Resultat – Night Trail Cup Värmland 2018, Deltävling 3 Skattkärrs SOK

2018-11-13
Damer Kort (13 / 13) Tid Efter Bomtid
1. Juni Rudström Grava SK 20:11 00:00
2. Julia Forsgren OK Tyr 22:30 +2:19 00:00
2. Milla Forkéus OK Tyr 22:30 +2:19 00:00
4. Emma Alfredsson OK Tyr 23:54 +3:43 00:00
5. Sara Storm-Andersson OK Tyr 26:08 +5:57 00:00
6. Susanne Brissman Klubblös 27:12 +7:01 00:00
7. Lotti Strömberg Skattkärrs SOK 27:53 +7:42 00:00
8. Nina Nordin Eriksson Sisu Forshaga SK 28:32 +8:21 00:00
9. Elin Boman OK Tyr 30:06 +9:55 00:00
10. Wilma Jonsson OK Tyr 32:13 +12:02 00:00
11. Tilda Kindlund OK Tyr 32:18 +12:07 00:00
12. Jenny Kvam Klubblös 33:08 +12:57 00:00
13. Agneta Boman Skattkärrs SOK 39:20 +19:09 00:00
Damer Lång (8 / 8) Tid Efter Bomtid
1. Sofia Holmgård Kils OK 31:01 00:00
2. Elsa Albinsson OK Tyr 32:39 +1:38 00:00
3. Ida Höjskeld Team Nordic Trail 35:18 +4:17 00:00
4. Veronica Nevrell OK Tyr 36:47 +5:46 00:00
5. Jenny Nyberg Skattkärrs SOK 38:53 +7:52 00:00
6. Linn Andersson OK Tyr 39:04 +8:03 00:00
7. Lisa Hällsten OK Tyr 46:07 +15:06 00:00
8. Amanda Alfredsson OK Tyr 47:06 +16:05 00:00
Herrar Kort (15 / 15) Tid Efter Bomtid
1. Anton Jonsson OK Tyr 19:39 00:00
2. Isak Holmgård Grava SK 20:10 +0:31 00:00
3. Daniel Rudström Grava SK 20:14 +0:35 00:00
4. Elton Nevrell Klubblös 22:09 +2:30 00:00
5. Joel Holmgård Grava SK 22:22 +2:43 00:00
6. Gustav Holmgård Klubblös 22:47 +3:08 00:00
7. Noa Nevrell OK Tyr 23:07 +3:28 00:00
8. Simon Albinsson OK Tyr 25:34 +5:55 00:00
9. Isak Hällsten OK Tyr 26:32 +6:53 00:00
10. Mattias Nevrell OK Tyr 27:04 +7:25 00:00
11. Christer Björkman Lesjöfors SK 29:38 +9:59 00:00
12. Tage Nyman OK Tyr 30:07 +10:28 00:00
13. Fredrik Nyman OK Tyr 30:08 +10:29 00:00
14. Johannes Isaksson OK Tyr 33:09 +13:30 00:00
  Erik Edekrans Grava SK Utg.
Herrar Lång (21 / 21) Tid Efter Bomtid
1. Viktor Skoog Kils OK 25:34 00:00
2. Henric Brohede OK Tyr 28:24 +2:50 00:00
3. Jacob Karlsson IK NocOut.se 28:53 +3:19 00:00
4. Mikael Nyberg Skattkärrs SOK 29:34 +4:00 00:00
5. Robin Larsson Sisu Forshaga SK 30:50 +5:16 00:00
6. Håkan Johnsson Klubblös 31:00 +5:26 00:00
7. Keith Söderberg Umara SC 31:28 +5:54 00:00
8. Isak Wikström OK Tyr 31:42 +6:08 00:00
9. Magnus Albinsson OK Tyr 32:41 +7:07 00:00
10. Mikael Larsson Sisu Forshaga SK 32:43 +7:09 00:00
11. Noah Ekeberg OK Tyr 33:31 +7:57 00:00
12. Jonas Bergenfur Skattkärrs SOK 33:57 +8:23 00:00
13. Håkan Molander OK Tyr 34:03 +8:29 00:00
14. Christofer Molander OK Tyr 34:08 +8:34 00:00
15. Patrik Horner Sisu Forshaga SK 35:12 +9:38 00:00
16. Claes Frisk I2 IF 35:13 +9:39 00:00
17. Linus Nilsson OK Tyr 35:23 +9:49 00:00
18. Patrik Broman OK Tyr 36:49 +11:15 00:00
19. Erik Wikström OK Tyr 38:28 +12:54 00:00
20. Johan Westlund Kils AIK Friidrott 38:54 +13:20 00:00
21. Claes Hallquist I2 IF Triathlon 52:18 +26:44 00:00
Mini (5 / 5) Tid Efter Bomtid
1. Leo Flodkvist Skattkärrs SOK 13:36 00:00
2. Per Boström Skattkärrs SOK 13:37 +0:01 00:00
3. Hjalmar Frögren Grava SK 13:58 +0:22 00:00
4. Julius Frögren Grava SK 21:42 +8:06 00:00
5. Ellen Olsson Skattkärrs SOK 24:20 +10:44 00:00

Skapad av MeOS 3.5.916 (U2): 2018-11-13 20:31:35