Resultat – Reflexcupen 2019 - Tuggelite

  2019-10-23
  Herrar Kort (21 / 21) Tid Efter
  1. Anton Jonsson OK Tyr 17:52
  1. Hugo Ekström Grava SK 17:52
  3. Alfred Nyberg Skattkärrs SOK 19:24 +1:32
  3. Isak Holmgård Grava SK 19:24 +1:32
  5. Fredrik Westlund Kils OK 20:25 +2:33
  6. Elton Nevrell OK Tyr 20:54 +3:02
  7. Albin Westlund Kils AIK Friidrott 23:09 +5:17
  8. Thomas Boman OK Tyr 23:30 +5:38
  9. Joel Holmgård Grava SK 23:39 +5:47
  10. Lowe Ekström Grava SK 24:48 +6:56
  11. Robert Lavén Karlstad 27:47 +9:55
  12. Christer Björkman Lesjöfors SK 29:35 +11:43
  13. Daniel Rudström Grava SK 32:25 +14:33
  14. Harry Rudström Grava SK 32:27 +14:35
  15. Elliot Gjein OK Tyr 34:49 +16:57
  16. Thomas Denelin Karlstad 38:03 +20:11
  17. Vilmer Eldh OK Tyr 39:44 +21:52
  18. Isak Hällsten OK Tyr 39:46 +21:54
  19. Olle Ek Karlstad 41:11 +23:19
  20. Anders Ek Segerblom Karlstad 41:20 +23:28
  21. Folke Nyman OK Tyr 45:09 +27:17
  Damer Kort (23 / 23) Tid Efter
  1. Amanda Johansson Karlstads simsällskap 19:00
  2. Maja Hörnström Grava SK 19:27 +0:27
  3. Juni Rudström Grava SK 19:39 +0:39
  4. Julia Forsgren OK Tyr 20:56 +1:56
  5. Milla Forkéus OK Tyr 21:21 +2:21
  6. Emilia Tallberg Karlstads simsällskap 21:57 +2:57
  7. Malin Jahnberg Karlstad 24:56 +5:56
  8. Elin Boman OK Tyr 25:28 +6:28
  9. Frida Sohl OK Tyr 26:07 +7:07
  10. Susanne Hansson Karlstad 26:10 +7:10
  11. Tuva Lavén FBK Team 10 27:45 +8:45
  12. Nina Nordin Eriksson Sisu Forshaga SK 27:54 +8:54
  13. Maria Eldh OK Tyr 31:27 +12:27
  14. Lisa Hällsten OK Tyr 32:22 +13:22
  15. Lotti Strömberg Team Lungnets Massage 33:50 +14:50
  16. Lina Dennelin Klubblös 38:01 +19:01
  17. Evelina Bönström Kils AIK Friidrott 38:08 +19:08
  18. Mi Westlund Kils AIK Friidrott 38:09 +19:09
  19. Maja Dennelin IF Göta 40:15 +21:15
  20. Emma Dennelin Klubblös 40:17 +21:17
  21. Elsa Ek Karlstad 40:56 +21:56
  22. Johanna Nyman OK Tyr 45:02 +26:02
  23. Mattilda Iverlund Karlstad 50:08 +31:08
  Herrar Lång (30 / 30) Tid Efter
  1. Jimmie Johansson Team Nordic Trail 25:13
  2. Jonathan Uller Kils OK 26:57 +1:44
  3. Clarens Olsson Sweco Adventure 28:01 +2:48
  4. Sören Persson OK Tyr 28:38 +3:25
  5. Erik Tideström Team Nordic Trail 29:32 +4:19
  6. Erik Högkvist Team Nordic Trail 29:40 +4:27
  7. Mikael Nyberg Skattkärrs SOK 30:12 +4:59
  8. Christer Flood Grava SK 30:26 +5:13
  9. Anders Pettersson OK Tyr 30:34 +5:21
  10. Christer Skoog Kils OK 30:52 +5:39
  11. Anders Hedqvist OK Tyr 30:58 +5:45
  12. Håkan Richter Karlstad 31:14 +6:01
  13. Henrik Karlsson Kils OK 31:39 +6:26
  14. Håkan Johnsson Karlstad 31:43 +6:30
  15. Jonas Harjula I2 IF 31:46 +6:33
  16. Anders Holtet-Lindberg OK Tyr 31:52 +6:39
  17. Keith Söderberg Team Lugnets Massage 33:05 +7:52
  18. Mikael Hallberg Sisu Forshaga SK 33:25 +8:12
  19. Christofer Molander Sisu Forshaga SK 33:28 +8:15
  20. Stefan Sohl Karlstad 33:43 +8:30
  21. Patrik Horner Sisu Forshaga SK 33:52 +8:39
  22. Jonas Uller Kils OK 33:57 +8:44
  23. Lars Holmgård Kils OK 34:08 +8:55
  24. Björn Folkesson OK Tyr 34:09 +8:56
  25. Mikael Larsson Sisu Forshaga SK 34:16 +9:03
  26. Joel Engström OK Tyr 34:58 +9:45
  27. Ulf Mellerdal Kils OK 39:35 +14:22
  28. Johan Westlund Kils AIK Friidrott 40:19 +15:06
  29. Mathias Nevrell OK Tyr 40:32 +15:19
  30. Jonas Alpsten Sisu Forshaga SK 44:07 +18:54
  Damer Lång (9 / 9) Tid Efter
  1. Sofia Holmgård Kils OK 30:37
  2. Linda Take OK Tyr 31:48 +1:11
  3. Elin Bengtsson OK Tyr 31:57 +1:20
  4. Marie Bergman OK Tyr 34:58 +4:21
  5. Emelie Åström Team Nordic Trail 35:49 +5:12
  6. Elin Kemppainen OK Tyr 37:30 +6:53
  7. Veronica Nevrell OK Tyr 37:56 +7:19
  8. Jenny Nyberg Skattkärrs SOK 40:30 +9:53
  9. Siv-Inger Rådström Skoghalls CK 41:31 +10:54

Skapad av MeOS 3.6.1109 (Update 3): 2019-10-23 21:48:16