Hoppa till sidans innehåll

Hem

Hem


Shooter Deltagare

Säffleträffen - Tores minne 2010
Fält
(53) Deltagare

Nummer Patrull Figur Klass     Upprop
4 1 GF 15 Amanda Nilsson Beteds Skf (S) 10:30
1329 4 2 GF 4 Jörgen Nilsson Beteds Skf (S) 10:30
2747 5 5 GF 56 Kenneth Bogelid Bogen Skf (S) 10:50
5 8 GF 4 Emil Johansson Bärfendals Skf (O) 10:50
5 7 GF 4 Lennart Johansson Bärfendals Skf (O) 10:50
1 1 GF Elit Anna Håkansson Eda Skg (S) 09:30
1 2 GF Elit Henry Håkansson Eda Skg (S) 09:30
1141 4 6 GF 56 Jan-Olof Svensson Edsbjörke Skf (S) 10:30
1917 4 5 GF 56 Ewy Werner Edsbjörke Skf (S) 10:30
6 1 GF 56 Kjell Ivarsson Flundre Skytteförening (PD) 11:10
6 2 GF Elit Lars Ivarsson Flundre Skytteförening (PD) 11:10
1 3 GF 3 Henrik Andrén Grums Skf (S) 09:30
2 3 GF 2 Dan Gustavsson Grums Skf (S) 09:50
2 1 GF 17 Jonathan Gustavsson Grums Skf (S) 09:50
1804 2 2 GF Elit Christer Ivarsson Grums Skf (S) 09:50
1 6 GF 66L Ola Strandh Grums Skf (S) 09:30
3 3 GF 56 Lars-Ove Hed I 2 Skf (S) 10:10
3 1 GF Elit Matts Hultsved I 2 Skf (S) 10:10
3 2 GF 56 Nils-Erik Karlsson I 2 Skf (S) 10:10
2 5 GF 3 Bo Knoblauch Karlstad-Ulvsby skf (S) 09:50
1886 8 4 GF 66L Rolf Strömberg Karlstad-Ulvsby skf (S) 11:50
2 4 GF 4 Ulf Söderström Karlstad-Ulvsby skf (S) 09:50
2 8 GF 56 Sven-Åke Werme Karlstad-Ulvsby skf (S) 09:50
2 7 GF 56 Leif Edvinsson Kristinehamn Skf (S) 09:50
2 6 GF 66L Kenneth Pettersson Kristinehamn Skf (S) 09:50
1366 5 6 GF 4 Tomas Karlsson Kville Skf (O) 10:50
4 3 GF 4 Lars Axelsson Köla Skf (S) 10:30
4 4 GF 66 Lars-Åke Olsson Köla Skf (S) 10:30
5022 3 8 GF 56 Reine Olsson Nyeds Skyttegille (S) 10:10
6 6 GF 3 Dan Peter Murr Rygge 11:10
6 7 GF 2 Edward Murr Rygge 11:10
6 8 GF 15 Mia Kristine Murr Rygge 11:10
6 4 GF Elit Jan Andre Runhovde Rygge 11:10
6 5 GF Elit Tor-Arne Solbakken Rygge 11:10
3902 3 4 GF 66 Karl Andrinsson Sandtegen (S) 10:10
3 5 GF 66 Viggo Emanuelsson Sandtegen (S) 10:10
3 6 GF 3 Gunnar Eriksson Sandtegen (S) 10:10
3 7 GF 2 Erik Olsson Sandtegen (S) 10:10
3900 5 3 GF 56 Bo Allansson Stenungsund Skf (O) 10:50
5 4 GF Elit Roger Andrée Stenungsund Skf (O) 10:50
3327 5 2 GF 56 Leif Wallin Stenungsund Skf (O) 10:50
3329 5 1 GF Elit Stefan Wallin Stenungsund Skf (O) 10:50
1 5 GF 66 Rune Falk Säffle Skytteförening (S) 09:30
1 5 GF 66 Rune Falk Säffle Skytteförening (S) 09:30
8 3 GF 15 Albin Hiden Säffle Skytteförening (S) 11:50
8 2 GF 15 Gustav Janson Säffle Skytteförening (S) 11:50
8 1 GF Elit Mats Jansson Säffle Skytteförening (S) 11:50
1 4 GF 66 Bertil Johansson Säffle Skytteförening (S) 09:30
1 7 GF 3 Christian Ågren Säffle Skytteförening (S) 09:30
1 8 GF 3 Michael Ågren Säffle Skytteförening (S) 09:30
3801 7 1 GF Elit Stefan Johansson Vessigebro Skg (N) 11:30
4 7 GF Elit Lars Hedlund Västra Ämtervik (S) 10:30
4 8 GF 3 Anders Nilsson Västra Ämtervik (S) 10:30
Uppdaterad: 25 JAN 2010 19:38 Skribent: Michael Ågren

Postadress:
Säffle SkF - Skyttesport
Michael Ågren, Stockvägen 2
66143 Säffle

Kontakt:
Tel: 0705680343
E-post: michael@intercounsel...

Se all info