Hoppa till sidans innehåll

Resultat Sörklubbs 3/6 Segersta

03 JUN 2008 22:12
Resultat
  • Skapad: 03 JUN 2008 22:12

Svart 5,6KM
Placering Namn Klubb Tid
1 Pelle Engstrand Rehns BK 43:08:00
2 Olof Eriksson Alfta-Ösa OK 56:12:00
3 Svante Persson Söderhamns OK 57:54:00
4 Per-Erik Modig Söderhamns OK 58:38:00
5 Peter Svedberg Alfta-Ösa OK 59:45:00
6 Nisse Johansson Rehns BK 65:20:00
7 Leif Edejärn IFK Bergvik 67:58:00
8 Andreas Calleberg Söderhamns OK 69:16:00
9 Erik Broman Alfta-Ösa OK 70:41:00
10 Göran Engblom Alfta-Ösa OK 71:21:00
11 Ellen Eriksson Alfta-Ösa OK 78:01:00
12 Erik Sjölund Söderhamns OK 81:52:00
Björn Karlsson Rehns BK Deltagit
Emma Edejärn Alfta-Ösa OK Deltagit
Jesper Lysell Rehns BK Deltagit
Blå 4,0KM
Placering Namn Klubb Tid
1 Kell Boman Söderhamns OK 41:09:00
2 Charlie Stolt Rehns BK 41:59:00
3 Anders Johansson Rehns BK 42:30:00
4 Rune Sundström Söderhamns OK 47:46:00
5 Louise Sjölund Söderhamns OK 56:04:00
6 Rolf Lindberg Söderhamns OK 59:32:00
7 Hans Linde Söderhamns OK 71:12:00
8 Elisabeth Norsell Rehns BK 72:47:00
9 Leif Blomqvist Söderhamns OK 76:26:00
10 Rolf Svedberg Alfta-Ösa OK 79:36:00
Gul 4,0KM
Placering Namn Klubb Tid
1 Pernilla Blom Rehns BK 47:19:00
2 Viktor Olsson Söderhamns OK 54:59:00
3 Krister Engstrand Rehns BK 63:57:00
Birgitta Winblad Rehns BK Deltagit
Kerstin Blom Rehns BK Deltagit
Ingrid Erlandsson Söderhamns OK Deltagit
Marianne Eriksson Alfta-Ösa OK Deltagit
Gul 2,4KM
Placering Namn Klubb Tid
1 Jasmine Olsson Söderhamns OK 36:45:00
2 Max Östlund Segersta OK 38:08:00
3 Christoffer Wideen Segersta OK 39:14:00
4 Samuel Svedberg Segersta OK 39:34:00
5 Alvin Östlund Segersta OK 44:10:00
6 Johannes Svedberg Segersta OK 44:35:00
7 Albin Andersson Segersta OK 45:25:00
8 Elin Forslund Söderhamns OK 52:52:00
9 Mattias Olsson Segersta OK 59:58:00
10 Linn Rosvold Segersta OK 61:17:00
11 Marika Elftorp Segersta OK 61:20:00
12 Emma Nilsson Segersta OK 74:16:00
13 Sanna Wadström Segersta OK 74:19:00
Cardine Larsson Segersta OK Deltagit
Jan Wadström Segersta OK Deltagit
Eva Hedberg Segersta OK Deltagit
Annika Ottenbäck Segersta OK Deltagit
Billan Östlund Segersta OK Deltagit
Lollo Gustavsson Segersta OK Deltagit
Christer Wideen Segersta OK Deltagit
Pelle Svedberg Segersta OK Deltagit
Lennart Persson Söderhamns OK Deltagit
Mona Spennare Segersta OK Deltagit
Per-Anders Olsson Segersta OK Deltagit
Mats-Olov Gustavsson Segersta OK Deltagit
Grön 1,7KM(Inskolning)
Placering Namn Klubb Tid
Albin Blomberg Segersta OK Deltagit
Alexander Wideen Segersta OK Deltagit
Alice Norlander Segersta OK Deltagit
Anna Adamsson Segersta OK Deltagit
Anna Blomberg Segersta OK Deltagit
Ebba Fröjd Segersta OK Deltagit
Eida Lothström Segersta OK Deltagit
Elisabeth Skoglund Segersta OK Deltagit
Elvira Olsson Segersta OK Deltagit
Emil Lothström Segersta OK Deltagit
Frida Andersson Segersta OK Deltagit
Hans-Johan Norlander Segersta OK Deltagit
Helena Wikström Segersta OK Deltagit
Isabella Norlander Segersta OK Deltagit
Lina Hedberg Segersta OK Deltagit
Lina Nilsson Segersta OK Deltagit
Linda Adamsson Segersta OK Deltagit
Lovise Henriksson Segersta OK Deltagit
Nils Blomberg Segersta OK Deltagit
Oskar Olsson Söderhamns OK Deltagit
Perry Olsson Söderhamns OK Deltagit
Staffan Fröjd Segersta OK Deltagit
Susanne Persson Segersta OK Deltagit
Susanne Zell Segersta OK Deltagit
Tina Elftorp Segersta OK Deltagit
Skribent: Tomas Svedberg

Postadress:
Segersta OK
Björklundavägen
82393 Segersta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info