Hoppa till sidans innehåll

Startlista 2012


Uppdaterad 120603 20:00

 

         MÄN  100 M    13:00
    17    Oskar Åberg -89    Huddinge AIS
    156    Tom Kling Baptiste -90    Huddinge AIS
           
        MÄN  DISKUS    14:30
    74    Erik Schenström -91    Nyköpings BIS
    86    Mikael Ljungberg -92    Nyköpings BIS
           
        MÄN  SPJUT    13:35
    111    Johan Holmberg -88    Södertälje IF
           
        "P19  DISKUS 1,75"    14:30
    112    Jussi Kiviniemi -93    Södertälje IF
           
        P19  SPJUT    13:35
    99    Yasir Aliman -93    Råby/Rekarne FIF
    108    Fredrik Anderson -93    Södertälje IF
    134    Salvador Navarro Marttinen -93    Tullinge-Tumba FF
           
        P17  100 M    12:00
    1    Pontus danforth -96    Enhörna IF
    41    Martin Bratt -96    IFK Tumba
    47    Simon Wildbore -96    IFK Tumba
    56    Ville Lindholm -95    IFK Tumba
    81    Linus Otto Boyer -95    Nyköpings BIS
    91    Tom Khomkrit -96    Nyköpings BIS
           
        P17  1500 M    13:15
    147    Joakim Ekström -96    Ärla IF
           
        P17  HÖJD    13:55
    47    Simon Wildbore -96    IFK Tumba
    81    Linus Otto Boyer -95    Nyköpings BIS
           
        P17  LÄNGD    10:00
    1    Pontus danforth -96    Enhörna IF
    47    Simon Wildbore -96    IFK Tumba
           
        "P17  KULA 5,0"    14:30
    94    Ali Alsaadi -95    Råby Rekarne FIF
           
        "P17  DISKUS 1,5"    14:30
    81    Linus Otto Boyer -95    Nyköpings BIS
    117    Ramon Gabrail -95    Södertälje IF
           
        P17  SPJUT 700    13:35
    96    Fazal Syed -95    Råby/Rekarne FIF
    133    Ramon Navarro Marttinen -96    Tullinge-Tumba FF
    133    Ramon Navarro Marttinen -96    Tullinge-Tumba FF
           
        P15  100 M    12:15
    6    Haider Jassim -97    Eskilstuna FI
    52    Tobias Jonsson -97    IFK Tumba
    76    Gustav Borg -98    Nyköpings BIS
    90    Tim Yngesjö -97    Nyköpings BIS
    116    Maxime Rundström -98    Södertälje IF
    138    Joakim Askebjer -97    Åkersberga SK
           
        P15  1500 M    13:15
    37    Josef Norén -97    IFK Tumba
    52    Tobias Jonsson -97    IFK Tumba
    150    Linus Lillsjö -98    Ärla IF
           
        P15  HÖJD    10:00
    37    Josef Norén -97    IFK Tumba
    138    Joakim Askebjer -97    Åkersberga SK
    143    Daniel Ekström -98    Ärla IF
           
        "P15  KULA 4,0"    11:55
    3    Edvin Larsson -98    Eskilstuna FI
    26    David Svensson -98    IFK Tumba
    76    Gustav Borg -98    Nyköpings BIS
           
        P15  SPJUT 600    15:40
    3    Edvin Larsson -98    Eskilstuna FI
    26    David Svensson -98    IFK Tumba
    52    Tobias Jonsson -97    IFK Tumba
    90    Tim Yngesjö -97    Nyköpings BIS
    143    Daniel Ekström -98    Ärla IF
           
        P13  80 M    11:25
    8    Noa Fridell -99    Eskilstuna FI
    53    Tommy Nylander Leslie -99    IFK Tumba
    89    Tim Svantesson -00    Nyköpings BIS
    92    Tommy Nguyen -99    Nyköpings BIS
    121    Simon Ring -99    Södertälje IF
           
        P13  800 M    14:00
    11    Johan Lund -99    Hammarby IF
    14    Markus Asplund -00    Huddinge AIS
    53    Tommy Nylander Leslie -99    IFK Tumba
    77    Gustav Magnusson -00    Nyköpings BIS
           
        P13  HÖJD    10:30
    8    Noa Fridell -99    Eskilstuna FI
    9    Samuel Karlsson -00    Eskilstuna FI
    66    Albin Liedholm -00    Nyköpings BIS
    89    Tim Svantesson -00    Nyköpings BIS
    92    Tommy Nguyen -99    Nyköpings BIS
           
        P13  LÄNGD ZON    13:00
    8    Noa Fridell -99    Eskilstuna FI
    9    Samuel Karlsson -00    Eskilstuna FI
    11    Johan Lund -99    Hammarby IF
    14    Markus Asplund -00    Huddinge AIS
    58    Alibin Hagberg -00    Katrineholm SK
    77    Gustav Magnusson -00    Nyköpings BIS
    89    Tim Svantesson -00    Nyköpings BIS
    92    Tommy Nguyen -99    Nyköpings BIS
    121    Simon Ring -99    Södertälje IF
           
        "P13  KULA 3,0"    13:55
    8    Noa Fridell -99    Eskilstuna FI
    53    Tommy Nylander Leslie -99    IFK Tumba
    58    Alibin Hagberg -00    Katrineholm SK
    66    Albin Liedholm -00    Nyköpings BIS
    77    Gustav Magnusson -00    Nyköpings BIS
    89    Tim Svantesson -00    Nyköpings BIS
           
        P13  SPJUT 400    14:30
    8    Noa Fridell -99    Eskilstuna FI
    9    Samuel Karlsson -00    Eskilstuna FI
    53    Tommy Nylander Leslie -99    IFK Tumba
    66    Albin Liedholm -00    Nyköpings BIS
    77    Gustav Magnusson -00    Nyköpings BIS
    92    Tommy Nguyen -99    Nyköpings BIS
           
        P11  60 M    11:40
    21    Andreas Nilsson -01    IFK Tumba
    24    Anton Yderberg -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    51    Tim Davoust -02    IFK Tumba
    55    Viggo Hjerne -02    IFK Tumba
    62    Malte Sjöman -01    Katrineholm SK
    88    Simon Dorell -01    Nyköpings BIS
    104    Christian Maklin -02    Södertälje IF
    110    Hampus Tempelman -01    Södertälje IF
    154    Amir Musa -01    Örebro KFUM
           
        P11  400 M    13:30
    21    Andreas Nilsson -01    IFK Tumba
    27    David Thid -03    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    51    Tim Davoust -02    IFK Tumba
    55    Viggo Hjerne -02    IFK Tumba
    88    Simon Dorell -01    Nyköpings BIS
    104    Christian Maklin -02    Södertälje IF
    110    Hampus Tempelman -01    Södertälje IF
    154    Amir Musa -01    Örebro KFUM
           
        P11  LÄNGD ZON    10:00
    24    Anton Yderberg -02    IFK Tumba
    32    Filip Lublin -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    51    Tim Davoust -02    IFK Tumba
    55    Viggo Hjerne -02    IFK Tumba
    62    Malte Sjöman -01    Katrineholm SK
    88    Simon Dorell -01    Nyköpings BIS
    104    Christian Maklin -02    Södertälje IF
    110    Hampus Tempelman -01    Södertälje IF
    154    Amir Musa -01    Örebro KFUM
           
        "P11  KULA 2,0"    11:15
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    45    Rikard Duvsten -02    IFK Tumba
    51    Tim Davoust -02    IFK Tumba
    55    Viggo Hjerne -02    IFK Tumba
    88    Simon Dorell -01    Nyköpings BIS
    104    Christian Maklin -02    Södertälje IF
    110    Hampus Tempelman -01    Södertälje IF
    154    Amir Musa -01    Örebro KFUM
           
        P9  60 M    10:45
    4    Elias Rigö -04    Eskilstuna FI
    27    David Thid -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    102    Alvin Eriksson -02    Södertälje IF
    103    Anton Alissavakis -02    Södertälje IF
    119    Samuel Sjöstrand -04    Södertälje IF
    120    Sebastian Svenningson -03    Södertälje IF
    124    Elias Palmqvist -03    Tullinge-Tumba FF
    128    Huga Florido -03    Tullinge-Tumba FF
    131    Kopi Varju -03    Tullinge-Tumba FF
    136    William Åkesson -03    Tullinge-Tumba FF
    140    Alexander Helmin -04     Ärla IF
    152    Niklas Lönnqvist -03    Ärla IF
           
        P9  LÄNGD ZON    11:25
    4    Elias Rigö -04    Eskilstuna FI
    27    David Thid -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    102    Alvin Eriksson -02    Södertälje IF
    103    Anton Alissavakis -02    Södertälje IF
    119    Samuel Sjöstrand -04    Södertälje IF
    120    Sebastian Svenningson -03    Södertälje IF
    124    Elias Palmqvist -03    Tullinge-Tumba FF
    128    Huga Florido -03    Tullinge-Tumba FF
    131    Kopi Varju -03    Tullinge-Tumba FF
    136    William Åkesson -03    Tullinge-Tumba FF
    140    Alexander Helmin -04     Ärla IF
    152    Niklas Lönnqvist -03    Ärla IF
           
        P9  BOLLKAST    12:30
    4    Elias Rigö -04    Eskilstuna FI
    27    David Thid -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    42    Martin Rönnmark -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    46    Sebastian Larsson -03    IFK Tumba
    102    Alvin Eriksson -02    Södertälje IF
    103    Anton Alissavakis -02    Södertälje IF
    119    Samuel Sjöstrand -04    Södertälje IF
    120    Sebastian Svenningson -03    Södertälje IF
    124    Elias Palmqvist -03    Tullinge-Tumba FF
    128    Huga Florido -03    Tullinge-Tumba FF
    131    Kopi Varju -03    Tullinge-Tumba FF
    136    William Åkesson -03    Tullinge-Tumba FF
    140    Alexander Helmin -04     Ärla IF
    152    Niklas Lönnqvist -03    Ärla IF
           
        P7  60 M    10:15
    107    Filip Alissavakis -01    Södertälje IF
    122    Albert Söderqvist -04    Tullinge-Tumba FF
    151    Maximilian Holm -05    Ärla IF
           
        P7  LÄNGD ZON    10:45
    107    Filip Alissavakis -01    Södertälje IF
    122    Albert Söderqvist -04    Tullinge-Tumba FF
    151    Maximilian Holm -05    Ärla IF
           
        KVINNOR  KULA    12:45
    23    Anna Wikström -87    IFK Tumba
           
        KVINNOR  DISKUS    14:30
    23    Anna Wikström -87    IFK Tumba
    101    Julia Wiberg -92    Spårvägen FK
    106    Emma Swärd -89    Södertälje IF
           
        "F19  DISKUS 1,0"    14:30
    72    Emma Ljungberg -94    Nyköpings BIS
    85    Matilda Brandtberg -94    Nyköpings BIS
           
        F19  SPJUT 600    15:40
    95    Alexandra Mrak -93    Råby/Rekarne FIF
    98    Ulrika Andersson -94    Råby/Rekarne FIF
           
        F17  HÖJD    11:20
    39    Linda Mårtensson -96    IFK Tumba
           
        F17  LÄNGD    10:00
    7    Larina Zetterström -95    Eskilstuna FI
    39    Linda Mårtensson -96    IFK Tumba
    118    Rebecka Kronvall -97    Södertälje IF
           
        "F17  KULA 3,0"    11:55
    18    Sara Thor -96    Huddinge AIS
    33    Hannah Rossland -95    IFK Tumba
    39    Linda Mårtensson -96    IFK Tumba
    100    Evelyn Wahlberg -95    SLK Oxelesund
           
        "F17  DISKUS 1,0"    14:30
    19    Hanna Mårtensson -96    Hässelby SK
    19    Hanna Mårtensson -96    Hässelby SK
    33    Hannah Rossland -95    IFK Tumba
    39    Linda Mårtensson -96    IFK Tumba
    109    Frida Nilsson -95    Södertälje IF
           
        F17  SPJUT 600    13:35
    18    Sara Thor -96    Huddinge AIS
    19    Hanna Mårtensson -96    Hässelby SK
    19    Hanna Mårtensson -96    Hässelby SK
    33    Hannah Rossland -95    IFK Tumba
    39    Linda Mårtensson -96    IFK Tumba
    48    Sofie Davoust -94    IFK Tumba
    100    Evelyn Wahlberg -95    SLK Oxelesund
           
        F15  100 M    11:00
    13    Ebba Karlsson -97    Huddinge AIS
    15    Matilda Grundström -97    Huddinge AIS
    29    Elin Sjöström -98    IFK Tumba
    36    Jessica Nylander Leslie -98    IFK Tumba
    43    Mathilda Eriksson -98    IFK Tumba
    54    Tove Olsson -98    IFK Tumba
    67    Alice Hasselgren -98    Nyköpings BIS
    70    Emilia Karlsson -97    Nyköpings BIS
    71    Emma Bäckman -98    Nyköpings BIS
    82    Maja Fagerholm -98    Nyköpings BIS
    84    Mathilda Lundh -97    Nyköpings BIS
    93    Viktoria Hjelm -98    Nyköpings BIS
    118    Rebecka Kronvall -97    Södertälje IF
           
        F15  800 M    14:10
    12    Marina Janhunen -98    Hammarby IF
    36    Jessica Nylander Leslie -98    IFK Tumba
    67    Alice Hasselgren -98    Nyköpings BIS
    82    Maja Fagerholm -98    Nyköpings BIS
    113    Kajsa Svensson -98    Södertälje IF
    125    Elin Sjöström -98    Tullinge-Tumba FF
           
        F15  HÖJD    11:20
    15    Matilda Grundström -97    Huddinge AIS
    20    Alicia Svensson -98    IFK Tumba
    29    Elin Sjöström -98    IFK Tumba
    43    Mathilda Eriksson -98    IFK Tumba
    54    Tove Olsson -98    IFK Tumba
    67    Alice Hasselgren -98    Nyköpings BIS
    68    Clara Grönberg -97    Nyköpings BIS
    70    Emilia Karlsson -97    Nyköpings BIS
    71    Emma Bäckman -98    Nyköpings BIS
    84    Mathilda Lundh -97    Nyköpings BIS
    118    Rebecka Kronvall -97    Södertälje IF
           
        F15  LÄNGD    10:05
    93    Viktoria Hjelm -98    Nyköpings BIS
    125    Elin Sjöström -98    Tullinge-Tumba FF
           
        "F15  KULA 3,0"    12:45
    20    Alicia Svensson -98    IFK Tumba
    29    Elin Sjöström -98    IFK Tumba
    36    Jessica Nylander Leslie -98    IFK Tumba
    54    Tove Olsson -98    IFK Tumba
    68    Clara Grönberg -97    Nyköpings BIS
    70    Emilia Karlsson -97    Nyköpings BIS
    71    Emma Bäckman -98    Nyköpings BIS
    82    Maja Fagerholm -98    Nyköpings BIS
    93    Viktoria Hjelm -98    Nyköpings BIS
           
        "F15  DISKUS 0,6"    14:30
    115    Marika Kiviniemi -97    Södertälje IF
           
        F15  SPJUT 400    10:05
    13    Ebba Karlsson -97    Huddinge AIS
    16    Nicole Berner -97    Huddinge AIS
    20    Alicia Svensson -98    IFK Tumba
    36    Jessica Nylander Leslie -98    IFK Tumba
    43    Mathilda Eriksson -98    IFK Tumba
    54    Tove Olsson -98    IFK Tumba
    64    Clara Grönberg -97    Nyköping BIS
    65    Mathilda Lundh -97    Nyköping BIS
    71    Emma Bäckman -98    Nyköpings BIS
    82    Maja Fagerholm -98    Nyköpings BIS
    125    Elin Sjöström -98    Tullinge-Tumba FF
           
        F13  80 M    11:50
    2    Sara Hermansson -99    Enhörna IF
    10    Louice Svensson -99    Flens FS
    34    Izabella Ripsweden -00    IFK Tumba
    38    Josefine Lublin -00    IFK Tumba
    57    Alexandra Staf -99    Katrineholm SK
    61    Lina Skoog -00    Katrineholm SK
    69    Ebba Johansson -00    Nyköpings BIS
    80    Linnea Lundgren -99    Nyköpings BIS
    83    Maja Ström -99    Nyköpings BIS
    97    Filippa Carlsson -99    Råby/Rekarne FIF
           
        F13  800 M    13:50
    57    Alexandra Staf -99    Katrineholm SK
    61    Lina Skoog -00    Katrineholm SK
    83    Maja Ström -99    Nyköpings BIS
    142    Astrid Henriksson -99    Ärla IF
    149    Linnea Fundberg -99    Ärla IF
           
        F13  HÖJD    12:45
    34    Izabella Ripsweden -00    IFK Tumba
    60    Judith Sjöman -99    Katrineholm SK
    69    Ebba Johansson -00    Nyköpings BIS
    75    Fanny Schmutzer -01    Nyköpings BIS
    80    Linnea Lundgren -99    Nyköpings BIS
    114    Louise Borsos -00    Södertälje IF
    126    Fillipa Dahlund -99    Tullinge-Tumba FF
    139    Olivia Sahlin -99    Åkersberga SK
    149    Linnea Fundberg -99    Ärla IF
           
        F13  LÄNGD ZON    10:50
    10    Louice Svensson -99    Flens FS
    34    Izabella Ripsweden -00    IFK Tumba
    57    Alexandra Staf -99    Katrineholm SK
    60    Judith Sjöman -99    Katrineholm SK
    61    Lina Skoog -00    Katrineholm SK
    69    Ebba Johansson -00    Nyköpings BIS
    80    Linnea Lundgren -99    Nyköpings BIS
    114    Louise Borsos -00    Södertälje IF
    126    Fillipa Dahlund -99    Tullinge-Tumba FF
    139    Olivia Sahlin -99    Åkersberga SK
    142    Astrid Henriksson -99    Ärla IF
    149    Linnea Fundberg -99    Ärla IF
           
        "F13  KULA 2,0"    10:00
    10    Louice Svensson -99    Flens FS
    34    Izabella Ripsweden -00    IFK Tumba
    60    Judith Sjöman -99    Katrineholm SK
    126    Fillipa Dahlund -99    Tullinge-Tumba FF
           
        F13  SPJUT 400    14:30
    10    Louice Svensson -99    Flens FS
    60    Judith Sjöman -99    Katrineholm SK
    139    Olivia Sahlin -99    Åkersberga SK
    142    Astrid Henriksson -99    Ärla IF
           
        F11  60 M    10:00
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    31    Evelina Sjöström -02    IFK Tumba
    35    Jennie Eliasson -01    IFK Tumba
    49    Therese Ackeberg -01    IFK Tumba
    59    Ebba Hagberg -02    Katrineholm SK
    63    Stella Vetro -02    Katrineholm SK
    73    Emma Palmgren -01    Nyköpings BIS
    75    Fanny Schmutzer -01    Nyköpings BIS
    78    Ida Karlsson -02    Nyköpings BIS
    87    Sarah Karlsson -01    Nyköpings BIS
    105    Emelie Forsberg -02    Södertälje IF
    141    Angelina Rydensjö -01    Ärla IF
    146    Ida Fundberg -02    Ärla IF
    153    Whilma Fredenklo -01    Ärla IF
    155    Amira Musa -01    Örebro KFUM
           
        F11  400 M    13:40
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    35    Jennie Eliasson -01    IFK Tumba
    40    Linnea Molander -01    IFK Tumba
    49    Therese Ackeberg -01    IFK Tumba
    59    Ebba Hagberg -02    Katrineholm SK
    63    Stella Vetro -02    Katrineholm SK
    87    Sarah Karlsson -01    Nyköpings BIS
    105    Emelie Forsberg -02    Södertälje IF
    141    Angelina Rydensjö -01    Ärla IF
    144    Emilia Rydensjö -02     Ärla IF
    155    Amira Musa -01    Örebro KFUM
           
        F11  LÄNGD ZON    11:50
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    31    Evelina Sjöström -02    IFK Tumba
    35    Jennie Eliasson -01    IFK Tumba
    40    Linnea Molander -01    IFK Tumba
    49    Therese Ackeberg -01    IFK Tumba
    59    Ebba Hagberg -02    Katrineholm SK
    73    Emma Palmgren -01    Nyköpings BIS
    75    Fanny Schmutzer -01    Nyköpings BIS
    78    Ida Karlsson -02    Nyköpings BIS
    87    Sarah Karlsson -01    Nyköpings BIS
    105    Emelie Forsberg -02    Södertälje IF
    141    Angelina Rydensjö -01    Ärla IF
    144    Emilia Rydensjö -02     Ärla IF
    146    Ida Fundberg -02    Ärla IF
    155    Amira Musa -01    Örebro KFUM
           
        "F11  KULA 2,0"    10:25
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    25    Astrid Lundkvist -02    IFK Tumba
    31    Evelina Sjöström -02    IFK Tumba
    40    Linnea Molander -01    IFK Tumba
    63    Stella Vetro -02    Katrineholm SK
    73    Emma Palmgren -01    Nyköpings BIS
    75    Fanny Schmutzer -01    Nyköpings BIS
    87    Sarah Karlsson -01    Nyköpings BIS
    105    Emelie Forsberg -02    Södertälje IF
    144    Emilia Rydensjö -02     Ärla IF
    146    Ida Fundberg -02    Ärla IF
    153    Whilma Fredenklo -01    Ärla IF
    155    Amira Musa -01    Örebro KFUM
           
        F9  60 M    10:30
    5    Felicia Karlsson -03    Eskilstuna FI
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    28    Ebba Thulin -03    IFK Tumba
    30    Ella Lindqvist -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    50    Tilda Lindqvist -03    IFK Tumba
    79    Lina Magnusson -03    Nyköpings BIS
    123    Amanda Johansson -03    Tullinge-Tumba FF
    127    Hilma Claesson -04    Tullinge-Tumba FF
    135    Smilla Parkler -03    Tullinge-Tumba FF
    137    Elvira Sahlin -04    Åkersberga SK
    145    Filippa Rydensjö -04    Ärla IF
    148    Josefin Fundberg -04    Ärla IF
           
        F9  LÄNGD ZON    12:30
    5    Felicia Karlsson -03    Eskilstuna FI
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    28    Ebba Thulin -03    IFK Tumba
    30    Ella Lindqvist -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    50    Tilda Lindqvist -03    IFK Tumba
    79    Lina Magnusson -03    Nyköpings BIS
    123    Amanda Johansson -03    Tullinge-Tumba FF
    127    Hilma Claesson -04    Tullinge-Tumba FF
    135    Smilla Parkler -03    Tullinge-Tumba FF
    137    Elvira Sahlin -04    Åkersberga SK
    145    Filippa Rydensjö -04    Ärla IF
    148    Josefin Fundberg -04    Ärla IF
           
        F9  BOLLKAST    11:15
    5    Felicia Karlsson -03    Eskilstuna FI
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    22    Anna Genborn -03    IFK Tumba
    28    Ebba Thulin -03    IFK Tumba
    30    Ella Lindqvist -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    44    Moa Edlund -03    IFK Tumba
    50    Tilda Lindqvist -03    IFK Tumba
    79    Lina Magnusson -03    Nyköpings BIS
    123    Amanda Johansson -03    Tullinge-Tumba FF
    127    Hilma Claesson -04    Tullinge-Tumba FF
    135    Smilla Parkler -03    Tullinge-Tumba FF
    137    Elvira Sahlin -04    Åkersberga SK
    145    Filippa Rydensjö -04    Ärla IF
    148    Josefin Fundberg -04    Ärla IF
           
        F7  60 M    10:20
    129    Ida Nyström -05    Tullinge-Tumba FF
    130    Irene Dahl -05    Tullinge-Tumba FF
    132    Olivia Faskunger -05    Tullinge-Tumba FF
           
        F7  LÄNGD ZON    10:45
    129    Ida Nyström -05    Tullinge-Tumba FF
    130    Irene Dahl -05    Tullinge-Tumba FF
    132    Olivia Faskunger -05    Tullinge-Tumba FF
           
           

Uppdaterad: 26 MAJ 2015 20:56 Skribent: Andreas Thornell

Postadress:
Södertälje IF - Friidrott
Friidrottsektionen, Idrottsvägen 3
15240 Södertälje

Kontakt:
Tel: 0722500557
E-post: friidrott@sodertalje...

Se all info