

Mälarfräsen 9 Boxholm 14/8

85U A-final Einar Spjut 15:e

85U A-final Adam Fasth 19:e

  

Dråpslaget Örebro 7/8

85U 10-13år Adam Fasth 25:a

  

Mälarfräsen 8 Gotland 1/8

85U A-final Adam Fasth 19:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 10:e

  

Mälarfräsen 7 Gotland 31/7

85U A-final Adam Fasth 17:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 13:e

  

2010 Stångebroslaget 2010 9/7-11/7

Klass 20 U1 (E0) 12-16år

*Einar Spjut Plats 6 av 52

*Jonathan Gustafsson Plats 21 av 52

*Adam Fasth Plats 26 av 52

Klass 6 Nationell Junior 16-23år

*Niklas Bergström Plats 33 av 46 Klass 7

Motion 16-29år

*Fredrik Jarveby Plats 40 av 224

*Martin Ohlsson Plats 90 av 224

*Linus Stenberg Plats 190 av 224

*Johan Vesa Plats 193 av 224

Klass 8 Motion 30-39år

*Dennis Malmqvist Plats 262 av 386

*John Klasson Plats 370 av 386

Klass 9 Motion 40-49år

*Jörgen Andersson Plats 170 av 429

Klass 14 Veteran äldre

*Marcus Söderqvist Plats 2 av 6

 

Mälarfräsen 6 Strängnäs 19/6

85U A-final Adam Fasth 13:e

85U A-final Einar Spjut 18:e

85U B-final Hannes Eliasson 1:a

MX2U Total Martin Bäckström 5:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 14:e

  

KM1 12/6 Upp till 85cc (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

1. Adam Fasth

2. Jonathan Gustafsson

3. Martin Karlsson

4. Melvin Bäckström

B. Marcus Åstrand

B. Hannes Eliasson

125cc och uppåt (U.T. = Utom Tävlan, B = Brutit)

U.T. Daniel Persson

U.T. David Antonsen

1. Emil Carlsson

U.T. Johan Haraldson

U.T. Simon Davidsson

B. Martin Bäckström

B. Sven Andersson

 

Mälarfräsen 5 Nynäshamn 23/5

85U A-final Einar Spjut 14:e

85U A-final Jonathan Gustafsson 21:a

85U A-final Hannes Eliasson 22:a

MX2U Total Martin Bäckström 1:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 9:a

 

Glascrossen Uppvidinge 22/5

85U Adam Fasth 15:e

85U Jonathan Gustafsson DNF

 

Jordsprätteträffen 13/5

Junior E2-3

4:a Niklas Bergström

Junior E1

15:e Fredrik Jarveby

30:e Erik Lindgren

Motion under 35

27:a Sören Olsson

29:a Christoffer Lindh

47:a Mattias Andersson

59:a Mattias Pettersson

Brutit Andreas Sigurdsson

Brutit David Jarveby

Motion 36-45

34:a Tomas Fransson

65:a Sven Andersson

78:a Henrik Holm

 

Mälarfräsen 4 Östgöta 25/4

85U A-final Einar Spjut 19:e

85U A-final Adam Fasth 25:a

85U B-final Hannes Eliasson 1:a

85U B-final Jonathan Gustafsson 6:a

MX2U Total Martin Bäckström 5:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 8:a

Mälarfräsen 3 Katrineholm 17/4 85U

A-final Einar Spjut 23:a 85U

B-final Adam Fasth 2:a 85U

B-final Jonathan Gustafsson 5:a

85U B-final Hannes Eliasson 15:e

MXJ Total Alexander Holmqvist 12:a

MXJ Total Jakob Lönn 13:e

 

Mälarfräsen 2 Vingåker 11/4

85U A-final Adam Fasth 14:e

85U A-final Einar Spjut 18:e

85U B-final Jonathan Gustafsson 1:a

MXJ Total Jakob Lönn 8:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 9:a

 

Mälarfräsen 1 Kungsör 10/4

85U A-final Einar Spjut 16:e

85U A-final Adam Fasth 22:a

85U A-final Hannes Eliasson DNF

85U B-final Jonathan Gustafsson 5:a

MXJ Total Jakob Lönn 5:a

MXJ Total Alexander Holmqvist 6:a

 

Katrineholmscrossen Total 2009/2010

85U Total Jonathan Gustafsson 7:a

85U Total Adam Fasth 13:e

 

Katrineholmscrossen 5 28/3

85U Total Jonathan Gustafsson Plats 15 av 26

 

Kattcupen Total 2009/2010

85U Total Einar Spjut 9:a

85U Total Adam Fasth 12:a

85U Total Jonathan Gustafsson 18:e

85U Total Hannes Eliasson 27:e

MX Open Total Jakob Lönn 22:a

 

Kattcupen 6 Kungsör 14/3

85U Total Adam Fasth Plats 13 av 26

85U Total Einar Spjut Plats 18 av 26

85U Total Jonatahan Gustafsson Plats 21 av 26

 

Kattcupen 5 Kungsör 13/3

85U Total Einar Spjut Plats 7 av 24

85U Total Adam Fasth Plats 20 av 24

85U Total Jonathan Gustafsson Plats 22 av 24

MX Open Total Jakob Lönn Plats 18 av 25

 

Östra Open Totalresultat 2010

Ungom 80 Einar Spjut Total 4:a

Junior Niklas Bergström Total 9:a

Junior Mattias Bäckström Total 23:a

Motion 40+ Anders Karlsson Total 122:a

 

Östra Open Kungsängen 6/3

Ungdom 80 Einar Spjut Plats 6 av 7

Junior Niklas Bergström Plats 11 av 15

 

Katrineholmscrossen 4 28/2

85U Total Adam Fasth Plats 13 av 19

85U Total Jonathan Gustafsson Plats 17 av 19

 

Kattcupen 4 27/2

85U Total Einar Spjut plats 8 av 24

85U Total Adam Fasth plats 15 av 24

85U Total Jonathan Gustafsson DNF

 

Östra Open Åsätra 20/2

Junior Niklas Bergström Plats 8 av 17

 

Östra Open Botkyrka 13/2

Ungdom 80 Einar Spjut Plats 5 av 9

Junior Niklas Bergström Plats 10 av 18

 

Östra Open Norrköping 6/2

Ungdom 80 Einar Spjuth Plats 4 av 10

Junior Niklas Bergström Plats 11 av 19

 

Östra Open Västerås 30/1

Ungdom 80 Einar Spjuth Plats 4 av 11

Junior Niklas Bergström Plats 15 av 21

Junior Mattias Bäckström Plats DNF

 

Östra Open Enköping 23/1

Ungdom 80 Einar Spjuth Plats 3 av 15

Junior Mattias Bäckström Plats 14 av 31

Junior Niklas Bergström Plats 19 av 31

Motion 40+ Anders Karlsson Plats 27 av 111

 

Östra Open Sala 17/1

Ungdom 80 Einar Spjuth Plats 1 av 11

Junior Mattias Bäckstöm Plats 9 av 24

Junior Niklas Bergström Plats 11 av 24

Motion 40+ Anders Karlsson Plats 30 av 89

 

KFVN-Cup Vingåker 16/1

Junior Niklas Bergström Plats 1 av 9

Junior Fredrik Jarveby Plats 2 av 9

Junior Pontus Karlsson Plats 3 av 9

Junior Einar Spjuth Plats 5 av 9

Junior Jakob Lönn Plats 7 av 9

Junior David Jarveby Plats 8 av 9

Senior Emil Carlsson Plats 1 av 38

Senior Marcus Söderqvist Plats 2 av 38

Senior Johan Sundvall Plats 3 av 38

Senior Sven Andersson Plats 4 av 38

Senior Per Carlsson Plats 7 av 38

Senior Mattias Andersson Plats 8 av 38

Senior Anders Karlsson Plats 13 av 38

Senior Jörgen Andersson Plats 15 av 38

Senior Tomas Fransson Plats 20 av 38

Senior Stefan Jarveby Plats 30 av 38

Uppdaterad: 27 OKT 2013 17:23 Skribent: Admin

 

 

 

 

 

Postadress:
SMK Vingåker - Motorcykel och Snöskoter
Box 40
64321 Vingåker

Kontakt:
Tel: 015112431
Fax: 015112431
E-post: This is a mailto link

Se all info